image

junioři U19 / liga / ročník 2013/14 / skupina B


tabulka
1. TJ Slavia MBA Kroměříž 22 18 4 1742:1375 40
2. Orli Prostějov 22 17 5 1616:1299 39
3. BC Nový Jičín 22 16 6 1690:1503 38
4. BK NH Ostrava 22 15 7 1663:1381 37
5. TJ Sokol Karviná 22 13 9 1678:1580 35
6. TJ Jiskra Kyjov 22 11 11 1553:1537 33
7. Tesla Pardubice 22 10 12 1457:1506 32
8. SAM BŠM Brno 22 10 12 1408:1513 32
9. BC Vysočina 22 9 13 1429:1399 31
10. Královští Sokoli 22 9 13 1617:1703 31
11. BK Opava 22 2 20 1164:1548 24
12. SBK Valašské Meziříčí 22 2 20 1064:1737 24
1. kolo
133. Tesla Pardubice - Královští Sokoli 21.12.2013 15:00 80:59 (28:13 47:25 62:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 133

datum: 21.12.2013, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/4.000)
Zítko Tomáš (1.000/2.500)

134. SAM BŠM Brno - BC Vysočina 21.12.2013 16:30 52:72 (23:21 33:43 42:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 134

datum: 21.12.2013, 16:30:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000)
Mikšík Milan (1.000/1.000)

135. Slavia MBA Kroměříž - Jiskra Kyjov 21.12.2013 17:30 84:72 (18:17 45:34 68:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 135

datum: 21.12.2013, 17:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (2.000/2.000)
Anton Matěj (2.000/2.000)

136. Orli Prostějov - Valašské Meziříčí 21.12.2013 13:00 98:38 (21:11 41:20 65:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 136

datum: 21.12.2013, 13:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.000)
Baďura Ota (1.000/1.000)

137. Sokol Karviná - BC Nový Jičín 20.12.2013 20:00 101:98 (24:16 56:50 78:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 137

datum: 20.12.2013, 20:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/3.000)
Sýkora Václav (1.000/3.000)

138. NH Ostrava - BK Opava 19.12.2013 17:00 106:57 (26:13 68:26 90:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 138

datum: 19.12.2013, 17:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)
Holeš Daniel (1.000/1.500)

2. kolo
139. Tesla Pardubice - NH Ostrava 12.10.2013 17:00 75:85 (17:22 37:39 58:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 139

datum: 12.10.2013, 17:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Martinčič Jakub (1.000/1.000)

140. Královští Sokoli - BK Opava 12.10.2013 19:00 59:50 (8:10 29:16 47:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 140

datum: 12.10.2013, 19:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/1.000)
Zítko Tomáš (1.000/1.500)

141. SAM BŠM Brno - Sokol Karviná 12.10.2013 14:30 68:66 (18:13 32:30 59:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 141

datum: 12.10.2013, 14:30:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Cikánek Ondřej (2.000/1.000)
Opršal Martin (4.000/1.000)

142. BC Vysočina - BC Nový Jičín 12.10.2013 17:00 68:51 (15:13 29:25 48:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 142

datum: 12.10.2013, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Jedlička Jiří (1.000/2.000)
Anton Matěj (1.000/2.000)

143. Slavia MBA Kroměříž - Orli Prostějov 12.10.2013 18:00 69:47 (22:10 36:23 57:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 143

datum: 12.10.2013, 18:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Škaroupka Michal (1.000/1.500)
Spáčil Jan (1.000/2.000)

144. Jiskra Kyjov - Valašské Meziříčí 12.10.2013 17:00 83:52 (20:15 37:25 53:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 144

datum: 12.10.2013, 17:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000)
Karafiát Kamil (1.000/1.000)

3. kolo
145. Tesla Pardubice - BK Opava 13.10.2013 11:00 74:55 (13:23 32:34 52:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 145

datum: 13.10.2013, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.500)
Martinčič Jakub (1.000/2.000)

146. Královští Sokoli - NH Ostrava 13.10.2013 12:00 58:79 (14:28 28:43 37:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 146

datum: 13.10.2013, 12:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Mareš Roman (2.000/1.000)
Zítko Tomáš (2.000/1.000)

147. SAM BŠM Brno - BC Nový Jičín 13.10.2013 09:30 51:79 (15:26 31:48 40:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 147

datum: 13.10.2013, 09:30:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Cikánek Ondřej (2.000/2.000)
Opršal Martin (4.000/2.000)

148. BC Vysočina - Sokol Karviná 13.10.2013 10:00 71:74 (20:14 38:40 56:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 148

datum: 13.10.2013, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Jedlička Jiří (1.000/2.500)
Anton Matěj (1.000/1.500)

149. Slavia MBA Kroměříž - Valašské Meziříčí 13.10.2013 11:00 100:35 (28:10 43:17 73:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 149

datum: 13.10.2013, 11:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Škaroupka Michal (1.000/1.000)
Spáčil Jan (1.000/1.000)

150. Jiskra Kyjov - Orli Prostějov 13.10.2013 09:00 66:59 (17:13 38:23 56:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 150

datum: 13.10.2013, 09:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000)
Karafiát Kamil (1.000/1.500)

4. kolo
151. NH Ostrava - Orli Prostějov 26.10.2013 12:00 61:69 (17:21 32:38 46:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 151

datum: 26.10.2013, 12:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Janovský Martin (2.000/1.500)
Čarnecký Martin (2.000/1.500)

152. BK Opava - Valašské Meziříčí 26.10.2013 15:00 51:37 (10:14 18:23 33:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 152

datum: 26.10.2013, 15:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Giecek Adam (1.000/1.000)

153. Sokol Karviná - Slavia MBA Kroměříž 26.10.2013 18:00 75:84 (19:15 35:31 47:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 153

datum: 26.10.2013, 18:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Rektořík Milan (2.000/2.000)
Sýkora Václav (2.000/2.500)

154. BC Nový Jičín - Jiskra Kyjov 26.10.2013 17:00 89:71 (19:21 42:40 57:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 154

datum: 26.10.2013, 17:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Stančík Robin (2.000/2.000)
K Ondřej (2.000/3.000)

155. Tesla Pardubice - SAM BŠM Brno 26.10.2013 13:00 83:64 (15:21 38:37 60:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 155

datum: 26.10.2013, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/2.000)
Mareš Roman (1.000/2.000)

156. Královští Sokoli - BC Vysočina 26.10.2013 13:30 79:65 (18:14 37:33 58:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 156

datum: 26.10.2013, 13:30:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.500/1.000)
Trmač Vladislav (1.500/1.000)

5. kolo
157. NH Ostrava - Valašské Meziříčí 27.10.2013 12:00 108:41 (28:16 65:22 83:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 157

datum: 27.10.2013, 12:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Janovský Martin (1.000/1.000)
Čarnecký Martin (1.000/1.000)

158. BK Opava - Orli Prostějov 27.10.2013 09:30 47:59 (7:16 21:29 37:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 158

datum: 27.10.2013, 09:30:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.500/1.500)
Giecek Adam (1.500/1.500)

159. Sokol Karviná - Jiskra Kyjov 27.10.2013 09:00 90:85 (14:24 39:39 61:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 159

datum: 27.10.2013, 09:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Rektořík Milan (1.500/1.000)
Sýkora Václav (1.500/1.000)

160. BC Nový Jičín - Slavia MBA Kroměříž 27.10.2013 12:30 88:81 (25:26 45:43 66:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 160

datum: 27.10.2013, 12:30:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Stančík Robin (2.000/2.000)
K Ondřej (2.000/3.500)

161. Tesla Pardubice - BC Vysočina 27.10.2013 13:00 78:61 (24:17 48:35 65:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 161

datum: 27.10.2013, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (1.500/1.000)
Mareš Roman (1.500/1.000)

162. Královští Sokoli - SAM BŠM Brno 27.10.2013 11:00 70:94 (20:18 43:52 57:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 162

datum: 27.10.2013, 11:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Černý Jan (1.500/1.000)
Scholze Michal (1.500/1.000)

6. kolo
163. SAM BŠM Brno - NH Ostrava 09.11.2013 16:30 80:70 (23:16 41:37 59:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 163

datum: 09.11.2013, 16:30:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/2.500)
Hecl Jan (1.000/2.000)

164. BC Vysočina - BK Opava 09.11.2013 17:00 55:37 (11:6 29:13 41:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 164

datum: 09.11.2013, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Dudek Jan (1.000/1.000)
Martinčič Jakub (1.000/1.500)

165. Slavia MBA Kroměříž - Tesla Pardubice 09.11.2013 18:00 67:54 (21:14 38:22 59:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 165

datum: 09.11.2013, 18:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/4.000)
Děrda Rostislav (1.000/2.000)

166. Jiskra Kyjov - Královští Sokoli 09.11.2013 15:00 75:64 (18:16 37:34 56:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 166

datum: 09.11.2013, 15:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kapounek Petr (1.000/2.500)
Anton Matěj (1.000/2.500)

167. Orli Prostějov - Sokol Karviná 09.11.2013 12:00 62:50 (14:13 22:32 38:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 167

datum: 09.11.2013, 12:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Zdražil Tomáš (2.500/4.000)
Petrák Jakub (2.500/4.000)

168. Valašské Meziříčí - BC Nový Jičín 09.11.2013 17:00 51:69 (9:14 19:35 35:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 168

datum: 09.11.2013, 17:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/3.000)
Mrázek Michal (1.000/3.000)

7. kolo
169. SAM BŠM Brno - BK Opava 10.11.2013 09:00 71:70 (27:16 40:25 55:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 169

datum: 10.11.2013, 09:00:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.000)
Hecl Jan (1.000/1.500)

170. BC Vysočina - NH Ostrava 10.11.2013 08:00 61:73 (17:21 35:33 43:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 170

datum: 10.11.2013, 08:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Dudek Jan (1.000/1.000)
Martinčič Jakub (1.000/1.500)

171. Slavia MBA Kroměříž - Královští Sokoli 10.11.2013 11:30 89:61 (18:16 37:30 67:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 171

datum: 10.11.2013, 11:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/2.500)
Děrda Rostislav (1.000/2.500)

172. Jiskra Kyjov - Tesla Pardubice 10.11.2013 10:30 79:65 (13:14 31:26 48:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 172

datum: 10.11.2013, 10:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kapounek Petr (1.500/2.000)
Anton Matěj (1.500/2.000)

173. BC Nový Jičín - Orli Prostějov 10.11.2013 13:00 69:61 (11:10 37:23 53:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 173

datum: 10.11.2013, 13:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.500/1.000)
Opletal Petr (2.000/1.500)

174. Valašské Meziříčí - Sokol Karviná 10.11.2013 10:00 61:76 (8:25 21:44 45:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 174

datum: 10.11.2013, 10:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.000)
Mrázek Michal (1.000/1.000)

8. kolo
175. NH Ostrava - Sokol Karviná 23.11.2013 13:00 90:78 (29:21 55:42 66:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 175

datum: 23.11.2013, 13:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Hlobil Jan (1.000/2.000)
Opršal Martin (1.000/1.000)

176. BK Opava - BC Nový Jičín 23.11.2013 15:00 58:63 (19:24 29:39 43:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 176

datum: 23.11.2013, 15:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/2.000)
Stančík Robin (1.000/2.000)

177. Tesla Pardubice - Orli Prostějov 23.11.2013 15:00 53:42 (10:16 25:24 37:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 177

datum: 23.11.2013, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Mareš Roman (2.000/4.000)
Trmač Vladislav (1.500/4.000)

178. Královští Sokoli - Valašské Meziříčí 23.11.2013 18:00 102:48 (31:8 54:22 75:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 178

datum: 23.11.2013, 18:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.500/1.000)
Zítko Tomáš (1.500/1.000)

179. SAM BŠM Brno - Slavia MBA Kroměříž 23.11.2013 17:30 51:82 (14:22 25:44 32:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 179

datum: 23.11.2013, 17:30:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.000)
Zdražil Tomáš (2.000/1.500)

180. BC Vysočina - Jiskra Kyjov 23.11.2013 19:00 63:62 (21:17 33:38 51:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 180

datum: 23.11.2013, 19:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Jedlička Jiří (1.000/1.000)
Dolejš Václav (1.000/1.000)

9. kolo
181. NH Ostrava - BC Nový Jičín 24.11.2013 11:00 67:58 (24:17 43:29 53:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 181

datum: 24.11.2013, 11:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Hlobil Jan (1.500/3.500)
Opršal Martin (1.500/3.500)

182. BK Opava - Sokol Karviná 24.11.2013 09:00 62:63 (15:15 27:31 46:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 182

datum: 24.11.2013, 09:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Stančík Robin (1.500/1.000)

183. Tesla Pardubice - Valašské Meziříčí 24.11.2013 11:00 79:57 (24:15 47:25 61:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 183

datum: 24.11.2013, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/1.000)
Trmač Vladislav (1.000/1.000)

184. Královští Sokoli - Orli Prostějov 24.11.2013 15:00 83:84 (13:26 36:47 58:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 184

datum: 24.11.2013, 15:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Zítko Tomáš (1.000/1.000)

185. SAM BŠM Brno - Jiskra Kyjov 24.11.2013 14:00 59:87 (13:22 30:43 46:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 185

datum: 24.11.2013, 14:00:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.000)
Zdražil Tomáš (2.000/2.000)

186. BC Vysočina - Slavia MBA Kroměříž 24.11.2013 09:00 73:81 (21:19 40:36 52:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 186

datum: 24.11.2013, 09:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Jedlička Jiří (1.000/1.000)
Dolejš Václav (1.000/1.500)

10. kolo
187. Slavia MBA Kroměříž - NH Ostrava 07.12.2013 17:00 77:68 (24:15 38:30 54:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 187

datum: 07.12.2013, 17:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.500/1.500)
Nehoda Pavel (1.500/1.500)

188. Jiskra Kyjov - BK Opava 07.12.2013 17:00 88:64 (19:9 38:27 70:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 188

datum: 07.12.2013, 17:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Anton Matěj (1.000/1.500)
Spáčil Jan (1.500/1.500)

189. Orli Prostějov - SAM BŠM Brno 07.12.2013 13:00 95:49 (24:15 49:25 75:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 189

datum: 07.12.2013, 13:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Junek Karel (1.500/1.500)
Plhák Radim (2.000/1.500)

190. Valašské Meziříčí - BC Vysočina 07.12.2013 17:00 67:57 (9:11 32:30 53:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 190

datum: 07.12.2013, 17:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000)
Doležal Vratislav (1.000/1.000)

191. Sokol Karviná - Tesla Pardubice 07.12.2013 16:00 83:53 (17:10 34:23 58:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 191

datum: 07.12.2013, 16:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/2.000)
Holeš Daniel (1.000/2.000)

192. BC Nový Jičín - Královští Sokoli 07.12.2013 17:00 84:90 (23:19 37:44 62:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 192

datum: 07.12.2013, 17:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Opletal Petr (2.500/1.500)
K Ondřej (2.500/1.500)

11. kolo
193. Slavia MBA Kroměříž - BK Opava 08.12.2013 10:00 115:47 (23:10 52:23 91:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 193

datum: 08.12.2013, 10:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/1.000)
Nehoda Pavel (1.000/1.500)

194. Jiskra Kyjov - NH Ostrava 08.12.2013 11:00 66:86 (10:30 25:48 49:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 194

datum: 08.12.2013, 11:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Anton Matěj (1.500/1.000)
Spáčil Jan (1.500/1.000)

195. Orli Prostějov - BC Vysočina 08.12.2013 11:30 83:60 (27:8 43:32 66:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 195

datum: 08.12.2013, 11:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Junek Karel (1.000/1.000)
Plhák Radim (1.500/1.000)

196. Valašské Meziříčí - SAM BŠM Brno 08.12.2013 10:00 37:65 (13:6 19:22 32:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 196

datum: 08.12.2013, 10:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.500)
Doležal Vratislav (1.000/1.500)

197. Sokol Karviná - Královští Sokoli 08.12.2013 08:30 80:79 (16:23 40:40 61:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 197

datum: 08.12.2013, 08:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/2.000)
Holeš Daniel (1.500/2.000)

198. BC Nový Jičín - Tesla Pardubice 08.12.2013 10:00 79:69 (20:24 34:42 58:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 198

datum: 08.12.2013, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Opletal Petr (2.500/2.000)
K Ondřej (2.000/2.000)

12. kolo
199. Královští Sokoli - Tesla Pardubice 22.12.2013 15:00 73:83 (16:21 37:43 52:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 199

datum: 22.12.2013, 15:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (3.000/1.500)
Brandejs Tomáš (3.000/1.500)

200. BC Vysočina - SAM BŠM Brno 20.12.2013 17:00 95:62 (20:14 48:27 74:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 200

datum: 20.12.2013, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.500)
Martinčič Jakub (1.000/1.500)

201. Jiskra Kyjov - Slavia MBA Kroměříž 22.12.2013 11:00 81:90 (17:28 36:54 59:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 201

datum: 22.12.2013, 11:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000)
Novák Petr (1.000/1.000)

202. Valašské Meziříčí - Orli Prostějov 22.12.2013 09:30 37:101 (14:27 24:49 29:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 202

datum: 22.12.2013, 09:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.000)
Baďura Ota (1.000/1.000)

203. BC Nový Jičín - Sokol Karviná 18.12.2013 17:00 95:90 (19:24 47:40 71:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 203

datum: 18.12.2013, 17:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Giecek Adam (1.000/4.000)

204. BK Opava - NH Ostrava 12.12.2013 19:15 40:48 (7:7 18:29 33:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 204

datum: 12.12.2013, 19:15:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Tichov Michael (1.500/1.000)

13. kolo
205. BK Opava - Tesla Pardubice 18.01.2014 16:00 70:62 (11:15 35:26 54:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 205

datum: 18.01.2014, 16:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Hlobil Jan (1.500/1.000)

206. NH Ostrava - Královští Sokoli 18.01.2014 19:30 84:48 (18:15 42:31 57:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 206

datum: 18.01.2014, 19:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/2.000)
Rektořík Milan (1.000/2.000)

207. BC Nový Jičín - SAM BŠM Brno 18.01.2014 17:00 70:58 (23:18 36:30 52:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 207

datum: 18.01.2014, 17:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Stančík Robin (1.500/2.500)
K Ondřej (1.500/2.500)

208. Sokol Karviná - BC Vysočina 18.01.2014 16:30 71:57 (21:15 35:26 53:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 208

datum: 18.01.2014, 16:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.000)
Pörner Marek (1.000/1.000)

209. Valašské Meziříčí - Slavia MBA Kroměříž 18.01.2014 17:00 51:86 (10:11 26:39 34:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 209

datum: 18.01.2014, 17:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.500)
Opletal Petr (1.000/1.500)

210. Orli Prostějov - Jiskra Kyjov 18.01.2014 13:00 92:60 (24:17 47:32 72:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 210

datum: 18.01.2014, 13:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Baďura Ota (1.000/1.000)
Válek Jakub (1.000/1.000)

14. kolo
211. NH Ostrava - Tesla Pardubice 19.01.2014 13:00 67:62 (14:17 34:36 49:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 211

datum: 19.01.2014, 13:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/2.000)
Pörner Marek (1.000/2.000)

212. BK Opava - Královští Sokoli 19.01.2014 10:00 55:77 (16:22 29:44 40:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 212

datum: 19.01.2014, 10:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Hlobil Jan (1.000/1.000)

213. Sokol Karviná - SAM BŠM Brno 19.01.2014 08:30 66:67 (30:8 41:32 51:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 213

datum: 19.01.2014, 08:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)
Pörner Marek (2.000/1.000)

214. BC Nový Jičín - BC Vysočina 19.01.2014 12:00 69:59 (13:15 30:36 47:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 214

datum: 19.01.2014, 12:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Stančík Robin (1.500/1.000)
K Ondřej (1.500/1.000)

215. Orli Prostějov - Slavia MBA Kroměříž 19.01.2014 09:30 71:68 (14:16 36:25 59:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 215

datum: 19.01.2014, 09:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.500)
Válek Jakub (1.500/2.000)

216. Valašské Meziříčí - Jiskra Kyjov 19.01.2014 10:00 54:56 (14:16 29:31 42:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 216

datum: 19.01.2014, 10:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.000/1.000)
Opletal Petr (1.000/1.000)

15. kolo
217. Valašské Meziříčí - NH Ostrava 01.02.2014 17:00 47:77 (11:19 26:36 34:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 217

datum: 01.02.2014, 17:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.000)
Večeřa Pavel (1.000/1.000)

218. Orli Prostějov - BK Opava 01.02.2014 14:00 93:37 (30:17 57:21 80:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 218

datum: 01.02.2014, 14:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.500/1.000)
Děrda Rostislav (1.000/1.000)

219. Jiskra Kyjov - Sokol Karviná 01.02.2014 15:00 78:65 (25:18 49:29 62:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 219

datum: 01.02.2014, 15:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kapounek Petr (1.000/3.500)
Melichárek Ivo (1.000/3.000)

220. Slavia MBA Kroměříž - BC Nový Jičín 01.02.2014 17:30 53:67 (16:12 26:30 39:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 220

datum: 01.02.2014, 17:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.500/2.000)
Kozel Milan (1.500/2.000)

221. BC Vysočina - Tesla Pardubice 01.02.2014 17:00 72:50 (17:14 30:32 44:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 221

datum: 01.02.2014, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Anton Matěj (1.000/2.000)
Spáčil Jan (1.000/2.000)

222. SAM BŠM Brno - Královští Sokoli 01.02.2014 17:45 89:71 (21:10 54:25 69:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 222

datum: 01.02.2014, 17:45:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.500/1.500)
Baďura Ota (1.500/3.000)

16. kolo
223. Orli Prostějov - NH Ostrava 02.02.2014 10:00 77:54 (20:7 35:24 52:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 223

datum: 02.02.2014, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/1.500)
Děrda Rostislav (1.000/1.500)

224. Valašské Meziříčí - BK Opava 02.02.2014 10:00 45:32 (14:8 26:14 33:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 224

datum: 02.02.2014, 10:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Holeš Daniel (1.000/1.500)

225. Slavia MBA Kroměříž - Sokol Karviná 02.02.2014 11:00 72:55 (25:23 37:31 52:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 225

datum: 02.02.2014, 11:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.500/2.000)
Kozel Milan (1.500/3.000)

226. Jiskra Kyjov - BC Nový Jičín 02.02.2014 09:00 81:74 (25:15 36:38 57:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 226

datum: 02.02.2014, 09:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kapounek Petr (1.500/2.500)
Melichárek Ivo (1.500/2.500)

227. SAM BŠM Brno - Tesla Pardubice 02.02.2014 09:00 67:35 (13:6 25:17 47:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 227

datum: 02.02.2014, 09:00:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.500)
Baďura Ota (1.000/1.500)

228. BC Vysočina - Královští Sokoli 02.02.2014 10:00 66:76 (18:24 34:39 51:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 228

datum: 02.02.2014, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Anton Matěj (1.500/1.500)
Karafiát Kamil (1.500/2.000)

17. kolo
229. BK Opava - SAM BŠM Brno 15.02.2014 17:00 51:61 (13:9 26:19 37:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 229

datum: 15.02.2014, 17:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Janovský Martin (1.000/1.000)
Čarnecký Martin (1.000/1.000)

230. NH Ostrava - BC Vysočina 15.02.2014 14:00 69:48 (17:12 41:26 51:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 230

datum: 15.02.2014, 14:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.500/1.000)
Rektořík Milan (1.500/1.000)

231. Královští Sokoli - Slavia MBA Kroměříž 15.02.2014 19:30 65:94 (18:17 37:39 52:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 231

datum: 15.02.2014, 19:30:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.500)
Kuřitka Pavel (1.000/2.000)

232. Tesla Pardubice - Jiskra Kyjov 15.02.2014 15:00 69:53 (17:22 30:35 57:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 232

datum: 15.02.2014, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Pilný Jiří (1.000/1.500)
Brandejs Tomáš (1.000/1.500)

233. Orli Prostějov - BC Nový Jičín 15.02.2014 15:00 73:66 (21:9 38:27 54:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 233

datum: 15.02.2014, 15:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Škaroupka Michal (1.000/3.500)
Sivera Ondřej (2.000/3.500)

234. Sokol Karviná - Valašské Meziříčí 15.02.2014 15:30 92:56 (14:14 42:24 63:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 234

datum: 15.02.2014, 15:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Stančík Robin (1.000/1.000)
Dombrovský Filip (1.000/1.000)

18. kolo
235. NH Ostrava - SAM BŠM Brno 16.02.2014 10:00 74:45 (15:11 32:22 48:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 235

datum: 16.02.2014, 10:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.500)
Rektořík Milan (1.000/1.500)

236. BK Opava - BC Vysočina 16.02.2014 10:00 59:68 (14:19 27:39 48:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 236

datum: 16.02.2014, 10:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Opršal Martin (1.000/1.000)
Tichov Michael (1.500/1.000)

237. Tesla Pardubice - Slavia MBA Kroměříž 16.02.2014 13:00 72:64 (22:22 40:33 51:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 237

datum: 16.02.2014, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Pilný Jiří (1.000/2.000)
Brandejs Tomáš (1.000/2.500)

238. Královští Sokoli - Jiskra Kyjov 16.02.2014 15:00 73:71 (21:8 33:28 41:44 61:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 238

datum: 16.02.2014, 15:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Kuřitka Pavel (1.000/1.000)

239. Sokol Karviná - Orli Prostějov 16.02.2014 10:00 66:64 (9:12 29:23 57:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 239

datum: 16.02.2014, 10:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Stančík Robin (1.000/1.500)
Dombrovský Filip (1.000/1.000)

240. BC Nový Jičín - Valašské Meziříčí 16.02.2014 10:00 91:43 (27:7 54:18 71:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 240

datum: 16.02.2014, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Novák Petr (1.500/1.000)
Mrázek Michal (1.500/1.000)

19. kolo
241. BC Nový Jičín - NH Ostrava 01.03.2014 17:00 83:82 (22:19 47:29 70:54 75:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 241

datum: 01.03.2014, 17:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Menšík Jan (1.500/4.000)
Rektořík Milan (1.500/4.000)

242. Sokol Karviná - BK Opava 01.03.2014 18:00 96:64 (31:14 57:31 73:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 242

datum: 01.03.2014, 18:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Stáňa Lukáš (1.000/1.500)

243. Valašské Meziříčí - Tesla Pardubice 01.03.2014 17:00 66:78 (10:19 35:38 51:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 243

datum: 01.03.2014, 17:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Stančík Robin (1.000/1.500)
Giecek Adam (1.000/1.500)

244. Orli Prostějov - Královští Sokoli 01.03.2014 13:30 79:77 (23:19 36:37 54:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 244

datum: 01.03.2014, 13:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Turček Tomáš (1.500/2.000)
Králíčková Kateřina (3.000/3.500)

245. Jiskra Kyjov - SAM BŠM Brno 01.03.2014 18:00 71:54 (6:9 24:21 51:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 245

datum: 01.03.2014, 18:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Zdražil Tomáš (1.000/1.500)
Baďura Ota (1.000/1.500)

246. Slavia MBA Kroměříž - BC Vysočina 01.03.2014 18:30 75:60 (20:14 33:26 56:46 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 246

datum: 01.03.2014, 18:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Doležal Vratislav (2.000/1.000)
Děrda Rostislav (1.500/1.000)

20. kolo
247. Sokol Karviná - NH Ostrava 02.03.2014 10:00 73:64 (14:15 41:28 60:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 247

datum: 02.03.2014, 10:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)

248. BC Nový Jičín - BK Opava 02.03.2014 12:00 70:57 (21:19 39:29 52:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 248

datum: 02.03.2014, 12:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Menšík Jan (1.500/1.000)
Rektořík Milan (1.500/1.000)

249. Orli Prostějov - Tesla Pardubice 02.03.2014 12:30 74:64 (17:18 36:28 54:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 249

datum: 02.03.2014, 12:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Junek Karel (1.000/3.000)
Králíčková Kateřina (2.500/4.000)

250. Valašské Meziříčí - Královští Sokoli 02.03.2014 10:00 77:83 (23:10 42:26 56:50 67:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 250

datum: 02.03.2014, 10:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Stančík Robin (1.000/2.000)
Giecek Adam (1.000/2.000)

251. Slavia MBA Kroměříž - SAM BŠM Brno 02.03.2014 10:00 62:59 (10:25 27:30 42:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 251

datum: 02.03.2014, 10:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.500/1.500)
Děrda Rostislav (1.500/1.500)

252. Jiskra Kyjov - BC Vysočina 02.03.2014 11:00 41:62 (21:20 31:30 37:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 252

datum: 02.03.2014, 11:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Zdražil Tomáš (1.000/1.000)
Baďura Ota (1.000/1.000)

21. kolo
253. BK Opava - Slavia MBA Kroměříž 28.09.2013 15:00 48:71 (7:26 18:46 33:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 253

datum: 28.09.2013, 15:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Hlobil Jan (1.500/1.000)

254. NH Ostrava - Jiskra Kyjov 28.09.2013 19:00 76:60 (18:14 36:28 58:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 254

datum: 28.09.2013, 19:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Opršal Martin (1.000/2.500)
Cikánek Ondřej (1.000/2.500)

255. BC Vysočina - Orli Prostějov 28.09.2013 11:00 60:61 (19:12 34:25 51:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 255

datum: 28.09.2013, 11:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.000/2.500)
Jakubík Petr (1.000/2.500)

256. SAM BŠM Brno - Valašské Meziříčí 28.09.2013 18:30 77:35 (26:10 44:19 59:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 256

datum: 28.09.2013, 18:30:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/1.000)
Baďura Ota (1.000/1.000)

257. Královští Sokoli - Sokol Karviná 28.09.2013 17:00 92:89 (23:13 39:45 55:62 78:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 257

datum: 28.09.2013, 17:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/3.000)
Kuřitka Pavel (1.000/3.000)

258. Tesla Pardubice - BC Nový Jičín 28.09.2013 19:00 61:90 (16:27 33:46 45:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 258

datum: 28.09.2013, 19:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/2.000)
Hrnčíř Martin (1.000/2.000)

22. kolo
259. NH Ostrava - Slavia MBA Kroměříž 29.09.2013 12:00 75:78 (19:15 34:34 51:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 259

datum: 29.09.2013, 12:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Opršal Martin (1.000/1.000)
Cikánek Ondřej (1.000/1.000)

260. BK Opava - Jiskra Kyjov 29.09.2013 09:30 53:67 (8:15 20:30 40:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 260

datum: 29.09.2013, 09:30:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Stančík Robin (1.500/1.000)

261. SAM BŠM Brno - Orli Prostějov 29.09.2013 09:30 65:72 (12:19 34:45 51:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 261

datum: 29.09.2013, 09:30:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.500/1.000)
Baďura Ota (1.500/1.000)

262. BC Vysočina - Valašské Meziříčí 29.09.2013 10:00 76:29 (27:2 41:11 62:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 262

datum: 29.09.2013, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.000/1.000)
Jakubík Petr (1.000/1.000)

263. Tesla Pardubice - Sokol Karviná 29.09.2013 11:00 58:79 (17:16 31:42 51:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 263

datum: 29.09.2013, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/2.000)
Kulhavý Zdeněk (1.000/2.000)

264. Královští Sokoli - BC Nový Jičín 29.09.2013 11:30 78:88 (22:28 32:52 53:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, junioři U19, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 264

datum: 29.09.2013, 11:30:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.500/2.500)
Kuřitka Pavel (1.500/2.500)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC