image

mladší minižáci U12 / Oblasti / ročník 2014/15 / Oblastní přebor finále 4. - 6. / Oblastní přebor finále 4. - 6.


tabulka
1. BK Horejsek Děčín 6 6 0 387:250 12
2. SLUNETA Ústí n.L. 6 3 3 335:235 8
3. TJ Slovan Varnsdorf 6 0 6 226:463 7
1. kolo
1. BK Horejsek Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 01.03.2015 09:30 41:25 (4:9 14:13 27:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor finále 4. - 6. Oblastní přebor finále 4. - 6.
1. kolo, zápas č. 1

datum: 01.03.2015, 09:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Vondrák Marek

2. SLUNETA Ústí n.L. - Slovan Varnsdorf 01.03.2015 11:15 60:32 (6:4 21:10 37:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor finále 4. - 6. Oblastní přebor finále 4. - 6.
1. kolo, zápas č. 2

datum: 01.03.2015, 11:15:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Vondrák Marek

3. Slovan Varnsdorf - BK Horejsek Děčín 01.03.2015 13:00 38:76 (11:13 21:38 29:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor finále 4. - 6. Oblastní přebor finále 4. - 6.
1. kolo, zápas č. 3

datum: 01.03.2015, 13:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Stria Luboš
Vondrák Marek

2. kolo
4. Slovan Varnsdorf - BK Horejsek Děčín 15.03.2015 09:00 66:73 (18:11 29:31 37:54 59:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor finále 4. - 6. Oblastní přebor finále 4. - 6.
2. kolo, zápas č. 4

datum: 15.03.2015, 09:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Boček Martin
Prchalová Simona

5. BK Horejsek Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 15.03.2015 11:00 57:47 (18:6 33:18 44:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor finále 4. - 6. Oblastní přebor finále 4. - 6.
2. kolo, zápas č. 5

datum: 15.03.2015, 11:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Prchalová Simona
Boček Martin

6. SLUNETA Ústí n.L. - Slovan Varnsdorf 15.03.2015 13:00 64:41 (20:9 31:25 51:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor finále 4. - 6. Oblastní přebor finále 4. - 6.
2. kolo, zápas č. 6

datum: 15.03.2015, 13:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Boček Martin
Prchalová Simona

3. kolo
7. SLUNETA Ústí n.L. - BK Horejsek Děčín 28.03.2015 09:00 40:49 (3:12 15:27 26:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor finále 4. - 6. Oblastní přebor finále 4. - 6.
3. kolo, zápas č. 7

datum: 28.03.2015, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kout Jan
Josefus Ondřej

8. BK Horejsek Děčín - Slovan Varnsdorf 28.03.2015 11:00 91:34 (21:16 50:17 69:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor finále 4. - 6. Oblastní přebor finále 4. - 6.
3. kolo, zápas č. 8

datum: 28.03.2015, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Kout Jan

9. Slovan Varnsdorf - SLUNETA Ústí n.L. 28.03.2015 13:00 15:99 (7:23 9:43 15:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2014/15, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor finále 4. - 6. Oblastní přebor finále 4. - 6.
3. kolo, zápas č. 9

datum: 28.03.2015, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kout Jan
Josefus Ondřej

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.