image

juniorky U19 / liga / ročník 2014/15 / skupina A


tabulka
1. BK Prosek 22 19 3 1353:1024 41
2. ŠBK Parker-Hannifin Sadská 22 16 6 1503:1176 38
3. BK Brandýs nad Labem 22 16 6 1476:1195 38
4. TJ Slovan Litoměřice 22 13 9 1570:1406 35
5. Basket Poděbrady 22 13 9 1338:1318 35
6. Sokol Nusle 22 11 11 1435:1200 33
7. DBaK 22 11 11 1539:1426 33
8. Aritma Praha 22 10 12 1421:1342 32
9. BK Klatovy 22 9 13 1284:1362 31
10. Sokol Kladno 22 8 14 1328:1536 30
11. TJ Slovan Varnsdorf 22 6 16 1341:1513 28
12. BK Kralupy junior 22 0 22 817:1907 22
1. kolo
1. DBaK - BK Klatovy 21.12.2014 10:00 76:72 (17:16 34:37 56:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 21.12.2014, 10:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Musil Jan (1.500/1.000)
Slanina Vladimír (1.500/1.000)

2. Slovan Litoměřice - Slovan Varnsdorf 20.12.2014 17:00 68:59 (14:17 28:24 48:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 20.12.2014, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000)
Vošahlík Marek (1.000/1.000)

3. BKj. Kralupy n.V. - Sokol Nusle 20.12.2014 19:00 35:95 (11:20 19:47 27:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 20.12.2014, 19:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Hejnic Jan (2.000/1.000)
Lébl Martin (2.000/1.000)

4. BK Prosek - BK Brandýs n.L. 19.12.2014 19:30 57:49 (16:18 30:25 47:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 19.12.2014, 19:30:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Pörner Marek (1.000/1.000)
Jelínek Jan (1.000/1.000)

5. Sokol Kladno - Aritma Praha 20.12.2014 15:30 94:88 (19:15 45:38 65:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 20.12.2014, 15:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Hejnic Jan (2.000/2.000)
Lébl Martin (2.000/3.000)

6. Basket Poděbrady - ŠBK P-H Sadská 20.12.2014 18:00 69:53 (18:16 30:29 49:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 6

datum: 20.12.2014, 18:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.000/2.500)
Lukeš Petr (1.000/3.000)

2. kolo
7. DBaK - Basket Poděbrady 11.10.2014 18:00 87:91 (23:24 39:44 62:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 11.10.2014, 18:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Ježek Václav (3.000/1.500)
Salvetr Pavel (2.000/1.500)

8. BK Klatovy - ŠBK P-H Sadská 11.10.2014 16:00 57:61 (6:21 30:37 41:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 11.10.2014, 16:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Burian Martin (1.500/1.500)
Jírovec Luboš (1.500/1.500)

9. Slovan Litoměřice - Sokol Kladno 11.10.2014 13:30 90:64 (21:19 38:32 66:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 11.10.2014, 13:30:00

místo: Gymnázium J. Jungmana, Litoměřice

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/2.000)
Menšík Richard (1.000/2.000)

10. Slovan Varnsdorf - Aritma Praha 18.01.2015 12:15 65:78 (15:18 33:48 52:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 10

datum: 18.01.2015, 12:15:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Lébl Martin (1.000/1.000)
Pešek Lukáš (1.000/1.000)

11. BKj. Kralupy n.V. - BK Prosek 11.10.2014 18:30 27:73 (4:19 16:44 19:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 11

datum: 11.10.2014, 18:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/1.000)

12. Sokol Nusle - BK Brandýs n.L. 11.10.2014 13:00 53:47 (17:12 34:20 40:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 12

datum: 11.10.2014, 13:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Kouba Dalibor (3.500/2.000)
Pešek Lukáš (3.500/2.000)

3. kolo
13. DBaK - ŠBK P-H Sadská 12.10.2014 12:30 59:94 (23:23 34:47 39:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 12.10.2014, 12:30:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Ježek Václav (2.000/1.500)
Salvetr Pavel (2.000/1.500)

14. BK Klatovy - Basket Poděbrady 12.10.2014 10:00 59:42 (17:13 32:25 44:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 12.10.2014, 10:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Burian Martin (1.000/1.500)
Jírovec Luboš (1.000/1.500)

15. Slovan Litoměřice - Aritma Praha 12.10.2014 11:00 72:40 (15:4 32:22 55:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 15

datum: 12.10.2014, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/2.000)
Menšík Richard (1.000/2.000)

16. Slovan Varnsdorf - Sokol Kladno 17.01.2015 14:30 61:59 (17:11 35:22 47:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 16

datum: 17.01.2015, 14:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Lébl Martin (1.000/1.500)
Pešek Lukáš (1.000/1.500)

17. BKj. Kralupy n.V. - BK Brandýs n.L. 12.10.2014 10:00 36:95 (9:23 17:51 30:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 17

datum: 12.10.2014, 10:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Mareš Jan (1.000/1.500)
Sejrek Daniel (1.000/1.500)

18. Sokol Nusle - BK Prosek 12.10.2014 10:00 44:48 (11:12 23:20 34:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 18

datum: 12.10.2014, 10:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Hošek Jan (1.500/1.000)
Kec Jakub (2.500/1.000)

4. kolo
19. Basket Poděbrady - BK Prosek 25.10.2014 15:00 50:70 (10:10 29:28 39:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 19

datum: 25.10.2014, 15:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Lébl Martin (1.000/1.000)
Žána Michal (1.000/1.000)

20. ŠBK P-H Sadská - BK Brandýs n.L. 25.10.2014 13:30 60:50 (18:12 24:27 36:36 50:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 20

datum: 25.10.2014, 13:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Drápal Jakub (2.500/1.000)
Šmůla Petr (2.500/1.000)

21. Sokol Kladno - BKj. Kralupy n.V. 25.10.2014 15:30 110:22 (24:6 48:17 78:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 21

datum: 25.10.2014, 15:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Soukup Albert (1.000/1.000)

22. Aritma Praha - Sokol Nusle 23.10.2014 19:00 80:66 (19:15 40:21 60:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 22

datum: 23.10.2014, 19:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (2.000/1.000)
Slanina Vladimír (2.000/1.000)

23. DBaK - Slovan Litoměřice 25.10.2014 15:00 70:40 (17:9 46:11 60:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 23

datum: 25.10.2014, 15:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Sláma Vojtěch (1.000/1.000)
Lejčko Jan (1.000/1.000)

24. BK Klatovy - Slovan Varnsdorf 25.10.2014 16:00 75:48 (15:15 31:23 49:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 24

datum: 25.10.2014, 16:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.500)
Slanina Vladimír (2.500/1.000)

5. kolo
25. Basket Poděbrady - BK Brandýs n.L. 26.10.2014 10:00 64:55 (19:14 38:25 58:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 25

datum: 26.10.2014, 10:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Lébl Martin (1.500/1.000)
Žána Michal (1.500/1.000)

26. ŠBK P-H Sadská - BK Prosek 26.10.2014 10:00 50:52 (9:12 27:27 38:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 26

datum: 26.10.2014, 10:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Kučírek Martin (2.500/1.000)
Šupej Michal (3.000/1.000)

27. Sokol Kladno - Sokol Nusle 12.12.2014 19:30 44:71 (12:16 29:30 38:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 27

datum: 12.12.2014, 19:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.500/2.000)
Kocián Michal (1.500/1.500)

28. Aritma Praha - BKj. Kralupy n.V. 24.10.2014 18:00 88:31 (27:11 46:17 66:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 28

datum: 24.10.2014, 18:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Vágnerová Tereza (1.000/1.000)

29. DBaK - Slovan Varnsdorf 26.10.2014 09:00 95:74 (34:14 53:37 75:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 29

datum: 26.10.2014, 09:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/2.000)
Šmůla Marek (1.000/2.000)

30. BK Klatovy - Slovan Litoměřice 26.10.2014 09:30 74:52 (24:20 43:30 54:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 30

datum: 26.10.2014, 09:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

6. kolo
31. Slovan Litoměřice - Basket Poděbrady 08.11.2014 16:00 96:66 (20:25 39:40 71:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 31

datum: 08.11.2014, 16:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Sláma Vojtěch (1.000/1.500)
Šmůla Petr (1.000/1.500)

32. Slovan Varnsdorf - ŠBK P-H Sadská 08.11.2014 18:00 50:83 (7:17 17:35 31:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 32

datum: 08.11.2014, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Kouba Dalibor (3.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.500/3.000)

33. BKj. Kralupy n.V. - DBaK 08.11.2014 16:00 43:72 (5:12 14:36 31:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 33

datum: 08.11.2014, 16:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Drápal Jakub (1.000/2.500)
Lejčko Jan (1.000/2.500)

34. Sokol Nusle - BK Klatovy 08.11.2014 16:00 63:54 (17:15 35:30 51:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 34

datum: 08.11.2014, 16:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Pačovský Jan (3.000/3.000)
Theodor Pavel (2.500/3.000)

35. BK Prosek - Sokol Kladno 08.11.2014 16:00 75:58 (21:10 40:21 51:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 35

datum: 08.11.2014, 16:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Scholze Michal (1.500/3.000)
Chocholoušová Karla (1.500/3.000)

36. BK Brandýs n.L. - Aritma Praha 08.11.2014 17:00 58:53 (10:13 27:32 43:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 36

datum: 08.11.2014, 17:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Kesler Vladimír (1.000/1.000)

7. kolo
37. Slovan Litoměřice - ŠBK P-H Sadská 09.11.2014 11:30 50:65 (12:22 31:40 41:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 37

datum: 09.11.2014, 11:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Sláma Vojtěch (2.000/1.000)
Šmůla Petr (1.500/1.000)

38. Slovan Varnsdorf - Basket Poděbrady 09.11.2014 10:00 78:70 (16:20 43:41 51:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 38

datum: 09.11.2014, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Kouba Dalibor (2.500/1.500)
Mašek Tomáš (1.500/1.500)

39. BKj. Kralupy n.V. - BK Klatovy 09.11.2014 09:00 37:58 (10:25 19:37 28:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 39

datum: 09.11.2014, 09:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Drápal Jakub (1.000/1.500)
Lejčko Jan (1.000/1.500)

40. Sokol Nusle - DBaK 09.11.2014 09:00 71:48 (18:8 40:27 56:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 40

datum: 09.11.2014, 09:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Pačovský Jan (2.500/2.500)
Theodor Pavel (2.500/2.500)

41. BK Prosek - Aritma Praha 09.11.2014 10:00 54:38 (17:11 27:19 37:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 41

datum: 09.11.2014, 10:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Jelínek Jan (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

42. BK Brandýs n.L. - Sokol Kladno 09.11.2014 11:30 82:53 (24:16 44:30 58:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 42

datum: 09.11.2014, 11:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/2.000)
Soukup Albert (1.000/2.000)

8. kolo
43. Basket Poděbrady - Sokol Kladno 22.11.2014 16:30 66:42 (20:7 33:12 53:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 43

datum: 22.11.2014, 16:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Barták Dominik (1.500/2.500)
Theodor Pavel (1.500/2.500)

44. ŠBK P-H Sadská - Aritma Praha 22.11.2014 14:00 68:60 (14:21 30:38 53:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 44

datum: 22.11.2014, 14:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/2.000)
Theodor Pavel (1.000/2.000)

45. DBaK - BK Prosek 22.11.2014 16:30 69:63 (12:14 27:28 49:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 45

datum: 22.11.2014, 16:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Kocián Michal (1.500/1.000)
Soukup Albert (1.500/1.000)

46. BK Klatovy - BK Brandýs n.L. 25.11.2014 18:00 43:61 (15:15 26:30 35:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 46

datum: 25.11.2014, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.500)
Heinrich David (1.000/1.500)

47. Slovan Litoměřice - BKj. Kralupy n.V. 22.11.2014 15:00 86:31 (24:11 45:17 65:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 47

datum: 22.11.2014, 15:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/2.000)
Menšík Richard (1.000/2.000)

48. Slovan Varnsdorf - Sokol Nusle 22.11.2014 17:00 60:64 (16:22 30:41 44:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 48

datum: 22.11.2014, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Mašek Tomáš (2.000/1.000)
Šupej Michal (2.000/1.000)

9. kolo
49. Basket Poděbrady - Aritma Praha 23.11.2014 09:30 55:47 (14:10 34:19 48:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 49

datum: 23.11.2014, 09:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Kovář Jan (1.500/2.000)
Burian Martin (1.500/2.000)

50. ŠBK P-H Sadská - Sokol Kladno 23.11.2014 09:30 94:63 (29:16 41:33 66:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 50

datum: 23.11.2014, 09:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/2.000)
Theodor Pavel (1.000/2.000)

51. DBaK - BK Brandýs n.L. 23.11.2014 12:30 74:81 (12:24 28:38 46:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 51

datum: 23.11.2014, 12:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000)
Soukup Albert (1.000/1.000)

52. BK Klatovy - BK Prosek 27.11.2014 15:30 42:50 (10:8 21:26 29:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 52

datum: 27.11.2014, 15:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000)
Šrámková Sandra (2.000/1.000)

53. Slovan Litoměřice - Sokol Nusle 23.11.2014 12:00 73:67 (22:11 37:30 58:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 53

datum: 23.11.2014, 12:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Eisner Petr (2.000/1.500)
Menšík Richard (2.000/1.500)

54. Slovan Varnsdorf - BKj. Kralupy n.V. 23.11.2014 10:00 95:47 (26:16 51:31 75:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 54

datum: 23.11.2014, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Šupej Michal (1.000/1.000)

10. kolo
55. BKj. Kralupy n.V. - Basket Poděbrady 06.12.2014 18:00 37:92 (5:20 17:39 33:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 55

datum: 06.12.2014, 18:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Lejčko Jan (2.000/1.500)
Sláma Vojtěch (2.000/1.500)

56. Sokol Nusle - ŠBK P-H Sadská 06.12.2014 12:30 43:49 (9:12 28:22 38:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 56

datum: 06.12.2014, 12:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Stančíková Lucie (1.000/1.500)

57. BK Prosek - Slovan Litoměřice 06.12.2014 18:00 75:74 (21:13 38:31 52:50 68:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 57

datum: 06.12.2014, 18:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.500)
Kučírek Martin (1.000/1.500)

58. BK Brandýs n.L. - Slovan Varnsdorf 06.12.2014 16:00 71:46 (16:12 36:30 54:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 58

datum: 06.12.2014, 16:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/2.500)
Sejrek Daniel (1.000/2.500)

59. Sokol Kladno - DBaK 06.12.2014 15:00 48:88 (12:19 26:38 34:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 59

datum: 06.12.2014, 15:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Heinrich David (2.500/1.000)
Anton Karel (2.500/1.000)

60. Aritma Praha - BK Klatovy 18.02.2015 18:00 102:70 (30:26 49:39 66:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 60

datum: 18.02.2015, 18:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Vošahlík Marek (1.500/1.000)

11. kolo
61. BKj. Kralupy n.V. - ŠBK P-H Sadská 07.12.2014 11:00 42:78 (10:15 22:32 32:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 61

datum: 07.12.2014, 11:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Lejčko Jan (2.000/1.500)
Sláma Vojtěch (2.000/1.500)

62. Sokol Nusle - Basket Poděbrady 07.12.2014 14:30 76:39 (20:6 41:17 58:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 62

datum: 07.12.2014, 14:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.500/2.000)
Mašek Tomáš (1.500/2.000)

63. BK Prosek - Slovan Varnsdorf 07.12.2014 10:00 68:60 (17:14 35:30 55:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 63

datum: 07.12.2014, 10:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Chocholoušová Karla (1.000/1.000)
Lébl Martin (1.000/1.000)

64. BK Brandýs n.L. - Slovan Litoměřice 07.12.2014 11:00 67:65 (17:11 36:21 58:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 64

datum: 07.12.2014, 11:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.500)
Sejrek Daniel (1.000/1.500)

65. Sokol Kladno - BK Klatovy 23.01.2015 19:30 58:62 (13:18 29:32 45:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 65

datum: 23.01.2015, 19:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Sejrek Daniel (2.000/1.500)
Slanina Vladimír (1.500/1.500)

66. Aritma Praha - DBaK 07.12.2014 10:15 60:73 (17:14 32:28 46:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 66

datum: 07.12.2014, 10:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.500/1.500)
Mašek Tomáš (1.500/1.500)

12. kolo
67. BK Klatovy - DBaK 20.12.2014 13:00 62:47 (14:16 35:20 51:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 67

datum: 20.12.2014, 13:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Sláma Vojtěch (1.000/2.000)
Šmůla Petr (1.000/2.000)

68. Slovan Varnsdorf - Slovan Litoměřice 21.12.2014 14:00 78:74 (25:26 42:46 56:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 68

datum: 21.12.2014, 14:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šupej Michal (2.000/1.000)
Pešek Lukáš (2.500/1.500)

69. Sokol Nusle - BKj. Kralupy n.V. 19.12.2014 17:30 129:16 (37:11 63:11 93:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 69

datum: 19.12.2014, 17:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Žána Michal (1.000/1.000)

70. BK Brandýs n.L. - BK Prosek 20.12.2014 13:00 53:38 (22:9 32:18 48:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 70

datum: 20.12.2014, 13:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Vávrová Veronika (1.000/1.000)

71. Aritma Praha - Sokol Kladno 21.12.2014 10:15 58:60 (14:16 27:34 49:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 71

datum: 21.12.2014, 10:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kulhavý Zdeněk (1.000/1.500)
Kejklíček Roman (1.000/1.500)

72. ŠBK P-H Sadská - Basket Poděbrady 21.12.2014 10:30 65:74 (19:12 33:30 49:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 72

datum: 21.12.2014, 10:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000)
Blahout Petr (1.000/1.000)

13. kolo
73. ŠBK P-H Sadská - DBaK 17.01.2015 14:00 65:48 (15:13 32:22 50:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 73

datum: 17.01.2015, 14:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Sejrek Daniel (2.000/2.000)
Sláma Vojtěch (2.500/2.000)

74. Basket Poděbrady - BK Klatovy 17.01.2015 18:00 69:54 (17:10 38:24 60:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 74

datum: 17.01.2015, 18:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000)
Svoboda Martin (1.000/1.000)

75. Aritma Praha - Slovan Litoměřice 17.01.2015 18:15 70:50 (26:12 44:23 57:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 75

datum: 17.01.2015, 18:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Kesler Vladimír (1.000/1.000)

76. Sokol Kladno - Slovan Varnsdorf 12.10.2014 12:30 50:47 (16:6 26:15 39:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 76

datum: 12.10.2014, 12:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.500)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

77. BK Brandýs n.L. - BKj. Kralupy n.V. 17.01.2015 12:00 87:37 (22:16 48:22 73:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 77

datum: 17.01.2015, 12:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000)
Soukup Albert (1.000/1.000)

78. BK Prosek - Sokol Nusle 17.01.2015 18:00 70:48 (21:16 36:23 57:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 78

datum: 17.01.2015, 18:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Sejrek Daniel (2.000/4.000)
Sláma Vojtěch (2.000/4.000)

14. kolo
79. Basket Poděbrady - DBaK 18.01.2015 10:00 58:57 (20:18 38:27 47:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 79

datum: 18.01.2015, 10:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000)
Svoboda Martin (1.000/1.000)

80. ŠBK P-H Sadská - BK Klatovy 18.01.2015 08:30 84:35 (24:13 44:23 64:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 80

datum: 18.01.2015, 08:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Sejrek Daniel (2.500/2.500)
Sláma Vojtěch (3.000/3.000)

81. Sokol Kladno - Slovan Litoměřice 18.01.2015 14:00 75:65 (19:15 45:34 59:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 81

datum: 18.01.2015, 14:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000)
Menšík Richard (2.000/1.000)

82. Aritma Praha - Slovan Varnsdorf 11.10.2014 18:15 69:51 (21:15 42:23 55:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 82

datum: 11.10.2014, 18:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000)
Šrámková Sandra (1.000/1.000)

83. BK Prosek - BKj. Kralupy n.V. 18.01.2015 09:00 95:21 (18:5 50:7 75:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 83

datum: 18.01.2015, 09:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000)
Soukup Albert (1.000/1.000)

84. BK Brandýs n.L. - Sokol Nusle 29.01.2015 19:00 53:52 (14:16 26:28 42:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 84

datum: 29.01.2015, 19:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000)
Heinrich David (1.000/1.000)

15. kolo
85. BK Brandýs n.L. - Basket Poděbrady 19.02.2015 19:00 57:52 (12:18 25:32 33:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 85

datum: 19.02.2015, 19:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.000/1.500)
Šmůla Petr (1.000/1.500)

86. BK Prosek - ŠBK P-H Sadská 31.01.2015 18:00 51:38 (15:8 32:22 45:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 86

datum: 31.01.2015, 18:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Jelínek Jan (1.000/2.500)
Pörner Marek (1.000/2.500)

87. Sokol Nusle - Sokol Kladno 30.01.2015 18:00 81:56 (29:11 47:32 66:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 87

datum: 30.01.2015, 18:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Kesler Vladimír (1.000/1.000)

88. BKj. Kralupy n.V. - Aritma Praha 31.01.2015 15:00 39:80 (12:14 18:42 31:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 88

datum: 31.01.2015, 15:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Lébl Martin (1.000/1.000)
Žána Michal (1.000/1.000)

89. Slovan Varnsdorf - DBaK 31.01.2015 15:00 65:82 (17:18 28:37 50:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 89

datum: 31.01.2015, 15:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Slanina Vladimír (2.000/1.000)
Šmůla Petr (1.500/1.000)

90. Slovan Litoměřice - BK Klatovy 31.01.2015 13:00 78:61 (25:15 37:27 53:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 90

datum: 31.01.2015, 13:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (4.000/1.000)
Kouba Dalibor (4.000/1.000)

16. kolo
*91. BK Prosek - Basket Poděbrady 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 91

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

92. BK Brandýs n.L. - ŠBK P-H Sadská 01.02.2015 09:30 68:62 (16:20 40:29 55:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 92

datum: 01.02.2015, 09:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Šmůla Marek (1.000/1.000)

93. BKj. Kralupy n.V. - Sokol Kladno 29.01.2015 18:00 45:84 (11:21 20:39 30:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 93

datum: 29.01.2015, 18:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Milata Rostislav (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

94. Sokol Nusle - Aritma Praha 01.02.2015 12:15 65:35 (14:10 34:14 52:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 94

datum: 01.02.2015, 12:15:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Jelínek Jan (2.000/2.000)
Pörner Marek (2.000/3.000)

95. Slovan Litoměřice - DBaK 01.02.2015 12:30 80:75 (22:11 41:35 65:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 95

datum: 01.02.2015, 12:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (4.000/2.500)
Kouba Dalibor (4.000/2.500)

96. Slovan Varnsdorf - BK Klatovy 01.02.2015 10:00 64:69 (18:18 31:33 52:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 96

datum: 01.02.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Slanina Vladimír (2.000/1.000)
Šmůla Petr (2.000/1.000)

17. kolo
97. ŠBK P-H Sadská - Slovan Litoměřice 14.02.2015 16:00 55:65 (13:12 25:25 44:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 97

datum: 14.02.2015, 16:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Šmůla Marek (1.000/1.000)

98. Basket Poděbrady - Slovan Varnsdorf 14.02.2015 10:00 54:52 (14:11 30:22 40:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 98

datum: 14.02.2015, 10:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Sláma Vojtěch (2.000/2.000)
Sejrek Daniel (2.000/2.000)

99. BK Klatovy - BKj. Kralupy n.V. 14.02.2015 18:30 62:51 (17:14 28:33 48:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 99

datum: 14.02.2015, 18:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Jírovec Luboš (1.000/1.000)
Porvich Lubomír (1.000/1.000)

100. DBaK - Sokol Nusle 14.02.2015 17:30 64:59 (15:16 33:36 51:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 100

datum: 14.02.2015, 17:30:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.500/1.000)
Salvetr Pavel (1.500/1.500)

101. Aritma Praha - BK Prosek 14.02.2015 18:15 30:60 (4:14 9:26 17:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 101

datum: 14.02.2015, 18:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Sejrek Daniel (1.500/1.000)
Sláma Vojtěch (1.500/1.000)

102. Sokol Kladno - BK Brandýs n.L. 14.02.2015 14:30 61:60 (21:15 33:23 47:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 102

datum: 14.02.2015, 14:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Drápal Jakub (1.000/1.000)
Musil Jan (1.000/1.000)

18. kolo
103. Basket Poděbrady - Slovan Litoměřice 15.02.2015 10:00 68:74 (19:14 32:42 53:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 103

datum: 15.02.2015, 10:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Sejrek Daniel (3.000/1.500)
Sláma Vojtěch (3.000/1.500)

104. ŠBK P-H Sadská - Slovan Varnsdorf 15.02.2015 10:30 81:55 (20:16 44:28 64:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 104

datum: 15.02.2015, 10:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/2.000)
Šmůla Marek (1.000/1.500)

105. DBaK - BKj. Kralupy n.V. 15.02.2015 10:00 91:44 (22:9 38:25 71:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 105

datum: 15.02.2015, 10:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000)
Salvetr Pavel (1.000/1.000)

106. BK Klatovy - Sokol Nusle 15.02.2015 11:00 54:64 (9:13 21:31 44:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 106

datum: 15.02.2015, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/1.000)
Jírovec Luboš (1.000/1.000)

107. Sokol Kladno - BK Prosek 15.02.2015 13:00 50:85 (23:24 28:47 43:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 107

datum: 15.02.2015, 13:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Hejnic Jan (3.000/1.000)
Kocián Michal (3.000/1.000)

108. Aritma Praha - BK Brandýs n.L. 25.02.2015 18:00 75:63 (23:15 45:33 58:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 108

datum: 25.02.2015, 18:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Jelínek Jan (1.500/1.000)
Jon Miloslav (1.500/2.500)

19. kolo
109. Aritma Praha - Basket Poděbrady 28.02.2015 18:15 91:57 (24:13 48:30 71:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 109

datum: 28.02.2015, 18:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Jelínek Jan (1.000/1.000)
Rychlý Ladislav (1.000/1.000)

110. Sokol Kladno - ŠBK P-H Sadská 28.02.2015 14:30 42:82 (9:22 19:46 32:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 110

datum: 28.02.2015, 14:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.500/1.000)
Kovačovič Matej (1.500/1.000)

111. BK Brandýs n.L. - DBaK 28.02.2015 17:00 68:47 (21:9 37:21 55:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 111

datum: 28.02.2015, 17:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Sláma Vojtěch (1.000/2.000)
Šmůla Petr (1.000/1.500)

112. BK Prosek - BK Klatovy 28.02.2015 18:00 67:56 (13:13 25:15 44:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 112

datum: 28.02.2015, 18:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Pörner Marek (1.000/3.000)
Veselý Tomáš (1.000/3.000)

113. Sokol Nusle - Slovan Litoměřice 19.02.2015 16:15 52:86 (11:25 29:38 37:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 113

datum: 19.02.2015, 16:15:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Jelínek Jan (1.000/1.000)

114. BKj. Kralupy n.V. - Slovan Varnsdorf 28.02.2015 16:00 59:68 (10:18 26:39 39:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 114

datum: 28.02.2015, 16:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Šmůla Marek (1.000/1.000)

20. kolo
115. Sokol Kladno - Basket Poděbrady 01.03.2015 13:30 53:64 (10:10 22:31 35:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 115

datum: 01.03.2015, 13:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (2.000/1.000)
Kovačovič Matej (2.000/1.000)

116. Aritma Praha - ŠBK P-H Sadská 01.03.2015 10:15 52:56 (15:16 30:31 41:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 116

datum: 01.03.2015, 10:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Jelínek Jan (1.000/2.500)
Rychlý Ladislav (1.000/2.500)

117. BK Prosek - DBaK 20.02.2015 19:30 58:44 (15:13 25:28 35:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 117

datum: 20.02.2015, 19:30:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.000)
Kovačovič Matej (1.000/1.000)

118. BK Brandýs n.L. - BK Klatovy 01.03.2015 10:00 87:53 (19:8 44:18 69:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 118

datum: 01.03.2015, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Sláma Vojtěch (1.000/1.000)
Šmůla Petr (1.000/1.000)

119. BKj. Kralupy n.V. - Slovan Litoměřice 26.02.2015 18:45 46:96 (12:17 23:45 33:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 119

datum: 26.02.2015, 18:45:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Záruba Matěj (1.000/1.000)

120. Sokol Nusle - Slovan Varnsdorf 01.03.2015 14:30 57:64 (15:17 32:30 43:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 120

datum: 01.03.2015, 14:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Buršík Martin (1.500/2.500)
Veselý Tomáš (2.500/2.500)

21. kolo
121. ŠBK P-H Sadská - BKj. Kralupy n.V. 27.09.2014 09:30 98:34 (21:7 51:19 70:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 121

datum: 27.09.2014, 09:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.500/1.000)
Pilný Jiří (1.500/1.000)

122. Basket Poděbrady - Sokol Nusle 27.09.2014 17:30 63:58 (10:16 18:34 34:48 50:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 122

datum: 27.09.2014, 17:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Scholze Michal (1.500/1.500)
Theodor Pavel (1.500/2.500)

123. Slovan Varnsdorf - BK Prosek 27.09.2014 15:30 46:52 (12:17 26:20 35:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 123

datum: 27.09.2014, 15:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.000)

124. Slovan Litoměřice - BK Brandýs n.L. 27.09.2014 12:00 59:76 (19:16 35:36 41:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 124

datum: 27.09.2014, 12:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.000/1.000)

125. BK Klatovy - Sokol Kladno 27.09.2014 16:00 47:53 (8:5 34:23 36:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 125

datum: 27.09.2014, 16:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/3.000)
Jírovec Luboš (1.000/2.000)

126. DBaK - Aritma Praha 27.09.2014 10:00 70:79 (22:19 38:38 54:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 126

datum: 27.09.2014, 10:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.500/1.500)
Salvetr Pavel (1.500/1.500)

22. kolo
127. Basket Poděbrady - BKj. Kralupy n.V. 28.09.2014 10:00 75:37 (21:8 36:19 53:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 127

datum: 28.09.2014, 10:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/1.000)
Theodor Pavel (1.000/1.000)

128. ŠBK P-H Sadská - Sokol Nusle 28.09.2014 08:30 62:57 (17:16 33:36 41:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 128

datum: 28.09.2014, 08:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.500/4.000)
Pilný Jiří (1.500/3.500)

129. Slovan Litoměřice - BK Prosek 28.09.2014 10:00 77:72 (19:15 37:28 49:48 65:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 129

datum: 28.09.2014, 10:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/4.000)
Eisner Petr (1.000/1.000)

130. Slovan Varnsdorf - BK Brandýs n.L. 28.09.2014 10:00 55:88 (10:22 27:46 43:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 130

datum: 28.09.2014, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.000)

131. DBaK - Sokol Kladno 28.09.2014 09:00 103:51 (23:16 43:27 67:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 131

datum: 28.09.2014, 09:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/2.000)
Salvetr Pavel (1.000/2.000)

132. BK Klatovy - Aritma Praha 28.09.2014 12:00 65:48 (17:7 34:20 45:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky U19, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 132

datum: 28.09.2014, 12:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.000)
Jírovec Luboš (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.