image

kadeti U17 / liga / ročník 2014/15 / skupina B


tabulka
1. BC Vysočina 22 18 4 1594:1339 40
2. BC Kolín 22 16 6 1647:1429 38
3. Baskeťáci TJ Sokol Josefov 22 15 7 1435:1348 37
4. SAM BŠM Brno 22 14 8 1598:1370 36
5. TJ Slavia Kroměříž 22 13 9 1501:1465 35
6. Jiskra Kyjov 22 13 9 1368:1347 35
7. SKB Zlín 22 12 10 1510:1393 34
8. Tesla Pardubice 22 10 12 1548:1584 32
9. TJ Sokol Karviná 22 8 14 1356:1474 30
10. BCM Ostrava 22 7 15 1449:1470 29
11. BK Opava 22 3 19 1304:1644 25
12. SK UP-BCM Olomouc 22 3 19 1172:1619 25
1. kolo
133. BC Kolín - BC Vysočina 20.12.2014 16:00 77:64 (14:17 42:40 60:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 133

datum: 20.12.2014, 16:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.500/1.000)
Šmůla Marek (1.500/1.000)

134. Jiskra Kyjov - SAM BŠM Brno 20.12.2014 18:00 70:62 (16:14 36:32 57:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 134

datum: 20.12.2014, 18:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Doležal Vratislav (3.000/3.000)
Novák Petr (2.000/2.000)

135. SK UP-BCM Olomouc - BK Opava 20.12.2014 14:15 54:52 (13:11 26:23 43:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 135

datum: 20.12.2014, 14:15:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.000/1.000)
Hrabal Ondřej (1.000/3.000)

136. Slavia Kroměříž - SKB Zlín 20.12.2014 17:30 63:51 (12:20 28:33 45:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 136

datum: 20.12.2014, 17:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Hofírek Jiří (1.000/2.000)
Jakubík Petr (1.000/2.500)

137. Baskeťáci TJ Sokol Josefov - Tesla Pardubice 20.12.2014 16:00 82:62 (18:10 37:29 64:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 137

datum: 20.12.2014, 16:00:00

místo: Sport.areál, O.Španiela 817, Jaroměř

rozhodčí:
Mareš Roman (1.500/1.500)
Trmač Vladislav (1.500/2.000)

138. BCM Ostrava - Sokol Karviná 12.12.2014 17:00 64:66 (20:15 29:35 46:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 138

datum: 12.12.2014, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.500)
Pavlík Michael (1.000/1.500)

2. kolo
139. BC Kolín - BCM Ostrava 11.10.2014 11:00 65:63 (11:11 29:28 53:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 139

datum: 11.10.2014, 11:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/1.500)
Theodor Pavel (1.000/1.500)

140. BC Vysočina - Sokol Karviná 11.10.2014 17:00 73:53 (18:12 34:27 51:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 140

datum: 11.10.2014, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.500)
Kejklíček Roman (1.000/1.500)

141. Jiskra Kyjov - Baskeťáci TJ Sokol Josefov 11.10.2014 17:00 47:51 (11:14 26:26 41:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 141

datum: 11.10.2014, 17:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.500/2.000)
Kozel Milan (1.500/2.000)

142. SAM BŠM Brno - Tesla Pardubice 11.10.2014 16:30 78:56 (20:14 37:26 57:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 142

datum: 11.10.2014, 16:30:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Jelínek Jan (1.000/3.000)
Novák Petr (1.000/3.000)

143. SK UP-BCM Olomouc - Slavia Kroměříž 11.10.2014 16:45 72:81 (15:24 26:39 53:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 143

datum: 11.10.2014, 16:45:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/1.000)
Doležal Vratislav (1.000/1.000)

144. BK Opava - SKB Zlín 11.10.2014 15:00 59:73 (11:14 17:45 34:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 144

datum: 11.10.2014, 15:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Janovský Martin (2.500/1.000)
Cikánek Ondřej (2.500/1.000)

3. kolo
145. BC Kolín - Sokol Karviná 12.10.2014 11:00 90:61 (19:18 38:38 55:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 145

datum: 12.10.2014, 11:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/1.500)
Theodor Pavel (1.000/1.500)

146. BC Vysočina - BCM Ostrava 12.10.2014 10:00 87:67 (21:15 39:32 60:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 146

datum: 12.10.2014, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.500)
Kejklíček Roman (1.000/1.500)

147. Jiskra Kyjov - Tesla Pardubice 12.10.2014 10:00 97:85 (25:27 47:46 72:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 147

datum: 12.10.2014, 10:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.000/3.000)
Kozel Milan (1.000/3.000)

148. SAM BŠM Brno - Baskeťáci TJ Sokol Josefov 12.10.2014 09:30 62:66 (20:16 37:32 52:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 148

datum: 12.10.2014, 09:30:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Jelínek Jan (1.500/1.500)
Novák Petr (1.500/1.500)

149. SK UP-BCM Olomouc - SKB Zlín 12.10.2014 12:30 53:98 (14:19 27:49 40:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 149

datum: 12.10.2014, 12:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/1.000)
Doležal Vratislav (1.000/1.000)

150. BK Opava - Slavia Kroměříž 12.10.2014 10:00 63:79 (10:31 23:52 46:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 150

datum: 12.10.2014, 10:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Janovský Martin (2.000/1.000)
Cikánek Ondřej (3.000/1.000)

4. kolo
151. BCM Ostrava - Slavia Kroměříž 25.10.2014 16:00 78:62 (18:19 44:33 55:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 151

datum: 25.10.2014, 16:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Cikánek Ondřej (1.000/2.000)
Hlobil Jan (1.000/2.000)

152. Sokol Karviná - SKB Zlín 25.10.2014 15:30 48:58 (17:18 29:36 42:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 152

datum: 25.10.2014, 15:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Stančík Robin (1.500/1.000)
Opletal Petr (1.500/1.000)

153. Baskeťáci TJ Sokol Josefov - SK UP-BCM Olomouc 25.10.2014 16:00 61:50 (15:15 33:30 47:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 153

datum: 25.10.2014, 16:00:00

místo: Sport.areál, O.Španiela 817, Jaroměř

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/1.000)
Trmač Vladislav (1.000/1.000)

154. Tesla Pardubice - BK Opava 25.10.2014 15:45 97:70 (20:18 48:31 72:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 154

datum: 25.10.2014, 15:45:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Pilný Jiří (1.500/2.000)
Mareš Roman (1.500/2.000)

155. BC Kolín - Jiskra Kyjov 25.10.2014 17:00 80:51 (25:14 47:32 61:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 155

datum: 25.10.2014, 17:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Drápal Jakub (1.000/3.000)
Šmůla Petr (1.000/1.000)

156. BC Vysočina - SAM BŠM Brno 25.10.2014 18:30 69:53 (15:5 33:21 55:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 156

datum: 25.10.2014, 18:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Anton Matěj (1.000/1.500)
Hofírek Jiří (1.000/1.500)

5. kolo
157. BCM Ostrava - SKB Zlín 26.10.2014 11:00 67:74 (22:21 35:47 43:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 157

datum: 26.10.2014, 11:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Cikánek Ondřej (1.500/1.000)
Hlobil Jan (1.500/1.500)

158. Sokol Karviná - Slavia Kroměříž 26.10.2014 09:00 75:94 (17:31 37:52 58:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 158

datum: 26.10.2014, 09:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Stančík Robin (1.500/1.500)
Opletal Petr (1.500/1.000)

159. Baskeťáci TJ Sokol Josefov - BK Opava 26.10.2014 09:00 56:43 (17:8 30:24 43:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 159

datum: 26.10.2014, 09:00:00

místo: Sport.areál, O.Španiela 817, Jaroměř

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/2.000)
Trmač Vladislav (1.000/2.000)

160. Tesla Pardubice - SK UP-BCM Olomouc 26.10.2014 11:15 86:68 (16:11 39:28 63:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 160

datum: 26.10.2014, 11:15:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Pilný Jiří (1.500/1.000)
Mareš Roman (1.500/1.000)

161. BC Kolín - SAM BŠM Brno 26.10.2014 14:00 74:59 (24:15 43:30 56:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 161

datum: 26.10.2014, 14:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Drápal Jakub (3.500/3.500)
Šmůla Petr (3.500/3.500)

162. BC Vysočina - Jiskra Kyjov 26.10.2014 10:00 51:54 (14:10 35:21 43:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 162

datum: 26.10.2014, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Anton Matěj (1.000/1.000)
Hofírek Jiří (1.000/2.000)

6. kolo
163. Jiskra Kyjov - BCM Ostrava 08.11.2014 18:15 56:53 (11:8 29:18 45:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 163

datum: 08.11.2014, 18:15:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Hofírek Jiří (2.000/1.500)
Rozmanová Markéta (1.000/1.500)

164. SAM BŠM Brno - Sokol Karviná 08.11.2014 17:00 78:52 (18:11 36:28 58:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 164

datum: 08.11.2014, 17:00:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.500)
Novák Petr (1.000/1.500)

165. SK UP-BCM Olomouc - BC Kolín 08.11.2014 12:15 44:82 (9:18 30:37 42:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 165

datum: 08.11.2014, 12:15:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/2.000)
Petrák Jakub (1.000/1.500)

166. BK Opava - BC Vysočina 08.11.2014 17:00 71:94 (11:21 25:43 51:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 166

datum: 08.11.2014, 17:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.500/1.000)
Hlobil Jan (2.000/1.000)

167. Slavia Kroměříž - Baskeťáci TJ Sokol Josefov 08.11.2014 15:00 78:51 (20:13 41:28 62:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 167

datum: 08.11.2014, 15:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Baďura Ota (1.000/1.500)
Válek Jakub (1.000/1.500)

168. SKB Zlín - Tesla Pardubice 08.11.2014 18:15 72:53 (18:11 40:26 54:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 168

datum: 08.11.2014, 18:15:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/2.000)
Bešina Štefan (1.000/2.000)

7. kolo
169. Jiskra Kyjov - Sokol Karviná 09.11.2014 09:00 59:46 (17:10 35:19 45:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 169

datum: 09.11.2014, 09:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Hofírek Jiří (2.000/2.000)
Rozmanová Markéta (1.000/2.000)

170. SAM BŠM Brno - BCM Ostrava 09.11.2014 10:00 71:28 (19:6 31:16 51:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 170

datum: 09.11.2014, 10:00:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.000)
Novák Petr (1.000/1.000)

171. SK UP-BCM Olomouc - BC Vysočina 09.11.2014 14:15 49:66 (8:24 17:34 35:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 171

datum: 09.11.2014, 14:15:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000)
Petrák Jakub (1.000/1.000)

172. BK Opava - BC Kolín 09.11.2014 09:00 45:85 (5:25 26:41 43:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 172

datum: 09.11.2014, 09:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Janovský Martin (1.500/1.500)
Hlobil Jan (2.500/1.000)

173. Slavia Kroměříž - Tesla Pardubice 09.11.2014 09:00 77:51 (22:8 42:21 60:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 173

datum: 09.11.2014, 09:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Baďura Ota (1.000/2.000)
Válek Jakub (1.000/2.000)

174. SKB Zlín - Baskeťáci TJ Sokol Josefov 09.11.2014 09:30 62:58 (18:19 36:35 54:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 174

datum: 09.11.2014, 09:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/2.000)
Bešina Štefan (1.000/2.500)

8. kolo
175. BCM Ostrava - Baskeťáci TJ Sokol Josefov 22.11.2014 17:00 55:61 (19:14 29:28 41:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 175

datum: 22.11.2014, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Cikánek Ondřej (1.500/1.500)
Opršal Martin (1.500/1.500)

176. Sokol Karviná - Tesla Pardubice 22.11.2014 15:30 90:62 (18:9 41:25 70:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 176

datum: 22.11.2014, 15:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.500/2.000)
Opletal Petr (1.500/2.000)

177. BC Kolín - Slavia Kroměříž 13.12.2014 14:00 88:59 (22:16 50:29 68:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 177

datum: 13.12.2014, 14:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Mühlbach Martin (1.000/1.000)
Trmač Vladislav (1.000/1.000)

178. BC Vysočina - SKB Zlín 22.11.2014 17:00 74:59 (19:10 37:25 59:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 178

datum: 22.11.2014, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Číha Pavel (1.000/1.500)
Kejklíček Roman (1.000/1.000)

179. Jiskra Kyjov - SK UP-BCM Olomouc 22.11.2014 13:00 65:47 (17:14 35:20 56:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 179

datum: 22.11.2014, 13:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Škaroupka Michal (1.000/1.000)
Dolejš Václav (1.000/1.000)

180. SAM BŠM Brno - BK Opava 22.11.2014 13:00 81:54 (15:12 28:26 51:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 180

datum: 22.11.2014, 13:00:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/2.000)
Zdražil Tomáš (1.000/3.000)

9. kolo
181. BCM Ostrava - Tesla Pardubice 23.11.2014 10:00 63:68 (19:14 29:34 44:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 181

datum: 23.11.2014, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Cikánek Ondřej (1.500/2.000)
Opršal Martin (1.500/2.000)

182. Sokol Karviná - Baskeťáci TJ Sokol Josefov 23.11.2014 09:00 69:56 (17:18 36:33 44:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 182

datum: 23.11.2014, 09:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (2.000/1.500)
Opletal Petr (2.000/1.500)

183. BC Kolín - SKB Zlín 23.11.2014 10:00 71:62 (13:10 32:31 50:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 183

datum: 23.11.2014, 10:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Černý Jan (1.000/1.500)
Pačovský Jan (1.000/1.500)

184. BC Vysočina - Slavia Kroměříž 09.12.2014 18:00 92:64 (17:27 43:36 64:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 184

datum: 09.12.2014, 18:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.500)
Csöllei Pavel (1.000/1.500)

185. Jiskra Kyjov - BK Opava 23.11.2014 13:00 82:65 (20:12 38:33 54:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 185

datum: 23.11.2014, 13:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Škaroupka Michal (1.000/1.500)
Dolejš Václav (2.000/2.000)

186. SAM BŠM Brno - SK UP-BCM Olomouc 23.11.2014 10:00 71:47 (22:13 39:32 56:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 186

datum: 23.11.2014, 10:00:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000)
Zdražil Tomáš (1.000/1.000)

10. kolo
187. SK UP-BCM Olomouc - BCM Ostrava 06.12.2014 13:45 71:74 (14:19 39:41 49:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 187

datum: 06.12.2014, 13:45:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.500)
Hrabal Ondřej (1.000/1.500)

188. BK Opava - Sokol Karviná 06.12.2014 12:30 60:53 (12:14 26:31 43:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 188

datum: 06.12.2014, 12:30:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Opršal Martin (1.000/1.500)
Pavlík Michael (1.500/1.500)

189. Slavia Kroměříž - Jiskra Kyjov 06.12.2014 14:00 62:52 (12:13 27:25 44:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 189

datum: 06.12.2014, 14:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Křičková Lenka (3.000/1.000)
Melichárek Ivo (1.500/1.000)

190. SKB Zlín - SAM BŠM Brno 06.12.2014 14:00 80:66 (21:7 35:32 61:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 190

datum: 06.12.2014, 14:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/2.500)
Zdražil Tomáš (1.000/1.000)

191. Baskeťáci TJ Sokol Josefov - BC Kolín 06.12.2014 16:00 66:49 (17:10 37:16 51:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 191

datum: 06.12.2014, 16:00:00

místo: Sport.areál, O.Španiela 817, Jaroměř

rozhodčí:
Stejskal Matěj (1.000/2.500)
Trmač Vladislav (1.000/2.500)

192. Tesla Pardubice - BC Vysočina 06.12.2014 18:30 47:62 (9:16 21:26 36:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 192

datum: 06.12.2014, 18:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.000)
Pilný Jiří (1.500/1.000)

11. kolo
193. SK UP-BCM Olomouc - Sokol Karviná 07.12.2014 12:30 64:59 (20:14 35:26 52:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 193

datum: 07.12.2014, 12:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.500)
Petrák Jakub (1.000/1.500)

194. BK Opava - BCM Ostrava 07.12.2014 11:45 77:75 (15:8 43:31 53:50 70:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 194

datum: 07.12.2014, 11:45:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Opršal Martin (1.000/1.500)
Pavlík Michael (1.000/1.500)

195. Slavia Kroměříž - SAM BŠM Brno 07.12.2014 09:00 74:67 (25:16 39:27 61:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 195

datum: 07.12.2014, 09:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Křičková Lenka (3.000/1.000)
Melichárek Ivo (2.000/1.000)

196. SKB Zlín - Jiskra Kyjov 07.12.2014 09:00 78:59 (25:11 45:25 57:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 196

datum: 07.12.2014, 09:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/2.000)
Zdražil Tomáš (2.000/1.000)

197. Baskeťáci TJ Sokol Josefov - BC Vysočina 07.12.2014 09:00 63:71 (11:15 29:36 48:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 197

datum: 07.12.2014, 09:00:00

místo: Sport.areál, O.Španiela 817, Jaroměř

rozhodčí:
Stejskal Matěj (2.000/1.000)
Trmač Vladislav (2.000/1.000)

198. Tesla Pardubice - BC Kolín 07.12.2014 11:15 93:89 (28:20 51:42 74:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 198

datum: 07.12.2014, 11:15:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.000)
Pilný Jiří (1.500/1.000)

12. kolo
199. BC Vysočina - BC Kolín 21.12.2014 10:00 73:69 (18:17 39:37 62:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 199

datum: 21.12.2014, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.000/1.500)
Sehnal Jiří (1.000/1.500)

200. SAM BŠM Brno - Jiskra Kyjov 21.12.2014 10:00 78:55 (23:12 38:28 53:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 200

datum: 21.12.2014, 10:00:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.000/1.000)
Vyplel David (1.000/1.000)

201. BK Opava - SK UP-BCM Olomouc 21.12.2014 11:00 50:53 (18:8 31:21 42:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 201

datum: 21.12.2014, 11:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Opršal Martin (1.500/1.000)

202. SKB Zlín - Slavia Kroměříž 17.12.2014 18:00 64:66 (19:23 35:31 54:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 202

datum: 17.12.2014, 18:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Baďura Ota (1.000/1.000)
Válek Jakub (1.000/1.000)

203. Tesla Pardubice - Baskeťáci TJ Sokol Josefov 21.12.2014 11:00 42:68 (11:18 24:35 33:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 203

datum: 21.12.2014, 11:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.500/1.000)
Stejskal Matěj (1.500/1.000)

204. Sokol Karviná - BCM Ostrava 18.12.2014 17:30 74:62 (15:14 24:32 50:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 204

datum: 18.12.2014, 17:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.500/1.500)
Sýkora Václav (1.500/1.500)

13. kolo
205. Sokol Karviná - BC Kolín 17.01.2015 18:00 76:67 (18:17 39:32 58:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 205

datum: 17.01.2015, 18:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.500/1.000)
Sýkora Václav (1.500/1.000)

206. BCM Ostrava - BC Vysočina 17.01.2015 17:30 52:74 (9:18 22:36 41:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 206

datum: 17.01.2015, 17:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000)
Konvička Jan (1.000/1.000)

207. Tesla Pardubice - Jiskra Kyjov 05.03.2015 18:30 66:71 (12:21 28:35 41:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 207

datum: 05.03.2015, 18:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.500/1.000)
Pilný Jiří (1.500/1.000)

208. Baskeťáci TJ Sokol Josefov - SAM BŠM Brno 17.01.2015 16:00 83:80 (19:15 41:29 61:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 208

datum: 17.01.2015, 16:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Mareš Roman (1.500/1.500)
Trmač Vladislav (1.500/1.500)

209. SKB Zlín - SK UP-BCM Olomouc 17.01.2015 16:00 105:54 (23:15 48:31 71:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 209

datum: 17.01.2015, 16:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.500/1.000)
Doležal Vratislav (1.000/1.000)

210. Slavia Kroměříž - BK Opava 17.01.2015 15:00 73:58 (20:9 39:27 52:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 210

datum: 17.01.2015, 15:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.500)
Melichárek Ivo (1.000/1.500)

14. kolo
211. BCM Ostrava - BC Kolín 18.01.2015 09:00 78:79 (31:21 43:39 61:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 211

datum: 18.01.2015, 09:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.500/1.000)
Konvička Jan (1.500/1.000)

212. Sokol Karviná - BC Vysočina 18.01.2015 08:30 48:63 (10:17 22:27 31:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 212

datum: 18.01.2015, 08:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Giecek Adam (1.500/1.000)
Opletal Petr (1.500/1.000)

213. Baskeťáci TJ Sokol Josefov - Jiskra Kyjov 07.02.2015 09:30 69:53 (11:10 32:23 51:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 213

datum: 07.02.2015, 09:30:00

místo: Sport.areál, O.Španiela 817, Jaroměř

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Černý Jan (1.000/1.000)

214. Tesla Pardubice - SAM BŠM Brno 18.01.2015 15:30 79:87 (19:20 45:45 69:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 214

datum: 18.01.2015, 15:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Zítko Tomáš (1.500/1.000)
Žána Michal (1.500/1.000)

215. Slavia Kroměříž - SK UP-BCM Olomouc 18.01.2015 13:00 88:52 (24:12 37:31 69:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 215

datum: 18.01.2015, 13:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.000)
Melichárek Ivo (1.000/1.000)

216. SKB Zlín - BK Opava 18.01.2015 11:00 61:62 (16:16 31:34 48:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 216

datum: 18.01.2015, 11:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Petrák Jakub (2.000/1.500)
Doležal Vratislav (1.500/1.500)

15. kolo
217. SKB Zlín - BCM Ostrava 31.01.2015 18:00 70:55 (18:12 31:31 53:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 217

datum: 31.01.2015, 18:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/1.500)
Zdražil Tomáš (1.000/1.500)

218. Slavia Kroměříž - Sokol Karviná 31.01.2015 19:00 78:52 (20:13 42:27 58:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 218

datum: 31.01.2015, 19:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.500)
Nehoda Pavel (1.000/1.500)

219. BK Opava - Baskeťáci TJ Sokol Josefov 31.01.2015 15:00 74:80 (22:17 35:35 56:49 68:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 219

datum: 31.01.2015, 15:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Giecek Adam (2.500/2.000)
Holeš Daniel (4.000/2.000)

220. SK UP-BCM Olomouc - Tesla Pardubice 31.01.2015 10:00 56:64 (16:11 30:31 44:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 220

datum: 31.01.2015, 10:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.500)
Hecl Jan (1.000/1.500)

221. SAM BŠM Brno - BC Kolín 31.01.2015 15:00 88:73 (19:19 41:37 59:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 221

datum: 31.01.2015, 15:00:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/4.000)
Sekáč Martin (2.000/4.000)

222. Jiskra Kyjov - BC Vysočina 31.01.2015 14:00 61:75 (13:17 30:39 39:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 222

datum: 31.01.2015, 14:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Jakubík Petr (4.000/1.000)
Kozel Milan (4.000/1.000)

16. kolo
223. Slavia Kroměříž - BCM Ostrava 01.02.2015 09:30 54:60 (12:17 29:32 43:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 223

datum: 01.02.2015, 09:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Nehoda Pavel (1.000/1.000)

224. SKB Zlín - Sokol Karviná 01.02.2015 09:00 63:68 (15:24 33:36 48:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 224

datum: 01.02.2015, 09:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/1.500)
Zdražil Tomáš (1.000/1.500)

225. SK UP-BCM Olomouc - Baskeťáci TJ Sokol Josefov 01.02.2015 12:30 39:67 (16:18 27:37 33:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 225

datum: 01.02.2015, 12:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Dolinek Ivo (1.000/1.000)

226. BK Opava - Tesla Pardubice 01.02.2015 11:30 64:71 (22:16 36:33 54:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 226

datum: 01.02.2015, 11:30:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Giecek Adam (2.000/1.500)
Holeš Daniel (4.000/1.500)

227. Jiskra Kyjov - BC Kolín 01.02.2015 09:30 57:67 (14:15 31:36 42:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 227

datum: 01.02.2015, 09:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Anton Matěj (1.000/2.000)
Kozel Milan (4.000/2.000)

228. SAM BŠM Brno - BC Vysočina 01.02.2015 10:00 72:65 (13:20 35:33 58:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 228

datum: 01.02.2015, 10:00:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.000)
Sekáč Martin (1.500/1.000)

17. kolo
229. Sokol Karviná - Jiskra Kyjov 14.02.2015 15:30 42:48 (14:9 27:21 38:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 229

datum: 14.02.2015, 15:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Giecek Adam (3.000/1.000)
Opletal Petr (1.500/1.000)

230. BCM Ostrava - SAM BŠM Brno 14.02.2015 18:00 59:71 (13:14 33:42 49:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 230

datum: 14.02.2015, 18:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Hlobil Jan (1.000/1.000)
Pavlík Michael (1.000/1.000)

231. BC Vysočina - SK UP-BCM Olomouc 14.02.2015 17:00 70:47 (18:15 38:21 56:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 231

datum: 14.02.2015, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Číha Pavel (1.000/1.000)
Kejklíček Roman (1.000/1.000)

232. BC Kolín - BK Opava 14.02.2015 13:30 78:66 (21:12 37:34 54:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 232

datum: 14.02.2015, 13:30:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Lébl Martin (1.500/3.000)
Mareš Jan (1.500/3.000)

233. Tesla Pardubice - Slavia Kroměříž 14.02.2015 15:30 92:55 (22:10 42:21 67:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 233

datum: 14.02.2015, 15:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Mareš Roman (1.500/1.000)
Trmač Vladislav (1.500/1.000)

234. Baskeťáci TJ Sokol Josefov - SKB Zlín 14.02.2015 16:00 74:63 (12:17 38:32 63:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 234

datum: 14.02.2015, 16:00:00

místo: Sport.areál, O.Španiela 817, Jaroměř

rozhodčí:
Pačovský Jan (1.500/1.500)
Stejskal Matěj (1.000/1.500)

18. kolo
235. BCM Ostrava - Jiskra Kyjov 15.02.2015 09:00 70:55 (20:12 40:21 55:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 235

datum: 15.02.2015, 09:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Hlobil Jan (1.500/2.500)
Pavlík Michael (1.500/1.500)

236. Sokol Karviná - SAM BŠM Brno 15.02.2015 11:00 65:71 (28:16 37:35 54:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 236

datum: 15.02.2015, 11:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Giecek Adam (3.000/1.000)
Opletal Petr (1.500/1.000)

237. BC Kolín - SK UP-BCM Olomouc 15.02.2015 10:00 71:55 (10:14 35:27 50:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 237

datum: 15.02.2015, 10:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Lébl Martin (1.500/1.000)
Mareš Jan (1.500/1.000)

238. BC Vysočina - BK Opava 15.02.2015 10:00 77:44 (24:8 40:22 59:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 238

datum: 15.02.2015, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Číha Pavel (1.000/1.000)
Kejklíček Roman (1.000/1.000)

239. Baskeťáci TJ Sokol Josefov - Slavia Kroměříž 15.02.2015 09:00 67:56 (13:12 40:26 55:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 239

datum: 15.02.2015, 09:00:00

místo: Sport.areál, O.Španiela 817, Jaroměř

rozhodčí:
Mühlbach Martin (1.000/1.000)
Stejskal Matěj (1.000/1.000)

240. Tesla Pardubice - SKB Zlín 15.02.2015 12:45 75:56 (15:15 38:25 51:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 240

datum: 15.02.2015, 12:45:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.500/1.000)
Pilný Jiří (1.500/1.000)

19. kolo
241. Tesla Pardubice - BCM Ostrava 28.02.2015 14:45 74:60 (15:18 35:39 50:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 241

datum: 28.02.2015, 14:45:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (1.500/1.500)
Trmač Vladislav (1.500/1.500)

242. Baskeťáci TJ Sokol Josefov - Sokol Karviná 28.02.2015 16:30 77:67 (23:13 40:38 48:49 64:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 242

datum: 28.02.2015, 16:30:00

místo: Sport.areál, O.Španiela 817, Jaroměř

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/3.000)
Theodor Pavel (1.000/3.000)

243. SKB Zlín - BC Kolín 28.02.2015 18:00 74:69 (27:16 42:38 59:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 243

datum: 28.02.2015, 18:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.500)
Doležal Vratislav (1.000/4.000)

244. Slavia Kroměříž - BC Vysočina 28.02.2015 15:30 65:79 (19:17 33:34 43:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 244

datum: 28.02.2015, 15:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Anton Matěj (1.000/1.000)
Dolejš Václav (1.000/1.000)

245. BK Opava - Jiskra Kyjov 28.02.2015 17:00 51:82 (20:19 26:36 36:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 245

datum: 28.02.2015, 17:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Hlobil Jan (1.500/2.000)
Pavlík Michael (2.000/2.000)

246. SK UP-BCM Olomouc - SAM BŠM Brno 28.02.2015 17:00 55:87 (22:16 37:34 47:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 246

datum: 28.02.2015, 17:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.000)
Kubiš Michal (1.000/1.000)

20. kolo
247. Baskeťáci TJ Sokol Josefov - BCM Ostrava 01.03.2015 09:00 53:85 (22:19 30:45 40:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 247

datum: 01.03.2015, 09:00:00

místo: Sport.areál, O.Španiela 817, Jaroměř

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/1.500)
Theodor Pavel (1.000/1.500)

248. Tesla Pardubice - Sokol Karviná 01.03.2015 13:30 67:54 (19:10 36:30 53:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 248

datum: 01.03.2015, 13:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.500/1.500)
Trmač Vladislav (1.500/1.500)

249. Slavia Kroměříž - BC Kolín 01.03.2015 09:30 59:77 (17:21 33:34 41:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 249

datum: 01.03.2015, 09:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Anton Matěj (1.000/2.000)
Dolejš Václav (1.000/2.000)

250. SKB Zlín - BC Vysočina 01.03.2015 09:30 76:56 (24:18 40:37 56:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 250

datum: 01.03.2015, 09:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Doležal Vratislav (1.000/1.000)

251. SK UP-BCM Olomouc - Jiskra Kyjov 01.03.2015 12:30 37:59 (12:9 25:29 34:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 251

datum: 01.03.2015, 12:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.000)
Kubiš Michal (1.000/1.000)

252. BK Opava - SAM BŠM Brno 01.03.2015 12:00 53:84 (16:21 37:44 45:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 252

datum: 01.03.2015, 12:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Hlobil Jan (2.000/1.500)
Pavlík Michael (2.000/1.500)

21. kolo
253. Sokol Karviná - SK UP-BCM Olomouc 27.09.2014 15:30 62:55 (16:10 34:25 50:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 253

datum: 27.09.2014, 15:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Stančík Robin (1.500/1.000)
Opletal Petr (1.500/1.000)

254. BCM Ostrava - BK Opava 27.09.2014 15:45 80:58 (22:8 47:24 65:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 254

datum: 27.09.2014, 15:45:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/2.000)
Kocurek Ondřej (1.000/2.000)

255. SAM BŠM Brno - Slavia Kroměříž 27.09.2014 14:00 60:61 (17:16 33:31 43:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 255

datum: 27.09.2014, 14:00:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Hrabal Ondřej (2.500/1.500)
Kozel Milan (2.500/1.000)

256. Jiskra Kyjov - SKB Zlín 27.09.2014 19:30 71:59 (22:16 35:25 53:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 256

datum: 27.09.2014, 19:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Anton Matěj (1.000/1.500)
Křičková Lenka (2.000/1.000)

257. BC Vysočina - Baskeťáci TJ Sokol Josefov 27.09.2014 17:00 70:60 (17:14 33:29 46:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 257

datum: 27.09.2014, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.000/3.000)
Hofírek Jiří (1.000/3.000)

258. BC Kolín - Tesla Pardubice 27.09.2014 14:00 76:70 (20:14 36:32 58:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 258

datum: 27.09.2014, 14:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/2.000)
Svoboda Martin (1.000/2.000)

22. kolo
259. BCM Ostrava - SK UP-BCM Olomouc 28.09.2014 09:00 101:50 (26:12 50:27 78:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 259

datum: 28.09.2014, 09:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.000)
Kocurek Ondřej (1.000/1.000)

260. Sokol Karviná - BK Opava 28.09.2014 09:00 76:65 (26:13 44:25 58:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 260

datum: 28.09.2014, 09:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Stančík Robin (1.500/1.500)
Opletal Petr (1.500/2.000)

261. Jiskra Kyjov - Slavia Kroměříž 28.09.2014 12:00 64:53 (17:18 30:23 49:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 261

datum: 28.09.2014, 12:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Anton Matěj (1.000/1.000)
Křičková Lenka (1.000/1.500)

262. SAM BŠM Brno - SKB Zlín 28.09.2014 10:45 72:52 (9:15 29:28 50:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 262

datum: 28.09.2014, 10:45:00

místo: SH Sokola Brno I, Brno

rozhodčí:
Hrabal Ondřej (2.500/3.500)
Sekáč Martin (2.500/2.500)

263. BC Kolín - Baskeťáci TJ Sokol Josefov 28.09.2014 12:00 71:66 (17:14 36:28 54:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 263

datum: 28.09.2014, 12:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.500)
Svoboda Martin (1.000/1.500)

264. BC Vysočina - Tesla Pardubice 28.09.2014 10:00 89:88 (19:23 50:38 70:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, kadeti U17, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 264

datum: 28.09.2014, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.000/2.000)
Hofírek Jiří (1.000/2.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Lotus

Lotus je značka, pod kterou se začal ve Španělsku v roce 1980 odvíjet příběh dnešní velké hodinářské rodiny Festina Group, v současnosti jednoho z nejúspěšnějších hodinářských uskupení světa. Lotus

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR