image

kadeti U17 / extraliga / ročník 2013/14 / základní část


tabulka
1. BK Lokomotiva Plzeň 22 18 4 1774:1360 40
2. USK Praha 22 18 4 1696:1371 40
3. BK Synthesia Pardubice 22 17 5 1774:1311 39
4. JBC Brno 22 17 5 1729:1498 39
5. Sokol Pražský 22 16 6 1648:1320 38
6. Sršni Sokol Písek 22 11 11 1634:1482 33
7. BCM Nymburk 22 9 13 1530:1484 31
8. BCM Slezská Ostrava 22 8 14 1342:1480 30
9. Orli Prostějov 22 7 15 1418:1568 29
10. BC Nový Jičín 22 7 15 1471:1691 29
11. GBA Sparta Praha 22 4 18 1292:1620 26
12. BCM Moravská Ostrava 22 0 22 1108:2231 22
1. kolo
1. BCM Slez. Ostrava - BCM Mor. Ostrava 11.12.2013 19:00 73:46 (17:11 32:26 61:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 11.12.2013, 19:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Holeš Daniel (1.000/1.000)

2. USK Praha - BK Loko Plzeň 14.12.2013 12:00 58:61 (10:11 24:22 38:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 14.12.2013, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.500/1.000)
Rychlý Ladislav (2.000/1.000)

3. Sršni Sokol Písek - GBA Sparta Praha 14.12.2013 17:00 91:68 (20:14 43:33 73:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 14.12.2013, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/1.000)
Baloun Jan (1.000/1.000)

4. Synthesia Pardubice - JBC Brno 15.12.2013 13:15 79:46 (26:19 43:28 63:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 15.12.2013, 13:15:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (2.000/1.000)
Zítko Tomáš (2.000/1.000)

5. BC Nový Jičín - Orli Prostějov 14.12.2013 17:00 71:70 (10:15 29:32 49:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 14.12.2013, 17:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Stančík Robin (2.000/3.500)
Kořistka Ondřej (2.500/3.500)

6. Sokol Pražský - BCM Nymburk 21.01.2014 18:15 74:64 (19:14 43:30 60:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 21.01.2014, 18:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (2.000/2.000)
Buršík Martin (2.000/2.000)

2. kolo
7. BCM Slez. Ostrava - Sokol Pražský 05.10.2013 17:00 49:60 (17:11 24:30 40:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 05.10.2013, 17:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000)
Rektořík Milan (1.000/1.000)

8. BCM Mor. Ostrava - BCM Nymburk 05.10.2013 17:00 59:119 (12:34 30:63 39:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 05.10.2013, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Opršal Martin (1.000/1.000)

9. USK Praha - BC Nový Jičín 05.10.2013 17:00 88:54 (26:19 46:29 63:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 05.10.2013, 17:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.500)
Vávrová Veronika (1.000/1.500)

10. BK Loko Plzeň - Orli Prostějov 05.10.2013 16:00 87:70 (21:19 43:36 66:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 05.10.2013, 16:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Tesárek Vojtěch (1.000/1.000)
Bernáth Lukáš (1.000/1.000)

11. Sršni Sokol Písek - Synthesia Pardubice 05.10.2013 18:00 57:64 (20:17 24:37 40:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 05.10.2013, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.500)
Hrnčíř Martin (1.000/1.500)

12. GBA Sparta Praha - JBC Brno 05.10.2013 15:00 51:85 (18:23 30:43 42:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 05.10.2013, 15:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Rychlý Ladislav (1.000/1.000)

3. kolo
13. BCM Slez. Ostrava - BCM Nymburk 06.10.2013 10:00 56:51 (14:11 29:24 44:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 06.10.2013, 10:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/2.000)
Rektořík Milan (1.000/2.000)

14. BCM Mor. Ostrava - Sokol Pražský 06.10.2013 09:30 37:118 (11:30 26:60 33:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 06.10.2013, 09:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Opršal Martin (1.000/1.000)

15. USK Praha - Orli Prostějov 06.10.2013 12:00 100:49 (32:11 56:24 76:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 06.10.2013, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

16. BK Loko Plzeň - BC Nový Jičín 06.10.2013 11:00 106:76 (24:25 57:42 77:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 06.10.2013, 11:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Tesárek Vojtěch (1.000/2.000)
Bernáth Lukáš (1.000/2.000)

17. Sršni Sokol Písek - JBC Brno 06.10.2013 14:00 81:83 (27:19 43:43 61:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 06.10.2013, 14:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Hrnčíř Martin (1.000/1.000)

18. GBA Sparta Praha - Synthesia Pardubice 06.10.2013 11:00 54:103 (13:26 24:52 39:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 06.10.2013, 11:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Rychlý Ladislav (1.000/1.000)

4. kolo
19. Sokol Pražský - Synthesia Pardubice 19.10.2013 13:00 83:53 (23:13 47:25 67:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 19.10.2013, 13:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Rychlý Ladislav (1.000/1.000)

20. BCM Nymburk - JBC Brno 18.10.2013 16:00 74:80 (18:26 35:42 54:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 18.10.2013, 16:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Znamínko Petr (1.000/1.000)

21. BC Nový Jičín - Sršni Sokol Písek 19.10.2013 17:00 66:81 (17:26 34:49 54:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 19.10.2013, 17:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/1.000)
Novák Petr (1.000/2.000)

22. Orli Prostějov - GBA Sparta Praha 19.10.2013 13:00 59:47 (17:6 30:21 44:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 19.10.2013, 13:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Dolejš Václav (2.500/1.000)
Dudek Jan (2.000/1.000)

23. BCM Slez. Ostrava - USK Praha 19.10.2013 19:00 68:74 (23:21 36:37 57:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 19.10.2013, 19:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (3.000/1.000)
Sýkora Václav (3.000/1.000)

24. BCM Mor. Ostrava - BK Loko Plzeň 19.10.2013 18:30 41:131 (16:33 24:62 29:93)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 19.10.2013, 18:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Cikánek Ondřej (1.000/1.000)
Hlobil Jan (1.000/1.000)

5. kolo
25. Sokol Pražský - JBC Brno 20.10.2013 11:15 62:47 (15:14 32:20 50:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 20.10.2013, 11:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Rychlý Ladislav (1.000/4.000)

26. BCM Nymburk - Synthesia Pardubice 20.10.2013 11:00 47:74 (15:24 27:46 36:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 20.10.2013, 11:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Dvořák Ludvík (2.000/1.000)
Kulhavý Zdeněk (2.000/1.000)

27. BC Nový Jičín - GBA Sparta Praha 20.10.2013 10:00 70:57 (6:22 36:30 52:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 20.10.2013, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/1.000)
Novák Petr (1.000/1.000)

28. Orli Prostějov - Sršni Sokol Písek 20.10.2013 10:00 56:58 (11:22 27:39 47:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 20.10.2013, 10:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Dolejš Václav (3.000/2.000)
Dudek Jan (2.500/2.000)

29. BCM Slez. Ostrava - BK Loko Plzeň 20.10.2013 09:00 58:82 (15:25 33:39 44:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 20.10.2013, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (3.000/1.000)
Sýkora Václav (3.000/1.000)

30. BCM Mor. Ostrava - USK Praha 20.10.2013 10:00 89:102 (22:19 47:39 70:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 20.10.2013, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Cikánek Ondřej (3.000/1.000)
Hlobil Jan (3.000/1.000)

6. kolo
31. USK Praha - Sokol Pražský 02.11.2013 10:00 85:75 (24:19 43:32 62:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 02.11.2013, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.500/1.000)
Rychlý Ladislav (2.000/2.000)

32. BK Loko Plzeň - BCM Nymburk 02.11.2013 18:00 82:66 (18:12 47:22 69:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 02.11.2013, 18:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/2.000)
Salvetr Pavel (1.000/2.000)

33. Sršni Sokol Písek - BCM Slez. Ostrava 02.11.2013 16:30 76:49 (28:9 46:19 58:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 02.11.2013, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.000/1.000)
Peterková Lucie (1.000/1.000)

34. GBA Sparta Praha - BCM Mor. Ostrava 02.11.2013 18:00 100:30 (27:2 62:16 82:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 02.11.2013, 18:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

35. Synthesia Pardubice - BC Nový Jičín 02.11.2013 14:45 82:61 (10:13 35:23 55:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 02.11.2013, 14:45:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Mareš Roman (1.500/1.500)
Zítko Tomáš (1.500/1.500)

36. JBC Brno - Orli Prostějov 02.11.2013 15:30 90:71 (24:14 47:32 68:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 02.11.2013, 15:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.500)
Nehoda Pavel (1.000/2.000)

7. kolo
37. USK Praha - BCM Nymburk 03.11.2013 12:00 65:55 (23:19 34:33 54:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 03.11.2013, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.500/1.500)
Rychlý Ladislav (2.000/2.000)

38. BK Loko Plzeň - Sokol Pražský 03.11.2013 11:00 59:57 (15:18 25:40 45:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 03.11.2013, 11:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Salvetr Pavel (2.000/2.000)

39. Sršni Sokol Písek - BCM Mor. Ostrava 03.11.2013 10:00 143:37 (48:13 70:16 110:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 03.11.2013, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.000/1.000)
Peterková Lucie (1.000/1.000)

40. GBA Sparta Praha - BCM Slez. Ostrava 03.11.2013 11:00 65:55 (12:12 26:22 41:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 03.11.2013, 11:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

41. Synthesia Pardubice - Orli Prostějov 03.11.2013 14:30 78:45 (20:8 36:20 51:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 03.11.2013, 14:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Mareš Roman (1.500/1.000)
Zítko Tomáš (1.500/1.000)

42. JBC Brno - BC Nový Jičín 03.11.2013 12:00 96:77 (30:10 55:30 76:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 03.11.2013, 12:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (3.000/4.000)
Nehoda Pavel (1.000/2.000)

8. kolo
43. Sokol Pražský - BC Nový Jičín 16.11.2013 14:15 88:60 (34:11 47:27 67:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 16.11.2013, 14:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Černý Jan (1.000/2.000)
Barták Dominik (1.000/2.000)

44. BCM Nymburk - Orli Prostějov 16.11.2013 19:00 80:60 (21:20 46:31 63:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 16.11.2013, 19:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/2.500)
Kulhavý Zdeněk (1.000/2.500)

45. BCM Slez. Ostrava - Synthesia Pardubice 16.11.2013 16:15 43:73 (12:16 20:35 26:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 16.11.2013, 16:15:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Menšík Jan (1.500/1.500)
Sýkora Václav (1.500/1.500)

46. BCM Mor. Ostrava - JBC Brno 15.11.2013 19:00 68:132 (8:33 26:65 52:102)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 15.11.2013, 19:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.000)
Stančík Robin (1.000/1.000)

47. USK Praha - Sršni Sokol Písek 16.11.2013 10:00 74:64 (26:14 43:27 64:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 16.11.2013, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Klápště Jiří (1.500/2.000)
Zítko Tomáš (1.500/2.000)

48. BK Loko Plzeň - GBA Sparta Praha 16.11.2013 15:30 85:62 (25:12 48:28 66:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 16.11.2013, 15:30:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Salvetr Pavel (1.000/1.000)

9. kolo
49. Sokol Pražský - Orli Prostějov 17.11.2013 09:30 72:60 (18:11 40:21 55:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 17.11.2013, 09:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Černý Jan (1.000/1.500)
Barták Dominik (1.000/1.500)

50. BCM Nymburk - BC Nový Jičín 17.11.2013 09:00 75:65 (22:17 37:29 57:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 17.11.2013, 09:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Kejklíček Roman (2.000/3.000)
Kulhavý Zdeněk (2.000/3.000)

51. BCM Slez. Ostrava - JBC Brno 17.11.2013 09:00 56:75 (14:24 26:44 35:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 17.11.2013, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Menšík Jan (1.500/1.000)
Sýkora Václav (1.500/1.000)

52. BCM Mor. Ostrava - Synthesia Pardubice 17.11.2013 11:15 49:131 (8:30 14:65 25:96)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 17.11.2013, 11:15:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.500)
Opršal Martin (1.000/1.500)

53. USK Praha - GBA Sparta Praha 17.11.2013 12:00 86:45 (15:12 36:24 64:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 17.11.2013, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Klápště Jiří (1.000/1.000)
Zítko Tomáš (1.000/1.000)

54. BK Loko Plzeň - Sršni Sokol Písek 17.11.2013 10:30 89:66 (32:12 55:19 76:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 17.11.2013, 10:30:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000)
Salvetr Pavel (1.000/1.000)

10. kolo
55. Sršni Sokol Písek - Sokol Pražský 30.11.2013 13:00 94:71 (17:14 52:25 75:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 30.11.2013, 13:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Jírovec Luboš (1.000/3.000)

56. GBA Sparta Praha - BCM Nymburk 30.11.2013 14:00 51:86 (6:17 18:54 39:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 30.11.2013, 14:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000)
Buršík Martin (1.000/1.000)

57. Synthesia Pardubice - USK Praha 29.11.2013 18:00 59:66 (18:19 35:39 47:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 29.11.2013, 18:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (1.500/1.000)
Mareš Roman (1.500/1.000)

58. JBC Brno - BK Loko Plzeň 30.11.2013 13:00 53:74 (13:16 26:31 40:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 30.11.2013, 13:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Junek Karel (1.000/1.000)
Solař Tomáš (1.000/1.000)

59. BC Nový Jičín - BCM Slez. Ostrava 30.11.2013 17:00 65:71 (13:22 26:31 47:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 30.11.2013, 17:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Mrázek Michal (3.500/1.000)
Petrák Jakub (2.000/1.000)

60. Orli Prostějov - BCM Mor. Ostrava 30.11.2013 12:00 75:46 (23:10 43:24 65:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 30.11.2013, 12:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Kapounek Petr (1.500/4.000)
Melichárek Ivo (1.500/2.000)

11. kolo
61. Sršni Sokol Písek - BCM Nymburk 01.12.2013 10:00 87:52 (27:13 50:30 73:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 01.12.2013, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/2.000)
Jírovec Luboš (1.000/2.000)

62. GBA Sparta Praha - Sokol Pražský 01.12.2013 12:15 53:86 (17:27 30:53 45:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 01.12.2013, 12:15:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000)
Buršík Martin (1.000/1.000)

63. Synthesia Pardubice - BK Loko Plzeň 01.12.2013 09:30 71:58 (16:13 32:23 53:36 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 01.12.2013, 09:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (1.500/1.000)
Mareš Roman (1.500/3.000)

64. JBC Brno - USK Praha 01.12.2013 12:15 64:74 (12:20 31:39 50:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 01.12.2013, 12:15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Junek Karel (1.000/1.000)
Solař Tomáš (1.000/1.000)

65. BC Nový Jičín - BCM Mor. Ostrava 01.12.2013 10:00 80:54 (22:4 39:27 62:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 01.12.2013, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/2.000)
Menšík Jan (1.000/1.000)

66. Orli Prostějov - BCM Slez. Ostrava 01.12.2013 09:30 76:74 (12:25 24:38 50:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 01.12.2013, 09:30:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Kapounek Petr (1.500/4.000)
Melichárek Ivo (2.000/1.000)

12. kolo
67. BCM Mor. Ostrava - BCM Slez. Ostrava 13.12.2013 19:00 57:94 (8:26 33:49 50:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 13.12.2013, 19:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Stančík Robin (1.000/1.000)

68. BK Loko Plzeň - USK Praha 15.12.2013 11:00 74:86 (19:25 27:29 49:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 15.12.2013, 11:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.000)
Peterková Lucie (1.000/1.000)

69. GBA Sparta Praha - Sršni Sokol Písek 15.12.2013 12:00 52:67 (15:25 28:46 36:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 15.12.2013, 12:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000)
Rychlý Ladislav (1.000/1.000)

70. JBC Brno - Synthesia Pardubice 14.12.2013 15:00 93:89 (19:21 38:44 53:57 76:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 14.12.2013, 15:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Remenec Ondřej (1.000/2.500)
Fanta Jiří (1.000/3.000)

71. Orli Prostějov - BC Nový Jičín 15.12.2013 11:30 71:72 (26:12 37:27 56:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 15.12.2013, 11:30:00

místo: Sportcentrum DDM 2, Prostějov

rozhodčí:
Anton Matěj (2.500/1.000)
Spáčil Jan (2.500/1.000)

72. BCM Nymburk - Sokol Pražský 12.02.2014 18:00 67:69 (25:12 35:38 52:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 12.02.2014, 18:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.500/3.000)
Pokorný Štěpán (1.500/2.000)

13. kolo
73. BCM Nymburk - BCM Slez. Ostrava 11.01.2014 16:00 69:58 (20:13 31:29 49:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 11.01.2014, 16:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Kec Jakub (1.000/1.000)

74. Sokol Pražský - BCM Mor. Ostrava 11.01.2014 15:00 96:38 (15:17 51:27 75:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 11.01.2014, 15:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/1.000)
Barták Dominik (1.000/1.000)

75. Orli Prostějov - USK Praha 11.01.2014 19:00 50:64 (14:18 23:35 38:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 11.01.2014, 19:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Jedlička Jiří (1.000/1.000)
Spáčil Jan (1.500/1.000)

76. BC Nový Jičín - BK Loko Plzeň 11.01.2014 17:00 56:79 (13:26 20:37 40:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 11.01.2014, 17:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Janovský Martin (2.000/1.500)
Čarnecký Martin (2.000/2.000)

77. JBC Brno - Sršni Sokol Písek 11.01.2014 15:00 76:72 (11:14 35:36 48:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 11.01.2014, 15:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000)
Fanta Jiří (1.000/1.000)

78. Synthesia Pardubice - GBA Sparta Praha 11.01.2014 15:00 71:54 (11:12 37:25 60:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 11.01.2014, 15:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Havlíček Petr (2.000/1.000)
Solař Tomáš (1.500/1.000)

14. kolo
79. Sokol Pražský - BCM Slez. Ostrava 12.01.2014 09:30 79:63 (15:15 35:30 63:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 12.01.2014, 09:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/3.000)
Barták Dominik (1.000/3.500)

80. BCM Nymburk - BCM Mor. Ostrava 12.01.2014 10:30 99:43 (35:14 56:30 83:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 12.01.2014, 10:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000)
Lejčko Jan (1.000/1.000)

81. BC Nový Jičín - USK Praha 12.01.2014 10:00 74:90 (11:22 29:42 49:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 12.01.2014, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (2.000/1.000)
Kocurek Ondřej (2.000/1.000)

82. Orli Prostějov - BK Loko Plzeň 12.01.2014 09:30 57:70 (13:22 20:37 43:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 12.01.2014, 09:30:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Jedlička Jiří (1.000/1.000)
Spáčil Jan (1.500/1.000)

83. Synthesia Pardubice - Sršni Sokol Písek 12.01.2014 11:15 58:71 (9:18 29:37 45:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 12.01.2014, 11:15:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Havlíček Petr (2.000/1.000)
Solař Tomáš (2.000/1.000)

84. JBC Brno - GBA Sparta Praha 12.01.2014 11:30 88:51 (29:5 53:19 72:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 12.01.2014, 11:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000)
Fanta Jiří (1.000/1.000)

15. kolo
85. JBC Brno - Sokol Pražský 25.01.2014 10:00 75:59 (28:25 47:38 60:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 25.01.2014, 10:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/3.500)
Baďura Ota (1.000/3.500)

86. Synthesia Pardubice - BCM Nymburk 25.01.2014 16:30 103:55 (32:14 54:25 72:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 25.01.2014, 16:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.500/1.000)
Lukeš Petr (2.000/1.000)

87. GBA Sparta Praha - BC Nový Jičín 25.01.2014 15:00 72:59 (22:16 45:34 59:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 25.01.2014, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Kulhavý Zdeněk (1.000/1.000)

88. Sršni Sokol Písek - Orli Prostějov 25.01.2014 17:00 78:81 (23:25 48:49 62:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 25.01.2014, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Peterková Lucie (2.500/1.500)
Hána Michal (1.000/1.000)

89. BK Loko Plzeň - BCM Slez. Ostrava 25.01.2014 16:00 97:40 (20:4 43:17 75:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 25.01.2014, 16:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Drápal Jakub (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

90. USK Praha - BCM Mor. Ostrava 25.01.2014 12:00 92:50 (35:14 58:32 80:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 25.01.2014, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Černý Jan (1.000/1.000)
Zítko Tomáš (1.000/1.000)

16. kolo
91. Synthesia Pardubice - Sokol Pražský 26.01.2014 10:00 75:58 (20:5 40:22 51:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 26.01.2014, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.500/1.000)
Lukeš Petr (1.500/1.500)

92. JBC Brno - BCM Nymburk 26.01.2014 12:00 87:71 (25:20 45:37 66:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 26.01.2014, 12:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/2.000)
Baďura Ota (1.000/2.000)

93. Sršni Sokol Písek - BC Nový Jičín 26.01.2014 09:00 80:88 (22:20 45:36 64:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 26.01.2014, 09:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Peterková Lucie (2.500/1.000)
Hána Michal (1.000/1.000)

94. GBA Sparta Praha - Orli Prostějov 26.01.2014 09:30 56:79 (21:19 30:43 44:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 26.01.2014, 09:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Kulhavý Zdeněk (1.000/1.000)

95. USK Praha - BCM Slez. Ostrava 26.01.2014 14:00 70:50 (24:19 39:32 60:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 26.01.2014, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Černý Jan (1.000/1.000)
Zítko Tomáš (1.000/1.000)

96. BK Loko Plzeň - BCM Mor. Ostrava 26.01.2014 11:00 104:43 (27:7 51:19 72:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 26.01.2014, 11:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Drápal Jakub (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

17. kolo
97. BCM Nymburk - USK Praha 26.02.2014 18:00 54:79 (10:14 31:42 49:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 26.02.2014, 18:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/1.000)
Dvořák Ludvík (1.000/1.000)

98. Sokol Pražský - BK Loko Plzeň 08.02.2014 13:30 64:79 (23:18 35:36 44:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 08.02.2014, 13:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Pilný Jiří (2.000/1.500)
Svoboda Martin (2.000/2.000)

99. BCM Mor. Ostrava - Sršni Sokol Písek 08.02.2014 19:00 48:100 (15:31 22:55 40:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 08.02.2014, 19:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000)
Rektořík Milan (1.000/1.000)

100. BCM Slez. Ostrava - GBA Sparta Praha 08.02.2014 17:00 60:44 (14:11 29:20 47:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 08.02.2014, 17:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Cikánek Ondřej (1.000/1.000)

101. Orli Prostějov - Synthesia Pardubice 08.02.2014 13:00 47:81 (16:23 26:43 34:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 08.02.2014, 13:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/1.500)
Junek Karel (1.500/1.500)

102. BC Nový Jičín - JBC Brno 08.02.2014 17:00 63:69 (20:13 36:30 53:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 08.02.2014, 17:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Giecek Adam (1.000/1.000)

18. kolo
103. Sokol Pražský - USK Praha 18.02.2014 18:15 63:50 (9:18 19:25 37:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 18.02.2014, 18:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000)
Linhart Tomáš (1.000/1.000)

104. BCM Nymburk - BK Loko Plzeň 09.02.2014 09:30 71:58 (13:12 25:26 42:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 09.02.2014, 09:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Benda Tomáš (1.000/1.000)

105. BCM Slez. Ostrava - Sršni Sokol Písek 09.02.2014 11:00 73:57 (16:21 36:34 48:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 09.02.2014, 11:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Cikánek Ondřej (1.000/1.000)

106. BCM Mor. Ostrava - GBA Sparta Praha 09.02.2014 12:00 51:77 (14:18 27:37 40:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 09.02.2014, 12:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000)
Rektořík Milan (1.000/1.000)

107. BC Nový Jičín - Synthesia Pardubice 09.02.2014 10:00 57:94 (23:23 31:42 43:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 09.02.2014, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Stančíková Lucie (1.500/2.000)
Giecek Adam (1.500/1.000)

108. Orli Prostějov - JBC Brno 09.02.2014 09:30 71:85 (19:23 39:47 54:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 09.02.2014, 09:30:00

místo: Sportcentrum DDM 2, Prostějov

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/1.000)
Válek Jakub (1.000/1.000)

19. kolo
109. Orli Prostějov - Sokol Pražský 22.02.2014 12:00 61:80 (16:20 31:39 41:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 22.02.2014, 12:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.000)
Anton Matěj (2.500/1.000)

110. BC Nový Jičín - BCM Nymburk 22.02.2014 19:00 71:69 (19:18 30:33 50:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 22.02.2014, 19:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/2.500)
Rektořík Milan (1.000/2.500)

111. JBC Brno - BCM Slez. Ostrava 22.02.2014 14:00 75:52 (26:20 43:29 59:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 22.02.2014, 14:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000)
Nehoda Pavel (1.000/1.000)

112. Synthesia Pardubice - BCM Mor. Ostrava 22.02.2014 13:30 110:63 (33:19 64:35 90:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 22.02.2014, 13:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (1.500/1.000)
Drápal Jakub (1.500/1.000)

113. GBA Sparta Praha - USK Praha 22.02.2014 14:30 70:85 (17:18 36:46 50:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 22.02.2014, 14:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.500)
Kulhavý Zdeněk (1.000/1.500)

114. Sršni Sokol Písek - BK Loko Plzeň 21.02.2014 17:30 68:64 (16:11 33:30 56:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 21.02.2014, 17:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Šrámková Sandra (2.000/1.000)

20. kolo
115. BC Nový Jičín - Sokol Pražský 23.02.2014 11:00 60:78 (16:23 27:42 42:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 23.02.2014, 11:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.500)
Rektořík Milan (1.000/1.500)

116. Orli Prostějov - BCM Nymburk 23.02.2014 09:30 64:56 (11:9 28:21 37:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 23.02.2014, 09:30:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Komprs Michal (1.000/2.000)
Kubiš Michal (1.000/2.000)

117. Synthesia Pardubice - BCM Slez. Ostrava 23.02.2014 09:30 66:49 (21:16 35:25 54:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 23.02.2014, 09:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (1.500/1.000)
Drápal Jakub (1.000/1.000)

118. JBC Brno - BCM Mor. Ostrava 23.02.2014 10:30 106:66 (21:14 53:24 91:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 23.02.2014, 10:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/4.000)
Nehoda Pavel (1.000/4.000)

119. Sršni Sokol Písek - USK Praha 23.02.2014 09:30 58:73 (15:17 26:38 46:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 23.02.2014, 09:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Šrámková Sandra (2.000/1.000)

120. GBA Sparta Praha - BK Loko Plzeň 23.02.2014 10:00 58:78 (16:17 27:40 48:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 23.02.2014, 10:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Kulhavý Zdeněk (1.000/1.000)

21. kolo
121. BCM Nymburk - Sršni Sokol Písek 08.03.2014 17:30 69:50 (14:10 36:21 52:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 08.03.2014, 17:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Komprs Michal (1.000/1.000)
Večeřa Pavel (1.000/1.000)

122. Sokol Pražský - GBA Sparta Praha 08.03.2014 13:00 65:56 (13:13 30:22 48:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 08.03.2014, 13:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Jelínek Jan (1.500/1.000)
Kejklíček Roman (1.500/1.000)

123. BK Loko Plzeň - Synthesia Pardubice 08.03.2014 12:30 83:79 (14:17 33:29 49:52 69:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 08.03.2014, 12:30:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Šrámková Sandra (1.000/3.000)
Salvetr Pavel (1.000/3.000)

124. USK Praha - JBC Brno 08.03.2014 17:00 63:64 (18:15 26:33 44:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 08.03.2014, 17:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000)
Vávrová Veronika (1.000/1.000)

125. BCM Mor. Ostrava - BC Nový Jičín 08.03.2014 19:00 43:64 (8:10 24:29 30:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 08.03.2014, 19:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000)
Rektořík Milan (1.000/1.000)

126. BCM Slez. Ostrava - Orli Prostějov 08.03.2014 14:30 73:61 (21:14 37:23 55:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 08.03.2014, 14:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Hlobil Jan (1.000/1.500)
Opršal Martin (1.000/1.500)

22. kolo
127. Sokol Pražský - Sršni Sokol Písek 09.03.2014 12:30 91:35 (24:9 48:18 69:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 09.03.2014, 12:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Jelínek Jan (1.500/1.000)
Kejklíček Roman (1.500/1.000)

128. BCM Nymburk - GBA Sparta Praha 09.03.2014 15:30 81:49 (23:11 47:23 60:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 09.03.2014, 15:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Černý Jan (2.000/1.000)
Scholze Michal (2.000/1.000)

129. USK Praha - Synthesia Pardubice 09.03.2014 15:00 72:81 (21:20 32:41 55:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 09.03.2014, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/2.000)
Kulhavý Zdeněk (1.000/2.000)

130. BK Loko Plzeň - JBC Brno 09.03.2014 10:00 74:60 (18:17 37:37 52:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 09.03.2014, 10:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.000)
Salvetr Pavel (1.000/1.000)

131. BCM Slez. Ostrava - BC Nový Jičín 09.03.2014 12:30 78:62 (25:16 46:29 59:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 09.03.2014, 12:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Hlobil Jan (1.000/3.000)
Opršal Martin (1.000/3.500)

132. BCM Mor. Ostrava - Orli Prostějov 09.03.2014 11:30 50:85 (8:26 24:42 32:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 09.03.2014, 11:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000)
Rektořík Milan (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

BigMedia

BigMediabigmedia.cz

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR