image

ženy / 2. liga / ročník 2012/13 / skupina A


tabulka
1. BK Skřivánek Ústí nad Labem 18 17 1 1250:961 35
2. BK Czech coal Aldast Strakonice B 18 15 3 1309:976 33
3. BC Benešov 18 15 3 1267:1008 33
4. BK Baník Most 18 9 9 1122:1141 27
5. BaK Plzeň 18 8 10 1074:1085 26
6. BK Brandýs nad Labem 18 8 10 1160:1225 26
7. BK Prosek 18 7 11 1212:1383 25
8. TJ Sokol Kladno 18 6 12 1154:1193 24
9. BCM Sokolov 18 3 15 1061:1219 21
10. Tigers Basketball České Budějovice 18 2 16 994:1412 20
1. kolo
1. Sokol Kladno - BK Brandýs n.L. 06.10.2012 15:30 62:66 (17:17 30:31 42:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.10.2012, 15:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.500/1.000)
Rychlý Ladislav (1.500/1.000)

2. BaK Plzeň - BK Prosek 06.10.2012 18:30 72:66 (19:23 40:34 58:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 06.10.2012, 18:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Kvasný Tomáš (1.000/1.500)
Šmíd Vojtěch (1.000/1.500)

3. BCM Sokolov - BC Benešov 06.10.2012 16:00 48:86 (10:26 27:48 35:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.10.2012, 16:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ježek Václav (2.000/1.000)
Pešek Lukáš (2.000/1.000)

4. BK Strakonice B - Baník Most 06.10.2012 18:00 55:48 (12:12 30:24 32:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 06.10.2012, 18:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Salvetr Pavel (1.000/1.000)

5. TB Č. Budějovice - Skřivánek Ústí/L. 06.10.2012 16:30 56:78 (11:13 28:37 58:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 06.10.2012, 16:30:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (1.000/1.000)
Drápal Jakub (1.000/1.000)

2. kolo
6. BaK Plzeň - BC Benešov 07.10.2012 11:00 44:68 (12:19 21:37 35:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 07.10.2012, 11:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Kvasný Tomáš (1.500/1.000)
Šmíd Vojtěch (1.500/1.000)

7. BCM Sokolov - BK Prosek 07.10.2012 10:00 80:71 (19:13 31:35 57:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 07.10.2012, 10:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.500/1.500)
Pešek Lukáš (1.500/1.500)

8. BK Strakonice B - Skřivánek Ústí/L. 07.10.2012 13:00 54:47 (14:12 21:26 40:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 07.10.2012, 13:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/2.500)
Salvetr Pavel (1.000/2.500)

9. TB Č. Budějovice - Baník Most 07.10.2012 11:00 54:74 (17:16 29:30 37:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 07.10.2012, 11:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (1.000/1.000)
Drápal Jakub (1.000/1.000)

3. kolo
10. Baník Most - Skřivánek Ústí/L. 20.10.2012 12:00 45:61 (12:18 25:27 31:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 20.10.2012, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

11. BK Prosek - BK Strakonice B 20.10.2012 18:00 60:82 (17:23 38:45 50:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 20.10.2012, 18:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Soukup Albert (1.500/1.000)
Šmíd Vojtěch (1.500/1.000)

12. BC Benešov - TB Č. Budějovice 20.10.2012 18:00 90:38 (22:8 45:9 68:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 20.10.2012, 18:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Šmůla Petr (1.000/1.000)

13. Sokol Kladno - BaK Plzeň 20.10.2012 13:00 55:59 (22:16 29:34 43:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 20.10.2012, 13:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Drápal Jakub (4.000/1.500)
Musil Jan (4.000/1.500)

14. BK Brandýs n.L. - BCM Sokolov 20.10.2012 17:00 65:62 (21:18 35:37 46:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 20.10.2012, 17:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Hrnčíř Martin (1.500/1.500)
Lejčko Jan (1.500/1.500)

4. kolo
15. BK Prosek - TB Č. Budějovice 21.10.2012 12:00 84:75 (25:19 49:34 66:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 21.10.2012, 12:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Soukup Albert (1.500/4.000)
Šmíd Vojtěch (1.500/4.000)

16. BC Benešov - BK Strakonice B 21.10.2012 10:00 74:72 (14:15 25:31 43:52 60:60 68:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 21.10.2012, 10:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/3.000)
Šmůla Petr (1.000/3.000)

17. Sokol Kladno - BCM Sokolov 21.10.2012 10:30 68:54 (17:13 37:28 53:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 17

datum: 21.10.2012, 10:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Drápal Jakub (3.000/4.000)
Musil Jan (3.000/4.000)

18. BK Brandýs n.L. - BaK Plzeň 21.10.2012 13:30 56:52 (19:12 30:18 36:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 18

datum: 21.10.2012, 13:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.500/1.500)
Lejčko Jan (1.500/1.500)

5. kolo
19. BaK Plzeň - BCM Sokolov 03.11.2012 17:15 59:48 (8:14 19:23 40:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 03.11.2012, 17:15:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/1.000)
Ježek Václav (1.500/1.500)

20. BK Strakonice B - Sokol Kladno 03.11.2012 19:00 77:41 (20:15 46:22 57:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 03.11.2012, 19:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/2.000)
Záruba Matěj (1.000/2.000)

21. TB Č. Budějovice - BK Brandýs n.L. 03.11.2012 19:00 43:81 (9:22 20:51 28:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 21

datum: 03.11.2012, 19:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Solař Tomáš (1.000/1.000)

22. Baník Most - BK Prosek 03.11.2012 19:00 69:82 (8:16 27:47 50:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 22

datum: 03.11.2012, 19:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.500/1.000)
Pešek Lukáš (1.500/1.000)

23. Skřivánek Ústí/L. - BC Benešov 03.11.2012 17:00 55:36 (12:9 30:11 44:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 23

datum: 03.11.2012, 17:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000)
Drápal Jakub (1.000/1.000)

6. kolo
24. BK Strakonice B - BK Brandýs n.L. 04.11.2012 11:00 90:52 (27:12 55:23 65:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 04.11.2012, 11:00:00

místo: Hala TJ ČZ Strakonice, Strakonice

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/2.000)
Záruba Matěj (1.000/2.500)

25. TB Č. Budějovice - Sokol Kladno 04.11.2012 11:00 73:80 (15:23 36:46 55:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 25

datum: 04.11.2012, 11:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/2.500)
Solař Tomáš (1.000/2.500)

26. Baník Most - BC Benešov 04.11.2012 11:00 64:57 (14:22 33:35 49:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 26

datum: 04.11.2012, 11:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.500/1.000)
Pešek Lukáš (1.500/1.000)

27. Skřivánek Ústí/L. - BK Prosek 04.11.2012 10:00 83:60 (22:15 42:27 65:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 27

datum: 04.11.2012, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000)
Drápal Jakub (1.000/1.000)

7. kolo
28. BK Prosek - BC Benešov 17.11.2012 18:00 61:72 (17:16 28:34 44:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 17.11.2012, 18:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Heinrich David (1.500/2.000)
Rychlý Ladislav (1.500/2.500)

29. Sokol Kladno - Baník Most 17.11.2012 15:30 61:66 (13:20 30:33 46:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 29

datum: 17.11.2012, 15:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (4.000/1.000)
Šmůla Petr (4.000/1.000)

30. BK Brandýs n.L. - Skřivánek Ústí/L. 17.11.2012 17:00 74:82 (21:26 39:47 52:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 30

datum: 17.11.2012, 17:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kvasný Tomáš (2.000/1.500)
Žána Michal (2.500/1.500)

31. BaK Plzeň - BK Strakonice B 17.11.2012 15:30 77:79 (15:15 34:40 55:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 31

datum: 17.11.2012, 15:30:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Soukup Albert (2.000/1.000)
Šmíd Vojtěch (3.000/1.000)

32. BCM Sokolov - TB Č. Budějovice 17.11.2012 17:30 80:62 (22:14 38:29 54:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 32

datum: 17.11.2012, 17:30:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Kočová Magdalena (1.000/2.000)

8. kolo
33. Sokol Kladno - Skřivánek Ústí/L. 18.11.2012 11:30 51:69 (13:19 30:39 39:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 33

datum: 18.11.2012, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (4.000/1.500)
Šmůla Petr (4.000/1.500)

34. BK Brandýs n.L. - Baník Most 18.11.2012 11:30 67:51 (19:11 43:27 55:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 34

datum: 18.11.2012, 11:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kvasný Tomáš (2.000/4.000)
Žána Michal (2.000/3.000)

35. BaK Plzeň - TB Č. Budějovice 18.11.2012 11:30 76:77 (25:12 38:35 62:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 35

datum: 18.11.2012, 11:30:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Soukup Albert (3.000/2.500)
Šmíd Vojtěch (4.000/2.500)

36. BCM Sokolov - BK Strakonice B 18.11.2012 10:00 60:78 (19:24 36:44 49:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 36

datum: 18.11.2012, 10:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Kočová Magdalena (1.000/1.500)

9. kolo
37. BK Strakonice B - TB Č. Budějovice 01.12.2012 19:00 68:36 (19:8 38:10 57:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 37

datum: 01.12.2012, 19:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jírovec Luboš (1.000/1.500)
Rendlová Sandra (1.000/1.500)

38. Baník Most - BaK Plzeň 01.12.2012 16:00 72:56 (17:12 30:24 48:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 38

datum: 01.12.2012, 16:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/2.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/2.000)

39. Skřivánek Ústí/L. - BCM Sokolov 01.12.2012 17:00 76:54 (21:16 40:31 59:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 39

datum: 01.12.2012, 17:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Mašek Tomáš (2.500/2.000)
Menšík Richard (2.500/2.000)

40. BK Prosek - Sokol Kladno 01.12.2012 18:30 83:78 (26:16 42:32 62:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 40

datum: 01.12.2012, 18:30:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Lébl Martin (3.000/2.000)
Žána Michal (3.000/2.000)

41. BC Benešov - BK Brandýs n.L. 01.12.2012 19:00 80:65 (22:21 43:37 58:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 41

datum: 01.12.2012, 19:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Drápal Jakub (2.000/3.000)
Kočová Magdalena (2.000/3.000)

10. kolo
42. Baník Most - BCM Sokolov 02.12.2012 11:00 64:52 (19:14 34:30 49:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 42

datum: 02.12.2012, 11:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.500)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.500)

43. Skřivánek Ústí/L. - BaK Plzeň 02.12.2012 10:00 59:48 (17:10 28:18 41:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 43

datum: 02.12.2012, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Mašek Tomáš (3.000/2.000)
Menšík Richard (3.000/3.000)

44. BK Prosek - BK Brandýs n.L. 02.12.2012 14:00 61:79 (9:25 23:44 35:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 44

datum: 02.12.2012, 14:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Lébl Martin (3.000/2.000)
Žána Michal (2.500/2.000)

45. BC Benešov - Sokol Kladno 02.12.2012 11:00 67:53 (27:11 40:21 57:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 45

datum: 02.12.2012, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Drápal Jakub (2.500/3.000)
Kočová Magdalena (2.500/3.000)

11. kolo
46. BC Benešov - BaK Plzeň 15.12.2012 16:00 64:54 (21:14 36:25 46:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 46

datum: 15.12.2012, 16:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Černý Jan (1.000/2.000)
Barták Dominik (1.000/2.000)

47. BK Prosek - BCM Sokolov 15.12.2012 18:00 87:76 (22:22 50:43 67:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 47

datum: 15.12.2012, 18:00:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
Soukup Albert (1.000/2.000)
Šmíd Vojtěch (1.000/2.000)

48. Skřivánek Ústí/L. - BK Strakonice B 15.12.2012 18:30 64:54 (19:8 35:19 50:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 48

datum: 15.12.2012, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Drápal Jakub (1.500/1.000)
Hrnčíř Martin (1.500/1.000)

49. Baník Most - TB Č. Budějovice 15.12.2012 20:00 60:61 (13:17 33:28 48:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 49

datum: 15.12.2012, 20:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)

12. kolo
50. BK Brandýs n.L. - Sokol Kladno 16.12.2012 11:30 46:77 (17:11 31:28 39:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 50

datum: 16.12.2012, 11:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Lébl Martin (1.500/1.500)
Žána Michal (1.500/1.500)

51. BK Prosek - BaK Plzeň 16.12.2012 13:00 74:72 (22:25 39:36 57:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 51

datum: 16.12.2012, 13:00:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
Soukup Albert (1.000/2.000)
Šmíd Vojtěch (1.000/2.000)

52. BC Benešov - BCM Sokolov 16.12.2012 10:00 78:58 (23:6 39:24 61:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 52

datum: 16.12.2012, 10:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Černý Jan (1.000/3.500)
Barták Dominik (1.000/3.500)

53. Baník Most - BK Strakonice B 16.12.2012 12:00 60:89 (13:28 27:43 44:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 53

datum: 16.12.2012, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)

54. Skřivánek Ústí/L. - TB Č. Budějovice 16.12.2012 10:00 84:43 (30:17 48:26 70:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 54

datum: 16.12.2012, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/3.000)
Hrnčíř Martin (1.000/3.000)

13. kolo
55. TB Č. Budějovice - BK Prosek 12.01.2013 10:00 70:82 (15:19 37:37 57:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 55

datum: 12.01.2013, 10:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Salvetr Pavel (3.000/2.500)
Rendlová Sandra (1.000/1.500)

56. BK Strakonice B - BC Benešov 12.01.2013 16:30 44:58 (9:8 22:26 31:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 56

datum: 12.01.2013, 16:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jírovec Luboš (1.000/1.000)
Tomášek Petr (1.000/1.000)

57. BCM Sokolov - Sokol Kladno 12.01.2013 18:00 58:61 (13:17 28:32 43:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 57

datum: 12.01.2013, 18:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.500/2.500)
Musil Jan (1.500/2.500)

58. BaK Plzeň - BK Brandýs n.L. 12.01.2013 15:00 79:49 (18:14 38:23 62:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 58

datum: 12.01.2013, 15:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Kočová Magdalena (1.500/1.500)

14. kolo
59. Skřivánek Ústí/L. - Baník Most 13.01.2013 10:00 76:52 (21:11 39:25 60:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 59

datum: 13.01.2013, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Menšík Richard (2.000/2.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

60. BK Strakonice B - BK Prosek 13.01.2013 12:00 100:50 (23:8 48:18 72:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 60

datum: 13.01.2013, 12:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jírovec Luboš (1.000/1.500)
Tomášek Petr (1.000/1.500)

61. TB Č. Budějovice - BC Benešov 13.01.2013 10:00 58:94 (14:29 31:63 49:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 61

datum: 13.01.2013, 10:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Salvetr Pavel (2.500/1.500)
Rendlová Sandra (1.000/1.000)

62. BaK Plzeň - Sokol Kladno 13.01.2013 10:00 69:63 (15:14 30:31 46:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 62

datum: 13.01.2013, 10:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/3.000)
Kočová Magdalena (1.000/3.500)

63. BCM Sokolov - BK Brandýs n.L. 13.01.2013 10:00 51:54 (17:10 35:27 43:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 63

datum: 13.01.2013, 10:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ježek Václav (2.000/1.500)
Musil Jan (4.000/3.000)

15. kolo
64. BK Brandýs n.L. - BK Strakonice B 26.01.2013 16:00 66:83 (17:18 32:34 50:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 64

datum: 26.01.2013, 16:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.000)
Šmůla Petr (1.500/1.000)

65. Sokol Kladno - TB Č. Budějovice 26.01.2013 13:30 81:52 (16:11 41:26 62:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 65

datum: 26.01.2013, 13:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Záruba Matěj (3.000/1.000)
Hrnčíř Martin (3.000/1.000)

66. BC Benešov - Baník Most 26.01.2013 18:00 56:44 (17:13 30:18 44:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 66

datum: 26.01.2013, 18:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Kočová Magdalena (3.000/1.000)

67. BK Prosek - Skřivánek Ústí/L. 26.01.2013 19:00 57:93 (15:22 31:49 45:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 67

datum: 26.01.2013, 19:00:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
Kocfelda Jiří (2.000/1.000)
Rychlý Ladislav (2.000/3.500)

16. kolo
68. BCM Sokolov - BaK Plzeň 27.01.2013 10:00 49:66 (11:22 24:39 38:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 68

datum: 27.01.2013, 10:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.500/1.000)
Rosenberger Tomáš (2.000/1.500)

69. Sokol Kladno - BK Strakonice B 27.01.2013 08:30 61:71 (11:16 25:34 41:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 69

datum: 27.01.2013, 08:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Záruba Matěj (3.000/2.000)
Hrnčíř Martin (3.000/2.000)

70. BK Brandýs n.L. - TB Č. Budějovice 27.01.2013 11:30 80:59 (26:12 47:29 66:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 70

datum: 27.01.2013, 11:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.000)
Šmůla Petr (1.000/1.000)

71. BK Prosek - Baník Most 27.01.2013 13:00 60:81 (6:19 22:33 36:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 71

datum: 27.01.2013, 13:00:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
Kocfelda Jiří (3.000/1.000)
Rychlý Ladislav (3.000/1.000)

72. BC Benešov - Skřivánek Ústí/L. 27.01.2013 11:00 63:67 (19:15 32:27 48:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 72

datum: 27.01.2013, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Kočová Magdalena (3.000/1.500)

17. kolo
73. Skřivánek Ústí/L. - Sokol Kladno 09.02.2013 17:00 68:59 (27:7 39:26 57:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 73

datum: 09.02.2013, 17:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/3.500)
Kučírek Martin (3.500/3.500)

74. Baník Most - BK Brandýs n.L. 09.02.2013 15:00 70:60 (17:13 34:31 49:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 74

datum: 09.02.2013, 15:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Drápal Jakub (1.500/1.500)
Slanina Vladimír (1.500/1.500)

75. TB Č. Budějovice - BaK Plzeň 09.02.2013 17:30 39:58 (9:8 23:21 43:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 75

datum: 09.02.2013, 17:30:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.500)
Kočová Magdalena (1.000/1.500)

76. BK Strakonice B - BCM Sokolov 09.02.2013 17:00 64:49 (25:8 39:24 52:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 76

datum: 09.02.2013, 17:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Salvetr Pavel (1.000/1.000)

18. kolo
77. BC Benešov - BK Prosek 10.02.2013 10:00 63:50 (26:16 37:24 57:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 77

datum: 10.02.2013, 10:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/1.000)
Černý Jan (1.000/1.000)

78. Baník Most - Sokol Kladno 10.02.2013 10:00 86:68 (24:23 46:31 59:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 78

datum: 10.02.2013, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Drápal Jakub (1.500/1.500)
Slanina Vladimír (1.000/1.500)

79. Skřivánek Ústí/L. - BK Brandýs n.L. 10.02.2013 10:00 67:64 (14:17 35:25 49:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 79

datum: 10.02.2013, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/3.000)
Kučírek Martin (2.500/3.000)

80. BK Strakonice B - BaK Plzeň 10.02.2013 13:30 58:27 (15:5 32:9 47:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 80

datum: 10.02.2013, 13:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Salvetr Pavel (1.000/1.000)

81. TB Č. Budějovice - BCM Sokolov 10.02.2013 09:30 52:71 (13:23 24:35 36:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 81

datum: 10.02.2013, 09:30:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Musil Jan (2.500/1.500)
Kočová Magdalena (2.500/1.500)

19. kolo
82. BCM Sokolov - Baník Most 23.02.2013 18:30 58:63 (19:16 31:32 46:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 82

datum: 23.02.2013, 18:30:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ježek Václav (2.000/1.000)
Rendlová Sandra (3.500/1.000)

83. BaK Plzeň - Skřivánek Ústí/L. 23.02.2013 17:30 38:56 (13:13 24:33 30:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 83

datum: 23.02.2013, 17:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel (1.000/1.000)
(---/1.000)

84. BK Brandýs n.L. - BK Prosek 23.02.2013 16:00 65:71 (13:26 26:33 45:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 84

datum: 23.02.2013, 16:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Šmíd Vojtěch (2.000/1.000)
Šťavík Radek (2.000/1.000)

85. Sokol Kladno - BC Benešov 23.02.2013 17:30 62:76 (22:15 43:39 56:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 85

datum: 23.02.2013, 17:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Kejklíček Roman (2.000/1.000)
Soukup Albert (1.500/1.000)

20. kolo
86. TB Č. Budějovice - BK Strakonice B 24.02.2013 10:00 46:91 (11:19 21:47 36:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 86

datum: 24.02.2013, 10:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Šmůla Petr (1.000/1.000)

87. BaK Plzeň - Baník Most 24.02.2013 10:00 68:53 (21:7 36:23 51:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 87

datum: 24.02.2013, 10:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Kočová Magdalena (1.000/1.000)

88. BCM Sokolov - Skřivánek Ústí/L. 24.02.2013 11:00 53:65 (15:20 29:39 36:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 88

datum: 24.02.2013, 11:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ježek Václav (2.000/1.500)
Rendlová Sandra (3.500/1.500)

89. Sokol Kladno - BK Prosek 24.02.2013 13:30 73:53 (21:13 37:25 59:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 89

datum: 24.02.2013, 13:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Kejklíček Roman (2.000/2.000)
Soukup Albert (1.000/1.500)

90. BK Brandýs n.L. - BC Benešov 24.02.2013 11:30 71:85 (20:25 41:45 56:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 90

datum: 24.02.2013, 11:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kvasný Tomáš (2.000/1.500)
Šmíd Vojtěch (2.000/1.500)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.