image

kadeti U17 / liga / ročník 2014/15 / skupina A


tabulka
1. Levharti Chomutov 22 18 4 1783:1266 40
2. Sokol Vyšehrad 22 15 7 1628:1376 37
3. Válečníci Děčín 22 15 7 1542:1349 37
4. Sokol Žižkov C 22 15 7 1679:1527 37
5. BK Kondoři Liberec 22 12 10 1537:1316 34
6. BK Sluneta Ústí nad Labem 22 11 11 1474:1463 33
7. BK Jiskra Domažlice 22 11 11 1541:1537 33
8. BK Medvědi Tábor 22 11 11 1423:1478 33
9. Tigers Basketball České Budějovice 22 10 12 1460:1375 32
10. TJ Sokol pražský B 22 7 15 1475:1549 29
11. BK Český Brod 22 7 15 1525:1667 29
12. BK Kladno 22 0 22 999:2163 22
1. kolo
1. BK Kladno - Sokol pražský B 04.12.2014 17:30 50:94 (12:16 24:38 34:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 04.12.2014, 17:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.500/1.500)
Kocián Michal (2.000/2.500)

2. BK Č. Brod - Sokol Vyšehrad 21.12.2014 19:00 71:83 (22:16 37:44 55:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 21.12.2014, 19:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Znamínko Petr (1.000/1.000)

3. Levharti Chomutov - Sluneta Ústí n. L. 10.12.2014 17:30 89:36 (23:16 49:23 69:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 10.12.2014, 17:30:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000)

4. Tigers Č. Budějovice - Medvědi Tábor 27.01.2015 17:45 72:52 (21:14 33:23 54:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 27.01.2015, 17:45:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/2.000)
Havlíček Petr (1.000/2.000)

5. Jiskra Domažlice - Sokol Žižkov C 20.12.2014 15:30 75:86 (22:22 43:39 62:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 20.12.2014, 15:30:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.000)
Rendlová Sandra (1.500/1.000)

6. Válečníci Děčín - Kondoři Liberec 27.01.2015 18:30 56:45 (15:16 27:21 35:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 6

datum: 27.01.2015, 18:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.500)
Šupej Michal (1.000/1.500)

2. kolo
7. BK Kladno - Válečníci Děčín 11.10.2014 18:00 43:83 (11:13 21:42 34:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 11.10.2014, 18:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.500/1.000)
Slanina Vladimír (1.500/1.000)

8. Sokol pražský B - Kondoři Liberec 11.10.2014 17:00 56:61 (7:12 21:23 37:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 11.10.2014, 17:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/2.500)
Buršík Martin (1.000/2.500)

9. BK Č. Brod - Jiskra Domažlice 11.10.2014 16:30 59:68 (21:17 33:37 40:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 11.10.2014, 16:30:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Lébl Martin (1.500/1.500)
Kocián Michal (1.500/1.500)

10. Sokol Vyšehrad - Sokol Žižkov C 11.10.2014 18:30 63:74 (14:19 30:38 44:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 10

datum: 11.10.2014, 18:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Znamínko Petr (1.000/1.000)

11. Levharti Chomutov - Tigers Č. Budějovice 11.10.2014 19:00 68:47 (25:8 43:15 56:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 11

datum: 11.10.2014, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Pešek Lukáš (1.000/1.000)

12. Sluneta Ústí n. L. - Medvědi Tábor 11.10.2014 17:00 59:51 (16:10 28:29 43:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 12

datum: 11.10.2014, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/3.500)
Eisner Petr (1.000/3.500)

3. kolo
13. BK Kladno - Kondoři Liberec 12.10.2014 10:00 39:97 (8:29 12:50 24:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 12.10.2014, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.500/1.500)
Slanina Vladimír (1.500/1.500)

14. Sokol pražský B - Válečníci Děčín 12.10.2014 11:30 56:58 (20:14 35:30 48:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 12.10.2014, 11:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.000)
Buršík Martin (1.000/1.000)

15. BK Č. Brod - Sokol Žižkov C 12.10.2014 11:00 63:79 (24:20 48:41 55:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 15

datum: 12.10.2014, 11:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Lébl Martin (2.500/1.000)
Kocián Michal (1.500/1.000)

16. Sokol Vyšehrad - Jiskra Domažlice 12.10.2014 15:00 80:56 (20:16 41:29 57:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 16

datum: 12.10.2014, 15:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.500)
Dvořák Ludvík (1.000/1.500)

17. Levharti Chomutov - Medvědi Tábor 12.10.2014 09:00 84:53 (21:8 48:25 67:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 17

datum: 12.10.2014, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Pešek Lukáš (1.000/1.000)

18. Sluneta Ústí n. L. - Tigers Č. Budějovice 12.10.2014 11:30 59:80 (21:21 31:48 40:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 18

datum: 12.10.2014, 11:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.000/1.000)

4. kolo
19. Válečníci Děčín - Tigers Č. Budějovice 25.10.2014 13:30 61:49 (19:10 33:20 53:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 19

datum: 25.10.2014, 13:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Šupej Michal (1.000/1.000)

20. Kondoři Liberec - Medvědi Tábor 25.10.2014 16:00 71:45 (12:15 27:19 44:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 20

datum: 25.10.2014, 16:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Mašek Tomáš (2.500/1.000)
Menšík Richard (2.500/1.000)

21. Jiskra Domažlice - Levharti Chomutov 25.10.2014 15:30 75:68 (23:18 40:32 56:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 21

datum: 25.10.2014, 15:30:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Milata Rostislav (1.500/1.000)
Kovačovič Matej (1.500/1.000)

22. Sokol Žižkov C - Sluneta Ústí n. L. 25.10.2014 18:30 67:49 (17:8 30:22 54:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 22

datum: 25.10.2014, 18:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Jelínek Jan (1.000/1.000)
Pörner Marek (1.000/1.000)

23. BK Kladno - BK Č. Brod 25.10.2014 18:00 35:88 (9:17 20:43 30:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 23

datum: 25.10.2014, 18:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Soukup Albert (1.000/1.000)

24. Sokol pražský B - Sokol Vyšehrad 25.10.2014 16:00 71:56 (11:12 33:30 51:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 24

datum: 25.10.2014, 16:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/2.000)
Stančíková Lucie (1.000/3.000)

5. kolo
25. Válečníci Děčín - Medvědi Tábor 26.10.2014 13:15 65:70 (14:20 17:39 40:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 25

datum: 26.10.2014, 13:15:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000)
Kec Jakub (1.000/1.000)

26. Kondoři Liberec - Tigers Č. Budějovice 26.10.2014 10:30 69:53 (24:13 42:27 54:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 26

datum: 26.10.2014, 10:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Mašek Tomáš (2.500/1.000)
Menšík Richard (2.500/1.000)

27. Jiskra Domažlice - Sluneta Ústí n. L. 26.10.2014 12:30 77:75 (16:13 38:39 57:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 27

datum: 26.10.2014, 12:30:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Milata Rostislav (1.500/1.000)
Kovačovič Matej (1.500/1.000)

28. Sokol Žižkov C - Levharti Chomutov 26.10.2014 10:00 101:70 (23:12 51:28 80:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 28

datum: 26.10.2014, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Jelínek Jan (1.000/1.000)
Pörner Marek (1.000/1.000)

29. BK Kladno - Sokol Vyšehrad 26.10.2014 09:00 53:91 (7:15 28:40 44:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 29

datum: 26.10.2014, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Vošahlík Marek (4.000/3.000)
Soukup Albert (4.000/4.000)

30. Sokol pražský B - BK Č. Brod 26.10.2014 12:00 89:97 (19:27 34:56 61:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 30

datum: 26.10.2014, 12:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Stančíková Lucie (1.000/1.500)

6. kolo
31. BK Č. Brod - Válečníci Děčín 08.11.2014 16:00 52:84 (10:23 28:38 38:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 31

datum: 08.11.2014, 16:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Musil Jan (1.500/1.000)
Šmůla Marek (1.500/1.000)

32. Sokol Vyšehrad - Kondoři Liberec 08.11.2014 11:00 60:35 (18:8 27:12 48:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 32

datum: 08.11.2014, 11:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Jelínek Jan (1.500/2.000)
Buršík Martin (1.000/2.500)

33. Levharti Chomutov - BK Kladno 08.11.2014 18:00 105:40 (31:9 67:18 91:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 33

datum: 08.11.2014, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

34. Sluneta Ústí n. L. - Sokol pražský B 08.11.2014 18:00 83:75 (27:20 47:33 61:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 34

datum: 08.11.2014, 18:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/4.000)
Mareš Jan (1.000/3.500)

35. Tigers Č. Budějovice - Jiskra Domažlice 08.11.2014 11:00 71:76 (16:15 29:34 40:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 35

datum: 08.11.2014, 11:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.500)
Havlíček Petr (1.000/1.500)

36. Medvědi Tábor - Sokol Žižkov C 08.11.2014 09:00 78:66 (16:19 39:37 58:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 36

datum: 08.11.2014, 09:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Burian Martin (1.000/1.000)
Kejklíček Roman (1.000/1.000)

7. kolo
37. BK Č. Brod - Kondoři Liberec 09.11.2014 10:30 42:94 (4:27 15:55 30:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 37

datum: 09.11.2014, 10:30:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Šmůla Marek (1.000/1.000)

38. Sokol Vyšehrad - Válečníci Děčín 09.11.2014 15:00 83:89 (12:26 31:39 54:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 38

datum: 09.11.2014, 15:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.500)
Buršík Martin (1.000/1.500)

39. Levharti Chomutov - Sokol pražský B 09.11.2014 08:30 77:44 (19:10 41:18 54:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 39

datum: 09.11.2014, 08:30:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

40. Sluneta Ústí n. L. - BK Kladno 09.11.2014 11:00 99:41 (28:8 46:18 60:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 40

datum: 09.11.2014, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000)
Mareš Jan (1.000/1.000)

41. Tigers Č. Budějovice - Sokol Žižkov C 09.11.2014 14:00 87:63 (19:16 47:28 62:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 41

datum: 09.11.2014, 14:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/4.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

42. Medvědi Tábor - Jiskra Domažlice 09.11.2014 14:00 82:65 (26:24 48:38 64:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 42

datum: 09.11.2014, 14:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Burian Martin (1.000/2.000)
Kejklíček Roman (1.000/2.000)

8. kolo
43. Válečníci Děčín - Jiskra Domažlice 22.11.2014 18:30 56:54 (22:9 41:26 48:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 43

datum: 22.11.2014, 18:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.500)
Vošahlík Marek (1.000/1.500)

44. Kondoři Liberec - Sokol Žižkov C 22.11.2014 17:00 76:64 (14:21 43:36 57:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 44

datum: 22.11.2014, 17:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Pešek Lukáš (1.000/1.000)

45. BK Kladno - Tigers Č. Budějovice 22.11.2014 18:00 43:105 (11:22 19:38 31:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 45

datum: 22.11.2014, 18:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Drápal Jakub (1.000/1.000)
Šmůla Marek (1.000/1.000)

46. Sokol pražský B - Medvědi Tábor 22.11.2014 15:45 65:66 (14:17 33:27 45:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 46

datum: 22.11.2014, 15:45:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.000)
Pörner Marek (1.000/1.000)

47. BK Č. Brod - Levharti Chomutov 22.11.2014 16:30 66:74 (17:28 29:41 43:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 47

datum: 22.11.2014, 16:30:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Šmůla Petr (1.000/1.000)

48. Sokol Vyšehrad - Sluneta Ústí n. L. 22.11.2014 15:00 78:66 (27:20 44:29 60:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 48

datum: 22.11.2014, 15:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Kuřitka Pavel (1.000/1.000)

9. kolo
49. Válečníci Děčín - Sokol Žižkov C 23.11.2014 13:30 62:81 (16:22 31:40 45:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 49

datum: 23.11.2014, 13:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Vošahlík Marek (1.000/1.000)

50. Kondoři Liberec - Jiskra Domažlice 23.11.2014 13:00 63:55 (18:11 30:29 46:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 50

datum: 23.11.2014, 13:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kouba Dalibor (3.000/1.500)
Pešek Lukáš (3.000/1.500)

51. BK Kladno - Medvědi Tábor 23.11.2014 10:00 56:87 (8:19 30:40 41:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 51

datum: 23.11.2014, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Drápal Jakub (1.000/3.000)
Šmůla Marek (1.000/3.000)

52. Sokol pražský B - Tigers Č. Budějovice 23.11.2014 11:15 73:51 (15:17 33:33 57:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 52

datum: 23.11.2014, 11:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.000)
Pörner Marek (1.000/1.000)

53. BK Č. Brod - Sluneta Ústí n. L. 23.11.2014 10:30 75:63 (13:15 37:27 61:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 53

datum: 23.11.2014, 10:30:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.500/1.000)
Sláma Vojtěch (2.000/1.000)

54. Sokol Vyšehrad - Levharti Chomutov 23.11.2014 10:45 67:49 (24:24 37:30 51:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 54

datum: 23.11.2014, 10:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.500)
Kesler Vladimír (1.000/1.000)

10. kolo
55. Levharti Chomutov - Válečníci Děčín 28.10.2014 11:00 91:66 (30:9 48:28 68:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 55

datum: 28.10.2014, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/2.000)

56. Sluneta Ústí n. L. - Kondoři Liberec 06.12.2014 18:00 68:62 (15:19 29:37 44:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 56

datum: 06.12.2014, 18:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/2.500)
Nesper Jindřich (1.000/2.500)

57. Tigers Č. Budějovice - BK Č. Brod 06.12.2014 09:30 81:49 (26:14 47:26 66:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 57

datum: 06.12.2014, 09:30:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

58. Medvědi Tábor - Sokol Vyšehrad 06.12.2014 18:00 41:70 (6:20 16:40 26:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 58

datum: 06.12.2014, 18:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Burian Martin (2.000/1.000)
Číha Pavel (1.000/1.000)

59. Jiskra Domažlice - BK Kladno 06.12.2014 15:30 127:58 (35:10 62:27 98:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 59

datum: 06.12.2014, 15:30:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.500/1.500)
Milata Rostislav (1.500/2.500)

60. Sokol Žižkov C - Sokol pražský B 06.12.2014 15:30 95:76 (31:17 45:40 66:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 60

datum: 06.12.2014, 15:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Vošahlík Marek (1.000/1.000)

11. kolo
61. Levharti Chomutov - Kondoři Liberec 21.01.2015 18:00 71:48 (24:8 46:17 58:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 61

datum: 21.01.2015, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/2.000)
Nesper Jindřich (1.000/2.000)

62. Sluneta Ústí n. L. - Válečníci Děčín 07.12.2014 09:00 68:49 (20:14 36:30 46:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 62

datum: 07.12.2014, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.500)
Musil Jan (1.000/1.500)

63. Tigers Č. Budějovice - Sokol Vyšehrad 07.12.2014 11:00 43:66 (15:24 25:38 34:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 63

datum: 07.12.2014, 11:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

64. Medvědi Tábor - BK Č. Brod 07.12.2014 09:30 58:68 (12:11 24:36 41:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 64

datum: 07.12.2014, 09:30:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Burian Martin (2.000/2.000)
Číha Pavel (2.000/2.000)

65. Jiskra Domažlice - Sokol pražský B 07.12.2014 12:30 101:81 (20:21 59:38 77:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 65

datum: 07.12.2014, 12:30:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.500/1.000)
Milata Rostislav (1.500/1.000)

66. Sokol Žižkov C - BK Kladno 07.12.2014 11:00 118:56 (39:13 63:23 93:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 66

datum: 07.12.2014, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Jon Miloslav (3.000/1.500)
Vošahlík Marek (1.500/2.500)

12. kolo
67. Sokol pražský B - BK Kladno 08.12.2014 17:30 103:53 (30:8 56:22 76:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 67

datum: 08.12.2014, 17:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Holeš Daniel (2.000/1.000)
Jelínek Jan (2.000/1.000)

68. Sokol Vyšehrad - BK Č. Brod 20.12.2014 16:30 72:68 (9:14 29:33 53:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 68

datum: 20.12.2014, 16:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Buršík Martin (4.000/2.000)
Kovačovič Matej (2.000/2.000)

69. Sluneta Ústí n. L. - Levharti Chomutov 11.12.2014 16:00 43:81 (9:16 17:41 27:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 69

datum: 11.12.2014, 16:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.000)

70. Medvědi Tábor - Tigers Č. Budějovice 22.01.2015 18:15 53:41 (12:9 28:19 40:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 70

datum: 22.01.2015, 18:15:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Vošahlík Marek (2.000/1.000)
Lejčko Jan (2.000/1.000)

71. Sokol Žižkov C - Jiskra Domažlice 21.12.2014 11:00 78:50 (20:14 41:25 57:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 71

datum: 21.12.2014, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.500)
Milata Rostislav (1.000/1.500)

72. Kondoři Liberec - Válečníci Děčín 28.01.2015 18:30 70:78 (16:13 34:26 57:51 67:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 72

datum: 28.01.2015, 18:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Anton Karel (2.000/1.000)
Menšík Richard (2.000/2.000)

13. kolo
73. Kondoři Liberec - BK Kladno 11.02.2015 18:30 111:50 (26:19 49:29 80:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 73

datum: 11.02.2015, 18:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Mühlbach Martin (1.000/1.000)

74. Válečníci Děčín - Sokol pražský B 17.01.2015 13:00 78:44 (31:13 50:22 59:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 74

datum: 17.01.2015, 13:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Kovačovič Matej (1.000/1.000)

75. Sokol Žižkov C - BK Č. Brod 17.01.2015 15:30 109:90 (30:27 48:52 81:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 75

datum: 17.01.2015, 15:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Anton Karel (1.500/1.000)
Horník Michal (1.500/1.000)

76. Jiskra Domažlice - Sokol Vyšehrad 17.01.2015 15:30 52:77 (9:30 26:54 39:67 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 76

datum: 17.01.2015, 15:30:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Horník Michal (1.500/1.000)
Havlíček Petr (1.500/1.000)

77. Medvědi Tábor - Levharti Chomutov 17.01.2015 15:00 50:95 (14:20 22:39 36:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 77

datum: 17.01.2015, 15:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/2.500)
Číha Pavel (2.000/2.500)

78. Tigers Č. Budějovice - Sluneta Ústí n. L. 17.01.2015 12:00 103:54 (22:11 50:20 83:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 78

datum: 17.01.2015, 12:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.000/1.000)
Šmůla Petr (1.000/1.000)

14. kolo
79. Válečníci Děčín - BK Kladno 10.02.2015 18:30 84:40 (25:2 49:18 70:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 79

datum: 10.02.2015, 18:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/2.500)
Kouba Dalibor (1.000/4.000)

80. Kondoři Liberec - Sokol pražský B 18.01.2015 10:30 71:59 (15:17 27:32 49:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 80

datum: 18.01.2015, 10:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Šupej Michal (1.000/1.000)

81. Jiskra Domažlice - BK Č. Brod 18.01.2015 12:30 79:64 (24:14 44:27 61:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 81

datum: 18.01.2015, 12:30:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Buršík Martin (1.500/1.500)
Havlíček Petr (1.500/1.500)

82. Sokol Žižkov C - Sokol Vyšehrad 18.01.2015 11:00 79:61 (16:28 41:39 55:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 82

datum: 18.01.2015, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Anton Karel (2.000/1.000)
Menšík Richard (2.000/1.000)

83. Tigers Č. Budějovice - Levharti Chomutov 18.01.2015 11:00 72:57 (14:16 33:27 56:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 83

datum: 18.01.2015, 11:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.000/2.500)
Šmůla Petr (1.000/2.500)

84. Medvědi Tábor - Sluneta Ústí n. L. 18.01.2015 09:30 62:73 (15:26 29:42 46:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 84

datum: 18.01.2015, 09:30:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Číha Pavel (2.000/1.000)

15. kolo
85. Medvědi Tábor - Válečníci Děčín 31.01.2015 18:30 90:74 (16:15 46:35 71:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 85

datum: 31.01.2015, 18:30:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Číha Pavel (2.000/1.000)
Jírovec Luboš (1.500/1.000)

86. Tigers Č. Budějovice - Kondoři Liberec 24.02.2015 18:00 55:36 (10:4 27:20 39:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 86

datum: 24.02.2015, 18:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Csöllei Pavel (1.000/1.000)

87. Sluneta Ústí n. L. - Jiskra Domažlice 31.01.2015 13:00 76:60 (17:14 36:27 55:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 87

datum: 31.01.2015, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.500)
Jelínek Jan (1.000/1.500)

88. Levharti Chomutov - Sokol Žižkov C 17.02.2015 18:00 117:32 (31:8 58:13 87:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 88

datum: 17.02.2015, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

89. Sokol Vyšehrad - BK Kladno 18.02.2015 18:00 110:44 (21:11 42:17 79:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 89

datum: 18.02.2015, 18:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.000/4.000)
Jon Miloslav (1.000/3.500)

90. BK Č. Brod - Sokol pražský B 22.01.2015 18:30 76:62 (17:12 37:23 57:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 90

datum: 22.01.2015, 18:30:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Mareš Jan (1.000/1.000)

16. kolo
91. Tigers Č. Budějovice - Válečníci Děčín 01.02.2015 10:00 52:54 (12:14 26:22 32:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 91

datum: 01.02.2015, 10:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Burian Martin (1.000/1.000)
Csöllei Pavel (1.000/1.000)

92. Medvědi Tábor - Kondoři Liberec 19.02.2015 18:00 50:70 (12:15 26:34 42:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 92

datum: 19.02.2015, 18:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.000)
Jírovec Luboš (1.500/1.000)

93. Levharti Chomutov - Jiskra Domažlice 30.01.2015 18:30 98:57 (24:15 48:25 71:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 93

datum: 30.01.2015, 18:30:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/2.000)
Nesper Jindřich (1.000/2.000)

94. Sluneta Ústí n. L. - Sokol Žižkov C 18.02.2015 17:00 91:43 (21:15 48:22 69:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 94

datum: 18.02.2015, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/4.000)
Kocián Michal (1.000/4.000)

95. BK Č. Brod - BK Kladno 19.02.2015 18:00 140:49 (42:8 77:20 117:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 95

datum: 19.02.2015, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

96. Sokol Vyšehrad - Sokol pražský B 04.02.2015 19:00 73:54 (21:13 35:27 55:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 96

datum: 04.02.2015, 19:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/3.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.500)

17. kolo
97. Kondoři Liberec - BK Č. Brod 14.02.2015 15:00 96:56 (18:15 41:26 70:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 97

datum: 14.02.2015, 15:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Mühlbach Martin (1.000/1.000)
Šupej Michal (1.000/1.000)

98. Válečníci Děčín - Sokol Vyšehrad 14.02.2015 17:00 70:72 (10:28 32:41 55:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 98

datum: 14.02.2015, 17:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Vágnerová Tereza (2.000/1.000)

99. Sokol pražský B - Levharti Chomutov 16.02.2015 18:00 55:74 (15:24 31:40 44:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 99

datum: 16.02.2015, 18:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Kesler Vladimír (1.000/1.000)

100. BK Kladno - Sluneta Ústí n. L. 14.02.2015 17:00 33:80 (10:24 18:48 25:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 100

datum: 14.02.2015, 17:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Drápal Jakub (2.500/1.000)
Musil Jan (4.000/1.000)

101. Sokol Žižkov C - Tigers Č. Budějovice 14.02.2015 15:30 70:47 (17:15 35:26 51:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 101

datum: 14.02.2015, 15:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Burian Martin (1.500/1.000)
Veselý Tomáš (3.000/1.000)

102. Jiskra Domažlice - Medvědi Tábor 14.02.2015 15:30 84:49 (13:9 35:18 59:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 102

datum: 14.02.2015, 15:30:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Rendlová Sandra (1.500/1.000)

18. kolo
103. Válečníci Děčín - BK Č. Brod 15.02.2015 09:15 88:58 (23:19 41:33 59:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 103

datum: 15.02.2015, 09:15:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/2.000)
Vágnerová Tereza (1.000/1.000)

104. Kondoři Liberec - Sokol Vyšehrad 15.02.2015 11:00 72:73 (17:28 37:42 57:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 104

datum: 15.02.2015, 11:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Eisner Petr (2.000/2.000)
Šupej Michal (4.000/2.000)

105. BK Kladno - Levharti Chomutov 15.02.2015 10:30 50:101 (17:23 27:51 41:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 105

datum: 15.02.2015, 10:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Hejnic Jan (4.000/2.500)
Kocián Michal (4.000/1.500)

106. Sokol pražský B - Sluneta Ústí n. L. 15.02.2015 14:00 68:66 (21:17 38:39 46:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 106

datum: 15.02.2015, 14:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Jelínek Jan (2.000/1.000)
Kesler Vladimír (1.500/1.000)

107. Jiskra Domažlice - Tigers Č. Budějovice 15.02.2015 09:00 84:63 (23:13 40:26 63:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 107

datum: 15.02.2015, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Rendlová Sandra (1.500/1.000)

108. Sokol Žižkov C - Medvědi Tábor 15.02.2015 11:00 107:54 (31:8 53:18 86:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 108

datum: 15.02.2015, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Burian Martin (1.500/2.000)
Veselý Tomáš (3.000/2.000)

19. kolo
109. Sokol Žižkov C - Válečníci Děčín 28.02.2015 15:30 57:79 (11:23 31:41 48:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 109

datum: 28.02.2015, 15:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.500/1.000)
Kulhavý Zdeněk (1.500/1.000)

110. Jiskra Domažlice - Kondoři Liberec 28.02.2015 15:30 70:58 (15:14 45:28 55:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 110

datum: 28.02.2015, 15:30:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Kučera Vít (1.000/2.000)
Perlík Michal (1.000/2.000)

111. Medvědi Tábor - BK Kladno 28.02.2015 17:00 108:39 (21:6 51:22 83:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 111

datum: 28.02.2015, 17:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/3.000)
Kosobud Marek (1.500/3.000)

112. Tigers Č. Budějovice - Sokol pražský B 28.02.2015 17:00 68:59 (14:11 37:26 46:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 112

datum: 28.02.2015, 17:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Burian Martin (1.000/3.500)
Csöllei Pavel (1.000/3.500)

113. Sluneta Ústí n. L. - BK Č. Brod 28.02.2015 16:30 95:56 (30:14 48:25 80:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 113

datum: 28.02.2015, 16:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.000)

114. Levharti Chomutov - Sokol Vyšehrad 27.02.2015 19:30 91:72 (34:13 55:35 72:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 114

datum: 27.02.2015, 19:30:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Ježek Václav (2.000/4.000)
Nesper Jindřich (2.000/4.000)

20. kolo
115. Jiskra Domažlice - Válečníci Děčín 01.03.2015 12:30 56:81 (16:20 29:44 50:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 115

datum: 01.03.2015, 12:30:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Kučera Vít (1.500/1.000)
Perlík Michal (1.500/1.000)

116. Sokol Žižkov C - Kondoři Liberec 01.03.2015 10:00 78:74 (18:22 36:42 58:54 68:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 116

datum: 01.03.2015, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.500/1.000)
Kulhavý Zdeněk (1.500/1.000)

117. Tigers Č. Budějovice - BK Kladno 01.03.2015 10:00 94:40 (25:10 52:23 76:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 117

datum: 01.03.2015, 10:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Burian Martin (1.000/3.500)
Csöllei Pavel (1.000/4.000)

118. Medvědi Tábor - Sokol pražský B 01.03.2015 10:00 81:55 (27:14 43:31 67:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 118

datum: 01.03.2015, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Opava Josef (1.000/1.000)

119. Levharti Chomutov - BK Č. Brod 01.03.2015 09:00 77:60 (20:7 42:25 67:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 119

datum: 01.03.2015, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

120. Sluneta Ústí n. L. - Sokol Vyšehrad 01.03.2015 10:00 61:60 (7:14 19:29 40:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 120

datum: 01.03.2015, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/2.000)
Mašek Tomáš (1.000/2.000)

21. kolo
121. Kondoři Liberec - Levharti Chomutov 27.09.2014 17:30 68:76 (15:27 36:40 52:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 121

datum: 27.09.2014, 17:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (3.500/1.500)
Lukeš Petr (3.500/1.500)

122. Válečníci Děčín - Sluneta Ústí n. L. 27.09.2014 09:00 63:48 (20:8 39:20 49:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 122

datum: 27.09.2014, 09:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Menšík Richard (2.000/1.000)

123. Sokol Vyšehrad - Tigers Č. Budějovice 27.09.2014 16:00 106:64 (24:20 50:31 82:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 123

datum: 27.09.2014, 16:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Vágnerová Tereza (1.000/1.000)
Kejklíček Roman (1.000/1.000)

124. BK Č. Brod - Medvědi Tábor 27.09.2014 12:00 44:70 (9:29 18:40 28:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 124

datum: 27.09.2014, 12:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.500/1.000)
Sláma Vojtěch (1.000/1.000)

125. Sokol pražský B - Jiskra Domažlice 27.09.2014 15:00 71:55 (25:11 44:23 61:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 125

datum: 27.09.2014, 15:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Stančíková Lucie (1.000/1.500)
Holeš Daniel (1.000/1.500)

126. BK Kladno - Sokol Žižkov C 27.09.2014 18:00 44:73 (4:12 21:35 25:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 126

datum: 27.09.2014, 18:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/2.500)
Vošahlík Marek (1.000/1.000)

22. kolo
127. Válečníci Děčín - Levharti Chomutov 28.09.2014 08:30 64:70 (13:25 25:46 40:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 127

datum: 28.09.2014, 08:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Pešek Lukáš (1.000/1.000)

128. Kondoři Liberec - Sluneta Ústí n. L. 28.09.2014 10:00 90:62 (23:13 49:33 59:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 128

datum: 28.09.2014, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (2.000/1.000)
Lukeš Petr (2.000/1.000)

129. BK Č. Brod - Tigers Č. Budějovice 28.09.2014 08:00 83:62 (19:19 36:38 66:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 129

datum: 28.09.2014, 08:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.500/1.000)
Sláma Vojtěch (1.000/1.000)

130. Sokol Vyšehrad - Medvědi Tábor 28.09.2014 10:00 55:73 (15:24 29:44 43:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 130

datum: 28.09.2014, 10:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Vágnerová Tereza (1.000/1.000)
Kejklíček Roman (2.000/1.000)

131. BK Kladno - Jiskra Domažlice 28.09.2014 13:00 43:65 (10:10 26:29 37:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 131

datum: 28.09.2014, 13:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.500)
Vošahlík Marek (1.000/1.500)

132. Sokol pražský B - Sokol Žižkov C 28.09.2014 10:00 65:59 (20:15 31:32 48:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 132

datum: 28.09.2014, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Stančíková Lucie (1.000/1.000)
Holeš Daniel (2.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.