image

muži / Oblasti / ročník 2014/15 / Oblastní přebor I / Základní část


tabulka
1. BCS Husovice A 22 19 3 1571:1363 41
2. BK Vlci Žďár B 22 15 7 1537:1385 37
3. SKB Zlín B 22 14 8 1727:1561 36
4. Slovan Černá Pole A 22 12 10 1458:1451 34
5. TJ Sokol BC Boskovice 22 11 11 1731:1533 33
6. TJ Třebíč 22 11 11 1565:1531 33
7. Tesla Brno 22 11 11 1444:1438 33
8. BC VYSOČINA B 22 11 11 1388:1392 33
9. BCS Husovice B 22 9 13 1609:1616 31
10. SK Žabovřesky B 22 7 15 1375:1485 29
11. Jiskra Kyjov A 22 7 15 1347:1483 29
12. TJ Znojmo 22 5 17 1183:1697 27
1. kolo
1. Slovan Černá Pole A - SK Žabovřesky B 11.12.2014 19:45 72:70 (16:18 29:39 49:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 11.12.2014, 19:45:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří ()
Jansa Martin ()

2. BC VYSOČINA B - BK Vlci Žďár B 13.12.2014 19:00 40:68 (8:19 20:37 30:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 13.12.2014, 19:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Křičková Lenka ()
Dudek Jan ()

3. TJ Třebíč - TJ Znojmo 13.12.2014 19:00 85:46 (21:15 44:25 58:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 13.12.2014, 19:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Ovčačík Jiří ()

4. Jiskra Kyjov A - SKB Zlín B 13.12.2014 15:00 74:61 (11:18 21:24 21:11 21:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 13.12.2014, 15:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mrázek Michal ()
Petrák Jakub ()

5. BCS Husovice A - BCS Husovice B 10.12.2014 19:20 75:58 (26:10 45:25 56:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 10.12.2014, 19:20:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Novotný Tomáš ()
Bělouch Jiří ()

6. Sokol Boskovice - Tesla Brno 13.12.2014 17:00 88:54 (25:7 45:28 68:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 13.12.2014, 17:00:00

místo: SOU André Citroëna, Boskovice

rozhodčí:
Karafiát Kamil ()
Melichárek Ivo ()

2. kolo
7. Slovan Černá Pole A - Sokol Boskovice 04.10.2014 18:00 59:95 (25:21 27:47 40:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 04.10.2014, 18:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel ()
Prokeš Jan ()

8. SK Žabovřesky B - Tesla Brno 30.09.2014 20:30 62:55 (16:12 33:28 51:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 30.09.2014, 20:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Matějek Ivor ()
Melichárek Ivo ()

9. BC VYSOČINA B - BCS Husovice A 04.10.2014 19:00 59:70 (17:16 27:37 39:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 04.10.2014, 19:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Kovář Jan ()
Mareš Roman ()

10. BK Vlci Žďár B - BCS Husovice B 04.10.2014 17:00 86:69 (23:15 38:34 59:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 04.10.2014, 17:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Sehnal Jiří ()
Bilíček Aleš ()

11. TJ Třebíč - Jiskra Kyjov A 04.10.2014 19:00 94:47 (22:22 50:34 77:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 04.10.2014, 19:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Nejezchleb Petr ()
Melichárek Ivo ()

12. TJ Znojmo - SKB Zlín B 04.10.2014 16:30 62:61 (10:18 13:18 23:14 16:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 04.10.2014, 16:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Kapounek Petr ()
Novotný Tomáš ()

3. kolo
13. Slovan Černá Pole A - Tesla Brno 01.10.2014 20:00 70:57 (16:8 24:23 42:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 01.10.2014, 20:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil ()
Křičková Lenka ()

14. SK Žabovřesky B - Sokol Boskovice 02.10.2014 20:30 69:57 (12:18 32:26 49:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 02.10.2014, 20:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel ()
Hofírek Jiří ()

15. BC VYSOČINA B - BCS Husovice B 05.10.2014 10:30 69:58 (15:14 33:28 54:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 05.10.2014, 10:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Mareš Roman ()
Kovář Jan ()

16. BK Vlci Žďár B - BCS Husovice A 05.10.2014 10:45 64:65 (14:15 24:33 48:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 05.10.2014, 10:45:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Solař Tomáš ()
Hofírek Jiří ()

17. TJ Třebíč - SKB Zlín B 05.10.2014 10:00 77:62 (16:7 38:21 55:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 05.10.2014, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Večeřa Pavel ()
Melichárek Ivo ()

18. TJ Znojmo - Jiskra Kyjov A 05.10.2014 09:30 62:56 (14:10 15:15 18:10 15:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 05.10.2014, 09:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Kapounek Petr ()
Bilíček Aleš ()

4. kolo
19. Sokol Boskovice - Jiskra Kyjov A 18.10.2014 17:00 94:62 (30:22 55:32 74:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 18.10.2014, 17:00:00

místo: SOU André Citroëna, Boskovice

rozhodčí:
Novotný Tomáš ()
Jansa Martin ()

20. Tesla Brno - SKB Zlín B 18.10.2014 17:10 67:96 (12:27 32:47 50:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 18.10.2014, 17:10:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Kapounek Petr ()
Kozel Milan ()

21. BCS Husovice A - TJ Třebíč 18.10.2014 17:00 64:57 (14:17 33:22 50:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 18.10.2014, 17:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil ()
Melichárek Ivo ()

22. BCS Husovice B - TJ Znojmo 08.11.2014 17:00 92:49 (30:5 54:23 75:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 08.11.2014, 17:00:00

místo: ISŠ Olomoucká, Brno

rozhodčí:
Anton Matěj ()
Prokeš Jan ()

23. Slovan Černá Pole A - BC VYSOČINA B 18.10.2014 18:00 55:66 (16:17 27:29 45:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 18.10.2014, 18:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel ()
Horký Radim ()

24. SK Žabovřesky B - BK Vlci Žďár B 18.10.2014 13:30 57:49 (9:12 23:21 38:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 18.10.2014, 13:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Bělouch Jiří ()

5. kolo
25. Sokol Boskovice - SKB Zlín B 19.10.2014 10:00 92:64 (22:20 50:36 68:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 19.10.2014, 10:00:00

místo: SOU André Citroëna, Boskovice

rozhodčí:
Bělouch Jiří ()
Bilíček Aleš ()

26. Tesla Brno - Jiskra Kyjov A 19.10.2014 10:10 78:68 (20:17 38:33 63:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 19.10.2014, 10:10:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Melichárek Ivo ()
Kapounek Petr ()

27. BCS Husovice A - TJ Znojmo 15.10.2014 20:30 85:40 (22:8 40:19 64:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 15.10.2014, 20:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil ()
Číha Pavel ()

28. BCS Husovice B - TJ Třebíč 23.11.2014 10:00 77:78 (18:16 40:36 58:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 23.11.2014, 10:00:00

místo: ISŠ Olomoucká, Brno

rozhodčí:
Matějek Ivor ()
Veis Martin ()

29. Slovan Černá Pole A - BK Vlci Žďár B 19.10.2014 11:00 68:82 (17:21 33:40 43:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 19.10.2014, 11:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel ()
Kozel Milan ()

30. SK Žabovřesky B - BC VYSOČINA B 19.10.2014 09:00 56:65 (11:13 24:34 35:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 19.10.2014, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Jansa Martin ()
Prokeš Jan ()

6. kolo
31. BC VYSOČINA B - Sokol Boskovice 01.11.2014 15:00 72:70 (22:20 41:30 57:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 01.11.2014, 15:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Scholze Štěpán ()
Cibulka Radek ()

32. BK Vlci Žďár B - Tesla Brno 01.11.2014 17:00 67:61 (18:19 32:38 42:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 01.11.2014, 17:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Prokeš Jan ()
Bilíček Aleš ()

33. TJ Třebíč - Slovan Černá Pole A 01.11.2014 19:00 54:60 (13:24 27:34 43:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 01.11.2014, 19:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Škaroupka Michal ()
Anton Matěj ()

34. TJ Znojmo - SK Žabovřesky B 01.11.2014 16:30 42:72 (9:14 20:34 33:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 01.11.2014, 16:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Večeřa Pavel ()
Bělouch Jiří ()

35. Jiskra Kyjov A - BCS Husovice A 01.11.2014 17:00 60:69 (20:22 13:13 19:17 8:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 01.11.2014, 17:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Novák Petr ()
Jelínek Jan ()

36. SKB Zlín B - BCS Husovice B 01.11.2014 14:00 101:69 (27:19 24:18 27:17 23:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 01.11.2014, 14:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej ()
Válek Jakub ()

7. kolo
37. BC VYSOČINA B - Tesla Brno 02.11.2014 11:00 78:56 (29:15 40:29 60:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 02.11.2014, 11:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Cibulka Radek ()
Scholze Štěpán ()

38. BK Vlci Žďár B - Sokol Boskovice 02.11.2014 11:30 85:69 (21:17 48:37 66:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 02.11.2014, 11:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Prokeš Jan ()

39. TJ Třebíč - SK Žabovřesky B 02.11.2014 10:00 82:69 (17:19 38:34 63:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 02.11.2014, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Jansa Martin ()
Horký Radim ()

40. TJ Znojmo - Slovan Černá Pole A 02.11.2014 09:30 84:69 (21:18 43:39 60:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 02.11.2014, 09:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Kapounek Petr ()
Večeřa Pavel ()

41. Jiskra Kyjov A - BCS Husovice B 02.11.2014 13:00 72:60 (25:9 29:20 4:16 14:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 02.11.2014, 13:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Jelínek Jan ()
Novák Petr ()

42. SKB Zlín B - BCS Husovice A 02.11.2014 11:30 100:74 (24:15 27:23 26:17 23:19 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 02.11.2014, 11:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Válek Jakub ()
Zatloukal Ondřej ()

8. kolo
43. Sokol Boskovice - BCS Husovice A 14.11.2014 18:30 64:77 (19:24 35:49 53:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 14.11.2014, 18:30:00

místo: SOU André Citroëna, Boskovice

rozhodčí:
Škaroupka Michal ()
Horký Radim ()

44. Tesla Brno - BCS Husovice B 14.11.2014 18:55 74:67 (14:20 32:45 57:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 14.11.2014, 18:55:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Kozel Milan ()

45. Slovan Černá Pole A - Jiskra Kyjov A 15.11.2014 18:00 75:63 (20:20 39:28 57:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 15.11.2014, 18:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Horký Radim ()
Bělouch Jiří ()

46. SK Žabovřesky B - SKB Zlín B 15.11.2014 16:00 52:69 (14:18 24:39 41:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 15.11.2014, 16:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal ()
Spáčil Jan ()

47. BC VYSOČINA B - TJ Třebíč 15.11.2014 17:00 82:75 (24:21 48:35 65:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 15.11.2014, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Sehnal Jiří ()
Bilíček Aleš ()

48. BK Vlci Žďár B - TJ Znojmo 15.11.2014 17:30 91:58 (18:9 44:29 63:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 15.11.2014, 17:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Novotný Tomáš ()
Hofman Radim ()

9. kolo
49. Sokol Boskovice - BCS Husovice B 12.11.2014 18:30 80:76 (23:16 38:41 61:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 12.11.2014, 18:30:00

místo: SOU André Citroëna, Boskovice

rozhodčí:
Prokeš Jan ()
Melichárek Ivo ()

50. Tesla Brno - BCS Husovice A 11.11.2014 18:40 57:64 (12:15 27:28 41:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 11.11.2014, 18:40:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Nejezchleb Petr ()
Novotný Tomáš ()

51. Slovan Černá Pole A - SKB Zlín B 13.11.2014 19:45 82:73 (24:25 45:52 58:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 13.11.2014, 19:45:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel ()
Hofírek Jiří ()

52. SK Žabovřesky B - Jiskra Kyjov A 16.11.2014 11:00 67:52 (17:8 39:23 57:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 16.11.2014, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Jansa Martin ()
Novotný Tomáš ()

53. BC VYSOČINA B - TJ Znojmo 16.11.2014 12:30 75:35 (21:9 37:13 56:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 16.11.2014, 12:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Bělouch Jiří ()

54. BK Vlci Žďár B - TJ Třebíč 16.11.2014 12:30 77:55 (21:15 36:28 62:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 16.11.2014, 12:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Horký Radim ()
Hofman Radim ()

10. kolo
55. TJ Třebíč - Sokol Boskovice 29.11.2014 19:00 92:78 (24:18 48:41 69:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 29.11.2014, 19:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Karafiát Kamil ()
Dudek Jan ()

56. TJ Znojmo - Tesla Brno 29.11.2014 17:00 44:66 (9:15 18:28 37:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 29.11.2014, 17:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Horký Radim ()

57. Jiskra Kyjov A - BC VYSOČINA B 29.11.2014 16:00 49:64 (11:16 14:23 14:17 10:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 29.11.2014, 16:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Sehnal Jiří ()
Melichárek Ivo ()

58. SKB Zlín B - BK Vlci Žďár B 29.11.2014 16:00 86:72 (25:13 16:13 23:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 29.11.2014, 16:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Nejezchleb Petr ()
Kozel Milan ()

59. BCS Husovice A - Slovan Černá Pole A 29.11.2014 17:00 72:48 (12:16 36:30 59:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 29.11.2014, 17:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal ()
Škaroupka Michal ()

60. BCS Husovice B - SK Žabovřesky B 29.11.2014 17:00 85:77 (21:21 22:22 19:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 29.11.2014, 17:00:00

místo: ISŠ Olomoucká, Brno

rozhodčí:
Novotný Tomáš ()
Bělouch Jiří ()

11. kolo
61. TJ Třebíč - Tesla Brno 30.11.2014 10:00 73:47 (20:15 38:18 56:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 30.11.2014, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Karafiát Kamil ()
Veis Martin ()

62. TJ Znojmo - Sokol Boskovice 30.11.2014 09:30 73:65 (12:16 26:29 47:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 30.11.2014, 09:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Prokeš Jan ()
Horký Radim ()

63. Jiskra Kyjov A - BK Vlci Žďár B 30.11.2014 12:00 74:59 (16:15 21:16 19:16 18:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 30.11.2014, 12:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Melichárek Ivo ()
Spáčil Jan ()

64. SKB Zlín B - BC VYSOČINA B 30.11.2014 10:45 76:56 (17:14 17:19 25:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 30.11.2014, 10:45:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Nejezchleb Petr ()
Kozel Milan ()

65. BCS Husovice A - SK Žabovřesky B 26.11.2014 20:30 86:68 (25:11 40:37 62:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 26.11.2014, 20:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka ()
Bilíček Aleš ()

66. BCS Husovice B - Slovan Černá Pole A 05.12.2014 17:45 82:63 (22:16 41:31 69:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 05.12.2014, 17:45:00

místo: ISŠ Olomoucká, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel ()
Anton Matěj ()

12. kolo
67. SK Žabovřesky B - Slovan Černá Pole A 16.12.2014 20:30 43:60 (8:19 18:28 29:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 16.12.2014, 20:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Hofírek Jiří ()
Horký Radim ()

68. BK Vlci Žďár B - BC VYSOČINA B 14.12.2014 11:30 57:53 (10:16 28:28 41:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 14.12.2014, 11:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Jakubík Petr ()
Kozel Milan ()

69. TJ Znojmo - TJ Třebíč 14.12.2014 09:30 85:75 (26:11 38:35 55:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 14.12.2014, 09:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Bělouch Jiří ()
Novotný Tomáš ()

70. SKB Zlín B - Jiskra Kyjov A 14.12.2014 13:30 83:47 (26:7 14:16 12:16 31:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 14.12.2014, 13:30:00

místo: Sportovní hala Zelené, Zlín

rozhodčí:
Petrák Jakub ()
Mrázek Michal ()

71. BCS Husovice B - BCS Husovice A 12.12.2014 17:45 73:77 (20:27 49:40 63:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 12.12.2014, 17:45:00

místo: ISŠ Olomoucká, Brno

rozhodčí:
Melichárek Ivo ()
Kozel Milan ()

72. Tesla Brno - Sokol Boskovice 12.12.2014 18:55 61:71 (15:27 32:36 37:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 12.12.2014, 18:55:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal ()
Bilíček Aleš ()

13. kolo
73. Tesla Brno - Slovan Černá Pole A 10.01.2015 17:10 62:50 (13:14 37:25 53:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 10.01.2015, 17:10:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Prokeš Jan ()
Horký Radim ()

74. Sokol Boskovice - SK Žabovřesky B 10.01.2015 17:00 82:70 (21:20 39:36 56:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 10.01.2015, 17:00:00

místo: SOU André Citroëna, Boskovice

rozhodčí:
Bělouch Jiří ()
Ovčačík Jiří ()

75. BCS Husovice B - BC VYSOČINA B 10.01.2015 17:00 81:66 (26:20 53:37 68:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 10.01.2015, 17:00:00

místo: ISŠ Olomoucká, Brno

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Veis Martin ()

76. BCS Husovice A - BK Vlci Žďár B 10.01.2015 17:00 80:51 (23:10 41:25 64:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 10.01.2015, 17:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kapounek Petr ()
Hofman Radim ()

77. SKB Zlín B - TJ Třebíč 10.01.2015 15:00 105:85 (32:23 26:25 23:23 24:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 10.01.2015, 15:00:00

místo: Sportovní hala Zelené, Zlín

rozhodčí:
Dudek Jan ()
Melichárek Ivo ()

78. Jiskra Kyjov A - TJ Znojmo 10.01.2015 16:45 68:44 (14:12 18:12 20:10 16:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 10.01.2015, 16:45:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Petrák Jakub ()
Mrázek Michal ()

14. kolo
79. Sokol Boskovice - Slovan Černá Pole A 11.01.2015 10:00 89:64 (23:13 41:32 67:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 11.01.2015, 10:00:00

místo: SOU André Citroëna, Boskovice

rozhodčí:
Komprs Michal ()
Prokeš Jan ()

80. Tesla Brno - SK Žabovřesky B 09.01.2015 19:00 77:50 (20:17 46:29 61:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 09.01.2015, 19:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Novotný Tomáš ()
Veis Martin ()

81. BCS Husovice A - BC VYSOČINA B 11.01.2015 10:30 74:49 (14:8 39:24 59:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 11.01.2015, 10:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Ovčačík Jiří ()

82. BCS Husovice B - BK Vlci Žďár B 11.01.2015 10:00 65:72 (12:25 6:18 20:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 11.01.2015, 10:00:00

místo: ISŠ Olomoucká, Brno

rozhodčí:
Kapounek Petr ()
Bělouch Jiří ()

83. Jiskra Kyjov A - TJ Třebíč 11.01.2015 12:15 65:68 (19:13 13:18 15:18 18:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 11.01.2015, 12:15:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mrázek Michal ()
Petrák Jakub ()

84. SKB Zlín B - TJ Znojmo 11.01.2015 10:45 84:51 (28:6 17:11 21:23 18:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 11.01.2015, 10:45:00

místo: Sportovní hala Zelené, Zlín

rozhodčí:
Melichárek Ivo ()
Dudek Jan ()

15. kolo
85. SKB Zlín B - Sokol Boskovice 24.01.2015 13:30 103:89 (32:26 22:17 30:18 19:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 24.01.2015, 13:30:00

místo: Sportovní hala Zelené, Zlín

rozhodčí:
Prokeš Jan ()
Horký Radim ()

86. Jiskra Kyjov A - Tesla Brno 24.01.2015 18:00 52:62 (12:15 26:23 42:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 24.01.2015, 18:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Novák Petr ()
Vybíral Michal ()

87. TJ Znojmo - BCS Husovice A 24.01.2015 16:30 46:64 (13:13 29:25 38:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 24.01.2015, 16:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Ratajský Roman ()
Víšek Jiří ()

88. TJ Třebíč - BCS Husovice B 24.01.2015 19:00 77:69 (15:13 34:31 54:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 24.01.2015, 19:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Melichárek Ivo ()

89. BK Vlci Žďár B - Slovan Černá Pole A 24.01.2015 17:30 62:67 (19:15 34:28 53:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 24.01.2015, 17:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Komprs Michal ()
Hofman Radim ()

90. BC VYSOČINA B - SK Žabovřesky B 24.01.2015 19:00 56:66 (14:19 27:36 40:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 24.01.2015, 19:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Černý Jan ()
Zítko Tomáš ()

16. kolo
91. Jiskra Kyjov A - Sokol Boskovice 25.01.2015 12:15 44:63 (15:20 13:18 7:8 9:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 25.01.2015, 12:15:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Vyplel David ()
Novák Petr ()

92. SKB Zlín B - Tesla Brno 30.01.2015 19:30 58:83 (14:16 29:37 50:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 30.01.2015, 19:30:00

místo: Sportovní hala Zelené, Zlín

rozhodčí:
Vyplel David ()
Toboláková Barbora ()

93. TJ Třebíč - BCS Husovice A 23.01.2015 19:00 67:68 (18:12 38:36 55:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 23.01.2015, 19:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Komprs Michal ()
Veis Martin ()

94. TJ Znojmo - BCS Husovice B 25.01.2015 09:30 56:76 (22:12 34:35 42:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 25.01.2015, 09:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Prokeš Jan ()
Hofman Radim ()

95. BC VYSOČINA B - Slovan Černá Pole A 25.01.2015 10:30 50:64 (14:20 26:31 37:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 25.01.2015, 10:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Zítko Tomáš ()
Černý Jan ()

96. BK Vlci Žďár B - SK Žabovřesky B 25.01.2015 12:30 79:47 (14:10 32:26 49:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 25.01.2015, 12:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Novotný Tomáš ()
Bilíček Aleš ()

17. kolo
97. Tesla Brno - BC VYSOČINA B 07.02.2015 17:10 66:56 (17:12 35:30 55:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 07.02.2015, 17:10:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Horký Radim ()
Kozel Milan ()

98. Sokol Boskovice - BK Vlci Žďár B 07.02.2015 18:00 57:64 (14:14 28:30 48:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 07.02.2015, 18:00:00

místo: SOU André Citroëna, Boskovice

rozhodčí:
Bělouch Jiří ()
Ovčačík Jiří ()

99. SK Žabovřesky B - TJ Třebíč 07.02.2015 19:00 73:75 (15:20 30:28 47:48 65:65 73:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 07.02.2015, 19:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Škaroupka Michal ()
Spáčil Jan ()

100. Slovan Černá Pole A - TJ Znojmo 07.02.2015 16:00 88:33 (18:15 45:16 75:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 07.02.2015, 16:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Hofman Radim ()
Veis Martin ()

101. BCS Husovice B - Jiskra Kyjov A 07.02.2015 17:00 60:84 (10:29 11:26 20:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 07.02.2015, 17:00:00

místo: ISŠ Olomoucká, Brno

rozhodčí:
Komprs Michal ()
Sekáč Martin ()

102. BCS Husovice A - SKB Zlín B 07.02.2015 17:00 65:78 (19:20 38:32 56:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 07.02.2015, 17:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil ()
Bilíček Aleš ()

18. kolo
103. Sokol Boskovice - BC VYSOČINA B 08.02.2015 10:00 66:74 (22:21 30:32 50:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 08.02.2015, 10:00:00

místo: SOU André Citroëna, Boskovice

rozhodčí:
Spáčil Jan ()
Jansa Martin ()

104. Tesla Brno - BK Vlci Žďár B 08.02.2015 10:10 70:68 (21:19 41:37 52:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 08.02.2015, 10:10:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Hofman Radim ()
Bělouch Jiří ()

105. Slovan Černá Pole A - TJ Třebíč 08.02.2015 11:00 68:50 (19:16 40:29 52:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 08.02.2015, 11:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Komprs Michal ()
Prokeš Jan ()

106. SK Žabovřesky B - TJ Znojmo 08.02.2015 10:00 77:65 (18:16 38:34 54:44 77:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 08.02.2015, 10:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Ovčačík Jiří ()

107. BCS Husovice A - Jiskra Kyjov A 08.02.2015 10:30 65:56 (21:12 37:20 50:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 08.02.2015, 10:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kapounek Petr ()
Veis Martin ()

108. BCS Husovice B - SKB Zlín B 08.02.2015 10:00 96:87 (19:17 21:28 29:21 27:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 08.02.2015, 10:00:00

místo: ISŠ Olomoucká, Brno

rozhodčí:
Horký Radim ()
Kozel Milan ()

19. kolo
109. BCS Husovice B - Sokol Boskovice 21.02.2015 17:00 84:67 (30:19 16:22 16:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 21.02.2015, 17:00:00

místo: ISŠ Olomoucká, Brno

rozhodčí:
Kapounek Petr ()
Prokeš Jan ()

110. BCS Husovice A - Tesla Brno 20.02.2015 19:00 69:67 (18:17 26:31 52:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 20.02.2015, 19:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Veis Martin ()

111. SKB Zlín B - Slovan Černá Pole A 21.02.2015 18:00 69:67 (21:15 18:19 14:24 16:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 21.02.2015, 18:00:00

místo: Sportovní hala Zelené, Zlín

rozhodčí:
Vyplel David ()
Dokoupil Tomáš ()

112. Jiskra Kyjov A - SK Žabovřesky B 21.02.2015 15:45 67:49 (13:14 22:7 18:19 12:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 21.02.2015, 15:45:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dolejš Václav ()
Spáčil Jan ()

113. TJ Znojmo - BC VYSOČINA B 21.02.2015 16:30 64:65 (13:20 38:35 52:46 64:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 21.02.2015, 16:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Ovčačík Jiří ()

114. TJ Třebíč - BK Vlci Žďár B 21.02.2015 19:00 53:63 (11:20 23:31 37:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 21.02.2015, 19:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Večeřa Pavel ()
Kočí Jaroslav ()

20. kolo
115. BCS Husovice A - Sokol Boskovice 25.02.2015 20:00 83:77 (19:20 41:41 56:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 25.02.2015, 20:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil ()
Melichárek Ivo ()

116. BCS Husovice B - Tesla Brno 22.02.2015 10:00 87:75 (27:22 10:15 18:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 22.02.2015, 10:00:00

místo: ISŠ Olomoucká, Brno

rozhodčí:
Kapounek Petr ()
Veis Martin ()

117. Jiskra Kyjov A - Slovan Černá Pole A 22.02.2015 12:15 81:72 (23:16 23:24 14:11 21:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 22.02.2015, 12:15:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kozel Milan ()
Dolejš Václav ()

118. SKB Zlín B - SK Žabovřesky B 22.02.2015 09:00 74:63 (25:18 13:16 19:16 17:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 22.02.2015, 09:00:00

místo: Sportovní hala Zelené, Zlín

rozhodčí:
Vybíral Michal ()
Dokoupil Tomáš ()

119. TJ Třebíč - BC VYSOČINA B 22.02.2015 10:00 68:59 (15:20 32:31 48:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 22.02.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Horký Radim ()

120. TJ Znojmo - BK Vlci Žďár B 22.02.2015 09:30 66:83 (16:28 39:37 53:67 66:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 22.02.2015, 09:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Bělouch Jiří ()
Ovčačík Jiří ()

21. kolo
121. Tesla Brno - TJ Třebíč 07.03.2015 17:10 73:58 (17:11 44:34 59:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 07.03.2015, 17:10:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Škaroupka Michal ()
Kapounek Petr ()

122. Sokol Boskovice - TJ Znojmo 07.03.2015 17:00 124:36 (40:15 64:27 91:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 07.03.2015, 17:00:00

místo: SOU André Citroëna, Boskovice

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Veis Martin ()

123. BK Vlci Žďár B - Jiskra Kyjov A 07.03.2015 17:30 63:58 (15:17 31:30 44:46 51:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 07.03.2015, 17:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Bělouch Jiří ()
Ovčačík Jiří ()

124. BC VYSOČINA B - SKB Zlín B 07.03.2015 17:00 63:70 (17:22 25:41 46:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 07.03.2015, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Mareš Roman ()
Trmač Vladislav ()

125. SK Žabovřesky B - BCS Husovice A 03.03.2015 20:30 64:75 (8:20 22:35 47:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 03.03.2015, 20:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Hofírek Jiří ()
Kozel Milan ()

126. Slovan Černá Pole A - BCS Husovice B 07.03.2015 16:00 77:64 (17:14 33:28 55:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 07.03.2015, 16:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Horký Radim ()
Prokeš Jan ()

22. kolo
127. Sokol Boskovice - TJ Třebíč 08.03.2015 10:00 94:67 (22:14 50:36 76:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 08.03.2015, 10:00:00

místo: SOU André Citroëna, Boskovice

rozhodčí:
Prokeš Jan ()
Horký Radim ()

128. Tesla Brno - TJ Znojmo 08.03.2015 10:10 76:42 (18:9 41:20 64:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 08.03.2015, 10:10:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Kapounek Petr ()
Bilíček Aleš ()

129. BC VYSOČINA B - Jiskra Kyjov A 08.03.2015 09:30 71:48 (10:16 26:23 52:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 08.03.2015, 09:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Trmač Vladislav ()
Mareš Roman ()

130. BK Vlci Žďár B - SKB Zlín B 08.03.2015 10:00 75:67 (8:18 26:33 40:44 59:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 08.03.2015, 10:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Jansa Martin ()
Bělouch Jiří ()

131. Slovan Černá Pole A - BCS Husovice A 02.03.2015 19:45 60:50 (14:9 31:19 44:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 02.03.2015, 19:45:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Komprs Michal ()
Anton Matěj ()

132. SK Žabovřesky B - BCS Husovice B 08.03.2015 13:00 54:61 (17:20 29:31 39:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 08.03.2015, 13:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal ()
Sekáč Martin ()

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC