image

kadeti U17 / liga / ročník 2013/14 / skupina B


tabulka
1. Slavia MBA Kroměříž 22 21 1 1990:1146 43
2. BC Vysočina 22 21 1 1698:1121 43
3. Královští Sokoli 22 16 6 1687:1368 38
4. SKB Zlín 22 12 10 1325:1380 34
5. Tesla Pardubice 22 11 11 1528:1443 33
6. Jiskra Kyjov 22 11 11 1366:1440 33
7. SAM BŠM Brno 22 10 12 1318:1427 32
8. SK UP-BCM Olomouc 22 10 12 1265:1429 32
9. BK Opava 22 7 15 1283:1396 29
10. TJ Sokol Karviná 22 6 16 1297:1635 28
11. BVK Holice 22 4 18 1228:1747 26
12. BC Kolín 22 3 19 1217:1670 25
1. kolo
133. Tesla Pardubice - BC Kolín 14.12.2013 12:15 76:65 (12:15 34:28 56:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 133

datum: 14.12.2013, 12:15:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Zítko Tomáš (1.000/1.000)

134. BK Opava - Sokol Karviná 14.12.2013 10:00 80:47 (17:12 35:30 59:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 134

datum: 14.12.2013, 10:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Janovský Martin (1.000/1.500)
Čarnecký Martin (1.000/1.500)

135. BVK Holice - Královští Sokoli 14.12.2013 10:00 54:86 (19:24 29:47 44:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 135

datum: 14.12.2013, 10:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Mareš Roman (2.000/1.500)
Trmač Vladislav (2.000/2.000)

136. BC Vysočina - SAM BŠM Brno 14.12.2013 17:00 85:45 (26:10 49:23 68:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 136

datum: 14.12.2013, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Komprs Michal (1.000/1.000)
Karásková Iva (1.000/1.000)

137. Jiskra Kyjov - Sl. MBA Kroměříž 14.12.2013 17:00 70:82 (16:20 43:40 59:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 137

datum: 14.12.2013, 17:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/2.000)
Nehoda Pavel (1.000/1.500)

138. SKB Zlín - SK UP-BCM Olomouc 14.12.2013 17:30 66:34 (16:9 35:16 47:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 138

datum: 14.12.2013, 17:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kozel Milan (1.000/1.000)
Sehnal Jiří (1.000/1.000)

2. kolo
139. Tesla Pardubice - SKB Zlín 05.10.2013 16:15 63:53 (15:14 26:23 40:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 139

datum: 05.10.2013, 16:15:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.000/2.000)
Dombrovský Filip (1.000/2.500)

140. BC Kolín - SK UP-BCM Olomouc 05.10.2013 14:00 48:83 (14:15 27:31 35:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 140

datum: 05.10.2013, 14:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Lébl Martin (1.000/1.000)
Mareš Jan (1.000/1.000)

141. BK Opava - Jiskra Kyjov 05.10.2013 16:00 46:68 (13:15 21:31 37:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 141

datum: 05.10.2013, 16:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Janovský Martin (1.000/1.000)
Hlobil Jan (1.500/1.000)

142. Sokol Karviná - Sl. MBA Kroměříž 05.10.2013 15:30 53:106 (17:25 24:42 34:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 142

datum: 05.10.2013, 15:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.500)
K Ondřej (1.000/1.500)

143. BVK Holice - BC Vysočina 05.10.2013 16:00 48:75 (12:13 23:32 37:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 143

datum: 05.10.2013, 16:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Mareš Roman (2.000/2.000)
Trmač Vladislav (2.000/2.000)

144. Královští Sokoli - SAM BŠM Brno 05.10.2013 17:00 55:66 (20:21 32:46 39:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 144

datum: 05.10.2013, 17:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Scholze Michal (2.000/1.000)
Zítko Tomáš (2.000/1.000)

3. kolo
145. Tesla Pardubice - SK UP-BCM Olomouc 06.10.2013 11:15 79:61 (23:12 42:25 56:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 145

datum: 06.10.2013, 11:15:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.000/1.000)
Dombrovský Filip (1.000/1.000)

146. BC Kolín - SKB Zlín 06.10.2013 09:00 70:78 (16:13 32:27 45:42 65:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 146

datum: 06.10.2013, 09:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Lébl Martin (1.000/2.000)
Mareš Jan (1.000/2.500)

147. BK Opava - Sl. MBA Kroměříž 06.10.2013 10:00 44:96 (11:21 21:54 26:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 147

datum: 06.10.2013, 10:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Janovský Martin (1.000/2.000)
Hlobil Jan (1.500/2.000)

148. Sokol Karviná - Jiskra Kyjov 06.10.2013 09:30 50:70 (11:15 19:26 30:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 148

datum: 06.10.2013, 09:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
K Ondřej (1.000/1.000)

149. BVK Holice - SAM BŠM Brno 06.10.2013 10:00 54:57 (19:16 23:36 39:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 149

datum: 06.10.2013, 10:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Mareš Roman (2.000/1.000)
Trmač Vladislav (2.000/1.000)

150. Královští Sokoli - BC Vysočina 06.10.2013 10:00 54:68 (12:17 26:30 37:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 150

datum: 06.10.2013, 10:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Scholze Michal (2.000/1.000)
Zítko Tomáš (2.000/1.000)

4. kolo
151. SKB Zlín - BC Vysočina 19.10.2013 14:00 53:70 (14:23 30:38 42:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 151

datum: 19.10.2013, 14:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/1.000)
Bešina Aleš (1.000/1.000)

152. SK UP-BCM Olomouc - SAM BŠM Brno 19.10.2013 09:00 56:42 (16:6 31:17 40:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 152

datum: 19.10.2013, 09:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Hrabal Ondřej (1.000/1.500)
Petrák Jakub (1.000/1.500)

153. Jiskra Kyjov - BVK Holice 19.10.2013 17:00 70:69 (12:16 33:26 53:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 153

datum: 19.10.2013, 17:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/2.000)
Nehoda Pavel (1.000/2.000)

154. Sl. MBA Kroměříž - Královští Sokoli 19.10.2013 18:00 103:48 (36:10 64:28 88:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 154

datum: 19.10.2013, 18:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Škaroupka Michal (1.000/2.000)
Anton Matěj (1.500/2.000)

155. Tesla Pardubice - BK Opava 19.10.2013 18:00 61:74 (22:12 34:33 49:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 155

datum: 19.10.2013, 18:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.000/1.500)
Lukeš Petr (1.000/1.500)

156. BC Kolín - Sokol Karviná 19.10.2013 18:30 49:78 (11:26 20:42 32:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 156

datum: 19.10.2013, 18:30:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/1.500)
Zítko Tomáš (1.000/1.500)

5. kolo
157. SKB Zlín - SAM BŠM Brno 20.10.2013 09:30 61:44 (18:10 35:17 53:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 157

datum: 20.10.2013, 09:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/3.500)
Bešina Aleš (1.000/3.000)

158. SK UP-BCM Olomouc - BC Vysočina 20.10.2013 13:30 47:59 (10:16 18:28 34:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 158

datum: 20.10.2013, 13:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Stančík Robin (1.000/1.000)

159. Jiskra Kyjov - Královští Sokoli 20.10.2013 09:00 67:95 (20:23 33:48 54:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 159

datum: 20.10.2013, 09:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.500)
Nehoda Pavel (1.000/1.500)

160. Sl. MBA Kroměříž - BVK Holice 20.10.2013 11:00 118:38 (24:7 60:21 86:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 160

datum: 20.10.2013, 11:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Škaroupka Michal (1.000/2.000)
Anton Matěj (1.000/2.000)

161. Tesla Pardubice - Sokol Karviná 20.10.2013 10:00 83:79 (16:22 28:38 44:59 73:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 161

datum: 20.10.2013, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.000/2.000)
Lukeš Petr (1.000/2.000)

162. BC Kolín - BK Opava 20.10.2013 09:30 74:66 (25:21 40:35 57:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 162

datum: 20.10.2013, 09:30:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/2.500)
Zítko Tomáš (1.000/2.000)

6. kolo
163. BK Opava - SKB Zlín 30.10.2013 18:00 43:52 (10:12 24:24 33:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 163

datum: 30.10.2013, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.500/1.000)
Tichov Michael (1.500/1.500)

164. Sokol Karviná - SK UP-BCM Olomouc 02.11.2013 15:30 54:81 (16:19 26:32 41:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 164

datum: 02.11.2013, 15:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Menšík Jan (2.000/1.000)
Rektořík Milan (2.000/1.000)

165. BVK Holice - Tesla Pardubice 02.11.2013 15:00 53:91 (13:18 28:46 38:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 165

datum: 02.11.2013, 15:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kovář Jan (2.000/1.000)
Brandejs Tomáš (2.000/1.000)

166. Královští Sokoli - BC Kolín 02.11.2013 17:00 108:55 (23:8 63:20 81:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 166

datum: 02.11.2013, 17:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.000/3.500)
Dombrovský Filip (1.000/3.500)

167. BC Vysočina - Jiskra Kyjov 02.11.2013 17:00 64:45 (18:6 31:21 52:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 167

datum: 02.11.2013, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Anton Matěj (1.000/1.000)
Melichárek Ivo (1.000/1.000)

168. SAM BŠM Brno - Sl. MBA Kroměříž 02.11.2013 15:15 49:88 (19:14 23:36 33:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 168

datum: 02.11.2013, 15:15:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.500/2.500)
Zatloukal Ondřej (1.500/2.500)

7. kolo
169. BK Opava - SK UP-BCM Olomouc 03.11.2013 10:30 55:57 (11:14 22:25 39:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 169

datum: 03.11.2013, 10:30:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Cikánek Ondřej (3.000/1.000)
Opršal Martin (3.000/1.000)

170. Sokol Karviná - SKB Zlín 03.11.2013 09:00 59:82 (11:18 28:39 40:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 170

datum: 03.11.2013, 09:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Menšík Jan (2.000/1.000)
Rektořík Milan (2.000/1.000)

171. BVK Holice - BC Kolín 03.11.2013 10:00 68:86 (16:20 39:39 46:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 171

datum: 03.11.2013, 10:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Cibulka Radek (2.000/1.000)
Brandejs Tomáš (2.000/1.000)

172. Královští Sokoli - Tesla Pardubice 03.11.2013 13:00 75:64 (16:8 40:26 56:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 172

datum: 03.11.2013, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.500/1.000)
Dombrovský Filip (1.500/1.000)

173. BC Vysočina - Sl. MBA Kroměříž 03.11.2013 10:00 75:82 (16:13 31:28 48:47 61:61 68:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 173

datum: 03.11.2013, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Anton Matěj (1.000/1.000)
Melichárek Ivo (1.000/1.000)

174. SAM BŠM Brno - Jiskra Kyjov 03.11.2013 09:00 67:53 (22:18 40:28 53:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 174

datum: 03.11.2013, 09:00:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/2.500)
Zatloukal Ondřej (1.000/1.000)

8. kolo
175. SKB Zlín - Jiskra Kyjov 16.11.2013 18:00 69:52 (21:8 39:22 51:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 175

datum: 16.11.2013, 18:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Dolejš Václav (2.000/1.000)
Melichárek Ivo (1.000/1.000)

176. Sl. MBA Kroměříž - SK UP-BCM Olomouc 15.11.2013 18:30 106:32 (30:10 58:16 79:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 176

datum: 15.11.2013, 18:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/1.000)
Děrda Rostislav (1.000/1.000)

177. Tesla Pardubice - BC Vysočina 16.11.2013 10:00 84:91 (22:26 40:48 61:66 78:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 177

datum: 16.11.2013, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Blahout Petr (1.500/1.000)
Ulrych Lukáš (1.500/1.000)

178. BC Kolín - SAM BŠM Brno 16.11.2013 11:45 48:65 (13:16 27:32 40:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 178

datum: 16.11.2013, 11:45:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Drápal Jakub (4.000/1.000)
Šmůla Petr (3.000/1.000)

179. BK Opava - BVK Holice 16.11.2013 17:00 88:49 (20:14 38:24 59:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 179

datum: 16.11.2013, 17:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.500/2.000)
Holeš Daniel (2.000/2.000)

180. Sokol Karviná - Královští Sokoli 16.11.2013 15:30 63:80 (22:23 37:44 46:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 180

datum: 16.11.2013, 15:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Stančík Robin (1.500/1.000)
Stáňa Lukáš (1.500/1.000)

9. kolo
181. SKB Zlín - Sl. MBA Kroměříž 17.11.2013 11:30 41:90 (15:13 21:37 31:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 181

datum: 17.11.2013, 11:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Jedlička Jiří (1.500/1.000)
Melichárek Ivo (1.000/1.000)

182. SK UP-BCM Olomouc - Jiskra Kyjov 17.11.2013 13:30 65:66 (19:24 36:33 53:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 182

datum: 17.11.2013, 13:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000)
Novák Petr (4.000/1.000)

183. Tesla Pardubice - SAM BŠM Brno 17.11.2013 09:00 69:59 (16:14 31:30 51:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 183

datum: 17.11.2013, 09:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Blahout Petr (1.500/1.000)
Ulrych Lukáš (1.500/1.000)

184. BC Kolín - BC Vysočina 17.11.2013 13:30 52:65 (16:19 20:36 40:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 184

datum: 17.11.2013, 13:30:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Drápal Jakub (4.000/1.000)
Šmůla Petr (3.500/1.000)

185. BK Opava - Královští Sokoli 17.11.2013 10:00 61:64 (12:14 37:28 45:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 185

datum: 17.11.2013, 10:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Opletal Petr (2.000/1.500)
Holeš Daniel (3.000/2.000)

186. Sokol Karviná - BVK Holice 17.11.2013 12:00 94:75 (22:20 44:44 62:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 186

datum: 17.11.2013, 12:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Stančík Robin (1.500/2.000)
Stáňa Lukáš (1.500/2.000)

10. kolo
187. BVK Holice - SKB Zlín 30.11.2013 17:00 75:47 (26:9 39:18 56:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 187

datum: 30.11.2013, 17:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (2.000/1.000)
Svoboda Martin (2.000/1.500)

188. Královští Sokoli - SK UP-BCM Olomouc 30.11.2013 17:00 90:49 (21:10 46:19 73:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 188

datum: 30.11.2013, 17:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/1.000)
Barták Dominik (1.000/1.000)

189. BC Vysočina - BK Opava 30.11.2013 17:00 71:47 (15:12 34:27 56:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 189

datum: 30.11.2013, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Martinčič Jakub (1.000/2.500)
Ubr Pavel (1.000/2.000)

190. SAM BŠM Brno - Sokol Karviná 30.11.2013 17:30 83:59 (16:17 34:27 62:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 190

datum: 30.11.2013, 17:30:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Hrabal Ondřej (2.000/4.000)
Ulrichová Barbora (2.000/4.000)

191. Jiskra Kyjov - Tesla Pardubice 30.11.2013 17:00 56:61 (15:18 29:35 49:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 191

datum: 30.11.2013, 17:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.000/1.000)
Škaroupka Michal (1.000/1.000)

192. Sl. MBA Kroměříž - BC Kolín 30.11.2013 18:00 128:31 (32:5 61:12 96:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 192

datum: 30.11.2013, 18:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Bešina Štefan (2.000/1.500)
Děrda Rostislav (1.000/1.500)

11. kolo
193. BVK Holice - SK UP-BCM Olomouc 01.12.2013 09:00 64:53 (21:11 30:28 52:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 193

datum: 01.12.2013, 09:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (2.000/1.000)
Svoboda Martin (1.000/1.000)

194. Královští Sokoli - SKB Zlín 01.12.2013 09:00 100:43 (21:6 44:16 69:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 194

datum: 01.12.2013, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/3.000)
Barták Dominik (1.000/2.500)

195. BC Vysočina - Sokol Karviná 01.12.2013 10:00 84:35 (18:10 38:16 56:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 195

datum: 01.12.2013, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Martinčič Jakub (1.000/1.000)
Ubr Pavel (1.000/1.000)

196. SAM BŠM Brno - BK Opava 01.12.2013 09:00 79:63 (23:9 37:24 57:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 196

datum: 01.12.2013, 09:00:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Hrabal Ondřej (2.000/3.000)
Ulrichová Barbora (2.000/2.500)

197. Jiskra Kyjov - BC Kolín 01.12.2013 09:00 89:50 (24:18 42:28 66:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 197

datum: 01.12.2013, 09:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Karafiát Kamil (3.000/2.000)
Škaroupka Michal (3.000/2.000)

198. Sl. MBA Kroměříž - Tesla Pardubice 01.12.2013 14:00 83:64 (24:19 47:32 64:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 198

datum: 01.12.2013, 14:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Bešina Štefan (1.000/1.000)
Děrda Rostislav (1.000/1.000)

12. kolo
199. BC Kolín - Tesla Pardubice 15.12.2013 09:00 51:81 (12:17 23:34 31:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 199

datum: 15.12.2013, 09:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Mareš Jan (1.000/1.000)

200. Sokol Karviná - BK Opava 15.12.2013 10:00 72:70 (15:14 38:31 54:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 200

datum: 15.12.2013, 10:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Menšík Jan (1.500/2.500)
Rektořík Milan (1.500/2.500)

201. Královští Sokoli - BVK Holice 15.12.2013 10:00 81:39 (24:8 36:17 65:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 201

datum: 15.12.2013, 10:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Chocholoušová Karla (1.000/2.000)
Theodor Pavel (1.000/2.000)

202. SAM BŠM Brno - BC Vysočina 15.12.2013 09:30 61:82 (20:27 32:50 46:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 202

datum: 15.12.2013, 09:30:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Děrda Rostislav (1.000/1.000)
Hrabal Ondřej (1.000/1.000)

203. Sl. MBA Kroměříž - Jiskra Kyjov 15.12.2013 09:00 95:48 (19:15 38:31 63:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 203

datum: 15.12.2013, 09:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Rozmanová Markéta (2.000/1.000)
Sivera Ondřej (2.000/2.000)

204. SK UP-BCM Olomouc - SKB Zlín 15.12.2013 13:30 42:55 (9:22 19:31 32:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 204

datum: 15.12.2013, 13:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota (1.000/1.000)
Doležal Vratislav (1.000/1.000)

13. kolo
205. SK UP-BCM Olomouc - Tesla Pardubice 11.01.2014 10:00 59:46 (18:12 29:18 51:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 205

datum: 11.01.2014, 10:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/1.000)
Bešina Štefan (2.000/1.000)

206. SKB Zlín - BC Kolín 11.01.2014 15:00 74:63 (24:16 43:26 57:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 206

datum: 11.01.2014, 15:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.000/1.000)
Rozmanová Markéta (1.000/1.000)

207. Sl. MBA Kroměříž - BK Opava 11.01.2014 13:00 73:54 (8:11 36:25 54:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 207

datum: 11.01.2014, 13:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.000)
Večeřa Pavel (1.000/1.000)

208. Jiskra Kyjov - Sokol Karviná 11.01.2014 17:00 71:59 (24:17 41:28 57:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 208

datum: 11.01.2014, 17:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dudek Jan (1.000/1.500)
Škaroupka Michal (1.000/1.500)

209. SAM BŠM Brno - BVK Holice 11.01.2014 10:30 94:56 (29:8 51:25 71:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 209

datum: 11.01.2014, 10:30:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/2.000)
Hrabal Ondřej (1.000/2.000)

210. BC Vysočina - Královští Sokoli 11.01.2014 17:00 78:57 (19:12 36:29 52:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 210

datum: 11.01.2014, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.000/2.000)
Kozel Milan (1.000/2.000)

14. kolo
211. SKB Zlín - Tesla Pardubice 12.01.2014 09:00 75:61 (22:18 43:33 61:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 211

datum: 12.01.2014, 09:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.000/1.000)
Rozmanová Markéta (1.000/1.000)

212. SK UP-BCM Olomouc - BC Kolín 12.01.2014 13:00 66:42 (24:12 33:28 49:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 212

datum: 12.01.2014, 13:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/1.000)
Stančík Robin (1.000/1.000)

213. Jiskra Kyjov - BK Opava 12.01.2014 09:00 66:56 (16:16 37:16 44:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 213

datum: 12.01.2014, 09:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dudek Jan (1.000/2.000)
Škaroupka Michal (1.000/2.000)

214. Sl. MBA Kroměříž - Sokol Karviná 12.01.2014 13:00 103:51 (38:7 56:19 78:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 214

datum: 12.01.2014, 13:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.000/1.500)
Melichárek Ivo (1.000/1.500)

215. BC Vysočina - BVK Holice 12.01.2014 10:00 108:34 (30:4 53:16 84:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 215

datum: 12.01.2014, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.000/2.000)
Kozel Milan (1.000/2.000)

216. SAM BŠM Brno - Královští Sokoli 12.01.2014 08:30 68:63 (20:25 35:33 54:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 216

datum: 12.01.2014, 08:30:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/2.500)
Hrabal Ondřej (1.000/2.500)

15. kolo
217. SAM BŠM Brno - SKB Zlín 25.01.2014 14:30 56:88 (11:16 18:44 36:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 217

datum: 25.01.2014, 14:30:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Děrda Rostislav (1.000/1.000)
Hrabal Ondřej (1.500/2.000)

218. BC Vysočina - SK UP-BCM Olomouc 25.01.2014 17:00 103:42 (27:8 49:22 73:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 218

datum: 25.01.2014, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Martinčič Jakub (1.000/1.000)

219. Královští Sokoli - Jiskra Kyjov 25.01.2014 17:00 81:57 (20:8 36:26 64:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 219

datum: 25.01.2014, 17:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Barták Dominik (2.000/1.000)
Lébl Martin (2.000/2.500)

220. BVK Holice - Sl. MBA Kroměříž 25.02.2014 19:00 52:104 (10:30 17:63 34:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 220

datum: 25.02.2014, 19:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Veselý Tomáš (2.000/1.000)
Zítko Tomáš (2.000/1.000)

221. Sokol Karviná - Tesla Pardubice 25.01.2014 15:30 65:53 (11:18 28:33 44:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 221

datum: 25.01.2014, 15:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.500/1.000)
Stančík Robin (1.500/1.000)

222. BK Opava - BC Kolín 25.01.2014 16:00 51:46 (12:7 25:14 33:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 222

datum: 25.01.2014, 16:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Janovský Martin (1.000/1.000)
Opršal Martin (1.500/1.000)

16. kolo
223. BC Vysočina - SKB Zlín 26.01.2014 10:00 74:58 (22:17 49:30 59:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 223

datum: 26.01.2014, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.500)
Martinčič Jakub (1.000/1.000)

224. SAM BŠM Brno - SK UP-BCM Olomouc 26.01.2014 09:30 64:52 (13:13 31:25 44:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 224

datum: 26.01.2014, 09:30:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Děrda Rostislav (1.000/1.000)
Hrabal Ondřej (2.000/1.000)

225. BVK Holice - Jiskra Kyjov 26.01.2014 09:00 51:65 (12:13 24:31 38:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 225

datum: 26.01.2014, 09:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (2.000/1.000)
Mareš Roman (2.000/1.000)

226. Královští Sokoli - Sl. MBA Kroměříž 14.02.2014 18:30 84:87 (17:17 34:45 54:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 226

datum: 14.02.2014, 18:30:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Scholze Michal (2.000/2.000)
Veselý Tomáš (2.000/2.500)

227. BK Opava - Tesla Pardubice 26.01.2014 10:00 66:59 (21:13 51:21 53:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 227

datum: 26.01.2014, 10:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Janovský Martin (1.000/1.000)
Opršal Martin (1.000/1.000)

228. Sokol Karviná - BC Kolín 26.01.2014 09:00 74:56 (22:16 43:28 59:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 228

datum: 26.01.2014, 09:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Perlík Michal (1.500/1.000)
Stančík Robin (1.500/1.000)

17. kolo
229. SK UP-BCM Olomouc - BK Opava 08.02.2014 10:00 59:56 (17:15 29:27 44:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 229

datum: 08.02.2014, 10:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Děrda Rostislav (1.000/1.500)
Kapaňa Lukáš (1.000/1.000)

230. SKB Zlín - Sokol Karviná 08.02.2014 18:00 55:53 (12:16 27:30 43:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 230

datum: 08.02.2014, 18:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Děrda Rostislav (1.000/4.000)
Zdražil Tomáš (1.000/4.000)

231. BC Kolín - BVK Holice 08.02.2014 16:00 81:55 (16:11 40:27 66:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 231

datum: 08.02.2014, 16:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/2.000)
Theodor Pavel (1.000/2.000)

232. Tesla Pardubice - Královští Sokoli 08.02.2014 13:30 78:92 (15:18 40:48 56:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 232

datum: 08.02.2014, 13:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

233. Sl. MBA Kroměříž - BC Vysočina 08.02.2014 09:00 44:65 (7:14 27:26 35:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 233

datum: 08.02.2014, 09:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Novák Petr (2.500/1.000)
Bešina Štefan (2.500/1.000)

234. Jiskra Kyjov - SAM BŠM Brno 08.02.2014 16:00 79:53 (14:17 38:29 59:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 234

datum: 08.02.2014, 16:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.500)
Nehoda Pavel (1.000/1.500)

18. kolo
235. SKB Zlín - BK Opava 09.02.2014 12:30 57:51 (19:12 26:18 32:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 235

datum: 09.02.2014, 12:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Děrda Rostislav (1.000/1.000)
Zdražil Tomáš (1.000/3.000)

236. SK UP-BCM Olomouc - Sokol Karviná 09.02.2014 13:00 68:50 (15:14 24:29 43:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 236

datum: 09.02.2014, 13:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.500)
Kapounek Petr (1.000/1.500)

237. Tesla Pardubice - BVK Holice 07.02.2014 19:00 100:51 (17:18 51:30 69:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 237

datum: 07.02.2014, 19:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.000/2.000)
Poživil Jaroslav (1.000/2.000)

238. BC Kolín - Královští Sokoli 09.02.2014 14:00 54:79 (7:22 26:43 36:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 238

datum: 09.02.2014, 14:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Barták Dominik (1.500/1.000)
Zítko Tomáš (1.500/1.000)

239. Jiskra Kyjov - BC Vysočina 09.02.2014 09:00 51:73 (14:14 26:33 43:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 239

datum: 09.02.2014, 09:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000)
Nehoda Pavel (1.000/1.000)

240. Sl. MBA Kroměříž - SAM BŠM Brno 09.02.2014 13:00 84:36 (22:7 42:14 60:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 240

datum: 09.02.2014, 13:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Novák Petr (1.500/1.500)
Bešina Štefan (1.500/1.500)

19. kolo
241. Sl. MBA Kroměříž - SKB Zlín 22.02.2014 17:00 101:52 (22:16 39:25 65:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 241

datum: 22.02.2014, 17:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Jedlička Jiří (1.000/1.000)
Melichárek Ivo (1.000/1.000)

242. Jiskra Kyjov - SK UP-BCM Olomouc 22.02.2014 16:00 61:68 (18:17 29:35 44:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 242

datum: 22.02.2014, 16:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kapounek Petr (1.000/1.000)
Škaroupka Michal (1.000/1.000)

243. SAM BŠM Brno - Tesla Pardubice 22.02.2014 17:30 61:69 (25:18 35:31 48:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 243

datum: 22.02.2014, 17:30:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Remenec Ondřej (1.000/1.000)
Hrabal Ondřej (1.000/1.000)

244. BC Vysočina - BC Kolín 22.02.2014 10:00 76:44 (25:12 44:27 61:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 244

datum: 22.02.2014, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Spáčil Jan (1.000/2.000)
Ulrichová Barbora (1.000/3.000)

245. Královští Sokoli - BK Opava 22.02.2014 17:00 78:51 (21:8 38:24 61:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 245

datum: 22.02.2014, 17:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Cibulka Radek (2.000/2.500)
Veselý Tomáš (2.000/2.500)

246. BVK Holice - Sokol Karviná 22.02.2014 13:00 60:47 (8:13 29:29 39:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 246

datum: 22.02.2014, 13:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Trmač Vladislav (2.000/1.500)
Zítko Tomáš (2.000/1.500)

20. kolo
247. Jiskra Kyjov - SKB Zlín 23.02.2014 09:00 58:48 (20:14 33:22 44:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 247

datum: 23.02.2014, 09:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kapounek Petr (2.000/2.500)
Škaroupka Michal (1.000/2.000)

248. SK UP-BCM Olomouc - Sl. MBA Kroměříž 23.02.2014 08:30 49:80 (13:19 30:33 38:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 248

datum: 23.02.2014, 08:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Junek Karel (1.000/1.500)
Děrda Rostislav (1.000/1.000)

249. BC Vysočina - Tesla Pardubice 23.02.2014 10:00 73:49 (28:8 44:21 59:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 249

datum: 23.02.2014, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Spáčil Jan (1.000/1.000)
Ulrichová Barbora (1.000/1.000)

250. SAM BŠM Brno - BC Kolín 23.02.2014 11:45 70:41 (17:6 35:13 54:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 250

datum: 23.02.2014, 11:45:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Remenec Ondřej (1.000/1.000)
Hrabal Ondřej (1.000/1.000)

251. BVK Holice - BK Opava 23.02.2014 09:00 51:59 (18:18 31:37 40:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 251

datum: 23.02.2014, 09:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Trmač Vladislav (2.000/1.500)
Zítko Tomáš (2.000/1.000)

252. Královští Sokoli - Sokol Karviná 23.02.2014 11:00 85:46 (20:11 36:20 56:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 252

datum: 23.02.2014, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Scholze Michal (1.500/2.000)
Veselý Tomáš (2.000/2.000)

21. kolo
253. SK UP-BCM Olomouc - BVK Holice 08.03.2014 17:15 87:75 (21:8 48:30 66:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 253

datum: 08.03.2014, 17:15:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Junek Karel (1.000/2.000)
Novák Petr (1.000/2.000)

254. SKB Zlín - Královští Sokoli 08.03.2014 18:30 62:64 (19:18 38:39 44:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 254

datum: 08.03.2014, 18:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Baďura Ota (1.000/1.000)
Fanta Jiří (1.000/1.000)

255. Sokol Karviná - BC Vysočina 08.03.2014 15:30 38:88 (14:17 22:38 29:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 255

datum: 08.03.2014, 15:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.500/1.000)
Opletal Petr (1.500/1.000)

256. BK Opava - SAM BŠM Brno 08.03.2014 15:00 51:46 (17:12 28:16 38:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 256

datum: 08.03.2014, 15:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Janovský Martin (1.000/2.000)
Čarnecký Martin (1.000/2.000)

257. BC Kolín - Jiskra Kyjov 08.03.2014 11:30 54:59 (11:10 29:19 41:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 257

datum: 08.03.2014, 11:30:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Šmůla Marek (3.500/1.500)
Černý Jan (2.500/1.500)

258. Tesla Pardubice - Sl. MBA Kroměříž 08.03.2014 18:00 53:56 (16:17 31:29 45:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 258

datum: 08.03.2014, 18:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.500)
Trmač Vladislav (1.000/1.500)

22. kolo
259. SKB Zlín - BVK Holice 09.03.2014 09:30 56:57 (13:15 20:38 43:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 259

datum: 09.03.2014, 09:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Baďura Ota (1.000/2.000)
Fanta Jiří (1.000/2.000)

260. SK UP-BCM Olomouc - Královští Sokoli 09.03.2014 13:30 55:68 (20:15 32:28 40:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 260

datum: 09.03.2014, 13:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Junek Karel (1.000/1.000)
Novák Petr (1.000/1.000)

261. BK Opava - BC Vysočina 09.03.2014 10:00 51:71 (7:29 23:50 36:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 261

datum: 09.03.2014, 10:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Janovský Martin (1.500/1.000)
Čarnecký Martin (1.500/1.000)

262. Sokol Karviná - SAM BŠM Brno 09.03.2014 09:00 71:53 (20:11 30:31 51:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 262

datum: 09.03.2014, 09:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Stančík Robin (1.500/1.500)
Opletal Petr (1.500/1.500)

263. Tesla Pardubice - Jiskra Kyjov 09.03.2014 09:00 84:45 (18:15 38:22 66:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 263

datum: 09.03.2014, 09:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Trmač Vladislav (1.000/1.000)

264. BC Kolín - Sl. MBA Kroměříž 09.03.2014 10:00 57:81 (14:23 27:44 40:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, kadeti U17, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 264

datum: 09.03.2014, 10:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Šmůla Marek (3.500/1.000)
Barták Dominik (3.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.