image

mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2013/14 / zákl. skupina D


tabulka
1. TJ OP Prostějov 14 13 1 1005:759 27
2. OSK Olomouc 14 11 3 1095:715 25
3. SBŠ Ostrava 14 10 4 1096:749 24
4. BK Havířov 14 10 4 1124:774 24
5. Loko Krnov 14 6 8 885:914 20
6. SK Basketbal Tišnov 14 3 11 721:883 17
7. BK Frýdek-Místek 14 3 11 546:998 17
8. SBŠ Ostrava "B" 14 0 14 575:1255 14
1. kolo
169. BK Havířov - BK Frýdek-Místek 09.11.2013 17:00 106:30 (31:12 56:16 88:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
1. kolo, zápas č. 169

datum: 09.11.2013, 17:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.500/1.000)
Giecek Adam (1.500/1.000)

170. Loko Krnov - OSK Olomouc 09.11.2013 09:00 45:79 (14:20 23:39 35:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
1. kolo, zápas č. 170

datum: 09.11.2013, 09:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Hlobil Jan (1.500/1.000)
Pavlík Michael (1.500/1.000)

171. SBŠ Ostrava - SBŠ Ostrava "B" 07.11.2013 15:45 115:34 (28:6 53:12 88:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
1. kolo, zápas č. 171

datum: 07.11.2013, 15:45:00

místo: ZŠ Mitušova Ostrava-Hrabůvka, Ostrava-Hrabůvka

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.000/1.000)
Posker Jan (1.000/1.000)

172. OP Prostějov - SKB Tišnov 09.11.2013 17:00 47:38 (16:5 28:16 44:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
1. kolo, zápas č. 172

datum: 09.11.2013, 17:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Zdražil Tomáš (1.000/2.000)
Petrák Jakub (1.000/2.000)

2. kolo
173. BK Havířov - OP Prostějov 28.09.2013 13:00 65:77 (16:17 32:33 46:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
2. kolo, zápas č. 173

datum: 28.09.2013, 13:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Holeš Daniel (2.000/1.500)
Stančíková Lucie (2.000/1.500)

174. BK Frýdek-Místek - SKB Tišnov 28.09.2013 16:00 54:47 (17:14 27:20 44:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
2. kolo, zápas č. 174

datum: 28.09.2013, 16:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Pörner Marek (3.500/2.500)
Stančíková Lucie (2.000/1.500)

175. Loko Krnov - SBŠ Ostrava 28.09.2013 12:30 56:65 (16:21 26:41 45:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
2. kolo, zápas č. 175

datum: 28.09.2013, 12:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.500/1.000)
Kořistka Ondřej (1.500/1.000)

176. OSK Olomouc - SBŠ Ostrava "B" 28.09.2013 13:00 117:31 (44:6 72:17 100:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
2. kolo, zápas č. 176

datum: 28.09.2013, 13:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/2.000)
Děrda Rostislav (1.000/2.000)

3. kolo
177. BK Havířov - SKB Tišnov 29.09.2013 09:00 64:24 (20:6 38:11 52:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
3. kolo, zápas č. 177

datum: 29.09.2013, 09:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Holeš Daniel (2.000/1.500)
Stančíková Lucie (2.000/1.500)

178. BK Frýdek-Místek - OP Prostějov 29.09.2013 15:00 46:66 (2:21 22:34 32:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
3. kolo, zápas č. 178

datum: 29.09.2013, 15:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Holeš Daniel (2.500/1.500)
Stančíková Lucie (1.000/1.500)

179. Loko Krnov - SBŠ Ostrava "B" 29.09.2013 14:00 109:35 (29:3 52:14 80:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
3. kolo, zápas č. 179

datum: 29.09.2013, 14:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.500/1.000)
Kořistka Ondřej (1.500/1.000)

180. OSK Olomouc - SBŠ Ostrava 29.09.2013 09:00 93:79 (22:21 56:42 77:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
3. kolo, zápas č. 180

datum: 29.09.2013, 09:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Doležal Vratislav (2.000/2.000)
Děrda Rostislav (1.500/3.000)

4. kolo
181. OP Prostějov - SBŠ Ostrava 12.10.2013 10:00 68:55 (8:17 28:23 49:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
4. kolo, zápas č. 181

datum: 12.10.2013, 10:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Fanta Jiří (2.000/1.000)
Bešina Štefan (2.000/1.000)

182. SKB Tišnov - SBŠ Ostrava "B" 12.10.2013 16:00 79:46 (16:7 31:17 62:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
4. kolo, zápas č. 182

datum: 12.10.2013, 16:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Jakubík Petr (2.000/1.000)
Křičková Lenka (1.000/1.000)

183. BK Havířov - Loko Krnov 12.10.2013 17:00 81:61 (15:12 30:30 56:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
4. kolo, zápas č. 183

datum: 12.10.2013, 17:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Kořistka Ondřej (1.500/3.000)
Pavlík Michael (1.500/1.500)

184. BK Frýdek-Místek - OSK Olomouc 12.10.2013 16:00 31:68 (6:16 12:32 16:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
4. kolo, zápas č. 184

datum: 12.10.2013, 16:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/2.000)
Pörner Marek (2.000/2.000)

5. kolo
185. OP Prostějov - SBŠ Ostrava "B" 13.10.2013 14:00 73:43 (27:8 44:12 55:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
5. kolo, zápas č. 185

datum: 13.10.2013, 14:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.500/1.000)
Bešina Štefan (2.000/1.000)

186. SKB Tišnov - SBŠ Ostrava 13.10.2013 10:00 56:80 (20:17 28:34 38:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
5. kolo, zápas č. 186

datum: 13.10.2013, 10:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Jakubík Petr (3.000/1.000)
Křičková Lenka (2.000/1.000)

187. BK Havířov - OSK Olomouc 13.10.2013 10:00 65:60 (16:12 25:22 41:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
5. kolo, zápas č. 187

datum: 13.10.2013, 10:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Kořistka Ondřej (1.500/2.000)
Pavlík Michael (1.500/2.000)

188. BK Frýdek-Místek - Loko Krnov 13.10.2013 12:00 40:93 (9:35 23:52 37:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
5. kolo, zápas č. 188

datum: 13.10.2013, 12:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.500)
Pörner Marek (2.000/1.500)

6. kolo
189. Loko Krnov - OP Prostějov 26.10.2013 09:30 62:87 (20:18 39:38 52:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
6. kolo, zápas č. 189

datum: 26.10.2013, 09:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Cikánek Ondřej (1.500/1.000)
Hlobil Jan (1.500/1.000)

190. OSK Olomouc - SKB Tišnov 26.10.2013 13:30 68:39 (25:10 50:22 68:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
6. kolo, zápas č. 190

datum: 26.10.2013, 13:30:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Děrda Rostislav (1.000/1.500)
Petrák Jakub (1.000/1.500)

191. SBŠ Ostrava - BK Havířov 26.10.2013 11:00 74:69 (20:17 34:40 57:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
6. kolo, zápas č. 191

datum: 26.10.2013, 11:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Opršal Martin (1.000/2.500)
Pavlík Michael (1.000/2.500)

192. SBŠ Ostrava "B" - BK Frýdek-Místek 26.10.2013 13:00 55:66 (6:14 25:31 41:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
6. kolo, zápas č. 192

datum: 26.10.2013, 13:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Opršal Martin (2.000/1.500)
Pavlík Michael (2.000/1.500)

7. kolo
193. Loko Krnov - SKB Tišnov 27.10.2013 10:00 67:45 (19:10 47:25 53:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
7. kolo, zápas č. 193

datum: 27.10.2013, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Cikánek Ondřej (1.500/1.500)
Pavlík Michael (1.500/1.500)

194. OSK Olomouc - OP Prostějov 27.10.2013 10:30 81:89 (9:25 34:46 45:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
7. kolo, zápas č. 194

datum: 27.10.2013, 10:30:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Děrda Rostislav (1.000/1.000)
Petrák Jakub (1.000/1.000)

195. SBŠ Ostrava - BK Frýdek-Místek 27.10.2013 08:30 105:28 (36:3 57:7 79:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
7. kolo, zápas č. 195

datum: 27.10.2013, 08:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.000)
Hecl Jan (1.000/1.000)

196. SBŠ Ostrava "B" - BK Havířov 25.10.2013 15:50 35:84 (8:17 19:39 27:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
7. kolo, zápas č. 196

datum: 25.10.2013, 15:50:00

místo: ZŠ MUDr. Lukášové, Ostrava-Hrabůvka

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Giecek Adam (1.000/1.000)

8. kolo
197. BK Frýdek-Místek - BK Havířov 08.11.2013 17:00 38:102 (10:22 25:36 32:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
8. kolo, zápas č. 197

datum: 08.11.2013, 17:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.500)
Holeš Daniel (1.000/1.500)

198. OSK Olomouc - Loko Krnov 10.11.2013 11:00 92:39 (21:15 46:25 68:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
8. kolo, zápas č. 198

datum: 10.11.2013, 11:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Turček Tomáš (1.000/1.500)
Plhák Radim (1.000/1.500)

199. SBŠ Ostrava "B" - SBŠ Ostrava 07.11.2013 17:15 36:118 (6:29 13:52 20:92)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
8. kolo, zápas č. 199

datum: 07.11.2013, 17:15:00

místo: ZŠ Mitušova Ostrava-Hrabůvka, Ostrava-Hrabůvka

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.000/1.000)
Posker Jan (1.000/1.000)

200. SKB Tišnov - OP Prostějov 10.11.2013 09:00 52:61 (17:14 29:30 35:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
8. kolo, zápas č. 200

datum: 10.11.2013, 09:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Matějek Ivor (1.000/1.000)
Škaroupka Michal (1.000/1.000)

9. kolo
201. SKB Tišnov - BK Havířov 23.11.2013 16:00 47:101 (9:31 20:47 38:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
9. kolo, zápas č. 201

datum: 23.11.2013, 16:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.000/2.000)
Kozel Milan (1.000/2.000)

202. OP Prostějov - BK Frýdek-Místek 23.11.2013 17:00 50:34 (16:10 29:14 44:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
9. kolo, zápas č. 202

datum: 23.11.2013, 17:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/2.000)
Fanta Jiří (1.000/1.000)

203. SBŠ Ostrava "B" - Loko Krnov 23.11.2013 15:30 45:80 (8:18 26:35 33:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
9. kolo, zápas č. 203

datum: 23.11.2013, 15:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Rektořík Milan (1.000/1.500)
Stáňa Lukáš (1.000/1.500)

204. SBŠ Ostrava - OSK Olomouc 23.11.2013 17:30 41:64 (10:20 22:36 29:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
9. kolo, zápas č. 204

datum: 23.11.2013, 17:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Janovský Martin (1.000/1.000)
Čarnecký Martin (1.000/1.000)

10. kolo
205. OP Prostějov - BK Havířov 24.11.2013 09:00 77:65 (24:28 40:35 64:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
10. kolo, zápas č. 205

datum: 24.11.2013, 09:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/2.000)
Fanta Jiří (1.000/2.000)

206. SKB Tišnov - BK Frýdek-Místek 24.11.2013 10:00 71:37 (28:9 36:22 54:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
10. kolo, zápas č. 206

datum: 24.11.2013, 10:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.000/1.500)
Kozel Milan (1.000/1.500)

207. SBŠ Ostrava - Loko Krnov 24.11.2013 16:30 87:46 (21:14 46:22 63:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
10. kolo, zápas č. 207

datum: 24.11.2013, 16:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Rektořík Milan (1.000/1.500)
Stáňa Lukáš (1.000/1.500)

208. SBŠ Ostrava "B" - OSK Olomouc 24.11.2013 08:30 39:91 (9:25 14:46 24:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
10. kolo, zápas č. 208

datum: 24.11.2013, 08:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Janovský Martin (1.000/1.000)
Čarnecký Martin (1.000/1.000)

11. kolo
209. SBŠ Ostrava "B" - OP Prostějov 07.12.2013 15:00 48:88 (16:29 25:45 36:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
11. kolo, zápas č. 209

datum: 07.12.2013, 15:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.000)
Jurda Aleš (1.000/1.000)

210. SBŠ Ostrava - SKB Tišnov 07.12.2013 17:00 113:48 (32:5 62:18 82:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
11. kolo, zápas č. 210

datum: 07.12.2013, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Sýkora Václav (2.000/1.000)
Jurda Aleš (2.000/1.000)

211. OSK Olomouc - BK Havířov 07.12.2013 13:00 74:56 (17:15 42:24 59:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
11. kolo, zápas č. 211

datum: 07.12.2013, 13:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Hrabal Ondřej (1.500/2.500)
Křičková Lenka (1.500/2.500)

212. Loko Krnov - BK Frýdek-Místek 07.12.2013 12:30 67:45 (21:4 34:18 50:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
11. kolo, zápas č. 212

datum: 07.12.2013, 12:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Hlobil Jan (1.500/1.500)
Králíčková Kateřina (1.500/1.500)

12. kolo
213. SBŠ Ostrava - OP Prostějov 08.12.2013 11:00 68:63 (19:13 32:29 58:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
12. kolo, zápas č. 213

datum: 08.12.2013, 11:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Pavlík Michael (2.500/1.000)
Sýkora Václav (2.000/1.000)

214. SBŠ Ostrava "B" - SKB Tišnov 08.12.2013 09:00 35:75 (6:15 15:33 20:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
12. kolo, zápas č. 214

datum: 08.12.2013, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Pavlík Michael (1.000/1.000)
Sýkora Václav (1.000/1.000)

215. Loko Krnov - BK Havířov 08.12.2013 09:00 62:77 (17:14 23:30 35:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
12. kolo, zápas č. 215

datum: 08.12.2013, 09:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Turček Tomáš (1.500/2.000)
Hlobil Jan (1.500/2.000)

216. OSK Olomouc - BK Frýdek-Místek 08.12.2013 09:00 94:38 (22:12 49:24 69:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
12. kolo, zápas č. 216

datum: 08.12.2013, 09:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Hrabal Ondřej (1.000/1.500)
Křičková Lenka (1.000/1.500)

13. kolo
217. SKB Tišnov - Loko Krnov 21.12.2013 16:00 48:49 (18:16 30:31 38:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
13. kolo, zápas č. 217

datum: 21.12.2013, 16:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Komprs Michal (1.500/1.500)
Hecl Jan (2.500/1.500)

218. OP Prostějov - OSK Olomouc 21.12.2013 10:00 71:53 (24:18 45:32 59:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
13. kolo, zápas č. 218

datum: 21.12.2013, 10:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.000)
Baďura Ota (1.000/1.000)

*219. BK Frýdek-Místek - SBŠ Ostrava 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
13. kolo, zápas č. 219

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Menšík Jan (---/---)
Rektořík Milan (---/---)

220. BK Havířov - SBŠ Ostrava "B" 21.12.2013 15:00 101:39 (25:2 53:20 79:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
13. kolo, zápas č. 220

datum: 21.12.2013, 15:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Holeš Daniel (1.000/1.000)

14. kolo
221. OP Prostějov - Loko Krnov 22.12.2013 10:00 88:49 (29:10 47:24 76:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
14. kolo, zápas č. 221

datum: 22.12.2013, 10:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/1.000)
Bešina Štefan (1.000/1.500)

222. SKB Tišnov - OSK Olomouc 20.12.2013 16:00 52:61 (15:3 21:34 34:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
14. kolo, zápas č. 222

datum: 20.12.2013, 16:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Křičková Lenka (1.000/1.000)
Rozmanová Markéta (1.000/1.000)

223. BK Havířov - SBŠ Ostrava 18.12.2013 16:00 88:76 (21:16 40:36 65:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
14. kolo, zápas č. 223

datum: 18.12.2013, 16:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.000/1.500)
Sýkora Václav (1.000/2.500)

224. BK Frýdek-Místek - SBŠ Ostrava "B" 22.12.2013 09:00 59:54 (17:10 37:26 45:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší žákyně U14, žákovská liga
zákl. skupina D
14. kolo, zápas č. 224

datum: 22.12.2013, 09:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000)
Rektořík Milan (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

BigMedia

BigMediabigmedia.cz

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR