image

kadeti U17 / liga / ročník 2013/14 / skupina A


tabulka
1. Sokol Vyšehrad (ms) 22 20 2 1792:1139 42
2. Slavoj BK Litoměřice 22 20 2 1771:1251 42
3. Válečníci Děčín 22 17 5 1574:1186 39
4. BK Levharti Chomutov 22 13 9 1465:1272 35
5. Tigers Basketball České Budějovice 22 13 9 1446:1301 35
6. TJ Sokol pražský B 22 11 11 1470:1441 33
7. Sokol Žižkov C 22 10 12 1542:1456 32
8. Thermia Karlovy Vary - MS 22 10 12 1417:1439 32
9. BK Kondoři Liberec 22 10 12 1385:1442 32
10. BK Medvědi Tábor 22 3 19 1097:1771 25
11. BK Brandýs n. Labem 22 3 19 1122:1898 25
12. BK Klatovy 22 2 20 1117:1602 24
1. kolo
1. Slavoj Litoměřice - BK Brandýs n. L. 14.12.2013 15:00 123:55 (22:8 52:18 87:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 14.12.2013, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kučera Vít (1.000/2.500)
Ulrych Lukáš (1.000/2.500)

2. Medvědi Tábor - Sokol Žižkov C 14.12.2013 15:00 58:85 (24:21 37:46 53:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 14.12.2013, 15:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Tomášek Petr (1.000/1.000)
Hána Michal (1.000/1.000)

3. Kondoři Liberec - Válečníci Děčín 15.12.2013 12:30 63:78 (18:24 33:44 44:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 15.12.2013, 12:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/1.000)

4. Thermia K. Vary - MS - Levharti Chomutov 14.12.2013 10:00 43:73 (8:14 21:39 37:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 14.12.2013, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/2.000)
Tesárek Vojtěch (1.000/3.000)

5. Tigers Č. Budějovice - BK Klatovy 14.12.2013 11:30 75:60 (16:13 48:27 57:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 14.12.2013, 11:30:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.000)
Solař Tomáš (1.000/1.000)

6. Sokol pražský B - Sokol Vyšehrad (ms) 14.12.2013 15:15 75:69 (24:18 41:38 53:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 6

datum: 14.12.2013, 15:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Jon Miloslav (2.500/2.000)
Kejklíček Roman (2.500/3.000)

2. kolo
7. Slavoj Litoměřice - Sokol pražský B 05.10.2013 16:00 75:56 (35:16 51:26 60:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 05.10.2013, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Menšík Richard (1.000/2.000)
Hošek Václav (1.000/2.000)

8. BK Brandýs n. L. - Sokol Vyšehrad (ms) 05.10.2013 16:00 35:89 (7:16 19:40 27:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 05.10.2013, 16:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Soukup Albert (2.000/2.000)
Šupej Michal (2.000/2.000)

9. Medvědi Tábor - Tigers Č. Budějovice 05.10.2013 15:00 33:74 (6:24 14:35 20:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 05.10.2013, 15:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Ubr Pavel (1.000/1.000)
Kučera Vít (1.000/1.000)

10. Sokol Žižkov C - BK Klatovy 05.10.2013 18:00 66:60 (12:21 29:37 51:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 10

datum: 05.10.2013, 18:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Lébl Martin (1.500/1.500)
Mareš Jan (2.000/1.500)

11. Kondoři Liberec - Thermia K. Vary - MS 05.10.2013 17:00 73:53 (18:13 40:25 57:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 11

datum: 05.10.2013, 17:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.000/1.000)
Lukeš Petr (1.000/1.000)

12. Válečníci Děčín - Levharti Chomutov 05.10.2013 19:00 67:47 (15:8 34:26 48:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 12

datum: 05.10.2013, 19:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

3. kolo
13. Slavoj Litoměřice - Sokol Vyšehrad (ms) 06.10.2013 10:00 48:40 (4:15 17:22 28:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 06.10.2013, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Menšík Richard (2.000/4.000)
Pešek Lukáš (1.500/1.500)

14. BK Brandýs n. L. - Sokol pražský B 06.10.2013 09:30 44:104 (10:32 21:54 29:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 06.10.2013, 09:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Soukup Albert (2.500/2.000)
Šupej Michal (2.500/2.000)

15. Medvědi Tábor - BK Klatovy 06.10.2013 10:00 65:59 (15:18 26:29 51:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 15

datum: 06.10.2013, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.500)
Kučera Vít (1.000/1.500)

16. Sokol Žižkov C - Tigers Č. Budějovice 06.10.2013 10:00 59:72 (18:19 38:40 46:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 16

datum: 06.10.2013, 10:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.000)
Vávrová Veronika (1.000/1.000)

17. Kondoři Liberec - Levharti Chomutov 06.10.2013 12:00 43:69 (13:8 18:26 40:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 17

datum: 06.10.2013, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.000/1.000)
Lukeš Petr (1.000/1.000)

18. Válečníci Děčín - Thermia K. Vary - MS 06.10.2013 11:15 55:40 (22:2 33:12 51:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 18

datum: 06.10.2013, 11:15:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

4. kolo
19. Sokol pražský B - Thermia K. Vary - MS 19.10.2013 15:15 52:50 (15:9 26:27 40:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 19

datum: 19.10.2013, 15:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Rychlý Ladislav (1.000/1.000)

20. Sokol Vyšehrad (ms) - Levharti Chomutov 19.10.2013 09:30 61:54 (17:13 37:25 54:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 20

datum: 19.10.2013, 09:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/2.000)
Poživil Jaroslav (1.000/2.000)

21. Tigers Č. Budějovice - Kondoři Liberec 19.10.2013 16:00 65:42 (21:10 29:26 51:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 21

datum: 19.10.2013, 16:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Salvetr Pavel (1.000/1.000)
Csöllei Pavel (1.000/1.500)

22. BK Klatovy - Válečníci Děčín 19.10.2013 15:00 43:88 (10:21 22:51 29:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 22

datum: 19.10.2013, 15:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Hána Michal (1.500/1.000)
Jírovec Luboš (1.500/1.000)

23. Slavoj Litoměřice - Medvědi Tábor 19.10.2013 16:00 105:20 (22:5 48:9 77:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 23

datum: 19.10.2013, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.000)

24. BK Brandýs n. L. - Sokol Žižkov C 19.10.2013 13:00 50:69 (14:17 28:33 44:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 24

datum: 19.10.2013, 13:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Soukup Albert (1.500/1.500)
Šmíd Vojtěch (1.500/2.500)

5. kolo
25. Sokol pražský B - Levharti Chomutov 20.10.2013 09:00 63:78 (9:20 31:39 47:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 25

datum: 20.10.2013, 09:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.500)
Rychlý Ladislav (1.000/1.500)

26. Sokol Vyšehrad (ms) - Thermia K. Vary - MS 20.10.2013 10:00 64:49 (7:19 24:27 37:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 26

datum: 20.10.2013, 10:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

27. Tigers Č. Budějovice - Válečníci Děčín 20.10.2013 10:30 53:79 (23:21 29:38 41:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 27

datum: 20.10.2013, 10:30:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Salvetr Pavel (1.000/1.000)
Csöllei Pavel (1.000/1.000)

28. BK Klatovy - Kondoři Liberec 20.10.2013 09:30 46:70 (12:17 20:42 24:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 28

datum: 20.10.2013, 09:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Heinrich David (1.500/1.000)
Blahout Petr (1.500/1.000)

29. Slavoj Litoměřice - Sokol Žižkov C 20.10.2013 09:00 63:47 (19:8 36:18 49:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 29

datum: 20.10.2013, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.500)
Mašek Tomáš (1.000/1.500)

30. BK Brandýs n. L. - Medvědi Tábor 20.10.2013 12:30 88:60 (26:20 52:31 69:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 30

datum: 20.10.2013, 12:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Soukup Albert (1.500/1.000)
Šmíd Vojtěch (1.500/1.000)

6. kolo
31. Medvědi Tábor - Sokol pražský B 02.11.2013 13:00 42:65 (15:19 21:28 35:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 31

datum: 02.11.2013, 13:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Jírovec Luboš (1.000/2.000)
Havlíček Petr (1.000/2.000)

32. Sokol Žižkov C - Sokol Vyšehrad (ms) 02.11.2013 17:00 63:76 (15:22 28:37 46:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 32

datum: 02.11.2013, 17:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Drápal Jakub (2.500/1.000)
Kovačovič Matej (2.500/1.000)

33. Kondoři Liberec - Slavoj Litoměřice 02.11.2013 17:30 52:54 (13:14 30:22 43:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 33

datum: 02.11.2013, 17:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Klápště Jiří (2.000/1.000)
Salač Zdeněk (2.000/2.000)

34. Válečníci Děčín - BK Brandýs n. L. 02.11.2013 18:30 81:44 (24:10 49:27 81:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 34

datum: 02.11.2013, 18:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.500)
Mašek Tomáš (1.000/1.500)

35. Thermia K. Vary - MS - Tigers Č. Budějovice 02.11.2013 16:00 63:72 (18:14 31:35 48:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 35

datum: 02.11.2013, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)

36. Levharti Chomutov - BK Klatovy 02.11.2013 18:30 72:61 (18:13 35:27 50:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 36

datum: 02.11.2013, 18:30:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/2.500)
Pešek Lukáš (1.000/2.500)

7. kolo
37. Medvědi Tábor - Sokol Vyšehrad (ms) 03.11.2013 14:00 39:73 (13:23 25:36 29:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 37

datum: 03.11.2013, 14:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

38. Sokol Žižkov C - Sokol pražský B 03.11.2013 10:00 75:50 (17:12 33:33 56:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 38

datum: 03.11.2013, 10:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Drápal Jakub (1.500/2.500)
Kovačovič Matej (1.500/2.000)

39. Kondoři Liberec - BK Brandýs n. L. 03.11.2013 10:00 77:53 (8:10 30:23 58:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 39

datum: 03.11.2013, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Klápště Jiří (1.000/2.500)
Salač Zdeněk (1.500/2.500)

40. Válečníci Děčín - Slavoj Litoměřice 03.11.2013 09:00 72:54 (16:9 37:18 53:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 40

datum: 03.11.2013, 09:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Kučera Vít (1.000/1.000)

41. Thermia K. Vary - MS - BK Klatovy 03.11.2013 10:00 88:58 (18:21 44:36 70:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 41

datum: 03.11.2013, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.500)
Ulrych Lukáš (1.000/1.500)

42. Levharti Chomutov - Tigers Č. Budějovice 03.11.2013 10:00 75:50 (20:8 43:16 63:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 42

datum: 03.11.2013, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.500/1.000)
Pešek Lukáš (1.000/1.000)

8. kolo
43. Sokol pražský B - Tigers Č. Budějovice 16.11.2013 12:00 59:64 (19:17 30:25 39:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 43

datum: 16.11.2013, 12:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Černý Jan (2.000/1.000)
Barták Dominik (2.000/1.000)

44. Sokol Vyšehrad (ms) - BK Klatovy 16.11.2013 14:00 121:49 (28:4 35:18 87:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 44

datum: 16.11.2013, 14:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Macela Martin (1.000/1.000)
Theodor Pavel (1.000/1.000)

45. Slavoj Litoměřice - Thermia K. Vary - MS 16.11.2013 13:00 96:62 (27:14 45:37 74:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 45

datum: 16.11.2013, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

46. BK Brandýs n. L. - Levharti Chomutov 16.11.2013 17:00 48:71 (8:17 17:36 34:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 46

datum: 16.11.2013, 17:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kovačovič Matej (3.000/1.000)
Sláma Vojtěch (3.000/1.000)

47. Medvědi Tábor - Kondoři Liberec 16.11.2013 14:00 53:69 (9:15 15:35 36:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 47

datum: 16.11.2013, 14:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (1.000/2.000)
Musil Jan (1.000/2.000)

48. Sokol Žižkov C - Válečníci Děčín 16.11.2013 17:00 81:89 (21:23 46:45 52:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 48

datum: 16.11.2013, 17:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Khani Mansour (1.000/1.000)

9. kolo
49. Sokol pražský B - BK Klatovy 17.11.2013 11:30 96:48 (33:18 62:27 77:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 49

datum: 17.11.2013, 11:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Černý Jan (1.500/1.000)
Barták Dominik (1.500/1.000)

50. Sokol Vyšehrad (ms) - Tigers Č. Budějovice 17.11.2013 14:45 74:57 (31:21 51:33 66:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 50

datum: 17.11.2013, 14:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Macela Martin (1.000/1.000)
Theodor Pavel (1.000/1.000)

51. Slavoj Litoměřice - Levharti Chomutov 14.11.2013 17:30 66:57 (14:13 32:21 52:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 51

datum: 14.11.2013, 17:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Pešek Lukáš (1.000/1.000)

52. BK Brandýs n. L. - Thermia K. Vary - MS 17.11.2013 10:00 45:103 (9:27 20:48 31:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 52

datum: 17.11.2013, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kovačovič Matej (2.000/1.000)
Sláma Vojtěch (2.000/1.000)

53. Medvědi Tábor - Válečníci Děčín 17.11.2013 09:00 47:88 (13:31 26:49 43:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 53

datum: 17.11.2013, 09:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (1.000/1.000)
Musil Jan (1.000/1.000)

54. Sokol Žižkov C - Kondoři Liberec 17.11.2013 10:00 73:63 (19:12 40:31 55:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 54

datum: 17.11.2013, 10:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/2.000)
Khani Mansour (1.000/2.000)

10. kolo
55. Kondoři Liberec - Sokol pražský B 30.11.2013 17:00 70:74 (20:17 48:27 60:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 55

datum: 30.11.2013, 17:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Menšík Richard (1.000/2.000)
Pešek Lukáš (1.000/2.000)

56. Válečníci Děčín - Sokol Vyšehrad (ms) 30.11.2013 17:00 56:86 (10:16 31:41 43:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 56

datum: 30.11.2013, 17:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Šupej Michal (1.000/1.000)

57. Thermia K. Vary - MS - Medvědi Tábor 30.11.2013 16:00 71:64 (17:17 35:34 58:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 57

datum: 30.11.2013, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

58. Levharti Chomutov - Sokol Žižkov C 30.11.2013 13:00 67:57 (13:13 26:27 45:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 58

datum: 30.11.2013, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.500/3.500)
Vošahlík Marek (2.000/3.000)

59. Tigers Č. Budějovice - Slavoj Litoměřice 30.11.2013 18:00 64:66 (13:20 34:32 49:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 59

datum: 30.11.2013, 18:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Musil Jan (1.000/2.000)

60. BK Klatovy - BK Brandýs n. L. 30.11.2013 17:00 69:60 (13:14 38:26 54:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 60

datum: 30.11.2013, 17:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/2.000)
Ulrych Lukáš (1.000/2.000)

11. kolo
61. Kondoři Liberec - Sokol Vyšehrad (ms) 01.12.2013 10:30 37:95 (12:30 21:49 27:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 61

datum: 01.12.2013, 10:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Menšík Richard (1.000/1.000)
Pešek Lukáš (1.000/1.000)

62. Válečníci Děčín - Sokol pražský B 01.12.2013 13:30 92:59 (25:10 51:25 75:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 62

datum: 01.12.2013, 13:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.500)
Šupej Michal (1.000/2.000)

63. Thermia K. Vary - MS - Sokol Žižkov C 01.12.2013 10:00 76:67 (22:11 39:28 57:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 63

datum: 01.12.2013, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

64. Levharti Chomutov - Medvědi Tábor 01.12.2013 10:00 106:54 (30:7 55:18 84:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 64

datum: 01.12.2013, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.500/1.000)
Vošahlík Marek (2.000/1.000)

65. Tigers Č. Budějovice - BK Brandýs n. L. 01.12.2013 13:30 110:57 (34:16 63:22 86:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 65

datum: 01.12.2013, 13:30:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/2.000)
Musil Jan (1.000/1.500)

66. BK Klatovy - Slavoj Litoměřice 01.12.2013 09:00 54:72 (12:20 26:31 39:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 66

datum: 01.12.2013, 09:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Blahout Petr (3.000/1.000)
Ulrych Lukáš (3.000/1.000)

12. kolo
67. BK Brandýs n. L. - Slavoj Litoměřice 15.12.2013 09:30 57:93 (12:21 26:44 40:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 67

datum: 15.12.2013, 09:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Lébl Martin (2.000/1.000)
Šmíd Vojtěch (2.000/1.000)

68. Sokol Žižkov C - Medvědi Tábor 15.12.2013 12:00 95:54 (16:12 43:26 70:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 68

datum: 15.12.2013, 12:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Khani Mansour (1.000/1.000)
Kovačovič Matej (1.000/1.000)

69. Válečníci Děčín - Kondoři Liberec 14.12.2013 15:00 65:44 (17:17 34:28 49:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 69

datum: 14.12.2013, 15:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Pešek Lukáš (1.000/1.500)

70. Levharti Chomutov - Thermia K. Vary - MS 15.12.2013 10:00 82:56 (24:11 45:26 65:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 70

datum: 15.12.2013, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Ježek Václav (1.500/1.000)

*71. BK Klatovy - Tigers Č. Budějovice 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 71

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

72. Sokol Vyšehrad (ms) - Sokol pražský B 15.12.2013 16:00 77:56 (16:7 38:23 58:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 72

datum: 15.12.2013, 16:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.000)
Blahout Petr (1.000/1.000)

13. kolo
73. Sokol Vyšehrad (ms) - Slavoj Litoměřice 11.01.2014 10:00 88:53 (17:12 32:26 63:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 73

datum: 11.01.2014, 10:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/2.000)
Buršík Martin (1.000/1.000)

74. Sokol pražský B - BK Brandýs n. L. 11.01.2014 17:00 113:30 (29:8 55:14 83:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 74

datum: 11.01.2014, 17:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/2.000)
Barták Dominik (1.000/2.000)

75. BK Klatovy - Medvědi Tábor 11.01.2014 17:00 66:51 (17:12 32:35 52:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 75

datum: 11.01.2014, 17:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Hána Michal (1.500/1.000)
Rendlová Sandra (1.500/1.000)

76. Tigers Č. Budějovice - Sokol Žižkov C 11.01.2014 09:00 72:71 (17:17 40:35 62:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 76

datum: 11.01.2014, 09:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/3.500)
Havlíček Petr (1.000/3.500)

77. Levharti Chomutov - Kondoři Liberec 11.01.2014 16:30 78:33 (18:9 46:17 70:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 77

datum: 11.01.2014, 16:30:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

78. Thermia K. Vary - MS - Válečníci Děčín 11.01.2014 16:00 50:89 (5:22 26:44 37:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 78

datum: 11.01.2014, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

14. kolo
79. Sokol pražský B - Slavoj Litoměřice 12.01.2014 11:30 57:81 (12:20 26:44 39:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 79

datum: 12.01.2014, 11:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/1.000)
Barták Dominik (1.000/1.000)

80. Sokol Vyšehrad (ms) - BK Brandýs n. L. 12.01.2014 11:30 128:49 (34:14 61:22 88:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 80

datum: 12.01.2014, 11:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kocfelda Jiří (1.000/3.000)
Buršík Martin (1.000/3.000)

81. Tigers Č. Budějovice - Medvědi Tábor 12.01.2014 11:00 93:50 (30:1 49:32 70:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 81

datum: 12.01.2014, 11:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

82. BK Klatovy - Sokol Žižkov C 12.01.2014 13:00 59:66 (25:13 41:37 55:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 82

datum: 12.01.2014, 13:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Hána Michal (2.500/2.000)
Rendlová Sandra (2.500/2.000)

83. Thermia K. Vary - MS - Kondoři Liberec 12.01.2014 10:00 81:49 (22:19 40:27 58:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 83

datum: 12.01.2014, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

84. Levharti Chomutov - Válečníci Děčín 12.01.2014 10:00 74:49 (22:14 34:29 51:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 84

datum: 12.01.2014, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

15. kolo
85. Levharti Chomutov - Sokol pražský B 25.01.2014 19:00 90:50 (29:13 53:30 70:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 85

datum: 25.01.2014, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.500/1.000)
Nesper Jindřich (1.500/1.000)

86. Thermia K. Vary - MS - Sokol Vyšehrad (ms) 25.01.2014 16:00 60:70 (13:19 37:33 49:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 86

datum: 25.01.2014, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Rendlová Sandra (1.000/1.000)

87. Válečníci Děčín - Tigers Č. Budějovice 25.01.2014 20:15 64:53 (9:11 32:27 56:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 87

datum: 25.01.2014, 20:15:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/1.000)

88. Kondoři Liberec - BK Klatovy 25.01.2014 17:30 84:60 (26:14 45:29 63:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 88

datum: 25.01.2014, 17:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.000/1.500)
Mühlbach Martin (1.000/1.500)

89. Sokol Žižkov C - Slavoj Litoměřice 25.01.2014 17:00 70:90 (22:35 40:55 54:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 89

datum: 25.01.2014, 17:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.500/1.500)
Salvetr Pavel (3.000/2.000)

90. Medvědi Tábor - BK Brandýs n. L. 25.01.2014 13:30 85:58 (12:18 30:33 63:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 90

datum: 25.01.2014, 13:30:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Hrnčíř Martin (1.000/1.500)
Blahout Petr (1.000/1.500)

16. kolo
91. Thermia K. Vary - MS - Sokol pražský B 26.01.2014 10:00 72:76 (16:28 40:49 54:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 91

datum: 26.01.2014, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Rendlová Sandra (1.000/1.000)

92. Levharti Chomutov - Sokol Vyšehrad (ms) 26.01.2014 10:00 52:72 (13:15 25:42 43:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 92

datum: 26.01.2014, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.500/1.000)
Pešek Lukáš (2.500/1.000)

93. Kondoři Liberec - Tigers Č. Budějovice 26.01.2014 12:00 77:46 (20:8 34:17 54:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 93

datum: 26.01.2014, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.000/1.000)
Mühlbach Martin (1.000/1.000)

94. Válečníci Děčín - BK Klatovy 26.01.2014 09:00 84:34 (26:2 48:16 66:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 94

datum: 26.01.2014, 09:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.500)
Menšík Richard (1.000/1.500)

95. Medvědi Tábor - Slavoj Litoměřice 23.01.2014 18:00 54:80 (15:18 28:39 47:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 95

datum: 23.01.2014, 18:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

96. Sokol Žižkov C - BK Brandýs n. L. 26.01.2014 10:00 89:51 (20:11 46:25 67:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 96

datum: 26.01.2014, 10:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Lébl Martin (1.500/2.000)
Salvetr Pavel (2.000/3.500)

17. kolo
97. Sokol Vyšehrad (ms) - Medvědi Tábor 08.02.2014 18:30 124:43 (24:11 62:17 92:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 97

datum: 08.02.2014, 18:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Hána Michal (1.000/1.000)

98. Sokol pražský B - Sokol Žižkov C 08.02.2014 15:30 54:64 (20:11 30:30 46:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 98

datum: 08.02.2014, 15:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Pilný Jiří (2.000/2.000)
Svoboda Martin (2.000/2.000)

99. BK Brandýs n. L. - Kondoři Liberec 08.02.2014 17:00 48:100 (11:25 31:51 41:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 99

datum: 08.02.2014, 17:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.500/1.000)
Musil Jan (1.500/1.000)

100. Slavoj Litoměřice - Válečníci Děčín 07.02.2014 17:15 78:68 (26:14 49:30 58:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 100

datum: 07.02.2014, 17:15:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.500/1.000)
Nesper Jindřich (2.500/1.000)

*101. BK Klatovy - Thermia K. Vary - MS 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 101

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

102. Tigers Č. Budějovice - Levharti Chomutov 08.02.2014 11:00 81:54 (24:15 41:23 57:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 102

datum: 08.02.2014, 11:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/2.000)
Solař Tomáš (1.000/2.000)

18. kolo
103. Sokol pražský B - Medvědi Tábor 09.02.2014 10:30 79:54 (19:14 45:35 56:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 103

datum: 09.02.2014, 10:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Pilný Jiří (1.500/1.000)
Svoboda Martin (1.500/1.000)

104. Sokol Vyšehrad (ms) - Sokol Žižkov C 09.02.2014 14:15 79:58 (24:24 44:31 63:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 104

datum: 09.02.2014, 14:15:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000)
Hána Michal (1.000/1.500)

105. Slavoj Litoměřice - Kondoři Liberec 09.02.2014 09:00 99:46 (18:4 41:19 72:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 105

datum: 09.02.2014, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)

106. BK Brandýs n. L. - Válečníci Děčín 09.02.2014 10:00 45:71 (10:27 18:48 32:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 106

datum: 09.02.2014, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Lejčko Jan (2.000/1.000)
Musil Jan (2.000/1.000)

107. Tigers Č. Budějovice - Thermia K. Vary - MS 08.02.2014 16:00 70:73 (8:10 20:28 49:51 63:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 107

datum: 08.02.2014, 16:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.000)
Solař Tomáš (1.000/1.000)

108. BK Klatovy - Levharti Chomutov 07.03.2014 17:00 54:64 (14:8 32:23 40:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 108

datum: 07.03.2014, 17:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000)
Rendlová Sandra (1.000/2.500)

19. kolo
109. BK Klatovy - Sokol pražský B 22.02.2014 17:00 69:73 (21:14 35:33 53:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 109

datum: 22.02.2014, 17:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.000)
Buršík Martin (1.500/1.000)

110. Tigers Č. Budějovice - Sokol Vyšehrad (ms) 21.02.2014 17:00 49:64 (10:15 20:36 40:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 110

datum: 21.02.2014, 17:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Salvetr Pavel (1.000/1.000)

111. Levharti Chomutov - Slavoj Litoměřice 22.02.2014 14:30 54:71 (10:17 29:32 39:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 111

datum: 22.02.2014, 14:30:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Musil Jan (2.000/1.000)
Šmůla Marek (2.000/1.000)

112. Thermia K. Vary - MS - BK Brandýs n. L. 22.02.2014 16:00 89:49 (25:15 45:31 68:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 112

datum: 22.02.2014, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/2.500)
Rosenberger Tomáš (1.000/2.500)

113. Válečníci Děčín - Medvědi Tábor 22.02.2014 18:15 86:31 (25:4 44:13 72:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 113

datum: 22.02.2014, 18:15:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Pešek Lukáš (1.000/1.000)

114. Kondoři Liberec - Sokol Žižkov C 22.02.2014 16:00 74:69 (19:13 35:24 54:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 114

datum: 22.02.2014, 16:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Mühlbach Martin (1.500/3.500)
Salač Zdeněk (2.000/4.000)

20. kolo
115. Tigers Č. Budějovice - Sokol pražský B 23.02.2014 12:30 80:59 (24:15 48:29 64:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 115

datum: 23.02.2014, 12:30:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Salvetr Pavel (1.000/1.000)

116. BK Klatovy - Sokol Vyšehrad (ms) 23.02.2014 11:00 49:79 (19:24 23:42 36:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 116

datum: 23.02.2014, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Kučírek Martin (2.000/1.000)
Buršík Martin (2.000/1.000)

117. Thermia K. Vary - MS - Slavoj Litoměřice 21.02.2014 17:30 71:104 (14:33 34:49 53:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 117

datum: 21.02.2014, 17:30:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)
Heinrich David (1.000/1.000)

118. Levharti Chomutov - BK Brandýs n. L. 23.02.2014 10:00 36:46 (9:11 23:25 28:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 118

datum: 23.02.2014, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Musil Jan (2.000/2.000)
Šmůla Marek (2.000/2.000)

119. Kondoři Liberec - Medvědi Tábor 23.02.2014 10:30 90:32 (15:14 35:18 62:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 119

datum: 23.02.2014, 10:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Mühlbach Martin (1.000/1.000)
Salač Zdeněk (1.500/1.000)

120. Válečníci Děčín - Sokol Žižkov C 04.03.2014 19:00 57:48 (15:14 33:24 47:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 120

datum: 04.03.2014, 19:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Pešek Lukáš (1.000/1.000)

21. kolo
121. Sokol Vyšehrad (ms) - Kondoři Liberec 08.03.2014 19:30 99:53 (16:23 53:36 76:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 121

datum: 08.03.2014, 19:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.000/1.000)
Lukeš Petr (1.000/1.000)

122. Sokol pražský B - Válečníci Děčín 08.03.2014 15:00 48:41 (17:12 29:20 40:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 122

datum: 08.03.2014, 15:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Jelínek Jan (1.000/1.000)
Kejklíček Roman (1.000/1.000)

123. Sokol Žižkov C - Thermia K. Vary - MS 08.03.2014 17:00 77:79 (25:22 36:43 59:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 123

datum: 08.03.2014, 17:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Khani Mansour (1.500/1.000)
Kocfelda Jiří (2.500/1.000)

124. Medvědi Tábor - Levharti Chomutov 08.03.2014 12:00 54:49 (7:7 23:19 41:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 124

datum: 08.03.2014, 12:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/2.500)
Havlíček Petr (1.000/2.500)

125. BK Brandýs n. L. - Tigers Č. Budějovice 08.03.2014 17:00 42:79 (12:22 24:38 30:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 125

datum: 08.03.2014, 17:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Drápal Jakub (2.000/1.000)
Slanina Vladimír (2.000/1.000)

126. Slavoj Litoměřice - BK Klatovy 08.03.2014 15:00 120:60 (31:26 57:31 93:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 126

datum: 08.03.2014, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.500)
Poživil Jaroslav (1.000/1.500)

22. kolo
127. Sokol pražský B - Kondoři Liberec 09.03.2014 10:30 52:76 (10:22 19:41 33:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 127

datum: 09.03.2014, 10:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Jelínek Jan (1.000/1.000)
Kejklíček Roman (1.000/1.000)

128. Sokol Vyšehrad (ms) - Válečníci Děčín 09.03.2014 11:00 64:55 (13:15 29:24 46:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 128

datum: 09.03.2014, 11:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.000/1.000)
Lukeš Petr (1.000/1.000)

129. Medvědi Tábor - Thermia K. Vary - MS 09.03.2014 11:00 54:68 (9:17 30:33 44:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 129

datum: 09.03.2014, 11:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

130. Sokol Žižkov C - Levharti Chomutov 09.03.2014 10:00 93:63 (19:22 46:32 61:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 130

datum: 09.03.2014, 10:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Khani Mansour (1.500/2.000)
Kocfelda Jiří (2.000/2.000)

131. Slavoj Litoměřice - Tigers Č. Budějovice 09.03.2014 09:00 80:47 (22:11 48:22 64:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 131

datum: 09.03.2014, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

132. BK Brandýs n. L. - BK Klatovy 09.03.2014 14:00 68:59 (17:19 35:30 49:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 132

datum: 09.03.2014, 14:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Sláma Vojtěch (2.500/2.000)
Slanina Vladimír (2.000/2.500)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.