image

starší minižáci U13 / Oblasti / ročník 2014/15 / Oblastní přebor finále 1. - 6. / Oblastní přebor finále 1. - 6.


tabulka
1. BK Kondoři Liberec 20 18 2 1632:595 38
2. Slavoj BK Litoměřice 20 18 2 1294:551 38
3. BK REAL Roudnice n.L. 20 11 9 881:1080 31
4. TJ Slovan Varnsdorf 20 7 13 931:1239 27
5. SLUNETA Ústí n.L. 20 5 15 767:1048 25
6. BK Horejsek Děčín B 20 1 19 598:1590 21
1. kolo
1. Slavoj BK Litoměřice - Slovan Varnsdorf 15.11.2014 09:00 82:28 (32:4 44:16 61:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
1. kolo, zápas č. 1

datum: 15.11.2014, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.500)
Bohata Pavel (1.000/2.000)

2. Slavoj BK Litoměřice - Slovan Varnsdorf 15.11.2014 11:00 79:46 (18:10 40:26 59:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
1. kolo, zápas č. 2

datum: 15.11.2014, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.500)
Bohata Pavel (1.000/2.000)

3. BK Horejsek Děčín B - BK Kondoři Liberec 16.11.2014 13:00 18:121 (10:24 14:66 18:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
1. kolo, zápas č. 3

datum: 16.11.2014, 13:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.500/1.000)

4. BK Horejsek Děčín B - BK Kondoři Liberec 16.11.2014 15:00 8:115 (3:22 3:56 8:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
1. kolo, zápas č. 4

datum: 16.11.2014, 15:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.500/1.000)

5. SLUNETA Ústí n.L. - BK REAL Roudnice n.L. 15.11.2014 10:00 35:44 (11:8 19:22 31:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
1. kolo, zápas č. 5

datum: 15.11.2014, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Vinš Michal (1.000/1.000)
Vondrák Marek (1.000/1.000)

6. SLUNETA Ústí n.L. - BK REAL Roudnice n.L. 15.11.2014 12:00 48:49 (14:5 25:21 36:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
1. kolo, zápas č. 6

datum: 15.11.2014, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Vinš Michal (1.000/1.000)
Vondrák Marek (1.000/1.000)

2. kolo
7. Slovan Varnsdorf - SLUNETA Ústí n.L. 30.11.2014 10:00 37:45 (7:13 21:17 27:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
2. kolo, zápas č. 7

datum: 30.11.2014, 10:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav (2.000/1.000)
Hrabáková Tereza (2.000/1.000)

8. Slovan Varnsdorf - SLUNETA Ústí n.L. 30.11.2014 12:00 35:32 (16:14 23:20 31:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
2. kolo, zápas č. 8

datum: 30.11.2014, 12:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Hrabáková Tereza (2.000/1.000)
Liška Jaroslav (2.000/1.000)

9. BK Kondoři Liberec - BK REAL Roudnice n.L. 29.11.2014 10:00 71:35 (21:16 57:25 71:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
2. kolo, zápas č. 9

datum: 29.11.2014, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hošek Václav (1.000/1.000)
Boček Martin (1.000/1.000)

10. BK Kondoři Liberec - BK REAL Roudnice n.L. 29.11.2014 12:00 92:44 (16:9 44:15 70:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
2. kolo, zápas č. 10

datum: 29.11.2014, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Boček Martin (1.000/1.000)
Hošek Václav (1.000/1.000)

11. Slavoj BK Litoměřice - BK Horejsek Děčín B 30.11.2014 12:00 96:14 (20:4 40:4 64:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
2. kolo, zápas č. 11

datum: 30.11.2014, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Bohata Pavel (1.000/1.000)

12. Slavoj BK Litoměřice - BK Horejsek Děčín B 30.11.2014 14:00 84:7 (32:3 47:6 59:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
2. kolo, zápas č. 12

datum: 30.11.2014, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

3. kolo
13. BK Horejsek Děčín B - Slovan Varnsdorf 14.12.2014 09:30 52:67 (13:13 25:39 42:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
3. kolo, zápas č. 13

datum: 14.12.2014, 09:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

14. BK Horejsek Děčín B - Slovan Varnsdorf 14.12.2014 11:30 43:48 (9:9 23:22 34:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
3. kolo, zápas č. 14

datum: 14.12.2014, 11:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

15. BK REAL Roudnice n.L. - Slavoj BK Litoměřice 13.12.2014 09:30 42:63 (11:16 18:36 26:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
3. kolo, zápas č. 15

datum: 13.12.2014, 09:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Pásek Jan (1.000/1.000)
Blašková Martina (1.000/1.000)

16. BK REAL Roudnice n.L. - Slavoj BK Litoměřice 13.12.2014 11:30 22:65 (5:12 9:29 15:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
3. kolo, zápas č. 16

datum: 13.12.2014, 11:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Pásek Jan (1.000/1.000)
Blašková Martina (1.000/1.000)

17. BK Kondoři Liberec - SLUNETA Ústí n.L. 14.12.2014 10:00 57:37 (4:8 24:14 43:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
3. kolo, zápas č. 17

datum: 14.12.2014, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Boček Jaroslav (1.000/1.000)
Hošek Václav (1.000/1.000)

18. BK Kondoři Liberec - SLUNETA Ústí n.L. 14.12.2014 12:00 65:37 (10:11 35:22 53:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
3. kolo, zápas č. 18

datum: 14.12.2014, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hošek Václav (1.000/1.000)
Boček Jaroslav (1.000/1.000)

4. kolo
19. Slovan Varnsdorf - BK Kondoři Liberec 11.01.2015 10:00 28:95 (12:16 18:43 24:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
4. kolo, zápas č. 19

datum: 11.01.2015, 10:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Boček Martin (2.500/1.000)
Hrabáková Tereza (2.500/1.500)

20. Slovan Varnsdorf - BK Kondoři Liberec 11.01.2015 12:00 23:105 (10:33 10:57 23:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
4. kolo, zápas č. 20

datum: 11.01.2015, 12:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Boček Martin (2.000/1.000)
Hrabáková Tereza (2.000/1.000)

21. Slavoj BK Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 04.01.2015 10:00 67:17 (24:3 37:5 57:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
4. kolo, zápas č. 21

datum: 04.01.2015, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)
Bohata Pavel (1.000/1.000)

22. Slavoj BK Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 04.01.2015 12:00 97:16 (33:2 61:4 78:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
4. kolo, zápas č. 22

datum: 04.01.2015, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)

23. BK Horejsek Děčín B - BK REAL Roudnice n.L. 10.01.2015 17:00 42:51 (9:7 16:26 33:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
4. kolo, zápas č. 23

datum: 10.01.2015, 17:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.500/1.000)

24. BK Horejsek Děčín B - BK REAL Roudnice n.L. 10.01.2015 19:00 50:48 (22:11 26:27 43:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
4. kolo, zápas č. 24

datum: 10.01.2015, 19:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.500/1.000)

5. kolo
25. BK REAL Roudnice n.L. - Slovan Varnsdorf 24.01.2015 15:30 71:54 (23:2 33:26 55:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
5. kolo, zápas č. 25

datum: 24.01.2015, 15:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/2.500)
Josefus Ondřej (1.000/3.000)

26. BK REAL Roudnice n.L. - Slovan Varnsdorf 24.01.2015 17:30 54:49 (2:21 16:31 38:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
5. kolo, zápas č. 26

datum: 24.01.2015, 17:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/4.000)
Josefus Ondřej (1.000/2.500)

27. SLUNETA Ústí n.L. - BK Horejsek Děčín B 24.01.2015 10:00 65:30 (13:10 29:13 49:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
5. kolo, zápas č. 27

datum: 24.01.2015, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/1.000)
Vondrák Marek (1.000/1.000)

28. SLUNETA Ústí n.L. - BK Horejsek Děčín B 24.01.2015 12:00 63:38 (7:9 31:18 47:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
5. kolo, zápas č. 28

datum: 24.01.2015, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/1.000)
Vondrák Marek (1.000/1.000)

29. BK Kondoři Liberec - Slavoj BK Litoměřice 24.01.2015 10:00 56:45 (12:14 31:23 46:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
5. kolo, zápas č. 29

datum: 24.01.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/---)
Hošek Václav (1.000/---)

30. BK Kondoři Liberec - Slavoj BK Litoměřice 24.01.2015 12:00 49:43 (18:1 34:17 44:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
5. kolo, zápas č. 30

datum: 24.01.2015, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/---)
Hošek Václav (1.000/---)

6. kolo
31. Slovan Varnsdorf - Slavoj BK Litoměřice 08.02.2015 10:00 47:66 (10:16 16:29 31:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
6. kolo, zápas č. 31

datum: 08.02.2015, 10:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Boček Martin (1.500/---)
Hrabáková Tereza (1.500/---)

32. Slovan Varnsdorf - Slavoj BK Litoměřice 08.02.2015 12:00 38:71 (10:24 26:32 32:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
6. kolo, zápas č. 32

datum: 08.02.2015, 12:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Boček Martin (1.500/---)
Hrabáková Tereza (1.500/---)

33. BK Kondoři Liberec - BK Horejsek Děčín B 07.02.2015 10:00 96:30 (19:13 45:19 69:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
6. kolo, zápas č. 33

datum: 07.02.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Boček Jaroslav (1.000/1.000)
Jínová Simona (1.000/1.000)

34. BK Kondoři Liberec - BK Horejsek Děčín B 07.02.2015 12:00 110:19 (33:9 60:11 80:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
6. kolo, zápas č. 34

datum: 07.02.2015, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Jínová Simona (1.000/1.000)
Boček Jaroslav (1.000/1.000)

35. BK REAL Roudnice n.L. - SLUNETA Ústí n.L. 06.02.2015 17:00 52:46 (21:5 25:19 42:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
6. kolo, zápas č. 35

datum: 06.02.2015, 17:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Rousek Daniel (1.000/1.000)

36. BK REAL Roudnice n.L. - SLUNETA Ústí n.L. 06.02.2015 19:00 63:51 (7:22 30:33 46:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
6. kolo, zápas č. 36

datum: 06.02.2015, 19:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Rousek Daniel (1.000/1.000)

7. kolo
37. SLUNETA Ústí n.L. - Slovan Varnsdorf 22.02.2015 10:00 26:42 (5:8 10:23 21:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
7. kolo, zápas č. 37

datum: 22.02.2015, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Dorník Zdeněk (1.000/2.000)
Vondrák Marek (1.000/1.500)

38. SLUNETA Ústí n.L. - Slovan Varnsdorf 22.02.2015 12:00 22:50 (4:19 12:26 14:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
7. kolo, zápas č. 38

datum: 22.02.2015, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Dorník Zdeněk (1.000/1.500)
Vondrák Marek (1.000/1.500)

39. BK REAL Roudnice n.L. - BK Kondoři Liberec 22.02.2015 10:00 23:107 (2:26 10:64 21:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
7. kolo, zápas č. 39

datum: 22.02.2015, 10:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Pásek Jan (1.000/---)
Bohata Pavel (1.000/---)

40. BK REAL Roudnice n.L. - BK Kondoři Liberec 22.02.2015 12:00 20:87 (1:23 3:55 6:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
7. kolo, zápas č. 40

datum: 22.02.2015, 12:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Pásek Jan (1.000/---)
Bohata Pavel (1.000/---)

41. BK Horejsek Děčín B - Slavoj BK Litoměřice 22.02.2015 10:00 31:71 (10:17 18:40 29:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
7. kolo, zápas č. 41

datum: 22.02.2015, 10:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/---)
Liška Jaroslav (1.000/---)

42. BK Horejsek Děčín B - Slavoj BK Litoměřice 22.02.2015 12:00 25:74 (12:16 17:45 19:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
7. kolo, zápas č. 42

datum: 22.02.2015, 12:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/---)
Kout Jan (1.000/---)

8. kolo
43. Slovan Varnsdorf - BK Horejsek Děčín B 08.03.2015 10:00 78:33 (19:4 33:13 54:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
8. kolo, zápas č. 43

datum: 08.03.2015, 10:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Hrabáková Tereza (1.000/1.500)

44. Slovan Varnsdorf - BK Horejsek Děčín B 08.03.2015 12:00 104:55 (28:13 53:26 78:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
8. kolo, zápas č. 44

datum: 08.03.2015, 12:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Hrabáková Tereza (1.000/1.500)

45. Slavoj BK Litoměřice - BK REAL Roudnice n.L. 11.01.2015 09:00 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
8. kolo, zápas č. 45

datum: 11.01.2015, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Blašková Martina (---/---)
Bohata Pavel (---/---)

46. Slavoj BK Litoměřice - BK REAL Roudnice n.L. 11.01.2015 11:00 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
8. kolo, zápas č. 46

datum: 11.01.2015, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Bohata Pavel (---/---)
Blašková Martina (---/---)

47. SLUNETA Ústí n.L. - BK Kondoři Liberec 07.03.2015 10:00 15:74 (6:16 9:38 13:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
8. kolo, zápas č. 47

datum: 07.03.2015, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Dorník Zdeněk (1.000/---)
Rom Daniel (1.000/---)

48. SLUNETA Ústí n.L. - BK Kondoři Liberec 07.03.2015 12:00 18:69 (1:13 4:36 16:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
8. kolo, zápas č. 48

datum: 07.03.2015, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Dorník Zdeněk (1.000/---)
Rom Daniel (1.000/---)

9. kolo
49. BK Kondoři Liberec - Slovan Varnsdorf 21.03.2015 10:00 96:24 (26:6 50:11 76:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
9. kolo, zápas č. 49

datum: 21.03.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.000/1.000)
Boček Jaroslav (1.000/1.500)

50. BK Kondoři Liberec - Slovan Varnsdorf 21.03.2015 12:00 92:26 (31:8 45:12 71:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
9. kolo, zápas č. 50

datum: 21.03.2015, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Boček Jaroslav (1.000/1.500)
Martinovská Michaela (1.000/1.000)

51. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice 21.03.2015 09:00 23:70 (2:16 13:37 21:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
9. kolo, zápas č. 51

datum: 21.03.2015, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Dorník Zdeněk (1.000/---)
Josefus Ondřej (1.000/---)

52. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice 21.03.2015 11:00 15:79 (2:18 6:50 10:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
9. kolo, zápas č. 52

datum: 21.03.2015, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Dorník Zdeněk (1.000/---)
Josefus Ondřej (1.000/---)

53. BK REAL Roudnice n.L. - BK Horejsek Děčín B 25.01.2015 15:30 78:33 (32:6 43:10 58:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
9. kolo, zápas č. 53

datum: 25.01.2015, 15:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Pásek Jan (1.000/1.000)
Bohata Pavel (1.000/1.000)

54. BK REAL Roudnice n.L. - BK Horejsek Děčín B 25.01.2015 17:30 65:40 (23:6 39:14 59:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
9. kolo, zápas č. 54

datum: 25.01.2015, 17:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Pásek Jan (1.000/1.000)
Bohata Pavel (1.000/1.000)

10. kolo
55. Slovan Varnsdorf - BK REAL Roudnice n.L. 11.02.2015 15:45 45:49 (11:12 27:24 41:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
10. kolo, zápas č. 55

datum: 11.02.2015, 15:45:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Menšík Richard (1.000/1.000)
Hrabáková Tereza (1.000/1.000)

56. Slovan Varnsdorf - BK REAL Roudnice n.L. 11.02.2015 17:30 62:71 (25:9 37:34 56:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
10. kolo, zápas č. 56

datum: 11.02.2015, 17:30:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Menšík Richard (1.000/1.000)
Hrabáková Tereza (1.000/1.000)

57. BK Horejsek Děčín B - SLUNETA Ústí n.L. 11.04.2015 12:15 12:82 (0:26 4:51 12:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
10. kolo, zápas č. 57

datum: 11.04.2015, 12:15:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

58. BK Horejsek Děčín B - SLUNETA Ústí n.L. 11.04.2015 14:15 18:74 (5:14 10:24 15:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
10. kolo, zápas č. 58

datum: 11.04.2015, 14:15:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

59. Slavoj BK Litoměřice - BK Kondoři Liberec 12.04.2015 09:00 55:34 (18:7 27:19 36:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
10. kolo, zápas č. 59

datum: 12.04.2015, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (---/---)
Bohata Pavel (---/---)

60. Slavoj BK Litoměřice - BK Kondoři Liberec 12.04.2015 11:00 47:41 (15:6 32:21 41:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 6. Oblastní přebor finále 1. - 6.
10. kolo, zápas č. 60

datum: 12.04.2015, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Bohata Pavel (---/---)
Kovačiková Denisa (---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
Společnost Home Credit a. s. je českou nebankovní institucí, která se specializuje na spotřebitelské financování. Poskytuje je zejména formou nákupu na splátky, úvěrových či kreditních karet či hotovostních úvěrů. www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC