image

nejmladší minižáci U11 / Oblasti / ročník 2012/13 / střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 / Základní část


tabulka
1. BK Prostějov chlapci 20 20 0 1590:542 40
2. OSK Olomouc dívky 20 15 5 1079:845 35
3. Slavia MBA Kroměříž chlapci 20 12 8 1134:810 32
4. SK UP BCM Olomouc chlapci 20 7 13 731:944 27
5. SK Bruntál +*8×dívka,2×01 20 4 16 573:1132 24
6. TJ OP Prostějov dívky 20 2 18 440:1274 22
1. kolo
1. Bruntál - Kroměříž 20.10.2012 09:00 3:110 (3:26 3:66 3:92)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 20.10.2012, 09:00:00

místo: ZŠ a Městské osmileté gymnázium , Bruntál

rozhodčí:
Hlobil Jan
Tichov Michael

2. Bruntál - Kroměříž 20.10.2012 11:00 9:95 (2:21 2:54 7:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 20.10.2012, 11:00:00

místo: ZŠ a Městské osmileté gymnázium , Bruntál

rozhodčí:
Hlobil Jan
Tichov Michael

3. BCM Olomouc - OSK Olomouc 20.10.2012 09:00 22:70 (7:13 18:30 22:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 20.10.2012, 09:00:00

místo: Tělocvična KTV UP, Olomouc

rozhodčí:
Zdražil Tomáš
Sekáč Ondřej

4. BCM Olomouc - OSK Olomouc 20.10.2012 10:45 27:42 (2:13 17:24 21:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 20.10.2012, 10:45:00

místo: Tělocvična KTV UP, Olomouc

rozhodčí:
Zdražil Tomáš
Sekáč Ondřej

*5. BK Prostějov - OP Prostějov 16.10.2012 15:15 101:12 (30:0 56:2 67:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 16.10.2012, 15:15:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Svobodová Nela

*6. BK Prostějov - OP Prostějov 16.10.2012 16:45 68:20 (30:2 38:8 44:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 16.10.2012, 16:45:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Svobodová Nela

2. kolo
7. Kroměříž - OP Prostějov 03.11.2012 09:00 119:6 (20:4 59:4 87:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 03.11.2012, 09:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Slavík Josef
Skácel Jakub

8. Kroměříž - OP Prostějov 03.11.2012 10:30 106:6 (22:0 62:0 72:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 03.11.2012, 10:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Slavík Josef
Skácel Jakub

9. OSK Olomouc - BK Prostějov 03.11.2012 08:30 33:72 (5:12 13:36 23:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 03.11.2012, 08:30:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota
Zdražil Tomáš

10. OSK Olomouc - BK Prostějov 03.11.2012 10:15 41:63 (11:8 17:27 31:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 03.11.2012, 10:15:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota
Zdražil Tomáš

11. Bruntál - BCM Olomouc 03.11.2012 08:00 27:20 (12:6 14:8 23:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 03.11.2012, 08:00:00

místo: ZŠ a Městské osmileté gymnázium , Bruntál

rozhodčí:
Opršal Martin
Tichov Michael

12. Bruntál - BCM Olomouc 03.11.2012 10:00 22:18 (1:6 1:8 11:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 03.11.2012, 10:00:00

místo: ZŠ a Městské osmileté gymnázium , Bruntál

rozhodčí:
Opršal Martin
Tichov Michael

3. kolo
13. BCM Olomouc - Kroměříž 17.11.2012 09:00 45:47 (16:6 25:17 37:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 17.11.2012, 09:00:00

místo: Tělocvična KTV UP, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota
Sekáč Martin

14. BCM Olomouc - Kroměříž 17.11.2012 10:45 45:31 (17:5 29:18 37:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 17.11.2012, 10:45:00

místo: Tělocvična KTV UP, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota
Sekáč Martin

15. BK Prostějov - Bruntál 17.11.2012 09:00 73:2 (26:0 46:0 55:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 17.11.2012, 09:00:00

místo: TK+ /letní tělocvična/ , Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Schneiderová Aneta

16. BK Prostějov - Bruntál 17.11.2012 11:00 95:8 (14:2 40:2 63:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 17.11.2012, 11:00:00

místo: TK+ /letní tělocvična/ , Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Schneiderová Aneta

17. OP Prostějov - OSK Olomouc 17.11.2012 13:00 11:52 (0:39 3:43 5:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 17.11.2012, 13:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Svobodová Nela

18. OP Prostějov - OSK Olomouc 17.11.2012 15:00 26:39 (2:10 12:14 16:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 17.11.2012, 15:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Svobodová Nela

4. kolo
19. Kroměříž - OSK Olomouc 01.12.2012 09:30 55:51 (19:6 21:35 43:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 01.12.2012, 09:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Petrák Jakub
Petrák Robin

20. Kroměříž - OSK Olomouc 01.12.2012 11:00 25:55 (13:9 18:15 20:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 01.12.2012, 11:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Petrák Jakub
Petrák Robin

21. OP Prostějov - Bruntál 01.12.2012 09:00 37:24 (4:12 21:20 29:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 01.12.2012, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Hrabalová Lucie
Schneiderová Aneta

22. OP Prostějov - Bruntál 01.12.2012 11:00 34:8 (4:8 18:8 22:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 01.12.2012, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Hrabalová Lucie
Schneiderová Aneta

23. BCM Olomouc - BK Prostějov 01.12.2012 09:00 12:78 (0:14 2:24 8:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 01.12.2012, 09:00:00

místo: Tělocvična KTV UP, Olomouc

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Sekáč Ondřej

24. BCM Olomouc - BK Prostějov 01.12.2012 10:45 17:90 (4:11 8:36 12:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 01.12.2012, 10:45:00

místo: Tělocvična KTV UP, Olomouc

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Sekáč Ondřej

5. kolo
25. BK Prostějov - Kroměříž 15.12.2012 13:00 109:26 (24:10 59:14 76:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 15.12.2012, 13:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Hrabalová Lucie

26. BK Prostějov - Kroměříž 15.12.2012 15:00 67:41 (17:9 28:17 45:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 15.12.2012, 15:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Hrabalová Lucie

27. OP Prostějov - BCM Olomouc 15.12.2012 09:00 3:78 (0:21 2:34 3:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 15.12.2012, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Nela
Schneiderová Aneta

28. OP Prostějov - BCM Olomouc 15.12.2012 11:00 4:65 (0:4 0:29 2:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 15.12.2012, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Nela
Schneiderová Aneta

29. OSK Olomouc - Bruntál 15.12.2012 09:00 76:38 (25:3 42:17 59:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 15.12.2012, 09:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Sekáč Ondřej
Zdražil Tomáš

30. OSK Olomouc - Bruntál 15.12.2012 11:00 70:32 (12:4 34:15 45:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 15.12.2012, 11:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Sekáč Ondřej
Zdražil Tomáš

6. kolo
31. Kroměříž - Bruntál 12.01.2013 09:00 63:47 (6:21 29:22 51:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 12.01.2013, 09:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Mrázek Michal
Petrák Robin

32. Kroměříž - Bruntál 12.01.2013 10:30 52:23 (17:3 21:10 40:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 12.01.2013, 10:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Mrázek Michal
Petrák Robin

33. OSK Olomouc - BCM Olomouc 12.01.2013 13:00 64:30 (7:12 24:18 51:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 12.01.2013, 13:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Zdražil Tomáš
Fanta Jiří

34. OSK Olomouc - BCM Olomouc 12.01.2013 15:00 65:55 (14:14 32:28 47:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 12.01.2013, 15:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Zdražil Tomáš
Fanta Jiří

35. OP Prostějov - BK Prostějov 08.01.2013 15:15 33:68 (5:27 11:37 16:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 08.01.2013, 15:15:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Nela
Svobodová Gabriela

36. OP Prostějov - BK Prostějov 08.01.2013 16:45 29:62 (4:18 11:37 25:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 08.01.2013, 16:45:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Nela
Svobodová Gabriela

7. kolo
37. OP Prostějov - Kroměříž 27.01.2013 09:00 24:49 (6:16 12:30 14:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 27.01.2013, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Musil Pavel
Schneiderová Aneta

38. OP Prostějov - Kroměříž 27.01.2013 11:00 18:44 (0:18 8:24 10:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 27.01.2013, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Musil Pavel
Schneiderová Aneta

39. BK Prostějov - OSK Olomouc 26.01.2013 13:00 83:20 (12:9 46:9 63:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 26.01.2013, 13:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Schneiderová Aneta

40. BK Prostějov - OSK Olomouc 26.01.2013 15:00 98:39 (26:6 46:19 78:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 26.01.2013, 15:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Schneiderová Aneta

41. BCM Olomouc - Bruntál 07.04.2013 09:00 40:24 (5:6 27:14 30:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 07.04.2013, 09:00:00

místo: Tělocvična KTV UP, Olomouc

rozhodčí:
Zdražil Tomáš
Sekáč Ondřej

42. BCM Olomouc - Bruntál 07.04.2013 10:45 53:52 (16:17 27:24 34:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 07.04.2013, 10:45:00

místo: Tělocvična KTV UP, Olomouc

rozhodčí:
Zdražil Tomáš
Sekáč Ondřej

8. kolo
*43. Kroměříž - BCM Olomouc 14.04.2013 09:00 52:22 (4:3 18:7 36:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 14.04.2013, 09:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Mrázek Michal
Skácel Jakub

*44. Kroměříž - BCM Olomouc 14.04.2013 10:30 59:33 (23:6 29:13 47:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 14.04.2013, 10:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Mrázek Michal
Skácel Jakub

*45. Bruntál - BK Prostějov 17.03.2013 12:00 48:66 (20:12 26:28 42:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 17.03.2013, 12:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Hlobil Jan
Krejčí Kristýna

*46. Bruntál - BK Prostějov 17.03.2013 13:30 31:98 (9:17 16:44 26:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 17.03.2013, 13:30:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Hlobil Jan
Krejčí Kristýna

47. OSK Olomouc - OP Prostějov 09.02.2013 09:00 81:37 (16:7 34:18 69:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 09.02.2013, 09:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota
Zdražil Tomáš

48. OSK Olomouc - OP Prostějov 09.02.2013 11:00 84:43 (34:2 48:20 74:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 09.02.2013, 11:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota
Zdražil Tomáš

9. kolo
49. OSK Olomouc - Kroměříž 23.03.2013 13:00 54:26 (15:4 19:12 47:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 23.03.2013, 13:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Bešina Štefan
Zdražil Tomáš

50. OSK Olomouc - Kroměříž 23.03.2013 15:00 50:32 (13:10 23:20 36:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 23.03.2013, 15:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Bešina Štefan
Zdražil Tomáš

*51. Bruntál - OP Prostějov 03.03.2013 09:00 49:14 (10:0 22:3 34:3)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 03.03.2013, 09:00:00

místo: ZŠ a Městské osmileté gymnázium , Bruntál

rozhodčí:

Krejčí Kristýna

*52. Bruntál - OP Prostějov 03.03.2013 11:00 56:25 (14:2 29:13 42:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 03.03.2013, 11:00:00

místo: ZŠ a Městské osmileté gymnázium , Bruntál

rozhodčí:

Krejčí Kristýna

53. BK Prostějov - BCM Olomouc 23.02.2013 09:00 77:10 (30:0 43:2 57:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 23.02.2013, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Hrabalová Lucie
Musil Pavel

54. BK Prostějov - BCM Olomouc 23.02.2013 11:00 79:18 (17:0 35:8 62:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 23.02.2013, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Hrabalová Lucie
Musil Pavel

10. kolo
55. Kroměříž - BK Prostějov 09.03.2013 09:00 44:78 (13:16 20:40 30:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 09.03.2013, 09:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Slavík Josef
Petrák Robin

56. Kroměříž - BK Prostějov 09.03.2013 10:30 58:65 (35:10 39:34 56:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 09.03.2013, 10:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Slavík Josef
Petrák Robin

*57. BCM Olomouc - OP Prostějov 20.04.2013 09:00 61:24 (20:2 30:5 36:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 20.04.2013, 09:00:00

místo: Základní škola Heyrovského, Olomouc

rozhodčí:
Opršal Martin
Zdražil Tomáš

*58. BCM Olomouc - OP Prostějov 20.04.2013 10:45 60:34 (0:16 30:16 30:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 20.04.2013, 10:45:00

místo: Základní škola Heyrovského, Olomouc

rozhodčí:
Opršal Martin
Zdražil Tomáš

59. Bruntál - OSK Olomouc 14.04.2013 08:30 31:44 (4:7 17:21 23:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 14.04.2013, 08:30:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:

Krejčí Kristýna

60. Bruntál - OSK Olomouc 14.04.2013 10:00 39:49 (4:6 18:18 29:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, nejmladší minižáci U11, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U11 Základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 14.04.2013, 10:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:

Krejčí Kristýna

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC