image

nejmladší minižactvo / Oblasti / ročník 2014/15 / nejmladší minižactvo / Oblastní přebor


tabulka
1. SLUNETA Ústí n.L. 12 10 2 685:389 22
2. TJ Slovan Litoměřice 12 9 3 733:300 21
3. Válečníci Děčín 12 9 3 708:372 21
4. BK Baník Most 12 9 3 717:492 21
5. BK SLUNETA Ústí n.L. C 12 8 4 502:411 20
6. BK Horejsek Děčín B 12 6 6 468:479 18
7. BA 2006 Roudnice n.L. 12 6 6 441:454 18
8. SLUNETA Ústí n.L. B 12 5 7 334:588 17
9. BK Česká lípa 10 6 4 483:313 16
10. TJ Lokomotiva Liberec I 12 4 8 355:622 16
11. BK Slovan Ústí n.L. 12 3 9 280:551 15
12. ASK Lovosice 10 4 6 422:325 14
13. Slavoj BK Litoměřice 10 4 6 426:432 14
14. BK Teplice A 12 2 10 249:641 14
15. TJ Slovan Litoměřice B 12 2 10 196:630 14
16. 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 05.10.2014 11:15 29:47 (15:7 15:15 25:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 1

datum: 05.10.2014, 11:15:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Josefus Ondřej

2. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice 05.10.2014 13:15 61:34 (16:6 33:12 47:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 2

datum: 05.10.2014, 13:15:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Josefus Ondřej

3. Slavoj Litoměřice - Válečníci Děčín 05.10.2014 15:15 22:59 (3:23 10:33 12:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 3

datum: 05.10.2014, 15:15:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Josefus Ondřej

4. ASK Lovosice - BA 2006 Roudnice n.L. 04.10.2014 09:00 22:30 (0:18 8:20 18:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 4

datum: 04.10.2014, 09:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Blašková Martina
Paurová Adéla

5. BA 2006 Roudnice n.L. - SLUNETA Ústí n.L. C 04.10.2014 11:00 17:51 (2:16 15:20 15:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 5

datum: 04.10.2014, 11:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Paurová Adéla
Blašková Martina

6. BK SLUNETA Ústí n.L. C - ASK Lovosice 04.10.2014 13:00 46:13 (8:3 22:5 34:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 6

datum: 04.10.2014, 13:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Blašková Martina
Paurová Adéla

7. BK Česká lípa - Slovan Ústí n.L. 04.10.2014 10:00 83:5 (24:0 51:0 69:1)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 7

datum: 04.10.2014, 10:00:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Kout Jan
Jínová Simona

8. Slovan Ústí n.L. - TJ Lokomotiva Liberec I 04.10.2014 12:00 39:47 (10:15 25:27 29:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 8

datum: 04.10.2014, 12:00:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Jínová Simona
Kout Jan

9. TJ Lokomotiva Liberec I - BK Česká lípa 04.10.2014 14:00 3:81 (1:16 3:39 3:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 9

datum: 04.10.2014, 14:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Kout Jan
Jínová Simona

10. BK Baník Most - BK Teplice A 04.10.2014 11:00 88:15 (28:2 43:10 69:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 10

datum: 04.10.2014, 11:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Vondrák Marek

11. BK Teplice A - SLUNETA Ústí n.L. B 04.10.2014 13:00 34:9 (10:0 12:6 26:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 11

datum: 04.10.2014, 13:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Linka Michael

12. SLUNETA Ústí n.L. B - BK Baník Most 04.10.2014 15:00 12:86 (4:34 6:48 8:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 12

datum: 04.10.2014, 15:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Vondrák Marek
Linka Michael

13. Slovan Litoměřice B - BK Horejsek Děčín B 04.10.2014 09:00 6:79 (0:17 0:43 6:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 13

datum: 04.10.2014, 09:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa
Bohata Pavel

14. BK Horejsek Děčín B - Slovan Litoměřice 04.10.2014 10:45 22:68 (6:12 14:27 16:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 14

datum: 04.10.2014, 10:45:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Bohata Pavel
Kovačiková Denisa

15. Slovan Litoměřice - Slovan Litoměřice B 04.10.2014 12:30 76:3 (16:0 34:0 51:3)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 15

datum: 04.10.2014, 12:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa
Bohata Pavel

2. kolo
16. Slovan Ústí n.L. - Slovan Litoměřice B 01.11.2014 09:30 23:18 (7:10 15:14 19:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 16

datum: 01.11.2014, 09:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Linka Michael

17. Slovan Litoměřice B - TJ Lokomotiva Liberec I 01.11.2014 11:30 15:45 (8:4 8:21 15:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 17

datum: 01.11.2014, 11:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Linka Michael

18. TJ Lokomotiva Liberec I - Slovan Ústí n.L. 01.11.2014 13:30 50:24 (9:6 25:14 43:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 18

datum: 01.11.2014, 13:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Linka Michael

19. BA 2006 Roudnice n.L. - Slavoj Litoměřice 01.11.2014 09:30 30:39 (6:8 12:24 16:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 19

datum: 01.11.2014, 09:30:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Blašková Martina
Bohata Pavel

20. Slavoj Litoměřice - BK Baník Most 01.11.2014 11:00 47:62 (11:21 32:3138:53 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 20

datum: 01.11.2014, 11:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Blašková Martina
Bohata Pavel

21. BK Baník Most - BA 2006 Roudnice n.L. 01.11.2014 12:30 42:35 (11:2 19:12 34:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 21

datum: 01.11.2014, 12:30:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Pásek Jan
Bohata Pavel

22. SLUNETA Ústí n.L. B - SLUNETA Ústí n.L. C 02.11.2014 10:00 48:35 (4:23 17:30 34:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 22

datum: 02.11.2014, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Plichtová Eliška

23. SLUNETA Ústí n.L. C - SLUNETA Ústí n.L. 02.11.2014 12:00 39:26 (4:6 14:18 30:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 23

datum: 02.11.2014, 12:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Plichtová Eliška

24. SLUNETA Ústí n.L. - SLUNETA Ústí n.L. B 02.11.2014 14:00 42:29 (3:14 7:18 2:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 24

datum: 02.11.2014, 14:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Rom Daniel

25. BK Horejsek Děčín B - BK Teplice A 01.11.2014 09:15 70:8 (20:2 42:4 60:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 25

datum: 01.11.2014, 09:15:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Josefus Ondřej

26. BK Teplice A - ASK Lovosice 01.11.2014 12:45 20:72 (6:14 12:34 14:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 26

datum: 01.11.2014, 12:45:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Josefus Ondřej

27. ASK Lovosice - BK Horejsek Děčín B 01.11.2014 14:15 46:48 (14:6 24:22 30:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 27

datum: 01.11.2014, 14:15:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Josefus Ondřej

28. Slovan Litoměřice - Válečníci Děčín 02.11.2014 08:30 57:24 (19:2 30:7 47:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 28

datum: 02.11.2014, 08:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Jínová Simona
Rousek Daniel

29. Válečníci Děčín - BK Česká lípa 02.11.2014 10:15 49:20 (22:2 33:8 45:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 29

datum: 02.11.2014, 10:15:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Jínová Simona
Rousek Daniel

30. BK Česká lípa - Slovan Litoměřice 02.11.2014 11:45 14:65 (6:10 9:24 14:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 30

datum: 02.11.2014, 11:45:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Jínová Simona
Rousek Daniel

3. kolo
31. SLUNETA Ústí n.L. - Slovan Litoměřice 29.11.2014 09:00 57:26 (19:4 28:14 48:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 31

datum: 29.11.2014, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Vondrák Marek

32. Slovan Litoměřice - BK Baník Most 29.11.2014 11:00 42:56 (8:21 20:25 30:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 32

datum: 29.11.2014, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Vondrák Marek

33. BK Baník Most - SLUNETA Ústí n.L. 29.11.2014 13:00 31:67 (11:18 21:38 31:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 33

datum: 29.11.2014, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Vondrák Marek

34. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. B 29.11.2014 09:00 68:8 (18:2 31:2 50:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 34

datum: 29.11.2014, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Bohata Pavel
Rousek Daniel

35. SLUNETA Ústí n.L. B - Válečníci Děčín 29.11.2014 11:00 5:103 (0:21 1:60 1:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 35

datum: 29.11.2014, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Bohata Pavel
Rousek Daniel

36. Válečníci Děčín - Slavoj Litoměřice 29.11.2014 13:00 42:38 (11:8 24:20 36:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 36

datum: 29.11.2014, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Bohata Pavel
Rousek Daniel

37. BK SLUNETA Ústí n.L. C - ASK Lovosice 29.11.2014 09:00 37:23 (19:2 25:6 28:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 37

datum: 29.11.2014, 09:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kout Jan
Josefus Ondřej

38. ASK Lovosice - BK Česká lípa 29.11.2014 11:00 24:71 (14:11 18:36 20:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 38

datum: 29.11.2014, 11:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kout Jan
Josefus Ondřej

39. BK Česká lípa - BK SLUNETA Ústí n.L. C 29.11.2014 13:00 43:52 (13:6 22:26 27:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 39

datum: 29.11.2014, 13:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kout Jan
Josefus Ondřej

40. TJ Lokomotiva Liberec I - BK Horejsek Děčín B 30.11.2014 12:00 27:56 (7:18 16:22 19:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 40

datum: 30.11.2014, 12:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Boček Martin
Jínová Simona

41. BK Horejsek Děčín B - Slovan Litoměřice B 30.11.2014 14:00 28:32 (14:7 14:22 24:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 41

datum: 30.11.2014, 14:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Boček Martin
Jínová Simona

42. Slovan Litoměřice B - TJ Lokomotiva Liberec I 30.11.2014 16:00 49:30 (13:5 21:13 41:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 42

datum: 30.11.2014, 16:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Boček Martin
Jínová Simona

43. BK Teplice A - Slovan Ústí n.L. 29.11.2014 09:30 13:29 (0:10 2:19 6:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 43

datum: 29.11.2014, 09:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hendrych Jan
Asztalos Ondřej

44. Slovan Ústí n.L. - BA 2006 Roudnice n.L. 29.11.2014 11:30 7:47 (0:10 3:20 7:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 44

datum: 29.11.2014, 11:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hendrych Jan
Asztalos Ondřej

45. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Teplice A 29.11.2014 13:30 75:15 (12:7 37:9 13:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 45

datum: 29.11.2014, 13:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hendrych Jan
Asztalos Ondřej

4. kolo
46. Slovan Litoměřice - Slovan Ústí n.L. 24.01.2015 09:00 81:4 (24:0 35:1 59:3)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 46

datum: 24.01.2015, 09:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Rousek Daniel

47. Slovan Ústí n.L. - BK Horejsek Děčín B 24.01.2015 10:45 23:37 (2:14 13:18 17:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 47

datum: 24.01.2015, 10:45:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Rousek Daniel

48. BK Horejsek Děčín B - Slovan Litoměřice 24.01.2015 12:30 6:82 (2:25 2:42 4:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 48

datum: 24.01.2015, 12:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Rousek Daniel

49. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 25.01.2015 11:00 26:49 (2:4 18:21 20:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 49

datum: 25.01.2015, 11:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan
Josefus Ondřej

50. SLUNETA Ústí n.L. - BA 2006 Roudnice n.L. 25.01.2015 13:00 82:25 (22:5 40:15 60:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 50

datum: 25.01.2015, 13:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan
Josefus Ondřej

51. BA 2006 Roudnice n.L. - Válečníci Děčín 25.01.2015 15:00 21:51 (4:18 6:26 10:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 51

datum: 25.01.2015, 15:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Kout Jan

52. BK Baník Most - SLUNETA Ústí n.L. C 24.01.2015 12:00 40:27 (13:10 15:15 22:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 52

datum: 24.01.2015, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Doksanský Milan
Kroček Jiří

53. SLUNETA Ústí n.L. C - TJ Lokomotiva Liberec I 24.01.2015 14:00 56:17 (18:0 38:2 48:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 53

datum: 24.01.2015, 14:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Doksanský Milan
Kroček Jiří

54. TJ Lokomotiva Liberec I - BK Baník Most 24.01.2015 16:00 17:86 (0:20 6:40 10:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 54

datum: 24.01.2015, 16:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Doksanský Milan
Kroček Jiří

55. BK Česká lípa - BK Teplice A 24.01.2015 10:00 49:12 (14:0 26:6 37:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 55

datum: 24.01.2015, 10:00:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Dorník Zdeněk


56. BK Teplice A - BK Česká lípa 24.01.2015 12:00 14:48 (0:16 2:32 6:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 56

datum: 24.01.2015, 12:00:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Dorník Zdeněk


57. - 24.01.2015 14:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 57

datum: 24.01.2015, 14:00:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Dorník Zdeněk


58. ASK Lovosice - SLUNETA Ústí n.L. B 24.01.2015 09:30 72:8 (29:2 42:2 62:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 58

datum: 24.01.2015, 09:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Hendrych Jan
Bohata Pavel

59. SLUNETA Ústí n.L. B - Slovan Litoměřice B 24.01.2015 11:30 24:13 (8:8 11:9 22:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 59

datum: 24.01.2015, 11:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Hendrych Jan
Bohata Pavel

60. Slovan Litoměřice B - ASK Lovosice 24.01.2015 13:30 0:63 (0:14 0:28 0:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 60

datum: 24.01.2015, 13:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Hendrych Jan
Bohata Pavel

5. kolo
61. ASK Lovosice - BA 2006 Roudnice n.L. 21.02.2015 09:30 30:38 (2:6 5:17 10:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 61

datum: 21.02.2015, 09:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Blašková Martina
Rosenberger Tomáš

62. BA 2006 Roudnice n.L. - Slovan Ústí n.L. 21.02.2015 11:30 47:25 (14:4 25:14 43:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 62

datum: 21.02.2015, 11:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Blašková Martina
Rosenberger Tomáš

63. Slovan Ústí n.L. - ASK Lovosice 21.02.2015 13:30 27:57 (3:10 5:31 16:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 63

datum: 21.02.2015, 13:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Blašková Martina
Rosenberger Tomáš

64. BK Horejsek Děčín B - Válečníci Děčín 21.02.2015 09:00 20:64 (6:18 12:29 17:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 64

datum: 21.02.2015, 09:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan
Liška Jaroslav

65. Válečníci Děčín - TJ Lokomotiva Liberec I 21.02.2015 10:45 94:11 (20:0 50:0 72:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 65

datum: 21.02.2015, 10:45:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Kout Jan

66. TJ Lokomotiva Liberec I - BK Horejsek Děčín B 21.02.2015 12:30 19:48 (5:12 7:25 17:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 66

datum: 21.02.2015, 12:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan
Liška Jaroslav

67. SLUNETA Ústí n.L. - SLUNETA Ústí n.L. B 21.02.2015 09:00 39:36 (10:10 20:18 31:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 67

datum: 21.02.2015, 09:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Linka Michael

68. SLUNETA Ústí n.L. B - SLUNETA Ústí n.L. C 21.02.2015 11:00 71:30 (11:6 31:13 44:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 68

datum: 21.02.2015, 11:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Linka Michael

69. SLUNETA Ústí n.L. C - SLUNETA Ústí n.L. 21.02.2015 13:00 30:80 (10:18 14:38 18:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 69

datum: 21.02.2015, 13:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Rom Daniel
Linka Michael

70. BK Teplice A - BK Baník Most 21.02.2015 09:30 14:83 (2:22 8:38 12:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 70

datum: 21.02.2015, 09:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Asztalos Ondřej

71. BK Baník Most - Slovan Litoměřice B 21.02.2015 11:30 79:16 (29:0 45:4 63:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 71

datum: 21.02.2015, 11:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Asztalos Ondřej

72. Slovan Litoměřice B - BK Teplice A 21.02.2015 13:30 38:45 (8:14 18:20 25:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 72

datum: 21.02.2015, 13:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Asztalos Ondřej

73. Slavoj Litoměřice - Slovan Litoměřice 21.02.2015 08:30 35:58 (6:15 24:21 31:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 73

datum: 21.02.2015, 08:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Jínová Simona
Bohata Pavel

74. Slovan Litoměřice - Slavoj Litoměřice 21.02.2015 10:30 63:30 (21:6 35:10 50:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 74

datum: 21.02.2015, 10:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Jínová Simona
Bohata Pavel

76. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 22.03.2015 10:00 47:55 (11:13 30:27 40:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 76

datum: 22.03.2015, 10:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bár Miroslav
Hendrych Jan

77. Válečníci Děčín - BK Baník Most 22.03.2015 12:00 112:35 (27:7 53:18 78:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 77

datum: 22.03.2015, 12:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hendrych Jan
Bár Miroslav

78. BK Baník Most - SLUNETA Ústí n.L. 22.03.2015 14:00 29:88 (10:24 14:49 27:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 78

datum: 22.03.2015, 14:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bár Miroslav
Hendrych Jan

79. TJ Lokomotiva Liberec I - BK Česká lípa 21.03.2015 10:30 34:39 (4:12 9:24 22:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 79

datum: 21.03.2015, 10:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Prchalová Simona
Boček Martin

80. BK Česká lípa - TJ Lokomotiva Liberec I 21.03.2015 12:30 35:55 (5:25 15:35 23:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 80

datum: 21.03.2015, 12:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Prchalová Simona
Boček Martin

82. BA 2006 Roudnice n.L. - Slavoj Litoměřice 21.03.2015 08:30 27:58 (10:12 14:28 22:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 82

datum: 21.03.2015, 08:30:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Kout Jan

83. Slavoj Litoměřice - BK Horejsek Děčín B 21.03.2015 10:15 55:22 (9:10 33:13 49:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 83

datum: 21.03.2015, 10:15:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Kout Jan

84. BK Horejsek Děčín B - BA 2006 Roudnice n.L. 21.03.2015 12:00 32:49 (7:15 14:23 26:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 84

datum: 21.03.2015, 12:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kout Jan
Liška Jaroslav

85. Slovan Litoměřice B - Slovan Litoměřice 21.03.2015 09:00 1:87 (0:25 0:41 0:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 85

datum: 21.03.2015, 09:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Pásek Jan
Rousek Daniel

86. Slovan Litoměřice - BK SLUNETA Ústí n.L. C 21.03.2015 10:45 28:48 (8:8 16:19 26:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 86

datum: 21.03.2015, 10:45:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Pásek Jan
Rousek Daniel

87. BK SLUNETA Ústí n.L. C - Slovan Litoměřice B 21.03.2015 12:30 51:5 (4:4 16:4 31:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 87

datum: 21.03.2015, 12:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Pásek Jan
Rousek Daniel

88. Slovan Ústí n.L. - SLUNETA Ústí n.L. B 22.03.2015 09:00 35:43 (3:21 15:27 21:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 88

datum: 22.03.2015, 09:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Josefus Ondřej

89. SLUNETA Ústí n.L. B - BK Teplice A 22.03.2015 11:00 41:31 (10:0 19:14 30:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 89

datum: 22.03.2015, 11:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Josefus Ondřej

90. BK Teplice A - Slovan Ústí n.L. 22.03.2015 13:00 28:39 (4:4 12:20 18:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 90

datum: 22.03.2015, 13:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Josefus Ondřej

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.