image

muži / 2. liga / ročník 2015/16 / skupina A


tabulka
1. TJ AŠ Mladá Boleslav 22 17 5 1797:1448 39
2. SKB Rokycany 22 16 6 1858:1458 38
3. BK Jiskra Domažlice 22 15 7 1762:1583 37
4. TJ Sokol Kbely 22 12 10 1579:1633 34
5. BK Klatovy 22 12 10 1467:1493 34
6. Slavoj BK Litoměřice "B" 22 12 10 1594:1537 33
7. BC Slaný 22 11 11 1685:1613 33
8. BK Beroun 22 11 11 1531:1630 33
9. BK Kladno 22 10 12 1684:1636 32
10. SLUNETA USK Ústí nad Labem 22 9 13 1492:1528 31
11. BK Horejsek Děčín 22 6 16 1334:1509 28
12. TJ Slovan Varnsdorf 22 1 21 1305:2020 23
1. kolo
1. BK Kladno - BC Slaný 19.12.2015 12:30 78:75 (18:23 40:37 52:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 19.12.2015, 12:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)
Jon Miloslav (1.000/1.000/---)


2. SKB Rokycany - BK Beroun 16.12.2015 19:30 93:79 (32:26 51:47 68:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 16.12.2015, 19:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000/---)
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)


3. BK Horejsek Děčín - Slovan Varnsdorf 20.12.2015 15:30 84:49 (20:18 39:27 60:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 20.12.2015, 15:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.500/---)
Poživil Jaroslav (1.000/1.500/---)


4. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sluneta USK Ústí n.L. 10.12.2015 18:15 80:64 (10:24 28:35 58:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 10.12.2015, 18:15:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)


5. Jiskra Domažlice - BK Klatovy 19.12.2015 19:30 74:63 (10:12 28:31 50:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 19.12.2015, 19:30:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.500/2.000/---)
Vošahlík Marek (2.500/2.000/---)


6. AŠ Mladá Boleslav - Sokol Kbely 19.12.2015 17:00 87:47 (17:5 37:20 60:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 6

datum: 19.12.2015, 17:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.500/---)
Poživil Jaroslav (1.500/1.500/---)


2. kolo
7. BK Kladno - AŠ Mladá Boleslav 10.10.2015 17:45 51:73 (9:15 24:39 37:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 10.10.2015, 17:45:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000/---)
Jon Miloslav (1.000/1.000/---)


8. BC Slaný - Sokol Kbely 10.10.2015 18:30 78:60 (20:18 32:35 60:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 10.10.2015, 18:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.500/3.500/---)
Vošahlík Marek (1.500/3.500/---)


9. SKB Rokycany - Jiskra Domažlice 10.10.2015 18:00 84:58 (23:9 42:29 62:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 10.10.2015, 18:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.500/---)
Kučera Vít (1.000/3.500/---)


10. BK Beroun - BK Klatovy 10.10.2015 18:00 62:48 (12:8 32:22 42:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 10

datum: 10.10.2015, 18:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/2.500/---)
Musil Jan (1.000/2.500/---)


*11. BK Horejsek Děčín - Slavoj BK Litoměřice "B" 10.10.2015 19:00 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 11

datum: 10.10.2015, 19:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000/---)


12. Slovan Varnsdorf - Sluneta USK Ústí n.L. 10.10.2015 19:30 63:77 (13:19 34:40 44:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 12

datum: 10.10.2015, 19:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Anton Karel (3.500/1.000/---)
Poživil Jaroslav (2.500/1.000/---)


3. kolo
13. BK Kladno - Sokol Kbely 11.10.2015 13:15 92:54 (18:14 47:25 70:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 11.10.2015, 13:15:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.500/1.500/---)
Jon Miloslav (1.500/2.500/---)


14. BC Slaný - AŠ Mladá Boleslav 11.10.2015 14:00 76:67 (21:19 32:31 54:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 11.10.2015, 14:00:30

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.500/1.000/---)
Vošahlík Marek (1.500/1.000/---)


15. SKB Rokycany - BK Klatovy 11.10.2015 10:30 75:49 (20:2 31:18 59:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 15

datum: 11.10.2015, 10:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/2.000/---)
Kučera Vít (1.000/2.000/---)


16. BK Beroun - Jiskra Domažlice 11.10.2015 10:00 79:62 (19:24 41:38 54:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 16

datum: 11.10.2015, 10:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.500/---)
Musil Jan (1.000/2.000/---)


17. BK Horejsek Děčín - Sluneta USK Ústí n.L. 11.10.2015 10:45 49:56 (18:12 29:24 36:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 17

datum: 11.10.2015, 10:45:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000/---)


18. Slovan Varnsdorf - Slavoj BK Litoměřice "B" 09.10.2015 19:00 64:82 (16:18 29:44 48:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 18

datum: 09.10.2015, 19:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (2.500/1.000/---)
Poživil Jaroslav (2.500/1.000/---)


4. kolo
19. AŠ Mladá Boleslav - Slavoj BK Litoměřice "B" 31.01.2016 10:00 74:60 (19:19 29:28 44:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 19

datum: 31.01.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.500/---)
Buršík Martin (1.000/1.500/---)


20. Sokol Kbely - Sluneta USK Ústí n.L. 24.10.2015 16:00 59:79 (10:21 27:35 41:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 20

datum: 24.10.2015, 16:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Buršík Martin (2.000/1.000/---)
Jelínek Jan (3.000/1.000/---)


21. Jiskra Domažlice - BK Horejsek Děčín 24.10.2015 18:30 81:59 (19:10 40:22 60:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 21

datum: 24.10.2015, 18:30:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000/---)
Smetana Jiří (1.000/1.000/---)


22. BK Klatovy - Slovan Varnsdorf 24.10.2015 18:00 72:65 (24:16 40:31 56:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 22

datum: 24.10.2015, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Perlík Michal (1.500/1.500/---)
Musil Jan (1.500/1.500/---)


23. BK Kladno - SKB Rokycany 24.10.2015 15:45 56:68 (16:21 27:39 35:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 23

datum: 24.10.2015, 15:45:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (2.000/1.000/---)
Ulrych Lukáš (4.000/1.000/---)


24. BC Slaný - BK Beroun 24.10.2015 19:30 68:53 (8:12 22:32 51:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 24

datum: 24.10.2015, 19:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/4.000/---)
Brandejs Tomáš (1.000/4.000/---)


5. kolo
25. AŠ Mladá Boleslav - Sluneta USK Ústí n.L. 30.01.2016 13:00 75:58 (24:16 44:26 58:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 25

datum: 30.01.2016, 13:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000/---)
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)


26. Sokol Kbely - Slavoj BK Litoměřice "B" 25.10.2015 09:30 94:90 (27:20 49:36 69:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 26

datum: 25.10.2015, 09:30:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Buršík Martin (1.500/1.500/---)
Jelínek Jan (2.500/1.500/---)


27. Jiskra Domažlice - Slovan Varnsdorf 25.10.2015 10:00 90:51 (18:7 44:19 68:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 27

datum: 25.10.2015, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (2.000/2.500/---)
Smetana Jiří (2.000/2.500/---)


28. BK Klatovy - BK Horejsek Děčín 25.10.2015 11:00 83:62 (25:16 45:27 59:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 28

datum: 25.10.2015, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Perlík Michal (1.500/1.000/---)
Musil Jan (1.500/1.500/---)


29. BK Kladno - BK Beroun 25.10.2015 12:00 76:61 (19:19 43:32 60:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 29

datum: 25.10.2015, 12:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/3.500/---)
Pokorný Štěpán (1.000/3.500/---)


30. BC Slaný - SKB Rokycany 25.10.2015 14:00 71:60 (21:14 28:37 51:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 30

datum: 25.10.2015, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/3.000/---)
Brandejs Tomáš (1.000/3.000/---)


6. kolo
31. SKB Rokycany - AŠ Mladá Boleslav 07.11.2015 17:00 90:77 (27:19 52:40 70:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 31

datum: 07.11.2015, 17:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (2.000/2.000/---)
Peterková Lucie (1.500/2.000/---)


32. BK Beroun - Sokol Kbely 07.11.2015 17:00 64:85 (15:24 31:42 45:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 32

datum: 07.11.2015, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.500/1.000/---)
Vošahlík Marek (1.500/1.500/---)


33. BK Horejsek Děčín - BK Kladno 07.11.2015 20:30 60:80 (10:23 29:41 49:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 33

datum: 07.11.2015, 20:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.000/---)
Linhart Tomáš (1.000/1.000/---)


34. Slovan Varnsdorf - BC Slaný 07.11.2015 18:30 79:69 (21:17 39:37 60:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 34

datum: 07.11.2015, 18:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.500/1.500/---)
Poživil Jaroslav (1.500/1.500/---)


35. Slavoj BK Litoměřice "B" - Jiskra Domažlice 07.11.2015 20:00 86:60 (25:15 49:34 73:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 35

datum: 07.11.2015, 20:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/2.000/---)
Musil Jan (1.000/3.000/---)


36. Sluneta USK Ústí n.L. - BK Klatovy 07.11.2015 17:00 64:40 (13:13 30:18 47:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 36

datum: 07.11.2015, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/3.000/---)
Rosenberger Tomáš (1.000/3.000/---)


7. kolo
37. SKB Rokycany - Sokol Kbely 08.11.2015 11:00 88:68 (27:7 45:22 76:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 37

datum: 08.11.2015, 11:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (2.000/1.000/---)
Peterková Lucie (1.500/1.000/---)


38. BK Beroun - AŠ Mladá Boleslav 08.11.2015 10:30 79:85 (25:22 47:33 63:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 38

datum: 08.11.2015, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.500/1.000/---)
Vošahlík Marek (1.500/1.000/---)


39. BK Horejsek Děčín - BC Slaný 08.11.2015 11:00 94:67 (18:12 36:32 67:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 39

datum: 08.11.2015, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000/---)
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)


40. Slovan Varnsdorf - BK Kladno 08.11.2015 12:30 64:117 (23:38 35:61 43:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 40

datum: 08.11.2015, 12:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.500/1.000/---)
Poživil Jaroslav (1.500/1.000/---)


41. Slavoj BK Litoměřice "B" - BK Klatovy 08.11.2015 09:30 65:73 (18:16 34:30 48:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 41

datum: 08.11.2015, 09:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Perlík Michal (1.500/2.000/---)
Musil Jan (1.500/2.000/---)


42. Sluneta USK Ústí n.L. - Jiskra Domažlice 08.11.2015 11:00 73:61 (23:14 43:39 58:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 42

datum: 08.11.2015, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/3.000/---)
Rosenberger Tomáš (1.000/2.000/---)


8. kolo
43. AŠ Mladá Boleslav - Jiskra Domažlice 21.11.2015 19:00 74:67 (10:21 34:40 48:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 43

datum: 21.11.2015, 19:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.500/---)
Musil Jan (1.000/2.000/---)


44. Sokol Kbely - BK Klatovy 21.11.2015 16:00 71:50 (22:16 41:28 59:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 44

datum: 21.11.2015, 16:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.500/2.500/---)
Znamínko Petr (1.000/2.500/---)


45. BK Kladno - Slavoj BK Litoměřice "B" 21.11.2015 15:45 92:77 (25:16 40:38 71:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 45

datum: 21.11.2015, 15:45:00

místo: SH BIOS Kladno (Zimní stadion), Kladno

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.500/---)
Vávrová Veronika (1.000/1.500/---)


46. BC Slaný - Sluneta USK Ústí n.L. 21.11.2015 18:30 62:60 (17:21 26:36 44:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 46

datum: 21.11.2015, 18:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000/---)
Slanina Vladimír (1.000/1.000/---)


47. SKB Rokycany - BK Horejsek Děčín 21.11.2015 18:00 91:63 (19:22 43:39 62:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 47

datum: 21.11.2015, 18:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/2.500/---)
Kučírek Martin (1.000/2.500/---)


48. BK Beroun - Slovan Varnsdorf 21.11.2015 17:00 106:50 (27:12 51:19 72:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 48

datum: 21.11.2015, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/2.000/---)
Havlíček Petr (1.000/3.500/---)


9. kolo
49. AŠ Mladá Boleslav - BK Klatovy 22.11.2015 10:00 87:56 (20:21 47:25 64:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 49

datum: 22.11.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.500/---)
Musil Jan (1.000/2.000/---)


50. Sokol Kbely - Jiskra Domažlice 22.11.2015 09:30 75:83 (20:16 34:45 59:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 50

datum: 22.11.2015, 09:30:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (2.000/1.500/---)
Jon Miloslav (2.500/2.000/---)


51. BK Kladno - Sluneta USK Ústí n.L. 22.11.2015 12:00 72:62 (22:13 40:31 58:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 51

datum: 22.11.2015, 12:00:00

místo: SH BIOS Kladno (Zimní stadion), Kladno

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.000/---)
Vávrová Veronika (1.000/1.000/---)


52. BC Slaný - Slavoj BK Litoměřice "B" 22.11.2015 14:00 81:93 (21:22 37:40 57:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 52

datum: 22.11.2015, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Buršík Martin (1.500/1.500/---)
Slanina Vladimír (2.000/1.500/---)


53. SKB Rokycany - Slovan Varnsdorf 22.11.2015 11:00 123:49 (41:13 65:26 95:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 53

datum: 22.11.2015, 11:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.500/---)
Kučera Vít (1.000/1.500/---)


54. BK Beroun - BK Horejsek Děčín 22.11.2015 10:30 71:69 (15:20 32:41 44:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 54

datum: 22.11.2015, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/2.000/---)
Havlíček Petr (1.000/2.000/---)


10. kolo
55. BK Horejsek Děčín - AŠ Mladá Boleslav 05.12.2015 15:45 90:92 (18:16 31:33 55:59 82:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 55

datum: 05.12.2015, 15:45:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/2.500/---)
Vávrová Veronika (1.000/2.000/---)


56. Slovan Varnsdorf - Sokol Kbely 05.12.2015 17:00 60:76 (20:22 40:35 49:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 56

datum: 05.12.2015, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.000/2.000/---)
Rosenberger Tomáš (1.500/2.000/---)


57. Slavoj BK Litoměřice "B" - SKB Rokycany 05.12.2015 17:00 81:76 (17:15 41:39 64:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 57

datum: 05.12.2015, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Slanina Vladimír (1.000/1.000/---)


58. Sluneta USK Ústí n.L. - BK Beroun 05.12.2015 18:00 78:83 (19:19 33:41 47:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 58

datum: 05.12.2015, 18:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.500/---)
Jelínek Jan (1.000/1.500/---)


59. Jiskra Domažlice - BK Kladno 05.12.2015 18:00 83:57 (22:8 35:24 63:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 59

datum: 05.12.2015, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/2.500/---)
Záruba Matěj (1.000/2.000/---)


60. BK Klatovy - BC Slaný 05.12.2015 18:00 81:55 (22:15 45:31 63:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 60

datum: 05.12.2015, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Kec Jakub (1.500/1.500/---)
Kučera Vít (1.500/1.500/---)


11. kolo
61. BK Horejsek Děčín - Sokol Kbely 06.12.2015 09:00 61:43 (26:13 43:23 57:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 61

datum: 06.12.2015, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/2.500/---)
Vávrová Veronika (1.000/3.000/---)


62. Slovan Varnsdorf - AŠ Mladá Boleslav 06.12.2015 10:00 55:104 (10:28 29:53 40:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 62

datum: 06.12.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.000/---)
Rosenberger Tomáš (1.500/1.000/---)


*63. Slavoj BK Litoměřice "B" - BK Beroun 06.12.2015 11:30 89:41 (31:7 60:19 80:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 63

datum: 06.12.2015, 11:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Slanina Vladimír (1.000/1.000/---)


64. Sluneta USK Ústí n.L. - SKB Rokycany 06.12.2015 13:00 77:72 (23:19 49:46 55:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 64

datum: 06.12.2015, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000/---)
Jelínek Jan (1.000/1.000/---)


