image

mladší minižáci U12 / Oblasti / ročník 2013/14 / Oblastní přebor zákl. část / Oblastní přebor zákl. část


tabulka
1. Slavoj BK Litoměřice 20 18 2 1656:722 38
2. BK Kondoři Liberec 20 15 5 1200:775 35
3. BK REAL Roudnice n.L. 20 15 5 1260:864 35
4. BK SLUNETA Ústí n.L. 20 7 13 986:1181 27
5. BK Horejsek Děčín 20 4 16 934:1592 24
6. TJ Slovan Varnsdorf 20 1 19 663:1565 21
1. kolo
1. BK Horejsek Děčín - Slovan Varnsdorf 21.09.2013 15:00 45:46 (15:4 26:19 43:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 21.09.2013, 15:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:



2. BK Horejsek Děčín - Slovan Varnsdorf 21.09.2013 17:00 59:48 (2:7 19:22 38:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 21.09.2013, 17:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:



3. BK Kondoři Liberec - BK REAL Roudnice n.L. 25.09.2013 16:00 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 25.09.2013, 16:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



4. BK Kondoři Liberec - BK REAL Roudnice n.L. 25.09.2013 18:00 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 25.09.2013, 18:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



5. Slavoj Litoměřice - BK SLUNETA Ústí n.L. 21.09.2013 09:00 78:31 (28:6 47:16 67:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 21.09.2013, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



6. Slavoj Litoměřice - BK SLUNETA Ústí n.L. 21.09.2013 11:00 77:26 (28:2 41:9 59:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 21.09.2013, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



2. kolo
7. Slovan Varnsdorf - BK SLUNETA Ústí n.L. 06.10.2013 10:00 51:89 (8:23 19:53 33:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 06.10.2013, 10:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:



8. Slovan Varnsdorf - BK SLUNETA Ústí n.L. 06.10.2013 12:00 49:71 (12:18 26:25 30:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 06.10.2013, 12:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:



9. Slavoj Litoměřice - BK REAL Roudnice n.L. 05.10.2013 09:00 129:16 (42:2 62:4 110:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 05.10.2013, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



10. Slavoj Litoměřice - BK REAL Roudnice n.L. 05.10.2013 11:00 101:19 (38:4 61:8 91:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 05.10.2013, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



11. BK Horejsek Děčín - BK Kondoři Liberec 05.10.2013 12:30 36:71 (3:21 19:37 29:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 05.10.2013, 12:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:



12. BK Horejsek Děčín - BK Kondoři Liberec 05.10.2013 14:30 39:69 (14:14 22:28 30:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 05.10.2013, 14:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:



3. kolo
13. BK Kondoři Liberec - Slovan Varnsdorf 19.10.2013 09:00 97:29 (19:6 42:19 66:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 19.10.2013, 09:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



14. BK Kondoři Liberec - Slovan Varnsdorf 19.10.2013 11:00 54:34 (9:16 27:20 40:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 19.10.2013, 11:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



15. Slavoj Litoměřice - BK Horejsek Děčín 19.10.2013 09:00 109:40 (34:5 61:16 84:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 19.10.2013, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



16. Slavoj Litoměřice - BK Horejsek Děčín 19.10.2013 11:00 88:50 (32:11 52:29 80:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 19.10.2013, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



17. BK SLUNETA Ústí n.L. - BK REAL Roudnice n.L. 19.10.2013 10:00 24:72 (9:20 13:24 19:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 19.10.2013, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:



18. BK SLUNETA Ústí n.L. - BK REAL Roudnice n.L. 19.10.2013 12:00 24:60 (6:15 10:35 18:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 19.10.2013, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:



4. kolo
19. Slovan Varnsdorf - BK REAL Roudnice n.L. 03.11.2013 10:00 15:109 (6:27 11:42 11:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 03.11.2013, 10:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:



20. Slovan Varnsdorf - BK REAL Roudnice n.L. 03.11.2013 12:00 38:80 (6:11 15:32 24:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 03.11.2013, 12:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:



21. BK Horejsek Děčín - BK SLUNETA Ústí n.L. 03.11.2013 11:30 54:76 (21:13 30:32 38:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 03.11.2013, 11:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:



22. BK Horejsek Děčín - BK SLUNETA Ústí n.L. 03.11.2013 13:30 45:74 (11:18 23:34 38:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 03.11.2013, 13:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:



23. BK Kondoři Liberec - Slavoj Litoměřice 02.11.2013 10:00 66:60 (15:19 32:35 48:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 02.11.2013, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



24. BK Kondoři Liberec - Slavoj Litoměřice 02.11.2013 12:00 47:61 (8:17 17:31 31:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 02.11.2013, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



5. kolo
25. Slavoj Litoměřice - Slovan Varnsdorf 16.11.2013 09:00 112:15 (28:4 49:7 88:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 16.11.2013, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Vinš Michal
Hendrych Jan

26. Slavoj Litoměřice - Slovan Varnsdorf 16.11.2013 11:00 116:20 (28:6 66:8 84:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 16.11.2013, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan
Vinš Michal

27. BK SLUNETA Ústí n.L. - BK Kondoři Liberec 16.11.2013 09:30 40:47 (12:12 18:21 32:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 16.11.2013, 09:30:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Kouba Dalibor

28. BK SLUNETA Ústí n.L. - BK Kondoři Liberec 16.11.2013 11:30 48:55 (17:13 25:25 40:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 16.11.2013, 11:30:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Kouba Dalibor

29. BK Horejsek Děčín - BK REAL Roudnice n.L. 17.11.2013 08:00 29:91 (4:18 15:31 25:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 17.11.2013, 08:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Švarc Vojtěch

30. BK Horejsek Děčín - BK REAL Roudnice n.L. 17.11.2013 09:30 38:104 (17:26 23:48 29:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 17.11.2013, 09:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Švarc Vojtěch

6. kolo
31. Slovan Varnsdorf - BK Horejsek Děčín 01.12.2013 09:00 54:72 (12:10 28:29 38:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 01.12.2013, 09:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Martinovská Michaela
Stodůlková Klára

32. Slovan Varnsdorf - BK Horejsek Děčín 01.12.2013 11:00 43:81 (8:32 18:46 25:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 01.12.2013, 11:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Martinovská Michaela
Stodůlková Klára

33. BK REAL Roudnice n.L. - BK Kondoři Liberec 30.11.2013 12:00 56:41 (4:14 29:18 40:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 30.11.2013, 12:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Dub Pavel
Kovačiková Denisa

34. BK REAL Roudnice n.L. - BK Kondoři Liberec 30.11.2013 14:00 72:28 (12:14 32:18 53:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 30.11.2013, 14:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kovačiková Denisa
Dub Pavel

35. BK SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice 30.11.2013 10:00 34:73 (4:24 20:29 24:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 30.11.2013, 10:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Szabo David

36. BK SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice 30.11.2013 12:00 44:75 (5:27 12:34 28:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 30.11.2013, 12:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Szabo David

7. kolo
37. BK SLUNETA Ústí n.L. - Slovan Varnsdorf 14.12.2013 10:00 58:21 (13:4 21:9 3:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 14.12.2013, 10:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Vinš Michal

38. BK SLUNETA Ústí n.L. - Slovan Varnsdorf 14.12.2013 12:00 58:21 (13:4 21:9 37:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 14.12.2013, 12:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Vinš Michal
Šedivý Jan

39. BK REAL Roudnice n.L. - Slavoj Litoměřice 15.12.2013 09:00 58:39 (14:8 34:14 46:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 15.12.2013, 09:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Blašková Martina
Markvart Martin

40. BK REAL Roudnice n.L. - Slavoj Litoměřice 15.12.2013 11:00 67:68 (12:15 29:34 43:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 15.12.2013, 11:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Blašková Martina
Markvart Martin

41. BK Kondoři Liberec - BK Horejsek Děčín 12.01.2014 10:00 115:17 (29:2 60:4 88:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 12.01.2014, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Martinovská Michaela
Stodůlková Klára

42. BK Kondoři Liberec - BK Horejsek Děčín 12.01.2014 12:00 135:25 (28:5 51:15 84:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 12.01.2014, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Stodůlková Klára
Martinovská Michaela

8. kolo
43. Slovan Varnsdorf - BK Kondoři Liberec 11.01.2014 10:00 23:74 (10:20 17:33 21:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 11.01.2014, 10:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Martinovská Michaela
Stodůlková Klára

44. Slovan Varnsdorf - BK Kondoři Liberec 11.01.2014 12:00 25:95 (13:16 21:40 23:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 11.01.2014, 12:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Stodůlková Klára
Martinovská Michaela

45. BK Horejsek Děčín - Slavoj Litoměřice 11.01.2014 13:00 33:88 (0:19 13:38 25:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 11.01.2014, 13:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Jínová Simona

46. BK Horejsek Děčín - Slavoj Litoměřice 11.01.2014 15:00 47:83 (6:23 11:42 35:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 11.01.2014, 15:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Jínová Simona

47. BK REAL Roudnice n.L. - BK SLUNETA Ústí n.L. 15.01.2014 17:00 101:37 (14:12 42:22 66:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 15.01.2014, 17:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Blašková Martina
Kovačiková Denisa

48. BK REAL Roudnice n.L. - BK SLUNETA Ústí n.L. 15.01.2014 19:00 63:40 (5:13 29:25 36:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 15.01.2014, 19:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kovačiková Denisa
Blašková Martina

9. kolo
49. BK REAL Roudnice n.L. - Slovan Varnsdorf 26.01.2014 08:30 64:38 (18:10 37:20 52:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 26.01.2014, 08:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Pásek Jan
Hendrych Jan

50. BK REAL Roudnice n.L. - Slovan Varnsdorf 26.01.2014 10:15 48:33 (11:1 27:18 35:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 26.01.2014, 10:15:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Pásek Jan
Hendrych Jan

51. BK SLUNETA Ústí n.L. - BK Horejsek Děčín 25.01.2014 10:00 55:63 (16:20 26:30 47:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 25.01.2014, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Hirschner Aleš

52. BK SLUNETA Ústí n.L. - BK Horejsek Děčín 25.01.2014 12:00 63:59 (25:10 41:28 55:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 25.01.2014, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hirschner Aleš
Dorník Zdeněk

53. Slavoj Litoměřice - BK Kondoři Liberec 25.01.2014 09:00 56:19 (12:2 24:6 38:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 25.01.2014, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Blašková Martina
Kovačiková Denisa

54. Slavoj Litoměřice - BK Kondoři Liberec 25.01.2014 11:00 60:30 (9:6 31:16 40:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 25.01.2014, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa
Blašková Martina

10. kolo
55. Slovan Varnsdorf - Slavoj Litoměřice 09.02.2014 10:00 28:102 (2:21 11:43 24:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 09.02.2014, 10:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Martinovská Michaela
Liška Jaroslav

56. Slovan Varnsdorf - Slavoj Litoměřice 09.02.2014 12:00 32:81 (8:16 21:41 27:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 09.02.2014, 12:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Martinovská Michaela

57. BK Kondoři Liberec - BK SLUNETA Ústí n.L. 10.02.2014 15:00 51:39 (15:8 25:16 39:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 10.02.2014, 15:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Martinovská Michaela
Jínová Simona

58. BK Kondoři Liberec - BK SLUNETA Ústí n.L. 10.02.2014 17:00 66:55 (11:16 31:26 49:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 10.02.2014, 17:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Jínová Simona
Martinovská Michaela

59. BK REAL Roudnice n.L. - BK Horejsek Děčín 09.02.2014 09:00 81:60 (14:18 44:28 57:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 09.02.2014, 09:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Dub Pavel
Pásek Jan

60. BK REAL Roudnice n.L. - BK Horejsek Děčín 09.02.2014 11:00 99:42 (33:8 55:26 77:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 09.02.2014, 11:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Pásek Jan
Dub Pavel

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.