image

starší a mladší žáci U15 a U14 / Oblasti / ročník 2014/15 / Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 / Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14


tabulka
1. BC Kolín(ms) 14 14 0 1398:501 28
2. BK Teplice U15 14 11 3 1268:710 25
3. BK Česká Lípa U15 14 9 5 1099:780 23
4. BK Horejsek Děčín U15 14 8 6 991:759 22
5. TJ Slovan Varnsdorf U15 14 7 7 921:852 21
6. BC Benešov U15 14 5 9 613:1116 19
7. BK Beroun U15 14 2 12 552:1221 16
8. BK Kralupy Junior U15 14 0 14 465:1368 14
1. kolo
1. BK Beroun U15 - BC Benešov U15 27.09.2014 09:30 55:57 (17:7 28:25 45:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
1. kolo, zápas č. 1

datum: 27.09.2014, 09:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Turek Michal (1.000/1.000)
Balog Lukáš (1.000/1.000)

2. BK Česká Lípa U15 - BC Kolín(ms) 04.10.2014 17:00 32:101 (12:19 19:43 25:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
1. kolo, zápas č. 2

datum: 04.10.2014, 17:00:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Kout Jan (1.500/3.500)
Jínová Simona (1.500/3.500)

3. BK Horejsek Děčín U15 - BK Kralupy Junior U15 12.10.2014 13:30 99:31 (28:6 62:10 83:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
1. kolo, zápas č. 3

datum: 12.10.2014, 13:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk (1.000/1.000)
Štěpánková Denisa (1.000/1.000)

2. kolo
4. Varnsdorf U15 - BC Kolín(ms) 05.10.2014 10:00 50:115 (8:31 21:51 30:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
2. kolo, zápas č. 4

datum: 05.10.2014, 10:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Kout Jan (2.000/3.500)
Jínová Simona (2.500/3.500)

5. BK Teplice U15 - BK Kralupy Junior U15 28.09.2014 11:00 120:22 (25:10 50:14 90:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
2. kolo, zápas č. 5

datum: 28.09.2014, 11:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000)

3. kolo
6. BC Kolín(ms) - BK Horejsek Děčín U15 02.11.2014 11:00 70:44 (17:5 43:23 62:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
3. kolo, zápas č. 6

datum: 02.11.2014, 11:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Benda Tomáš (2.000/1.000)
Výborný Dominik (2.000/1.000)

7. BK Beroun U15 - BK Česká Lípa U15 11.10.2014 14:00 53:111 (8:24 24:51 30:97)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
3. kolo, zápas č. 7

datum: 11.10.2014, 14:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Buršík Petr (3.500/1.500)
Růzha Jan (2.500/2.500)

8. BC Benešov U15 - Varnsdorf U15 11.10.2014 13:00 33:70 (6:19 14:30 24:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
3. kolo, zápas č. 8

datum: 11.10.2014, 13:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Strnad Pavel (1.000/1.000)
Nedělka Jiří (1.000/1.000)

4. kolo
9. BC Kolín(ms) - BK Teplice U15 15.10.2014 17:30 88:39 (24:13 48:20 68:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
4. kolo, zápas č. 9

datum: 15.10.2014, 17:30:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Laš Luděk (1.000/1.500)
Vávra Petr (1.000/1.500)

10. BK Beroun U15 - Varnsdorf U15 12.10.2014 08:30 57:79 (12:21 26:32 40:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
4. kolo, zápas č. 10

datum: 12.10.2014, 08:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Soukup Albert (1.500/1.500)
Zámostný Jindřich (1.500/1.500)

11. BC Benešov U15 - BK Česká Lípa U15 12.10.2014 15:00 30:90 (7:31 17:51 19:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
4. kolo, zápas č. 11

datum: 12.10.2014, 15:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Nedělka Jiří (1.000/1.500)
Strnad Pavel (1.000/1.500)

5. kolo
12. BK Česká Lípa U15 - Varnsdorf U15 25.10.2014 11:00 84:55 (21:11 44:26 63:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
5. kolo, zápas č. 12

datum: 25.10.2014, 11:00:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/2.500)
Kout Jan (1.500/2.500)

13. BK Horejsek Děčín U15 - BK Beroun U15 25.10.2014 09:00 111:33 (30:3 62:21 85:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
5. kolo, zápas č. 13

datum: 25.10.2014, 09:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Šupej Michal (1.000/1.500)
Kouba Dalibor (1.000/1.500)

14. BK Teplice U15 - BC Benešov U15 06.11.2014 19:30 99:33 (28:7 53:17 79:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
5. kolo, zápas č. 14

datum: 06.11.2014, 19:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

15. BK Kralupy Junior U15 - BC Kolín(ms) 21.11.2014 17:30 4:154 (0:45 2:78 4:113)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
5. kolo, zápas č. 15

datum: 21.11.2014, 17:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.500)
Vážný Jakub (1.000/1.500)

6. kolo
16. BK Horejsek Děčín U15 - BC Benešov U15 23.11.2014 11:15 83:35 (27:9 46:20 71:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
6. kolo, zápas č. 16

datum: 23.11.2014, 11:15:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk (1.000/1.000)
Stria Luboš (1.000/1.000)

17. BK Teplice U15 - BK Beroun U15 26.10.2014 10:00 158:27 (29:5 72:9 108:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
6. kolo, zápas č. 17

datum: 26.10.2014, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Pásek Jan (1.000/3.500)
Hendrych Jan (1.000/4.000)

7. kolo
18. BK Beroun U15 - BK Kralupy Junior U15 08.11.2014 14:00 74:67 (22:15 43:31 60:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
7. kolo, zápas č. 18

datum: 08.11.2014, 14:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Šťavík Radek (2.000/1.000)
Křenek Karel (2.000/1.000)

19. BK Česká Lípa U15 - BK Horejsek Děčín U15 08.11.2014 09:00 74:69 (16:14 29:29 52:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
7. kolo, zápas č. 19

datum: 08.11.2014, 09:00:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Dorník Zdeněk (1.500/1.000)
Štěpánková Denisa (1.500/1.500)

20. Varnsdorf U15 - BK Teplice U15 08.11.2014 15:00 68:87 (16:18 39:40 47:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
7. kolo, zápas č. 20

datum: 08.11.2014, 15:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav (2.000/2.000)
Martinovská Michaela (2.000/2.000)

8. kolo
21. BC Benešov U15 - BK Kralupy Junior U15 09.11.2014 15:00 74:40 (15:9 34:20 52:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
8. kolo, zápas č. 21

datum: 09.11.2014, 15:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Laš Luděk (1.000/1.000)
Zachara Jakub (1.000/1.000)

22. BK Česká Lípa U15 - BK Teplice U15 09.11.2014 09:00 81:78 (19:12 33:35 61:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
8. kolo, zápas č. 22

datum: 09.11.2014, 09:00:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Dorník Zdeněk (1.500/1.500)
Štěpánková Denisa (1.000/1.500)

23. Varnsdorf U15 - BK Horejsek Děčín U15 09.11.2014 09:00 44:67 (14:12 23:33 35:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
8. kolo, zápas č. 23

datum: 09.11.2014, 09:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Boček Martin (1.000/1.500)
Martinovská Michaela (2.000/2.000)

9. kolo
24. BK Horejsek Děčín U15 - BK Teplice U15 22.11.2014 13:30 61:65 (8:12 28:32 44:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
9. kolo, zápas č. 24

datum: 22.11.2014, 13:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

25. BK Kralupy Junior U15 - BK Česká Lípa U15 22.11.2014 15:00 19:115 (6:25 15:46 15:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
9. kolo, zápas č. 25

datum: 22.11.2014, 15:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/1.000)
Nedělka Jiří (1.000/1.500)

26. BC Kolín(ms) - BK Beroun U15 15.11.2014 09:30 120:13 (24:6 42:8 77:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
9. kolo, zápas č. 26

datum: 15.11.2014, 09:30:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Frána Petr (1.000/2.000)
Laš Luděk (1.000/2.000)

10. kolo
27. BK Kralupy Junior U15 - Varnsdorf U15 23.11.2014 08:30 35:74 (8:18 22:36 26:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
10. kolo, zápas č. 27

datum: 23.11.2014, 08:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.000/2.500)
Rédli Tomáš (1.000/2.500)

28. BC Kolín(ms) - BC Benešov U15 16.11.2014 11:00 125:28 (31:8 70:16 92:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
10. kolo, zápas č. 28

datum: 16.11.2014, 11:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Frána Petr (1.000/1.500)
Laš Luděk (1.000/1.500)

11. kolo
29. BC Kolín(ms) - Varnsdorf U15 17.01.2015 10:00 71:43 (18:12 36:21 45:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
11. kolo, zápas č. 29

datum: 17.01.2015, 10:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Nesvadba Miloš (2.000/1.000)
Velda Pavel (1.000/1.000)

30. BK Kralupy Junior U15 - BK Teplice U15 06.12.2014 16:00 25:112 (3:34 11:60 20:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
11. kolo, zápas č. 30

datum: 06.12.2014, 16:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Sláma Vojtěch (1.000/1.000)

12. kolo
31. BC Benešov U15 - BK Beroun U15 07.12.2014 13:00 79:37 (19:10 40:27 54:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
12. kolo, zápas č. 31

datum: 07.12.2014, 13:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Soukup Albert (1.000/2.000)
Zámostný Jindřich (1.000/2.000)

32. BC Kolín(ms) - BK Česká Lípa U15 30.11.2014 11:00 75:45 (27:12 42:19 59:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
12. kolo, zápas č. 32

datum: 30.11.2014, 11:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Vávra Petr (1.500/1.000)
Laš Luděk (1.500/2.000)

33. BK Kralupy Junior U15 - BK Horejsek Děčín U15 07.12.2014 09:00 45:73 (6:16 12:45 28:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
12. kolo, zápas č. 33

datum: 07.12.2014, 09:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Sláma Vojtěch (1.000/1.000)

13. kolo
34. BK Teplice U15 - BC Kolín(ms) 14.12.2014 10:00 51:64 (7:17 17:32 34:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
13. kolo, zápas č. 34

datum: 14.12.2014, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Dorník Zdeněk (1.000/3.000)
Josefus Ondřej (1.000/3.000)

35. Varnsdorf U15 - BK Beroun U15 29.03.2015 12:00 69:55 (15:9 33:22 50:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
13. kolo, zápas č. 35

datum: 29.03.2015, 12:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.500/2.000)
Dorník Zdeněk (1.500/2.000)

36. BK Česká Lípa U15 - BC Benešov U15 20.12.2014 15:00 138:28 (42:7 82:17 111:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
13. kolo, zápas č. 36

datum: 20.12.2014, 15:00:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.500/1.000)
Rom Daniel (1.500/1.000)

14. kolo
37. BK Horejsek Děčín U15 - BC Kolín(ms) 13.12.2014 13:30 57:99 (14:18 29:45 50:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
14. kolo, zápas č. 37

datum: 13.12.2014, 13:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.500/2.500)
Kout Jan (2.000/2.500)

38. BK Česká Lípa U15 - BK Beroun U15 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
14. kolo, zápas č. 38

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Liška Jaroslav (---/---)
Martinovská Michaela (---/---)

39. Varnsdorf U15 - BC Benešov U15 21.12.2014 10:00 115:22 (38:6 60:9 86:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
14. kolo, zápas č. 39

datum: 21.12.2014, 10:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Boček Martin (2.000/1.000)
Jínová Simona (2.500/1.500)

15. kolo
40. BC Benešov U15 - BK Horejsek Děčín U15 17.01.2015 10:00 53:42 (17:9 33:24 45:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
15. kolo, zápas č. 40

datum: 17.01.2015, 10:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Laš Luděk (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

41. BK Beroun U15 - BK Teplice U15 17.01.2015 15:30 34:123 (11:26 20:60 26:91)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
15. kolo, zápas č. 41

datum: 17.01.2015, 15:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Vážný Jakub (3.500/1.000)
Svoboda Luděk (2.500/1.000)

16. kolo
42. Varnsdorf U15 - BK Česká Lípa U15 18.01.2015 09:00 65:49 (12:10 34:30 52:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
16. kolo, zápas č. 42

datum: 18.01.2015, 09:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Prchalová Simona (2.500/1.500)
Boček Martin (2.500/2.500)

43. BK Beroun U15 - BK Horejsek Děčín U15 18.01.2015 09:00 32:69 (7:15 23:28 27:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
16. kolo, zápas č. 43

datum: 18.01.2015, 09:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Svoboda Luděk (2.000/1.000)
Nedělka Jiří (2.000/1.000)

44. BC Benešov U15 - BK Teplice U15 18.01.2015 09:00 44:64 (17:10 25:26 31:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
16. kolo, zápas č. 44

datum: 18.01.2015, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Ticháček Antonín (1.000/1.000)
Laš Luděk (1.000/1.000)

45. BC Kolín(ms) - BK Kralupy Junior U15 18.01.2015 09:00 97:31 (28:6 55:16 71:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
16. kolo, zápas č. 45

datum: 18.01.2015, 09:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Velda Pavel (1.000/1.000)
Frána Petr (1.000/1.000)

17. kolo
46. BK Kralupy Junior U15 - BC Benešov U15 31.01.2015 17:00 58:65 (13:14 31:29 46:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
17. kolo, zápas č. 46

datum: 31.01.2015, 17:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Lébl Martin (1.000/2.000)
Žána Michal (1.000/1.000)

47. BK Teplice U15 - BK Česká Lípa U15 31.01.2015 10:00 97:51 (23:14 50:26 70:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
17. kolo, zápas č. 47

datum: 31.01.2015, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.500)
Hendrych Jan (1.000/1.500)

48. BK Horejsek Děčín U15 - Varnsdorf U15 31.01.2015 17:30 58:35 (17:4 35:14 46:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
17. kolo, zápas č. 48

datum: 31.01.2015, 17:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk (1.000/1.000)
Linka Michael (1.000/1.000)

18. kolo
49. BK Kralupy Junior U15 - BK Beroun U15 13.02.2015 17:00 39:50 (16:10 26:18 33:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
18. kolo, zápas č. 49

datum: 13.02.2015, 17:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Matějček Josef (1.000/2.000)
Zámostný Jindřich (1.000/2.000)

50. BK Horejsek Děčín U15 - BK Česká Lípa U15 01.02.2015 11:30 88:60 (24:19 47:35 76:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
18. kolo, zápas č. 50

datum: 01.02.2015, 11:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk (1.000/1.500)
Stria Luboš (1.000/1.500)

51. BK Teplice U15 - Varnsdorf U15 01.02.2015 10:00 92:42 (25:11 55:19 67:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
18. kolo, zápas č. 51

datum: 01.02.2015, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Vondrák Marek (1.000/1.000)

19. kolo
52. Varnsdorf U15 - BK Kralupy Junior U15 14.02.2015 14:00 112:27 (25:10 60:13 96:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
19. kolo, zápas č. 52

datum: 14.02.2015, 14:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Hošek Václav (1.500/1.000)
Boček Martin (1.500/1.000)

53. BC Benešov U15 - BC Kolín(ms) 25.02.2015 18:30 32:100 (12:27 18:41 22:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
19. kolo, zápas č. 53

datum: 25.02.2015, 18:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Strnad Pavel (1.000/1.000)
Křešťák Martin (1.000/1.000)

20. kolo
54. BK Teplice U15 - BK Horejsek Děčín U15 15.02.2015 13:15 83:70 (29:15 42:37 56:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
20. kolo, zápas č. 54

datum: 15.02.2015, 13:15:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)
Pásek Jan (1.000/1.000)

55. BK Česká Lípa U15 - BK Kralupy Junior U15 14.02.2015 17:00 149:22 (42:5 72:9 107:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
20. kolo, zápas č. 55

datum: 14.02.2015, 17:00:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Pásek Jan (1.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

56. BK Beroun U15 - BC Kolín(ms) 12.02.2015 17:00 32:119 (12:27 16:53 20:93)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší a mladší žáci U15 a U14, Oblasti
Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14
20. kolo, zápas č. 56

datum: 12.02.2015, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Veselý Jiří (2.000/2.000)
Turek Michal (2.000/2.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC