image

muži / Oblasti / ročník 2013/14 / Přebor A / Základní fáze


tabulka
1. Sokol Kbely A 22 19 3 1648:1370 41
2. USK Praha B 22 15 7 1528:1368 37
3. TJ Košíře 22 14 8 1598:1487 36
4. 2xpa Motol A 22 14 8 1596:1553 36
5. Sokol Žižkov B - TESLA 22 13 9 1619:1532 35
6. Sokol Žižkov F 22 12 10 1722:1572 34
7. Stavební fakulta A 22 10 12 1669:1667 32
8. VŠTJ Medicina A 22 10 12 1455:1567 32
9. Slovan Bohnice A 22 8 14 1498:1621 30
10. Meteor Praha A 22 7 15 1497:1589 29
11. CTS Basket 22 6 16 1541:1727 28
12. OD Rex. Ruzyně A 22 4 18 1245:1563 26
1. kolo
1. VŠTJ Medicina A - Sokol Žižkov B - TESLA 01.10.2013 19:40 65:63 (21:16 33:26 52:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 01.10.2013, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kec Jakub
Kohout Radomír
Treml Radek

2. 2xpa Motol A - USK Praha B 02.01.2014 20:10 70:85 (20:19 31:46 51:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 02.01.2014, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Hošek Jan
Ulrych Lukáš
Sejrek Daniel

3. Stavební fakulta A - Slovan Bohnice A 30.09.2013 19:10 56:67 (11:17 21:40 36:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 30.09.2013, 19:10:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Kučera Martin
Hrnčíř Martin
Treml Radek

4. Meteor Praha A - CTS Basket 01.10.2013 18:30 80:61 (22:18 42:38 61:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 01.10.2013, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Heinrich David
Schaffner Vojta
Kučírek Martin

5. Sokol Kbely A - TJ Košíře 03.10.2013 20:40 84:52 (23:15 44:24 71:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 03.10.2013, 20:40:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Baloun Jan
Perlík Michal
Pokorný Štěpán

6. Sokol Žižkov F - OD Rex. Ruzyně A 02.10.2013 20:40 94:51 (23:10 50:14 76:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 02.10.2013, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Milata Rostislav
Bukovský Michal
Vávrová Veronika

2. kolo
7. Sokol Žižkov B - TESLA - OD Rex. Ruzyně A 10.10.2013 20:40 67:36 (17:11 40:16 55:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 10.10.2013, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kučera Martin
Kec Jakub
Bukovský Michal

8. TJ Košíře - Sokol Žižkov F 10.10.2013 20:15 77:75 (15:22 36:32 54:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 10.10.2013, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Kučírek Martin
Blahout Petr

9. CTS Basket - Sokol Kbely A 10.10.2013 20:15 48:82 (14:22 22:42 31:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 10.10.2013, 20:15:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Milata Rostislav
Pokorný Štěpán
Tesárek Vojtěch

10. Slovan Bohnice A - Meteor Praha A 07.10.2013 19:45 73:62 (16:19 32:33 53:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 07.10.2013, 19:45:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Kučírek Martin
Pokorný Štěpán

11. USK Praha B - Stavební fakulta A 08.10.2013 20:30 55:63 (12:16 29:31 37:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 08.10.2013, 20:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Heinrich David
Ulrych Lukáš
Kohout Radomír

12. VŠTJ Medicina A - 2xpa Motol A 08.10.2013 19:40 71:76 (16:23 33:35 45:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 08.10.2013, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Baloun Jan
Schaffner Vojta

3. kolo
13. 2xpa Motol A - Sokol Žižkov B - TESLA 17.10.2013 20:10 71:60 (15:16 31:37 50:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 17.10.2013, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Baloun Jan
Šmíd Pavel
Perlík Michal

14. Stavební fakulta A - VŠTJ Medicina A 14.10.2013 19:10 87:76 (12:17 34:34 58:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 14.10.2013, 19:10:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Kučera Martin
Dvořák Ludvík
Perlík Michal

15. Meteor Praha A - USK Praha B 15.10.2013 18:30 80:75 (16:17 31:33 57:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 15.10.2013, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Pokorný Štěpán
Bernáth Lukáš

16. Sokol Kbely A - Slovan Bohnice A 17.10.2013 20:40 79:53 (27:15 42:34 65:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 17.10.2013, 20:40:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Treml Radek
Sejrek Daniel
Bernáth Lukáš

17. Sokol Žižkov F - CTS Basket 16.10.2013 20:40 84:66 (22:15 42:35 65:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 16.10.2013, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Milata Rostislav
Ulrych Lukáš
Šmíd Pavel

18. OD Rex. Ruzyně A - TJ Košíře 18.10.2013 20:15 45:52 (9:13 23:22 36:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 18.10.2013, 20:15:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Blahout Petr
Hrnčíř Martin

4. kolo
19. Sokol Žižkov B - TESLA - TJ Košíře 24.10.2013 20:40 68:63 (14:17 35:32 48:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 24.10.2013, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Heinrich David
Vávrová Veronika
Sejrek Daniel

20. CTS Basket - OD Rex. Ruzyně A 24.10.2013 20:15 86:67 (36:12 53:39 71:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 24.10.2013, 20:15:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Treml Radek
Perlík Michal
Kohout Radomír

21. Slovan Bohnice A - Sokol Žižkov F 21.10.2013 19:45 61:91 (7:31 26:53 38:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 21.10.2013, 19:45:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Treml Radek
Dvořák Ludvík
Perlík Michal

22. USK Praha B - Sokol Kbely A 22.10.2013 20:30 69:64 (16:15 38:32 52:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 22.10.2013, 20:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Kučírek Martin
Bukovský Michal

23. VŠTJ Medicina A - Meteor Praha A 22.10.2013 19:40 57:47 (19:10 25:25 41:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 22.10.2013, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Milata Rostislav
Sejrek Daniel
Ulrych Lukáš

24. 2xpa Motol A - Stavební fakulta A 24.10.2013 20:10 83:70 (24:17 43:29 61:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 24.10.2013, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Kec Jakub
Tesárek Vojtěch
Bernáth Lukáš

5. kolo
25. Stavební fakulta A - Sokol Žižkov B - TESLA 31.10.2013 19:40 65:75 (22:18 35:34 47:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 31.10.2013, 19:40:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Pokorný Štěpán
Sejrek Daniel

26. Meteor Praha A - 2xpa Motol A 17.12.2013 18:30 68:71 (13:18 33:40 56:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 17.12.2013, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Blahout Petr
Dvořák Ludvík

27. VŠTJ Medicina A - Sokol Kbely A 29.10.2013 19:40 51:66 (16:21 28:41 44:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 29.10.2013, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Hošek Jan
Blahout Petr
Záruba Matěj

28. Sokol Žižkov F - USK Praha B 30.10.2013 20:40 61:75 (22:19 40:37 52:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 30.10.2013, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Milata Rostislav
Pokorný Štěpán
Kučírek Martin

29. OD Rex. Ruzyně A - Slovan Bohnice A 01.11.2013 20:15 56:62 (10:9 33:21 43:33 51:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 01.11.2013, 20:15:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Sušer Pavel
Bernáth Lukáš
Treml Radek

30. TJ Košíře - CTS Basket 31.10.2013 20:15 61:66 (20:9 38:27 49:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 31.10.2013, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Vávrová Veronika
Bukovský Michal

6. kolo
31. Sokol Žižkov B - TESLA - CTS Basket 07.11.2013 20:40 71:55 (20:18 36:35 57:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 07.11.2013, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kec Jakub
Šmíd Pavel
Pokorný Štěpán

32. Slovan Bohnice A - TJ Košíře 04.11.2013 19:45 71:83 (13:15 30:33 53:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 04.11.2013, 19:45:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Heinrich David
Dvořák Ludvík
Schaffner Vojta

33. USK Praha B - OD Rex. Ruzyně A 05.11.2013 20:30 59:55 (11:17 29:36 43:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 05.11.2013, 20:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Schaffner Vojta
Hrnčíř Martin

34. VŠTJ Medicina A - Sokol Žižkov F 05.11.2013 19:40 69:60 (17:17 33:29 45:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 05.11.2013, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Milata Rostislav
Pokorný Štěpán
Heinrich David

35. 2xpa Motol A - Sokol Kbely A 07.11.2013 20:10 71:41 (27:6 42:19 52:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 07.11.2013, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Heinrich David
Tesárek Vojtěch
Kučera Martin

36. Stavební fakulta A - Meteor Praha A 04.11.2013 19:10 74:64 (17:8 31:35 52:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 04.11.2013, 19:10:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Sušer Pavel
Treml Radek
Kučírek Martin

7. kolo
37. Meteor Praha A - Sokol Žižkov B - TESLA 12.11.2013 18:30 82:65 (19:11 39:35 65:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 12.11.2013, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Hrnčíř Martin
Baloun Jan

38. Sokol Kbely A - Stavební fakulta A 12.11.2013 20:05 99:79 (28:24 49:36 77:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 12.11.2013, 20:05:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Heinrich David
Bernáth Lukáš
Schaffner Vojta

39. Sokol Žižkov F - 2xpa Motol A 13.11.2013 20:40 81:50 (24:11 45:24 67:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 13.11.2013, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Sušer Pavel
Treml Radek
Kučírek Martin

40. OD Rex. Ruzyně A - VŠTJ Medicina A 15.11.2013 20:15 75:69 (19:16 30:23 42:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 15.11.2013, 20:15:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Milata Rostislav
Bukovský Michal

41. TJ Košíře - USK Praha B 14.11.2013 20:15 56:48 (13:9 23:17 37:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 14.11.2013, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Kohout Radomír
Šmíd Pavel

42. CTS Basket - Slovan Bohnice A 14.11.2013 20:15 83:82 (18:18 42:49 67:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 14.11.2013, 20:15:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Sušer Pavel
Treml Radek
Sejrek Daniel

8. kolo
43. Sokol Žižkov B - TESLA - Slovan Bohnice A 21.11.2013 20:40 75:59 (17:24 30:31 52:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 21.11.2013, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Baloun Jan
Perlík Michal
Schaffner Vojta

44. USK Praha B - CTS Basket 19.11.2013 20:30 66:57 (18:11 41:25 53:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 19.11.2013, 20:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Heinrich David
Blahout Petr

45. VŠTJ Medicina A - TJ Košíře 19.11.2013 19:40 60:90 (15:20 37:44 48:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 19.11.2013, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Milata Rostislav
Hrnčíř Martin
Bernáth Lukáš

46. 2xpa Motol A - OD Rex. Ruzyně A 21.11.2013 20:10 75:65 (20:16 39:32 55:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 21.11.2013, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Sušer Pavel
Treml Radek
Bernáth Lukáš

47. Stavební fakulta A - Sokol Žižkov F 18.11.2013 19:10 80:90 (23:19 42:50 62:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 18.11.2013, 19:10:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Kučera Martin
Schaffner Vojta
Kučera Vít

48. Meteor Praha A - Sokol Kbely A 19.11.2013 18:30 75:80 (21:21 46:40 63:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 19.11.2013, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Kohout Radomír
Kučírek Martin

9. kolo
49. Sokol Kbely A - Sokol Žižkov B - TESLA 28.11.2013 20:40 63:58 (16:15 37:29 51:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 28.11.2013, 20:40:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Schaffner Vojta
Bernáth Lukáš

50. Sokol Žižkov F - Meteor Praha A 27.11.2013 20:40 82:80 (26:22 41:38 59:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 27.11.2013, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Milata Rostislav
Ulrych Lukáš
Bukovský Michal

51. OD Rex. Ruzyně A - Stavební fakulta A 29.11.2013 20:15 54:98 (11:30 27:48 42:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 29.11.2013, 20:15:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Heinrich David
Hrnčíř Martin
Kohout Radomír

52. TJ Košíře - 2xpa Motol A 28.11.2013 20:15 61:58 (10:14 25:28 38:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 28.11.2013, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Heinrich David
Pokorný Štěpán
Perlík Michal

53. CTS Basket - VŠTJ Medicina A 28.11.2013 20:15 83:91 (23:28 40:56 66:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 28.11.2013, 20:15:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Kučírek Martin
Kohout Radomír

54. Slovan Bohnice A - USK Praha B 16.12.2013 19:45 72:94 (24:24 45:50 64:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 16.12.2013, 19:45:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Heinrich David
Záruba Matěj
Schaffner Vojta

10. kolo
55. Sokol Žižkov B - TESLA - USK Praha B 05.12.2013 20:40 80:73 (21:13 39:34 57:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 05.12.2013, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kučera Martin
Hošek Jan
Bukovský Michal

56. VŠTJ Medicina A - Slovan Bohnice A 03.12.2013 19:40 78:72 (27:19 41:43 61:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 03.12.2013, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kec Jakub
Pokorný Štěpán
Dvořák Ludvík

57. 2xpa Motol A - CTS Basket 05.12.2013 20:10 91:84 (24:24 46:47 66:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 05.12.2013, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Sušer Pavel
Treml Radek
Kohout Radomír

58. Stavební fakulta A - TJ Košíře 02.12.2013 19:10 65:92 (17:25 31:46 47:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 02.12.2013, 19:10:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Kučera Martin
Záruba Matěj
Ulrych Lukáš

59. Meteor Praha A - OD Rex. Ruzyně A 03.12.2013 18:30 59:62 (13:14 21:36 34:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 03.12.2013, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Sušer Pavel
Treml Radek
Kučírek Martin

60. Sokol Kbely A - Sokol Žižkov F 05.12.2013 20:40 65:53 (18:16 40:25 52:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 05.12.2013, 20:40:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Vávrová Veronika
Sejrek Daniel

11. kolo
61. Sokol Žižkov F - Sokol Žižkov B - TESLA 11.12.2013 20:40 87:91 (32:30 62:46 69:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 11.12.2013, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Milata Rostislav
Tesárek Vojtěch
Hrnčíř Martin

62. OD Rex. Ruzyně A - Sokol Kbely A 17.12.2013 19:00 40:60 (16:14 30:30 32:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 17.12.2013, 19:00:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Milata Rostislav
Šmíd Pavel
Hrnčíř Martin

63. TJ Košíře - Meteor Praha A 12.12.2013 20:15 107:73 (24:16 49:38 70:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 12.12.2013, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Šmíd Pavel
Sejrek Daniel

64. CTS Basket - Stavební fakulta A 12.12.2013 20:15 84:91 (12:21 39:48 61:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 12.12.2013, 20:15:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Baloun Jan
Perlík Michal
Kohout Radomír

65. Slovan Bohnice A - 2xpa Motol A 09.12.2013 19:45 87:70 (18:19 36:33 60:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 09.12.2013, 19:45:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Blahout Petr
Kučera Vít

66. USK Praha B - VŠTJ Medicina A 10.12.2013 20:30 58:46 (13:16 27:26 39:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 10.12.2013, 20:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kec Jakub
Tesárek Vojtěch
Sejrek Daniel

12. kolo
67. Sokol Žižkov B - TESLA - VŠTJ Medicina A 09.01.2014 20:40 99:60 (30:11 55:26 74:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 09.01.2014, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Bernáth Lukáš
Vávrová Veronika

68. USK Praha B - 2xpa Motol A 07.01.2014 20:30 58:53 (13:15 26:30 45:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 07.01.2014, 20:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Baloun Jan
Blahout Petr
Ulrych Lukáš

69. Slovan Bohnice A - Stavební fakulta A 06.01.2014 19:45 53:71 (12:18 22:32 41:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 06.01.2014, 19:45:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Heinrich David
Pokorný Štěpán
Blahout Petr

70. CTS Basket - Meteor Praha A 09.01.2014 20:15 66:70 (18:9 35:27 53:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 09.01.2014, 20:15:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Sušer Pavel
Treml Radek
Kučírek Martin

71. TJ Košíře - Sokol Kbely A 09.01.2014 20:15 48:77 (15:16 29:39 40:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 09.01.2014, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Heinrich David
Ulrych Lukáš

72. OD Rex. Ruzyně A - Sokol Žižkov F 10.01.2014 20:15 76:73 (20:18 36:32 53:48 66:66 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 10.01.2014, 20:15:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Sušer Pavel
Treml Radek
Hrnčíř Martin

13. kolo
73. OD Rex. Ruzyně A - Sokol Žižkov B - TESLA 17.01.2014 20:15 55:66 (19:15 27:29 42:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 17.01.2014, 20:15:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Milata Rostislav
Šmíd Pavel
Schaffner Vojta

74. Sokol Žižkov F - TJ Košíře 15.01.2014 20:40 67:62 (20:10 35:27 48:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 15.01.2014, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Milata Rostislav
Vávrová Veronika
Bukovský Michal

75. Sokol Kbely A - CTS Basket 16.01.2014 20:40 98:77 (35:14 54:44 73:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 16.01.2014, 20:40:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Baloun Jan
Kučera Martin
Schaffner Vojta

76. Meteor Praha A - Slovan Bohnice A 14.01.2014 18:30 62:58 (11:15 33:31 49:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 14.01.2014, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Dvořák Ludvík
Kučírek Martin

77. Stavební fakulta A - USK Praha B 13.01.2014 19:10 83:58 (22:10 46:20 65:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 13.01.2014, 19:10:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Kučera Martin
Dvořák Ludvík
Schaffner Vojta

78. 2xpa Motol A - VŠTJ Medicina A 16.01.2014 20:10 85:58 (24:8 41:23 62:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 16.01.2014, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Pokorný Štěpán
Kučírek Martin

14. kolo
79. Sokol Žižkov B - TESLA - 2xpa Motol A 23.01.2014 20:40 91:76 (23:19 39:32 63:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 23.01.2014, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Baloun Jan
Heinrich David
Kučírek Martin

80. VŠTJ Medicina A - Stavební fakulta A 21.01.2014 19:40 71:62 (30:10 42:29 56:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 21.01.2014, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Kohout Radomír
Dvořák Ludvík

81. USK Praha B - Meteor Praha A 20.01.2014 20:45 82:57 (17:7 42:18 64:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 20.01.2014, 20:45:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Pokorný Štěpán
Sejrek Daniel

82. Slovan Bohnice A - Sokol Kbely A 20.01.2014 19:45 78:81 (18:25 44:42 61:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 20.01.2014, 19:45:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Kučera Martin
Hrnčíř Martin
Schaffner Vojta

83. CTS Basket - Sokol Žižkov F 23.01.2014 20:15 61:78 (20:21 31:49 46:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 23.01.2014, 20:15:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kec Jakub
Kohout Radomír
Bukovský Michal

84. TJ Košíře - OD Rex. Ruzyně A 23.01.2014 20:15 76:46 (19:4 33:21 52:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 23.01.2014, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Kučera Martin
Vávrová Veronika
Linhart Tomáš

15. kolo
85. TJ Košíře - Sokol Žižkov B - TESLA 30.01.2014 20:15 62:81 (13:29 31:44 46:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 30.01.2014, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Kučera Martin
Hošek Jan
Pokorný Štěpán

86. OD Rex. Ruzyně A - CTS Basket 31.01.2014 20:15 54:70 (8:23 14:15 17:9 15:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 31.01.2014, 20:15:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Blahout Petr
Kučírek Martin

87. Sokol Žižkov F - Slovan Bohnice A 29.01.2014 20:40 90:74 (18:17 43:37 63:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 29.01.2014, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Heinrich David
Blahout Petr
Bukovský Michal

88. Sokol Kbely A - USK Praha B 30.01.2014 20:40 49:68 (16:12 28:32 38:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 30.01.2014, 20:40:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Hrnčíř Martin
Šmíd Pavel

89. Meteor Praha A - VŠTJ Medicina A 28.01.2014 18:30 59:77 (13:16 39:28 49:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 28.01.2014, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Milata Rostislav
Schaffner Vojta
Hrnčíř Martin

90. Stavební fakulta A - 2xpa Motol A 27.01.2014 19:10 78:84 (19:17 33:39 54:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 27.01.2014, 19:10:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Kučera Martin
Záruba Matěj
Kučírek Martin

16. kolo
91. Sokol Žižkov B - TESLA - Stavební fakulta A 06.02.2014 20:40 83:90 (19:22 52:41 71:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 06.02.2014, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Heinrich David
Bernáth Lukáš
Sejrek Daniel

92. 2xpa Motol A - Meteor Praha A 06.02.2014 20:10 66:61 (14:13 30:29 55:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 06.02.2014, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Šmíd Pavel
Kohout Radomír

93. Sokol Kbely A - VŠTJ Medicina A 06.02.2014 20:40 71:66 (19:24 38:39 52:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 06.02.2014, 20:40:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Kec Jakub
Pokorný Štěpán
Vávrová Veronika

94. USK Praha B - Sokol Žižkov F 04.02.2014 20:30 76:52 (29:12 48:24 65:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 04.02.2014, 20:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kec Jakub
Dvořák Ludvík
Pokorný Štěpán

95. Slovan Bohnice A - OD Rex. Ruzyně A 03.02.2014 19:45 69:62 (8:19 30:31 51:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 03.02.2014, 19:45:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Heinrich David
Kučera Vít
Schaffner Vojta

96. CTS Basket - TJ Košíře 06.02.2014 20:15 77:70 (29:12 44:34 62:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 06.02.2014, 20:15:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Schaffner Vojta
Perlík Michal

17. kolo
97. CTS Basket - Sokol Žižkov B - TESLA 13.02.2014 20:15 75:56 (23:17 39:25 53:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 13.02.2014, 20:15:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Heinrich David
Vávrová Veronika
Bukovský Michal

98. TJ Košíře - Slovan Bohnice A 13.02.2014 20:15 102:71 (31:28 48:44 78:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 13.02.2014, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Kohout Radomír
Šmíd Pavel

99. OD Rex. Ruzyně A - USK Praha B 21.03.2014 20:15 67:73 (20:19 44:32 59:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 21.03.2014, 20:15:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Heinrich David
Ulrych Lukáš
Bernáth Lukáš

100. Sokol Žižkov F - VŠTJ Medicina A 12.02.2014 20:40 96:56 (24:18 47:28 72:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 12.02.2014, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Milata Rostislav
Bukovský Michal
Vávrová Veronika

101. Sokol Kbely A - 2xpa Motol A 13.02.2014 20:40 96:65 (23:15 41:35 67:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 13.02.2014, 20:40:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Hošek Jan
Pokorný Štěpán
Sejrek Daniel

102. Meteor Praha A - Stavební fakulta A 11.02.2014 18:30 84:66 (20:7 42:29 67:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 11.02.2014, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Kučírek Martin
Kohout Radomír

18. kolo
103. Sokol Žižkov B - TESLA - Meteor Praha A 06.03.2014 20:40 81:72 (20:16 37:38 61:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 06.03.2014, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Hošek Jan
Bukovský Michal
Perlík Michal

104. Stavební fakulta A - Sokol Kbely A 03.03.2014 19:10 59:63 (18:15 33:28 51:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 03.03.2014, 19:10:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Kučera Martin
Kučera Vít
Kohout Radomír

105. 2xpa Motol A - Sokol Žižkov F 06.03.2014 20:10 68:61 (12:19 30:31 46:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 06.03.2014, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Heinrich David
Pokorný Štěpán
Bernáth Lukáš

106. VŠTJ Medicina A - OD Rex. Ruzyně A 04.03.2014 19:40 62:53 (16:15 36:24 53:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 04.03.2014, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Milata Rostislav
Linhart Tomáš
Dvořák Ludvík

107. USK Praha B - TJ Košíře 04.03.2014 20:30 70:72 (18:19 37:30 50:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 04.03.2014, 20:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Heinrich David
Jeřáb Jan
Pokorný Štěpán

108. Slovan Bohnice A - CTS Basket 03.03.2014 19:45 80:64 (21:18 48:35 66:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 03.03.2014, 19:45:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Schaffner Vojta
Vágnerová Tereza

19. kolo
109. Slovan Bohnice A - Sokol Žižkov B - TESLA 10.03.2014 19:45 80:69 (17:10 33:30 54:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 10.03.2014, 19:45:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Kučera Martin
Ulrych Lukáš
Kučera Vít

110. CTS Basket - USK Praha B 13.03.2014 20:15 54:94 (14:18 33:45 42:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 13.03.2014, 20:15:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Vávrová Veronika
Bukovský Michal

111. TJ Košíře - VŠTJ Medicina A 13.03.2014 20:15 74:57 (13:15 34:31 51:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 13.03.2014, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Kučera Martin
Pokorný Štěpán
Vágnerová Tereza

112. OD Rex. Ruzyně A - 2xpa Motol A 14.03.2014 20:15 54:69 (9:18 22:33 45:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 14.03.2014, 20:15:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Hošek Jan
Ulrych Lukáš
Šmíd Pavel

113. Sokol Žižkov F - Stavební fakulta A 12.03.2014 20:40 89:82 (26:22 43:49 63:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 12.03.2014, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Hošek Jan
Pokorný Štěpán
Hrnčíř Martin

114. Sokol Kbely A - Meteor Praha A 13.03.2014 20:40 79:72 (15:15 36:40 57:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 13.03.2014, 20:40:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Perlík Michal
Záruba Matěj

20. kolo
115. Sokol Žižkov B - TESLA - Sokol Kbely A 20.03.2014 20:40 67:75 (21:21 41:41 55:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 20.03.2014, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Heinrich David
Kec Jakub
Bukovský Michal

116. Meteor Praha A - Sokol Žižkov F 18.03.2014 18:30 71:69 (19:20 32:34 58:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 18.03.2014, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Sušer Pavel
Treml Radek
Kučírek Martin

117. Stavební fakulta A - OD Rex. Ruzyně A 17.03.2014 19:10 85:75 (21:15 46:39 70:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 17.03.2014, 19:10:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Sušer Pavel
Treml Radek
Kohout Radomír

118. 2xpa Motol A - TJ Košíře 20.03.2014 20:10 94:76 (15:19 45:43 68:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 20.03.2014, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Milata Rostislav
Vávrová Veronika
Perlík Michal

119. VŠTJ Medicina A - CTS Basket 18.03.2014 19:40 82:60 (22:21 53:37 64:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 18.03.2014, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Baloun Jan
Blahout Petr
Hrnčíř Martin

120. USK Praha B - Slovan Bohnice A 18.03.2014 21:00 59:48 (15:7 27:22 42:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 18.03.2014, 21:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Pokorný Štěpán
Schaffner Vojta

21. kolo
121. USK Praha B - Sokol Žižkov B - TESLA 27.03.2014 20:45 63:64 (15:13 25:36 42:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 27.03.2014, 20:45:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Heinrich David
Kučírek Martin
Perlík Michal

122. Slovan Bohnice A - VŠTJ Medicina A 24.03.2014 19:45 61:68 (15:14 32:32 40:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 24.03.2014, 19:45:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Záruba Matěj
Dvořák Ludvík

123. CTS Basket - 2xpa Motol A 27.03.2014 20:15 80:84 (24:12 45:33 57:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 27.03.2014, 20:15:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Baloun Jan
Vávrová Veronika
Schaffner Vojta

124. TJ Košíře - Stavební fakulta A 27.03.2014 20:15 84:70 (24:16 45:35 67:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 27.03.2014, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Kec Jakub
Hrnčíř Martin
Šmíd Pavel

125. OD Rex. Ruzyně A - Meteor Praha A 28.03.2014 20:15 60:55 (23:6 42:24 53:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 28.03.2014, 20:15:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Sušer Pavel
Treml Radek
Ulrych Lukáš

126. Sokol Žižkov F - Sokol Kbely A 26.03.2014 20:40 84:92 (26:25 38:49 59:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 26.03.2014, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Milata Rostislav
Bukovský Michal
Bernáth Lukáš

22. kolo
127. Sokol Žižkov B - TESLA - Sokol Žižkov F 26.09.2013 20:40 89:105 (18:27 52:54 74:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 26.09.2013, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Heinrich David
Hrnčíř Martin
Tesárek Vojtěch

128. Sokol Kbely A - OD Rex. Ruzyně A 26.09.2013 20:40 84:37 (18:9 36:15 52:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 26.09.2013, 20:40:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Baloun Jan
Vávrová Veronika
Ulrych Lukáš

129. Meteor Praha A - TJ Košíře 24.09.2013 18:30 64:78 (25:19 38:45 55:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 24.09.2013, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Milata Rostislav
Pokorný Štěpán

130. Stavební fakulta A - CTS Basket 03.10.2013 19:30 95:84 (25:22 42:43 67:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 03.10.2013, 19:30:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Blahout Petr
Záruba Matěj

131. 2xpa Motol A - Slovan Bohnice A 26.09.2013 20:10 66:67 (17:9 33:31 43:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 26.09.2013, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Pokorný Štěpán
Kučírek Martin

132. VŠTJ Medicina A - USK Praha B 24.09.2013 19:40 65:70 (14:17 29:32 40:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 24.09.2013, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kec Jakub
Blahout Petr
Hrnčíř Martin

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC