image

kadetky U17 / liga / ročník 2013/14 / skupina B


tabulka
1. BK SŠMH Brno B 22 17 5 1436:1079 39
2. BK Pliska Studánka Pardubice 22 17 5 1534:1195 39
3. BK Havířov 22 16 6 1540:1239 38
4. Jiskra Kyjov 22 15 7 1276:1137 37
5. ŠBK Parker-Hannifin Sadská 22 13 9 1518:1271 35
6. OSK Olomouc 22 13 9 1335:1168 35
7. BK Frýdek-Místek 22 10 12 1247:1258 32
8. TJ Lokomotiva Krnov 22 9 13 1362:1468 31
9. TJ OP Prostějov B 22 9 13 1294:1466 31
10. SBŠ Ostrava B 22 6 16 1240:1571 28
11. BSK Continental TJ Jičín 22 5 17 1192:1495 27
12. Basket Poděbrady 22 2 20 1058:1685 24
1. kolo
133. SBŠ Ostrava B - OP Prostějov B 19.12.2013 17:20 87:81 (14:27 45:42 59:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 133

datum: 19.12.2013, 17:20:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Opletal Petr (2.000/1.000)
Stančíková Lucie (1.500/1.000)

134. BSK TJ Jičín - Studánka Pardubice 21.12.2013 16:15 69:72 (14:22 29:44 52:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 134

datum: 21.12.2013, 16:15:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.500/1.000)
Mühlbach Martin (1.500/1.000)

135. Lokomotiva Krnov - OSK Olomouc 21.12.2013 18:00 67:61 (17:8 42:22 56:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 135

datum: 21.12.2013, 18:00:00

místo: ZŠ Janáčkovo nám., Krnov

rozhodčí:
Hlobil Jan (1.500/1.000)
Tichov Michael (1.500/1.000)

136. SŠMH Brno B - Jiskra Kyjov 21.12.2013 12:00 39:43 (10:8 22:24 33:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 136

datum: 21.12.2013, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.500/1.000)
Fanta Jiří (1.500/1.000)

137. ŠBK P-H Sadská - Basket Poděbrady 21.12.2013 10:00 92:46 (22:14 45:24 65:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 137

datum: 21.12.2013, 10:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/2.000)
Barták Dominik (1.000/2.000)

138. BK Havířov - BK Frýdek-Místek 21.12.2013 17:00 65:36 (19:5 35:19 53:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 138

datum: 21.12.2013, 17:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Holeš Daniel (1.000/2.000)

2. kolo
139. SBŠ Ostrava B - BK Havířov 12.10.2013 18:30 43:74 (6:24 10:43 32:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 139

datum: 12.10.2013, 18:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/2.000)
Nehoda Pavel (1.000/2.000)

140. OP Prostějov B - BK Frýdek-Místek 12.10.2013 14:00 53:56 (11:23 24:36 35:44 51:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 140

datum: 12.10.2013, 14:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Bešina Štefan (1.000/2.000)

141. BSK TJ Jičín - ŠBK P-H Sadská 12.10.2013 18:30 37:64 (12:17 25:36 35:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 141

datum: 12.10.2013, 18:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Dvořák Ludvík (2.000/1.000)
Mareš Jan (2.500/1.000)

142. Studánka Pardubice - Basket Poděbrady 12.10.2013 11:00 76:62 (23:18 41:32 58:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 142

datum: 12.10.2013, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Martinčič Jakub (1.000/1.000)

143. Lokomotiva Krnov - SŠMH Brno B 12.10.2013 17:00 68:70 (19:24 40:36 59:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 143

datum: 12.10.2013, 17:00:00

místo: ZŠ Janáčkovo nám., Krnov

rozhodčí:
Stančík Robin (1.500/1.500)
Stančíková Lucie (1.500/1.500)

144. OSK Olomouc - Jiskra Kyjov 12.10.2013 14:00 61:48 (12:12 25:31 43:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 144

datum: 12.10.2013, 14:00:00

místo: Sportovní hala UP 2, Olomouc

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/1.000)
Plhák Radim (1.000/1.000)

3. kolo
145. SBŠ Ostrava B - BK Frýdek-Místek 13.10.2013 13:30 44:68 (6:30 10:44 32:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 145

datum: 13.10.2013, 13:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/4.000)
Nehoda Pavel (1.000/4.000)

146. OP Prostějov B - BK Havířov 13.10.2013 10:00 49:67 (10:16 28:30 38:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 146

datum: 13.10.2013, 10:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Bešina Štefan (1.000/1.000)

147. BSK TJ Jičín - Basket Poděbrady 13.10.2013 12:30 46:71 (8:22 19:36 36:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 147

datum: 13.10.2013, 12:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/1.000)
Mareš Jan (1.500/1.000)

148. Studánka Pardubice - ŠBK P-H Sadská 13.10.2013 17:00 60:48 (18:17 29:32 44:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 148

datum: 13.10.2013, 17:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/2.500)
Martinčič Jakub (2.000/2.000)

149. Lokomotiva Krnov - Jiskra Kyjov 13.10.2013 09:00 55:63 (10:18 24:31 34:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 149

datum: 13.10.2013, 09:00:00

místo: ZŠ Janáčkovo nám., Krnov

rozhodčí:
Stančík Robin (1.500/1.000)
Stančíková Lucie (2.000/1.000)

150. OSK Olomouc - SŠMH Brno B 13.10.2013 09:00 50:62 (11:13 19:29 37:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 150

datum: 13.10.2013, 09:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/2.000)
Plhák Radim (1.000/2.000)

4. kolo
151. BK Havířov - SŠMH Brno B 26.10.2013 13:00 75:57 (26:12 41:32 59:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 151

datum: 26.10.2013, 13:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.500/1.500)
Stančíková Lucie (2.000/1.500)

152. BK Frýdek-Místek - Jiskra Kyjov 26.10.2013 16:00 45:48 (15:17 23:32 35:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 152

datum: 26.10.2013, 16:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kocurek Ondřej (3.000/1.500)
Pörner Marek (2.000/1.500)

153. ŠBK P-H Sadská - Lokomotiva Krnov 26.10.2013 13:00 112:41 (18:7 44:23 81:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 153

datum: 26.10.2013, 13:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Černý Jan (1.000/1.500)
Scholze Michal (1.000/1.500)

154. Basket Poděbrady - OSK Olomouc 26.10.2013 12:30 52:72 (11:22 23:37 39:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 154

datum: 26.10.2013, 12:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Vošahlík Marek (1.000/1.000)

155. SBŠ Ostrava B - BSK TJ Jičín 26.10.2013 19:30 69:41 (22:6 35:18 54:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 155

datum: 26.10.2013, 19:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/2.000)
Hecl Jan (1.000/2.000)

156. OP Prostějov B - Studánka Pardubice 26.10.2013 17:00 45:66 (10:17 20:33 33:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 156

datum: 26.10.2013, 17:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Karafiát Kamil (1.000/1.000)

5. kolo
157. BK Havířov - Jiskra Kyjov 27.10.2013 10:00 71:54 (11:17 31:29 44:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 157

datum: 27.10.2013, 10:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.500/1.000)
Stančíková Lucie (2.000/1.000)

158. BK Frýdek-Místek - SŠMH Brno B 27.10.2013 09:00 58:65 (18:18 39:29 43:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 158

datum: 27.10.2013, 09:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.500)
Pörner Marek (2.000/2.500)

159. ŠBK P-H Sadská - OSK Olomouc 27.10.2013 09:30 62:60 (8:14 20:22 36:35 52:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 159

datum: 27.10.2013, 09:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Musil Jan (2.000/2.000)
Sejrek Daniel (2.000/2.000)

160. Basket Poděbrady - Lokomotiva Krnov 27.10.2013 10:00 57:51 (9:13 28:23 42:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 160

datum: 27.10.2013, 10:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.500)
Vošahlík Marek (1.000/1.500)

161. SBŠ Ostrava B - Studánka Pardubice 27.10.2013 14:30 75:77 (16:21 38:37 60:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 161

datum: 27.10.2013, 14:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Opršal Martin (2.500/1.000)
Hlobil Jan (4.000/1.000)

162. OP Prostějov B - BSK TJ Jičín 27.10.2013 08:00 72:42 (24:13 36:25 54:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 162

datum: 27.10.2013, 08:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Karafiát Kamil (1.000/1.500)

6. kolo
163. BSK TJ Jičín - BK Havířov 09.11.2013 17:00 59:66 (14:12 29:27 44:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 163

datum: 09.11.2013, 17:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Theodor Pavel (2.500/3.000)
Barták Dominik (1.500/3.000)

164. Studánka Pardubice - BK Frýdek-Místek 09.11.2013 15:00 83:37 (26:13 40:22 59:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 164

datum: 09.11.2013, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.500/2.000)
Mareš Roman (1.500/2.000)

165. Lokomotiva Krnov - SBŠ Ostrava B 08.11.2013 17:40 83:80 (13:19 44:32 59:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 165

datum: 08.11.2013, 17:40:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Opršal Martin (1.500/1.000)

166. OSK Olomouc - OP Prostějov B 09.11.2013 17:00 49:79 (18:12 30:36 42:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 166

datum: 09.11.2013, 17:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Turček Tomáš (1.000/1.500)
Plhák Radim (1.000/1.500)

167. SŠMH Brno B - ŠBK P-H Sadská 09.11.2013 12:00 78:32 (18:13 36:14 57:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 167

datum: 09.11.2013, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.500/1.500)
Baďura Ota (1.500/1.500)

168. Jiskra Kyjov - Basket Poděbrady 09.11.2013 19:00 78:35 (20:16 36:21 54:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 168

datum: 09.11.2013, 19:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kapounek Petr (1.000/1.000)
Anton Matěj (1.000/1.000)

7. kolo
169. BSK TJ Jičín - BK Frýdek-Místek 10.11.2013 09:00 60:43 (14:11 32:21 43:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 169

datum: 10.11.2013, 09:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Theodor Pavel (2.000/2.000)
Barták Dominik (1.500/3.000)

170. Studánka Pardubice - BK Havířov 10.11.2013 10:00 61:59 (18:14 28:26 46:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 170

datum: 10.11.2013, 10:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.500/1.500)
Mareš Roman (1.500/1.500)

171. Lokomotiva Krnov - OP Prostějov B 10.11.2013 09:00 64:68 (23:11 31:36 47:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 171

datum: 10.11.2013, 09:00:00

místo: ZŠ Janáčkovo nám., Krnov

rozhodčí:
Hlobil Jan (2.500/1.000)
Tichov Michael (1.500/1.000)

172. OSK Olomouc - SBŠ Ostrava B 10.11.2013 09:00 71:40 (13:8 34:15 56:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 172

datum: 10.11.2013, 09:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Turček Tomáš (1.000/2.000)
Plhák Radim (1.000/2.000)

173. SŠMH Brno B - Basket Poděbrady 10.11.2013 12:00 117:38 (20:13 52:21 87:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 173

datum: 10.11.2013, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.500/2.000)
Baďura Ota (1.500/2.000)

174. Jiskra Kyjov - ŠBK P-H Sadská 10.11.2013 13:00 58:44 (18:13 33:21 48:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 174

datum: 10.11.2013, 13:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kapounek Petr (1.000/2.500)
Anton Matěj (1.000/2.000)

8. kolo
175. BK Havířov - ŠBK P-H Sadská 23.11.2013 17:00 60:53 (12:13 31:31 44:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 175

datum: 23.11.2013, 17:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/3.000)
Dombrovský Filip (1.000/3.500)

176. BK Frýdek-Místek - Basket Poděbrady 23.11.2013 17:00 109:34 (25:4 57:13 84:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 176

datum: 23.11.2013, 17:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Giecek Adam (2.000/2.500)
Stančíková Lucie (3.000/2.500)

177. SBŠ Ostrava B - SŠMH Brno B 23.11.2013 19:30 52:85 (14:20 32:36 44:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 177

datum: 23.11.2013, 19:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Janovský Martin (1.000/1.000)
Čarnecký Martin (1.000/1.000)

178. OP Prostějov B - Jiskra Kyjov 23.11.2013 19:00 43:56 (8:15 23:25 34:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 178

datum: 23.11.2013, 19:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000)
Fanta Jiří (1.000/1.000)

179. BSK TJ Jičín - Lokomotiva Krnov 23.11.2013 17:30 51:70 (9:17 18:37 34:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 179

datum: 23.11.2013, 17:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.500/1.500)
Svoboda Martin (1.500/1.500)

180. Studánka Pardubice - OSK Olomouc 23.11.2013 10:00 58:43 (20:14 32:18 42:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 180

datum: 23.11.2013, 10:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/1.000)
Trmač Vladislav (1.000/1.000)

9. kolo
181. BK Havířov - Basket Poděbrady 24.11.2013 09:00 101:41 (26:20 51:26 81:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 181

datum: 24.11.2013, 09:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Dombrovský Filip (1.000/1.000)

182. BK Frýdek-Místek - ŠBK P-H Sadská 24.11.2013 09:00 62:56 (13:14 30:27 49:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 182

datum: 24.11.2013, 09:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Giecek Adam (2.000/2.000)
Stančíková Lucie (3.000/2.000)

183. SBŠ Ostrava B - Jiskra Kyjov 24.11.2013 14:30 47:69 (12:14 26:33 37:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 183

datum: 24.11.2013, 14:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Rektořík Milan (1.000/1.000)
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)

184. OP Prostějov B - SŠMH Brno B 24.11.2013 11:30 40:59 (9:10 16:31 27:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 184

datum: 24.11.2013, 11:30:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000)
Fanta Jiří (1.000/1.000)

185. BSK TJ Jičín - OSK Olomouc 24.11.2013 12:15 33:62 (10:19 16:33 25:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 185

datum: 24.11.2013, 12:15:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Scholzová Michaela (2.000/1.000)
Svoboda Martin (1.500/1.000)

186. Studánka Pardubice - Lokomotiva Krnov 24.11.2013 09:00 68:48 (14:12 34:17 45:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 186

datum: 24.11.2013, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/2.000)
Trmač Vladislav (1.000/2.000)

10. kolo
187. BK Havířov - Lokomotiva Krnov 11.12.2013 16:00 81:61 (15:12 37:33 58:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 187

datum: 11.12.2013, 16:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.500/1.500)
Stančíková Lucie (1.500/2.000)

188. BK Frýdek-Místek - OSK Olomouc 07.12.2013 16:00 50:60 (17:11 23:33 37:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 188

datum: 07.12.2013, 16:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kocurek Ondřej (1.000/1.000)
Pörner Marek (1.000/1.000)

189. SŠMH Brno B - BSK TJ Jičín 07.12.2013 18:00 62:30 (21:4 36:9 52:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 189

datum: 07.12.2013, 18:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.500/2.000)
Dudek Jan (1.500/2.000)

190. Jiskra Kyjov - Studánka Pardubice 07.12.2013 19:00 56:62 (12:13 24:30 38:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 190

datum: 07.12.2013, 19:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Anton Matěj (1.000/1.000)
Spáčil Jan (1.000/1.000)

191. ŠBK P-H Sadská - SBŠ Ostrava B 07.12.2013 13:30 86:44 (18:8 36:17 67:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 191

datum: 07.12.2013, 13:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

192. Basket Poděbrady - OP Prostějov B 07.12.2013 17:30 55:72 (14:27 28:44 39:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 192

datum: 07.12.2013, 17:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

11. kolo
193. BK Frýdek-Místek - Lokomotiva Krnov 08.12.2013 10:00 70:53 (26:14 34:28 51:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 193

datum: 08.12.2013, 10:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kocurek Ondřej (1.000/1.500)
Pörner Marek (1.000/1.500)

194. BK Havířov - OSK Olomouc 08.12.2013 10:00 62:53 (15:20 40:29 50:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 194

datum: 08.12.2013, 10:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stančík Robin (2.000/1.000)
Stančíková Lucie (3.000/1.500)

195. SŠMH Brno B - Studánka Pardubice 08.12.2013 13:00 49:59 (12:13 24:30 38:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 195

datum: 08.12.2013, 13:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.500/1.000)
Dudek Jan (1.500/1.000)

196. Jiskra Kyjov - BSK TJ Jičín 08.12.2013 13:00 73:42 (16:10 32:22 53:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 196

datum: 08.12.2013, 13:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Anton Matěj (1.000/1.500)
Spáčil Jan (1.000/1.500)

197. ŠBK P-H Sadská - OP Prostějov B 08.12.2013 08:15 86:40 (17:7 35:17 61:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 197

datum: 08.12.2013, 08:15:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Šmůla Marek (1.000/1.000)

198. Basket Poděbrady - SBŠ Ostrava B 08.12.2013 11:00 62:64 (15:14 29:30 50:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 198

datum: 08.12.2013, 11:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Šmůla Marek (1.000/1.000)

12. kolo
199. OP Prostějov B - SBŠ Ostrava B 17.12.2013 19:20 85:62 (20:12 38:28 67:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 199

datum: 17.12.2013, 19:20:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Remenec Ondřej (1.000/1.000)
Děrda Rostislav (1.000/1.000)

200. Studánka Pardubice - BSK TJ Jičín 17.12.2013 18:40 60:45 (20:8 33:19 46:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 200

datum: 17.12.2013, 18:40:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/2.000)
Zítko Tomáš (1.000/1.000)

201. OSK Olomouc - Lokomotiva Krnov 20.12.2013 17:30 61:75 (10:21 33:30 42:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 201

datum: 20.12.2013, 17:30:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.500)
Petrák Jakub (1.000/1.500)

202. Jiskra Kyjov - SŠMH Brno B 22.12.2013 09:00 56:64 (19:16 26:29 43:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 202

datum: 22.12.2013, 09:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.500)
Novák Petr (1.000/1.500)

203. Basket Poděbrady - ŠBK P-H Sadská 22.12.2013 10:00 62:78 (16:16 30:39 48:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 203

datum: 22.12.2013, 10:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Musil Jan (2.000/1.000)
Lejčko Jan (2.000/1.000)

204. BK Frýdek-Místek - BK Havířov 22.12.2013 11:00 59:70 (19:16 36:43 51:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 204

datum: 22.12.2013, 11:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/3.000)
Rektořík Milan (1.000/3.000)

13. kolo
205. BK Frýdek-Místek - SBŠ Ostrava B 17.01.2014 18:00 61:55 (18:16 28:32 46:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 205

datum: 17.01.2014, 18:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Pörner Marek (1.000/4.000)
Sýkora Václav (1.000/3.000)

206. BK Havířov - OP Prostějov B 18.01.2014 10:00 84:63 (20:14 43:29 68:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 206

datum: 18.01.2014, 10:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.500/1.000)
Stančíková Lucie (1.500/1.000)

207. Basket Poděbrady - BSK TJ Jičín 18.01.2014 15:00 51:62 (13:13 27:28 36:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 207

datum: 18.01.2014, 15:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Lejčko Jan (2.000/2.000)
Khani Mansour (2.000/2.000)

208. ŠBK P-H Sadská - Studánka Pardubice 18.01.2014 12:30 62:56 (10:14 31:27 51:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 208

datum: 18.01.2014, 12:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Kovačovič Matej (2.000/1.000)
Šmůla Marek (2.000/1.000)

209. Jiskra Kyjov - Lokomotiva Krnov 18.01.2014 17:00 65:53 (23:9 36:24 50:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 209

datum: 18.01.2014, 17:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Škaroupka Michal (1.000/1.500)
Rozmanová Markéta (1.000/1.500)

210. SŠMH Brno B - OSK Olomouc 18.01.2014 16:00 56:46 (13:5 21:15 39:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 210

datum: 18.01.2014, 16:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.500/1.000)
Petrák Jakub (1.500/1.000)

14. kolo
211. BK Havířov - SBŠ Ostrava B 15.01.2014 16:00 80:64 (23:10 38:29 58:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 211

datum: 15.01.2014, 16:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (2.500/1.500)
Sýkora Václav (2.500/2.500)

212. BK Frýdek-Místek - OP Prostějov B 19.01.2014 10:00 65:57 (19:15 42:29 50:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 212

datum: 19.01.2014, 10:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.500)
Stančíková Lucie (2.500/1.500)

213. ŠBK P-H Sadská - BSK TJ Jičín 19.01.2014 09:00 84:56 (20:17 39:29 55:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 213

datum: 19.01.2014, 09:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.500/1.500)
Šmůla Marek (1.500/1.500)

214. Basket Poděbrady - Studánka Pardubice 19.01.2014 09:30 44:94 (8:26 19:45 33:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 214

datum: 19.01.2014, 09:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Lejčko Jan (2.000/1.000)
Khani Mansour (2.000/1.000)

215. SŠMH Brno B - Lokomotiva Krnov 19.01.2014 13:00 81:37 (14:10 42:18 67:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 215

datum: 19.01.2014, 13:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.500/1.500)
Mrázek Michal (1.500/1.500)

216. Jiskra Kyjov - OSK Olomouc 19.01.2014 13:00 44:53 (8:7 21:23 36:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 216

datum: 19.01.2014, 13:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Škaroupka Michal (1.000/1.000)
Rozmanová Markéta (1.000/1.000)

15. kolo
217. Jiskra Kyjov - BK Havířov 01.02.2014 19:00 60:36 (20:13 28:23 41:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 217

datum: 01.02.2014, 19:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kapounek Petr (1.000/3.000)
Melichárek Ivo (1.000/2.000)

218. SŠMH Brno B - BK Frýdek-Místek 01.02.2014 19:00 62:22 (19:5 38:4 50:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 218

datum: 01.02.2014, 19:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (2.000/1.000)
Hrabal Ondřej (2.000/1.000)

219. OSK Olomouc - ŠBK P-H Sadská 01.02.2014 18:30 61:56 (17:11 27:27 50:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 219

datum: 01.02.2014, 18:30:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Bešina Štefan (1.000/1.500)
Petrák Jakub (1.000/1.500)

220. Lokomotiva Krnov - Basket Poděbrady 01.02.2014 17:00 101:37 (32:9 56:14 78:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 220

datum: 01.02.2014, 17:00:00

místo: ZŠ Janáčkovo nám., Krnov

rozhodčí:
Hlobil Jan (1.500/3.000)
Tichov Michael (1.500/3.000)

221. Studánka Pardubice - SBŠ Ostrava B 01.02.2014 17:00 93:30 (23:12 41:16 64:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 221

datum: 01.02.2014, 17:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Kuřitka Pavel (1.000/1.000)

222. BSK TJ Jičín - OP Prostějov B 01.02.2014 14:00 117:59 (24:12 45:28 77:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 222

datum: 01.02.2014, 14:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Černý Jan (1.000/1.000)
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)

16. kolo
223. SŠMH Brno B - BK Havířov 02.02.2014 14:00 71:60 (17:14 24:34 44:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 223

datum: 02.02.2014, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (1.500/1.500)
Hrabal Ondřej (1.500/1.500)

224. Jiskra Kyjov - BK Frýdek-Místek 02.02.2014 13:00 62:50 (20:7 35:26 53:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 224

datum: 02.02.2014, 13:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kapounek Petr (1.000/1.000)
Melichárek Ivo (1.000/1.000)

225. Lokomotiva Krnov - ŠBK P-H Sadská 02.02.2014 09:00 58:81 (13:19 33:38 44:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 225

datum: 02.02.2014, 09:00:00

místo: ZŠ Janáčkovo nám., Krnov

rozhodčí:
Hlobil Jan (1.500/1.000)
Holubek Tomáš (1.500/1.000)

226. OSK Olomouc - Basket Poděbrady 02.02.2014 09:30 96:43 (24:8 49:16 68:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 226

datum: 02.02.2014, 09:30:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Bešina Štefan (1.000/3.000)
Petrák Jakub (1.000/3.000)

227. BSK TJ Jičín - SBŠ Ostrava B 02.02.2014 08:45 89:64 (19:9 40:27 63:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 227

datum: 02.02.2014, 08:45:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Černý Jan (1.500/2.500)
Chocholoušová Karla (1.500/2.500)

228. Studánka Pardubice - OP Prostějov B 02.02.2014 09:30 133:32 (34:6 59:14 86:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 228

datum: 02.02.2014, 09:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Kuřitka Pavel (1.000/1.000)

17. kolo
229. BK Frýdek-Místek - BSK TJ Jičín 15.02.2014 18:00 76:52 (33:12 46:22 65:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 229

datum: 15.02.2014, 18:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/2.000)
Sýkora Václav (1.000/2.000)

230. BK Havířov - Studánka Pardubice 15.02.2014 18:00 69:76 (18:22 42:36 60:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 230

datum: 15.02.2014, 18:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Stančíková Lucie (1.000/1.000)

231. OP Prostějov B - Lokomotiva Krnov 15.02.2014 17:00 70:36 (23:11 46:17 56:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 231

datum: 15.02.2014, 17:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Škaroupka Michal (1.000/1.500)
Sivera Ondřej (1.500/1.500)

232. SBŠ Ostrava B - OSK Olomouc 15.02.2014 19:00 35:50 (13:11 22:27 31:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 232

datum: 15.02.2014, 19:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/1.000)
Nehoda Pavel (1.000/1.500)

233. Basket Poděbrady - SŠMH Brno B 15.02.2014 14:00 49:69 (12:17 22:38 34:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 233

datum: 15.02.2014, 14:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Lébl Martin (2.500/2.000)
Mareš Jan (2.500/2.000)

234. ŠBK P-H Sadská - Jiskra Kyjov 15.02.2014 15:30 57:61 (13:19 31:32 43:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 234

datum: 15.02.2014, 15:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

18. kolo
235. BK Havířov - BSK TJ Jičín 16.02.2014 10:00 78:55 (19:9 44:29 57:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 235

datum: 16.02.2014, 10:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.500/1.500)
Stančíková Lucie (1.500/1.500)

236. BK Frýdek-Místek - Studánka Pardubice 16.02.2014 10:30 73:39 (21:4 32:18 51:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 236

datum: 16.02.2014, 10:30:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Pörner Marek (1.000/1.000)
Sýkora Václav (1.000/1.000)

237. SBŠ Ostrava B - Lokomotiva Krnov 16.02.2014 13:00 38:77 (18:15 26:32 38:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 237

datum: 16.02.2014, 13:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/1.500)
Nehoda Pavel (1.000/1.500)

238. OP Prostějov B - OSK Olomouc 16.02.2014 10:00 41:60 (14:14 28:20 36:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 238

datum: 16.02.2014, 10:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.000)
Křičková Lenka (1.000/1.500)

239. ŠBK P-H Sadská - SŠMH Brno B 16.02.2014 09:30 68:64 (17:14 29:28 46:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 239

datum: 16.02.2014, 09:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/2.000)
Slanina Vladimír (1.000/2.000)

240. Basket Poděbrady - Jiskra Kyjov 16.02.2014 09:00 40:41 (9:12 23:24 32:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 240

datum: 16.02.2014, 09:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Lébl Martin (2.500/1.000)
Mareš Jan (2.500/1.000)

19. kolo
241. Basket Poděbrady - BK Havířov 01.03.2014 15:00 38:85 (8:21 20:41 27:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 241

datum: 01.03.2014, 15:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Drápal Jakub (2.000/1.000)
Kovačovič Matej (2.000/1.000)

242. ŠBK P-H Sadská - BK Frýdek-Místek 01.03.2014 17:00 89:61 (24:19 44:36 63:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 242

datum: 01.03.2014, 17:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Sláma Vojtěch (3.000/3.000)
Šmůla Marek (2.500/3.000)

243. Jiskra Kyjov - SBŠ Ostrava B 01.03.2014 16:00 51:64 (16:11 35:29 43:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 243

datum: 01.03.2014, 16:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Zdražil Tomáš (1.000/1.000)
Baďura Ota (1.000/1.000)

244. SŠMH Brno B - OP Prostějov B 01.03.2014 14:30 56:59 (17:15 28:27 48:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 244

datum: 01.03.2014, 14:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.500/1.000)
Karafiát Kamil (1.500/1.000)

245. OSK Olomouc - BSK TJ Jičín 01.03.2014 15:00 95:38 (24:8 41:16 68:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 245

datum: 01.03.2014, 15:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Anton Matěj (1.000/1.500)
Křičková Lenka (1.000/1.500)

246. Lokomotiva Krnov - Studánka Pardubice 01.03.2014 17:00 67:64 (15:18 35:38 50:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 246

datum: 01.03.2014, 17:00:00

místo: ZŠ Janáčkovo nám., Krnov

rozhodčí:
Tichov Michael (1.000/2.500)
Stančíková Lucie (1.000/1.500)

20. kolo
247. ŠBK P-H Sadská - BK Havířov 02.03.2014 12:30 83:70 (21:16 38:34 65:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 247

datum: 02.03.2014, 12:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Sláma Vojtěch (2.500/2.000)
Šmůla Marek (2.500/2.000)

248. Basket Poděbrady - BK Frýdek-Místek 02.03.2014 09:00 38:56 (12:11 23:28 31:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 248

datum: 02.03.2014, 09:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Drápal Jakub (2.000/2.000)
Kovačovič Matej (2.000/2.000)

249. SŠMH Brno B - SBŠ Ostrava B 02.03.2014 14:00 59:47 (13:10 22:24 40:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 249

datum: 02.03.2014, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.500/1.000)
Karafiát Kamil (1.500/1.000)

250. Jiskra Kyjov - OP Prostějov B 02.03.2014 13:00 67:61 (25:16 41:32 56:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 250

datum: 02.03.2014, 13:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Zdražil Tomáš (1.000/1.000)
Baďura Ota (1.000/1.000)

251. Lokomotiva Krnov - BSK TJ Jičín 02.03.2014 09:00 86:61 (28:14 45:39 63:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 251

datum: 02.03.2014, 09:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Tichov Michael (1.500/2.000)
Stančíková Lucie (1.500/2.000)

252. OSK Olomouc - Studánka Pardubice 02.03.2014 11:00 66:79 (13:17 34:35 57:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 252

datum: 02.03.2014, 11:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Anton Matěj (1.500/1.000)
Křičková Lenka (1.500/1.000)

21. kolo
253. Lokomotiva Krnov - BK Frýdek-Místek 28.09.2013 17:00 61:49 (15:15 31:26 45:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 253

datum: 28.09.2013, 17:00:00

místo: ZŠ Janáčkovo nám., Krnov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.500/2.000)
K Ondřej (1.500/3.000)

254. OSK Olomouc - BK Havířov 28.09.2013 15:00 53:47 (12:8 30:17 42:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 254

datum: 28.09.2013, 15:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/2.500)
Děrda Rostislav (1.000/2.500)

255. Studánka Pardubice - SŠMH Brno B 28.09.2013 15:00 45:52 (10:14 23:27 33:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 255

datum: 28.09.2013, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.500/1.500)
Kulhavý Zdeněk (1.500/1.500)

256. BSK TJ Jičín - Jiskra Kyjov 28.09.2013 17:30 62:59 (14:15 31:33 50:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 256

datum: 28.09.2013, 17:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.000/1.500)
Salač Zdeněk (1.000/1.500)

257. OP Prostějov B - ŠBK P-H Sadská 28.09.2013 17:00 63:55 (17:11 37:29 51:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 257

datum: 28.09.2013, 17:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Škaroupka Michal (1.000/1.500)
Rozmanová Markéta (1.000/2.000)

258. SBŠ Ostrava B - Basket Poděbrady 28.09.2013 18:45 63:59 (17:12 29:29 55:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 258

datum: 28.09.2013, 18:45:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000)
Rektořík Milan (1.000/1.000)

22. kolo
259. Lokomotiva Krnov - BK Havířov 29.09.2013 08:30 50:80 (15:17 29:43 38:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 259

datum: 29.09.2013, 08:30:00

místo: ZŠ Janáčkovo nám., Krnov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.500/1.000)
K Ondřej (1.500/1.000)

260. OSK Olomouc - BK Frýdek-Místek 29.09.2013 11:00 52:41 (13:10 27:22 31:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 260

datum: 29.09.2013, 11:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/2.000)
Děrda Rostislav (1.000/2.000)

261. BSK TJ Jičín - SŠMH Brno B 29.09.2013 13:30 45:59 (14:18 25:28 36:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 261

datum: 29.09.2013, 13:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.500/1.500)
Salač Zdeněk (1.500/1.500)

262. Studánka Pardubice - Jiskra Kyjov 29.09.2013 13:00 53:64 (14:9 28:26 40:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 262

datum: 29.09.2013, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.500/1.000)
Hrnčíř Martin (1.500/1.000)

263. SBŠ Ostrava B - ŠBK P-H Sadská 29.09.2013 12:00 73:70 (21:22 45:39 59:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 263

datum: 29.09.2013, 12:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/2.000)
Rektořík Milan (1.000/2.000)

264. OP Prostějov B - Basket Poděbrady 29.09.2013 10:00 62:44 (19:7 36:24 44:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadetky U17, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 264

datum: 29.09.2013, 10:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Škaroupka Michal (1.000/1.000)
Rozmanová Markéta (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
Společnost Home Credit a. s. je českou nebankovní institucí, která se specializuje na spotřebitelské financování. Poskytuje je zejména formou nákupu na splátky, úvěrových či kreditních karet či hotovostních úvěrů. www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC