image

mladší minižáci U12 / Oblasti / ročník 2014/15 / Oblastní přebor zákl. část / Oblastní přebor


tabulka
1. Slavoj BK Litoměřice 20 20 0 1538:613 40
2. BK Kondoři Liberec 20 14 6 1497:839 34
3. BK Baník Most 20 13 7 1379:965 33
4. SLUNETA Ústí n.L. 20 8 12 915:1234 28
5. TJ Slovan Varnsdorf 20 4 16 729:1737 24
6. BK Horejsek Děčín 20 1 19 766:1436 21
1. kolo
1. BK Horejsek Děčín - Slovan Varnsdorf 28.09.2014 13:00 45:46 (16:3 24:20 41:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 1

datum: 28.09.2014, 13:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Štěpánková Denisa

2. BK Horejsek Děčín - Slovan Varnsdorf 28.09.2014 15:00 43:49 (5:15 9:27 32:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 2

datum: 28.09.2014, 15:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Štěpánková Denisa

3. BK Kondoři Liberec - Baník Most 27.09.2014 10:00 58:65 (13:16 33:28 45:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 3

datum: 27.09.2014, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hošek Václav
Prchalová Simona

4. BK Kondoři Liberec - Baník Most 27.09.2014 12:00 51:72 (13:31 24:40 34:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 4

datum: 27.09.2014, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Prchalová Simona
Hošek Václav

5. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 27.09.2014 09:00 71:27 (18:6 37:10 59:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 5

datum: 27.09.2014, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Rousek Daniel

6. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 27.09.2014 11:00 66:27 (22:5 39:8 60:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 6

datum: 27.09.2014, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Rousek Daniel

2. kolo
7. Slovan Varnsdorf - SLUNETA Ústí n.L. 12.10.2014 10:00 61:55 (17:15 34:27 49:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 7

datum: 12.10.2014, 10:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Prchalová Simona
Rousek Daniel

8. Slovan Varnsdorf - SLUNETA Ústí n.L. 12.10.2014 12:00 53:69 (12:19 30:30 43:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 8

datum: 12.10.2014, 12:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Prchalová Simona
Rousek Daniel

9. Baník Most - Slavoj Litoměřice 11.10.2014 11:00 42:81 (8:29 14:47 29:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 9

datum: 11.10.2014, 11:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Lehečková Vendula

10. Baník Most - Slavoj Litoměřice 11.10.2014 13:00 30:99 (3:38 6:57 16:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 10

datum: 11.10.2014, 13:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Lehečková Vendula

11. BK Horejsek Děčín - BK Kondoři Liberec 11.10.2014 15:30 43:81 (10:17 14:55 32:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 11

datum: 11.10.2014, 15:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Štěpánková Denisa

12. BK Horejsek Děčín - BK Kondoři Liberec 11.10.2014 17:30 24:70 (7:11 9:39 17:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 12

datum: 11.10.2014, 17:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Štěpánková Denisa
Dorník Zdeněk

3. kolo
13. BK Kondoři Liberec - Slovan Varnsdorf 25.10.2014 10:00 104:26 (35:6 60:16 86:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 13

datum: 25.10.2014, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Boček Martin
Prchalová Simona

14. BK Kondoři Liberec - Slovan Varnsdorf 25.10.2014 12:00 89:40 (14:20 47:28 63:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 14

datum: 25.10.2014, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Prchalová Simona
Boček Martin

15. Slavoj Litoměřice - BK Horejsek Děčín 22.10.2014 16:00 84:27 (18:9 46:13 72:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 15

datum: 22.10.2014, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šmíd Pavel
Kovačiková Denisa

16. Slavoj Litoměřice - BK Horejsek Děčín 22.10.2014 18:00 99:15 (22:5 48:7 66:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 16

datum: 22.10.2014, 18:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa
Šmíd Pavel

17. SLUNETA Ústí n.L. - Baník Most 25.10.2014 09:00 49:38 (9:7 19:19 25:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 17

datum: 25.10.2014, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Šomanová Kristýna

18. SLUNETA Ústí n.L. - Baník Most 25.10.2014 11:00 49:60 (16:14 28:29 38:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 18

datum: 25.10.2014, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Šomanová Kristýna

4. kolo
19. Slovan Varnsdorf - Baník Most 09.11.2014 11:30 36:98 (8:18 17:35 32:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 19

datum: 09.11.2014, 11:30:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Boček Martin
Martinovská Michaela

20. Slovan Varnsdorf - Baník Most 09.11.2014 13:30 29:98 (4:25 9:53 27:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 20

datum: 09.11.2014, 13:30:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Boček Martin
Martinovská Michaela

21. BK Horejsek Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 09.11.2014 09:30 49:52 (12:11 22:31 38:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 21

datum: 09.11.2014, 09:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Vinš Michal
Lehečková Vendula

22. BK Horejsek Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 09.11.2014 11:30 43:63 (16:16 26:26 32:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 22

datum: 09.11.2014, 11:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Vinš Michal
Lehečková Vendula

23. BK Kondoři Liberec - Slavoj Litoměřice 08.11.2014 10:00 48:58 (8:24 20:29 30:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 23

datum: 08.11.2014, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Prchalová Simona
Hošek Václav

24. BK Kondoři Liberec - Slavoj Litoměřice 08.11.2014 12:00 55:66 (8:17 26:33 38:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 24

datum: 08.11.2014, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Prchalová Simona
Hošek Václav

5. kolo
25. Slavoj Litoměřice - Slovan Varnsdorf 22.11.2014 14:15 69:33 (14:11 35:17 53:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 25

datum: 22.11.2014, 14:15:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Paurová Adéla

26. Slavoj Litoměřice - Slovan Varnsdorf 22.11.2014 16:15 67:36 (16:13 38:20 56:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 26

datum: 22.11.2014, 16:15:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Paurová Adéla

27. SLUNETA Ústí n.L. - BK Kondoři Liberec 22.11.2014 10:00 52:80 (14:17 28:43 48:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 27

datum: 22.11.2014, 10:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Linka Michael

28. SLUNETA Ústí n.L. - BK Kondoři Liberec 22.11.2014 12:00 38:63 (13:13 21:40 29:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 28

datum: 22.11.2014, 12:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Linka Michael

29. Baník Most - BK Horejsek Děčín 22.11.2014 10:00 83:44 (16:13 43:31 66:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 29

datum: 22.11.2014, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Dub Pavel
Hendrych Jan

30. Baník Most - BK Horejsek Děčín 22.11.2014 12:00 82:27 (10:5 39:16 53:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 30

datum: 22.11.2014, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Dub Pavel

6. kolo
31. Slovan Varnsdorf - BK Horejsek Děčín 07.12.2014 10:00 50:53 (10:16 28:24 34:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 31

datum: 07.12.2014, 10:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Šomanová Kristýna

32. Slovan Varnsdorf - BK Horejsek Děčín 07.12.2014 12:00 64:58 (16:21 33:32 48:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 32

datum: 07.12.2014, 12:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Šomanová Kristýna

33. Baník Most - BK Kondoři Liberec 06.12.2014 11:00 45:70 (6:15 14:27 31:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 33

datum: 06.12.2014, 11:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Doksanský Milan
Asztalos Ondřej

34. Baník Most - BK Kondoři Liberec 06.12.2014 13:00 40:65 (16:20 22:28 38:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 34

datum: 06.12.2014, 13:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Doksanský Milan
Asztalos Ondřej

35. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice 07.12.2014 14:00 27:87 (5:27 13:45 22:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 35

datum: 07.12.2014, 14:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Vondrák Marek
Linka Michael

36. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice 07.12.2014 16:00 21:59 (4:19 4:34 12:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 36

datum: 07.12.2014, 16:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Vondrák Marek
Linka Michael

7. kolo
37. SLUNETA Ústí n.L. - Slovan Varnsdorf 20.12.2014 14:00 63:29 (16:4 32:12 51:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 37

datum: 20.12.2014, 14:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Vinš Michal
Lehečková Vendula

38. SLUNETA Ústí n.L. - Slovan Varnsdorf 20.12.2014 16:00 74:46 (11:13 30:24 49:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 38

datum: 20.12.2014, 16:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Vinš Michal
Lehečková Vendula

39. Slavoj Litoměřice - Baník Most 20.12.2014 09:00 85:21 (12:5 38:7 50:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 39

datum: 20.12.2014, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa
Bohata Pavel

40. Slavoj Litoměřice - Baník Most 20.12.2014 11:00 80:28 (23:5 38:13 61:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 40

datum: 20.12.2014, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Bohata Pavel
Kovačiková Denisa

41. BK Kondoři Liberec - BK Horejsek Děčín 12.01.2015 16:00 82:48 (19:12 41:23 60:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 41

datum: 12.01.2015, 16:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Boček Jaroslav
Martinovská Michaela

42. BK Kondoři Liberec - BK Horejsek Děčín 12.01.2015 18:00 85:42 (20:16 44:21 62:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 42

datum: 12.01.2015, 18:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Martinovská Michaela
Boček Jaroslav

8. kolo
43. Slovan Varnsdorf - BK Kondoři Liberec 18.01.2015 11:30 23:124 (8:28 10:66 19:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 43

datum: 18.01.2015, 11:30:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Prchalová Simona
Boček Martin

44. Slovan Varnsdorf - BK Kondoři Liberec 18.01.2015 13:30 28:108 (6:22 14:56 22:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 44

datum: 18.01.2015, 13:30:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Boček Martin
Prchalová Simona

45. BK Horejsek Děčín - Slavoj Litoměřice 18.01.2015 13:15 40:78 (12:22 24:45 32:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 45

datum: 18.01.2015, 13:15:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Josefus Ondřej

46. BK Horejsek Děčín - Slavoj Litoměřice 18.01.2015 15:15 32:72 (6:37 16:42 20:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 46

datum: 18.01.2015, 15:15:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Josefus Ondřej

47. Baník Most - SLUNETA Ústí n.L. 17.01.2015 13:00 85:31 (27:10 55:20 70:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 47

datum: 17.01.2015, 13:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Doksanský Milan
Kroček Jiří

48. Baník Most - SLUNETA Ústí n.L. 17.01.2015 15:00 53:29 (16:8 31:16 40:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 48

datum: 17.01.2015, 15:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Doksanský Milan
Kroček Jiří

9. kolo
49. Baník Most - Slovan Varnsdorf 21.02.2015 11:00 129:25 (34:4 67:11 95:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 49

datum: 21.02.2015, 11:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Pásek Jan
Rousek Daniel

50. Baník Most - Slovan Varnsdorf 21.02.2015 13:00 141:10 (25:4 66:6 92:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 50

datum: 21.02.2015, 13:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Pásek Jan
Rousek Daniel

51. SLUNETA Ústí n.L. - BK Horejsek Děčín 31.01.2015 09:00 60:36 (17:9 31:21 46:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 51

datum: 31.01.2015, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Vondrák Marek

52. SLUNETA Ústí n.L. - BK Horejsek Děčín 31.01.2015 11:00 67:50 (13:11 35:27 51:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 52

datum: 31.01.2015, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Vondrák Marek

53. Slavoj Litoměřice - BK Kondoři Liberec 16.02.2015 15:30 38:33 (5:6 15:14 27:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 53

datum: 16.02.2015, 15:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Pásek Jan
Rousek Daniel

54. Slavoj Litoměřice - BK Kondoři Liberec 16.02.2015 17:30 29:26 (8:6 17:13 21:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 54

datum: 16.02.2015, 17:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Pásek Jan
Rousek Daniel

10. kolo
55. Slovan Varnsdorf - Slavoj Litoměřice 15.02.2015 09:00 29:117 (8:30 18:62 26:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 55

datum: 15.02.2015, 09:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Dorník Zdeněk

56. Slovan Varnsdorf - Slavoj Litoměřice 15.02.2015 11:00 16:133 (5:44 7:79 14:108)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 56

datum: 15.02.2015, 11:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Dorník Zdeněk

57. BK Kondoři Liberec - SLUNETA Ústí n.L. 15.02.2015 15:00 104:25 (25:6 50:13 69:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 57

datum: 15.02.2015, 15:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Boček Jaroslav
Hošek Václav

58. BK Kondoři Liberec - SLUNETA Ústí n.L. 15.02.2015 17:00 101:37 (20:18 49:23 75:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 58

datum: 15.02.2015, 17:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hošek Václav
Boček Jaroslav

59. BK Horejsek Děčín - Baník Most 11.01.2015 09:30 20:90 (5:17 9:44 18:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 59

datum: 11.01.2015, 09:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan
Josefus Ondřej

60. BK Horejsek Děčín - Baník Most 11.01.2015 11:15 27:79 (10:16 12:38 22:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 60

datum: 11.01.2015, 11:15:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan
Josefus Ondřej

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.