image

nejmladší minižactvo / Oblasti / ročník 2013/14 / nejmladší minižactvo / Nejmladší minižacrvo


tabulka
1. Slavoj BK Litoměřice 12 12 0 1053:208 24
2. Válečníci Děčín B 12 9 3 745:365 21
3. TJ Slovan Litoměřice A 12 8 4 633:374 20
4. BK Slovan Ústí n.L. 10 9 1 584:287 19
5. SLUNETA Ústí n.L. 12 7 5 643:473 19
6. BA 2006 Roudnice n.L. 12 7 5 666:534 19
7. BK Horejsek Děčín B 12 6 6 515:540 18
8. BK Baník Most 12 6 6 559:603 18
9. BK SLUNETA Ústí n.L. C 12 5 7 432:581 17
10. SLUNETA Ústí n.L. B 12 4 8 337:716 16
11. TJ Slovan Varnsdorf 12 3 9 561:592 15
12. TJ Slovan Litoměřice B 12 3 9 166:688 15
13. Levharti Chomutov 12 2 10 380:712 14
14. BK Teplice A 12 2 10 138:739 14
1. kolo
1. Baník Most - Levharti Chomutov 12.10.2013 09:30 77:21 (18:7 34:10 52:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 1

datum: 12.10.2013, 09:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:



2. Levharti Chomutov - Slavoj BK Litoměřice 12.10.2013 11:00 9:80 (3:25 3:41 5:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 2

datum: 12.10.2013, 11:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:



3. Slavoj BK Litoměřice - Baník Most 12.10.2013 12:30 76:23 (28:9 47:15 60:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 3

datum: 12.10.2013, 12:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:



4. Slovan Ústí n.L. - Válečníci Děčín B 12.10.2013 10:00 46:17 (12:2 22:10 33:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 4

datum: 12.10.2013, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:



5. Válečníci Děčín B - BA 2006 Roudnice n.L. 12.10.2013 11:30 23:50 (7:7 9:15 13:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 5

datum: 12.10.2013, 11:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:



6. BA 2006 Roudnice n.L. - Slovan Ústí n.L. 12.10.2013 13:00 35:49 (14:16 16:29 19:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 6

datum: 12.10.2013, 13:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:



7. Slovan Litoměřice B - SLUNETA Ústí n.L. 12.10.2013 09:00 5:101 (2:28 5:42 5:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 7

datum: 12.10.2013, 09:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:



8. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice A 12.10.2013 11:00 76:3 (33:0 55:0 67:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 8

datum: 12.10.2013, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:



9. BK Teplice A - Slovan Litoměřice B 12.10.2013 13:00 18:20 (2:8 5:10 13:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 9

datum: 12.10.2013, 13:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:



10. BK Horejsek Děčín B - Slovan Varnsdorf 13.10.2013 13:30 52:18 (4:7 23:9 37:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 10

datum: 13.10.2013, 13:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:



11. Slovan Varnsdorf - Slovan Litoměřice A 13.10.2013 15:00 12:65 (2:13 4:27 4:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 11

datum: 13.10.2013, 15:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:



12. Slovan Litoměřice A - BK Horejsek Děčín B 13.10.2013 16:30 47:25 (8:4 1:8 29:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 12

datum: 13.10.2013, 16:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:



13. SLUNETA Ústí n.L. B - BK SLUNETA Ústí n.L. C 19.10.2013 10:00 4:86 (2:20 2:42 4:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 13

datum: 19.10.2013, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:



14. BK SLUNETA Ústí n.L. C - SLUNETA Ústí n.L. B 19.10.2013 12:00 95:6 (15:0 40:0 65:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 14

datum: 19.10.2013, 12:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:



2. kolo
15. BK Teplice A - Levharti Chomutov 09.11.2013 09:00 0:68 (0:8 0:41 0:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
2. kolo, zápas č. 15

datum: 09.11.2013, 09:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Hirschner Aleš

16. Levharti Chomutov - Slovan Litoměřice B 09.11.2013 11:00 61:3 (8:0 24:3 36:3)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
2. kolo, zápas č. 16

datum: 09.11.2013, 11:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Hirschner Aleš

17. Slovan Litoměřice B - BK Teplice A 09.11.2013 13:00 13:19 (8:7 8:13 10:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
2. kolo, zápas č. 17

datum: 09.11.2013, 13:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Hirschner Aleš

18. Slavoj BK Litoměřice - BA 2006 Roudnice n.L. 09.11.2013 09:00 101:20 (2:8 53:10 96:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
2. kolo, zápas č. 18

datum: 09.11.2013, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Blašková Martina
Kovačiková Denisa

19. BA 2006 Roudnice n.L. - Baník Most 09.11.2013 11:00 37:51 (4:20 16:26 31:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
2. kolo, zápas č. 19

datum: 09.11.2013, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Blašková Martina
Kovačiková Denisa

20. Baník Most - Slavoj BK Litoměřice 09.11.2013 13:00 16:90 (0:28 2:52 2:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
2. kolo, zápas č. 20

datum: 09.11.2013, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Blašková Martina
Kovačiková Denisa

21. Slovan Litoměřice A - Slovan Ústí n.L. 09.11.2013 10:00 29:59 (4:20 19:29 21:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
2. kolo, zápas č. 21

datum: 09.11.2013, 10:00:00

místo: tělocvična 7. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Pásek Jan
Malý Tomáš

22. Slovan Litoměřice A - Slovan Ústí n.L. 09.11.2013 12:00 15:59 (9:12 11:32 13:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
2. kolo, zápas č. 22

datum: 09.11.2013, 12:00:00

místo: tělocvična 7. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Malý Tomáš
Pásek Jan

23. SLUNETA Ústí n.L. - SLUNETA Ústí n.L. B 10.11.2013 09:00 49:14 (12:6 24:6 35:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
2. kolo, zápas č. 23

datum: 10.11.2013, 09:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Vinš Michal
Šedivý Jan

24. SLUNETA Ústí n.L. B - BK SLUNETA Ústí n.L. C 10.11.2013 11:00 28:39 (9:0 13:18 23:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
2. kolo, zápas č. 24

datum: 10.11.2013, 11:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Vinš Michal

25. BK SLUNETA Ústí n.L. C - SLUNETA Ústí n.L. 10.11.2013 13:00 32:63 (14:18 16:31 26:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
2. kolo, zápas č. 25

datum: 10.11.2013, 13:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Vinš Michal
Šedivý Jan

26. Válečníci Děčín B - BK Horejsek Děčín B 09.11.2013 13:30 46:26 (15:2 23:13 38:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
2. kolo, zápas č. 26

datum: 09.11.2013, 13:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan
Švarc Vojtěch

27. BK Horejsek Děčín B - Slovan Varnsdorf 09.11.2013 15:30 54:31 (10:9 35:13 44:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
2. kolo, zápas č. 27

datum: 09.11.2013, 15:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan
Švarc Vojtěch

28. Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín B 09.11.2013 17:30 33:53 (10:14 22:24 23:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
2. kolo, zápas č. 28

datum: 09.11.2013, 17:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Švarc Vojtěch
Kout Jan

3. kolo
29. Levharti Chomutov - Slovan Ústí n.L. 07.12.2013 09:00 10:111 (4:35 6:57 10:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
3. kolo, zápas č. 29

datum: 07.12.2013, 09:00:00

místo: tělocvična SPŠ, Chomutov

rozhodčí:
Doksanský Milan
Hirschner Aleš

30. Slovan Ústí n.L. - Válečníci Děčín B 07.12.2013 11:00 50:30 (10:6 26:16 38:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
3. kolo, zápas č. 30

datum: 07.12.2013, 11:00:00

místo: tělocvična SPŠ, Chomutov

rozhodčí:
Hirschner Aleš
Doksanský Milan

31. Válečníci Děčín B - Levharti Chomutov 07.12.2013 13:00 86:39 (28:14 46:19 70:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
3. kolo, zápas č. 31

datum: 07.12.2013, 13:00:00

místo: tělocvična SPŠ, Chomutov

rozhodčí:
Doksanský Milan
Hirschner Aleš

32. BK Horejsek Děčín B - SLUNETA Ústí n.L. 08.12.2013 09:00 40:37 (6:7 15:17 18:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
3. kolo, zápas č. 32

datum: 08.12.2013, 09:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Šedivý Jan
Vinš Michal

33. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice 08.12.2013 11:00 18:101 (5:28 11:52 11:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
3. kolo, zápas č. 33

datum: 08.12.2013, 11:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Vinš Michal
Šedivý Jan

34. Slavoj BK Litoměřice - BK Horejsek Děčín B 08.12.2013 13:00 91:14 (20:2 44:8 69:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
3. kolo, zápas č. 34

datum: 08.12.2013, 13:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Šedivý Jan
Vinš Michal

35. BK SLUNETA Ústí n.L. C - Baník Most 07.12.2013 09:00 22:61 (3:17 11:31 16:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
3. kolo, zápas č. 35

datum: 07.12.2013, 09:00:00

místo: tělocvična ZŠ Mírová, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Vinš Michal

36. Baník Most - Slovan Litoměřice A 07.12.2013 11:00 25:31 (7:10 19:19 22:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
3. kolo, zápas č. 36

datum: 07.12.2013, 11:00:00

místo: tělocvična ZŠ Mírová, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Vinš Michal
Šedivý Jan

37. Slovan Litoměřice A - BK SLUNETA Ústí n.L. C 07.12.2013 13:00 55:10 (16:2 2:8 39:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
3. kolo, zápas č. 37

datum: 07.12.2013, 13:00:00

místo: tělocvična ZŠ Mírová, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Vinš Michal

38. Slovan Varnsdorf - SLUNETA Ústí n.L. B 07.12.2013 09:00 129:6 (44:0 67:0 95:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
3. kolo, zápas č. 38

datum: 07.12.2013, 09:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Jínová Simona

39. SLUNETA Ústí n.L. B - BK Teplice A 07.12.2013 11:00 16:38 (0:10 2:18 6:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
3. kolo, zápas č. 39

datum: 07.12.2013, 11:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Jínová Simona

40. BK Teplice A - Slovan Varnsdorf 07.12.2013 13:00 10:88 (2:30 4:44 6:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
3. kolo, zápas č. 40

datum: 07.12.2013, 13:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Jínová Simona

41. BA 2006 Roudnice n.L. - Slovan Litoměřice B 08.12.2013 09:30 82:16 (36:0 62:6 74:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
3. kolo, zápas č. 41

datum: 08.12.2013, 09:30:00

místo: 1.ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Hirschner Aleš
Szabo David

42. Slovan Litoměřice B - BA 2006 Roudnice n.L. 08.12.2013 11:00 11:99 (3:26 9:45 9:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
3. kolo, zápas č. 42

datum: 08.12.2013, 11:00:00

místo: 1.ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Szabo David
Hirschner Aleš

4. kolo
43. Baník Most - BK SLUNETA Ústí n.L. C 18.01.2014 09:00 67:19 (18:4 39:5 51:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 43

datum: 18.01.2014, 09:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Doksanský Milan
Ašenbrenerová Ingrid

44. BK SLUNETA Ústí n.L. C - Slavoj BK Litoměřice 18.01.2014 10:30 2:100 (0:28 0:9 2:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 44

datum: 18.01.2014, 10:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Doksanský Milan

45. Slavoj BK Litoměřice - Baník Most 18.01.2014 12:00 61:25 (14:6 33:13 51:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 45

datum: 18.01.2014, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Doksanský Milan
Ašenbrenerová Ingrid

46. Slovan Litoměřice B - Slovan Litoměřice A 20.01.2014 16:00 10:78 (4:24 8:42 8:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 46

datum: 20.01.2014, 16:00:00

místo: tělocvična 7. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Blašková Martina
Kovačiková Denisa

47. Slovan Litoměřice A - Slovan Litoměřice B 20.01.2014 17:30 55:7 (14:2 28:4 46:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 47

datum: 20.01.2014, 17:30:00

místo: tělocvična 7. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa
Blašková Martina

48. Slovan Varnsdorf - BA 2006 Roudnice n.L. 01.02.2014 10:00 43:60 (8:20 21:27 35:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 48

datum: 01.02.2014, 10:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Boček Martin
Hošek Václav

49. BA 2006 Roudnice n.L. - Slovan Varnsdorf 01.02.2014 12:00 66:54 (11:13 36:24 44:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 49

datum: 01.02.2014, 12:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Hošek Václav
Boček Martin

50. Válečníci Děčín B - BK Horejsek Děčín B 02.02.2014 11:15 64:31 (22:0 32:4 49:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 50

datum: 02.02.2014, 11:15:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Kout Jan

51. BK Horejsek Děčín B - Levharti Chomutov 02.02.2014 13:15 48:36 (12:9 22:17 40:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 51

datum: 02.02.2014, 13:15:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan
Dorník Zdeněk

52. Levharti Chomutov - Válečníci Děčín B 02.02.2014 15:15 27:78 (8:14 14:30 24:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 52

datum: 02.02.2014, 15:15:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Kout Jan

53. SLUNETA Ústí n.L. B - SLUNETA Ústí n.L. 09.02.2014 11:00 34:32 (10:5 16:11 24:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 53

datum: 09.02.2014, 11:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Kouba Dalibor

54. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice A 09.02.2014 13:00 101:10 (4:27 4:56 82:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 54

datum: 09.02.2014, 13:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kouba Dalibor
Šedivý Jan

55. BK Teplice A - SLUNETA Ústí n.L. B 09.02.2014 15:00 8:91 (6:23 6:42 8:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 55

datum: 09.02.2014, 15:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Kouba Dalibor

5. kolo
56. SLUNETA Ústí n.L. B - Válečníci Děčín B 16.02.2014 09:00 0:116 (0:28 0:55 0:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
5. kolo, zápas č. 56

datum: 16.02.2014, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Kouba Dalibor

57. Válečníci Děčín B - Slovan Litoměřice B 16.02.2014 11:00 95:0 (22:0 52:0 75:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
5. kolo, zápas č. 57

datum: 16.02.2014, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kouba Dalibor
Šedivý Jan

58. Slovan Litoměřice B - SLUNETA Ústí n.L. B 16.02.2014 13:00 40:11 (12:3 18:8 26:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
5. kolo, zápas č. 58

datum: 16.02.2014, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Kouba Dalibor

59. Slavoj BK Litoměřice - Slovan Ústí n.L. 15.02.2014 08:30 81:17 (25:6 35:8 63:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
5. kolo, zápas č. 59

datum: 15.02.2014, 08:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Dub Pavel
Kovačiková Denisa

60. Slovan Ústí n.L. - Slovan Varnsdorf 15.02.2014 10:30 42:37 (9:8 22:17 35:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
5. kolo, zápas č. 60

datum: 15.02.2014, 10:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa
Dub Pavel

61. Slovan Varnsdorf - Slavoj BK Litoměřice 15.02.2014 12:30 20:82 (4:34 15:53 19:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
5. kolo, zápas č. 61

datum: 15.02.2014, 12:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Dub Pavel
Kovačiková Denisa

62. BK Horejsek Děčín B - Baník Most 15.02.2014 10:00 56:78 (13:20 32:37 44:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
5. kolo, zápas č. 62

datum: 15.02.2014, 10:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan


63. Baník Most - BK Horejsek Děčín B 15.02.2014 12:00 73:32 (17:3 37:14 55:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
5. kolo, zápas č. 63

datum: 15.02.2014, 12:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan


64. Levharti Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 16.02.2014 09:00 32:48 (3:8 18:19 22:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
5. kolo, zápas č. 64

datum: 16.02.2014, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Doksanský Milan
Ašenbrenerová Ingrid

65. SLUNETA Ústí n.L. - BA 2006 Roudnice n.L. 16.02.2014 10:45 32:65 (8:20 6:34 20:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
5. kolo, zápas č. 65

datum: 16.02.2014, 10:45:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Doksanský Milan

66. BA 2006 Roudnice n.L. - Levharti Chomutov 16.02.2014 12:30 68:27 (18:2 36:11 56:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
5. kolo, zápas č. 66

datum: 16.02.2014, 12:30:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Doksanský Milan

67. BK Teplice A - BK SLUNETA Ústí n.L. C 15.02.2014 09:00 12:60 (6:12 8:36 11:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
5. kolo, zápas č. 67

datum: 15.02.2014, 09:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Šedivý Jan
Hirschner Aleš

68. BK SLUNETA Ústí n.L. C - Slovan Litoměřice A 15.02.2014 11:00 21:84 (0:36 14:43 18:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
5. kolo, zápas č. 68

datum: 15.02.2014, 11:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hirschner Aleš
Šedivý Jan

69. Slovan Litoměřice A - BK Teplice A 15.02.2014 13:00 101:5 (29:3 48:3 70:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
5. kolo, zápas č. 69

datum: 15.02.2014, 13:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hirschner Aleš
Šedivý Jan

6. kolo
70. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice 16.03.2014 09:00 31:87 (6:12 16:36 26:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
6. kolo, zápas č. 70

datum: 16.03.2014, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Kouba Dalibor

71. Slavoj BK Litoměřice - Baník Most 16.03.2014 11:00 103:13 (17:7 47:9 73:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
6. kolo, zápas č. 71

datum: 16.03.2014, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kouba Dalibor
Šedivý Jan

72. Baník Most - SLUNETA Ústí n.L. 16.03.2014 13:00 50:55 (5:10 23:25 38:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
6. kolo, zápas č. 72

datum: 16.03.2014, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Kouba Dalibor

73. Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín B 15.03.2014 10:00 34:58 (7:15 14:29 26:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
6. kolo, zápas č. 73

datum: 15.03.2014, 10:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Hošek Václav
Kout Jan

74. Válečníci Děčín B - Slovan Litoměřice A 15.03.2014 12:00 79:29 (15:7 34:14 49:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
6. kolo, zápas č. 74

datum: 15.03.2014, 12:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Kout Jan
Hošek Václav

75. Slovan Litoměřice A - Slovan Varnsdorf 15.03.2014 14:00 44:62 (12:22 19:34 31:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
6. kolo, zápas č. 75

datum: 15.03.2014, 14:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Hošek Václav
Kout Jan

76. BA 2006 Roudnice n.L. - SLUNETA Ústí n.L. B 15.03.2014 10:00 48:62 (14:18 26:32 40:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
6. kolo, zápas č. 76

datum: 15.03.2014, 10:00:00

místo: 1.ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Dub Pavel
Pásek Jan

77. BA 2006 Roudnice n.L. - SLUNETA Ústí n.L. B 15.03.2014 11:30 36:65 (9:19 16:39 27:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
6. kolo, zápas č. 77

datum: 15.03.2014, 11:30:00

místo: 1.ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Pásek Jan
Dub Pavel

78. Slovan Ústí n.L. - BK SLUNETA Ústí n.L. C 15.03.2014 09:00 71:13 (23:2 43:2 55:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
6. kolo, zápas č. 78

datum: 15.03.2014, 09:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Šedivý Jan

79. BK SLUNETA Ústí n.L. C - Levharti Chomutov 15.03.2014 11:00 33:30 (8:2 21:14 23:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
6. kolo, zápas č. 79

datum: 15.03.2014, 11:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Dorník Zdeněk

80. Levharti Chomutov - Slovan Ústí n.L. 15.03.2014 13:00 20:80 (5:20 10:36 14:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
6. kolo, zápas č. 80

datum: 15.03.2014, 13:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Šedivý Jan

81. Slovan Litoměřice B - BK Teplice A 15.03.2014 10:00 29:8 (8:6 10:6 12:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
6. kolo, zápas č. 81

datum: 15.03.2014, 10:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Boček Martin
Kovačiková Denisa

82. BK Teplice A - BK Horejsek Děčín B 15.03.2014 12:00 7:76 (2:22 4:37 5:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
6. kolo, zápas č. 82

datum: 15.03.2014, 12:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa
Boček Martin

83. BK Horejsek Děčín B - Slovan Litoměřice B 15.03.2014 14:00 61:12 (16:6 36:6 48:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2013/14, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Nejmladší minižacrvo
6. kolo, zápas č. 83

datum: 15.03.2014, 14:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Boček Martin
Kovačiková Denisa

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.