image

ženy / 2. liga / ročník 2015/16 / skupina A


tabulka
1. BK Sluneta Ústí n.L. 14 14 0 932:663 28
2. Aritma Praha 14 10 4 1056:871 24
3. TJ Lokomotiva Liberec I 14 9 5 970:743 23
4. BK Brandýs nad Labem 14 7 7 901:889 21
5. Sparta Praha 14 6 8 757:834 20
6. BaK Plzeň 14 6 8 801:862 20
7. TJ Sokol Kladno 14 3 11 787:1024 17
8. BC Benešov 14 1 13 683:1001 15
1. kolo
1. BaK Plzeň - Sparta Praha 28.11.2015 17:00 66:67 (17:18 36:32 49:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 28.11.2015, 17:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Kovačovič Matej (2.000/1.500)
Buršík Martin (3.500/1.500)

2. Sluneta Ústí n.L. - Lokomotiva Liberec 28.11.2015 10:00 73:56 (11:8 31:17 53:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 28.11.2015, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.500)
Eisner Petr (1.000/1.500)

3. Sokol Kladno - Aritma Praha 28.11.2015 15:30 60:91 (9:17 23:46 37:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 28.11.2015, 15:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Lébl Martin (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.500)

4. BC Benešov - BK Brandýs n.L. 28.11.2015 17:00 45:65 (18:16 20:32 30:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 28.11.2015, 17:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Záruba Matěj (1.000/1.000)

2. kolo
5. BaK Plzeň - BC Benešov 03.10.2015 18:30 56:67 (12:16 24:32 41:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 03.10.2015, 18:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Lejčko Jan (2.000/1.000)
Báča Adam (2.000/1.000)

6. Sparta Praha - BK Brandýs n.L. 03.10.2015 17:00 47:63 (18:16 25:33 43:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 03.10.2015, 17:00:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Holeš Daniel (1.500/1.000)

7. Sluneta Ústí n.L. - Sokol Kladno 03.10.2015 16:00 74:44 (19:12 41:22 61:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 03.10.2015, 16:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kočovský Dominik (1.000/3.500)
Zámostný Jindřich (1.000/3.500)

8. Lokomotiva Liberec - Aritma Praha 03.10.2015 17:00 74:68 (20:15 40:26 62:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 03.10.2015, 17:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Menšík Richard (1.500/1.000)
Mühlbach Martin (1.500/1.000)

3. kolo
9. BaK Plzeň - BK Brandýs n.L. 04.10.2015 10:30 50:70 (9:20 16:30 41:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 04.10.2015, 10:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)

10. Sparta Praha - BC Benešov 04.10.2015 08:00 68:48 (20:11 35:27 48:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 04.10.2015, 08:00:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Holeš Daniel (1.500/1.000)

11. Sluneta Ústí n.L. - Aritma Praha 04.10.2015 10:00 74:52 (17:16 33:26 56:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 04.10.2015, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kočovský Dominik (2.000/1.500)
Zámostný Jindřich (2.000/1.500)

12. Lokomotiva Liberec - Sokol Kladno 04.10.2015 10:00 65:41 (10:6 30:16 50:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 04.10.2015, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Menšík Richard (1.500/2.000)
Mühlbach Martin (1.500/2.000)

4. kolo
13. BC Benešov - Sokol Kladno 17.10.2015 16:00 54:80 (16:17 23:36 38:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 17.10.2015, 16:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Kocfelda Jiří (3.000/1.000)
Pörner Marek (3.000/1.000)

14. BK Brandýs n.L. - Aritma Praha 17.10.2015 17:00 74:78 (16:21 39:44 59:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 17.10.2015, 17:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Lébl Martin (2.000/1.500)
Mühlbach Martin (2.500/1.500)

15. BaK Plzeň - Sluneta Ústí n.L. 17.10.2015 18:30 49:54 (9:15 19:29 34:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 17.10.2015, 18:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/2.000)
Šmůla Marek (1.000/2.000)

16. Sparta Praha - Lokomotiva Liberec 17.10.2015 17:00 53:40 (19:20 34:29 42:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 17.10.2015, 17:00:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.500/1.500)
Holeš Daniel (1.500/1.500)

5. kolo
17. BC Benešov - Aritma Praha 18.10.2015 11:00 52:82 (16:18 25:34 38:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 18.10.2015, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Kocfelda Jiří (1.000/1.000)
Pörner Marek (1.000/1.000)

18. BK Brandýs n.L. - Sokol Kladno 18.10.2015 10:00 88:51 (28:11 55:19 74:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 18.10.2015, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Lébl Martin (2.000/2.000)
Mühlbach Martin (2.000/2.000)

19. BaK Plzeň - Lokomotiva Liberec 18.10.2015 10:30 54:52 (12:20 28:33 41:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 18.10.2015, 10:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.500)
Šmůla Marek (1.000/1.500)

20. Sparta Praha - Sluneta Ústí n.L. 18.10.2015 08:30 43:59 (12:14 24:30 33:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 18.10.2015, 08:30:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.500/1.500)
Holeš Daniel (1.500/1.500)

6. kolo
21. Sluneta Ústí n.L. - BC Benešov 14.11.2015 17:00 93:28 (21:6 45:15 66:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 14.11.2015, 17:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/4.000)
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/2.000)

22. Lokomotiva Liberec - BK Brandýs n.L. 14.11.2015 17:00 79:57 (22:17 41:33 60:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 14.11.2015, 17:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/2.500)
Bohata Pavel (1.500/2.500)

23. Sokol Kladno - BaK Plzeň 14.11.2015 15:30 64:66 (14:15 34:32 50:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 14.11.2015, 15:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Hejnic Jan (2.000/2.000)
Lébl Martin (2.000/2.000)

24. Aritma Praha - Sparta Praha 14.11.2015 18:15 65:62 (19:18 35:33 51:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 14.11.2015, 18:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Šmůla Marek (2.000/2.000)
Šmůla Petr (2.000/2.000)

7. kolo
25. Sluneta Ústí n.L. - BK Brandýs n.L. 15.11.2015 09:00 51:43 (19:10 23:18 34:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 15.11.2015, 09:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000)

26. Lokomotiva Liberec - BC Benešov 15.11.2015 10:00 97:31 (20:2 37:6 62:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 15.11.2015, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.500/1.000)
Šmůla Petr (1.500/1.000)

27. Sokol Kladno - Sparta Praha 15.11.2015 10:30 68:61 (14:13 35:26 53:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 15.11.2015, 10:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Hejnic Jan (2.000/2.000)
Lébl Martin (2.000/3.000)

28. Aritma Praha - BaK Plzeň 15.11.2015 10:15 69:81 (20:22 33:43 53:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 15.11.2015, 10:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Znamínko Petr (1.000/1.000)

8. kolo
29. Sparta Praha - BaK Plzeň 29.11.2015 12:30 56:53 (11:14 31:30 41:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 29.11.2015, 12:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Hejnic Jan (3.500/2.000)
Kočovský Dominik (3.000/2.000)

30. Lokomotiva Liberec - Sluneta Ústí n.L. 29.11.2015 10:00 44:55 (9:9 22:25 33:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 29.11.2015, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (2.500/1.000)
Záruba Matěj (1.500/1.000)

31. Aritma Praha - Sokol Kladno 29.11.2015 10:15 100:49 (21:13 50:31 76:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 29.11.2015, 10:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.500)
Kočovský Dominik (1.500/1.500)

32. BK Brandýs n.L. - BC Benešov 29.11.2015 09:00 61:51 (20:19 36:25 47:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 29.11.2015, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Lébl Martin (3.000/2.500)
Výborný Dominik (3.000/1.000)

9. kolo
33. BK Brandýs n.L. - BaK Plzeň 12.12.2015 17:00 59:61 (16:18 30:34 43:44 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 12.12.2015, 17:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Šmůla Marek (1.000/1.000)

34. BC Benešov - Sparta Praha 12.12.2015 17:00 42:47 (11:12 17:22 33:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 12.12.2015, 17:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Havlíček Petr (2.000/2.000)
Novák Vratislav (2.000/2.000)

35. Aritma Praha - Sluneta Ústí n.L. 12.12.2015 18:15 51:55 (15:12 28:27 44:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 12.12.2015, 18:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Holeš Daniel (3.000/1.500)
Kejklíček Roman (2.500/1.500)

36. Sokol Kladno - Lokomotiva Liberec 12.12.2015 15:30 52:87 (8:20 27:44 42:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 12.12.2015, 15:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.500)
Kocián Michal (1.000/1.500)

10. kolo
37. BC Benešov - BaK Plzeň 13.12.2015 10:00 48:57 (12:12 24:29 33:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 13.12.2015, 10:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Havlíček Petr (2.000/1.000)
Novák Vratislav (4.000/1.000)

38. BK Brandýs n.L. - Sparta Praha 13.12.2015 10:00 67:49 (21:15 40:29 56:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 13.12.2015, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.000/1.500)
Šupej Michal (1.000/1.500)

39. Sokol Kladno - Sluneta Ústí n.L. 13.12.2015 11:30 47:83 (14:18 26:36 39:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 13.12.2015, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

40. Aritma Praha - Lokomotiva Liberec 13.12.2015 10:15 70:57 (15:16 44:26 55:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 13.12.2015, 10:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Holeš Daniel (2.000/1.500)
Kejklíček Roman (1.500/1.500)

11. kolo
41. Aritma Praha - BC Benešov 09.01.2016 16:30 77:53 (19:15 42:30 60:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 09.01.2016, 16:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Lébl Martin (1.500/2.000)
Výborný Dominik (1.500/1.000)

42. Sokol Kladno - BK Brandýs n.L. 09.01.2016 15:30 52:84 (16:24 31:48 46:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 09.01.2016, 15:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Horník Michal (2.000/1.000)
Báča Adam (2.000/1.000)

43. Lokomotiva Liberec - BaK Plzeň 09.01.2016 17:00 70:43 (19:8 34:24 50:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 09.01.2016, 17:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.500/1.500)
Menšík Richard (1.500/1.500)

44. Sluneta Ústí n.L. - Sparta Praha 09.01.2016 14:00 58:36 (12:5 30:13 39:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 09.01.2016, 14:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/2.000)
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/2.000)

12. kolo
45. Sokol Kladno - BC Benešov 10.01.2016 10:30 77:57 (15:17 33:31 60:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 10.01.2016, 10:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Horník Michal (2.000/1.000)
Báča Adam (2.000/2.000)

46. Aritma Praha - BK Brandýs n.L. 10.01.2016 10:15 101:76 (33:15 57:37 83:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 10.01.2016, 10:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Lébl Martin (1.500/3.000)
Výborný Dominik (2.000/2.000)

47. Sluneta Ústí n.L. - BaK Plzeň 10.01.2016 10:00 57:55 (15:10 30:27 48:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 10.01.2016, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000)

48. Lokomotiva Liberec - Sparta Praha 10.01.2016 10:00 80:60 (20:15 43:31 57:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 10.01.2016, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.500/2.000)
Menšík Richard (1.500/2.000)

13. kolo
49. BK Brandýs n.L. - Sluneta Ústí n.L. 23.01.2016 16:00 51:74 (22:21 32:38 46:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 49

datum: 23.01.2016, 16:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.500/1.000)
Šupej Michal (2.000/1.500)

50. BC Benešov - Lokomotiva Liberec 23.01.2016 18:00 43:69 (4:17 15:41 27:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 23.01.2016, 18:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/1.500)
Scholzová Michaela (1.000/1.500)

51. Sparta Praha - Sokol Kladno 23.01.2016 17:00 54:49 (16:11 32:26 39:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 51

datum: 23.01.2016, 17:00:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Buršík Martin (1.500/2.000)
Pörner Marek (1.500/2.000)

52. BaK Plzeň - Aritma Praha 22.01.2016 19:00 50:76 (12:19 26:34 41:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 52

datum: 22.01.2016, 19:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (1.500/1.500)
Kubíček Jiří (1.500/2.000)

14. kolo
53. BC Benešov - Sluneta Ústí n.L. 24.01.2016 13:00 64:72 (13:19 30:39 50:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 53

datum: 24.01.2016, 13:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/2.000)
Scholzová Michaela (1.000/2.000)

54. BK Brandýs n.L. - Lokomotiva Liberec 24.01.2016 15:00 43:100 (8:22 21:47 29:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 24.01.2016, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Šupej Michal (3.000/1.000)

55. BaK Plzeň - Sokol Kladno 21.02.2016 11:30 60:53 (21:13 37:28 49:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 55

datum: 21.02.2016, 11:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Galajda Václav (1.000/2.000)
Karásek Jan (1.000/2.000)

56. Sparta Praha - Aritma Praha 24.01.2016 10:00 54:76 (16:16 24:35 35:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 56

datum: 24.01.2016, 10:00:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Buršík Martin (1.500/1.000)
Pörner Marek (1.500/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.