image

mladší žáci U14 / žákovská liga / ročník 2014/15 / skupina D


tabulka
1. BK Snakes Ostrava 14 13 1 1191:600 27
2. Orli Prostějov 14 10 4 970:731 24
3. BK Opava 14 9 5 828:719 23
4. Gymnázium Hladnov 14 8 6 967:885 22
5. SK UP-BCM Olomouc 14 8 6 829:843 22
6. BK NH Ostrava 14 5 9 964:1070 19
7. BC Nový Jičín 14 2 12 710:1083 16
8. TJ Slavia Kroměříž 14 1 13 615:1143 15
1. kolo
155. SK UP-BCM Olomouc - BC Nový Jičín 08.11.2014 12:30 68:54 (14:10 40:16 48:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
1. kolo, zápas č. 155

datum: 08.11.2014, 12:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Králíčková Kateřina (3.000/1.500)
Plhák Radim (1.000/1.500)

156. BK Snakes Ostrava - NH Ostrava 08.11.2014 17:30 88:46 (25:10 45:20 67:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
1. kolo, zápas č. 156

datum: 08.11.2014, 17:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.500)
Kocurek Ondřej (1.000/1.500)

157. Gymnázium Hladnov - BK Opava 08.11.2014 18:00 64:48 (15:6 26:17 40:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
1. kolo, zápas č. 157

datum: 08.11.2014, 18:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Giecek Adam (2.000/1.000)
Karabínová Natálie (2.500/1.500)

158. Slavia Kroměříž - Orli Prostějov 08.11.2014 13:00 39:89 (13:19 21:58 27:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
1. kolo, zápas č. 158

datum: 08.11.2014, 13:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Baďura Ota (1.000/1.000)
Válek Jakub (1.000/1.000)

2. kolo
159. Slavia Kroměříž - SK UP-BCM Olomouc 27.09.2014 15:30 31:66 (5:16 7:43 24:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
2. kolo, zápas č. 159

datum: 27.09.2014, 15:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.000/1.000)
Škaroupka Michal (1.000/1.000)

160. BC Nový Jičín - Orli Prostějov 27.09.2014 17:00 27:96 (4:34 10:53 25:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
2. kolo, zápas č. 160

datum: 27.09.2014, 17:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000)
Příchodský Lukáš (1.000/1.000)

161. BK Snakes Ostrava - Gymnázium Hladnov 27.09.2014 18:00 93:57 (17:14 42:22 67:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
2. kolo, zápas č. 161

datum: 27.09.2014, 18:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.000)
Kocurek Ondřej (1.000/1.000)

162. NH Ostrava - BK Opava 27.09.2014 15:00 71:66 (20:15 41:28 48:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
2. kolo, zápas č. 162

datum: 27.09.2014, 15:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Cikánek Ondřej (1.000/1.000)
Pavlík Michael (1.000/1.500)

3. kolo
163. SK UP-BCM Olomouc - Orli Prostějov 28.09.2014 08:30 48:87 (8:31 26:46 33:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
3. kolo, zápas č. 163

datum: 28.09.2014, 08:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.000)
Mrázek Michal (1.500/1.000)

164. BC Nový Jičín - Slavia Kroměříž 28.09.2014 10:00 47:50 (16:5 25:24 38:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
3. kolo, zápas č. 164

datum: 28.09.2014, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000)
Příchodský Lukáš (1.000/1.000)

165. BK Snakes Ostrava - BK Opava 28.09.2014 11:00 78:33 (28:9 48:15 58:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
3. kolo, zápas č. 165

datum: 28.09.2014, 11:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.000)
Kocurek Ondřej (1.000/1.500)

166. NH Ostrava - Gymnázium Hladnov 28.09.2014 10:00 71:103 (20:25 33:51 57:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
3. kolo, zápas č. 166

datum: 28.09.2014, 10:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Cikánek Ondřej (1.000/2.000)
Pavlík Michael (1.000/2.000)

4. kolo
167. Slavia Kroměříž - Gymnázium Hladnov 11.10.2014 15:30 50:105 (13:22 39:33 46:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
4. kolo, zápas č. 167

datum: 11.10.2014, 15:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Hofírek Jiří (1.000/1.000)
Jakubík Petr (1.000/1.000)

168. Orli Prostějov - BK Opava 11.10.2014 14:00 49:53 (9:9 20:24 41:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
4. kolo, zápas č. 168

datum: 11.10.2014, 14:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Plhák Radim (1.000/1.000)
Zdražil Tomáš (1.000/1.500)

169. SK UP-BCM Olomouc - BK Snakes Ostrava 11.10.2014 14:45 34:72 (6:20 20:41 23:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
4. kolo, zápas č. 169

datum: 11.10.2014, 14:45:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/1.000)
Doležal Vratislav (1.000/1.000)

170. BC Nový Jičín - NH Ostrava 11.10.2014 17:00 68:104 (8:36 20:59 40:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
4. kolo, zápas č. 170

datum: 11.10.2014, 17:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Kocurek Ondřej (1.000/1.000)
Pörner Marek (1.000/1.000)

5. kolo
171. Slavia Kroměříž - BK Opava 12.10.2014 09:00 39:58 (9:15 21:25 25:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
5. kolo, zápas č. 171

datum: 12.10.2014, 09:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Hofírek Jiří (1.000/1.000)
Jakubík Petr (1.000/1.500)

172. Orli Prostějov - Gymnázium Hladnov 12.10.2014 10:00 64:63 (22:15 40:31 46:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
5. kolo, zápas č. 172

datum: 12.10.2014, 10:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Plhák Radim (1.000/2.000)
Zdražil Tomáš (1.000/2.000)

173. SK UP-BCM Olomouc - NH Ostrava 12.10.2014 08:30 79:66 (21:17 59:21 65:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
5. kolo, zápas č. 173

datum: 12.10.2014, 08:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/2.000)
Doležal Vratislav (1.000/2.000)

174. BC Nový Jičín - BK Snakes Ostrava 12.10.2014 10:00 40:94 (11:29 21:57 23:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
5. kolo, zápas č. 174

datum: 12.10.2014, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Kocurek Ondřej (1.500/1.000)
Pörner Marek (1.500/1.000)

6. kolo
175. BK Snakes Ostrava - Slavia Kroměříž 25.10.2014 18:00 117:45 (35:8 65:14 93:28 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
6. kolo, zápas č. 175

datum: 25.10.2014, 18:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Cikánek Ondřej (1.000/1.000)
Hlobil Jan (1.000/1.000)

176. NH Ostrava - Orli Prostějov 25.10.2014 13:00 56:106 (15:18 25:54 42:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
6. kolo, zápas č. 176

datum: 25.10.2014, 13:00:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.500)
Sýkora Václav (1.000/1.500)

177. Gymnázium Hladnov - SK UP-BCM Olomouc 25.10.2014 16:00 69:65 (10:17 33:35 50:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
6. kolo, zápas č. 177

datum: 25.10.2014, 16:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Válek Přemysl (1.500/1.000)
Pospíšil Zdeněk (1.500/1.000)

178. BK Opava - BC Nový Jičín 25.10.2014 16:00 66:39 (22:6 38:15 48:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
6. kolo, zápas č. 178

datum: 25.10.2014, 16:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Opršal Martin (1.000/1.000)
Pavlík Michael (1.500/1.000)

7. kolo
179. BK Snakes Ostrava - Orli Prostějov 26.10.2014 09:00 84:51 (22:12 42:23 63:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
7. kolo, zápas č. 179

datum: 26.10.2014, 09:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Cikánek Ondřej (1.000/1.500)
Hlobil Jan (1.000/1.500)

180. NH Ostrava - Slavia Kroměříž 26.10.2014 13:00 100:44 (22:13 47:21 77:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
7. kolo, zápas č. 180

datum: 26.10.2014, 13:00:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)
Sýkora Václav (1.000/1.000)

181. Gymnázium Hladnov - BC Nový Jičín 26.10.2014 10:00 83:56 (25:17 45:32 65:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
7. kolo, zápas č. 181

datum: 26.10.2014, 10:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Válek Přemysl (2.000/1.000)
Pospíšil Zdeněk (2.000/1.000)

182. BK Opava - SK UP-BCM Olomouc 26.10.2014 09:30 53:59 (15:11 27:31 37:37 47:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
7. kolo, zápas č. 182

datum: 26.10.2014, 09:30:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Opršal Martin (1.000/1.000)
Pavlík Michael (1.500/2.000)

8. kolo
183. BC Nový Jičín - SK UP-BCM Olomouc 09.11.2014 12:00 41:60 (6:8 12:32 26:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
8. kolo, zápas č. 183

datum: 09.11.2014, 12:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Holeš Daniel (1.000/1.000)

184. NH Ostrava - BK Snakes Ostrava 09.11.2014 12:00 40:78 (12:18 26:36 33:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
8. kolo, zápas č. 184

datum: 09.11.2014, 12:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.500/1.000)
Kocurek Ondřej (1.500/1.000)

185. BK Opava - Gymnázium Hladnov 09.11.2014 11:30 50:40 (17:10 32:22 42:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
8. kolo, zápas č. 185

datum: 09.11.2014, 11:30:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Janovský Martin (1.000/1.000)
Hlobil Jan (1.500/2.000)

186. Orli Prostějov - Slavia Kroměříž 09.11.2014 10:00 77:43 (19:13 40:19 58:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
8. kolo, zápas č. 186

datum: 09.11.2014, 10:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000)
Zdražil Tomáš (1.000/1.000)

9. kolo
187. Orli Prostějov - SK UP-BCM Olomouc 22.11.2014 13:00 40:48 (9:6 23:24 36:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
9. kolo, zápas č. 187

datum: 22.11.2014, 13:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.000)
Anton Matěj (1.000/1.000)

188. Slavia Kroměříž - BC Nový Jičín 22.11.2014 14:30 44:56 (13:6 23:13 37:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
9. kolo, zápas č. 188

datum: 22.11.2014, 14:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000)
Novák Petr (1.000/1.000)

189. BK Opava - BK Snakes Ostrava 22.11.2014 15:00 37:29 (12:7 17:18 24:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
9. kolo, zápas č. 189

datum: 22.11.2014, 15:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Pavlík Michael (1.000/1.000)
Sanetříková Lenka (1.500/1.000)

190. Gymnázium Hladnov - NH Ostrava 22.11.2014 18:00 60:84 (15:17 27:40 41:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
9. kolo, zápas č. 190

datum: 22.11.2014, 18:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Janovský Martin (1.000/1.000)
Čarnecký Martin (1.000/1.000)

10. kolo
191. SK UP-BCM Olomouc - Slavia Kroměříž 23.11.2014 09:30 73:45 (19:11 35:22 57:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
10. kolo, zápas č. 191

datum: 23.11.2014, 09:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.000)
Hrabal Ondřej (1.000/1.000)

192. Orli Prostějov - BC Nový Jičín 23.11.2014 09:00 87:50 (12:7 32:22 59:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
10. kolo, zápas č. 192

datum: 23.11.2014, 09:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.000)
Anton Matěj (1.000/1.000)

193. Gymnázium Hladnov - BK Snakes Ostrava 23.11.2014 10:00 50:103 (8:32 18:55 27:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
10. kolo, zápas č. 193

datum: 23.11.2014, 10:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan (1.000/1.000)
Pospíšil Zdeněk (1.000/1.000)

194. BK Opava - NH Ostrava 23.11.2014 09:30 73:54 (18:11 31:23 49:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
10. kolo, zápas č. 194

datum: 23.11.2014, 09:30:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Pavlík Michael (1.000/1.500)
Sanetříková Lenka (1.500/2.000)

11. kolo
195. BK Opava - Slavia Kroměříž 06.12.2014 15:00 82:46 (18:12 40:18 62:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
11. kolo, zápas č. 195

datum: 06.12.2014, 15:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Opršal Martin (1.000/1.000)
Pavlík Michael (1.000/1.000)

196. Gymnázium Hladnov - Orli Prostějov 06.12.2014 18:00 59:61 (10:9 25:29 44:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
11. kolo, zápas č. 196

datum: 06.12.2014, 18:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.500)
Karabínová Natálie (1.000/1.500)

197. NH Ostrava - SK UP-BCM Olomouc 06.12.2014 12:30 74:77 (14:13 42:26 60:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
11. kolo, zápas č. 197

datum: 06.12.2014, 12:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.500/1.000)
Sýkora Václav (2.000/1.000)

198. BK Snakes Ostrava - BC Nový Jičín 06.12.2014 17:30 92:44 (25:4 55:11 72:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
11. kolo, zápas č. 198

datum: 06.12.2014, 17:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Rychlý Ladislav (1.000/1.000)

12. kolo
199. Gymnázium Hladnov - Slavia Kroměříž 07.12.2014 10:00 88:34 (26:7 36:17 59:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
12. kolo, zápas č. 199

datum: 07.12.2014, 10:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.000)
Karabínová Natálie (2.500/1.000)

200. BK Opava - Orli Prostějov 07.12.2014 09:30 54:58 (14:15 27:33 29:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
12. kolo, zápas č. 200

datum: 07.12.2014, 09:30:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Opršal Martin (1.000/1.000)
Pavlík Michael (1.000/1.000)

201. BK Snakes Ostrava - SK UP-BCM Olomouc 07.12.2014 11:00 95:56 (31:14 59:29 83:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
12. kolo, zápas č. 201

datum: 07.12.2014, 11:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Rychlý Ladislav (1.000/1.000)

202. NH Ostrava - BC Nový Jičín 07.12.2014 09:00 74:85 (10:27 36:42 63:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
12. kolo, zápas č. 202

datum: 07.12.2014, 09:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.500/1.000)
Sýkora Václav (1.500/1.500)

13. kolo
203. Orli Prostějov - BK Snakes Ostrava 20.12.2014 13:30 31:62 (10:25 14:40 24:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
13. kolo, zápas č. 203

datum: 20.12.2014, 13:30:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.000)
Petrák Jakub (1.000/1.000)

204. Slavia Kroměříž - NH Ostrava 20.12.2014 15:30 69:79 (15:4 19:34 42:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
13. kolo, zápas č. 204

datum: 20.12.2014, 15:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Hofírek Jiří (1.000/1.000)
Jakubík Petr (1.000/1.000)

205. BC Nový Jičín - Gymnázium Hladnov 14.12.2014 12:00 57:74 (20:12 25:30 39:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
13. kolo, zápas č. 205

datum: 14.12.2014, 12:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.000)
Opletal Petr (1.000/1.000)

206. SK UP-BCM Olomouc - BK Opava 20.12.2014 12:00 47:64 (14:8 27:20 35:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
13. kolo, zápas č. 206

datum: 20.12.2014, 12:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Karafiát Kamil (3.000/1.000)
Hrabal Ondřej (3.000/1.500)

14. kolo
207. Slavia Kroměříž - BK Snakes Ostrava 21.12.2014 09:30 36:106 (9:38 18:60 20:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
14. kolo, zápas č. 207

datum: 21.12.2014, 09:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Škaroupka Michal (1.000/1.000)
Křičková Lenka (1.000/1.000)

208. Orli Prostějov - NH Ostrava 21.12.2014 10:00 74:45 (21:10 34:24 55:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
14. kolo, zápas č. 208

datum: 21.12.2014, 10:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Válek Jakub (1.000/1.000)

209. SK UP-BCM Olomouc - Gymnázium Hladnov 21.12.2014 10:45 49:52 (12:14 23:30 31:34 42:42 46:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
14. kolo, zápas č. 209

datum: 21.12.2014, 10:45:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.000)
Doležal Vratislav (2.000/1.000)

210. BC Nový Jičín - BK Opava 18.12.2014 16:00 46:91 (15:18 26:38 30:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
14. kolo, zápas č. 210

datum: 18.12.2014, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000)
Konvička Jan (1.000/1.500)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Lotus

Lotus je značka, pod kterou se začal ve Španělsku v roce 1980 odvíjet příběh dnešní velké hodinářské rodiny Festina Group, v současnosti jednoho z nejúspěšnějších hodinářských uskupení světa. Lotus

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR