image

ženy / 1. liga / ročník 2013/14 / základní část


tabulka
1. VALOSUN KP Brno B 22 18 4 1518:1377 40
2. BK Pliska Studánka Pardubice 22 15 7 1552:1340 37
3. SK Noem Arch Brno 22 15 7 1620:1515 37
4. BA Sparta 22 15 7 1758:1666 37
5. BK Kralupy - Junior 22 13 9 1632:1511 35
6. SBŠ Ostrava 22 12 10 1640:1550 34
7. SK UP Olomouc 22 10 12 1461:1503 32
8. BC Benešov 22 10 12 1510:1564 32
9. Sparta Praha 22 8 14 1524:1483 30
10. Sokol Nusle 22 8 14 1410:1498 30
11. TJ Sokol Manver Pečky 22 5 17 1295:1597 26
12. TJ Lokomotiva Liberec I 22 3 19 1299:1615 25
1. kolo
1. SK UP Olomouc - SBŠ Ostrava 21.12.2013 18:30 73:67 (22:17 35:31 54:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 21.12.2013, 18:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.500/2.000/---)
Junek Karel (2.000/4.000/---)


2. BC Benešov - Sokol Nusle 18.12.2013 19:00 59:90 (13:25 31:48 46:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 18.12.2013, 19:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Peterková Lucie (4.000/1.000/---)
Rendlová Sandra (4.000/2.000/---)


3. Pliska Pardubice - Sparta Praha 21.12.2013 09:00 76:58 (14:16 36:34 50:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 21.12.2013, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/2.000/---)
Kuřitka Pavel (1.000/1.500/---)


4. VALOSUN KP Brno B - Noem Arch Brno 21.12.2013 18:15 63:62 (12:17 31:30 47:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 21.12.2013, 18:15:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Komprs Michal (1.500/3.000/---)
Hecl Jan (1.500/1.500/---)


5. Lokomotiva Liberec - Sokol Manver Pečky 21.12.2013 18:00 71:57 (21:18 40:28 55:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 21.12.2013, 18:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Kučera Stanislav (1.000/1.500/---)
Kuřitka Pavel (1.000/1.500/---)


6. BA Sparta - Junior Kralupy 21.12.2013 12:00 82:94 (20:17 43:48 61:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 21.12.2013, 12:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000/---)
Buršík Martin (1.000/3.000/---)


2. kolo
7. SK UP Olomouc - BA Sparta 12.10.2013 18:30 77:68 (22:15 41:34 57:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 12.10.2013, 18:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000/---)
Doležal Vratislav (1.000/1.000/---)


8. SBŠ Ostrava - Junior Kralupy 12.10.2013 16:30 87:82 (19:24 45:46 66:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 12.10.2013, 16:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000/---)
Mikšík Milan (1.000/1.000/---)


9. BC Benešov - Lokomotiva Liberec 12.10.2013 16:00 73:53 (24:23 45:34 59:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 12.10.2013, 16:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (1.000/2.500/---)
Kučera Vít (1.000/2.500/---)


10. Sokol Nusle - Sokol Manver Pečky 12.10.2013 18:15 54:50 (12:20 31:37 37:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 12.10.2013, 18:15:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Heinrich David (2.000/1.000/---)
Neuman Ladislav (3.500/4.000/---)


11. Pliska Pardubice - VALOSUN KP Brno B 12.10.2013 18:00 71:54 (19:10 36:25 54:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 12.10.2013, 18:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.500/---)
Hrnčíř Martin (1.000/1.500/---)


12. Sparta Praha - Noem Arch Brno 12.10.2013 17:00 52:54 (17:17 32:28 41:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 12.10.2013, 17:00:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Černý Jan (2.500/1.000/---)
Macela Martin (2.000/1.000/---)


3. kolo
13. SK UP Olomouc - Junior Kralupy 13.10.2013 10:30 71:64 (19:17 38:26 52:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 13.10.2013, 10:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000/---)
Doležal Vratislav (1.000/1.000/---)


14. SBŠ Ostrava - BA Sparta 13.10.2013 09:30 105:78 (29:22 52:43 77:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 13.10.2013, 09:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000/---)
Nehoda Pavel (1.000/1.000/---)


15. BC Benešov - Sokol Manver Pečky 13.10.2013 10:30 64:71 (14:17 30:28 41:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 13.10.2013, 10:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (1.000/1.500/---)
Kučera Vít (1.000/1.500/---)


16. Sokol Nusle - Lokomotiva Liberec 13.10.2013 12:00 57:63 (16:18 23:28 44:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 13.10.2013, 12:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.500/1.500/---)
Neuman Ladislav (1.500/1.000/---)


17. Pliska Pardubice - Noem Arch Brno 13.10.2013 10:00 84:65 (18:10 40:30 63:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 13.10.2013, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.500/---)
Hrnčíř Martin (1.000/4.000/---)


18. Sparta Praha - VALOSUN KP Brno B 13.10.2013 10:00 70:61 (25:9 42:26 53:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 13.10.2013, 10:00:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Černý Jan (3.500/1.500/---)
Macela Martin (2.500/1.500/---)


4. kolo
19. BA Sparta - VALOSUN KP Brno B 26.10.2013 16:00 73:61 (13:24 39:35 56:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 26.10.2013, 16:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.500/---)
Kučírek Martin (1.000/1.500/---)


20. Junior Kralupy - Noem Arch Brno 26.10.2013 18:30 84:73 (22:15 44:37 64:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 26.10.2013, 18:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.500/---)
Bernáth Lukáš (1.000/1.500/---)


21. Lokomotiva Liberec - Pliska Pardubice 26.10.2013 17:00 55:57 (19:21 30:32 42:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 26.10.2013, 17:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Tesárek Vojtěch (1.000/1.500/---)
Ulrych Lukáš (1.000/1.500/---)


22. Sokol Manver Pečky - Sparta Praha 26.10.2013 16:00 59:57 (11:16 28:27 46:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 26.10.2013, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Černý Jan (1.000/2.000/---)
Scholze Michal (1.000/2.000/---)


23. SK UP Olomouc - BC Benešov 26.10.2013 18:30 53:68 (21:20 31:37 42:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 26.10.2013, 18:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Jedlička Jiří (3.500/1.000/---)
Večeřa Pavel (3.500/1.000/---)


24. SBŠ Ostrava - Sokol Nusle 26.10.2013 15:30 84:57 (24:18 42:38 60:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 26.10.2013, 15:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/3.500/---)
Hecl Jan (1.000/3.500/---)


5. kolo
25. BA Sparta - Noem Arch Brno 27.10.2013 15:00 79:78 (22:24 34:40 58:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 27.10.2013, 15:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/1.000/---)
Vávrová Veronika (1.000/1.500/---)


26. Junior Kralupy - VALOSUN KP Brno B 27.10.2013 10:00 64:80 (19:15 39:31 51:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 27.10.2013, 10:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.000/---)
Bernáth Lukáš (1.000/1.000/---)


27. Lokomotiva Liberec - Sparta Praha 27.10.2013 10:00 62:76 (18:22 27:36 47:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 27.10.2013, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)


28. Sokol Manver Pečky - Pliska Pardubice 27.10.2013 10:30 48:80 (14:20 21:42 32:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 27.10.2013, 10:30:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Tesárek Vojtěch (1.500/1.500/---)
Ulrych Lukáš (1.500/1.500/---)


29. SK UP Olomouc - Sokol Nusle 27.10.2013 10:30 63:70 (19:18 39:34 49:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 27.10.2013, 10:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Jedlička Jiří (3.000/1.500/---)
Večeřa Pavel (3.000/1.500/---)


30. SBŠ Ostrava - BC Benešov 27.10.2013 10:30 88:75 (26:18 51:34 71:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 27.10.2013, 10:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/3.000/---)
Hecl Jan (1.000/3.000/---)


6. kolo
31. BC Benešov - BA Sparta 09.11.2013 16:00 85:84 (26:18 40:41 63:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 09.11.2013, 16:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Peterková Lucie (2.000/1.000/---)
Havlíček Petr (2.000/1.000/---)


32. Sokol Nusle - Junior Kralupy 09.11.2013 14:00 59:50 (15:17 35:27 42:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 09.11.2013, 14:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.500/2.000/---)
Buršík Martin (2.500/3.000/---)


33. Pliska Pardubice - SK UP Olomouc 09.11.2013 18:00 70:43 (20:12 34:25 52:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 09.11.2013, 18:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (1.000/2.000/---)
Kučera Vít (1.000/2.000/---)


34. Sparta Praha - SBŠ Ostrava 09.11.2013 19:30 86:79 (19:23 41:43 53:57 72:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 09.11.2013, 19:30:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Anton Karel (2.000/1.000/---)
Rosenberger Tomáš (2.000/1.000/---)


35. VALOSUN KP Brno B - Lokomotiva Liberec 09.11.2013 18:45 76:60 (13:15 29:23 57:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 09.11.2013, 18:45:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Matějek Ivor (1.000/1.500/---)
Škaroupka Michal (1.000/1.500/---)


36. Noem Arch Brno - Sokol Manver Pečky 09.11.2013 19:00 89:61 (26:13 46:28 67:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 09.11.2013, 19:00:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/3.000/---)
Hecl Jan (1.000/3.000/---)


7. kolo
37. BC Benešov - Junior Kralupy 10.11.2013 11:00 87:55 (20:14 41:25 67:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 10.11.2013, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Peterková Lucie (2.000/2.000/---)
Havlíček Petr (2.000/3.000/---)


38. Sokol Nusle - BA Sparta 10.11.2013 11:00 67:77 (17:33 36:48 52:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 10.11.2013, 11:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.500/1.000/---)
Buršík Martin (3.000/1.000/---)


39. Pliska Pardubice - SBŠ Ostrava 10.11.2013 10:00 64:67 (21:16 39:38 47:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 10.11.2013, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (1.000/1.000/---)
Kučera Vít (1.000/1.000/---)


40. Sparta Praha - SK UP Olomouc 10.11.2013 11:00 54:63 (9:19 20:31 38:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 10.11.2013, 11:00:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Anton Karel (2.500/2.000/---)
Rosenberger Tomáš (2.500/2.000/---)


41. VALOSUN KP Brno B - Sokol Manver Pečky 10.11.2013 11:00 67:57 (20:15 32:35 51:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 10.11.2013, 11:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Matějek Ivor (1.000/1.000/---)
Škaroupka Michal (1.000/1.000/---)


42. Noem Arch Brno - Lokomotiva Liberec 10.11.2013 11:00 86:43 (27:12 46:21 62:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 10.11.2013, 11:00:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/2.500/---)
Hecl Jan (1.000/2.500/---)


8. kolo
43. BA Sparta - Lokomotiva Liberec 23.11.2013 18:00 92:64 (21:22 40:38 61:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 23.11.2013, 18:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.500/---)
Anton Karel (1.000/2.500/---)


44. Junior Kralupy - Sokol Manver Pečky 23.11.2013 17:00 86:58 (31:8 55:28 73:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 23.11.2013, 17:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.500/---)
Kučera Vít (1.000/1.500/---)


45. SK UP Olomouc - VALOSUN KP Brno B 23.11.2013 18:30 52:60 (19:14 29:22 41:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 23.11.2013, 18:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Junek Karel (1.000/1.000/---)
Doležal Vratislav (1.000/1.000/---)


46. SBŠ Ostrava - Noem Arch Brno 23.11.2013 13:30 73:85 (21:25 38:46 52:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 23.11.2013, 13:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Rektořík Milan (1.000/1.000/---)
Stáňa Lukáš (1.000/1.000/---)


47. BC Benešov - Pliska Pardubice 23.11.2013 18:00 64:58 (18:18 33:32 49:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 23.11.2013, 18:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Kučírek Martin (2.000/1.500/---)
Pokorný Štěpán (1.500/1.500/---)


48. Sokol Nusle - Sparta Praha 23.11.2013 16:00 57:83 (14:25 21:45 37:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 23.11.2013, 16:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Perlík Michal (2.500/1.500/---)
Bernáth Lukáš (2.500/1.500/---)


9. kolo
49. BA Sparta - Sokol Manver Pečky 24.11.2013 14:30 86:72 (19:13 43:33 73:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 24.11.2013, 14:30:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/4.000/---)
Anton Karel (1.000/3.000/---)


50. Junior Kralupy - Lokomotiva Liberec 24.11.2013 10:00 68:47 (17:13 33:22 53:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 24.11.2013, 10:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/2.000/---)
Kučera Vít (1.000/2.000/---)


51. SK UP Olomouc - Noem Arch Brno 24.11.2013 10:30 50:61 (12:13 25:37 39:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 24.11.2013, 10:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Junek Karel (1.000/1.000/---)
Doležal Vratislav (1.000/1.000/---)


52. SBŠ Ostrava - VALOSUN KP Brno B 24.11.2013 10:30 58:61 (6:20 27:36 42:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 24.11.2013, 10:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Janovský Martin (1.000/1.500/---)
Čarnecký Martin (1.000/3.500/---)


53. BC Benešov - Sparta Praha 24.11.2013 13:00 78:67 (16:11 33:32 54:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 24.11.2013, 13:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.500/3.000/---)
Pokorný Štěpán (1.500/3.000/---)


54. Sokol Nusle - Pliska Pardubice 24.11.2013 10:00 55:64 (13:23 26:30 42:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 24.11.2013, 10:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Neuman Ladislav (3.000/1.000/---)
Anton Karel (4.000/1.000/---)


10. kolo
55. Pliska Pardubice - BA Sparta 07.12.2013 18:00 73:54 (19:20 34:29 50:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 07.12.2013, 18:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.000/1.000/---)
Lukeš Libor (1.000/1.000/---)


56. Sparta Praha - Junior Kralupy 07.12.2013 16:00 67:87 (13:19 28:33 55:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 07.12.2013, 16:00:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Kučírek Martin (2.500/1.000/---)
Peterková Lucie (2.000/1.000/---)


57. VALOSUN KP Brno B - BC Benešov 07.12.2013 17:00 65:62 (12:17 26:31 46:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 07.12.2013, 17:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.000/---)
Karafiát Kamil (1.000/2.000/---)


58. Noem Arch Brno - Sokol Nusle 07.12.2013 18:30 85:72 (19:20 43:31 64:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 07.12.2013, 18:30:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.500/---)
Zatloukal Ondřej (1.000/1.500/---)


59. Lokomotiva Liberec - SK UP Olomouc 07.12.2013 18:00 52:77 (10:19 16:38 33:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 07.12.2013, 18:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.500/1.500/---)
Lukeš Petr (2.000/1.500/---)


60. Sokol Manver Pečky - SBŠ Ostrava 07.12.2013 15:45 76:92 (15:22 41:42 55:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 07.12.2013, 15:45:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Tesárek Vojtěch (4.000/1.000/---)
Hrnčíř Martin (4.000/1.000/---)


11. kolo
61. Pliska Pardubice - Junior Kralupy 08.12.2013 10:00 69:72 (17:17 30:43 51:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 08.12.2013, 10:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.000/1.000/---)
Lukeš Libor (1.000/1.000/---)


62. Sparta Praha - BA Sparta 08.12.2013 11:30 91:100 (21:24 45:52 70:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 08.12.2013, 11:30:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Kučírek Martin (3.500/1.000/---)
Peterková Lucie (3.000/1.000/---)


63. VALOSUN KP Brno B - Sokol Nusle 08.12.2013 10:30 57:50 (15:15 30:22 46:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 08.12.2013, 10:30:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.000/---)
Karafiát Kamil (1.000/2.000/---)


64. Noem Arch Brno - BC Benešov 08.12.2013 11:00 76:68 (29:17 43:37 61:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 08.12.2013, 11:00:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.500/1.000/---)
Zatloukal Ondřej (1.500/1.500/---)


65. Lokomotiva Liberec - SBŠ Ostrava 08.12.2013 09:00 75:89 (22:29 40:45 61:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 08.12.2013, 09:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.500/1.000/---)
Lukeš Petr (2.000/1.000/---)


66. Sokol Manver Pečky - SK UP Olomouc 08.12.2013 13:00 49:78 (15:22 20:48 34:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 08.12.2013, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.500/1.500/---)
Hrnčíř Martin (2.000/1.500/---)


12. kolo
67. SBŠ Ostrava - SK UP Olomouc 22.12.2013 14:00 86:76 (19:22 48:41 68:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 22.12.2013, 14:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Janovský Martin (1.000/1.500/---)
Čarnecký Martin (1.000/1.500/---)


68. Sokol Nusle - BC Benešov 17.12.2013 19:30 70:58 (10:13 30:27 45:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 17.12.2013, 19:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.500/---)
Pokorný Štěpán (2.000/1.500/---)


69. Sparta Praha - Pliska Pardubice 22.12.2013 10:00 80:47 (23:17 42:32 67:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 22.12.2013, 10:00:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/1.000/---)
Smetana Jiří (1.000/1.000/---)


70. Noem Arch Brno - VALOSUN KP Brno B 20.12.2013 18:30 58:73 (11:22 26:40 43:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 20.12.2013, 18:30:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000/---)
Nehoda Pavel (1.000/1.000/---)


71. Sokol Manver Pečky - Lokomotiva Liberec 22.12.2013 10:00 72:47 (24:11 41:25 59:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 22.12.2013, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.500/2.000/---)
Bernáth Lukáš (1.500/2.000/---)


72. Junior Kralupy - BA Sparta 20.12.2013 18:30 78:84 (16:16 40:39 56:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 20.12.2013, 18:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Heinrich David (3.000/1.000/---)
Buršík Martin (3.000/1.000/---)


13. kolo
73. Junior Kralupy - SK UP Olomouc 18.01.2014 17:00 78:83 (15:24 40:49 54:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 18.01.2014, 17:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.000/2.000/---)
Bernáth Lukáš (1.000/2.000/---)


74. BA Sparta - SBŠ Ostrava 18.01.2014 16:00 97:83 (24:13 50:35 69:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 18.01.2014, 16:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/4.000/---)
Kučírek Martin (1.000/4.000/---)


75. Sokol Manver Pečky - BC Benešov 18.01.2014 16:00 78:75 (21:14 36:36 61:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 18.01.2014, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.500/1.000/---)
Buršík Martin (1.500/1.000/---)


76. Lokomotiva Liberec - Sokol Nusle 18.01.2014 18:00 69:58 (13:10 29:25 53:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 18.01.2014, 18:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Černý Jan (1.500/1.500/---)
Scholze Michal (1.500/1.500/---)


77. Noem Arch Brno - Pliska Pardubice 18.01.2014 16:00 79:85 (22:17 36:32 51:51 65:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 18.01.2014, 16:00:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000/---)
Nehoda Pavel (1.500/1.000/---)


78. VALOSUN KP Brno B - Sparta Praha 18.01.2014 18:00 79:70 (21:17 39:42 52:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 18.01.2014, 18:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/3.500/---)
Hecl Jan (1.000/3.500/---)


14. kolo
79. BA Sparta - SK UP Olomouc 19.01.2014 13:30 119:61 (30:14 51:29 80:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 19.01.2014, 13:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.500/---)
Kučírek Martin (1.000/1.500/---)


80. Junior Kralupy - SBŠ Ostrava 19.01.2014 10:00 85:69 (20:13 46:35 60:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 19.01.2014, 10:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.000/1.000/---)
Bernáth Lukáš (1.000/1.000/---)


81. Lokomotiva Liberec - BC Benešov 19.01.2014 10:00 56:62 (12:16 26:30 43:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 19.01.2014, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Černý Jan (1.500/1.000/---)
Scholze Michal (1.500/1.000/---)


82. Sokol Manver Pečky - Sokol Nusle 19.01.2014 09:30 65:63 (17:25 35:40 53:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 19.01.2014, 09:30:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.500/3.000/---)
Buršík Martin (2.000/3.000/---)


83. VALOSUN KP Brno B - Pliska Pardubice 19.01.2014 12:15 70:64 (18:21 32:30 50:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 19.01.2014, 12:15:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.000/---)
Hecl Jan (1.000/1.000/---)


84. Noem Arch Brno - Sparta Praha 19.01.2014 13:00 71:67 (9:14 28:32 51:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 19.01.2014, 13:00:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Baďura Ota (1.500/3.000/---)
Nehoda Pavel (1.500/3.000/---)


15. kolo
85. Noem Arch Brno - BA Sparta 01.02.2014 20:00 84:67 (29:17 56:29 76:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 01.02.2014, 20:00:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000/---)
Baďura Ota (1.000/1.000/---)


86. VALOSUN KP Brno B - Junior Kralupy 01.02.2014 18:45 64:60 (9:11 31:22 52:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 01.02.2014, 18:45:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Jedlička Jiří (1.000/1.000/---)
Dudek Jan (1.000/1.000/---)


87. Sparta Praha - Lokomotiva Liberec 01.02.2014 16:00 76:55 (29:11 43:32 56:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 01.02.2014, 16:00:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.500/2.500/---)
Salvetr Rudolf (1.500/2.500/---)


88. Pliska Pardubice - Sokol Manver Pečky 01.02.2014 19:15 72:56 (19:12 31:21 56:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 01.02.2014, 19:15:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.500/---)
Kuřitka Pavel (1.000/1.500/---)


89. Sokol Nusle - SK UP Olomouc 01.02.2014 18:15 73:56 (21:14 39:27 58:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 01.02.2014, 18:15:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (4.000/2.000/---)
Buršík Martin (4.000/2.000/---)


90. BC Benešov - SBŠ Ostrava 01.02.2014 18:00 67:65 (12:17 32:34 46:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 01.02.2014, 18:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.500/1.000/---)
Hána Michal (2.500/1.000/---)


16. kolo
91. VALOSUN KP Brno B - BA Sparta 02.02.2014 12:15 87:68 (26:13 51:35 76:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 02.02.2014, 12:15:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Jedlička Jiří (1.000/1.000/---)
Dudek Jan (1.000/1.000/---)


92. Noem Arch Brno - Junior Kralupy 02.02.2014 12:00 72:76 (12:19 41:40 55:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 02.02.2014, 12:00:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000/---)
Baďura Ota (1.000/1.000/---)


93. Pliska Pardubice - Lokomotiva Liberec 02.02.2014 12:00 80:46 (25:11 44:20 59:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 02.02.2014, 12:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.500/---)
Kuřitka Pavel (1.000/1.500/---)


94. Sparta Praha - Sokol Manver Pečky 02.02.2014 11:30 107:57 (32:13 58:28 89:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 02.02.2014, 11:30:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.500/2.000/---)
Salvetr Rudolf (1.500/3.000/---)


95. BC Benešov - SK UP Olomouc 02.02.2014 11:00 78:73 (23:26 43:40 61:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 02.02.2014, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/3.000/---)
Hána Michal (2.000/3.000/---)


96. Sokol Nusle - SBŠ Ostrava 02.02.2014 11:15 82:80 (21:22 35:43 55:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 02.02.2014, 11:15:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (4.000/1.000/---)
Buršík Martin (4.000/1.000/---)


17. kolo
97. Junior Kralupy - BC Benešov 15.02.2014 17:00 80:69 (21:15 50:34 60:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 15.02.2014, 17:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000/---)
Rendlová Sandra (2.000/3.000/---)


98. BA Sparta - Sokol Nusle 15.02.2014 18:30 81:72 (15:17 29:35 52:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 15.02.2014, 18:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/4.000/---)
Hrnčíř Martin (1.000/4.000/---)


99. SBŠ Ostrava - Pliska Pardubice 15.02.2014 17:00 56:50 (10:13 24:22 38:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 15.02.2014, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/2.000/---)
Nehoda Pavel (1.000/2.000/---)


100. SK UP Olomouc - Sparta Praha 15.02.2014 19:30 62:48 (15:7 31:21 51:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 15.02.2014, 19:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Hecl Jan (2.000/3.500/---)
Karafiát Kamil (2.000/2.500/---)


101. Sokol Manver Pečky - VALOSUN KP Brno B 15.02.2014 15:30 71:86 (14:21 30:44 55:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 15.02.2014, 15:30:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Horník Michal (2.000/1.000/---)
Kučera Vít (1.500/1.000/---)


102. Lokomotiva Liberec - Noem Arch Brno 15.02.2014 17:00 71:80 (25:11 39:31 53:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 15.02.2014, 17:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Linhart Tomáš (2.000/1.000/---)
Pokorný Štěpán (2.000/1.000/---)


18. kolo
103. BA Sparta - BC Benešov 16.02.2014 15:00 75:66 (15:18 42:37 54:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 16.02.2014, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000/---)
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)


104. Junior Kralupy - Sokol Nusle 16.02.2014 10:00 94:52 (24:10 42:24 68:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 16.02.2014, 10:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000/---)
Rendlová Sandra (2.000/1.000/---)


105. SK UP Olomouc - Pliska Pardubice 16.02.2014 10:30 71:75 (16:16 36:44 55:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 16.02.2014, 10:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Hecl Jan (1.500/1.000/---)
Karafiát Kamil (1.500/1.000/---)


106. SBŠ Ostrava - Sparta Praha 16.02.2014 09:00 68:67 (13:16 31:26 40:44 58:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 16.02.2014, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/4.000/---)
Mikšík Milan (1.000/4.000/---)


107. Lokomotiva Liberec - VALOSUN KP Brno B 16.02.2014 10:00 59:76 (15:18 31:41 44:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 16.02.2014, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Linhart Tomáš (2.000/1.000/---)
Hrnčíř Martin (2.000/1.000/---)


108. Sokol Manver Pečky - Noem Arch Brno 16.02.2014 09:30 68:72 (20:19 44:33 58:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 16.02.2014, 09:30:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Scholze Michal (1.500/2.000/---)
Kučera Vít (1.500/1.500/---)


19. kolo
109. Sokol Manver Pečky - BA Sparta 21.09.2013 16:00 66:73 (14:16 30:33 45:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 21.09.2013, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Černý Jan (4.000/1.000/---)
Šafařík Michal (3.000/1.000/---)


110. Lokomotiva Liberec - Junior Kralupy 21.09.2013 17:00 70:73 (17:23 37:38 52:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 21.09.2013, 17:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Lukeš Libor (1.000/1.000/---)


111. Noem Arch Brno - SK UP Olomouc 21.09.2013 18:00 76:73 (19:21 46:44 61:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 21.09.2013, 18:00:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/2.500/---)
Dudek Jan (1.000/2.500/---)


112. VALOSUN KP Brno B - SBŠ Ostrava 21.09.2013 19:00 93:69 (22:20 42:37 62:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 21.09.2013, 19:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/2.000/---)
Škaroupka Michal (1.000/2.000/---)


113. Sparta Praha - BC Benešov 21.09.2013 16:00 66:60 (12:17 26:30 42:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 21.09.2013, 16:00:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Heinrich David (1.500/1.000/---)
Pokorný Štěpán (1.500/1.000/---)


114. Pliska Pardubice - Sokol Nusle 21.09.2013 19:00 73:60 (22:17 37:30 53:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 21.09.2013, 19:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.000/---)
Kuřitka Pavel (1.000/2.000/---)


20. kolo
115. Lokomotiva Liberec - BA Sparta 22.09.2013 10:00 60:66 (9:14 27:34 47:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 22.09.2013, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Kuřitka Pavel (1.000/1.000/---)


116. Sokol Manver Pečky - Junior Kralupy 22.09.2013 10:00 49:81 (8:13 25:39 35:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 22.09.2013, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Černý Jan (3.000/1.000/---)
Cibulka Radek (2.000/1.000/---)


117. VALOSUN KP Brno B - SK UP Olomouc 22.09.2013 11:00 68:57 (16:17 33:33 48:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 22.09.2013, 11:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.000/---)
Škaroupka Michal (1.000/1.500/---)


118. Noem Arch Brno - SBŠ Ostrava 22.09.2013 12:00 64:63 (19:11 34:23 47:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 22.09.2013, 12:00:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.500/1.000/---)
Dudek Jan (1.500/1.000/---)


119. Pliska Pardubice - BC Benešov 22.09.2013 11:00 100:50 (31:10 47:24 70:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 22.09.2013, 11:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.000/---)
Remenec Ondřej (1.000/1.000/---)


120. Sparta Praha - Sokol Nusle 22.09.2013 10:00 61:69 (12:16 25:29 41:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 22.09.2013, 10:00:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Heinrich David (1.500/2.000/---)
Pokorný Štěpán (1.500/2.000/---)


21. kolo
121. Junior Kralupy - Pliska Pardubice 28.09.2013 18:00 63:71 (17:15 38:35 50:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 28.09.2013, 18:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000/---)
Peterková Lucie (1.000/1.000/---)


122. BA Sparta - Sparta Praha 28.09.2013 18:00 81:73 (20:18 33:32 52:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 28.09.2013, 18:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.500/---)
Kučírek Martin (1.000/1.500/---)


123. Sokol Nusle - VALOSUN KP Brno B 28.09.2013 18:15 50:52 (13:13 18:24 37:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 28.09.2013, 18:15:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Dvořák Ludvík (3.000/1.000/---)
Pokorný Štěpán (3.000/1.000/---)


124. BC Benešov - Noem Arch Brno 28.09.2013 18:30 70:76 (22:14 42:33 56:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 28.09.2013, 18:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Benda Tomáš (2.500/1.000/---)
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)


125. SBŠ Ostrava - Lokomotiva Liberec 28.09.2013 16:45 92:57 (26:17 49:24 75:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 28.09.2013, 16:45:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.500/---)
Rektořík Milan (1.000/1.500/---)


126. SK UP Olomouc - Sokol Manver Pečky 28.09.2013 18:30 77:55 (19:11 39:23 61:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 28.09.2013, 18:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Junek Karel (1.000/1.500/---)
Turček Tomáš (1.000/1.500/---)


22. kolo
127. BA Sparta - Pliska Pardubice 29.09.2013 11:00 74:69 (18:20 32:38 45:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 29.09.2013, 11:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/1.000/---)
Kučírek Martin (1.000/1.000/---)


128. Junior Kralupy - Sparta Praha 29.09.2013 10:00 58:48 (21:13 37:25 49:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 29.09.2013, 10:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Kučerová Ilona (1.000/1.000/---)
Peterková Lucie (1.000/1.000/---)


129. BC Benešov - VALOSUN KP Brno B 29.09.2013 10:00 72:65 (19:14 35:28 55:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 29.09.2013, 10:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.500/---)
Linhart Tomáš (1.000/2.000/---)


130. Sokol Nusle - Noem Arch Brno 29.09.2013 11:30 73:74 (21:19 40:31 53:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 29.09.2013, 11:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Dvořák Ludvík (4.000/1.000/---)
Pokorný Štěpán (4.000/1.000/---)


131. SK UP Olomouc - Lokomotiva Liberec 29.09.2013 10:30 72:64 (14:16 36:33 53:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 29.09.2013, 10:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Junek Karel (1.000/2.000/---)
Turček Tomáš (1.000/2.000/---)


*132. SBŠ Ostrava - Sokol Manver Pečky 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.