image

Muži / Oblasti / ročník 2014/15 / Oblastní přebor-východ / Oblastní přebor-východ


tabulka
1. BK Česká Lípa 10 10 0 883:584 20
2. TJ Stadion Nový Bor 10 6 4 735:695 16
3. BK Děčín juniorka 10 5 5 652:686 15
4. TJ Slovan Varnsdorf "B" 10 4 6 647:735 14
5. Skřivánci Ústí n.L. 10 3 7 595:627 13
6. BA 2006 Roudnice n.L. 10 2 8 633:818 12
1. kolo
1. BK Česká Lípa - Skřivánci 03.10.2014 19:30 76:57 (14:10 35:22 61:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
1. kolo, zápas č. 1

datum: 03.10.2014, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Pešek Lukáš
Dorník Zdeněk

2. BK Děčín juniorka - Slovan Varnsdorf B 03.10.2014 20:00 47:57 (18:13 28:29 32:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
1. kolo, zápas č. 2

datum: 03.10.2014, 20:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Výborný Rudolf
Neuman Ladislav

3. TJ Stadion Nový Bor - BA 2006 Roudnice n.L. 03.10.2014 19:45 73:65 (21:20 41:41 57:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
1. kolo, zápas č. 3

datum: 03.10.2014, 19:45:00

místo: SOUS Nový Bor, Nový Bor

rozhodčí:
Mašek Tomáš
Menšík Richard

2. kolo
4. Skřivánci - BA 2006 Roudnice n.L. 10.10.2014 18:30 67:51 (18:12 36:22 53:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
2. kolo, zápas č. 4

datum: 10.10.2014, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Výborný Rudolf
Šmíd Pavel

5. TJ Stadion Nový Bor - Slovan Varnsdorf B 10.10.2014 19:45 88:72 (33:25 50:37 68:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
2. kolo, zápas č. 5

datum: 10.10.2014, 19:45:00

místo: SOUS Nový Bor, Nový Bor

rozhodčí:
Hošek Václav
Mašek Tomáš

6. BK Česká Lípa - BK Děčín juniorka 10.10.2014 19:30 110:47 (24:15 49:23 88:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
2. kolo, zápas č. 6

datum: 10.10.2014, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Šikner Roman
Menšík Richard

3. kolo
7. BK Děčín juniorka - Skřivánci 24.10.2014 20:00 57:44 (14:13 29:26 42:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
3. kolo, zápas č. 7

datum: 24.10.2014, 20:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Výborný Rudolf
Mašek Tomáš

8. TJ Stadion Nový Bor - BK Česká Lípa 24.10.2014 19:45 53:60 (16:8 26:17 39:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
3. kolo, zápas č. 8

datum: 24.10.2014, 19:45:00

místo: SOUS Nový Bor, Nový Bor

rozhodčí:
Šikner Roman
Menšík Richard

9. BA 2006 Roudnice n.L. - Slovan Varnsdorf B 07.11.2014 19:15 86:80 (28:27 45:51 63:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
3. kolo, zápas č. 9

datum: 07.11.2014, 19:15:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel
Matějček Josef

4. kolo
10. Skřivánci - Slovan Varnsdorf B 31.10.2014 18:30 70:42 (22:13 41:27 55:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
4. kolo, zápas č. 10

datum: 31.10.2014, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Boček Martin

11. BK Česká Lípa - BA 2006 Roudnice n.L. 31.10.2014 19:30 114:63 (38:18 67:26 91:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
4. kolo, zápas č. 11

datum: 31.10.2014, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Mašek Tomáš
Menšík Richard

12. BK Děčín juniorka - TJ Stadion Nový Bor 31.10.2014 20:30 72:77 (13:26 27:44 55:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
4. kolo, zápas č. 12

datum: 31.10.2014, 20:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Neuman Ladislav
Pešek Lukáš

5. kolo
13. TJ Stadion Nový Bor - Skřivánci 14.11.2014 19:45 73:64 (29:11 47:36 60:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
5. kolo, zápas č. 13

datum: 14.11.2014, 19:45:00

místo: SOUS Nový Bor, Nový Bor

rozhodčí:
Šikner Roman
Dorník Zdeněk

14. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Děčín juniorka 14.11.2014 19:15 68:72 (17:21 30:37 46:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
5. kolo, zápas č. 14

datum: 14.11.2014, 19:15:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Matějček Josef
Anton Karel

15. Slovan Varnsdorf B - BK Česká Lípa 15.11.2014 19:00 64:81 (13:20 28:36 42:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
5. kolo, zápas č. 15

datum: 15.11.2014, 19:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šikner Roman
Mašek Tomáš

6. kolo
16. Skřivánci - BK Česká Lípa 21.11.2014 18:30 42:72 (11:18 31:31 35:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
6. kolo, zápas č. 16

datum: 21.11.2014, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Rom Daniel

17. Slovan Varnsdorf B - BK Děčín juniorka 22.11.2014 19:00 59:78 (21:19 36:48 42:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
6. kolo, zápas č. 17

datum: 22.11.2014, 19:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šikner Roman
Hrabáková Tereza

18. BA 2006 Roudnice n.L. - TJ Stadion Nový Bor 21.11.2014 19:45 66:76 (12:22 32:41 49:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
6. kolo, zápas č. 18

datum: 21.11.2014, 19:45:00

místo: SOUS Nový Bor, Nový Bor

rozhodčí:
Mašek Tomáš
Menšík Richard

7. kolo
19. BA 2006 Roudnice n.L. - Skřivánci 05.12.2014 19:00 72:70 (20:21 42:42 58:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
7. kolo, zápas č. 19

datum: 05.12.2014, 19:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel
Blašková Martina

20. Slovan Varnsdorf B - TJ Stadion Nový Bor 06.12.2014 17:00 74:63 (20:9 32:27 59:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
7. kolo, zápas č. 20

datum: 06.12.2014, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Bohata Pavel

21. BK Děčín juniorka - BK Česká Lípa 05.12.2014 20:30 58:78 (16:31 27:55 36:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
7. kolo, zápas č. 21

datum: 05.12.2014, 20:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš
Menšík Richard

8. kolo
22. Skřivánci - BK Děčín juniorka 12.12.2014 18:30 73:57 (14:14 30:19 51:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
8. kolo, zápas č. 22

datum: 12.12.2014, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Rom Daniel

23. BK Česká Lípa - TJ Stadion Nový Bor 12.12.2014 19:30 (84:83) (25:23 51:41 69:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
8. kolo, zápas č. 23

datum: 12.12.2014, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Menšík Richard
Bohata Pavel

24. Slovan Varnsdorf B - BA 2006 Roudnice n.L. 13.12.2014 17:00 (76:70) (8:13 25:38 50:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
8. kolo, zápas č. 24

datum: 13.12.2014, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šikner Roman
Hošek Václav

9. kolo
25. Slovan Varnsdorf B - Skřivánci 10.01.2015 17:00 52:48 (13:16 26:25 40:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
9. kolo, zápas č. 25

datum: 10.01.2015, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šikner Roman
Hrabáková Tereza

26. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Česká Lípa 09.01.2015 19:30 46:104 (14:23 27:49 37:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
9. kolo, zápas č. 26

datum: 09.01.2015, 19:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Vinš Michal
Matějček Josef

27. TJ Stadion Nový Bor - BK Děčín juniorka 09.01.2015 19:45 74:78 (19:16 33:35 43:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
9. kolo, zápas č. 27

datum: 09.01.2015, 19:45:00

místo: SOUS Nový Bor, Nový Bor

rozhodčí:
Boček Martin
Mašek Tomáš

10. kolo
28. Skřivánci - TJ Stadion Nový Bor 16.01.2015 18:30 60:75 (20:22 35:40 49:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
10. kolo, zápas č. 28

datum: 16.01.2015, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Rom Daniel

29. BK Děčín juniorka - BA 2006 Roudnice n.L. 16.01.2015 20:00 86:46 (18:9 37:25 66:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
10. kolo, zápas č. 29

datum: 16.01.2015, 20:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš
Stria Luboš

30. BK Česká Lípa - Slovan Varnsdorf B 16.01.2015 19:30 104:71 (32:15 51:34 77:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, Muži, Oblasti
Oblastní přebor-východ Oblastní přebor-východ
10. kolo, zápas č. 30

datum: 16.01.2015, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Menšík Richard
Dorník Zdeněk

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.