image

muži / 2. liga / ročník 2014/15 / skupina A


tabulka
1. Jiskra Domažlice 22 17 5 1767:1571 39
2. Sokol Písek Sršni 22 17 5 1764:1630 39
3. Sluneta USK Ústí nad Labem 22 16 6 1694:1423 38
4. Sokol Žižkov 22 12 10 1796:1645 34
5. Slavoj BK Litoměřice "B" 22 12 10 1695:1643 34
6. SKB Rokycany 22 12 10 1614:1575 34
7. BK Horejsek Děčín 22 11 11 1551:1503 33
8. SKB Strakonice 22 10 12 1392:1441 32
9. BK Baník Most 22 9 13 1562:1696 31
10. BK Kladno 22 8 14 1566:1723 30
11. BC Slaný 22 5 17 1483:1653 27
12. TJ Thermia Karlovy Vary 22 3 19 1466:1847 25
1. kolo
1. Sokol Písek - SKB Strakonice 20.12.2014 18:00 76:64 (23:28 43:40 61:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 20.12.2014, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.000/---)
Perlík Michal (1.000/4.000/---)


2. Sokol Žižkov - Slavoj BK Litoměřice "B" 20.12.2014 19:00 84:89 (34:24 58:38 70:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 20.12.2014, 19:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000/---)
Kovačovič Matej (1.000/1.000/---)


3. Baník Most - Thermia K. Vary 20.12.2014 17:00 87:69 (18:20 42:42 59:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 20.12.2014, 17:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Milata Rostislav (1.000/1.000/---)


4. BK Kladno - BC Slaný 20.12.2014 10:00 58:56 (18:10 27:23 34:34 48:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 20.12.2014, 10:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Horník Michal (2.000/3.000/---)
Perlík Michal (2.000/3.000/---)


5. Jiskra Domažlice - SKB Rokycany 20.12.2014 18:00 71:66 (19:12 34:35 51:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 20.12.2014, 18:00:00

místo: Sportovní hala TJ Jiskra, Domažlice

rozhodčí:
Havlíček Petr (4.000/4.000/---)
Šrámková Sandra (4.000/4.000/---)


6. BK Horejsek Děčín - Sluneta USK Ústí n. L. 17.12.2014 19:30 56:75 (16:17 26:48 38:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 6

datum: 17.12.2014, 19:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000/---)


2. kolo
7. Sokol Písek - BK Horejsek Děčín 11.10.2014 18:30 76:68 (23:13 38:31 51:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 11.10.2014, 18:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/2.500/---)
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)


8. SKB Strakonice - Sluneta USK Ústí n. L. 11.10.2014 17:00 72:55 (16:16 30:33 53:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 11.10.2014, 17:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000/---)
Vávrová Veronika (1.000/1.000/---)


9. Sokol Žižkov - Jiskra Domažlice 11.10.2014 13:30 96:76 (25:18 54:37 73:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 11.10.2014, 13:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Znamínko Petr (1.000/2.000/---)


10. Slavoj BK Litoměřice "B" - SKB Rokycany 11.10.2014 13:30 81:51 (20:19 45:29 60:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 10

datum: 11.10.2014, 13:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Kovačovič Matej (1.000/1.000/---)


11. Baník Most - BK Kladno 11.10.2014 17:00 82:73 (12:11 38:32 59:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 11

datum: 11.10.2014, 17:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (2.000/2.000/---)
Záruba Matěj (2.000/2.000/---)


12. Thermia K. Vary - BC Slaný 11.10.2014 18:00 68:59 (20:15 45:21 58:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 12

datum: 11.10.2014, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Kučera Vít (1.000/1.000/---)
Kulhavý Zdeněk (1.500/1.000/---)


3. kolo
13. Sokol Písek - Sluneta USK Ústí n. L. 12.10.2014 12:00 76:75 (27:19 46:45 59:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 12.10.2014, 12:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000/---)
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)


14. SKB Strakonice - BK Horejsek Děčín 12.10.2014 11:00 62:46 (24:10 49:24 53:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 12.10.2014, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000/---)
Vávrová Veronika (1.000/1.000/---)


15. Sokol Žižkov - SKB Rokycany 12.10.2014 12:30 56:67 (14:19 30:36 44:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 15

datum: 12.10.2014, 12:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Dvořák Ludvík (2.000/2.000/---)
Brandejs Tomáš (2.000/4.000/---)


16. Slavoj BK Litoměřice "B" - Jiskra Domažlice 12.10.2014 12:00 84:70 (25:12 51:25 70:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 16

datum: 12.10.2014, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.500/---)
Kovačovič Matej (1.000/2.000/---)


17. Baník Most - BC Slaný 12.10.2014 12:00 68:67 (9:17 31:27 45:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 17

datum: 12.10.2014, 12:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (2.000/1.500/---)
Záruba Matěj (2.000/1.500/---)


18. Thermia K. Vary - BK Kladno 12.10.2014 10:30 103:84 (22:24 54:43 72:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 18

datum: 12.10.2014, 10:30:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Kučera Vít (1.500/1.000/---)
Kulhavý Zdeněk (1.500/2.000/---)


4. kolo
19. BK Horejsek Děčín - BK Kladno 25.10.2014 20:30 79:66 (26:15 44:25 62:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 19

datum: 25.10.2014, 20:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000/---)
Baloun Jan (1.000/1.000/---)


20. Sluneta USK Ústí n. L. - BC Slaný 25.10.2014 17:00 69:59 (18:15 34:35 52:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 20

datum: 25.10.2014, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000/---)


21. Jiskra Domažlice - Baník Most 25.10.2014 18:00 94:61 (19:21 42:30 72:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 21

datum: 25.10.2014, 18:00:00

místo: Sportovní hala TJ Jiskra, Domažlice

rozhodčí:
Milata Rostislav (1.000/1.000/---)
Kovačovič Matej (1.500/1.000/---)


22. SKB Rokycany - Thermia K. Vary 25.10.2014 18:00 94:70 (22:29 56:42 78:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 22

datum: 25.10.2014, 18:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/2.000/---)
Zikánová Tereza (2.000/2.500/---)


23. Sokol Písek - Sokol Žižkov 25.10.2014 16:00 86:80 (19:19 38:45 57:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 23

datum: 25.10.2014, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/2.500/---)
Šrámková Sandra (2.000/2.500/---)


24. SKB Strakonice - Slavoj BK Litoměřice "B" 25.10.2014 17:00 64:75 (20:17 32:35 49:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 24

datum: 25.10.2014, 17:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jon Miloslav (4.000/1.500/---)
Kulhavý Zdeněk (3.000/1.500/---)


5. kolo
25. BK Horejsek Děčín - BC Slaný 26.10.2014 11:00 80:65 (22:10 39:21 56:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 25

datum: 26.10.2014, 11:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Kec Jakub (1.000/1.000/---)


26. Sluneta USK Ústí n. L. - BK Kladno 26.10.2014 10:30 69:62 (16:12 38:27 51:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 26

datum: 26.10.2014, 10:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/2.500/---)
Poživil Jaroslav (1.000/3.000/---)


27. Jiskra Domažlice - Thermia K. Vary 26.10.2014 10:00 102:77 (23:33 49:50 76:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 27

datum: 26.10.2014, 10:00:00

místo: Sportovní hala TJ Jiskra, Domažlice

rozhodčí:
Milata Rostislav (1.500/1.000/---)
Kovačovič Matej (2.000/1.500/---)


28. SKB Rokycany - Baník Most 26.10.2014 10:30 102:82 (32:23 57:37 80:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 28

datum: 26.10.2014, 10:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000/---)
Horník Michal (1.000/1.000/---)


29. Sokol Písek - Slavoj BK Litoměřice "B" 26.10.2014 12:00 96:80 (21:23 41:43 70:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 29

datum: 26.10.2014, 12:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.500/---)
Šrámková Sandra (1.500/2.000/---)


30. SKB Strakonice - Sokol Žižkov 26.10.2014 11:00 50:82 (21:19 32:40 42:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 30

datum: 26.10.2014, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jon Miloslav (4.000/1.000/---)
Kulhavý Zdeněk (4.000/1.000/---)


6. kolo
31. Sokol Žižkov - BK Horejsek Děčín 08.11.2014 17:00 105:59 (24:11 52:31 79:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 31

datum: 08.11.2014, 17:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.500/---)
Buršík Martin (1.000/1.500/---)


32. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sluneta USK Ústí n. L. 08.11.2014 12:00 70:87 (26:20 41:36 49:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 32

datum: 08.11.2014, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000/---)
Milata Rostislav (1.000/1.000/---)


33. Baník Most - Sokol Písek 08.11.2014 19:00 71:73 (20:17 43:34 58:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 33

datum: 08.11.2014, 19:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.000/---)
Anton Karel (1.000/1.000/---)


34. Thermia K. Vary - SKB Strakonice 08.11.2014 18:00 68:74 (15:19 23:41 37:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 34

datum: 08.11.2014, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (2.000/1.000/---)
Kovačovič Matej (2.500/3.000/---)


35. BK Kladno - Jiskra Domažlice 08.11.2014 10:00 70:85 (16:27 33:52 53:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 35

datum: 08.11.2014, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Kučera Vít (1.000/2.000/---)
Záruba Matěj (1.000/3.000/---)


36. BC Slaný - SKB Rokycany 08.11.2014 19:30 71:48 (22:17 31:26 58:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 36

datum: 08.11.2014, 19:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Milata Rostislav (1.000/4.000/---)
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)


7. kolo
37. Sokol Žižkov - Sluneta USK Ústí n. L. 09.11.2014 12:30 79:78 (10:23 41:36 61:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 37

datum: 09.11.2014, 12:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/2.000/---)
Buršík Martin (1.000/3.500/---)


38. Slavoj BK Litoměřice "B" - BK Horejsek Děčín 09.11.2014 09:00 69:65 (15:18 29:31 58:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 38

datum: 09.11.2014, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/2.500/---)
Milata Rostislav (1.000/1.500/---)


39. Baník Most - SKB Strakonice 09.11.2014 11:00 66:55 (13:16 23:26 43:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 39

datum: 09.11.2014, 11:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.000/---)
Anton Karel (1.000/1.000/---)


40. Thermia K. Vary - Sokol Písek 09.11.2014 10:30 85:97 (26:19 49:41 72:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 40

datum: 09.11.2014, 10:30:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (2.000/1.000/---)
Kovačovič Matej (1.500/1.000/---)


41. BK Kladno - SKB Rokycany 09.11.2014 10:00 87:82 (27:21 52:42 63:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 41

datum: 09.11.2014, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000/---)
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)


42. BC Slaný - Jiskra Domažlice 07.11.2014 19:30 70:77 (7:27 27:43 52:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 42

datum: 07.11.2014, 19:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Linhart Tomáš (2.500/2.000/---)
Vávrová Veronika (3.000/3.000/---)


8. kolo
43. BK Horejsek Děčín - Jiskra Domažlice 22.11.2014 16:00 82:56 (14:12 34:28 59:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 43

datum: 22.11.2014, 16:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/2.000/---)
Vošahlík Marek (1.000/3.000/---)


44. Sluneta USK Ústí n. L. - SKB Rokycany 22.11.2014 17:00 86:48 (16:12 47:23 68:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 44

datum: 22.11.2014, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000/---)
Kulhavý Zdeněk (1.000/2.000/---)


45. Sokol Písek - BK Kladno 22.11.2014 18:30 85:75 (19:8 34:41 57:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 45

datum: 22.11.2014, 18:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000/---)
Milata Rostislav (1.000/1.000/---)


46. SKB Strakonice - BC Slaný 22.11.2014 17:00 61:45 (12:10 35:20 44:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 46

datum: 22.11.2014, 17:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.500/4.000/---)
Šrámková Sandra (2.500/2.000/---)


47. Sokol Žižkov - Baník Most 22.11.2014 17:30 99:76 (26:16 50:39 76:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 47

datum: 22.11.2014, 17:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/2.000/---)
Kuřitka Pavel (1.000/2.000/---)


48. Slavoj BK Litoměřice "B" - Thermia K. Vary 22.11.2014 12:15 91:70 (25:21 38:33 69:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 48

datum: 22.11.2014, 12:15:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Anton Karel (1.000/1.000/---)


9. kolo
49. BK Horejsek Děčín - SKB Rokycany 23.11.2014 09:00 63:54 (11:12 33:28 49:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 49

datum: 23.11.2014, 09:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.500/1.000/---)
Vošahlík Marek (1.500/1.000/---)


50. Sluneta USK Ústí n. L. - Jiskra Domažlice 23.11.2014 10:00 71:88 (19:23 41:43 52:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 50

datum: 23.11.2014, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/2.000/---)
Kulhavý Zdeněk (1.000/2.500/---)


51. Sokol Písek - BC Slaný 23.11.2014 11:00 91:77 (14:22 35:32 59:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 51

datum: 23.11.2014, 11:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000/---)
Milata Rostislav (1.000/1.000/---)


52. SKB Strakonice - BK Kladno 23.11.2014 11:00 86:66 (25:22 38:33 62:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 52

datum: 23.11.2014, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/2.500/---)
Šrámková Sandra (1.500/4.000/---)


53. Sokol Žižkov - Thermia K. Vary 23.11.2014 13:15 91:56 (21:12 50:28 67:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 53

datum: 23.11.2014, 13:15:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.500/---)
Kuřitka Pavel (1.000/3.000/---)


54. Slavoj BK Litoměřice "B" - Baník Most 23.11.2014 10:00 93:72 (26:14 53:29 76:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 54

datum: 23.11.2014, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Anton Karel (1.000/1.000/---)


10. kolo
55. Baník Most - BK Horejsek Děčín 06.12.2014 15:00 66:78 (12:20 32:32 54:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 55

datum: 06.12.2014, 15:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Perlík Michal (3.500/1.000/---)
Ulrych Lukáš (3.500/1.000/---)


56. Thermia K. Vary - Sluneta USK Ústí n. L. 06.12.2014 18:00 72:86 (21:28 37:46 60:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 56

datum: 06.12.2014, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Kulhavý Zdeněk (1.500/1.000/---)
Hošek Jan (1.000/1.000/---)


57. BK Kladno - Sokol Žižkov 06.12.2014 17:00 74:80 (20:24 27:42 47:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 57

datum: 06.12.2014, 17:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Heinrich David (2.000/1.000/---)
Anton Karel (4.000/1.000/---)


58. BC Slaný - Slavoj BK Litoměřice "B" 06.12.2014 18:00 66:62 (24:19 34:34 54:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 58

datum: 06.12.2014, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Jon Miloslav (2.000/1.500/---)
Vošahlík Marek (2.000/1.500/---)


59. Jiskra Domažlice - Sokol Písek 06.12.2014 18:00 79:64 (18:12 42:31 65:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 59

datum: 06.12.2014, 18:00:00

místo: Sportovní hala TJ Jiskra, Domažlice

rozhodčí:
Kovačovič Matej (2.500/2.000/---)
Milata Rostislav (1.500/1.500/---)


60. SKB Rokycany - SKB Strakonice 06.12.2014 17:00 56:58 (14:19 28:36 46:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 60

datum: 06.12.2014, 17:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.500/---)
Linhart Tomáš (1.000/1.500/---)


11. kolo
61. Baník Most - Sluneta USK Ústí n. L. 07.12.2014 12:00 59:85 (15:25 26:50 40:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 61

datum: 07.12.2014, 12:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Perlík Michal (3.500/1.000/---)
Ulrych Lukáš (3.500/1.000/---)


62. Thermia K. Vary - BK Horejsek Děčín 07.12.2014 12:00 59:97 (19:26 30:44 46:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 62

datum: 07.12.2014, 12:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Kulhavý Zdeněk (1.000/1.000/---)
Smetana Jiří (1.000/1.000/---)


63. BK Kladno - Slavoj BK Litoměřice "B" 07.12.2014 17:30 67:78 (8:25 27:37 45:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 63

datum: 07.12.2014, 17:30:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Kučírek Martin (3.000/1.000/---)
Anton Karel (4.000/1.000/---)


64. BC Slaný - Sokol Žižkov 07.12.2014 14:00 71:68 (22:16 43:36 51:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 64

datum: 07.12.2014, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Jon Miloslav (2.000/4.000/---)
Vošahlík Marek (2.000/4.000/---)


65. Jiskra Domažlice - SKB Strakonice 07.12.2014 10:00 60:55 (17:11 36:32 52:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 65

datum: 07.12.2014, 10:00:00

místo: Sportovní hala TJ Jiskra, Domažlice

rozhodčí:
Kovačovič Matej (3.500/2.000/---)
Milata Rostislav (2.000/1.500/---)


66. SKB Rokycany - Sokol Písek 07.12.2014 10:00 81:68 (17:22 40:35 57:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 66

datum: 07.12.2014, 10:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.500/---)
Kučírek Martin (1.000/1.500/---)


12. kolo
67. SKB Strakonice - Sokol Písek 21.12.2014 11:00 71:76 (26:13 39:34 51:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 67

datum: 21.12.2014, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (4.000/1.000/---)
Havlíček Petr (2.000/1.000/---)


68. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sokol Žižkov 21.12.2014 10:00 100:97 (16:26 44:46 70:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 68

datum: 21.12.2014, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/2.000/---)
Vošahlík Marek (1.000/2.000/---)


69. Thermia K. Vary - Baník Most 21.12.2014 10:00 64:70 (24:21 37:40 51:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 69

datum: 21.12.2014, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.000/---)
Perlík Michal (1.000/1.000/---)


70. BC Slaný - BK Kladno 21.12.2014 14:00 66:68 (12:20 25:32 43:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 70

datum: 21.12.2014, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/2.000/---)
Milata Rostislav (1.000/1.500/---)


71. SKB Rokycany - Jiskra Domažlice 18.12.2014 19:00 89:90 (19:24 39:38 65:56 74:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 71

datum: 18.12.2014, 19:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/2.500/---)
Vošahlík Marek (1.000/2.000/---)


72. Sluneta USK Ústí n. L. - BK Horejsek Děčín 15.12.2014 18:00 84:70 (14:17 39:37 67:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 72

datum: 15.12.2014, 18:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/2.000/---)
Vávrová Veronika (1.000/2.000/---)


13. kolo
73. Sluneta USK Ústí n. L. - Sokol Písek 17.01.2015 17:00 87:69 (29:21 51:38 72:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 73

datum: 17.01.2015, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kulhavý Zdeněk (1.000/2.500/---)
Poživil Jaroslav (1.000/1.500/---)


74. BK Horejsek Děčín - SKB Strakonice 07.02.2015 19:30 59:43 (10:15 19:26 42:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 74

datum: 07.02.2015, 19:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Kučera Vít (1.000/1.000/---)
Záruba Matěj (1.000/2.000/---)


75. SKB Rokycany - Sokol Žižkov 17.01.2015 17:00 87:78 (22:14 46:31 61:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 75

datum: 17.01.2015, 17:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000/---)
Pokorný Štěpán (2.000/1.000/---)


76. Jiskra Domažlice - Slavoj BK Litoměřice "B" 17.01.2015 18:00 90:63 (23:15 48:39 77:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 76

datum: 17.01.2015, 18:00:00

místo: Sportovní hala TJ Jiskra, Domažlice

rozhodčí:
Horník Michal (3.000/2.000/---)
Havlíček Petr (2.500/2.000/---)


77. BC Slaný - Baník Most 17.01.2015 18:00 87:89 (16:22 45:50 69:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 77

datum: 17.01.2015, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Anton Karel (1.500/1.000/---)
Buršík Martin (1.500/1.000/---)


78. BK Kladno - Thermia K. Vary 17.01.2015 14:30 77:69 (24:14 40:36 51:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 78

datum: 17.01.2015, 14:30:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Milata Rostislav (1.000/1.000/---)


14. kolo
79. BK Horejsek Děčín - Sokol Písek 18.01.2015 11:15 67:56 (15:18 28:33 44:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 79

datum: 18.01.2015, 11:15:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Perlík Michal (1.500/1.500/---)
Kovačovič Matej (1.500/2.500/---)


80. Sluneta USK Ústí n. L. - SKB Strakonice 08.02.2015 12:30 68:44 (20:13 30:24 55:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 80

datum: 08.02.2015, 12:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.000/---)
Záruba Matěj (1.000/2.500/---)


81. Jiskra Domažlice - Sokol Žižkov 18.01.2015 10:00 91:71 (21:25 49:37 64:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 81

datum: 18.01.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala TJ Jiskra, Domažlice

rozhodčí:
Buršík Martin (2.000/1.000/---)
Havlíček Petr (2.500/2.500/---)


82. SKB Rokycany - Slavoj BK Litoměřice "B" 18.01.2015 10:30 86:73 (27:18 42:30 65:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 82

datum: 18.01.2015, 10:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.500/---)
Vošahlík Marek (1.000/2.000/---)


83. BK Kladno - Baník Most 18.01.2015 09:00 87:80 (27:21 48:42 65:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 83

datum: 18.01.2015, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000/---)
Milata Rostislav (1.000/1.000/---)


84. BC Slaný - Thermia K. Vary 18.01.2015 14:00 73:69 (15:14 30:35 46:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 84

datum: 18.01.2015, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Milata Rostislav (1.000/1.000/---)


15. kolo
85. BC Slaný - BK Horejsek Děčín 31.01.2015 18:00 91:95 (17:24 34:44 60:63 82:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 85

datum: 31.01.2015, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.500/1.000/---)
Lukeš Libor (1.500/1.000/---)


86. BK Kladno - Sluneta USK Ústí n. L. 31.01.2015 18:00 54:69 (15:17 28:29 43:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 86

datum: 31.01.2015, 18:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (2.000/1.000/---)
Smetana Jiří (2.000/1.000/---)


87. Thermia K. Vary - Jiskra Domažlice 31.01.2015 18:00 56:69 (13:16 26:32 42:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 87

datum: 31.01.2015, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Zikánová Tereza (3.000/2.000/---)
Šrámková Sandra (1.500/2.000/---)


88. Baník Most - SKB Rokycany 31.01.2015 18:00 69:77 (19:17 36:41 56:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 88

datum: 31.01.2015, 18:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.000/---)
Milata Rostislav (1.000/1.000/---)


89. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sokol Písek 31.01.2015 15:00 85:89 (23:20 42:43 58:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 89

datum: 31.01.2015, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (3.000/1.000/---)
Záruba Matěj (3.000/2.500/---)


90. Sokol Žižkov - SKB Strakonice 31.01.2015 18:00 75:78 (23:20 44:40 63:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 90

datum: 31.01.2015, 18:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/2.000/---)
Svoboda Martin (1.000/1.000/---)


16. kolo
91. BK Kladno - BK Horejsek Děčín 01.02.2015 17:30 83:72 (21:9 43:24 62:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 91

datum: 01.02.2015, 17:30:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Kučera Vít (1.500/1.500/---)
Horník Michal (1.500/1.500/---)


92. BC Slaný - Sluneta USK Ústí n. L. 01.02.2015 14:00 46:86 (10:22 24:36 34:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 92

datum: 01.02.2015, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (4.000/1.000/---)
Smetana Jiří (3.000/1.000/---)


93. Baník Most - Jiskra Domažlice 01.02.2015 09:00 67:73 (22:11 34:26 51:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 93

datum: 01.02.2015, 09:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.500/---)
Milata Rostislav (1.000/3.000/---)


94. Thermia K. Vary - SKB Rokycany 01.02.2015 10:00 63:91 (17:23 32:51 51:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 94

datum: 01.02.2015, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Zikánová Tereza (1.500/1.000/---)
Šrámková Sandra (1.000/1.000/---)


95. Sokol Žižkov - Sokol Písek 01.02.2015 11:00 84:80 (20:17 45:38 69:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 95

datum: 01.02.2015, 11:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Jon Miloslav (2.000/3.500/---)
Svoboda Martin (2.000/2.500/---)


96. Slavoj BK Litoměřice "B" - SKB Strakonice 01.02.2015 13:00 65:39 (18:12 44:18 60:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 96

datum: 01.02.2015, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.500/2.500/---)
Pokorný Štěpán (1.500/4.000/---)


17. kolo
97. Sluneta USK Ústí n. L. - Sokol Žižkov 14.02.2015 17:00 69:67 (18:17 37:30 47:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 97

datum: 14.02.2015, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/2.500/---)
Lukeš Libor (1.000/2.500/---)


98. BK Horejsek Děčín - Slavoj BK Litoměřice "B" 14.02.2015 19:30 58:79 (26:26 28:41 40:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 98

datum: 14.02.2015, 19:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Zikánová Tereza (1.000/1.000/---)


99. SKB Strakonice - Baník Most 14.02.2015 17:00 69:71 (22:18 33:31 46:45 57:57 63:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 99

datum: 14.02.2015, 17:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Perlík Michal (2.000/1.500/---)
Ulrych Lukáš (2.000/1.500/---)


100. Sokol Písek - Thermia K. Vary 14.02.2015 18:30 94:67 (17:16 49:29 68:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 100

datum: 14.02.2015, 18:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/2.000/---)
Vošahlík Marek (2.000/2.000/---)


101. SKB Rokycany - BK Kladno 14.02.2015 18:30 81:63 (14:16 35:28 55:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 101

datum: 14.02.2015, 18:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.500/1.000/---)
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)


102. Jiskra Domažlice - BC Slaný 14.02.2015 18:00 90:64 (21:17 45:36 70:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 102

datum: 14.02.2015, 18:00:00

místo: Sportovní hala TJ Jiskra, Domažlice

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (2.000/3.000/---)
Šrámková Sandra (2.500/3.000/---)


18. kolo
103. BK Horejsek Děčín - Sokol Žižkov 15.02.2015 11:30 72:74 (13:17 33:37 64:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 103

datum: 15.02.2015, 11:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/2.500/---)
Zikánová Tereza (2.000/2.000/---)


104. Sluneta USK Ústí n. L. - Slavoj BK Litoměřice "B" 13.02.2015 20:00 86:74 (16:16 44:33 67:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 104

datum: 13.02.2015, 20:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/2.000/---)
Linhart Tomáš (1.000/2.500/---)


105. Sokol Písek - Baník Most 15.02.2015 13:00 80:60 (14:16 36:29 59:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 105

datum: 15.02.2015, 13:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/2.000/---)
Vošahlík Marek (2.000/2.000/---)


106. SKB Strakonice - Thermia K. Vary 15.02.2015 11:00 76:46 (21:10 39:21 54:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 106

datum: 15.02.2015, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000/---)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000/---)


107. Jiskra Domažlice - BK Kladno 15.02.2015 11:30 101:56 (26:16 58:26 82:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 107

datum: 15.02.2015, 11:30:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.500/1.000/---)
Šrámková Sandra (2.000/1.000/---)


108. SKB Rokycany - BC Slaný 15.02.2015 10:30 91:65 (28:11 52:33 76:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 108

datum: 15.02.2015, 10:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/2.000/---)
Záruba Matěj (1.000/2.000/---)


19. kolo
109. SKB Rokycany - BK Horejsek Děčín 28.02.2015 18:30 69:68 (23:29 43:43 63:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 109

datum: 28.02.2015, 18:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Milata Rostislav (1.000/1.000/---)


110. Jiskra Domažlice - Sluneta USK Ústí n. L. 28.02.2015 18:00 81:68 (12:25 45:40 63:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 110

datum: 28.02.2015, 18:00:00

místo: Sportovní hala TJ Jiskra, Domažlice

rozhodčí:
Kučera Vít (1.000/1.000/---)
Perlík Michal (1.000/1.000/---)


111. BC Slaný - Sokol Písek 28.02.2015 18:00 70:82 (30:12 41:33 53:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 111

datum: 28.02.2015, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Jon Miloslav (2.000/1.500/---)
Kulhavý Zdeněk (2.000/1.000/---)


112. BK Kladno - SKB Strakonice 28.02.2015 17:00 77:59 (17:22 28:33 44:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 112

datum: 28.02.2015, 17:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (2.000/2.000/---)
Kovačovič Matej (2.000/2.500/---)


113. Thermia K. Vary - Sokol Žižkov 28.02.2015 18:00 78:96 (15:25 35:50 59:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 113

datum: 28.02.2015, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000/---)
Šrámková Sandra (1.000/1.000/---)


114. Baník Most - Slavoj BK Litoměřice "B" 28.02.2015 18:00 83:55 (22:11 46:28 68:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 114

datum: 28.02.2015, 18:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)


20. kolo
115. Jiskra Domažlice - BK Horejsek Děčín 01.03.2015 10:00 91:70 (22:14 44:40 68:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 115

datum: 01.03.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala TJ Jiskra, Domažlice

rozhodčí:
Kučera Vít (1.500/1.500/---)
Perlík Michal (1.500/1.500/---)


116. SKB Rokycany - Sluneta USK Ústí n. L. 01.03.2015 10:30 69:64 (22:16 39:38 55:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 116

datum: 01.03.2015, 10:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Milata Rostislav (1.000/1.000/---)


117. BK Kladno - Sokol Písek 01.03.2015 10:00 76:78 (21:22 46:37 62:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 117

datum: 01.03.2015, 10:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (4.000/1.000/---)
Kovačovič Matej (4.000/1.500/---)


118. BC Slaný - SKB Strakonice 01.03.2015 14:00 79:64 (18:10 37:25 54:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 118

datum: 01.03.2015, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Jon Miloslav (2.000/4.000/---)
Kulhavý Zdeněk (2.000/4.000/---)


119. Baník Most - Sokol Žižkov 01.03.2015 15:00 72:62 (14:20 32:31 49:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 119

datum: 01.03.2015, 15:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)


120. Thermia K. Vary - Slavoj BK Litoměřice "B" 01.03.2015 10:00 80:69 (19:24 35:46 59:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 120

datum: 01.03.2015, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000/---)
Šrámková Sandra (1.000/1.000/---)


21. kolo
121. Sluneta USK Ústí n. L. - Baník Most 13.03.2015 20:00 88:66 (22:27 43:36 69:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 121

datum: 13.03.2015, 20:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Anton Karel (1.000/1.000/---)


122. BK Horejsek Děčín - Thermia K. Vary 14.03.2015 17:45 81:35 (17:8 36:16 60:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 122

datum: 14.03.2015, 17:45:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000/---)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000/---)


123. Slavoj BK Litoměřice "B" - BK Kladno 14.03.2015 13:00 76:77 (14:14 28:29 49:45 67:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 123

datum: 14.03.2015, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Perlík Michal (1.000/1.000/---)


124. Sokol Žižkov - BC Slaný 14.03.2015 17:30 85:70 (16:14 27:37 56:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 124

datum: 14.03.2015, 17:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/2.500/---)
Buršík Martin (1.000/2.000/---)


125. SKB Strakonice - Jiskra Domažlice 14.03.2015 18:30 78:69 (18:21 42:37 55:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 125

datum: 14.03.2015, 18:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/2.000/---)
Vošahlík Marek (1.500/3.000/---)


126. Sokol Písek - SKB Rokycany 14.03.2015 17:00 79:64 (27:13 41:24 54:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 126

datum: 14.03.2015, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/2.500/---)
Salvetr Rudolf (1.000/4.000/---)


22. kolo
127. BK Horejsek Děčín - Baník Most 15.03.2015 09:15 66:45 (14:14 29:26 53:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 127

datum: 15.03.2015, 09:15:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000/---)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000/---)


128. Sluneta USK Ústí n. L. - Thermia K. Vary 15.03.2015 10:00 89:42 (16:12 43:23 68:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 128

datum: 15.03.2015, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Anton Karel (1.000/1.000/---)


129. Sokol Žižkov - BK Kladno 15.03.2015 11:00 87:66 (21:14 43:23 67:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 129

datum: 15.03.2015, 11:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000/---)
Kuřitka Pavel (1.000/1.000/---)


130. Slavoj BK Litoměřice "B" - BC Slaný 15.03.2015 13:00 84:66 (15:12 37:25 59:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 130

datum: 15.03.2015, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/2.000/---)
Perlík Michal (1.000/3.000/---)


131. Sokol Písek - Jiskra Domažlice 15.03.2015 12:00 93:64 (21:21 41:38 71:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 131

datum: 15.03.2015, 12:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000/---)
Kučírek Martin (1.000/1.000/---)


132. SKB Strakonice - SKB Rokycany 15.03.2015 11:00 70:61 (23:15 39:34 64:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 132

datum: 15.03.2015, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Vošahlík Marek (2.000/1.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

BigMedia

BigMediabigmedia.cz

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR