image

muži / Oblasti / ročník 2013/14 / 3.třída A / Základní fáze


tabulka
1. TJ Slavoj OS A 22 17 5 1616:1206 39
2. Sokol Michle A 22 17 5 1529:1206 39
3. Tourist Říčany 22 15 7 1462:1214 37
4. Stavební fakulta B 22 14 8 1300:1055 36
5. BK Pirelli B 22 14 8 1434:1346 36
6. VSK Iuridica C 22 14 8 1320:1192 35
7. Radotínský SK A 22 13 9 1310:1297 35
8. Spoje Praha B 22 10 12 1268:1332 32
9. BK Slavoj Praha 22 9 13 1397:1443 31
10. SK Velká Ohrada B 22 7 15 1433:1567 29
11. Sokol Zlíchov B 22 1 21 1284:1842 23
12. Loko Vršovice 22 1 21 946:1599 23
1. kolo
1. Loko Vršovice - Sokol Zlíchov B 30.09.2013 17:40 60:58 (17:13 29:31 45:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 30.09.2013, 17:40:00

místo: ZŠ Na Líše, Praha 4

rozhodčí:
Seidl Petr
Novotný Petr

2. Sokol Michle A - Radotínský SK A 02.10.2013 20:10 63:64 (10:14 23:31 48:46 55:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 02.10.2013, 20:10:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Petrisko Lukáš
Nedělka Jiří

3. SK Velká Ohrada B - Tourist Říčany 01.10.2013 19:35 56:72 (8:14 21:39 39:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 01.10.2013, 19:35:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Ubr Pavel
Celina Lukáš

4. Spoje Praha B - TJ Slavoj OS A 02.10.2013 20:15 44:69 (15:14 27:38 37:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 02.10.2013, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Bernáth Matěj

5. Stavební fakulta B - BK Slavoj Praha 30.09.2013 20:10 64:42 (11:7 18:11 19:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 30.09.2013, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Plichta Jan
Rosenberger Tomáš

6. BK Pirelli B - VSK Iuridica C 04.10.2013 17:40 63:83 (13:22 32:38 44:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 04.10.2013, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Novotný Petr
Blahout Petr

2. kolo
7. Sokol Zlíchov B - VSK Iuridica C 09.10.2013 20:30 57:84 (10:19 21:44 35:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 09.10.2013, 20:30:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Bernáth Matěj

8. BK Slavoj Praha - BK Pirelli B 11.10.2013 18:00 53:72 (8:15 20:33 37:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 11.10.2013, 18:00:00

místo: ZŠ Molákova, Praha 8

rozhodčí:
Dub Michal
Jelínek Jan

9. TJ Slavoj OS A - Stavební fakulta B 09.10.2013 18:30 68:48 (20:16 30:28 50:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 09.10.2013, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Drápal Jakub

10. Tourist Říčany - Spoje Praha B 08.10.2013 20:00 76:58 (22:14 43:28 59:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 08.10.2013, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Novotný Petr
Petrisko Lukáš

11. Radotínský SK A - SK Velká Ohrada B 07.10.2013 20:00 61:45 (19:12 33:22 52:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 07.10.2013, 20:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Stejskal Matěj
Pavýza Jiří

12. Loko Vršovice - Sokol Michle A 07.10.2013 17:40 33:62 (6:15 11:31 21:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 07.10.2013, 17:40:00

místo: ZŠ Na Líše, Praha 4

rozhodčí:
Nejtek Tomáš
Seidl Petr

3. kolo
13. Sokol Michle A - Sokol Zlíchov B 16.10.2013 20:10 65:60 (17:16 28:29 46:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 16.10.2013, 20:10:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Mitáček Jan
Pörner Marek

14. SK Velká Ohrada B - Loko Vršovice 15.10.2013 19:35 85:45 (17:13 17:15 27:9 24:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 15.10.2013, 19:35:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Sláma Vojtěch
Šťastný Jakub

15. Spoje Praha B - Radotínský SK A 16.10.2013 20:15 53:70 (12:13 24:24 29:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 16.10.2013, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Kubín Filip
Dub Michal

16. Stavební fakulta B - Tourist Říčany 14.10.2013 20:10 49:64 (18:19 32:39 41:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 14.10.2013, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Juna Petr
Pörner Marek

17. BK Pirelli B - TJ Slavoj OS A 18.10.2013 17:40 68:43 (11:11 32:18 48:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 18.10.2013, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Heinrich David
Ulrych Lukáš

18. VSK Iuridica C - BK Slavoj Praha 14.10.2013 19:10 70:52 (22:16 37:32 57:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 14.10.2013, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Buršík Martin
Slanina Vladimír

4. kolo
19. Sokol Zlíchov B - BK Slavoj Praha 23.10.2013 20:30 62:86 (14:27 34:47 48:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 23.10.2013, 20:30:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Jon Miloslav
Bernáth Matěj

20. TJ Slavoj OS A - VSK Iuridica C 23.10.2013 18:30 72:61 (16:11 27:30 55:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 23.10.2013, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Drápal Jakub
Pommer Roman

21. Tourist Říčany - BK Pirelli B 22.10.2013 20:00 74:56 (24:22 38:28 63:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 22.10.2013, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Petrisko Lukáš
Mitáček Jan

22. Radotínský SK A - Stavební fakulta B 21.10.2013 20:00 34:45 (9:13 25:24 30:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 21.10.2013, 20:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Kucharič Milan

23. Loko Vršovice - Spoje Praha B 21.10.2013 17:40 41:64 (18:10 30:26 39:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 21.10.2013, 17:40:00

místo: ZŠ Na Líše, Praha 4

rozhodčí:
Balog Lukáš
Novotný Petr

24. Sokol Michle A - SK Velká Ohrada B 23.10.2013 20:10 81:54 (26:5 40:23 62:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 23.10.2013, 20:10:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Petrisko Lukáš
Mitáček Jan

5. kolo
25. SK Velká Ohrada B - Sokol Zlíchov B 29.10.2013 19:35 121:67 (25:16 54:32 90:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 29.10.2013, 19:35:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Krbec Martin
Celina Lukáš

26. Spoje Praha B - Sokol Michle A 30.10.2013 20:15 40:52 (4:12 20:27 31:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 30.10.2013, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Mašát Jan
Kubín Filip

27. Stavební fakulta B - Loko Vršovice 16.12.2013 20:10 88:37 (12:7 37:23 60:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 16.12.2013, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Juna Petr
Celina Lukáš

28. BK Pirelli B - Radotínský SK A 01.11.2013 17:40 63:45 (16:8 32:17 52:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 01.11.2013, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Kočová Magdalena
Kovačovič Matej

29. VSK Iuridica C - Tourist Říčany 16.12.2013 19:10 61:52 (19:19 31:30 43:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 16.12.2013, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Mitáček Jan

30. BK Slavoj Praha - TJ Slavoj OS A 01.11.2013 18:00 60:66 (10:19 20:35 42:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 01.11.2013, 18:00:00

místo: ZŠ Molákova, Praha 8

rozhodčí:
Jon Miloslav
Pommer Roman

6. kolo
31. Sokol Zlíchov B - TJ Slavoj OS A 06.11.2013 20:30 66:128 (11:35 25:58 51:86 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 06.11.2013, 20:30:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Bernáth Matěj
Jelínek Jan

32. Tourist Říčany - BK Slavoj Praha 05.11.2013 20:00 68:45 (20:8 36:21 48:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 05.11.2013, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Hernandez Marie
Buršík Martin

33. Radotínský SK A - VSK Iuridica C 04.11.2013 20:00 70:90 (23:16 28:47 46:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 04.11.2013, 20:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Celina Lukáš
Vošahlík Marek

34. Loko Vršovice - BK Pirelli B 04.11.2013 17:40 24:54 (6:12 14:27 18:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 04.11.2013, 17:40:00

místo: ZŠ Na Líše, Praha 4

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Pörner Marek

35. Sokol Michle A - Stavební fakulta B 06.11.2013 20:10 63:52 (16:12 33:30 49:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 06.11.2013, 20:10:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr
Kočan Anton

36. SK Velká Ohrada B - Spoje Praha B 05.11.2013 19:35 57:58 (16:10 28:22 39:44 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 05.11.2013, 19:35:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Bernáth Matěj
Sláma Vojtěch

7. kolo
37. Spoje Praha B - Sokol Zlíchov B 13.11.2013 20:15 69:46 (18:7 38:14 47:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 13.11.2013, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Kesler Vladimír

38. Stavební fakulta B - SK Velká Ohrada B 11.11.2013 20:10 61:53 (20:6 32:16 48:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 11.11.2013, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Jelínek Jan

39. BK Pirelli B - Sokol Michle A 15.11.2013 17:40 79:64 (15:9 30:28 56:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 15.11.2013, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Nejtek Tomáš

40. VSK Iuridica C - Loko Vršovice 11.11.2013 19:10 86:36 (23:4 52:20 65:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 11.11.2013, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kulhavý Zdeněk
Šmůla Petr

41. BK Slavoj Praha - Radotínský SK A 15.11.2013 18:00 67:52 (15:9 27:26 50:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 15.11.2013, 18:00:00

místo: ZŠ Molákova, Praha 8

rozhodčí:
Dub Michal
Nedělka Jiří

42. TJ Slavoj OS A - Tourist Říčany 13.11.2013 18:30 74:55 (20:17 36:29 57:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 13.11.2013, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Nedělka Jiří
Kejklíček Roman

8. kolo
43. Sokol Zlíchov B - Tourist Říčany 20.11.2013 20:30 82:85 (22:20 41:42 55:62 75:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 20.11.2013, 20:30:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Sláma Vojtěch
Kosek Jiří

44. Radotínský SK A - TJ Slavoj OS A 18.11.2013 20:00 51:79 (9:21 31:36 45:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 18.11.2013, 20:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Svoboda Luděk

45. Loko Vršovice - BK Slavoj Praha 18.11.2013 17:40 39:64 (4:12 15:30 21:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 18.11.2013, 17:40:00

místo: ZŠ Na Líše, Praha 4

rozhodčí:
Balog Lukáš
Nejtek Tomáš

46. Sokol Michle A - VSK Iuridica C 20.11.2013 20:10 75:54 (27:14 41:30 54:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 20.11.2013, 20:10:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Petrisko Lukáš
Kočan Anton

47. SK Velká Ohrada B - BK Pirelli B 19.11.2013 19:35 70:81 (22:20 41:38 47:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 19.11.2013, 19:35:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Celina Lukáš
Sláma Vojtěch

48. Spoje Praha B - Stavební fakulta B 20.11.2013 20:15 42:67 (10:17 24:31 35:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 20.11.2013, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Dub Michal

9. kolo
49. Stavební fakulta B - Sokol Zlíchov B 25.11.2013 20:10 92:37 (34:0 58:18 80:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 25.11.2013, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Úlehla Radek
Treml Radek

50. BK Pirelli B - Spoje Praha B 29.11.2013 17:40 73:59 (19:22 35:30 52:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 29.11.2013, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Jelínek Jan
Musil Jan

51. VSK Iuridica C - SK Velká Ohrada B 25.11.2013 19:10 79:45 (16:10 36:17 60:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 25.11.2013, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Tax Tomáš
Strnad Pavel

52. BK Slavoj Praha - Sokol Michle A 29.11.2013 18:00 62:71 (6:23 22:37 41:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 29.11.2013, 18:00:00

místo: ZŠ Molákova, Praha 8

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Dub Michal

53. TJ Slavoj OS A - Loko Vršovice 27.11.2013 18:30 107:44 (21:8 46:18 76:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 27.11.2013, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Dub Michal

54. Tourist Říčany - Radotínský SK A 26.11.2013 20:00 64:51 (13:15 30:29 46:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 26.11.2013, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Lochman Radek
Večerka Jakub

10. kolo
55. Sokol Zlíchov B - Radotínský SK A 04.12.2013 20:30 65:67 (19:18 31:39 48:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 04.12.2013, 20:30:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Bernáth Matěj
Veselý Jiří

56. Loko Vršovice - Tourist Říčany 02.12.2013 17:40 36:67 (13:13 20:32 25:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 02.12.2013, 17:40:00

místo: ZŠ Na Líše, Praha 4

rozhodčí:
Balog Lukáš
Novotný Petr

57. Sokol Michle A - TJ Slavoj OS A 04.12.2013 20:10 68:45 (17:9 40:16 51:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 04.12.2013, 20:10:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Kunc Martin
Pörner Marek

58. SK Velká Ohrada B - BK Slavoj Praha 03.12.2013 19:35 70:74 (17:21 38:33 50:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 03.12.2013, 19:35:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Svoboda Luděk

*59. Spoje Praha B - VSK Iuridica C 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:



60. Stavební fakulta B - BK Pirelli B 02.12.2013 20:10 84:45 (20:22 40:34 65:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 02.12.2013, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Drápal Jakub

11. kolo
61. BK Pirelli B - Sokol Zlíchov B 13.12.2013 17:40 80:54 (25:18 48:25 69:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 13.12.2013, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Kočová Magdalena
Balog Lukáš

62. VSK Iuridica C - Stavební fakulta B 09.12.2013 19:10 60:39 (4:13 18:21 41:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 09.12.2013, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Nejtek Tomáš
Novotný Petr

63. BK Slavoj Praha - Spoje Praha B 13.12.2013 18:00 75:71 (30:18 49:38 65:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 13.12.2013, 18:00:00

místo: ZŠ Molákova, Praha 8

rozhodčí:
Pommer Roman
Nedělka Jiří

64. TJ Slavoj OS A - SK Velká Ohrada B 11.12.2013 18:30 83:52 (25:14 41:29 69:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 11.12.2013, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Dub Michal
Pommer Roman

65. Tourist Říčany - Sokol Michle A 10.12.2013 20:00 65:71 (11:16 27:30 46:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 10.12.2013, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Kočan Anton
Šmůla Marek

66. Radotínský SK A - Loko Vršovice 09.12.2013 20:00 63:48 (12:9 23:21 40:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 09.12.2013, 20:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Sláma Vojtěch
Svoboda Luděk

12. kolo
67. Sokol Zlíchov B - Loko Vršovice 08.01.2014 20:30 65:51 (23:6 35:18 53:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 08.01.2014, 20:30:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Bernáth Matěj
Svoboda Luděk

68. Radotínský SK A - Sokol Michle A 06.01.2014 20:00 60:52 (17:17 32:27 47:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 06.01.2014, 20:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Celina Lukáš
Svoboda Luděk

69. Tourist Říčany - SK Velká Ohrada B 07.01.2014 20:00 94:34 (21:12 49:16 72:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 07.01.2014, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Mitáček Jan
Petrisko Lukáš

70. TJ Slavoj OS A - Spoje Praha B 08.01.2014 18:30 68:52 (13:16 33:22 50:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 08.01.2014, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Novotný Petr
Kejklíček Roman

71. BK Slavoj Praha - Stavební fakulta B 10.01.2014 18:00 57:56 (20:8 26:22 43:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 10.01.2014, 18:00:00

místo: ZŠ Molákova, Praha 8

rozhodčí:
Kubín Filip
Jon Miloslav

72. VSK Iuridica C - BK Pirelli B 06.01.2014 19:10 62:58 (12:9 17:21 39:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 06.01.2014, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Buršík Martin
Strnad Pavel

13. kolo
73. VSK Iuridica C - Sokol Zlíchov B 13.01.2014 19:10 71:46 (25:8 41:21 54:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 13.01.2014, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Tax Tomáš
Strnad Pavel

74. BK Pirelli B - BK Slavoj Praha 17.01.2014 17:40 71:63 (17:17 29:35 52:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 17.01.2014, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Nedělka Jiří

75. Stavební fakulta B - TJ Slavoj OS A 13.01.2014 20:10 51:45 (16:16 25:21 36:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 13.01.2014, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Milata Rostislav
Heinrich David

76. Spoje Praha B - Tourist Říčany 19.02.2014 20:15 67:60 (13:10 32:33 41:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 19.02.2014, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Jon Miloslav
Drápal Jakub

77. SK Velká Ohrada B - Radotínský SK A 14.01.2014 19:35 72:81 (14:18 32:34 53:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 14.01.2014, 19:35:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Sláma Vojtěch

78. Sokol Michle A - Loko Vršovice 15.01.2014 20:10 73:39 (16:9 31:11 49:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 15.01.2014, 20:10:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Pörner Marek
Petrisko Lukáš

14. kolo
79. Sokol Zlíchov B - Sokol Michle A 22.01.2014 20:30 56:106 (16:29 28:63 41:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 22.01.2014, 20:30:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Jelínek Jan
Sedláček Jan

80. Loko Vršovice - SK Velká Ohrada B 20.01.2014 17:40 45:77 (15:22 25:40 34:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 20.01.2014, 17:40:00

místo: ZŠ Na Líše, Praha 4

rozhodčí:
Balog Lukáš
Kulhavý Zdeněk

81. Radotínský SK A - Spoje Praha B 20.01.2014 20:00 60:51 (21:8 33:14 51:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 20.01.2014, 20:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Vošahlík Marek

82. Tourist Říčany - Stavební fakulta B 21.01.2014 20:00 54:39 (18:9 28:16 42:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 21.01.2014, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Novotný Petr
Šmůla Marek

83. TJ Slavoj OS A - BK Pirelli B 22.01.2014 18:30 67:62 (20:15 36:30 52:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 22.01.2014, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Mašát Jan
Pommer Roman

84. BK Slavoj Praha - VSK Iuridica C 24.01.2014 18:00 74:59 (19:18 41:33 52:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 24.01.2014, 18:00:00

místo: ZŠ Molákova, Praha 8

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Nedělka Jiří

15. kolo
85. BK Slavoj Praha - Sokol Zlíchov B 31.01.2014 18:00 106:33 (23:9 55:17 77:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 31.01.2014, 18:00:00

místo: ZŠ Molákova, Praha 8

rozhodčí:
Dub Michal
Nedělka Jiří

86. VSK Iuridica C - TJ Slavoj OS A 27.01.2014 19:10 33:78 (11:22 19:41 27:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 27.01.2014, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kunc Martin
Tax Tomáš

87. BK Pirelli B - Tourist Říčany 31.01.2014 17:40 71:45 (19:5 35:20 55:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 31.01.2014, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Kočová Magdalena
Balog Lukáš

88. Stavební fakulta B - Radotínský SK A 27.01.2014 20:10 67:35 (18:14 36:22 51:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 27.01.2014, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Plichta Jan
Ulrych Lukáš

89. Spoje Praha B - Loko Vršovice 29.01.2014 20:15 84:57 (16:12 38:26 64:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 29.01.2014, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Mašát Jan
Kesler Vladimír

90. SK Velká Ohrada B - Sokol Michle A 28.01.2014 19:35 46:85 (7:22 15:45 25:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 28.01.2014, 19:35:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Sláma Vojtěch
Celina Lukáš

16. kolo
91. Sokol Zlíchov B - SK Velká Ohrada B 05.02.2014 20:30 87:91 (29:13 14:25 22:28 22:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 05.02.2014, 20:30:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Bernáth Matěj
Plichta Jan

92. Sokol Michle A - Spoje Praha B 05.02.2014 20:10 76:57 (21:21 33:37 51:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 05.02.2014, 20:10:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Kunc Martin
Kočová Magdalena

93. Loko Vršovice - Stavební fakulta B 03.02.2014 17:40 31:54 (8:23 22:35 29:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 03.02.2014, 17:40:00

místo: ZŠ Na Líše, Praha 4

rozhodčí:
Hostinský Jan
Treml Radek

94. Radotínský SK A - BK Pirelli B 03.02.2014 20:00 49:54 (11:14 19:23 28:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 03.02.2014, 20:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Novotný Petr

95. Tourist Říčany - VSK Iuridica C 04.02.2014 20:00 67:49 (13:11 32:21 59:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 04.02.2014, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Novotný Petr
Hernandez Marie

96. TJ Slavoj OS A - BK Slavoj Praha 05.02.2014 18:30 84:43 (20:10 37:22 62:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 05.02.2014, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Drápal Jakub

17. kolo
97. TJ Slavoj OS A - Sokol Zlíchov B 12.02.2014 18:30 105:64 (21:13 42:33 70:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 12.02.2014, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Buršík Martin
Pommer Roman

98. BK Slavoj Praha - Tourist Říčany 14.02.2014 18:00 62:83 (21:21 35:45 54:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 14.02.2014, 18:00:00

místo: ZŠ Molákova, Praha 8

rozhodčí:
Nedělka Jiří
Svoboda Luděk

99. VSK Iuridica C - Radotínský SK A 10.02.2014 19:10 69:58 (20:15 35:27 56:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 10.02.2014, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Balog Lukáš
Tax Tomáš

100. BK Pirelli B - Loko Vršovice 14.02.2014 17:40 71:51 (24:12 32:20 55:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 14.02.2014, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Musil Jan
Bernáth Matěj

101. Stavební fakulta B - Sokol Michle A 10.02.2014 20:10 58:63 (15:5 26:18 42:44 54:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 10.02.2014, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Juna Petr
Stejskal Matěj

102. Spoje Praha B - SK Velká Ohrada B 12.02.2014 20:15 65:63 (19:18 34:30 52:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 12.02.2014, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Dub Michal
Juna Petr

18. kolo
103. Sokol Zlíchov B - Spoje Praha B 05.03.2014 20:30 77:95 (19:22 39:47 52:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 05.03.2014, 20:30:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Bernáth Matěj
Ulrych Lukáš

104. SK Velká Ohrada B - Stavební fakulta B 04.03.2014 19:35 59:57 (19:17 27:25 43:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 04.03.2014, 19:35:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Celina Lukáš
Eichler Jakub

105. Sokol Michle A - BK Pirelli B 05.03.2014 20:10 82:47 (27:10 48:20 66:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 05.03.2014, 20:10:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Kunc Martin
Pörner Marek

106. Loko Vršovice - VSK Iuridica C 03.03.2014 17:40 43:58 (4:19 13:33 24:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 03.03.2014, 17:40:00

místo: ZŠ Na Líše, Praha 4

rozhodčí:
Nejtek Tomáš
Balog Lukáš

107. Radotínský SK A - BK Slavoj Praha 03.03.2014 20:00 72:38 (15:8 40:14 53:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 03.03.2014, 20:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Kucharič Milan
Jelínek Jan

108. Tourist Říčany - TJ Slavoj OS A 04.03.2014 20:00 46:62 (17:18 31:31 36:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 04.03.2014, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Pörner Marek
Hernandez Marie

19. kolo
109. Tourist Říčany - Sokol Zlíchov B 11.03.2014 20:00 70:35 (19:11 32:20 45:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 11.03.2014, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Hernandez Marie

110. TJ Slavoj OS A - Radotínský SK A 12.03.2014 18:30 66:78 (17:12 33:32 42:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 12.03.2014, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Nedělka Jiří

111. BK Slavoj Praha - Loko Vršovice 14.03.2014 18:00 94:54 (28:18 47:29 71:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 14.03.2014, 18:00:00

místo: ZŠ Molákova, Praha 8

rozhodčí:
Mašát Jan
Nedělka Jiří

112. VSK Iuridica C - Sokol Michle A 10.03.2014 19:10 42:52 (11:7 19:17 31:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 10.03.2014, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Tax Tomáš
Novotný Petr

113. BK Pirelli B - SK Velká Ohrada B 14.03.2014 17:40 76:73 (17:22 37:40 54:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 14.03.2014, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Kočová Magdalena
Bernáth Matěj

114. Stavební fakulta B - Spoje Praha B 10.03.2014 20:10 59:47 (14:8 24:18 45:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 10.03.2014, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Plichta Jan
Stejskal Matěj

20. kolo
115. Sokol Zlíchov B - Stavební fakulta B 19.03.2014 20:30 56:77 (11:23 21:16 10:17 14:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 19.03.2014, 20:30:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Bernáth Matěj
Sláma Vojtěch

116. Spoje Praha B - BK Pirelli B 19.03.2014 20:15 63:58 (20:16 37:31 55:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 19.03.2014, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Moravec Jan

117. SK Velká Ohrada B - VSK Iuridica C 18.03.2014 19:35 61:73 (20:25 34:38 50:59 61:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 18.03.2014, 19:35:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Stejskal Matěj
Bernáth Lukáš

118. Sokol Michle A - BK Slavoj Praha 19.03.2014 20:10 104:62 (30:13 54:27 72:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 19.03.2014, 20:10:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Drápal Jakub
Seidl Petr

119. Loko Vršovice - TJ Slavoj OS A 17.03.2014 17:40 33:72 (8:24 20:41 25:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 17.03.2014, 17:40:00

místo: ZŠ Na Líše, Praha 4

rozhodčí:
Bukovský Michal


120. Radotínský SK A - Tourist Říčany 17.03.2014 20:00 53:48 (17:12 33:24 48:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 17.03.2014, 20:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Celina Lukáš
Svoboda Luděk

21. kolo
121. Radotínský SK A - Sokol Zlíchov B 24.03.2014 20:00 64:46 (17:13 41:19 53:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 24.03.2014, 20:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Sláma Vojtěch
Celina Lukáš

122. Tourist Říčany - Loko Vršovice 25.03.2014 20:00 81:47 (17:8 42:17 60:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 25.03.2014, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Balog Lukáš
Hostinský Jan

123. TJ Slavoj OS A - Sokol Michle A 26.03.2014 18:30 59:45 (20:12 37:20 51:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 26.03.2014, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Jon Miloslav
Drápal Jakub

124. BK Slavoj Praha - SK Velká Ohrada B 28.03.2014 18:00 66:67 (19:16 30:37 49:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 28.03.2014, 18:00:00

místo: ZŠ Molákova, Praha 8

rozhodčí:
Kubín Filip
Jon Miloslav

125. VSK Iuridica C - Spoje Praha B 24.03.2014 19:10 76:54 (14:5 38:19 54:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 24.03.2014, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Seidl Petr
Nejtek Tomáš

126. BK Pirelli B - Stavební fakulta B 28.03.2014 17:40 63:73 (21:12 32:32 44:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 28.03.2014, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Pörner Marek

22. kolo
127. Sokol Zlíchov B - BK Pirelli B 02.04.2014 20:30 65:69 (17:20 30:37 46:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 02.04.2014, 20:30:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Sláma Vojtěch

*128. Stavební fakulta B - VSK Iuridica C 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



129. Spoje Praha B - BK Slavoj Praha 02.04.2014 20:15 55:52 (17:11 27:26 42:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 02.04.2014, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Jelínek Jan
Juna Petr

130. SK Velká Ohrada B - TJ Slavoj OS A 01.04.2014 19:35 82:76 (28:24 44:40 59:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 01.04.2014, 19:35:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Sláma Vojtěch
Celina Lukáš

131. Sokol Michle A - Tourist Říčany 02.04.2014 20:10 56:72 (11:24 27:42 41:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 02.04.2014, 20:10:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Seidl Petr
Kočan Anton

132. Loko Vršovice - Radotínský SK A 31.03.2014 17:40 52:72 (18:13 32:23 38:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 31.03.2014, 17:40:00

místo: ZŠ Na Líše, Praha 4

rozhodčí:
Balog Lukáš
Bernáth Matěj

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC