image

muži / Oblasti / ročník 2013/14 / Přebor B / Základní fáze


tabulka
1. Žižkov Falcons B 22 20 2 1708:1451 42
2. Sokol Horní Počernice A 22 19 3 1570:1373 41
3. TJ Košíře B 22 16 6 1827:1568 38
4. BC JETS Praha 22 11 11 1666:1570 33
5. GBA Sparta B 22 11 11 1439:1532 33
6. Fenix Modřany A 22 10 12 1707:1626 32
7. Sokol Kbely B 22 9 13 1300:1384 31
8. Sokol Pražský B 22 8 14 1379:1482 30
9. Meteor TLC A 22 8 14 1501:1640 30
10. Sokol I. Smíchov 22 8 14 1461:1604 30
11. TJ ČZU Praha 22 7 15 1439:1614 29
12. Sokol Vyšehrad B 22 5 17 1419:1572 27
1. kolo
1. Sokol I. Smíchov - Žižkov Falcons B 30.09.2013 20:30 61:74 (12:13 34:34 48:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 30.09.2013, 20:30:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Pokorný Štěpán

2. Sokol Horní Počernice A - TJ ČZU Praha 30.09.2013 18:30 82:63 (26:14 49:31 68:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 30.09.2013, 18:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Kohout Radomír
Záruba Matěj

3. Meteor TLC A - TJ Košíře B 30.09.2013 20:30 71:91 (19:29 34:56 56:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 30.09.2013, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Heinrich David

4. Fenix Modřany A - Sokol Vyšehrad B 04.10.2013 18:30 83:71 (19:13 40:30 62:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 04.10.2013, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Kučírek Martin
Bernáth Lukáš

5. BC JETS Praha - Sokol Kbely B 03.10.2013 19:55 82:59 (23:18 39:35 59:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 03.10.2013, 19:55:00

místo: SPŠSt Družstevní Ochoz, Praha 4

rozhodčí:
Kučírek Martin
Ulrych Lukáš

6. Sokol Pražský B - GBA Sparta B 30.09.2013 20:10 62:71 (16:21 28:32 41:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 30.09.2013, 20:10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kučírek Martin
Blahout Petr

2. kolo
7. GBA Sparta B - Žižkov Falcons B 07.10.2013 19:40 56:66 (6:14 16:25 37:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 07.10.2013, 19:40:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Treml Radek

8. Sokol Kbely B - Sokol Pražský B 10.10.2013 20:00 51:53 (17:13 27:24 38:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 10.10.2013, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Kohout Radomír
Šmíd Pavel

9. Sokol Vyšehrad B - BC JETS Praha 08.10.2013 20:35 68:74 (16:22 28:38 47:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 08.10.2013, 20:35:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Blahout Petr
Sejrek Daniel

10. TJ Košíře B - Fenix Modřany A 07.10.2013 20:15 90:79 (31:16 48:38 66:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 07.10.2013, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Kučera Martin
Hrnčíř Martin

11. TJ ČZU Praha - Meteor TLC A 10.10.2013 20:00 63:78 (20:25 38:47 54:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 10.10.2013, 20:00:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Baloun Jan
Perlík Michal

12. Sokol I. Smíchov - Sokol Horní Počernice A 07.10.2013 20:30 55:82 (12:23 29:43 46:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 07.10.2013, 20:30:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Heinrich David

3. kolo
13. Sokol Horní Počernice A - Žižkov Falcons B 14.10.2013 18:30 65:58 (14:15 30:26 39:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 14.10.2013, 18:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Kučírek Martin
Hrnčíř Martin

14. Meteor TLC A - Sokol I. Smíchov 14.10.2013 20:30 74:62 (25:14 36:28 53:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 14.10.2013, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Treml Radek
Sušer Pavel

15. Fenix Modřany A - TJ ČZU Praha 18.10.2013 18:30 84:54 (16:21 41:25 64:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 18.10.2013, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Milata Rostislav
Kučírek Martin

16. BC JETS Praha - TJ Košíře B 17.10.2013 19:55 68:70 (9:17 34:34 50:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 17.10.2013, 19:55:00

místo: SPŠSt Družstevní Ochoz, Praha 4

rozhodčí:
Bukovský Michal
Kohout Radomír

17. Sokol Pražský B - Sokol Vyšehrad B 14.10.2013 20:10 52:64 (16:16 27:27 42:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 14.10.2013, 20:10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Heinrich David
Jeřáb Jan

18. GBA Sparta B - Sokol Kbely B 16.10.2013 19:30 75:57 (17:14 33:26 60:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 16.10.2013, 19:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Bukovský Michal
Kohout Radomír

4. kolo
19. Žižkov Falcons B - Sokol Kbely B 25.10.2013 20:35 58:50 (11:14 28:26 40:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 25.10.2013, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Heinrich David
Kučírek Martin

20. Sokol Vyšehrad B - GBA Sparta B 22.10.2013 20:35 70:61 (19:8 45:24 58:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 22.10.2013, 20:35:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Blahout Petr
Kohout Radomír

21. TJ Košíře B - Sokol Pražský B 21.10.2013 20:15 93:55 (21:15 38:30 61:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 21.10.2013, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Hrnčíř Martin
Záruba Matěj

22. TJ ČZU Praha - BC JETS Praha 24.10.2013 20:00 59:83 (22:22 31:38 43:54 59:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 24.10.2013, 20:00:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Hošek Jan

23. Sokol I. Smíchov - Fenix Modřany A 21.10.2013 20:30 58:84 (10:16 23:41 44:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 21.10.2013, 20:30:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Kučírek Martin
Heinrich David

24. Sokol Horní Počernice A - Meteor TLC A 21.10.2013 18:30 67:56 (11:18 32:30 49:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 21.10.2013, 18:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Pokorný Štěpán
Jeřáb Jan

5. kolo
25. Meteor TLC A - Žižkov Falcons B 23.10.2013 19:00 62:71 (9:20 20:36 44:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 23.10.2013, 19:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Bukovský Michal
Hrnčíř Martin

26. Fenix Modřany A - Sokol Horní Počernice A 01.11.2013 18:30 78:66 (19:17 35:29 56:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 01.11.2013, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Heinrich David

27. BC JETS Praha - Sokol I. Smíchov 31.10.2013 19:55 77:65 (15:11 39:25 57:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 31.10.2013, 19:55:00

místo: SPŠSt Družstevní Ochoz, Praha 4

rozhodčí:
Treml Radek
Perlík Michal

28. TJ ČZU Praha - Sokol Pražský B 31.10.2013 20:00 52:63 (16:15 28:36 44:51 52:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 31.10.2013, 20:00:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Heinrich David

29. GBA Sparta B - TJ Košíře B 30.10.2013 19:30 63:69 (14:21 35:42 55:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 30.10.2013, 19:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Záruba Matěj
Hrnčíř Martin

30. Sokol Kbely B - Sokol Vyšehrad B 31.10.2013 20:00 70:62 (21:24 31:42 49:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 31.10.2013, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Kučírek Martin
Kohout Radomír

6. kolo
31. Žižkov Falcons B - Sokol Vyšehrad B 08.11.2013 20:35 73:65 (26:21 42:31 55:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 08.11.2013, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Milata Rostislav

32. TJ Košíře B - Sokol Kbely B 04.11.2013 20:15 97:79 (20:26 48:47 67:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 04.11.2013, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Blahout Petr
Hrnčíř Martin

33. TJ ČZU Praha - GBA Sparta B 07.11.2013 20:00 93:57 (20:14 52:23 69:46 93:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 07.11.2013, 20:00:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Kohout Radomír
Bernáth Lukáš

34. Sokol I. Smíchov - Sokol Pražský B 04.11.2013 20:30 74:71 (15:17 27:34 55:41 74:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 04.11.2013, 20:30:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Pokorný Štěpán
Ulrych Lukáš

35. Sokol Horní Počernice A - BC JETS Praha 04.11.2013 18:30 72:64 (21:19 40:38 54:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 04.11.2013, 18:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Kohout Radomír
Perlík Michal

36. Meteor TLC A - Fenix Modřany A 04.11.2013 20:30 81:71 (15:16 34:30 51:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 04.11.2013, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kučera Vít
Jeřáb Jan

7. kolo
37. Fenix Modřany A - Žižkov Falcons B 15.11.2013 18:30 76:86 (23:19 41:39 55:54 72:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 15.11.2013, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Hrnčíř Martin

38. BC JETS Praha - Meteor TLC A 14.11.2013 19:55 57:64 (14:18 26:33 43:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 14.11.2013, 19:55:00

místo: SPŠSt Družstevní Ochoz, Praha 4

rozhodčí:
Vávrová Veronika
Hrnčíř Martin

39. Sokol Pražský B - Sokol Horní Počernice A 11.11.2013 20:10 68:78 (13:17 28:35 44:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 11.11.2013, 20:10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Záruba Matěj

40. GBA Sparta B - Sokol I. Smíchov 13.11.2013 19:30 83:66 (12:12 25:29 56:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 13.11.2013, 19:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Milata Rostislav
Ulrych Lukáš

41. Sokol Kbely B - TJ ČZU Praha 14.11.2013 20:00 58:47 (19:16 33:26 43:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 14.11.2013, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Heinrich David
Pokorný Štěpán

42. Sokol Vyšehrad B - TJ Košíře B 12.11.2013 20:35 70:72 (28:16 50:36 55:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 12.11.2013, 20:35:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Milata Rostislav
Kučírek Martin

8. kolo
43. Žižkov Falcons B - TJ Košíře B 18.11.2013 20:40 81:84 (20:16 44:40 77:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 18.11.2013, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Blahout Petr
Kučírek Martin

44. TJ ČZU Praha - Sokol Vyšehrad B 21.11.2013 20:00 64:62 (16:17 36:34 52:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 21.11.2013, 20:00:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Heinrich David
Bukovský Michal

45. Sokol I. Smíchov - Sokol Kbely B 18.11.2013 20:30 43:52 (19:10 31:31 37:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 18.11.2013, 20:30:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Kohout Radomír
Heinrich David

46. Sokol Horní Počernice A - GBA Sparta B 18.11.2013 18:30 81:65 (14:19 43:30 62:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 18.11.2013, 18:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Pokorný Štěpán

47. Meteor TLC A - Sokol Pražský B 18.11.2013 20:30 74:69 (9:18 33:28 57:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 18.11.2013, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Sušer Pavel
Treml Radek

48. Fenix Modřany A - BC JETS Praha 22.11.2013 18:30 84:63 (27:11 41:27 59:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 22.11.2013, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Hrnčíř Martin
Slanina Vladimír

9. kolo
49. BC JETS Praha - Žižkov Falcons B 28.11.2013 19:55 78:82 (18:24 42:41 61:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 28.11.2013, 19:55:00

místo: SPŠSt Družstevní Ochoz, Praha 4

rozhodčí:
Kulhavý Zdeněk
Bukovský Michal

50. Sokol Pražský B - Fenix Modřany A 25.11.2013 20:10 68:79 (14:14 26:33 47:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 25.11.2013, 20:10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Záruba Matěj
Hrnčíř Martin

51. GBA Sparta B - Meteor TLC A 27.11.2013 19:30 94:58 (33:8 54:20 79:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 27.11.2013, 19:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vávrová Veronika
Kučírek Martin

52. Sokol Kbely B - Sokol Horní Počernice A 28.11.2013 20:00 65:72 (17:21 33:39 47:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 28.11.2013, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Vávrová Veronika
Kesler Vladimír

53. Sokol Vyšehrad B - Sokol I. Smíchov 26.11.2013 20:35 71:91 (28:21 45:46 55:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 26.11.2013, 20:35:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kec Jakub
Tesárek Vojtěch

54. TJ Košíře B - TJ ČZU Praha 25.11.2013 20:15 117:68 (35:27 68:43 97:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 25.11.2013, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Kučera Vít
Kučírek Martin

10. kolo
55. Žižkov Falcons B - TJ ČZU Praha 06.12.2013 20:35 96:70 (27:17 51:37 71:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 06.12.2013, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Šmíd Pavel
Milata Rostislav

56. Sokol I. Smíchov - TJ Košíře B 02.12.2013 20:30 67:94 (17:21 28:47 47:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 02.12.2013, 20:30:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Blahout Petr
Kučera Vít

57. Sokol Horní Počernice A - Sokol Vyšehrad B 02.12.2013 18:30 77:58 (23:18 47:32 61:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 02.12.2013, 18:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Pokorný Štěpán
Heinrich David

58. Meteor TLC A - Sokol Kbely B 02.12.2013 20:30 61:66 (13:10 27:33 46:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 02.12.2013, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Perlík Michal

59. GBA Sparta B - Fenix Modřany A 04.12.2013 19:40 88:73 (20:25 36:39 63:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 04.12.2013, 19:40:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Bernáth Lukáš

60. BC JETS Praha - Sokol Pražský B 05.12.2013 19:55 59:65 (13:16 22:27 42:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 05.12.2013, 19:55:00

místo: SPŠSt Družstevní Ochoz, Praha 4

rozhodčí:
Perlík Michal
Buršík Martin

11. kolo
61. Sokol Pražský B - Žižkov Falcons B 09.12.2013 20:10 63:74 (14:13 26:25 44:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 09.12.2013, 20:10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Perlík Michal
Pokorný Štěpán

62. GBA Sparta B - BC JETS Praha 11.12.2013 19:30 86:67 (20:13 40:30 59:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 11.12.2013, 19:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Pokorný Štěpán
Vávrová Veronika

63. Sokol Kbely B - Fenix Modřany A 12.12.2013 20:00 76:75 (16:10 38:36 58:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 12.12.2013, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Sušer Pavel
Treml Radek

64. Sokol Vyšehrad B - Meteor TLC A 10.12.2013 20:35 61:74 (15:19 28:37 43:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 10.12.2013, 20:35:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Linhart Tomáš

65. TJ Košíře B - Sokol Horní Počernice A 09.12.2013 20:15 84:86 (16:19 35:39 68:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 09.12.2013, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Heinrich David
Záruba Matěj

66. TJ ČZU Praha - Sokol I. Smíchov 12.12.2013 20:00 73:71 (20:20 37:30 53:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 12.12.2013, 20:00:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Hrnčíř Martin
Blahout Petr

12. kolo
67. Žižkov Falcons B - Sokol I. Smíchov 10.01.2014 20:35 93:60 (14:15 39:30 70:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 10.01.2014, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Kučírek Martin

68. TJ ČZU Praha - Sokol Horní Počernice A 09.01.2014 20:00 57:66 (8:22 26:42 42:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 09.01.2014, 20:00:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Kohout Radomír
Hrnčíř Martin

69. TJ Košíře B - Meteor TLC A 06.01.2014 20:15 96:75 (21:27 52:44 78:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 06.01.2014, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Kučírek Martin

70. Sokol Vyšehrad B - Fenix Modřany A 07.01.2014 20:35 82:74 (23:18 37:36 52:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 07.01.2014, 20:35:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kučírek Martin
Milata Rostislav

71. Sokol Kbely B - BC JETS Praha 09.01.2014 20:00 71:60 (22:18 35:31 50:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 09.01.2014, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Pokorný Štěpán
Sejrek Daniel

72. GBA Sparta B - Sokol Pražský B 08.01.2014 19:30 78:53 (21:17 44:29 61:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 08.01.2014, 19:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Hernandez Marie
Ulrych Lukáš

13. kolo
73. Žižkov Falcons B - GBA Sparta B 15.01.2014 19:00 99:66 (25:16 48:40 75:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 15.01.2014, 19:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Bukovský Michal
Vávrová Veronika

74. Sokol Pražský B - Sokol Kbely B 13.01.2014 20:10 53:46 (18:20 26:26 42:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 13.01.2014, 20:10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Záruba Matěj
Kejklíček Roman

75. BC JETS Praha - Sokol Vyšehrad B 16.01.2014 19:55 79:60 (15:17 37:34 60:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 16.01.2014, 19:55:00

místo: SPŠSt Družstevní Ochoz, Praha 4

rozhodčí:
Treml Radek
Sušer Pavel

76. Fenix Modřany A - TJ Košíře B 17.01.2014 18:30 96:73 (24:14 54:31 73:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 17.01.2014, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Kohout Radomír
Kučírek Martin

77. Meteor TLC A - TJ ČZU Praha 15.01.2014 19:00 76:72 (21:14 43:31 59:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 15.01.2014, 19:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Kučírek Martin

78. Sokol Horní Počernice A - Sokol I. Smíchov 13.01.2014 18:30 67:55 (17:17 31:25 51:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 13.01.2014, 18:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Kučírek Martin
Kohout Radomír

14. kolo
79. Žižkov Falcons B - Sokol Horní Počernice A 24.01.2014 20:35 69:60 (19:11 35:32 53:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 24.01.2014, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Blahout Petr

80. Sokol I. Smíchov - Meteor TLC A 20.01.2014 20:30 66:64 (11:14 31:36 50:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 20.01.2014, 20:30:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Heinrich David
Kučírek Martin

81. TJ ČZU Praha - Fenix Modřany A 23.01.2014 20:00 79:69 (20:21 45:37 60:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 23.01.2014, 20:00:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Pokorný Štěpán
Lochman Radek

82. TJ Košíře B - BC JETS Praha 20.01.2014 20:15 95:63 (32:13 51:26 70:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 20.01.2014, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Záruba Matěj
Milata Rostislav

83. Sokol Vyšehrad B - Sokol Pražský B 21.01.2014 20:35 66:69 (12:16 29:33 46:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 21.01.2014, 20:35:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Kučírek Martin

*84. Sokol Kbely B - GBA Sparta B 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:



15. kolo
85. Sokol Kbely B - Žižkov Falcons B 30.01.2014 20:00 49:52 (16:12 31:23 31:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 30.01.2014, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Heinrich David
Kohout Radomír

86. GBA Sparta B - Sokol Vyšehrad B 16.12.2013 19:40 82:51 (21:5 40:19 62:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 16.12.2013, 19:40:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kučírek Martin
Kohout Radomír

87. Sokol Pražský B - TJ Košíře B 27.01.2014 20:10 70:79 (17:15 41:37 59:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 27.01.2014, 20:10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán
Sláma Vojtěch

88. BC JETS Praha - TJ ČZU Praha 30.01.2014 19:55 99:74 (15:15 41:49 71:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 30.01.2014, 19:55:00

místo: SPŠSt Družstevní Ochoz, Praha 4

rozhodčí:
Perlík Michal
Kučírek Martin

89. Fenix Modřany A - Sokol I. Smíchov 31.01.2014 18:30 81:90 (22:16 47:30 66:51 73:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 31.01.2014, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Milata Rostislav
Záruba Matěj

90. Meteor TLC A - Sokol Horní Počernice A 27.01.2014 20:30 60:72 (19:25 33:36 51:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 27.01.2014, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Bernáth Lukáš

16. kolo
91. Žižkov Falcons B - Meteor TLC A 07.02.2014 20:35 92:71 (20:18 46:38 59:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 07.02.2014, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Vošahlík Marek

92. Sokol Horní Počernice A - Fenix Modřany A 03.02.2014 18:30 76:57 (16:12 44:26 61:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 03.02.2014, 18:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Záruba Matěj
Slanina Vladimír

93. Sokol I. Smíchov - BC JETS Praha 03.02.2014 20:30 58:86 (15:22 30:44 44:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 03.02.2014, 20:30:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Blahout Petr
Bukovský Michal

94. Sokol Pražský B - TJ ČZU Praha 03.02.2014 20:15 60:64 (21:19 35:35 47:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 03.02.2014, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Perlík Michal
Kohout Radomír

95. TJ Košíře B - GBA Sparta B 05.02.2014 20:15 111:44 (23:8 55:19 87:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 05.02.2014, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Vágnerová Tereza

96. Sokol Vyšehrad B - Sokol Kbely B 04.02.2014 20:35 66:43 (21:13 34:23 47:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 04.02.2014, 20:35:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kučírek Martin
Hrnčíř Martin

17. kolo
97. Sokol Vyšehrad B - Žižkov Falcons B 11.02.2014 20:35 66:71 (20:18 38:31 55:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 11.02.2014, 20:35:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Vágnerová Tereza
Ubr Pavel

98. Sokol Kbely B - TJ Košíře B 13.02.2014 20:00 64:56 (15:18 36:20 50:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 13.02.2014, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Perlík Michal

99. GBA Sparta B - TJ ČZU Praha 12.02.2014 19:30 39:64 (16:18 24:34 30:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 12.02.2014, 19:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Blahout Petr
Ulrych Lukáš

100. Sokol Pražský B - Sokol I. Smíchov 10.02.2014 20:10 72:57 (18:19 30:31 44:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 10.02.2014, 20:10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán
Kohout Radomír

101. BC JETS Praha - Sokol Horní Počernice A 13.02.2014 19:55 66:73 (16:14 35:33 51:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 13.02.2014, 19:55:00

místo: SPŠSt Družstevní Ochoz, Praha 4

rozhodčí:
Treml Radek
Kučírek Martin

102. Fenix Modřany A - Meteor TLC A 14.02.2014 18:30 79:61 (25:14 44:31 66:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 14.02.2014, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Slanina Vladimír

18. kolo
103. Žižkov Falcons B - Fenix Modřany A 07.03.2014 20:35 83:67 (26:16 42:36 61:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 07.03.2014, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Kohout Radomír

104. Meteor TLC A - BC JETS Praha 03.03.2014 20:30 71:90 (15:22 31:41 47:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 03.03.2014, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kučírek Martin
Kesler Vladimír

105. Sokol Horní Počernice A - Sokol Pražský B 03.03.2014 18:30 58:42 (18:13 29:23 45:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 03.03.2014, 18:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Pokorný Štěpán
Slanina Vladimír

106. Sokol I. Smíchov - GBA Sparta B 03.03.2014 20:30 60:69 (6:16 27:33 47:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 03.03.2014, 20:30:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Treml Radek
Šmůla Marek

107. TJ ČZU Praha - Sokol Kbely B 06.03.2014 20:00 68:47 (17:9 31:25 61:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 06.03.2014, 20:00:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Ulrych Lukáš

108. TJ Košíře B - Sokol Vyšehrad B 03.03.2014 20:15 70:68 (13:12 37:27 52:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 03.03.2014, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Heinrich David
Perlík Michal

19. kolo
109. TJ Košíře B - Žižkov Falcons B 10.03.2014 20:15 69:78 (14:14 32:36 53:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 10.03.2014, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Heinrich David
Kučírek Martin

110. Sokol Vyšehrad B - TJ ČZU Praha 11.03.2014 20:35 78:67 (16:20 38:35 58:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 11.03.2014, 20:35:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Bukovský Michal
Baloun Jan

111. Sokol Kbely B - Sokol I. Smíchov 13.03.2014 20:00 68:73 (22:24 37:38 57:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 13.03.2014, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Schaffner Vojta

112. GBA Sparta B - Sokol Horní Počernice A 12.03.2014 19:30 72:49 (16:16 35:23 57:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 12.03.2014, 19:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Blahout Petr
Slanina Vladimír

113. Sokol Pražský B - Meteor TLC A 10.03.2014 20:10 77:68 (25:14 47:33 59:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 10.03.2014, 20:10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Milata Rostislav

114. BC JETS Praha - Fenix Modřany A 13.03.2014 19:55 82:74 (22:12 36:29 60:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 13.03.2014, 19:55:00

místo: SPŠSt Družstevní Ochoz, Praha 4

rozhodčí:
Hošek Jan
Kohout Radomír

20. kolo
115. Žižkov Falcons B - BC JETS Praha 21.03.2014 20:35 104:98 (28:26 53:57 71:75 89:89)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 21.03.2014, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kohout Radomír
Hrnčíř Martin

116. Fenix Modřany A - Sokol Pražský B 21.03.2014 18:30 56:79 (7:20 25:32 40:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 21.03.2014, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Milata Rostislav
Slanina Vladimír

117. Meteor TLC A - GBA Sparta B 17.03.2014 20:30 51:80 (11:21 21:43 39:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 17.03.2014, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Heinrich David
Schaffner Vojta

118. Sokol Horní Počernice A - Sokol Kbely B 17.03.2014 18:30 85:59 (18:13 38:22 61:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 17.03.2014, 18:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Záruba Matěj

119. Sokol I. Smíchov - Sokol Vyšehrad B 17.03.2014 20:30 78:38 (19:8 35:15 57:27 78:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 17.03.2014, 20:30:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Kučera Martin
Vágnerová Tereza

120. TJ ČZU Praha - TJ Košíře B 20.03.2014 20:00 73:81 (15:18 40:27 55:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 20.03.2014, 20:00:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Blahout Petr
Vošahlík Marek

21. kolo
121. TJ ČZU Praha - Žižkov Falcons B 27.03.2014 20:00 60:81 (17:16 36:41 53:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 27.03.2014, 20:00:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Treml Radek
Sušer Pavel

122. TJ Košíře B - Sokol I. Smíchov 24.03.2014 20:15 76:84 (22:21 36:51 53:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 24.03.2014, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Schaffner Vojta

123. Sokol Vyšehrad B - Sokol Horní Počernice A 25.03.2014 20:35 62:70 (7:25 23:40 44:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 25.03.2014, 20:35:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kec Jakub
Milata Rostislav

124. Sokol Kbely B - Meteor TLC A 27.03.2014 20:00 84:73 (22:21 34:38 57:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 27.03.2014, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Blahout Petr
Pokorný Štěpán

125. Fenix Modřany A - GBA Sparta B 28.03.2014 18:30 115:54 (33:9 61:17 89:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 28.03.2014, 18:30:00

místo: DDM Praha 12 - Modřany, Praha 12

rozhodčí:
Kohout Radomír
Hrnčíř Martin

126. Sokol Pražský B - BC JETS Praha 24.03.2014 20:10 60:74 (15:13 21:24 38:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 24.03.2014, 20:10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Kohout Radomír

22. kolo
127. Žižkov Falcons B - Sokol Pražský B 04.04.2014 20:35 67:55 (23:10 38:20 51:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 04.04.2014, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Šmíd Pavel
Pokorný Štěpán

128. BC JETS Praha - GBA Sparta B 03.04.2014 19:55 97:56 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 03.04.2014, 19:55:00

místo: SPŠSt Družstevní Ochoz, Praha 4

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Hrnčíř Martin

129. Fenix Modřany A - Sokol Kbely B 04.04.2014 18:30 73:66 (24:20 41:31 54:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 04.04.2014, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Pokorný Štěpán
Schaffner Vojta

130. Meteor TLC A - Sokol Vyšehrad B 31.03.2014 20:30 78:60 (20:14 37:23 64:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 31.03.2014, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Sušer Pavel
Treml Radek

131. Sokol Horní Počernice A - TJ Košíře B 31.03.2014 18:30 66:60 (20:24 46:30 52:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 31.03.2014, 18:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Záruba Matěj
Kucharič Milan

132. Sokol I. Smíchov - TJ ČZU Praha 31.03.2014 20:30 67:55 (16:18 34:32 55:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 31.03.2014, 20:30:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Kučera Martin
Vošahlík Marek

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.