image

juniorky a kadetky U19 a U17 / Oblasti / ročník 2014/15 / Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 / Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17


tabulka
1. BK Slovan Ustí nad Labem U19 16 15 1 1215:585 31
2. Basket Pastelka MB U17 16 15 1 1172:610 31
3. TJ Lokomotiva Liberec U19 16 11 5 1108:811 27
4. PORG Basket U17 16 9 7 839:824 25
5. BC Kolín U19 16 7 9 949:974 23
6. BK Baník Most U17 16 7 9 833:864 23
7. Sokol Nusle Praha U17 "B" 16 5 11 812:1078 21
8. BK Horejsek Děčín U17 16 2 14 671:1132 18
9. BC Xtreme Tigers U19 16 1 15 461:1182 17
1. kolo
1. Sokol Nusle Praha U17 "B" - BC Kolín U19 04.10.2014 12:00 73:57 (17:11 37:23 59:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
1. kolo, zápas č. 1

datum: 04.10.2014, 12:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Matějček Josef (1.500/1.000)
Nedělka Jiří (1.500/1.000)

2. Slovan Ustí n.L.U19 - Basket Pastelka MB U17 04.10.2014 17:00 54:58 (9:8 23:26 39:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
1. kolo, zápas č. 2

datum: 04.10.2014, 17:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Výborný Rudolf (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

3. BK Horejsek Děčín U17 - PORG Basket U17 04.10.2014 13:00 41:62 (4:21 18:37 27:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
1. kolo, zápas č. 3

datum: 04.10.2014, 13:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Dorník Zdeněk (1.000/1.000)

4. BK Baník Most U17 - BC Xtreme Tigers U19 04.10.2014 17:00 46:26 (6:6 19:15 28:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
1. kolo, zápas č. 4

datum: 04.10.2014, 17:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Vondrák Marek (1.000/1.000)

2. kolo
5. Slovan Ustí n.L.U19 - PORG Basket U17 05.10.2014 10:00 69:14 (18:3 26:5 45:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
2. kolo, zápas č. 5

datum: 05.10.2014, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Výborný Rudolf (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

6. BK Horejsek Děčín U17 - Basket Pastelka MB U17 05.10.2014 09:00 30:89 (4:22 18:43 22:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
2. kolo, zápas č. 6

datum: 05.10.2014, 09:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

7. Lokomotiva Liberec U19 - BC Xtreme Tigers U19 05.10.2014 12:00 128:19 (26:2 58:8 83:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
2. kolo, zápas č. 7

datum: 05.10.2014, 12:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Boček Martin (1.500/1.500)
Hošek Václav (1.500/1.500)

3. kolo
8. Basket Pastelka MB U17 - BK Baník Most U17 18.10.2014 17:00 57:46 (18:10 33:19 45:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
3. kolo, zápas č. 8

datum: 18.10.2014, 17:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vávra Petr (1.000/1.500)
Frána Petr (1.000/1.500)

9. PORG Basket U17 - Lokomotiva Liberec U19 18.10.2014 14:30 65:52 (8:16 25:34 46:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
3. kolo, zápas č. 9

datum: 18.10.2014, 14:30:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Svoboda Luděk (1.000/1.500)
Koudela Martin (1.000/1.500)

10. Sokol Nusle Praha U17 "B" - Slovan Ustí n.L.U19 18.10.2014 14:00 40:81 (10:14 20:33 28:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
3. kolo, zápas č. 10

datum: 18.10.2014, 14:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.500/1.000)
Koudela Pavel (2.500/1.000)

11. BC Kolín U19 - BK Horejsek Děčín U17 18.10.2014 13:30 73:33 (20:11 30:20 54:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
3. kolo, zápas č. 11

datum: 18.10.2014, 13:30:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Zachara Jakub (1.000/4.000)
Žána Michal (1.000/2.000)

4. kolo
12. Basket Pastelka MB U17 - Lokomotiva Liberec U19 19.10.2014 09:00 48:43 (14:10 23:21 36:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
4. kolo, zápas č. 12

datum: 19.10.2014, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Šťavík Radek (2.000/1.500)
Křenek Karel (2.000/1.500)

13. PORG Basket U17 - BK Baník Most U17 19.10.2014 14:30 48:42 (9:10 25:21 35:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
4. kolo, zápas č. 13

datum: 19.10.2014, 14:30:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.500)
Tejček Tomáš (1.000/1.500)

14. Sokol Nusle Praha U17 "B" - BK Horejsek Děčín U17 19.10.2014 09:00 72:42 (22:9 43:19 59:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
4. kolo, zápas č. 14

datum: 19.10.2014, 09:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.500/1.000)
Tejček Tomáš (2.000/1.000)

15. BC Kolín U19 - Slovan Ustí n.L.U19 19.10.2014 10:00 55:88 (15:15 34:33 41:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
4. kolo, zápas č. 15

datum: 19.10.2014, 10:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Zachara Ivan (1.000/1.000)
Zachara Jakub (1.000/1.000)

5. kolo
16. Slovan Ustí n.L.U19 - BK Horejsek Děčín U17 01.11.2014 15:30 62:34 (15:4 32:15 46:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
5. kolo, zápas č. 16

datum: 01.11.2014, 15:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

17. BK Baník Most U17 - Sokol Nusle Praha U17 "B" 13.11.2014 19:00 80:42 (26:8 42:19 60:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
5. kolo, zápas č. 17

datum: 13.11.2014, 19:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

18. Lokomotiva Liberec U19 - BC Kolín U19 01.11.2014 16:00 85:53 (23:10 40:23 58:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
5. kolo, zápas č. 18

datum: 01.11.2014, 16:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/1.000)
Boček Martin (1.000/1.000)

19. BC Xtreme Tigers U19 - Basket Pastelka MB U17 01.11.2014 18:00 16:80 (2:23 4:31 8:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
5. kolo, zápas č. 19

datum: 01.11.2014, 18:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.500/1.000)
Svoboda Luděk (1.500/1.500)

6. kolo
20. BK Baník Most U17 - BC Kolín U19 02.11.2014 10:00 42:36 (21:12 31:16 37:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
6. kolo, zápas č. 20

datum: 02.11.2014, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

21. Lokomotiva Liberec U19 - Sokol Nusle Praha U17 "B" 04.11.2014 17:00 78:67 (19:20 33:32 58:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
6. kolo, zápas č. 21

datum: 04.11.2014, 17:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.500)
Boček Martin (1.000/1.500)

22. BC Xtreme Tigers U19 - PORG Basket U17 02.11.2014 10:00 39:99 (9:16 16:48 29:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
6. kolo, zápas č. 22

datum: 02.11.2014, 10:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Svoboda Luděk (1.500/1.000)
Tejček Tomáš (1.500/1.000)

7. kolo
23. Basket Pastelka MB U17 - PORG Basket U17 14.12.2014 09:30 64:31 (12:13 27:18 38:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
7. kolo, zápas č. 23

datum: 14.12.2014, 09:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Laš Luděk (1.000/1.000)
Vávra Petr (1.000/1.000)

24. Sokol Nusle Praha U17 "B" - BC Xtreme Tigers U19 15.11.2014 13:00 61:34 (14:9 24:16 45:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
7. kolo, zápas č. 24

datum: 15.11.2014, 13:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Šťavík Radek (1.000/3.000)
Křenek Karel (1.000/3.000)

25. Slovan Ustí n.L.U19 - BK Baník Most U17 15.11.2014 14:30 86:32 (22:7 39:20 67:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
7. kolo, zápas č. 25

datum: 15.11.2014, 14:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

26. BK Horejsek Děčín U17 - Lokomotiva Liberec U19 25.11.2014 18:15 38:64 (9:13 16:31 21:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
7. kolo, zápas č. 26

datum: 25.11.2014, 18:15:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

8. kolo
27. BC Kolín U19 - BC Xtreme Tigers U19 16.11.2014 10:00 81:34 (28:2 50:12 72:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
8. kolo, zápas č. 27

datum: 16.11.2014, 10:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Kukla Jiří (1.000/1.000)
Machálek Jan (1.000/1.000)

28. Slovan Ustí n.L.U19 - Lokomotiva Liberec U19 30.11.2014 12:30 57:49 (19:10 32:16 46:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
8. kolo, zápas č. 28

datum: 30.11.2014, 12:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bár Miroslav (1.000/1.500)
Rom Daniel (1.000/1.500)

29. BK Horejsek Děčín U17 - BK Baník Most U17 16.11.2014 08:30 46:73 (11:20 26:39 32:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
8. kolo, zápas č. 29

datum: 16.11.2014, 08:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk (1.000/1.000)
Štěpánková Denisa (1.000/1.000)

9. kolo
30. BK Baník Most U17 - Lokomotiva Liberec U19 29.11.2014 14:00 48:51 (18:15 32:27 46:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
9. kolo, zápas č. 30

datum: 29.11.2014, 14:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.500)
Pásek Jan (1.000/1.500)

31. BC Xtreme Tigers U19 - Slovan Ustí n.L.U19 29.11.2014 10:00 21:82 (7:18 15:36 19:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
9. kolo, zápas č. 31

datum: 29.11.2014, 10:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Křešťák Martin (1.000/1.000)
Koudela Martin (1.000/1.000)

32. Basket Pastelka MB U17 - Sokol Nusle Praha U17 "B" 29.11.2014 18:00 90:38 (25:9 52:19 78:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
9. kolo, zápas č. 32

datum: 29.11.2014, 18:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Frána Petr (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.000)

33. PORG Basket U17 - BC Kolín U19 29.11.2014 12:15 72:43 (26:8 42:16 61:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
9. kolo, zápas č. 33

datum: 29.11.2014, 12:15:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Koudela Martin (1.500/1.000)
Křešťák Martin (1.500/1.000)

10. kolo
34. BC Xtreme Tigers U19 - BK Horejsek Děčín U17 30.11.2014 10:00 64:40 (16:12 40:18 50:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
10. kolo, zápas č. 34

datum: 30.11.2014, 10:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Zachara Jakub (1.000/2.000)
Koudela Martin (1.000/2.000)

35. Basket Pastelka MB U17 - BC Kolín U19 30.11.2014 11:00 85:41 (27:12 45:25 65:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
10. kolo, zápas č. 35

datum: 30.11.2014, 11:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Výborný Dominik (3.000/1.000)
Frána Petr (3.000/1.000)

36. PORG Basket U17 - Sokol Nusle Praha U17 "B" 27.11.2014 17:30 78:51 (23:15 34:22 57:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
10. kolo, zápas č. 36

datum: 27.11.2014, 17:30:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000)
Tejček Tomáš (1.000/1.000)

11. kolo
37. PORG Basket U17 - Slovan Ustí n.L.U19 10.01.2015 12:15 20:88 (8:17 15:34 19:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
11. kolo, zápas č. 37

datum: 10.01.2015, 12:15:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Matějček Josef (1.000/1.000)
Křešťák Martin (1.000/1.000)

38. Basket Pastelka MB U17 - BK Horejsek Děčín U17 07.02.2015 15:00 113:27 (28:8 57:18 80:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
11. kolo, zápas č. 38

datum: 07.02.2015, 15:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Týř Pavel (1.000/1.000)
Kerda Marek (1.000/1.000)

39. BC Xtreme Tigers U19 - Lokomotiva Liberec U19 10.01.2015 18:00 13:91 (2:19 4:44 10:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
11. kolo, zápas č. 39

datum: 10.01.2015, 18:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.500/2.000)
Koudela Martin (2.000/2.000)

12. kolo
40. BC Kolín U19 - Sokol Nusle Praha U17 "B" 11.01.2015 10:00 97:67 (26:17 52:34 70:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
12. kolo, zápas č. 40

datum: 11.01.2015, 10:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Křešťák Martin (2.000/2.000)
Vávra Petr (2.000/2.000)

41. Basket Pastelka MB U17 - Slovan Ustí n.L.U19 11.01.2015 10:00 49:50 (15:12 25:22 38:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
12. kolo, zápas č. 41

datum: 11.01.2015, 10:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.000)
Šťavík Radek (1.000/1.000)

42. PORG Basket U17 - BK Horejsek Děčín U17 15.02.2015 09:30 68:42 (20:7 40:15 54:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
12. kolo, zápas č. 42

datum: 15.02.2015, 09:30:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.000)
Strnad Pavel (1.000/1.000)

43. BC Xtreme Tigers U19 - BK Baník Most U17 11.01.2015 13:00 22:53 (7:10 10:17 16:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
12. kolo, zápas č. 43

datum: 11.01.2015, 13:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Vážný Jakub (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

13. kolo
44. Lokomotiva Liberec U19 - Basket Pastelka MB U17 24.01.2015 18:00 64:84 (15:26 31:47 45:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
13. kolo, zápas č. 44

datum: 24.01.2015, 18:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000)
Mühlbach Martin (1.500/1.000)

45. BK Baník Most U17 - PORG Basket U17 24.01.2015 18:00 34:62 (4:17 18:31 27:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
13. kolo, zápas č. 45

datum: 24.01.2015, 18:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

46. BK Horejsek Děčín U17 - Sokol Nusle Praha U17 "B" 24.01.2015 16:00 69:62 (20:10 38:32 57:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
13. kolo, zápas č. 46

datum: 24.01.2015, 16:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/3.000)
Vondrák Marek (1.000/3.000)

47. Slovan Ustí n.L.U19 - BC Kolín U19 24.01.2015 11:00 65:34 (19:7 33:14 52:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
13. kolo, zápas č. 47

datum: 24.01.2015, 11:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

14. kolo
48. BK Baník Most U17 - Basket Pastelka MB U17 25.01.2015 10:00 37:92 (11:12 21:35 27:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
14. kolo, zápas č. 48

datum: 25.01.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

49. Lokomotiva Liberec U19 - PORG Basket U17 25.01.2015 10:00 67:51 (24:10 45:30 54:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
14. kolo, zápas č. 49

datum: 25.01.2015, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Hošek Václav (1.500/1.000)
Boček Martin (1.500/1.000)

50. Slovan Ustí n.L.U19 - Sokol Nusle Praha U17 "B" 25.01.2015 14:30 121:36 (29:10 63:20 95:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
14. kolo, zápas č. 50

datum: 25.01.2015, 14:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

51. BK Horejsek Děčín U17 - BC Kolín U19 25.01.2015 09:00 44:59 (9:21 21:40 34:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
14. kolo, zápas č. 51

datum: 25.01.2015, 09:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

15. kolo
52. BC Kolín U19 - BK Baník Most U17 07.02.2015 17:00 67:58 (16:18 35:24 52:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
15. kolo, zápas č. 52

datum: 07.02.2015, 17:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Frána Petr (1.000/1.000)
Zachara Jakub (1.000/1.000)

53. Sokol Nusle Praha U17 "B" - Lokomotiva Liberec U19 07.02.2015 19:45 33:63 (7:18 17:35 29:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
15. kolo, zápas č. 53

datum: 07.02.2015, 19:45:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Nedělka Jiří (1.500/1.500)
Dub Michal (1.500/1.500)

54. PORG Basket U17 - BC Xtreme Tigers U19 07.02.2015 15:30 64:23 (21:5 35:13 48:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
15. kolo, zápas č. 54

datum: 07.02.2015, 15:30:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Strnad Pavel (1.000/1.500)
Tejček Tomáš (4.000/4.000)

16. kolo
55. BK Horejsek Děčín U17 - Slovan Ustí n.L.U19 08.02.2015 13:00 38:64 (4:14 12:31 27:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
16. kolo, zápas č. 55

datum: 08.02.2015, 13:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

56. Sokol Nusle Praha U17 "B" - BK Baník Most U17 08.02.2015 09:00 39:77 (4:20 16:41 30:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
16. kolo, zápas č. 56

datum: 08.02.2015, 09:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Frána Petr (1.000/1.000)
Výborný Dominik (2.000/1.000)

57. BC Kolín U19 - Lokomotiva Liberec U19 08.02.2015 10:30 68:70 (17:19 27:40 51:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
16. kolo, zápas č. 57

datum: 08.02.2015, 10:30:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Lébl Martin (1.000/3.000)
Strnad Pavel (1.000/3.000)

58. Basket Pastelka MB U17 - BC Xtreme Tigers U19 08.02.2015 12:30 96:22 (31:8 52:12 74:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
16. kolo, zápas č. 58

datum: 08.02.2015, 12:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Frána Petr (1.000/3.500)
Výborný Dominik (1.000/3.500)

17. kolo
59. BC Xtreme Tigers U19 - BC Kolín U19 22.03.2015 18:00 46:60 (14:2 17:27 34:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
17. kolo, zápas č. 59

datum: 22.03.2015, 18:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Koudela Pavel (2.000/2.500)
Nedělka Jiří (3.000/2.500)

60. Lokomotiva Liberec U19 - Slovan Ustí n.L.U19 21.02.2015 16:00 59:77 (10:20 28:39 37:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
17. kolo, zápas č. 60

datum: 21.02.2015, 16:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Hrabáková Tereza (1.000/1.000)

61. BK Baník Most U17 - BK Horejsek Děčín U17 21.02.2015 15:00 92:53 (20:8 40:20 60:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
17. kolo, zápas č. 61

datum: 21.02.2015, 15:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Pásek Jan (1.000/1.000)
Rousek Daniel (1.000/1.000)

18. kolo
62. PORG Basket U17 - Basket Pastelka MB U17 21.03.2015 09:30 24:62 (4:11 11:28 20:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
18. kolo, zápas č. 62

datum: 21.03.2015, 09:30:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Nedělka Jiří (1.000/1.000)
Koudela Pavel (1.000/1.000)

63. BC Xtreme Tigers U19 - Sokol Nusle Praha U17 "B" 15.03.2015 10:00 37:62 (13:16 27:27 31:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
18. kolo, zápas č. 63

datum: 15.03.2015, 10:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Růzha Jan (1.000/2.000)
Hrdý Jan (1.000/2.000)

64. BK Baník Most U17 - Slovan Ustí n.L.U19 22.02.2015 10:00 28:81 (8:17 12:37 23:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
18. kolo, zápas č. 64

datum: 22.02.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

65. Lokomotiva Liberec U19 - BK Horejsek Děčín U17 22.02.2015 10:00 88:45 (20:09 43:20 70:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
18. kolo, zápas č. 65

datum: 22.02.2015, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Hošek Václav (1.000/1.000)
Prchalová Simona (1.000/1.000)

19. kolo
66. BK Horejsek Děčín U17 - BC Xtreme Tigers U19 14.03.2015 15:00 49:27 (4:9 23:16 35:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
19. kolo, zápas č. 66

datum: 14.03.2015, 15:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk (1.000/2.500)
Josefus Ondřej (1.000/3.000)

67. BC Kolín U19 - Basket Pastelka MB U17 07.03.2015 15:00 56:68 (18:24 33:42 45:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
19. kolo, zápas č. 67

datum: 07.03.2015, 15:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Týř Pavel (1.000/1.000)
Vávra Petr (2.000/2.500)

68. Sokol Nusle Praha U17 "B" - PORG Basket U17 07.03.2015 16:30 38:37 (12:12 18:25 24:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
19. kolo, zápas č. 68

datum: 07.03.2015, 16:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/2.500)
Jírovec Luboš (1.000/2.500)

20. kolo
69. Lokomotiva Liberec U19 - BK Baník Most U17 08.03.2015 10:00 56:45 (17:10 30:27 36:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
20. kolo, zápas č. 69

datum: 08.03.2015, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/1.000)
Kout Jan (1.500/1.000)

70. Slovan Ustí n.L.U19 - BC Xtreme Tigers U19 08.03.2015 10:00 90:18 (28:1 50:1 63:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
20. kolo, zápas č. 70

datum: 08.03.2015, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

71. Sokol Nusle Praha U17 "B" - Basket Pastelka MB U17 08.03.2015 13:00 31:37 (8:10 16:22 29:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
20. kolo, zápas č. 71

datum: 08.03.2015, 13:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/2.000)
Jírovec Luboš (1.000/2.000)

72. BC Kolín U19 - PORG Basket U17 08.03.2015 13:30 69:44 (22:8 40:20 56:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, juniorky a kadetky U19 a U17, Oblasti
Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17 Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17
20. kolo, zápas č. 72

datum: 08.03.2015, 13:30:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Týř Pavel (1.000/1.000)
Kerda Marek (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.