65. Jiskra Domažlice - BC Slaný 06.12.2015 10:00 108:94 (23:14 51:36 68:63 83:83 93:93)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 65

datum: 06.12.2015, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Linhart Tomáš (2.000/2.000/---)
Záruba Matěj (1.500/2.000/---)


66. BK Klatovy - BK Kladno 06.12.2015 10:00 67:58 (24:19 33:30 47:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 66

datum: 06.12.2015, 10:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Kec Jakub (1.500/3.500/---)
Horník Michal (2.000/3.500/---)


12. kolo
67. BC Slaný - BK Kladno 20.12.2015 14:00 96:74 (24:16 57:38 76:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 67

datum: 20.12.2015, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)
Mareš Jan (1.000/2.500/---)


68. BK Beroun - SKB Rokycany 17.12.2015 19:30 71:58 (18:11 41:29 58:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 68

datum: 17.12.2015, 19:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000/---)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000/---)


69. Slovan Varnsdorf - BK Horejsek Děčín 18.12.2015 20:00 62:71 (14:19 31:38 45:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 69

datum: 18.12.2015, 20:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.000/---)
Poživil Jaroslav (2.000/1.000/---)


70. Sluneta USK Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice "B" 11.12.2015 20:00 83:63 (17:14 37:25 57:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 70

datum: 11.12.2015, 20:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.500/---)
Vošahlík Marek (1.000/1.500/---)


71. BK Klatovy - Jiskra Domažlice 20.12.2015 10:00 77:73 (21:17 49:30 59:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 71

datum: 20.12.2015, 10:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.500/2.500/---)
Havlíček Petr (1.500/3.000/---)


72. Sokol Kbely - AŠ Mladá Boleslav 15.12.2015 20:15 79:76 (23:9 41:31 50:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 72

datum: 15.12.2015, 20:15:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.500/---)
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)


13. kolo
73. Sokol Kbely - BK Kladno 16.01.2016 16:00 77:74 (21:21 40:46 59:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 73

datum: 16.01.2016, 16:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Dvořák Ludvík (1.000/2.000/---)
Vošahlík Marek (1.000/1.500/---)


74. AŠ Mladá Boleslav - BC Slaný 16.01.2016 18:30 80:60 (19:16 33:27 55:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 74

datum: 16.01.2016, 18:30:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.000/1.000/---)
Petrák Jakub (1.000/1.000/---)


75. BK Klatovy - SKB Rokycany 16.01.2016 18:00 47:77 (8:18 20:35 31:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 75

datum: 16.01.2016, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Smetana Jiří (2.000/1.000/---)
Peterková Lucie (2.000/1.000/---)


76. Jiskra Domažlice - BK Beroun 16.01.2016 18:00 85:65 (25:15 43:33 60:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 76

datum: 16.01.2016, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Kovačovič Matej (2.500/4.000/---)
Horník Michal (3.500/1.500/---)


77. Sluneta USK Ústí n.L. - BK Horejsek Děčín 16.01.2016 15:00 64:44 (16:20 32:26 44:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 77

datum: 16.01.2016, 15:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000/---)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000/---)


78. Slavoj BK Litoměřice "B" - Slovan Varnsdorf 16.01.2016 15:00 75:56 (16:18 38:28 63:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 78

datum: 16.01.2016, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000/---)
Anton Karel (1.000/1.500/---)


14. kolo
79. AŠ Mladá Boleslav - BK Kladno 17.01.2016 14:00 76:61 (15:14 34:26 60:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 79

datum: 17.01.2016, 14:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.000/1.500/---)
Petrák Jakub (1.000/1.500/---)


80. Sokol Kbely - BC Slaný 17.01.2016 09:30 87:76 (30:20 56:38 71:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 80

datum: 17.01.2016, 09:30:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Dvořák Ludvík (2.000/3.000/---)
Vošahlík Marek (2.500/2.000/---)


81. Jiskra Domažlice - SKB Rokycany 17.01.2016 10:00 99:75 (26:19 54:33 73:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 81

datum: 17.01.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Kovačovič Matej (3.500/4.000/---)
Horník Michal (4.000/4.000/---)


82. BK Klatovy - BK Beroun 17.01.2016 13:30 (77:53) (19:20 47:34 65:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 82

datum: 17.01.2016, 13:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Smetana Jiří (2.000/1.500/---)
Peterková Lucie (2.000/1.500/---)


*83. Slavoj BK Litoměřice "B" - BK Horejsek Děčín 17.01.2016 10:00 40:12 (34:9 40:12 0:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 83

datum: 17.01.2016, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Lukeš Petr (1.000/1.000/---)


84. Sluneta USK Ústí n.L. - Slovan Varnsdorf 17.01.2016 13:00 82:63 (24:14 46:30 62:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 84

datum: 17.01.2016, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/2.000/---)
Rosenberger Tomáš (1.000/2.000/---)


15. kolo
85. Sluneta USK Ústí n.L. - AŠ Mladá Boleslav 13.11.2015 19:30 61:68 (10:21 24:42 46:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 85

datum: 13.11.2015, 19:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (3.000/1.000/---)
Rosenberger Tomáš (3.000/1.000/---)


86. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sokol Kbely 30.01.2016 16:00 91:63 (22:12 39:35 58:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 86

datum: 30.01.2016, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/3.000/---)
Buršík Martin (1.000/2.500/---)


87. Slovan Varnsdorf - Jiskra Domažlice 30.01.2016 17:00 72:100 (27:22 44:52 66:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 87

datum: 30.01.2016, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Anton Karel (2.000/1.500/---)
Poživil Jaroslav (1.500/1.000/---)


88. BK Horejsek Děčín - BK Klatovy 30.01.2016 18:00 57:69 (16:23 35:39 46:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 88

datum: 30.01.2016, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/2.000/---)
Musil Jan (1.000/2.000/---)


89. BK Beroun - BK Kladno 30.01.2016 17:00 72:68 (25:15 42:23 50:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 89

datum: 30.01.2016, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)
Perlík Michal (1.000/1.000/---)


90. SKB Rokycany - BC Slaný 30.01.2016 18:45 88:81 (26:23 48:39 73:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 90

datum: 30.01.2016, 18:45:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/2.000/---)
Peterková Lucie (1.500/2.000/---)


16. kolo
91. Slavoj BK Litoměřice "B" - AŠ Mladá Boleslav 24.10.2015 16:00 92:84 (21:21 47:40 60:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 91

datum: 24.10.2015, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000/---)


92. Sluneta USK Ústí n.L. - Sokol Kbely 31.01.2016 12:00 68:87 (14:21 30:51 51:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 92

datum: 31.01.2016, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.500/---)
Kovačovič Matej (1.000/2.000/---)


93. BK Horejsek Děčín - Jiskra Domažlice 31.01.2016 11:15 57:64 (13:17 34:28 51:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 93

datum: 31.01.2016, 11:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (2.500/1.000/---)
Musil Jan (2.500/1.500/---)


94. Slovan Varnsdorf - BK Klatovy 31.01.2016 10:00 67:86 (19:27 32:50 50:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 94

datum: 31.01.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Anton Karel (2.000/1.500/---)
Poživil Jaroslav (1.500/1.500/---)


95. SKB Rokycany - BK Kladno 31.01.2016 10:30 103:72 (33:16 61:38 86:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 95

datum: 31.01.2016, 10:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/2.000/---)
Peterková Lucie (1.000/3.500/---)


96. BK Beroun - BC Slaný 31.01.2016 10:00 66:76 (16:19 33:34 52:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 96

datum: 31.01.2016, 10:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Horník Michal (1.000/1.500/---)


17. kolo
97. Sokol Kbely - SKB Rokycany 13.02.2016 16:00 45:89 (16:24 25:40 38:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 97

datum: 13.02.2016, 16:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.500/1.500/---)
Neuman Ladislav (1.500/1.500/---)


98. AŠ Mladá Boleslav - BK Beroun 13.02.2016 18:30 92:64 (25:15 48:28 66:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 98

datum: 13.02.2016, 18:30:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000/---)
Lukeš Libor (1.000/1.000/---)


99. BC Slaný - BK Horejsek Děčín 13.02.2016 18:30 94:49 (23:15 52:26 72:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 99

datum: 13.02.2016, 18:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dvořák Ludvík (1.000/1.000/---)
Anton Karel (1.000/1.000/---)


100. BK Kladno - Slovan Varnsdorf 13.02.2016 18:15 89:49 (23:14 46:31 71:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 100

datum: 13.02.2016, 18:15:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Heinrich David (1.000/3.000/---)


101. BK Klatovy - Slavoj BK Litoměřice "B" 13.02.2016 18:00 69:74 (19:13 32:34 51:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 101

datum: 13.02.2016, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Linhart Tomáš (2.000/1.500/---)
Musil Jan (2.000/2.000/---)


102. Jiskra Domažlice - Sluneta USK Ústí n.L. 13.02.2016 18:00 81:61 (19:14 35:34 60:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 102

datum: 13.02.2016, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (2.000/1.000/---)
Slanina Vladimír (2.000/1.000/---)


18. kolo
103. AŠ Mladá Boleslav - SKB Rokycany 14.02.2016 10:00 84:57 (19:18 43:26 67:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 103

datum: 14.02.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.500/---)
Lukeš Libor (1.000/1.500/---)


104. Sokol Kbely - BK Beroun 14.02.2016 09:30 91:54 (17:15 43:31 66:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 104

datum: 14.02.2016, 09:30:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (2.000/1.000/---)
Neuman Ladislav (2.500/2.000/---)


105. BK Kladno - BK Horejsek Děčín 14.02.2016 10:00 86:93 (18:24 42:36 69:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 105

datum: 14.02.2016, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Jeřáb Jan (2.000/1.000/---)
Heinrich David (3.000/1.000/---)


106. BC Slaný - Slovan Varnsdorf 14.02.2016 15:00 101:57 (29:19 61:35 88:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 106

datum: 14.02.2016, 15:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Kučerová Ilona (1.000/1.000/---)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.500/---)


107. Jiskra Domažlice - Slavoj BK Litoměřice "B" 14.02.2016 10:00 93:75 (27:11 46:34 74:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 107

datum: 14.02.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.500/---)
Slanina Vladimír (1.000/2.500/---)


108. BK Klatovy - Sluneta USK Ústí n.L. 14.02.2016 11:00 72:70 (16:26 38:42 60:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 108

datum: 14.02.2016, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Blahout Petr (2.000/1.000/---)
Musil Jan (2.000/1.000/---)


19. kolo
109. BK Klatovy - AŠ Mladá Boleslav 27.02.2016 18:00 56:66 (11:17 28:21 44:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 109

datum: 27.02.2016, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Blahout Petr (2.000/1.000/---)
Slanina Vladimír (2.000/1.000/---)


110. Jiskra Domažlice - Sokol Kbely 27.02.2016 18:30 89:83 (28:25 43:44 72:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 110

datum: 27.02.2016, 18:30:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.500/1.500/---)
Smetana Jiří (1.000/1.500/---)


111. Sluneta USK Ústí n.L. - BK Kladno 27.02.2016 16:00 54:82 (17:26 35:47 46:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 111

datum: 27.02.2016, 16:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000/---)
Horník Michal (1.000/1.000/---)


112. Slavoj BK Litoměřice "B" - BC Slaný 27.02.2016 17:00 82:76 (19:16 45:37 63:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 112

datum: 27.02.2016, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.500/---)
Musil Jan (1.000/2.000/---)


113. Slovan Varnsdorf - SKB Rokycany 27.02.2016 17:00 59:125 (16:32 24:62 38:96)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 113

datum: 27.02.2016, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.000/---)
Rosenberger Tomáš (2.000/1.000/---)


114. BK Horejsek Děčín - BK Beroun 27.02.2016 20:30 64:73 (16:21 33:35 48:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 114

datum: 27.02.2016, 20:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000/---)


20. kolo
115. Jiskra Domažlice - AŠ Mladá Boleslav 28.02.2016 10:00 83:75 (28:14 46:39 61:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 115

datum: 28.02.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Vávrová Veronika (2.000/1.000/---)
Smetana Jiří (1.000/1.000/---)


116. BK Klatovy - Sokol Kbely 28.02.2016 10:00 59:64 (15:18 32:35 48:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 116

datum: 28.02.2016, 10:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Peterková Lucie (4.000/2.500/---)
Havlíček Petr (4.000/2.500/---)


117. Slavoj BK Litoměřice "B" - BK Kladno 28.02.2016 13:00 63:85 (11:26 34:53 49:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 117

datum: 28.02.2016, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Musil Jan (1.000/1.000/---)


118. Sluneta USK Ústí n.L. - BC Slaný 28.02.2016 11:00 65:91 (19:24 33:52 51:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 118

datum: 28.02.2016, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)
Horník Michal (1.000/1.000/---)


119. BK Horejsek Děčín - SKB Rokycany 28.02.2016 11:15 53:89 (11:24 17:46 32:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 119

datum: 28.02.2016, 11:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000/---)


120. Slovan Varnsdorf - BK Beroun 28.02.2016 10:00 63:74 (14:16 36:40 47:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 120

datum: 28.02.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.000/---)
Rosenberger Tomáš (2.500/1.000/---)


21. kolo
121. Sokol Kbely - BK Horejsek Děčín 12.03.2016 16:00 66:56 (16:24 30:32 47:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 121

datum: 12.03.2016, 16:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (2.000/2.500/---)
Jon Miloslav (2.000/2.500/---)


122. AŠ Mladá Boleslav - Slovan Varnsdorf 12.03.2016 16:00 112:39 (22:11 47:22 78:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 122

datum: 12.03.2016, 16:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000/---)
Dvořák Ludvík (1.000/1.000/---)


123. BK Beroun - Slavoj BK Litoměřice "B" 12.03.2016 17:00 84:79 (19:24 34:43 56:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 123

datum: 12.03.2016, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000/---)
Linhart Tomáš (1.000/1.000/---)


124. SKB Rokycany - Sluneta USK Ústí n.L. 12.03.2016 18:45 84:62 (22:8 42:20 59:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 124

datum: 12.03.2016, 18:45:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000/---)
Peterková Lucie (1.000/1.000/---)


125. BC Slaný - Jiskra Domažlice 12.03.2016 18:30 79:67 (18:14 37:28 60:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 125

datum: 12.03.2016, 18:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Kučera Vít (2.000/4.000/---)
Musil Jan (1.500/2.000/---)


126. BK Kladno - BK Klatovy 12.03.2016 17:00 95:108 (21:15 56:38 69:60 88:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 126

datum: 12.03.2016, 17:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/2.000/---)
Horník Michal (2.000/2.000/---)


22. kolo
127. AŠ Mladá Boleslav - BK Horejsek Děčín 13.03.2016 10:00 89:67 (19:27 37:44 63:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 127

datum: 13.03.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000/---)
Horník Michal (1.000/1.000/---)


128. Sokol Kbely - Slovan Varnsdorf 13.03.2016 09:30 105:69 (30:13 58:33 80:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 128

datum: 13.03.2016, 09:30:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (2.500/3.500/---)
Jon Miloslav (2.500/3.500/---)


129. SKB Rokycany - Slavoj BK Litoměřice "B" 13.03.2016 13:00 93:57 (21:17 48:32 72:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 129

datum: 13.03.2016, 13:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)
Jon Miloslav (1.000/1.000/---)


130. BK Beroun - Sluneta USK Ústí n.L. 13.03.2016 10:30 77:74 (16:25 37:40 58:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 130

datum: 13.03.2016, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Kučera Vít (1.000/1.000/---)
Linhart Tomáš (1.000/1.000/---)


131. BK Kladno - Jiskra Domažlice 13.03.2016 10:00 69:101 (18:27 34:46 54:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 131

datum: 13.03.2016, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.500/1.500/---)
Kučírek Martin (1.500/2.000/---)


132. BC Slaný - BK Klatovy 13.03.2016 14:00 59:65 (20:10 27:22 45:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 132

datum: 13.03.2016, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.500/2.000/---)
Musil Jan (1.500/2.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.