image

mladší žáci U14 / žákovská liga / ročník 2013/14 / zákl. skupina A


tabulka
1. Sršni Sokol Písek 14 14 0 1370:556 28
2. BK Lokomotiva Plzeň 14 12 2 1554:661 26
3. BK Sluneta Ústí nad Labem 14 8 6 884:817 22
4. BK Klatovy 14 7 7 958:808 21
5. Tigers Basketball České Budějovice 14 7 7 909:1030 21
6. BA Sparta Praha 14 4 10 738:958 18
7. BK Baník Most 14 4 10 905:1190 18
8. Sokol Vyšehrad 14 0 14 355:1653 14
1. kolo
1. Baník Most - Sluneta Ústí n. L. 02.11.2013 16:00 64:69 (12:15 25:27 43:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 02.11.2013, 16:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Anton Karel (1.000/1.000)

2. Tigers Č. Budějovice - Sršni Sokol Písek 13.11.2013 17:30 46:110 (12:26 25:58 32:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 13.11.2013, 17:30:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

3. Lokomotiva Plzeň - BK Klatovy 02.11.2013 15:00 102:52 (16:9 53:17 70:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 02.11.2013, 15:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.500)
Salvetr Pavel (1.000/2.000)

4. Sokol Vyšehrad - BA Sparta Praha 03.11.2013 09:30 34:78 (8:19 16:38 28:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 03.11.2013, 09:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kohout Radomír (1.000/1.000)
Hostinský Jan (1.000/1.000)

2. kolo
5. Baník Most - Sokol Vyšehrad 21.09.2013 15:00 94:37 (26:7 53:24 69:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 21.09.2013, 15:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Pešek Lukáš (1.000/1.000)

6. Sluneta Ústí n. L. - BA Sparta Praha 21.09.2013 16:00 72:27 (16:10 36:14 57:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 21.09.2013, 16:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Soukup Albert (1.000/1.000)
Vošahlík Marek (1.000/1.000)

7. Tigers Č. Budějovice - Lokomotiva Plzeň 21.09.2013 16:00 37:98 (11:14 17:43 21:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 21.09.2013, 16:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.500)

8. Sršni Sokol Písek - BK Klatovy 21.09.2013 15:00 78:55 (24:5 46:21 67:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 21.09.2013, 15:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.500)
Šrámková Sandra (1.000/1.500)

3. kolo
9. Baník Most - BA Sparta Praha 22.09.2013 10:00 84:56 (17:4 42:18 59:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 22.09.2013, 10:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Pešek Lukáš (1.000/1.000)

10. Sluneta Ústí n. L. - Sokol Vyšehrad 22.09.2013 10:30 106:29 ( 20:12 55:15 70:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 22.09.2013, 10:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Soukup Albert (1.000/1.000)
Vošahlík Marek (1.000/1.000)

11. Tigers Č. Budějovice - BK Klatovy 22.09.2013 11:00 53:95 (15:21 34:45 48:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 22.09.2013, 11:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.000/1.500)
Havlíček Petr (1.000/1.500)

12. Sršni Sokol Písek - Lokomotiva Plzeň 22.09.2013 09:30 70:66 (16:14 29:37 49:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 22.09.2013, 09:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000)
Šrámková Sandra (1.000/1.000)

4. kolo
13. Sokol Vyšehrad - Lokomotiva Plzeň 05.10.2013 12:00 12:193 (4:44 5:91 9:136)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 05.10.2013, 12:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Burian Martin (1.500/1.000)
Tomášek Petr (1.500/1.000)

14. BA Sparta Praha - BK Klatovy 05.10.2013 13:00 45:72 (5:18 20:36 36:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 05.10.2013, 13:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Pörner Marek (1.000/2.500)
Rychlý Ladislav (1.000/2.500)

15. Baník Most - Tigers Č. Budějovice 05.10.2013 17:00 62:94 (7:35 25:48 42:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 05.10.2013, 17:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Ašenbrenerová Ingrid (2.000/1.000)

16. Sluneta Ústí n. L. - Sršni Sokol Písek 05.10.2013 16:00 46:73 (22:24 22:40 35:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 05.10.2013, 16:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Musil Jan (1.000/1.000)

5. kolo
17. Sokol Vyšehrad - BK Klatovy 06.10.2013 14:00 25:114 (4:48 13:66 18:91)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 06.10.2013, 14:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Burian Martin (1.000/1.500)
Tomášek Petr (1.000/1.500)

18. BA Sparta Praha - Lokomotiva Plzeň 06.10.2013 09:00 42:102 (7:27 13:58 27:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 06.10.2013, 09:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Pörner Marek (1.000/1.000)
Rychlý Ladislav (1.000/1.000)

19. Baník Most - Sršni Sokol Písek 06.10.2013 10:00 44:150 (18:42 25:88 36:124)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 06.10.2013, 10:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Szabo David (1.000/1.000)

20. Sluneta Ústí n. L. - Tigers Č. Budějovice 06.10.2013 10:30 53:59 (10:26 20:34 32:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 06.10.2013, 10:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Musil Jan (1.000/1.000)

6. kolo
21. Tigers Č. Budějovice - Sokol Vyšehrad 19.10.2013 13:30 127:26 (34:8 63:12 99:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 19.10.2013, 13:30:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Salvetr Pavel (1.000/1.000)
Csöllei Pavel (1.000/1.500)

22. Sršni Sokol Písek - BA Sparta Praha 19.10.2013 14:00 88:29 (31:6 49:11 67:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 19.10.2013, 14:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Burian Martin (1.000/1.000)
Vošahlík Marek (1.000/1.000)

23. Lokomotiva Plzeň - Baník Most 19.10.2013 17:30 137:47 (32:11 69:20 101:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 19.10.2013, 17:30:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Musil Jan (1.000/1.000)

24. BK Klatovy - Sluneta Ústí n. L. 19.10.2013 19:00 46:61 (10:25 31:36 37:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 19.10.2013, 19:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.000)
Peterková Lucie (1.000/1.000)

7. kolo
25. Tigers Č. Budějovice - BA Sparta Praha 20.10.2013 13:00 66:44 (29:10 38:21 64:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 20.10.2013, 13:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Salvetr Pavel (1.000/1.000)
Csöllei Pavel (1.000/1.000)

26. Sršni Sokol Písek - Sokol Vyšehrad 20.10.2013 10:00 125:19 (39:6 62:9 97:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 20.10.2013, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/1.000)
Jírovec Luboš (1.000/1.000)

27. Lokomotiva Plzeň - Sluneta Ústí n. L. 20.10.2013 11:00 116:43 (35:4 67:11 95:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 20.10.2013, 11:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Musil Jan (1.000/1.000)

28. BK Klatovy - Baník Most 20.10.2013 13:30 84:52 (12:19 43:25 68:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 20.10.2013, 13:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.000)
Blahout Petr (1.000/1.000)

8. kolo
29. Sluneta Ústí n. L. - Baník Most 03.11.2013 10:30 66:35 (19:7 37:20 54:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 03.11.2013, 10:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Pásek Jan (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

30. Sršni Sokol Písek - Tigers Č. Budějovice 06.11.2013 17:30 98:40 (32:5 61:13 75:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 06.11.2013, 17:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.000/1.000)
Peterková Lucie (1.000/1.000)

31. BK Klatovy - Lokomotiva Plzeň 03.11.2013 12:00 53:95 (16:19 28:41 42:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 03.11.2013, 12:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Jírovec Luboš (1.000/1.000)

32. BA Sparta Praha - Sokol Vyšehrad 02.11.2013 14:00 88:24 (14:6 37:17 51:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 02.11.2013, 14:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (1.000/1.000)
Horník Michal (1.000/1.000)

9. kolo
33. BA Sparta Praha - Baník Most 16.11.2013 16:30 71:76 (14:22 38:43 58:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 16.11.2013, 16:30:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Drápal Jakub (1.000/1.000)
Šmůla Petr (1.000/1.000)

34. Sokol Vyšehrad - Sluneta Ústí n. L. 16.11.2013 16:30 30:103 (9:29 17:54 26:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 16.11.2013, 16:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Scholze Michal (2.000/1.000)
Theodor Pavel (2.000/1.000)

35. BK Klatovy - Tigers Č. Budějovice 16.11.2013 18:00 75:31 (17:11 27:17 52:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 16.11.2013, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Dvořák Stanislav (1.500/1.000)
Tauber Pavel (1.500/1.000)

36. Lokomotiva Plzeň - Sršni Sokol Písek 16.11.2013 18:00 52:75 (7:12 23:31 35:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 16.11.2013, 18:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Salvetr Pavel (1.000/1.000)

10. kolo
37. Sokol Vyšehrad - Baník Most 17.11.2013 12:15 45:117 (9:37 20:61 33:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 17.11.2013, 12:15:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Scholze Michal (2.000/1.000)
Theodor Pavel (2.000/1.000)

38. BA Sparta Praha - Sluneta Ústí n. L. 17.11.2013 12:00 58:53 (13:28 31:32 40:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 17.11.2013, 12:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

39. Lokomotiva Plzeň - Tigers Č. Budějovice 17.11.2013 13:00 134:50 (30:14 67:30 104:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 17.11.2013, 13:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.500/1.000)
Salvetr Pavel (1.500/1.000)

40. BK Klatovy - Sršni Sokol Písek 17.11.2013 10:00 42:82 (7:21 15:43 27:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 17.11.2013, 10:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Dvořák Stanislav (1.500/1.000)
Tauber Pavel (1.500/1.000)

11. kolo
41. BK Klatovy - Sokol Vyšehrad 30.11.2013 15:00 105:26 (19:12 56:21 75:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 30.11.2013, 15:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)

42. Lokomotiva Plzeň - BA Sparta Praha 30.11.2013 17:00 113:54 (33:14 55:27 80:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 30.11.2013, 17:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel (1.000/1.000)
Bílek Martin (1.000/1.000)

43. Sršni Sokol Písek - Baník Most 30.11.2013 15:00 118:28 (40:8 67:14 98:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 30.11.2013, 15:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Jírovec Luboš (1.000/1.000)

44. Tigers Č. Budějovice - Sluneta Ústí n. L. 30.11.2013 14:00 55:61 (9:19 24:30 43:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 30.11.2013, 14:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Musil Jan (1.000/1.000)

12. kolo
45. Lokomotiva Plzeň - Sokol Vyšehrad 01.12.2013 11:00 167:10 (29:4 88:4 125:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 01.12.2013, 11:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel (1.000/1.000)
Piksa Michal (1.000/1.000)

46. BK Klatovy - BA Sparta Praha 01.12.2013 13:00 40:46 (10:13 18:25 32:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 01.12.2013, 13:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Blahout Petr (2.000/1.000)
Ulrych Lukáš (2.000/1.000)

47. Tigers Č. Budějovice - Baník Most 01.12.2013 11:00 97:82 (25:15 47:38 82:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 01.12.2013, 11:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Musil Jan (1.000/1.000)

48. Sršni Sokol Písek - Sluneta Ústí n. L. 01.12.2013 08:00 87:43 (21:15 50:19 65:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 01.12.2013, 08:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Jírovec Luboš (1.000/1.000)

13. kolo
49. BA Sparta Praha - Tigers Č. Budějovice 14.12.2013 17:00 62:66 (16:16 32:22 46:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
13. kolo, zápas č. 49

datum: 14.12.2013, 17:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Jelínek Jan (1.000/1.000)
Vošahlík Marek (1.000/1.000)

50. Sokol Vyšehrad - Sršni Sokol Písek 14.12.2013 11:30 8:148 (0:34 3:68 6:105)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 14.12.2013, 11:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Khani Mansour (2.000/1.000)
Kovačovič Matej (1.000/1.000)

51. Sluneta Ústí n. L. - Lokomotiva Plzeň 14.12.2013 14:30 46:83 (7:13 14:40 24:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
13. kolo, zápas č. 51

datum: 14.12.2013, 14:30:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.000/1.500)
Šmůla Petr (1.000/1.500)

52. Baník Most - BK Klatovy 14.12.2013 15:00 50:70 (12:20 20:32 38:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
13. kolo, zápas č. 52

datum: 14.12.2013, 15:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (1.000/1.000)
Hrnčíř Martin (1.000/1.000)

14. kolo
53. Sokol Vyšehrad - Tigers Č. Budějovice 15.12.2013 11:00 30:88 (10:19 14:40 24:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
14. kolo, zápas č. 53

datum: 15.12.2013, 11:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.000/1.000)
Juna Petr (1.000/1.000)

54. BA Sparta Praha - Sršni Sokol Písek 15.12.2013 10:00 38:68 (3:19 30:31 37:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 15.12.2013, 10:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000)
Rychlý Ladislav (1.000/1.000)

55. Baník Most - Lokomotiva Plzeň 15.12.2013 11:00 70:96 (17:21 29:59 49:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
14. kolo, zápas č. 55

datum: 15.12.2013, 11:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (1.000/1.000)
Hrnčíř Martin (1.000/1.000)

56. Sluneta Ústí n. L. - BK Klatovy 15.12.2013 13:00 62:55 (20:17 28:26 48:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žáci U14, žákovská liga
zákl. skupina A
14. kolo, zápas č. 56

datum: 15.12.2013, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.000/2.500)
Šmůla Petr (1.000/2.500)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

BigMedia

BigMediabigmedia.cz

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR