image

muži / Oblasti / ročník 2014/15 / Oblastní přebor III / základní


tabulka
1. Sokol Hodonín 14 14 0 1351:788 28
2. INMEDIAS Mikulov 14 12 2 914:841 26
3. BK Velké Meziříčí 14 8 6 862:837 22
4. Sokol Bystřice nad Pern. 14 7 7 965:882 21
5. BK Vyškov B 14 5 9 837:992 19
6. Jiskra Kyjov B 14 4 10 818:982 18
7. Spartak DDM Uherský Brod 14 4 10 798:963 18
8. SK Slavičín 14 2 12 737:997 16
1. kolo
1. Velké Meziříčí - Vyškov B 04.10.2014 18:00 60:43 (14:4 29:12 42:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
1. kolo, zápas č. 1

datum: 04.10.2014, 18:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Jakubík Petr
Kozel Milan

3. Sokol Bystřice nad Pern. - INMEDIAS Mikulov 04.10.2014 17:30 79:83 (23:23 23:16 20:25 13:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
1. kolo, zápas č. 3

datum: 04.10.2014, 17:30:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Sivera Ondřej
Veis Martin

4. Jiskra Kyjov B - Sp DDM Uh Brod 04.10.2014 19:00 54:59 (14:6 30:23 41:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
1. kolo, zápas č. 4

datum: 04.10.2014, 19:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Šebesta Zdeněk
Bilíček Jan

2. kolo
5. Sok Hodonín - SK Slavičín 05.10.2014 10:00 122:52 (27:9 65:27 97:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
2. kolo, zápas č. 5

datum: 05.10.2014, 10:00:00

místo: Sokolovna Hodonín, Hodonín

rozhodčí:
Ratajský Roman
Vybíral Michal

6. Sokol Bystřice nad Pern. - Sp DDM Uh Brod 22.11.2014 17:30 83:48 (24:16 42:26 70:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
2. kolo, zápas č. 6

datum: 22.11.2014, 17:30:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Jakubík Petr
Novotný Tomáš

7. Jiskra Kyjov B - INMEDIAS Mikulov 05.10.2014 14:00 40:72 (8:18 24:37 29:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
2. kolo, zápas č. 7

datum: 05.10.2014, 14:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Plachý Zdeněk

3. kolo
8. INMEDIAS Mikulov - Sp DDM Uh Brod 18.10.2014 18:00 56:44 (18:4 38:9 47:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
3. kolo, zápas č. 8

datum: 18.10.2014, 18:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Chaloupka Libor
Čermák Martin

9. SK Slavičín - Sokol Bystřice nad Pern. 18.10.2014 17:00 57:75 (14:12 23:26 33:48 57:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
3. kolo, zápas č. 9

datum: 18.10.2014, 17:00:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Víšek Jiří
Ratajský Roman

11. Vyškov B - Sok Hodonín 18.10.2014 17:00 60:91 (11:19 26:48 41:74 60:91)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
3. kolo, zápas č. 11

datum: 18.10.2014, 17:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Slavík Josef
Helis Jan

4. kolo
12. SK Slavičín - Jiskra Kyjov B 19.10.2014 09:00 60:40 (6:13 22:19 36:30 60:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
4. kolo, zápas č. 12

datum: 19.10.2014, 09:00:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Ratajský Roman
Víšek Jiří

13. Velké Meziříčí - Sok Hodonín 19.10.2014 10:00 50:56 (10:9 25:33 41:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
4. kolo, zápas č. 13

datum: 19.10.2014, 10:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kubeš Michal
Solar Josef

5. kolo
16. Sokol Bystřice nad Pern. - Velké Meziříčí 01.11.2014 17:30 79:61 (27:18 42:33 65:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
5. kolo, zápas č. 16

datum: 01.11.2014, 17:30:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Ovčačík Jiří
Veis Martin

17. Jiskra Kyjov B - Vyškov B 01.11.2014 19:00 75:54 (25:22 43:35 56:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
5. kolo, zápas č. 17

datum: 01.11.2014, 19:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Jelínek Jan
Novák Petr

18. INMEDIAS Mikulov - SK Slavičín 01.11.2014 18:00 69:45 (16:7 34:27 50:35 69:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
5. kolo, zápas č. 18

datum: 01.11.2014, 18:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Horký Radim
Solar Josef

6. kolo
19. Sokol Bystřice nad Pern. - Vyškov B 02.11.2014 10:00 78:54 (26:12 39:32 58:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
6. kolo, zápas č. 19

datum: 02.11.2014, 10:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Jakubík Petr
Slezák Jiří

20. Jiskra Kyjov B - Velké Meziříčí 19.12.2014 20:50 63:67 (12:13 27:28 41:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
6. kolo, zápas č. 20

datum: 19.12.2014, 20:50:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Petrák Jakub
Slavík Josef

21. Sp DDM Uh Brod - SK Slavičín 02.11.2014 10:00 55:46 (14:12 28:27 38:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
6. kolo, zápas č. 21

datum: 02.11.2014, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Plachý Zdeněk
Kraváček Břetislav

7. kolo
22. Velké Meziříčí - INMEDIAS Mikulov 15.11.2014 18:00 64:74 (19:15 35:37 48:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
7. kolo, zápas č. 22

datum: 15.11.2014, 18:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Solar Josef
Sivera Ondřej

23. Vyškov B - Sp DDM Uh Brod 15.11.2014 16:00 72:66 (15:19 33:39 51:51 72:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
7. kolo, zápas č. 23

datum: 15.11.2014, 16:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Reichl Petr
Buryšek Zdeněk

25. Sok Hodonín - Jiskra Kyjov B 15.11.2014 18:30 88:57 (33:16 61:33 82:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
7. kolo, zápas č. 25

datum: 15.11.2014, 18:30:00

místo: Sokolovna Hodonín, Hodonín

rozhodčí:
Ratajský Roman
Vybíral Michal

8. kolo
26. Velké Meziříčí - Sp DDM Uh Brod 16.11.2014 10:00 67:57 (15:13 29:21 47:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
8. kolo, zápas č. 26

datum: 16.11.2014, 10:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Juránek Zdeněk

27. Vyškov B - INMEDIAS Mikulov 16.11.2014 10:00 61:66 (13:18 31:32 35:48 61:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
8. kolo, zápas č. 27

datum: 16.11.2014, 10:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Slavík Josef

29. Sok Hodonín - Sokol Bystřice nad Pern. 16.11.2014 10:00 94:63 (25:25 54:37 75:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
8. kolo, zápas č. 29

datum: 16.11.2014, 10:00:00

místo: Sokolovna Hodonín, Hodonín

rozhodčí:
Vybíral Michal
Ratajský Roman

9. kolo
30. Sokol Bystřice nad Pern. - Jiskra Kyjov B 29.11.2014 17:30 92:48 (19:7 41:25 61:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
9. kolo, zápas č. 30

datum: 29.11.2014, 17:30:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Veis Martin
Slezák Jiří

32. Sp DDM Uh Brod - Sok Hodonín 29.11.2014 18:00 61:81 (9:16 22:42 50:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
9. kolo, zápas č. 32

datum: 29.11.2014, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Slavík Josef
Gavala Adam

33. SK Slavičín - Velké Meziříčí 29.11.2014 14:30 52:49 (19:12 28:34 39:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
9. kolo, zápas č. 33

datum: 29.11.2014, 14:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Toboláková Barbora

10. kolo
34. INMEDIAS Mikulov - Sok Hodonín 28.11.2014 18:30 50:61 (9:16 23:31 36:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
10. kolo, zápas č. 34

datum: 28.11.2014, 18:30:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Ratajský Roman
Víšek Jiří

36. SK Slavičín - Vyškov B 30.11.2014 09:30 63:77 (20:18 36:36 51:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
10. kolo, zápas č. 36

datum: 30.11.2014, 09:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Plachý Zdeněk
Dokoupil Tomáš

11. kolo
37. SK Slavičín - Sok Hodonín 13.12.2014 14:30 54:106 (6:20 18:56 38:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
11. kolo, zápas č. 37

datum: 13.12.2014, 14:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Vybíral Michal

38. Sp DDM Uh Brod - Sokol Bystřice nad Pern. 10.01.2015 14:30 55:47 (11:16 17:28 37:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
11. kolo, zápas č. 38

datum: 10.01.2015, 14:30:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Slavík Josef
Helis Jan

39. INMEDIAS Mikulov - Jiskra Kyjov B 13.12.2014 17:00 70:57 (16:17 40:29 57:47 70:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
11. kolo, zápas č. 39

datum: 13.12.2014, 17:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Víšek Jiří
Šebesta Zdeněk

12. kolo
40. Vyškov B - Velké Meziříčí 13.12.2014 16:00 41:63 (8:19 19:34 28:50 41:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
12. kolo, zápas č. 40

datum: 13.12.2014, 16:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Slavík Josef
Helis Jan

42. INMEDIAS Mikulov - Sokol Bystřice nad Pern. 12.12.2014 18:30 60:54 (25:19 35:29 48:40 60:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
12. kolo, zápas č. 42

datum: 12.12.2014, 18:30:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Vybíral Michal
Víšek Jiří

43. Sp DDM Uh Brod - Jiskra Kyjov B 28.02.2015 14:30 69:77 (24:14 33:36 49:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
12. kolo, zápas č. 43

datum: 28.02.2015, 14:30:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Plachý Zdeněk

13. kolo
44. Jiskra Kyjov B - SK Slavičín 10.01.2015 19:00 56:50 (8:6 22:16 34:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
13. kolo, zápas č. 44

datum: 10.01.2015, 19:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mrázek Michal
Petrák Jakub

45. Sok Hodonín - Velké Meziříčí 21.02.2015 17:00 91:57 (24:16 55:32 69:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
13. kolo, zápas č. 45

datum: 21.02.2015, 17:00:00

místo: Sokolovna Hodonín, Hodonín

rozhodčí:
Vybíral Michal
Víšek Jiří

14. kolo
47. Sp DDM Uh Brod - INMEDIAS Mikulov 11.01.2015 09:00 51:68 (15:21 31:33 36:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
14. kolo, zápas č. 47

datum: 11.01.2015, 09:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Plachý Zdeněk

48. Sokol Bystřice nad Pern. - SK Slavičín 11.01.2015 10:00 78:48 (20:14 19:6 16:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
14. kolo, zápas č. 48

datum: 11.01.2015, 10:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Solar Josef
Sivera Ondřej

50. Sok Hodonín - Vyškov B 22.02.2015 10:00 107:46 (27:12 48:20 80:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
14. kolo, zápas č. 50

datum: 22.02.2015, 10:00:00

místo: Sokolovna Hodonín, Hodonín

rozhodčí:
Šebesta Zdeněk
Víšek Jiří

15. kolo
51. Vyškov B - Sokol Bystřice nad Pern. 24.01.2015 17:00 53:68 (15:19 26:32 43:49 53:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
15. kolo, zápas č. 51

datum: 24.01.2015, 17:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Slavík Josef
Petrák Jakub

52. Velké Meziříčí - Jiskra Kyjov B 27.03.2015 20:00 72:64 (15:18 33:29 49:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
15. kolo, zápas č. 52

datum: 27.03.2015, 20:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kučírek Pavel
Janík Karel

53. SK Slavičín - Sp DDM Uh Brod 24.01.2015 14:30 61:72 (14:12 32:32 43:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
15. kolo, zápas č. 53

datum: 24.01.2015, 14:30:00

místo: Základní škola, Bílovice nad Svitavou

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Toboláková Barbora

16. kolo
55. Velké Meziříčí - Sokol Bystřice nad Pern. 25.01.2015 09:00 70:69 (15:18 28:30 52:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
16. kolo, zápas č. 55

datum: 25.01.2015, 09:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Jakubík Petr

56. Vyškov B - Jiskra Kyjov B 25.01.2015 10:00 72:66 (15:21 29:31 45:46 60:60 72:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
16. kolo, zápas č. 56

datum: 25.01.2015, 10:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Petrák Jakub
Slavík Josef

57. SK Slavičín - INMEDIAS Mikulov 25.01.2015 08:45 47:52 (17:13 27:21 38:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
16. kolo, zápas č. 57

datum: 25.01.2015, 08:45:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Gavala Adam

17. kolo
58. Sp DDM Uh Brod - Velké Meziříčí 07.02.2015 18:00 42:50 (12:11 26:23 33:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
17. kolo, zápas č. 58

datum: 07.02.2015, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Toboláková Barbora

59. INMEDIAS Mikulov - Vyškov B 07.02.2015 18:00 63:60 (13:17 27:34 45:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
17. kolo, zápas č. 59

datum: 07.02.2015, 18:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Ratajský Roman
Víšek Jiří

61. Sokol Bystřice nad Pern. - Sok Hodonín 07.02.2015 17:30 57:91 (23:28 39:48 50:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
17. kolo, zápas č. 61

datum: 07.02.2015, 17:30:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Solar Josef
Buryšek Zdeněk

18. kolo
62. INMEDIAS Mikulov - Velké Meziříčí 08.02.2015 10:30 59:58 (16:12 38:26 51:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
18. kolo, zápas č. 62

datum: 08.02.2015, 10:30:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Šebesta Zdeněk
Vybíral Michal

63. Sp DDM Uh Brod - Vyškov B 08.02.2015 10:00 71:72 (22:13 41:36 52:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
18. kolo, zápas č. 63

datum: 08.02.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Plachý Zdeněk
Kraváček Břetislav

65. Jiskra Kyjov B - Sok Hodonín 08.02.2015 12:15 61:114 (21:19 37:52 46:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
18. kolo, zápas č. 65

datum: 08.02.2015, 12:15:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Petrák Jakub
Mrázek Michal

19. kolo
66. Sok Hodonín - INMEDIAS Mikulov 07.03.2015 15:30 120:72 (33:12 63:33 96:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
19. kolo, zápas č. 66

datum: 07.03.2015, 15:30:00

místo: Sokolovna Hodonín, Hodonín

rozhodčí:
Víšek Jiří
Ratajský Roman

68. Vyškov B - SK Slavičín 21.03.2015 16:00 72:55 (18:10 36:19 56:33 72:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
19. kolo, zápas č. 68

datum: 21.03.2015, 16:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Plachý Zdeněk

20. kolo
69. Jiskra Kyjov B - Sokol Bystřice nad Pern. 15.03.2015 14:00 60:43 (10:15 26:24 46:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
20. kolo, zápas č. 69

datum: 15.03.2015, 14:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Vybíral Michal
Šebesta Zdeněk

71. Sok Hodonín - Sp DDM Uh Brod 06.03.2015 17:00 129:48 (25:15 54:25 106:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
20. kolo, zápas č. 71

datum: 06.03.2015, 17:00:00

místo: Sokolovna Hodonín, Hodonín

rozhodčí:
Ratajský Roman
Víšek Jiří

72. Velké Meziříčí - SK Slavičín 28.03.2015 18:00 74:47 (21:7 40:19 54:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
20. kolo, zápas č. 72

datum: 28.03.2015, 18:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Janík Karel

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.