image

mladší dorostenky / dorostenecká liga / ročník 2004/05 / skupina B / základní část


tabulka
1. BŠM Kroměříž 22 21 1 2012:1119 43
2. Sokol Hradec Králové "B" 22 17 5 1848:1357 39
3. Valosun IVes KP Brno 22 16 6 1694:1242 38
4. Basketsport EMOS Přerov 22 15 7 1638:1302 37
5. TJ Sokol Pečky 22 14 8 1586:1315 36
6. SK Aritma Vittel Praha 22 13 9 1526:1335 35
7. BK Brandýs nad Labem 22 12 10 1621:1441 34
8. BK Příbor 22 10 12 1589:1452 32
9. BK Prosek 22 8 14 1379:1580 30
10. ŠBK Pelhřimov 22 4 18 1232:1727 26
11. TJ Jiskra Humpolec 22 1 21 910:1983 23
12. SK UP Olomouc 22 1 21 944:2126 23
1. kolo
1. Sokol Pečky - BK Brandýs n.L. 18.12.2004 14:00 104:55 (24:16 59:28 90:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 18.12.2004, 14:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Pumr Milan ()
Schaffner Vojta ()

2. UP Olomouc - BK Příbor 18.12.2004 11:00 52:105 (8:35 20:54 38:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 18.12.2004, 11:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Menšík Jan ()
Remenec Ondřej ()

3. TJ Jiskra Humpolec - ŠBK Pelhřimov 18.12.2004 17:00 61:86 (14:26 32:51 41:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 18.12.2004, 17:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Horký Radim ()
Neckář Jan ()

4. BK Prosek - Aritma Vittel Pha 18.12.2004 18:00 60:61 (21:17 33:30 43:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 18.12.2004, 18:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Šikner Roman ()
Hruša Petr ()

5. Hradec Králové "B" - Valos.IVes KP Brno 18.12.2004 15:00 71:44 (21:12 31:22 55:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 18.12.2004, 15:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Cibulka Radek ()
Vávrová Veronika ()

6. BŠM Kroměříž - EMOS Přerov 18.12.2004 15:30 90:63 (25:16 48:24 63:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 18.12.2004, 15:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Stašek Ondřej ()
Radvan Martin ()

2. kolo
7. Sokol Pečky - BŠM Kroměříž 02.10.2004 14:00 75:72 (25:19 45:36 63:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 02.10.2004, 14:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Šmíd Martin ()
Schaffner Vojta ()

8. BK Brandýs n.L. - EMOS Přerov 02.10.2004 15:00 62:69 (22:15 36:35 52:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 02.10.2004, 15:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Sutr David ()
Lochman Radek ()

9. UP Olomouc - Hradec Králové "B" 02.10.2004 11:00 53:136 (7:34 21:69 40:106)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 02.10.2004, 11:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Janoušek Petr ()
Rektořík Milan ()

10. BK Příbor - Valos.IVes KP Brno 30.10.2004 17:00 76:83 (15:19 37:34 59:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 30.10.2004, 17:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Válek Jakub ()
Kulíšek Martin ()

11. TJ Jiskra Humpolec - BK Prosek 02.10.2004 17:00 42:66 (7:20 17:35 34:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 02.10.2004, 17:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Bystrianský Josef ()
Vávrová Veronika ()

12. ŠBK Pelhřimov - Aritma Vittel Pha 02.10.2004 17:00 47:57 (7:18 19:27 31:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 02.10.2004, 17:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Hruša Petr ()
Semerád Pavel ()

3. kolo
13. Sokol Pečky - EMOS Přerov 03.10.2004 11:00 73:49 (21:8 33:18 62:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 03.10.2004, 11:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Šmíd Martin ()
Schaffner Vojta ()

14. BK Brandýs n.L. - BŠM Kroměříž 03.10.2004 09:00 61:98 (15:34 30:59 46:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 03.10.2004, 09:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Lochman Radek ()
Sutr David ()

15. UP Olomouc - Valos.IVes KP Brno 03.10.2004 10:30 42:97 (7:17 20:48 29:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 03.10.2004, 10:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Janoušek Petr ()
Rektořík Milan ()

16. BK Příbor - Hradec Králové "B" 03.10.2004 16:00 56:79 (21:19 35:34 45:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 03.10.2004, 16:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Válek Jakub ()
Kulíšek Martin ()

17. TJ Jiskra Humpolec - Aritma Vittel Pha 03.10.2004 09:00 40:81 (9:20 23:47 33:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 03.10.2004, 09:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Bystrianský Josef ()
Vávrová Veronika ()

18. ŠBK Pelhřimov - BK Prosek 03.10.2004 10:00 42:56 (17:16 26:32 38:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 03.10.2004, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Hruša Petr ()
Semerád Pavel ()

4. kolo
19. BŠM Kroměříž - BK Prosek 16.10.2004 13:00 91:47 (24:17 44:31 70:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 16.10.2004, 13:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Jakubík Petr ()
Janoušek Petr ()

20. EMOS Přerov - Aritma Vittel Pha 16.10.2004 15:00 49:53 (12:2 29:18 37:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 16.10.2004, 15:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Kapounek Petr ()
Švancarová Lucie ()

21. Hradec Králové "B" - TJ Jiskra Humpolec 16.10.2004 16:00 95:41 (33:12 57:19 77:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 16.10.2004, 16:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Neckář Jan ()
Dolejš Václav ()

22. Valos.IVes KP Brno - ŠBK Pelhřimov 16.10.2004 15:00 84:49 (24:17 42:30 73:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 16.10.2004, 15:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Komárek Vladimír ()
Kulíšek Martin ()

23. Sokol Pečky - UP Olomouc 16.10.2004 14:00 84:52 (32:7 53:15 64:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 16.10.2004, 14:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Červený Jiří ()
Dvořák Vladimír ()

24. BK Brandýs n.L. - BK Příbor 16.10.2004 16:30 85:68 (22:17 45:31 67:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 16.10.2004, 16:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Horník Michal ()
Slanina Vladimír ()

5. kolo
25. BŠM Kroměříž - Aritma Vittel Pha 17.10.2004 09:00 95:49 (26:8 43:20 71:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 17.10.2004, 09:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Janoušek Petr ()
Jakubík Petr ()

26. EMOS Přerov - BK Prosek 17.10.2004 10:00 82:50 (19:18 36:28 65:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 17.10.2004, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Kapounek Petr ()
Švancarová Lucie ()

27. Hradec Králové "B" - ŠBK Pelhřimov 17.10.2004 11:00 93:65 (26:15 51:29 77:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 17.10.2004, 11:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Neckář Jan ()
Dolejš Václav ()

28. Valos.IVes KP Brno - TJ Jiskra Humpolec 17.10.2004 10:00 127:34 (25:12 55:22 85:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 17.10.2004, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Kulíšek Martin ()
Komárek Vladimír ()

29. Sokol Pečky - BK Příbor 17.10.2004 11:00 81:50 (23:9 42:21 61:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 17.10.2004, 11:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Dvořák Vladimír ()
Červený Jiří ()

30. BK Brandýs n.L. - UP Olomouc 17.10.2004 09:00 97:44 (24:11 54:22 75:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 17.10.2004, 09:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Horník Michal ()
Slanina Vladimír ()

6. kolo
31. UP Olomouc - BŠM Kroměříž 06.11.2004 11:30 31:109 (4:38 7:70 18:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 06.11.2004, 11:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Mikšík Milan ()
Doležal Vratislav ()

32. BK Příbor - EMOS Přerov 06.11.2004 15:00 69:73 (16:26 38:40 49:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 06.11.2004, 15:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Polák Michael ()
Zatloukal Ondřej ()

33. TJ Jiskra Humpolec - Sokol Pečky 06.11.2004 17:15 30:86 (4:25 11:48 16:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 06.11.2004, 17:15:00

místo: ,

rozhodčí:
Kapounek Petr ()
Wohlgemuth Jan ()

34. ŠBK Pelhřimov - BK Brandýs n.L. 06.11.2004 17:00 44:62 (8:15 20:34 33:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 06.11.2004, 17:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Pěnčík Martin ()
Vojáček Pavel ()

35. BK Prosek - Hradec Králové "B" 06.11.2004 18:00 81:94 (26:25 52:42 67:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 06.11.2004, 18:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Neckář Jan ()
Dolejš Václav ()

36. Aritma Vittel Pha - Valos.IVes KP Brno 06.11.2004 16:00 54:71 (19:21 30:39 40:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 06.11.2004, 16:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Matějek Ivor ()
Baudyš Petr ()

7. kolo
37. UP Olomouc - EMOS Přerov 07.11.2004 08:30 37:79 (9:26 16:44 25:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 07.11.2004, 08:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Kubiš Michal ()
Hecl Jan ()

38. BK Příbor - BŠM Kroměříž 07.11.2004 10:00 37:91 (12:25 23:49 26:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 07.11.2004, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Polák Michael ()
Zatloukal Ondřej ()

39. TJ Jiskra Humpolec - BK Brandýs n.L. 07.11.2004 09:00 45:92 (8:16 19:38 36:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 07.11.2004, 09:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Wohlgemuth Jan ()
Kapounek Petr ()

40. ŠBK Pelhřimov - Sokol Pečky 07.11.2004 10:00 56:91 (14:24 25:58 40:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 07.11.2004, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Vojáček Pavel ()
Pěnčík Martin ()

41. BK Prosek - Valos.IVes KP Brno 07.11.2004 11:00 55:99 (23:34 39:59 47:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 07.11.2004, 11:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Priessnitz Vít ()
Bystrianský Josef ()

42. Aritma Vittel Pha - Hradec Králové "B" 07.11.2004 12:30 71:59 (20:25 40:32 52:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 07.11.2004, 12:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Baudyš Petr ()
Matějek Ivor ()

8. kolo
43. BŠM Kroměříž - Hradec Králové "B" 20.11.2004 13:00 91:67 (28:14 48:31 76:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 20.11.2004, 13:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Kocfelda Jiří ()
Komárek Vladimír ()

44. EMOS Přerov - Valos.IVes KP Brno 20.11.2004 16:00 74:70 (20:16 42:31 60:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 20.11.2004, 16:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Čarnecký Martin ()
Mikeska Tomáš ()

45. Sokol Pečky - BK Prosek 20.11.2004 14:00 92:46 (31:9 55:17 83:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 20.11.2004, 14:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Kovář Jan ()
Rybka Vlastimil ()

46. BK Brandýs n.L. - Aritma Vittel Pha 20.11.2004 16:00 76:71 (12:15 27:37 39:58 66:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 20.11.2004, 16:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Dvořák Vladimír ()
Priessnitz Vít ()

47. UP Olomouc - TJ Jiskra Humpolec 20.11.2004 11:30 76:66 (17:13 40:34 57:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 20.11.2004, 11:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Pěnčík Martin ()
Neckář Jan ()

48. BK Příbor - ŠBK Pelhřimov 20.11.2004 13:00 106:50 (23:15 55:30 81:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 20.11.2004, 13:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Grác David ()
Herjecká Erika ()

9. kolo
49. BŠM Kroměříž - Valos.IVes KP Brno 21.11.2004 09:00 83:62 (21:13 38:25 63:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 21.11.2004, 09:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Komárek Vladimír ()
Kocfelda Jiří ()

50. EMOS Přerov - Hradec Králové "B" 21.11.2004 10:00 73:67 (19:25 33:37 46:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 21.11.2004, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Čarnecký Martin ()
Mikeska Tomáš ()

51. Sokol Pečky - Aritma Vittel Pha 21.11.2004 11:00 90:69 (12:16 34:37 62:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 21.11.2004, 11:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Kovář Jan ()
Rybka Vlastimil ()

52. BK Brandýs n.L. - BK Prosek 21.11.2004 09:00 76:44 (14:13 36:23 54:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 21.11.2004, 09:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Dvořák Vladimír ()
Priessnitz Vít ()

53. UP Olomouc - ŠBK Pelhřimov 21.11.2004 10:30 73:84 (19:22 36:43 46:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 21.11.2004, 10:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Neckář Jan ()
Pěnčík Martin ()

54. BK Příbor - TJ Jiskra Humpolec 21.11.2004 09:00 106:35 (31:3 55:13 75:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 21.11.2004, 09:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Grác David ()
Herjecká Erika ()

10. kolo
55. TJ Jiskra Humpolec - BŠM Kroměříž 04.12.2004 17:00 34:89 (8:23 14:51 18:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 04.12.2004, 17:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Vojáček Pavel ()
Radvan Martin ()

56. ŠBK Pelhřimov - EMOS Přerov 04.12.2004 17:00 61:70 (21:20 30:38 46:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 04.12.2004, 17:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Hanuš Václav ()
Pustina Antonín ()

57. BK Prosek - UP Olomouc 04.12.2004 16:30 76:49 (21:15 43:31 63:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 04.12.2004, 16:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Popek Milan ()
Lunga Petr ()

58. Aritma Vittel Pha - BK Příbor 04.12.2004 16:00 64:60 (27:13 39:35 51:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 04.12.2004, 16:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Peška Petr ()
Baloun Jan ()

59. Hradec Králové "B" - Sokol Pečky 04.12.2004 11:00 53:46 (4:14 23:24 42:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 04.12.2004, 11:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Sehnal Jiří ()
Semerád Pavel ()

60. Valos.IVes KP Brno - BK Brandýs n.L. 04.12.2004 16:30 58:60 (7:16 21:32 39:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 04.12.2004, 16:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Janoušek Petr ()
Herjecká Erika ()

11. kolo
61. TJ Jiskra Humpolec - EMOS Přerov 05.12.2004 09:30 31:90 (9:23 12:49 26:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 05.12.2004, 09:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Radvan Martin ()
Vojáček Pavel ()

62. ŠBK Pelhřimov - BŠM Kroměříž 05.12.2004 10:00 33:89 (13:15 23:33 27:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 05.12.2004, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Pustina Antonín ()
Hanuš Václav ()

63. BK Prosek - BK Příbor 05.12.2004 09:30 64:102 (18:31 37:54 53:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 05.12.2004, 09:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Lunga Petr ()
Popek Milan ()

64. Aritma Vittel Pha - UP Olomouc 05.12.2004 12:30 127:34 (36:4 65:15 100:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 05.12.2004, 12:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Peška Petr ()
Baloun Jan ()

65. Hradec Králové "B" - BK Brandýs n.L. 05.12.2004 13:00 88:82 (25:18 49:41 68:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 05.12.2004, 13:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Horký Radim ()
Sehnal Jiří ()

66. Valos.IVes KP Brno - Sokol Pečky 05.12.2004 09:15 57:46 (18:15 37:21 49:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 05.12.2004, 09:15:00

místo: ,

rozhodčí:
Janoušek Petr ()
Herjecká Erika ()

12. kolo
67. BK Brandýs n.L. - Sokol Pečky 19.12.2004 17:00 49:59 (13:21 27:38 39:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 19.12.2004, 17:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Schaffner Vojta ()
Pumr Milan ()

68. BK Příbor - UP Olomouc 19.12.2004 10:00 112:30 (33:8 65:15 90:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 19.12.2004, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Kulíšek Martin ()
Ptáček Martin ()

69. ŠBK Pelhřimov - TJ Jiskra Humpolec 19.12.2004 10:00 66:49 (9:11 34:26 50:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 19.12.2004, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Neckář Jan ()
Horký Radim ()

70. Aritma Vittel Pha - BK Prosek 19.12.2004 12:30 69:49 (15:14 36:22 50:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 19.12.2004, 12:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Šikner Roman ()
Popek Milan ()

71. Valos.IVes KP Brno - Hradec Králové "B" 19.12.2004 10:00 60:67 (11:21 28:35 46:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 19.12.2004, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Švancarová Lucie ()
Hřib Jan ()

72. EMOS Přerov - BŠM Kroměříž 19.12.2004 10:00 67:84 (22:19 38:41 60:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 19.12.2004, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Ščudla Jiří ()
Semerád Pavel ()

13. kolo
73. EMOS Přerov - Sokol Pečky 15.01.2005 15:00 84:55 (20:16 44:25 60:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 15.01.2005, 15:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Polák Michael ()
Zatloukal Ondřej ()

74. BŠM Kroměříž - BK Brandýs n.L. 15.01.2005 13:00 81:47 (20:8 42:18 63:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 15.01.2005, 13:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Škaroupka Michal ()
Neckář Jan ()

75. Valos.IVes KP Brno - UP Olomouc 15.01.2005 18:00 108:27 (26:7 51:13 78:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 15.01.2005, 18:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Komprs Michal ()
Hejnic Jan ()

76. Hradec Králové "B" - BK Příbor 15.01.2005 15:00 78:46 (21:13 40:21 65:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 15.01.2005, 15:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Pěnčík Martin ()
Heinrich David ()

77. Aritma Vittel Pha - TJ Jiskra Humpolec 15.01.2005 16:00 98:37 (25:4 52:19 74:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 15.01.2005, 16:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Šmíd Pavel ()
Pipta Michal ()

78. BK Prosek - ŠBK Pelhřimov 01.02.2005 18:20 62:56 (17:14 32:30 49:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 01.02.2005, 18:20:00

místo: ,

rozhodčí:
Milata Rostislav ()
Šmíd Martin ()

14. kolo
79. BŠM Kroměříž - Sokol Pečky 16.01.2005 09:00 86:40 (20:6 54:14 73:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 16.01.2005, 09:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Neckář Jan ()
Škaroupka Michal ()

80. EMOS Přerov - BK Brandýs n.L. 16.01.2005 10:00 92:60 (20:8 44:25 66:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 16.01.2005, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej ()
Polák Michael ()

81. Hradec Králové "B" - UP Olomouc 16.01.2005 13:00 107:43 (36:8 66:22 87:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 16.01.2005, 13:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Heinrich David ()
Pěnčík Martin ()

82. Valos.IVes KP Brno - BK Příbor 16.01.2005 12:30 52:48 (11:12 25:24 39:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 16.01.2005, 12:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Hejnic Jan ()
Komprs Michal ()

83. BK Prosek - TJ Jiskra Humpolec 16.01.2005 09:00 86:24 (19:4 36:10 61:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 16.01.2005, 09:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Novák Michal ()
Novák Daniel ()

84. Aritma Vittel Pha - ŠBK Pelhřimov 12.01.2005 17:15 81:72 (24:14 48:31 63:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 12.01.2005, 17:15:00

místo: ,

rozhodčí:
Bradáč Lubomír ()
Horník Michal ()

15. kolo
85. Aritma Vittel Pha - BŠM Kroměříž 29.01.2005 16:00 58:77 (12:20 27:40 39:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 29.01.2005, 16:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Pilný Jiří ()
Lébl Martin ()

86. BK Prosek - EMOS Přerov 29.01.2005 18:30 68:62 (20:18 39:38 60:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 29.01.2005, 18:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Polda Tomáš ()
Hampl Pavel ()

87. ŠBK Pelhřimov - Hradec Králové "B" 29.01.2005 17:00 41:105 (6:24 14:55 36:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 29.01.2005, 17:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Doležal Vratislav ()
Lochman Radek ()

88. TJ Jiskra Humpolec - Valos.IVes KP Brno 29.01.2005 17:00 39:110 (2:31 15:53 28:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 29.01.2005, 17:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Šmíd Martin ()
Schaffner Vojta ()

89. BK Příbor - Sokol Pečky 29.01.2005 19:00 58:48 (17:16 34:24 45:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 29.01.2005, 19:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Jurda Lukáš ()
Vyplel David ()

90. UP Olomouc - BK Brandýs n.L. 29.01.2005 11:00 33:121 (9:28 20:54 26:92)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 29.01.2005, 11:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Radvan Martin ()
Semerád Pavel ()

16. kolo
91. BK Prosek - BŠM Kroměříž 30.01.2005 11:00 56:106 (20:31 31:51 41:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 30.01.2005, 11:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Hampl Pavel ()
Andrle Petr ()

92. Aritma Vittel Pha - EMOS Přerov 30.01.2005 12:30 57:59 (12:5 26:21 42:34 49:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 30.01.2005, 12:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Lébl Martin ()
Pilný Jiří ()

93. TJ Jiskra Humpolec - Hradec Králové "B" 30.01.2005 08:00 33:108 (0:34 12:64 18:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 30.01.2005, 08:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Schaffner Vojta ()
Šmíd Martin ()

94. ŠBK Pelhřimov - Valos.IVes KP Brno 30.01.2005 10:00 58:93 (10:22 16:43 30:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 30.01.2005, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Lochman Radek ()
Doležal Vratislav ()

95. UP Olomouc - Sokol Pečky 30.01.2005 10:00 36:80 (9:16 13:39 24:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 30.01.2005, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Jakubík Petr ()
Radvan Martin ()

96. BK Příbor - BK Brandýs n.L. 30.01.2005 09:00 55:65 (15:23 25:35 35:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 30.01.2005, 09:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Vyplel David ()
Jurda Lukáš ()

17. kolo
97. EMOS Přerov - UP Olomouc 12.02.2005 15:00 96:29 (25:10 51:16 75:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 12.02.2005, 15:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Jakubík Petr ()
Semerád Pavel ()

98. BŠM Kroměříž - BK Příbor 12.02.2005 15:00 101:61 (34:13 60:28 79:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 12.02.2005, 15:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Radvan Martin ()
Kocfelda Jiří ()

99. BK Brandýs n.L. - TJ Jiskra Humpolec 12.02.2005 15:00 97:43 (22:11 46:15 70:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 12.02.2005, 15:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Bystrianský Josef ()
Priessnitz Vít ()

100. Sokol Pečky - ŠBK Pelhřimov 12.02.2005 16:00 93:43 (21:8 44:18 70:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 12.02.2005, 16:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Lébl Martin ()
Mička Tomáš ()

101. Valos.IVes KP Brno - BK Prosek 12.02.2005 18:00 73:54 (16:4 41:22 56:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 12.02.2005, 18:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Ubr Pavel ()
Kuřitka Pavel ()

102. Hradec Králové "B" - Aritma Vittel Pha 12.02.2005 17:00 79:53 (22:8 43:19 60:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 12.02.2005, 17:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Dvořák Vladimír ()
Rybka Vlastimil ()

18. kolo
103. BŠM Kroměříž - UP Olomouc 13.02.2005 09:00 119:21 (36:6 60:12 87:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 13.02.2005, 09:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Kocfelda Jiří ()
Radvan Martin ()

104. EMOS Přerov - BK Příbor 13.02.2005 10:00 90:70 (23:17 44:34 67:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 13.02.2005, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš ()
Jakubík Petr ()

105. Sokol Pečky - TJ Jiskra Humpolec 13.02.2005 11:00 95:39 (30:11 44:20 67:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 13.02.2005, 11:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Mička Tomáš ()
Lébl Martin ()

106. BK Brandýs n.L. - ŠBK Pelhřimov 13.02.2005 09:00 93:43 (27:9 50:25 72:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 13.02.2005, 09:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Priessnitz Vít ()
Bystrianský Josef ()

107. Hradec Králové "B" - BK Prosek 13.02.2005 09:00 98:62 (29:21 56:33 72:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 13.02.2005, 09:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Rybka Vlastimil ()
Dvořák Vladimír ()

108. Valos.IVes KP Brno - Aritma Vittel Pha 13.02.2005 12:30 63:47 (20:12 33:23 51:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 13.02.2005, 12:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Kuřitka Pavel ()
Ubr Pavel ()

19. kolo
109. Valos.IVes KP Brno - BŠM Kroměříž 26.02.2005 10:00 58:73 (25:18 33:45 46:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 26.02.2005, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Komprs Michal ()
Popek Milan ()

110. Hradec Králové "B" - EMOS Přerov 26.02.2005 14:00 74:70 (14:15 40:21 56:49 66:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 26.02.2005, 14:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Andrle Petr ()
Vávrová Veronika ()

111. Aritma Vittel Pha - Sokol Pečky 26.02.2005 16:00 85:54 (23:11 41:23 67:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 26.02.2005, 16:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Novák Daniel ()
Novák Michal ()

112. BK Prosek - BK Brandýs n.L. 26.02.2005 18:30 58:72 (14:17 28:38 43:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 26.02.2005, 18:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Pipta Michal ()
Čada Petr ()

113. ŠBK Pelhřimov - UP Olomouc 20.03.2005 12:00 82:38 (17:12 36:20 62:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 20.03.2005, 12:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Neckář Jan ()
Radvan Martin ()

114. TJ Jiskra Humpolec - BK Příbor 26.02.2005 18:00 54:85 (22:21 30:41 45:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 26.02.2005, 18:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Vojáček Pavel ()
Wohlgemuth Jan ()

20. kolo
115. Hradec Králové "B" - BŠM Kroměříž 27.02.2005 12:00 79:80 (12:31 37:52 58:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 27.02.2005, 12:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Vávrová Veronika ()
Andrle Petr ()

116. Valos.IVes KP Brno - EMOS Přerov 27.02.2005 12:30 65:62 (18:18 36:25 47:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 27.02.2005, 12:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Popek Milan ()
Komprs Michal ()

117. BK Prosek - Sokol Pečky 27.02.2005 10:30 96:45 (27:10 42:23 65:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 27.02.2005, 10:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Čada Petr ()
Pipta Michal ()

118. Aritma Vittel Pha - BK Brandýs n.L. 27.02.2005 12:30 83:69 (25:17 45:29 68:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 27.02.2005, 12:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Novák Michal ()
Novák Daniel ()

119. TJ Jiskra Humpolec - UP Olomouc 27.02.2005 10:00 73:40 (17:13 39:23 53:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 27.02.2005, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Wohlgemuth Jan ()
Vojáček Pavel ()

120. ŠBK Pelhřimov - BK Příbor 05.03.2005 08:00 64:83 (20:15 38:32 53:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 05.03.2005, 08:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Radvan Martin ()
Neckář Jan ()

21. kolo
121. EMOS Přerov - TJ Jiskra Humpolec 12.03.2005 17:00 100:31 (20:2 52:10 75:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 12.03.2005, 17:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Jurda Lukáš ()
Herjecká Erika ()

122. BŠM Kroměříž - ŠBK Pelhřimov 12.03.2005 13:00 103:44 (19:9 53:16 77:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 12.03.2005, 13:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Sehnal Jiří ()
Jakubík Petr ()

123. BK Příbor - BK Prosek 12.03.2005 16:00 75:70 (16:11 34:32 52:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 12.03.2005, 16:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Bešina Štefan ()
Ptáček Martin ()

124. UP Olomouc - Aritma Vittel Pha 12.03.2005 11:30 34:95 (9:22 19:40 25:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 12.03.2005, 11:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Miketa Lukáš ()
Kocfelda Jiří ()

125. BK Brandýs n.L. - Hradec Králové "B" 12.03.2005 15:30 76:84 (16:17 29:41 51:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 12.03.2005, 15:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Slanina Vladimír ()
Tesárek Vojtěch ()

126. Sokol Pečky - Valos.IVes KP Brno 12.03.2005 17:00 59:83 (21:26 35:36 51:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 12.03.2005, 17:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Dvořák Vladimír ()
Lébl Martin ()

22. kolo
127. BŠM Kroměříž - TJ Jiskra Humpolec 13.03.2005 09:00 104:29 (18:6 53:14 84:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 13.03.2005, 09:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Jakubík Petr ()
Sehnal Jiří ()

128. EMOS Přerov - ŠBK Pelhřimov 13.03.2005 10:30 85:46 (18:11 44:29 62:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 13.03.2005, 10:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Herjecká Erika ()
Jurda Lukáš ()

129. UP Olomouc - BK Prosek 13.03.2005 08:30 70:73 (18:17 35:42 54:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 13.03.2005, 08:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Kocfelda Jiří ()
Miketa Lukáš ()

130. BK Příbor - Aritma Vittel Pha 13.03.2005 10:00 61:43 (18:9 33:20 48:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 13.03.2005, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Ptáček Martin ()
Bešina Štefan ()

131. Sokol Pečky - Hradec Králové "B" 13.03.2005 09:00 90:67 (23:12 45:30 73:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 13.03.2005, 09:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Lébl Martin ()
Dvořák Vladimír ()

132. BK Brandýs n.L. - Valos.IVes KP Brno 13.03.2005 11:00 64:77 (17:22 37:43 50:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2004/05, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 13.03.2005, 11:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Tesárek Vojtěch ()
Slanina Vladimír ()

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.