image

mladší žáci U14 / žákovská liga / ročník 2014/15 / skupina A


tabulka
1. Slavoj BK Litoměřice 14 14 0 1219:608 28
2. USK Praha 14 12 2 950:600 26
3. BA Sparta Praha 14 8 6 893:807 22
4. BK Kondoři Liberec 14 8 6 880:800 22
5. BK R&J EBC Mělník 14 8 6 876:854 22
6. BK Sluneta Ústí nad Labem 14 4 10 847:911 18
7. BK Brandýs nad Labem 14 2 12 723:1078 16
8. BK Baník Most 14 0 14 562:1292 14
1. kolo
1. BK Brandýs n. L. - Kondoři Liberec 08.11.2014 13:00 46:61 (16:23 28:44 38:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 08.11.2014, 13:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Matějček Josef (2.000/1.000)
Vávra Petr (2.000/1.500)

2. Sj. BK Litoměřice - R&J EBC Mělník 08.11.2014 10:00 81:45 (16:8 38:19 60:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 08.11.2014, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Dub Pavel (1.000/2.000)
Nesper Jindřich (1.000/4.000)

3. Sluneta Ústí n. L. - Baník Most 08.11.2014 15:00 88:31 (24:6 44:14 66:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 08.11.2014, 15:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/2.000)
Mareš Jan (1.000/2.000)

4. USK Praha - BA Sparta Praha 07.11.2014 18:00 50:38 (13:10 22:24 34:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 07.11.2014, 18:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Musil Jan (1.000/1.000)

2. kolo
5. BK Brandýs n. L. - USK Praha 27.09.2014 15:00 22:83 (5:22 11:47 18:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 27.09.2014, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Soukup Albert (1.000/1.000)

6. Kondoři Liberec - BA Sparta Praha 27.09.2014 15:00 63:68 (15:9 27:27 45:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 27.09.2014, 15:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (4.000/1.000)
Lukeš Petr (4.000/1.000)

7. Sj. BK Litoměřice - Sluneta Ústí n. L. 27.09.2014 13:00 86:38 (34:6 44:17 61:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 27.09.2014, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)

8. R&J EBC Mělník - Baník Most 27.09.2014 16:00 61:55 (17:11 31:17 41:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 27.09.2014, 16:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Musil Jan (2.500/1.000)
Šmůla Petr (2.500/1.000)

3. kolo
9. BK Brandýs n. L. - BA Sparta Praha 28.09.2014 10:00 56:74 (16:25 25:45 46:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 28.09.2014, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Soukup Albert (1.000/1.000)

10. Kondoři Liberec - USK Praha 28.09.2014 12:30 36:62 (5:17 9:35 21:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 28.09.2014, 12:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (4.000/1.000)
Lukeš Petr (4.000/1.000)

11. Sj. BK Litoměřice - Baník Most 28.09.2014 13:00 89:32 (34:6 55:12 70:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 28.09.2014, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)

12. R&J EBC Mělník - Sluneta Ústí n. L. 28.09.2014 10:00 64:56 (20:12 33:26 43:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 28.09.2014, 10:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Šmůla Petr (1.000/1.000)

4. kolo
13. USK Praha - Sluneta Ústí n. L. 11.10.2014 13:30 75:50 (17:20 33:25 53:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 11.10.2014, 13:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.500/1.000)
Rychlý Ladislav (1.000/1.000)

14. BA Sparta Praha - Baník Most 11.10.2014 18:30 89:48 (17:16 44:32 70:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 11.10.2014, 18:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Dvořák Ludvík (1.000/1.000)
Hejnic Jan (1.000/1.000)

15. BK Brandýs n. L. - Sj. BK Litoměřice 11.10.2014 15:00 55:110 (13:36 44:55 44:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 11.10.2014, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.000)
Zikánová Tereza (1.000/1.000)

16. Kondoři Liberec - R&J EBC Mělník 11.10.2014 16:00 56:42 (14:17 34:21 47:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 11.10.2014, 16:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (2.000/1.000)
Šikner Roman (2.000/2.500)

5. kolo
17. USK Praha - Baník Most 12.10.2014 13:30 107:27 (23:6 51:13 77:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 12.10.2014, 13:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.000/1.000)
Rychlý Ladislav (1.000/1.000)

18. BA Sparta Praha - Sluneta Ústí n. L. 12.10.2014 12:00 78:67 (24:26 47:29 70:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 12.10.2014, 12:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.000)
Hejnic Jan (1.000/1.000)

19. BK Brandýs n. L. - R&J EBC Mělník 12.10.2014 09:30 55:86 (20:17 37:44 45:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 12.10.2014, 09:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Horník Michal (1.500/1.500)
Zikánová Tereza (1.500/1.500)

20. Kondoři Liberec - Sj. BK Litoměřice 12.10.2014 10:00 45:68 (14:18 34:29 40:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 12.10.2014, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Šikner Roman (3.000/1.000)
Bohata Pavel (4.000/1.000)

6. kolo
21. Sj. BK Litoměřice - USK Praha 25.10.2014 11:00 64:40 (17:12 25:25 49:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 25.10.2014, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/1.500)
Menšík Richard (1.500/1.500)

22. R&J EBC Mělník - BA Sparta Praha 25.10.2014 18:00 58:48 (18:8 28:19 42:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 25.10.2014, 18:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Vážný Jakub (2.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.500/1.000)

23. Sluneta Ústí n. L. - BK Brandýs n. L. 25.10.2014 14:00 71:48 (20:19 33:30 49:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 25.10.2014, 14:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/3.000)
Poživil Jaroslav (1.000/2.000)

24. Baník Most - Kondoři Liberec 25.10.2014 15:00 44:89 (9:23 18:41 26:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 25.10.2014, 15:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

7. kolo
25. Sj. BK Litoměřice - BA Sparta Praha 26.10.2014 11:00 72:37 (26:2 42:9 58:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 26.10.2014, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Dorník Zdeněk (1.000/1.000)
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)

26. R&J EBC Mělník - USK Praha 26.10.2014 10:00 30:69 (8:18 13:43 21:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 26.10.2014, 10:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Vážný Jakub (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

27. Sluneta Ústí n. L. - Kondoři Liberec 26.10.2014 13:30 60:65 (15:18 29:33 48:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 26.10.2014, 13:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.500)
Poživil Jaroslav (1.000/1.500)

28. Baník Most - BK Brandýs n. L. 26.10.2014 10:00 43:59 (8:20 20:25 33:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 26.10.2014, 10:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Bohata Pavel (1.000/1.000)

8. kolo
29. Kondoři Liberec - BK Brandýs n. L. 09.11.2014 13:00 79:38 (24:9 42:15 59:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 09.11.2014, 13:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Dorník Zdeněk (1.000/2.000)
Štěpánková Denisa (1.000/2.000)

30. R&J EBC Mělník - Sj. BK Litoměřice 09.11.2014 09:30 57:89 (21:25 36:42 42:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 09.11.2014, 09:30:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Velda Pavel (1.000/1.000)
Nesvadba Miloš (1.000/1.000)

31. Baník Most - Sluneta Ústí n. L. 09.11.2014 09:00 40:70 (12:20 23:36 33:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 09.11.2014, 09:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.000)
Anton Karel (1.000/1.000)

32. BA Sparta Praha - USK Praha 05.11.2014 16:20 48:72 (9:24 20:45 33:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 05.11.2014, 16:20:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Šmůla Petr (1.000/1.000)

9. kolo
33. BA Sparta Praha - BK Brandýs n. L. 22.11.2014 10:00 71:54 (13:9 32:26 54:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 22.11.2014, 10:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.500)
Zikánová Tereza (1.000/1.500)

34. USK Praha - Kondoři Liberec 22.11.2014 14:30 58:44 (13:23 29:29 46:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 22.11.2014, 14:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.000/1.000)
Jelínek Jan (1.000/1.000)

35. Baník Most - Sj. BK Litoměřice 22.11.2014 14:00 35:132 (4:34 16:63 20:103)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 22.11.2014, 14:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Sejrek Daniel (1.000/1.000)

36. Sluneta Ústí n. L. - R&J EBC Mělník 22.11.2014 14:30 66:73 (17:17 44:29 58:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 22.11.2014, 14:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Kulhavý Zdeněk (1.000/1.000)

10. kolo
37. USK Praha - BK Brandýs n. L. 23.11.2014 12:00 67:40 (22:2 34:15 50:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 23.11.2014, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.500/1.000)
Jelínek Jan (1.000/1.000)

38. BA Sparta Praha - Kondoři Liberec 23.11.2014 09:00 79:38 (23:15 48:21 59:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 23.11.2014, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Zikánová Tereza (1.000/2.000)

39. Sluneta Ústí n. L. - Sj. BK Litoměřice 23.11.2014 12:00 64:83 (11:25 20:38 42:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 23.11.2014, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Kulhavý Zdeněk (1.000/1.000)

40. Baník Most - R&J EBC Mělník 23.11.2014 10:00 40:91 (8:27 23:44 30:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 23.11.2014, 10:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Sejrek Daniel (1.000/1.000)

11. kolo
41. Baník Most - USK Praha 06.12.2014 17:00 38:101 (6:20 12:40 29:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 06.12.2014, 17:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)

42. Sluneta Ústí n. L. - BA Sparta Praha 06.12.2014 13:00 49:67 (10:21 21:37 33:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 06.12.2014, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

43. R&J EBC Mělník - BK Brandýs n. L. 06.12.2014 14:00 98:57 (28:15 54:27 82:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 06.12.2014, 14:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Vážný Jakub (1.000/1.500)
Šmíd Vojtěch (1.000/1.500)

44. Sj. BK Litoměřice - Kondoři Liberec 06.12.2014 10:30 82:48 (24:6 49:16 68:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 06.12.2014, 10:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Kovačiková Denisa (1.000/2.500)

12. kolo
45. Sluneta Ústí n. L. - USK Praha 07.12.2014 11:30 44:72 (10:22 20:43 28:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 07.12.2014, 11:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.500)
Musil Jan (1.000/1.000)

46. Baník Most - BA Sparta Praha 07.12.2014 10:00 37:95 (7:19 15:40 26:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 07.12.2014, 10:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)

47. Sj. BK Litoměřice - BK Brandýs n. L. 07.12.2014 10:00 111:29 (38:4 56:8 84:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 07.12.2014, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.500)
Kovačiková Denisa (1.000/1.500)

48. R&J EBC Mělník - Kondoři Liberec 07.12.2014 09:00 61:70 (12:15 23:31 43:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 07.12.2014, 09:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/1.000)
Veselý Jiří (1.000/1.000)

13. kolo
49. BA Sparta Praha - Sj. BK Litoměřice 20.12.2014 10:00 44:78 (3:20 25:38 31:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 49

datum: 20.12.2014, 10:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Pörner Marek (1.000/2.000)

50. USK Praha - R&J EBC Mělník 20.12.2014 12:00 55:45 (12:10 34:16 43:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 20.12.2014, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Burian Martin (1.000/1.000)

51. Kondoři Liberec - Sluneta Ústí n. L. 20.12.2014 10:30 63:56 (20:7 34:23 48:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 51

datum: 20.12.2014, 10:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.500/1.000)
Prchalová Simona (1.500/1.000)

52. BK Brandýs n. L. - Baník Most 20.12.2014 15:00 98:56 (29:20 48:24 75:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 52

datum: 20.12.2014, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Vávrová Veronika (1.000/1.000)

14. kolo
53. USK Praha - Sj. BK Litoměřice 21.12.2014 10:00 39:74 (7:16 15:33 28:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 53

datum: 21.12.2014, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Burian Martin (1.000/1.000)

54. BA Sparta Praha - R&J EBC Mělník 21.12.2014 09:00 57:65 (16:18 34:25 40:36 55:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 21.12.2014, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Pörner Marek (1.000/4.000)

55. BK Brandýs n. L. - Sluneta Ústí n. L. 21.12.2014 08:30 66:68 (22:9 31:34 52:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 55

datum: 21.12.2014, 08:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.000)
Vávrová Veronika (1.000/1.000)

56. Kondoři Liberec - Baník Most 21.12.2014 13:30 123:36 (26:11 58:18 92:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 56

datum: 21.12.2014, 13:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Sláma Vojtěch (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

BigMedia

BigMediabigmedia.cz

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR