image

mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2014/15 / skupina D


tabulka
1. SBŠ Ostrava 14 13 1 1348:660 27
2. OSK Olomouc 14 12 2 1425:695 26
3. Basket Ostrava 14 9 5 990:780 23
4. Valosun KP Brno 14 8 6 886:684 22
5. TJ OP Prostějov 14 8 6 865:793 22
6. BK Frýdek-Místek 14 4 10 722:1005 18
7. OSK Olomouc B 14 2 12 712:1306 16
8. SBŠ Ostrava "B" 14 0 14 441:1466 14
1. kolo
169. Basket Ostrava - BK Frýdek-Místek 01.11.2014 16:00 98:36 (20:11 54:18 74:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
1. kolo, zápas č. 169

datum: 01.11.2014, 16:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/2.000)
Kocurek Ondřej (1.000/2.000)

170. Valosun KP Brno - OP Prostějov 02.11.2014 14:00 51:39 (14:7 24:18 36:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
1. kolo, zápas č. 170

datum: 02.11.2014, 14:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000)
Fanta Jiří (1.000/1.000)

171. OSK Olomouc - OSK Olomouc B 01.11.2014 15:00 127:41 (18:15 48:23 88:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
1. kolo, zápas č. 171

datum: 01.11.2014, 15:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/1.000)
Mrázek Michal (1.000/1.000)

172. SBŠ Ostrava - SBŠ Ostrava "B" 30.10.2014 17:50 133:22 (34:0 69:4 103:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
1. kolo, zápas č. 172

datum: 30.10.2014, 17:50:00

místo: ZŠ MUDr. Lukášové, Ostrava-Hrabůvka

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Karabínová Natálie (1.000/1.000)

2. kolo
173. Basket Ostrava - SBŠ Ostrava 20.09.2014 16:00 38:94 (12:22 23:44 23:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
2. kolo, zápas č. 173

datum: 20.09.2014, 16:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Karabínová Natálie (2.500/1.000)
K Ondřej (2.000/1.000)

174. BK Frýdek-Místek - SBŠ Ostrava "B" 20.09.2014 13:00 73:53 (11:13 42:22 53:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
2. kolo, zápas č. 174

datum: 20.09.2014, 13:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.500/1.000)
Pörner Marek (1.500/1.000)

175. Valosun KP Brno - OSK Olomouc 20.09.2014 13:00 57:54 (11:15 21:27 38:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
2. kolo, zápas č. 175

datum: 20.09.2014, 13:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Hrabal Ondřej (1.500/2.500)
Sanetříková Lenka (1.500/3.000)

176. OP Prostějov - OSK Olomouc B 20.09.2014 17:00 71:45 (18:3 39:20 55:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
2. kolo, zápas č. 176

datum: 20.09.2014, 17:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Křičková Lenka (1.000/1.000)
Rozmanová Markéta (1.000/1.000)

3. kolo
177. Basket Ostrava - SBŠ Ostrava "B" 21.09.2014 09:00 80:45 (25:6 41:22 63:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
3. kolo, zápas č. 177

datum: 21.09.2014, 09:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Karabínová Natálie (2.500/1.000)
K Ondřej (2.000/1.000)

178. BK Frýdek-Místek - SBŠ Ostrava 21.09.2014 13:00 46:93 (17:20 23:44 40:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
3. kolo, zápas č. 178

datum: 21.09.2014, 13:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.500/1.000)
Pörner Marek (1.500/1.000)

179. Valosun KP Brno - OSK Olomouc B 21.09.2014 10:00 110:21 (42:4 74:10 97:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
3. kolo, zápas č. 179

datum: 21.09.2014, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Hrabal Ondřej (1.000/1.000)
Sanetříková Lenka (1.000/1.000)

180. OP Prostějov - OSK Olomouc 21.09.2014 10:00 58:90 (4:21 25:38 45:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
3. kolo, zápas č. 180

datum: 21.09.2014, 10:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Křičková Lenka (1.000/1.000)
Rozmanová Markéta (1.000/1.000)

4. kolo
181. SBŠ Ostrava - OSK Olomouc 04.10.2014 09:00 99:58 (27:18 56:25 72:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
4. kolo, zápas č. 181

datum: 04.10.2014, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000)
Kocurek Ondřej (1.000/1.000)

182. SBŠ Ostrava "B" - OSK Olomouc B 04.10.2014 11:00 64:78 (10:20 26:45 43:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
4. kolo, zápas č. 182

datum: 04.10.2014, 11:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000)
Kocurek Ondřej (1.000/1.000)

183. Basket Ostrava - Valosun KP Brno 04.10.2014 16:00 63:52 (22:9 27:27 43:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
4. kolo, zápas č. 183

datum: 04.10.2014, 16:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Válek Přemysl (1.000/1.000)
Pospíšil Zdeněk (1.000/1.000)

184. BK Frýdek-Místek - OP Prostějov 04.10.2014 16:30 47:74 (14:20 20:38 32:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
4. kolo, zápas č. 184

datum: 04.10.2014, 16:30:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Příchodský Lukáš (1.500/1.000)
Karabínová Natálie (1.500/1.000)

5. kolo
185. SBŠ Ostrava - OSK Olomouc B 05.10.2014 10:00 129:38 (30:7 59:14 103:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
5. kolo, zápas č. 185

datum: 05.10.2014, 10:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000)
Kocurek Ondřej (1.000/1.000)

186. SBŠ Ostrava "B" - OSK Olomouc 05.10.2014 12:00 9:146 (2:39 4:83 6:118)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
5. kolo, zápas č. 186

datum: 05.10.2014, 12:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000)
Kocurek Ondřej (1.000/1.000)

187. Basket Ostrava - OP Prostějov 05.10.2014 10:00 57:58 (18:5 32:11 34:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
5. kolo, zápas č. 187

datum: 05.10.2014, 10:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (2.000/1.000)
Sýkora Václav (1.500/1.000)

188. BK Frýdek-Místek - Valosun KP Brno 05.10.2014 08:30 37:46 (8:11 16:18 31:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
5. kolo, zápas č. 188

datum: 05.10.2014, 08:30:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.500/1.000)
Posker Jan (1.500/1.000)

6. kolo
189. Valosun KP Brno - SBŠ Ostrava 18.10.2014 14:30 63:71 (21:11 27:33 46:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
6. kolo, zápas č. 189

datum: 18.10.2014, 14:30:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:
Hrabal Ondřej (1.500/1.000)
Mrázek Michal (1.500/1.000)

190. OP Prostějov - SBŠ Ostrava "B" 18.10.2014 17:00 84:32 (20:6 43:10 63:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
6. kolo, zápas č. 190

datum: 18.10.2014, 17:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.000)
Fanta Jiří (1.000/1.000)

191. OSK Olomouc - Basket Ostrava 18.10.2014 15:00 85:51 (16:25 46:29 68:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
6. kolo, zápas č. 191

datum: 18.10.2014, 15:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Dudek Jan (1.500/1.000)
Rozmanová Markéta (1.000/2.000)

192. OSK Olomouc B - BK Frýdek-Místek 18.10.2014 13:00 49:79 (15:12 25:34 35:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
6. kolo, zápas č. 192

datum: 18.10.2014, 13:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Dudek Jan (1.000/1.000)
Rozmanová Markéta (1.000/1.000)

7. kolo
193. Valosun KP Brno - SBŠ Ostrava "B" 16.10.2014 15:30 98:28 (36:8 46:18 79:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
7. kolo, zápas č. 193

datum: 16.10.2014, 15:30:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:
Anton Matěj (2.000/1.000)
Hofírek Jiří (1.500/1.000)

194. OP Prostějov - SBŠ Ostrava 19.10.2014 16:00 36:75 (10:15 14:41 33:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
7. kolo, zápas č. 194

datum: 19.10.2014, 16:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Válek Jakub (1.000/1.000)

195. OSK Olomouc - BK Frýdek-Místek 19.10.2014 11:00 106:40 (21:8 45:16 71:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
7. kolo, zápas č. 195

datum: 19.10.2014, 11:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Dudek Jan (1.000/1.000)
Rozmanová Markéta (1.000/2.000)

196. OSK Olomouc B - Basket Ostrava 19.10.2014 09:00 47:103 (8:35 20:48 28:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
7. kolo, zápas č. 196

datum: 19.10.2014, 09:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Dudek Jan (2.000/1.000)
Rozmanová Markéta (2.000/2.000)

8. kolo
197. BK Frýdek-Místek - Basket Ostrava 02.11.2014 08:30 44:84 (10:21 18:46 26:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
8. kolo, zápas č. 197

datum: 02.11.2014, 08:30:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Sýkora Václav (2.000/1.000)
Kocurek Ondřej (2.000/1.000)

198. OP Prostějov - Valosun KP Brno 01.11.2014 17:00 54:46 (15:14 26:20 36:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
8. kolo, zápas č. 198

datum: 01.11.2014, 17:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Bešina Štefan (1.000/2.000)
Doležal Vratislav (1.000/2.000)

199. OSK Olomouc B - OSK Olomouc 31.10.2014 17:20 25:110 (9:25 15:51 22:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
8. kolo, zápas č. 199

datum: 31.10.2014, 17:20:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/1.000)
Válek Jakub (1.000/1.000)

200. SBŠ Ostrava "B" - SBŠ Ostrava 30.10.2014 16:30 18:128 (3:32 5:63 11:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
8. kolo, zápas č. 200

datum: 30.10.2014, 16:30:00

místo: ZŠ MUDr. Lukášové, Ostrava-Hrabůvka

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Karabínová Natálie (1.000/1.000)

9. kolo
201. SBŠ Ostrava "B" - Basket Ostrava 15.11.2014 14:30 33:95 (0:35 6:53 15:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
9. kolo, zápas č. 201

datum: 15.11.2014, 14:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Sýkora Václav (4.000/1.000)
Holeš Daniel (4.000/1.000)

202. SBŠ Ostrava - BK Frýdek-Místek 15.11.2014 12:30 89:39 (14:13 41:20 69:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
9. kolo, zápas č. 202

datum: 15.11.2014, 12:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Sýkora Václav (4.000/2.000)
Holeš Daniel (4.000/2.000)

203. OSK Olomouc B - Valosun KP Brno 15.11.2014 17:00 46:64 (13:18 23:33 35:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
9. kolo, zápas č. 203

datum: 15.11.2014, 17:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/1.000)
Mrázek Michal (1.000/1.000)

204. OSK Olomouc - OP Prostějov 15.11.2014 13:00 95:43 (13:19 38:35 70:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
9. kolo, zápas č. 204

datum: 15.11.2014, 13:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Hofírek Jiří (1.000/1.000)
Rozmanová Markéta (1.000/1.000)

10. kolo
205. SBŠ Ostrava - Basket Ostrava 16.11.2014 12:45 54:45 (12:11 23:19 43:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
10. kolo, zápas č. 205

datum: 16.11.2014, 12:45:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Sýkora Václav (4.000/1.000)
Holeš Daniel (4.000/2.000)

206. SBŠ Ostrava "B" - BK Frýdek-Místek 16.11.2014 10:45 32:70 (4:7 14:34 20:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
10. kolo, zápas č. 206

datum: 16.11.2014, 10:45:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Sýkora Václav (4.000/2.000)
Holeš Daniel (4.000/2.000)

207. OSK Olomouc - Valosun KP Brno 16.11.2014 09:00 86:47 (16:17 35:28 61:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
10. kolo, zápas č. 207

datum: 16.11.2014, 09:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/1.000)
Mrázek Michal (1.000/1.000)

208. OSK Olomouc B - OP Prostějov 16.11.2014 11:00 48:91 (8:27 24:54 34:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
10. kolo, zápas č. 208

datum: 16.11.2014, 11:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Hofírek Jiří (1.000/1.000)
Rozmanová Markéta (1.000/1.000)

11. kolo
209. OSK Olomouc B - SBŠ Ostrava 29.11.2014 18:00 63:137 (10:38 29:67 47:106)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
11. kolo, zápas č. 209

datum: 29.11.2014, 18:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Hrabal Ondřej (1.000/1.000)
Bešina Štefan (1.000/1.000)

210. OSK Olomouc - SBŠ Ostrava "B" 29.11.2014 16:00 183:15 (50:2 102:7 141:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
11. kolo, zápas č. 210

datum: 29.11.2014, 16:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Hrabal Ondřej (1.000/1.000)
Bešina Štefan (1.500/1.000)

211. OP Prostějov - Basket Ostrava 29.11.2014 17:00 46:53 (8:20 20:27 34:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
11. kolo, zápas č. 211

datum: 29.11.2014, 17:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Baďura Ota (1.000/3.000)
Zdražil Tomáš (1.000/2.000)

212. Valosun KP Brno - BK Frýdek-Místek 29.11.2014 13:00 79:41 (18:11 41:19 58:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
11. kolo, zápas č. 212

datum: 29.11.2014, 13:00:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:
Baďura Ota (1.000/1.000)
Zdražil Tomáš (1.000/1.000)

12. kolo
213. OSK Olomouc - SBŠ Ostrava 30.11.2014 09:00 97:95 (28:24 59:50 79:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
12. kolo, zápas č. 213

datum: 30.11.2014, 09:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Hrabal Ondřej (1.500/4.000)
Bešina Štefan (2.500/4.000)

214. OSK Olomouc B - SBŠ Ostrava "B" 30.11.2014 11:00 112:22 (31:3 63:10 83:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
12. kolo, zápas č. 214

datum: 30.11.2014, 11:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Hrabal Ondřej (1.000/1.000)
Bešina Štefan (1.000/1.000)

215. Valosun KP Brno - Basket Ostrava 30.11.2014 13:30 36:40 (8:12 17:23 22:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
12. kolo, zápas č. 215

datum: 30.11.2014, 13:30:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Baďura Ota (1.000/3.500)
Zdražil Tomáš (1.000/2.000)

216. OP Prostějov - BK Frýdek-Místek 30.11.2014 17:00 65:39 (24:1 27:19 46:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
12. kolo, zápas č. 216

datum: 30.11.2014, 17:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Baďura Ota (1.000/1.000)
Zdražil Tomáš (1.000/1.000)

13. kolo
217. SBŠ Ostrava "B" - Valosun KP Brno 13.12.2014 14:00 33:88 (8:19 12:40 29:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
13. kolo, zápas č. 217

datum: 13.12.2014, 14:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Válek Přemysl (1.000/1.000)
Posker Jan (1.000/1.000)

218. SBŠ Ostrava - OP Prostějov 13.12.2014 16:00 80:48 (15:4 37:22 59:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
13. kolo, zápas č. 218

datum: 13.12.2014, 16:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Válek Přemysl (1.000/1.000)
Posker Jan (1.000/1.000)

219. BK Frýdek-Místek - OSK Olomouc 13.12.2014 15:45 69:81 (22:23 28:39 53:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
13. kolo, zápas č. 219

datum: 13.12.2014, 15:45:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.000)
Opletal Petr (2.000/1.000)

220. Basket Ostrava - OSK Olomouc B 13.12.2014 16:00 137:43 (48:9 78:22 102:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
13. kolo, zápas č. 220

datum: 13.12.2014, 16:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Jurda Aleš (1.000/1.000)
Harazimová Sofie (1.000/1.000)

14. kolo
221. SBŠ Ostrava - Valosun KP Brno 14.12.2014 10:30 71:49 (19:5 29:22 52:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
14. kolo, zápas č. 221

datum: 14.12.2014, 10:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)
Sýkora Václav (1.000/1.000)

222. SBŠ Ostrava "B" - OP Prostějov 14.12.2014 08:30 35:98 (11:19 19:42 28:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
14. kolo, zápas č. 222

datum: 14.12.2014, 08:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)
Sýkora Václav (1.000/1.000)

223. Basket Ostrava - OSK Olomouc 14.12.2014 10:00 46:107 (15:23 29:53 33:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
14. kolo, zápas č. 223

datum: 14.12.2014, 10:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Válek Přemysl (4.000/1.000)
Posker Jan (2.500/1.000)

224. BK Frýdek-Místek - OSK Olomouc B 14.12.2014 09:00 62:56 (20:18 33:29 52:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
14. kolo, zápas č. 224

datum: 14.12.2014, 09:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Karabínová Natálie (2.000/1.000)
K Ondřej (2.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.