image

muži / Oblasti / ročník 2012/13 / Krajský přebor 1. třídy / Základní část


tabulka
1. Basket Poděbrady o.s. 22 21 1 1746:1215 43
2. BK Kaučuk Kralupy n. Vlt. A 22 16 6 1625:1387 38
3. AŠ Mladá Boleslav B 22 13 9 1454:1286 35
4. BK Brandýs nad Labem, o.s. A 22 13 9 1458:1360 35
5. BC Slaný 22 13 9 1584:1517 35
6. Sokol Kutná Hora 22 11 11 1663:1634 33
7. BC Kolín B 22 12 10 1435:1413 33
8. BK Beroun "B" 22 10 12 1524:1558 32
9. BK R&J EBC Mělník 22 8 14 1476:1546 30
10. BK Kladno B 22 7 15 1330:1505 29
11. BK Český Brod 22 4 18 1301:1730 26
12. Basketbal Čelákovice o.s. 22 4 18 1309:1754 26
1. kolo
1. BC Slaný - BK Kralupy A 08.12.2012 18:00 64:73 (18:17 31:34 44:46 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 08.12.2012, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/1.000)
Turek Michal (1.000/1.000)

2. Kladno B - BK Beroun "B" 05.12.2012 20:00 72:64 (14:12 29:23 47:46 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 05.12.2012, 20:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Kučera Martin (1.000/1.500)
Turek Michal (1.000/1.500)

3. BK Český Brod - Poděbrady 08.12.2012 18:00 60:100 (12:20 34:44 50:77 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 08.12.2012, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Forejt David (3.000/1.000)
Suchopar Jiří (3.000/1.000)

4. BC Kolín B - Sokol Kutná Hora 08.12.2012 17:15 78:70 (13:15 41:31 54:47 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 08.12.2012, 17:15:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/1.500)
Brandejs Tomáš (1.000/1.500)

5. AŠ Mladá Boleslav B - R&J EBC Mělník 08.12.2012 17:00 56:43 (12:9 28:24 38:33 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 08.12.2012, 17:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Ticháček Antonín (1.500/2.000)
Laš Luděk (2.000/2.000)

6. BK Brandýs n.L. A - Basketbal Čelákovice 08.12.2012 18:00 80:64 (24:13 39:30 59:44 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 08.12.2012, 18:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Bukovský Michal (2.000/1.000)
Velda Pavel (2.000/1.000)

2. kolo
7. BC Slaný - BK Brandýs n.L. A 29.09.2012 16:00 80:71 (20:17 41:40 64:60 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 29.09.2012, 16:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Bukovský Michal (1.500/2.000)
Žána Michal (2.000/3.500)

8. BK Kralupy A - Basketbal Čelákovice 29.09.2012 17:00 65:43 (15:12 27:24 47:27 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 29.09.2012, 17:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Vážný Jakub (2.000/1.000)
Veselý Jiří (1.500/1.000)

9. Kladno B - AŠ Mladá Boleslav B 29.09.2012 18:30 47:41 (11:9 21:22 33:26 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 29.09.2012, 18:30:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.000)
Šťavík Radek (1.000/1.000)

10. BK Beroun "B" - R&J EBC Mělník 29.09.2012 12:30 69:58 (18:19 32:30 56:41 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 29.09.2012, 12:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Turek Michal (1.500/1.500)
Bukovský Michal (1.500/1.500)

*11. BK Český Brod - BC Kolín B 29.09.2012 19:00 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 29.09.2012, 19:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Frána Petr (3.500/1.000)
Burian Martin (4.000/1.000)

12. Poděbrady - Sokol Kutná Hora 29.09.2012 17:00 72:61 (10:14 36:26 46:46 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 29.09.2012, 17:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Laš Luděk (1.000/2.500)
Týř Pavel (1.000/2.500)

3. kolo
13. BC Slaný - Basketbal Čelákovice 30.09.2012 12:00 81:62 (24:19 43:36 61:46 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 30.09.2012, 12:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Kučera Martin (1.000/1.000)
Turek Michal (1.000/1.000)

14. BK Kralupy A - BK Brandýs n.L. A 30.09.2012 11:00 46:71 (19:17 28:35 39:49 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 30.09.2012, 11:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.500/2.000)
Vážný Jakub (3.500/2.000)

15. Kladno B - R&J EBC Mělník 30.09.2012 12:30 63:60 (19:21 27:26 45:37 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 30.09.2012, 12:30:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Šťavík Radek (1.000/1.000)
Křenek Karel (1.000/1.000)

16. BK Beroun "B" - AŠ Mladá Boleslav B 30.09.2012 16:30 43:66 (11:18 26:26 36:50 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 30.09.2012, 16:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Bukovský Michal (1.500/1.000)
Turek Michal (1.500/1.000)

17. BK Český Brod - Sokol Kutná Hora 30.09.2012 11:00 65:101 (17:20 29:48 48:74 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 30.09.2012, 11:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Burian Martin (3.500/2.500)
Frána Petr (3.000/1.500)

18. Poděbrady - BC Kolín B 30.09.2012 10:30 86:62 (22:18 46:31 72:45 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 30.09.2012, 10:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Matějček Josef (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

4. kolo
19. BK Brandýs n.L. A - BC Kolín B 13.10.2012 19:00 71:54 (17:10 34:27 53:43 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 13.10.2012, 19:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Zachara Ivan (1.000/1.000)
Forejt David (2.000/1.000)

20. Basketbal Čelákovice - Sokol Kutná Hora 13.10.2012 15:00 71:103 (18:24 35:49 55:77 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 13.10.2012, 15:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Nesvadba Miloš (1.000/1.000)
Velda Pavel (1.000/1.000)

21. AŠ Mladá Boleslav B - BK Český Brod 20.01.2013 09:30 80:63 (19:23 35:34 60:52 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 20.01.2013, 09:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Křenek Karel (3.000/2.000)
Šťavík Radek (3.500/1.500)

22. R&J EBC Mělník - Poděbrady 13.10.2012 17:30 58:106 (22:28 32:50 50:78 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 13.10.2012, 17:30:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Turek Michal (1.000/1.000)
Veselý Jiří (1.000/1.000)

23. BC Slaný - Kladno B 13.10.2012 18:00 67:63 (24:21 39:39 54:49 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 13.10.2012, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Hernandez Marie (2.000/2.000)
Tesárek Vojtěch (2.000/1.000)

24. BK Kralupy A - BK Beroun "B" 13.10.2012 16:00 86:75 (25:16 46:33 73:50 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 13.10.2012, 16:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.500)
Horník Michal (1.000/1.500)

5. kolo
25. BK Brandýs n.L. A - Sokol Kutná Hora 14.10.2012 15:30 74:50 (14:16 34:29 53:43 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 14.10.2012, 15:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Forejt David (2.000/1.500)
Suchopar Jiří (2.000/1.500)

26. Basketbal Čelákovice - BC Kolín B 14.10.2012 10:00 78:70 (19:17 35:29 55:51 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 14.10.2012, 10:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Velda Pavel (1.000/1.000)
Nesvadba Miloš (1.000/1.000)

27. AŠ Mladá Boleslav B - Poděbrady 19.01.2013 18:30 59:70 (17:16 25:30 37:36 56:56 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 19.01.2013, 18:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Šťavík Radek (3.000/2.500)
Křenek Karel (3.500/3.000)

28. R&J EBC Mělník - BK Český Brod 14.10.2012 10:30 89:69 (26:14 46:43 72:53 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 14.10.2012, 10:30:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/1.500)
Turek Michal (1.000/3.000)

29. BC Slaný - BK Beroun "B" 14.10.2012 11:00 73:44 (18:7 43:19 59:28 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 14.10.2012, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Tesárek Vojtěch (1.500/1.500)
Hernandez Marie (1.500/2.000)

30. BK Kralupy A - Kladno B 14.10.2012 13:00 88:46 (19:10 41:15 66:28 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 14.10.2012, 13:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.000)
Záruba Matěj (1.000/1.000)

6. kolo
31. Kladno B - BK Brandýs n.L. A 27.10.2012 19:30 53:41 (13:14 19:22 41:32 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 27.10.2012, 19:30:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Turek Michal (1.000/2.000)
Týř Pavel (1.000/4.000)

32. BK Beroun "B" - Basketbal Čelákovice 27.10.2012 10:30 86:66 (23:23 47:32 69:49 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 27.10.2012, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/1.000)
Hernandez Marie (1.000/1.000)

33. BK Český Brod - BC Slaný 27.10.2012 19:00 52:101 (9:21 24:51 37:73 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 27.10.2012, 19:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Matějček Josef (1.500/1.500)
Laš Luděk (1.500/1.500)

34. Poděbrady - BK Kralupy A 27.10.2012 17:30 72:48 (20:11 38:31 53:42 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 27.10.2012, 17:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Kučera Martin (1.000/1.000)
Veselý Jiří (1.000/1.000)

35. BC Kolín B - AŠ Mladá Boleslav B 27.10.2012 18:00 70:61 (25:14 44:32 52:53 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 27.10.2012, 18:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Kukla Jiří (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/2.500)

36. Sokol Kutná Hora - R&J EBC Mělník 27.10.2012 18:00 99:62 (24:23 51:37 76:52 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 27.10.2012, 18:00:00

místo: Sport.areál Klimeška, Kutná Hora

rozhodčí:
Kulhavý Zdeněk (1.000/1.000)
Kejklíček Roman (1.000/1.000)

7. kolo
37. Kladno B - Basketbal Čelákovice 28.10.2012 15:00 84:55 (16:19 33:34 59:44 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 28.10.2012, 15:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Turek Michal (1.000/1.000)
Týř Pavel (1.000/1.000)

38. BK Beroun "B" - BK Brandýs n.L. A 28.10.2012 16:00 76:79 (19:22 50:38 59:58 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 28.10.2012, 16:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Hernandez Marie (2.500/2.000)
Veselý Jiří (1.500/2.000)

39. BK Český Brod - BK Kralupy A 28.10.2012 10:30 54:80 (16:18 25:52 46:72 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 28.10.2012, 10:30:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Laš Luděk (1.500/1.000)
Matějček Josef (2.000/1.000)

40. Poděbrady - BC Slaný 28.10.2012 11:00 97:50 (25:18 48:28 72:37 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 28.10.2012, 11:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Zítko Tomáš (1.000/2.000)
Chocholoušová Karla (1.000/2.000)

41. BC Kolín B - R&J EBC Mělník 28.10.2012 10:00 73:46 (23:15 41:22 61:33 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 28.10.2012, 10:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Zachara Ivan (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

42. Sokol Kutná Hora - AŠ Mladá Boleslav B 28.10.2012 10:30 84:63 (20:13 41:33 66:47 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 28.10.2012, 10:30:00

místo: Sport.areál Klimeška, Kutná Hora

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.500)
Kulhavý Zdeněk (1.000/1.500)

8. kolo
43. BK Brandýs n.L. A - AŠ Mladá Boleslav B 10.11.2012 18:30 56:45 (14:13 29:17 41:27 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 10.11.2012, 18:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kejklíček Roman (2.000/2.000)
Kulhavý Zdeněk (2.000/2.500)

44. Basketbal Čelákovice - R&J EBC Mělník 10.11.2012 16:00 57:74 (15:20 18:36 41:60 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 10.11.2012, 16:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Bukovský Michal (1.000/1.000)
Humhej Bohumil (1.000/1.000)

45. BC Slaný - BC Kolín B 10.11.2012 18:00 78:63 (22:20 43:39 69:48 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 10.11.2012, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Forejt David (1.500/1.000)
Vážný Jakub (1.500/1.000)

46. BK Kralupy A - Sokol Kutná Hora 10.11.2012 20:30 81:56 (16:5 45:25 65:41 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 10.11.2012, 20:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Lejčko Jan (3.000/2.500)
Musil Jan (3.000/2.500)

47. Kladno B - BK Český Brod 10.11.2012 10:00 64:46 (12:5 30:25 54:33 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 10.11.2012, 10:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Nesvadba Miloš (1.000/1.500)
Velda Pavel (1.000/1.500)

48. BK Beroun "B" - Poděbrady 10.11.2012 19:00 51:71 (8:21 25:38 41:56 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 10.11.2012, 19:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.000)
Šedivý Zdeněk (1.000/1.000)

9. kolo
49. BK Brandýs n.L. A - R&J EBC Mělník 11.11.2012 11:30 75:64 (14:17 37:30 50:46 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 11.11.2012, 11:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kejklíček Roman (2.000/1.000)
Kulhavý Zdeněk (2.000/1.000)

50. Basketbal Čelákovice - AŠ Mladá Boleslav B 11.11.2012 10:00 39:97 (11:26 21:49 31:75 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 11.11.2012, 10:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Bukovský Michal (1.000/1.000)
Humhej Bohumil (1.000/1.000)

51. BC Slaný - Sokol Kutná Hora 11.11.2012 11:00 86:85 (23:11 46:29 72:61 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 11.11.2012, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Vážný Jakub (1.500/1.000)
Forejt David (1.500/1.000)

52. BK Kralupy A - BC Kolín B 11.11.2012 12:00 95:73 (26:15 43:33 66:58 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 11.11.2012, 12:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Lejčko Jan (3.000/1.000)
Musil Jan (3.000/1.000)

53. Kladno B - Poděbrady 11.11.2012 15:00 47:66 (8:18 17:41 30:60 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 11.11.2012, 15:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Nesvadba Miloš (1.000/1.000)
Velda Pavel (1.000/1.000)

54. BK Beroun "B" - BK Český Brod 11.11.2012 12:30 91:86 (19:16 34:41 55:58 78:78 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 11.11.2012, 12:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.500)
Šedivý Zdeněk (1.000/1.500)

10. kolo
55. BK Český Brod - BK Brandýs n.L. A 24.11.2012 20:00 48:86 (10:14 22:44 36:69 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 24.11.2012, 20:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Humhej Bohumil (1.500/2.000)
Kukla Jiří (1.500/1.000)

56. Poděbrady - Basketbal Čelákovice 24.11.2012 14:00 78:44 (19:13 41:19 59:27 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 24.11.2012, 14:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Týř Pavel (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

57. BC Kolín B - Kladno B 24.11.2012 13:30 64:58 (18:8 30:24 50:36 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 24.11.2012, 13:30:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Bukovský Michal (1.000/2.000)
Tesárek Vojtěch (1.000/2.000)

58. Sokol Kutná Hora - BK Beroun "B" 24.11.2012 18:00 65:78 (14:15 32:30 45:56 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 24.11.2012, 18:00:00

místo: Sport.areál Klimeška, Kutná Hora

rozhodčí:
Matějček Josef (1.000/1.000)
Šťavík Radek (1.000/1.000)

59. AŠ Mladá Boleslav B - BC Slaný 24.11.2012 13:00 73:66 (13:16 32:31 61:48 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 24.11.2012, 13:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Jeřáb Jan (2.000/1.000)
Bernáth Lukáš (2.500/1.000)

60. R&J EBC Mělník - BK Kralupy A 24.11.2012 17:30 61:75 (16:23 34:41 48:64 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 24.11.2012, 17:30:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/1.000)
Turek Michal (1.000/1.000)

11. kolo
61. BK Český Brod - Basketbal Čelákovice 25.11.2012 12:00 79:68 (28:20 42:35 61:52 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 25.11.2012, 12:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Kulhavý Zdeněk (1.000/1.000)

62. Poděbrady - BK Brandýs n.L. A 25.11.2012 10:00 59:45 (15:8 33:15 43:29 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 25.11.2012, 10:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.500/2.000)
Týř Pavel (1.500/2.000)

63. BC Kolín B - BK Beroun "B" 25.11.2012 10:00 72:43 (24:9 40:23 64:29 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 25.11.2012, 10:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Tesárek Vojtěch (1.000/1.500)
Bukovský Michal (1.000/1.500)

64. Sokol Kutná Hora - Kladno B 25.11.2012 15:00 82:74 (19:18 34:33 62:53 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 25.11.2012, 15:00:00

místo: Sport.areál Klimeška, Kutná Hora

rozhodčí:
Šťavík Radek (1.000/1.000)
Matějček Josef (1.000/1.500)

65. AŠ Mladá Boleslav B - BK Kralupy A 25.11.2012 13:30 77:80 (25:13 41:32 60:53 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 25.11.2012, 13:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Jeřáb Jan (2.500/1.000)
Bernáth Lukáš (2.500/1.000)

66. R&J EBC Mělník - BC Slaný 25.11.2012 10:00 93:79 (22:26 54:45 83:62 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 25.11.2012, 10:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Turek Michal (1.000/1.500)
Veselý Jiří (1.000/1.000)

12. kolo
67. BK Kralupy A - BC Slaný 09.12.2012 19:00 99:66 (19:12 48:25 77:35 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 09.12.2012, 19:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Kučírek Martin (2.000/1.000)
Žána Michal (2.000/1.000)

68. BK Beroun "B" - Kladno B 09.12.2012 12:30 84:60 (25:17 49:33 64:41 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 09.12.2012, 12:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.500/2.000)
Kučírek Martin (1.500/2.000)

69. Poděbrady - BK Český Brod 07.12.2012 20:30 93:46 (19:16 43:27 70:40 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 07.12.2012, 20:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.500)
Šťavík Radek (1.000/1.500)

70. Sokol Kutná Hora - BC Kolín B 09.12.2012 10:30 89:86 (23:16 53:46 71:62 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 09.12.2012, 10:30:00

místo: Sport.areál Klimeška, Kutná Hora

rozhodčí:
Velda Pavel (1.000/1.000)
Týř Pavel (1.500/1.000)

71. R&J EBC Mělník - AŠ Mladá Boleslav B 09.12.2012 14:00 88:79 (24:23 47:42 64:59 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 09.12.2012, 14:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Kukla Jiří (1.000/1.500)
Humhej Bohumil (1.000/2.500)

72. Basketbal Čelákovice - BK Brandýs n.L. A 09.12.2012 10:00 59:76 (13:14 37:30 54:50 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 09.12.2012, 10:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Tesárek Vojtěch (3.500/2.500)
Jon Miloslav (3.500/2.000)

13. kolo
73. Basketbal Čelákovice - BC Slaný 05.01.2013 15:00 67:106 (22:26 32:47 44:77 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 05.01.2013, 15:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Forejt David (1.000/1.000)
Suchopar Jiří (1.000/1.000)

74. BK Brandýs n.L. A - BK Kralupy A 05.01.2013 11:30 65:61 (16:13 36:30 58:50 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 05.01.2013, 11:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Soukup Albert (3.000/2.000)
Šupej Michal (3.000/2.000)

75. R&J EBC Mělník - Kladno B 05.01.2013 17:30 81:62 (23:17 47:31 65:51 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 05.01.2013, 17:30:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Velda Pavel (1.000/1.500)
Nesvadba Miloš (1.000/1.500)

76. AŠ Mladá Boleslav B - BK Beroun "B" 05.01.2013 19:00 60:44 (20:16 33:27 49:35 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 05.01.2013, 19:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Matějček Josef (2.000/1.500)
Bukovský Michal (3.000/1.500)

77. Sokol Kutná Hora - BK Český Brod 05.01.2013 17:00 83:76 (34:22 47:37 66:58 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 05.01.2013, 17:00:00

místo: Sport.areál Klimeška, Kutná Hora

rozhodčí:
Šťavík Radek (1.000/3.500)
Křenek Karel (1.000/4.000)

78. BC Kolín B - Poděbrady 05.01.2013 16:15 74:70 (27:11 41:35 58:49 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 05.01.2013, 16:15:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/3.500)
Šmůla Marek (1.000/3.500)

14. kolo
79. BK Brandýs n.L. A - BC Slaný 06.01.2013 14:30 69:79 (11:27 28:38 44:55 67:67 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 06.01.2013, 14:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kukla Jiří (1.000/1.000)
Laš Luděk (1.000/1.000)

80. Basketbal Čelákovice - BK Kralupy A 06.01.2013 10:00 55:79 (18:22 29:35 38:58 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 06.01.2013, 10:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Suchopar Jiří (1.000/1.500)
Forejt David (1.000/1.500)

81. AŠ Mladá Boleslav B - Kladno B 06.01.2013 13:00 57:40 (8:15 19:22 35:32 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 06.01.2013, 13:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Bukovský Michal (1.500/1.500)
Matějček Josef (1.500/1.500)

82. R&J EBC Mělník - BK Beroun "B" 06.01.2013 10:30 74:50 (17:17 34:29 54:42 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 06.01.2013, 10:30:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Nesvadba Miloš (1.500/1.500)
Velda Pavel (1.000/1.500)

83. BC Kolín B - BK Český Brod 06.01.2013 11:15 78:47 (17:10 34:20 59:31 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 06.01.2013, 11:15:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/2.000)
Šmůla Marek (1.000/2.000)

84. Sokol Kutná Hora - Poděbrady 06.01.2013 14:00 69:89 (16:23 30:43 52:71 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 06.01.2013, 14:00:00

místo: Sport.areál Klimeška, Kutná Hora

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.500)
Šťavík Radek (1.000/1.500)

15. kolo
85. Sokol Kutná Hora - BK Brandýs n.L. A 19.01.2013 10:00 82:70 (24:10 48:25 63:50 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 19.01.2013, 10:00:00

místo: Sport.areál Klimeška, Kutná Hora

rozhodčí:
Týř Pavel (1.500/2.000)
Laš Luděk (1.500/2.000)

86. BC Kolín B - Basketbal Čelákovice 19.01.2013 18:00 78:56 (20:14 35:31 54:44 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 19.01.2013, 18:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Nesvadba Miloš (1.000/1.000)
Velda Pavel (1.000/1.000)

87. Poděbrady - AŠ Mladá Boleslav B 14.10.2012 11:30 64:48 (21:9 30:25 48:34 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 14.10.2012, 11:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Kukla Jiří (1.000/1.000)
Kejklíček Roman (1.000/1.000)

88. BK Český Brod - R&J EBC Mělník 19.01.2013 18:30 79:67 (20:26 43:35 65:44 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 19.01.2013, 18:30:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Týř Pavel (1.000/1.000)
Frána Petr (1.000/4.000)

89. BK Beroun "B" - BC Slaný 19.01.2013 13:15 78:68 (23:23 41:31 66:45 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 19.01.2013, 13:15:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Humhej Bohumil (1.500/1.500)
Bukovský Michal (1.500/1.500)

90. Kladno B - BK Kralupy A 19.01.2013 18:30 53:82 (24:15 37:41 49:60 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 19.01.2013, 18:30:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Kec Jakub (1.500/1.000)
Heinrich David (1.500/1.000)

16. kolo
91. BC Kolín B - BK Brandýs n.L. A 20.01.2013 10:15 56:45 (11:13 28:26 39:31 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 20.01.2013, 10:15:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Velda Pavel (1.000/2.000)
Nesvadba Miloš (1.000/2.000)

92. Sokol Kutná Hora - Basketbal Čelákovice 20.01.2013 14:00 88:55 (31:12 44:30 67:36 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 20.01.2013, 14:00:00

místo: Sport.areál Klimeška, Kutná Hora

rozhodčí:
Týř Pavel (1.000/3.000)
Laš Luděk (1.000/3.000)

93. BK Český Brod - AŠ Mladá Boleslav B 13.10.2012 19:00 62:79 (13:20 30:44 47:60 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 13.10.2012, 19:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Bukovský Michal (2.500/1.000)
Fiala Jiří (3.500/1.500)

94. Poděbrady - R&J EBC Mělník 20.01.2013 11:00 72:60 (15:15 35:28 56:40 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 20.01.2013, 11:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Jon Miloslav (2.000/1.000)
Bukovský Michal (1.500/1.000)

95. Kladno B - BC Slaný 23.01.2013 20:00 55:77 (19:13 31:32 41:51 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 23.01.2013, 20:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Kučera Martin (2.000/1.500)
Matějček Josef (2.000/1.500)

96. BK Beroun "B" - BK Kralupy A 20.01.2013 14:00 74:64 (17:14 35:30 62:51 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 20.01.2013, 14:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Kučera Martin (1.500/2.000)
Humhej Bohumil (1.500/2.000)

17. kolo
97. Basketbal Čelákovice - Kladno B 02.02.2013 17:30 79:74 (18:16 42:33 60:53 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 02.02.2013, 17:30:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Matějček Josef (1.000/1.000)
Frána Petr (1.000/2.000)

98. BK Brandýs n.L. A - BK Beroun "B" 02.02.2013 15:00 80:74 (10:14 31:27 50:46 67:67 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 02.02.2013, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kukla Jiří (1.000/1.500)
Jon Miloslav (1.000/2.000)

99. BK Kralupy A - BK Český Brod 02.02.2013 19:00 101:59 (24:21 57:30 72:43 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 02.02.2013, 19:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/2.000)
Turek Michal (1.000/1.500)

100. BC Slaný - Poděbrady 02.02.2013 18:00 66:71 (14:19 38:31 49:51 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 02.02.2013, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Bukovský Michal (3.000/1.500)
Suchopar Jiří (3.000/4.000)

101. R&J EBC Mělník - BC Kolín B 02.02.2013 17:30 76:79 (10:19 35:44 56:58 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 02.02.2013, 17:30:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Humhej Bohumil (1.500/1.000)
Týř Pavel (2.500/1.000)

102. AŠ Mladá Boleslav B - Sokol Kutná Hora 02.02.2013 12:30 75:63 (19:18 40:38 69:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 02.02.2013, 12:30:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Lébl Martin (1.500/1.000)
Žána Michal (1.500/1.000)

18. kolo
103. BK Brandýs n.L. A - Kladno B 03.02.2013 11:30 63:46 (14:11 34:20 50:33 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 03.02.2013, 11:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Kukla Jiří (1.000/1.000)

104. Basketbal Čelákovice - BK Beroun "B" 03.02.2013 10:00 78:65 (19:14 47:29 67:49 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 03.02.2013, 10:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Frána Petr (1.000/2.000)
Matějček Josef (1.000/1.000)

105. BC Slaný - BK Český Brod 03.02.2013 12:00 41:18 (41:18 41:18 41:18 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 03.02.2013, 12:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Suchopar Jiří (1.000/1.000)
Bukovský Michal (1.000/1.000)

106. BK Kralupy A - Poděbrady 03.02.2013 11:00 71:73 (10:27 34:40 51:54 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 03.02.2013, 11:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Turek Michal (2.000/1.000)
Veselý Jiří (2.000/1.000)

107. AŠ Mladá Boleslav B - BC Kolín B 03.02.2013 12:30 64:37 (16:7 30:21 44:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 03.02.2013, 12:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Lébl Martin (1.500/1.000)
Žána Michal (1.500/1.000)

108. R&J EBC Mělník - Sokol Kutná Hora 03.02.2013 10:30 63:66 (20:12 40:33 51:46 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 03.02.2013, 10:30:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Týř Pavel (1.000/1.000)
Humhej Bohumil (1.000/1.000)

19. kolo
109. R&J EBC Mělník - BK Brandýs n.L. A 16.02.2013 17:30 79:62 (15:15 29:29 48:43 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 16.02.2013, 17:30:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Turek Michal (1.000/2.000)
Kukla Jiří (1.000/2.000)

110. AŠ Mladá Boleslav B - Basketbal Čelákovice 16.02.2013 17:00 75:42 (27:11 43:19 61:29 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 16.02.2013, 17:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.500/2.500)
Matějček Josef (1.000/1.000)

111. Sokol Kutná Hora - BC Slaný 23.02.2013 17:00 77:85 (22:18 45:43 63:61 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 23.02.2013, 17:00:00

místo: Sport.areál Klimeška, Kutná Hora

rozhodčí:
Velda Pavel (1.500/1.500)
Nesvadba Miloš (1.500/1.500)

112. BC Kolín B - BK Kralupy A 16.02.2013 18:30 78:47 (27:12 44:29 62:37 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 16.02.2013, 18:30:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Šťavík Radek (1.000/1.500)
Křenek Karel (1.000/1.500)

113. Poděbrady - Kladno B 16.02.2013 18:00 96:53 (24:14 49:25 76:38 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 16.02.2013, 18:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Laš Luděk (1.500/2.000)
Humhej Bohumil (2.500/2.000)

114. BK Český Brod - BK Beroun "B" 16.02.2013 18:30 74:95 (23:28 44:62 66:79 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 16.02.2013, 18:30:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Hernandez Marie (3.000/1.500)
Týř Pavel (3.000/1.500)

20. kolo
115. AŠ Mladá Boleslav B - BK Brandýs n.L. A 17.02.2013 12:45 64:49 (20:6 34:21 47:41 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 17.02.2013, 12:45:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Forejt David (1.500/3.000)
Jon Miloslav (1.500/3.000)

116. R&J EBC Mělník - Basketbal Čelákovice 17.02.2013 10:30 68:53 (16:18 34:22 50:32 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 17.02.2013, 10:30:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Turek Michal (1.000/1.000)
Kukla Jiří (1.000/1.000)

117. BC Kolín B - BC Slaný 17.02.2013 11:00 83:51 (22:10 46:23 71:39 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 17.02.2013, 11:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/2.000)
Šťavík Radek (1.000/2.000)

118. Sokol Kutná Hora - BK Kralupy A 17.02.2013 14:30 49:65 (12:24 30:40 42:51 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 17.02.2013, 14:30:00

místo: Sport.areál Klimeška, Kutná Hora

rozhodčí:
Matějček Josef (1.500/1.000)
Velda Pavel (1.500/1.000)

119. BK Český Brod - Kladno B 17.02.2013 14:15 84:81 (27:21 47:41 64:60 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 17.02.2013, 14:15:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Týř Pavel (1.500/1.500)
Hernandez Marie (1.500/1.500)

120. Poděbrady - BK Beroun "B" 17.02.2013 11:30 86:47 (21:6 47:14 67:35 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 17.02.2013, 11:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Kulhavý Zdeněk (1.500/1.500)
Laš Luděk (1.500/1.500)

21. kolo
121. Basketbal Čelákovice - BK Český Brod 02.03.2013 17:00 78:62 (15:24 32:41 44:54 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 02.03.2013, 17:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Kulhavý Zdeněk (1.000/1.500)
Jon Miloslav (1.500/1.500)

122. BK Brandýs n.L. A - Poděbrady 02.03.2013 17:30 56:69 (9:23 21:34 37:52 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 02.03.2013, 17:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Velda Pavel (1.000/1.000)
Nesvadba Miloš (1.000/1.000)

123. BK Beroun "B" - BC Kolín B 02.03.2013 14:45 96:56 (28:20 47:31 75:41 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 02.03.2013, 14:45:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Hrnčíř Martin (2.000/1.000)
Kučera Vít (2.000/1.000)

124. Kladno B - Sokol Kutná Hora 20.02.2013 19:40 69:77 (14:19 34:40 56:60 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 20.02.2013, 19:40:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Turek Michal (1.000/1.000)
Veselý Jiří (1.000/1.000)

125. BK Kralupy A - AŠ Mladá Boleslav B 02.03.2013 19:00 76:67 (22:17 41:33 53:55 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 02.03.2013, 19:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Suchopar Jiří (1.000/2.000)
Frána Petr (1.000/2.000)

126. BC Slaný - R&J EBC Mělník 02.03.2013 19:00 60:56 (14:14 29:30 43:39 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 02.03.2013, 19:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/1.000)
Turek Michal (1.000/1.000)

22. kolo
127. BK Brandýs n.L. A - BK Český Brod 03.03.2013 14:30 74:52 (27:12 46:28 61:40 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 03.03.2013, 14:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Nesvadba Miloš (2.500/2.000)
Velda Pavel (2.500/2.000)

128. Basketbal Čelákovice - Poděbrady 03.03.2013 10:00 40:86 (3:20 13:39 27:65 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 03.03.2013, 10:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Jon Miloslav (2.000/1.000)
Kulhavý Zdeněk (2.000/1.000)

129. Kladno B - BC Kolín B 27.02.2013 19:40 66:51 (11:6 27:14 46:30 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 27.02.2013, 19:40:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Bukovský Michal (1.500/1.000)
Týř Pavel (1.500/1.000)

130. BK Beroun "B" - Sokol Kutná Hora 03.03.2013 17:00 97:64 (18:22 42:41 68:57 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 03.03.2013, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Týř Pavel (1.500/1.500)
Bukovský Michal (1.500/1.500)

131. BC Slaný - AŠ Mladá Boleslav B 03.03.2013 12:00 60:68 (18:8 27:30 44:44 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 03.03.2013, 12:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Turek Michal (1.500/1.000)
Veselý Jiří (1.500/1.000)

132. BK Kralupy A - R&J EBC Mělník 03.03.2013 17:00 63:56 (23:20 35:30 52:43 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
Krajský přebor 1. třídy Základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 03.03.2013, 17:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Kučera Martin (1.000/1.000)
Suchopar Jiří (1.000/2.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC