image

juniorky U19 / liga / ročník 2015/16 / skupina A


tabulka
1. TJ Slovan Litoměřice 20 18 2 1488:1017 38
2. USK Praha B 20 17 3 1442:877 37
3. BLK Slavia Praha 20 16 4 1665:1133 36
4. DBaK 20 14 6 1778:1148 34
5. Sokol Nusle 20 12 8 1195:1234 32
6. BK Baník Most 20 11 9 1151:1229 31
7. TJ Slovan Varnsdorf 20 8 12 1122:1268 28
8. Sokol Kladno 20 7 13 1150:1402 27
9. Aritma Praha 20 3 17 961:1667 23
10. BK Slovan Ústí nad Labem 20 3 17 1059:1396 23
11. TJ Lokomotiva Liberec 20 1 19 942:1582 21
1. kolo
1. Aritma Praha - Sokol Kladno 19.12.2015 13:00 60:49 (13:14 26:22 37:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 19.12.2015, 13:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/2.000)
Hejnic Jan (1.000/2.000)

2. Slovan Ústí n. L. - Baník Most 21.12.2015 17:45 53:59 (11:17 25:33 39:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 21.12.2015, 17:45:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/1.000)

3. USK Praha B - Slavia Praha 19.01.2016 18:00 49:39 (15:7 28:17 40:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 19.01.2016, 18:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.500)
Lejčko Jan (1.000/4.000)

4. Lokomotiva Liberec - Slovan Varnsdorf 19.12.2015 16:00 62:63 (15:15 25:32 46:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 19.12.2015, 16:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.500)
Mühlbach Martin (1.000/1.500)

5. DBaK - Sokol Nusle 28.01.2016 17:30 84:27 (28:4 49:9 60:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 28.01.2016, 17:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Kubíček Jiří (1.000/1.000)

2. kolo
6. Slovan Litoměřice - DBaK 10.10.2015 16:00 63:50 (16:11 26:23 51:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 10.10.2015, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/2.000)
Hendrych Jan (1.000/2.000)

7. Aritma Praha - Lokomotiva Liberec 10.10.2015 18:15 62:64 (16:16 33:26 47:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 10.10.2015, 18:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kočovský Dominik (2.000/1.500)
Zámostný Jindřich (3.000/1.500)

8. Sokol Kladno - Slovan Varnsdorf 09.10.2015 19:15 58:61 (6:16 18:34 34:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 09.10.2015, 19:15:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

9. Slovan Ústí n. L. - USK Praha B 10.10.2015 14:30 39:71 (6:21 20:33 24:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 10.10.2015, 14:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kočovský Dominik (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

10. Baník Most - Slavia Praha 10.10.2015 15:00 45:86 (13:16 21:38 36:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 10

datum: 10.10.2015, 15:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

3. kolo
11. Slovan Litoměřice - Sokol Nusle 11.10.2015 11:00 56:78 (10:18 26:36 35:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 11.10.2015, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/2.500)
Hendrych Jan (1.000/3.000)

12. Aritma Praha - Slovan Varnsdorf 11.10.2015 10:15 41:81 (16:19 23:44 37:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 11.10.2015, 10:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kočovský Dominik (2.000/1.500)
Zámostný Jindřich (2.000/1.500)

13. Sokol Kladno - Lokomotiva Liberec 11.10.2015 11:00 65:37 (17:4 31:18 48:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 11.10.2015, 11:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/2.000)
Jon Miloslav (1.000/2.000)

14. Slovan Ústí n. L. - Slavia Praha 11.10.2015 09:30 57:89 (15:21 28:48 39:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 11.10.2015, 09:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.000)
Vošahlík Marek (1.000/1.000)

15. Baník Most - USK Praha B 11.10.2015 10:00 19:105 (4:26 14:50 17:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 15

datum: 11.10.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (2.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

4. kolo
16. DBaK - USK Praha B 24.10.2015 18:00 63:66 (18:18 30:39 47:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 24.10.2015, 18:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.500/1.000)
Zámostný Jindřich (1.500/1.000)

17. Sokol Nusle - Slavia Praha 13.11.2015 15:45 59:54 (16:18 34:30 45:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 17

datum: 13.11.2015, 15:45:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Musil Jan (1.500/3.500)
Slanina Vladimír (1.500/3.500)

18. Lokomotiva Liberec - Slovan Ústí n. L. 24.10.2015 15:00 52:65 (16:11 25:32 42:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 18

datum: 24.10.2015, 15:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Šupej Michal (1.000/1.000)

19. Slovan Varnsdorf - Baník Most 17.11.2015 10:00 45:57 (15:18 30:32 40:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 19

datum: 17.11.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Anton Karel (2.500/1.000)
Šmíd Pavel (1.500/1.000)

20. Slovan Litoměřice - Aritma Praha 24.10.2015 14:00 80:43 (16:9 35:30 60:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 20

datum: 24.10.2015, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.500)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

5. kolo
21. DBaK - Slavia Praha 25.10.2015 09:00 77:86 (24:22 42:35 59:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 21

datum: 25.10.2015, 09:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/4.000)
Šupej Michal (1.000/1.000)

22. Sokol Nusle - USK Praha B 18.11.2015 17:45 44:69 (11:18 24:28 37:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 22

datum: 18.11.2015, 17:45:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Lejčko Jan (4.000/1.000)
Báča Adam (4.000/1.000)

23. Lokomotiva Liberec - Baník Most 10.11.2015 17:00 40:60 (10:15 16:34 23:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 23

datum: 10.11.2015, 17:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.500/1.000)
Šlaj Jiří (1.500/1.000)

24. Slovan Varnsdorf - Slovan Ústí n. L. 25.10.2015 14:30 71:54 (20:11 29:23 53:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 24

datum: 25.10.2015, 14:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.500/1.000)
Bohata Pavel (1.500/1.000)

25. Slovan Litoměřice - Sokol Kladno 25.10.2015 11:00 73:51 (16:9 36:24 59:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 25

datum: 25.10.2015, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/2.500)
Rosenberger Tomáš (1.000/2.500)

6. kolo
26. Aritma Praha - DBaK 07.11.2015 10:00 47:108 (11:36 21:72 35:92)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 26

datum: 07.11.2015, 10:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

27. Sokol Kladno - Sokol Nusle 07.11.2015 15:30 63:85 (14:17 34:37 52:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 27

datum: 07.11.2015, 15:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Holeš Daniel (3.000/4.000)
Zámostný Jindřich (3.000/4.000)

28. Slovan Ústí n. L. - Slovan Litoměřice 09.11.2015 17:45 50:71 (18:22 27:39 38:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 28

datum: 09.11.2015, 17:45:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Neuman Ladislav (1.000/1.000)

29. USK Praha B - Lokomotiva Liberec 07.11.2015 17:00 104:21 (27:4 45:6 81:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 29

datum: 07.11.2015, 17:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Jelínek Jan (1.000/1.000)
Ježek Václav (1.000/1.000)

30. Slavia Praha - Slovan Varnsdorf 07.11.2015 12:00 90:42 (18:15 42:24 64:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 30

datum: 07.11.2015, 12:00:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/2.000)
Mareš Jan (1.000/2.000)

7. kolo
31. Aritma Praha - Sokol Nusle 08.11.2015 10:15 32:61 (9:22 16:38 25:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 31

datum: 08.11.2015, 10:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.000/2.000)
Zámostný Jindřich (1.000/2.000)

32. Sokol Kladno - DBaK 08.11.2015 11:00 48:90 (12:14 23:34 37:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 32

datum: 08.11.2015, 11:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.500/1.500)
Šlaj Jiří (1.500/1.500)

33. Baník Most - Slovan Litoměřice 08.11.2015 10:00 47:70 (11:21 21:47 37:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 33

datum: 08.11.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

34. USK Praha B - Slovan Varnsdorf 08.11.2015 11:00 73:27 (24:2 38:9 57:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 34

datum: 08.11.2015, 11:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Jelínek Jan (1.000/1.500)
Ježek Václav (1.000/1.500)

35. Slavia Praha - Lokomotiva Liberec 08.11.2015 10:00 113:45 (34:16 58:26 85:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 35

datum: 08.11.2015, 10:00:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Mareš Jan (1.000/1.000)

8. kolo
36. DBaK - Lokomotiva Liberec 21.11.2015 18:30 94:53 (31:9 52:22 69:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 36

datum: 21.11.2015, 18:30:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (2.000/2.500)
Ježek Václav (2.000/2.500)

37. Sokol Nusle - Slovan Varnsdorf 21.11.2015 14:00 76:39 (19:14 43:19 60:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 37

datum: 21.11.2015, 14:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Pačovský Jan (1.000/1.500)
Theodor Pavel (1.000/1.500)

38. Slovan Litoměřice - USK Praha B 21.11.2015 17:00 72:53 (11:12 30:21 53:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 38

datum: 21.11.2015, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (3.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.500/1.000)

39. Aritma Praha - Slovan Ústí n. L. 21.11.2015 18:15 71:54 (23:15 39:31 55:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 39

datum: 21.11.2015, 18:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Kočovský Dominik (1.000/1.000)

40. Sokol Kladno - Baník Most 21.11.2015 18:00 52:75 (8:23 22:37 34:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 40

datum: 21.11.2015, 18:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Tax Tomáš (3.000/1.000)
Zámostný Jindřich (2.500/1.000)

9. kolo
41. DBaK - Slovan Varnsdorf 22.11.2015 11:30 75:52 (17:6 36:18 62:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 41

datum: 22.11.2015, 11:30:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (2.500/3.000)
Ježek Václav (2.500/3.000)

42. Sokol Nusle - Lokomotiva Liberec 22.11.2015 11:00 90:26 (15:10 46:14 66:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 42

datum: 22.11.2015, 11:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Pačovský Jan (1.000/1.000)
Theodor Pavel (1.000/1.000)

43. Slovan Litoměřice - Slavia Praha 22.11.2015 12:30 80:69 (16:13 38:22 61:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 43

datum: 22.11.2015, 12:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (3.000/4.000)
Šlaj Jiří (1.500/4.000)

44. Aritma Praha - Baník Most 22.11.2015 10:15 45:63 (13:17 26:42 32:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 44

datum: 22.11.2015, 10:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Kočovský Dominik (1.500/1.000)

45. Sokol Kladno - Slovan Ústí n. L. 22.11.2015 11:30 86:51 (23:10 40:20 64:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 45

datum: 22.11.2015, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Tax Tomáš (3.000/1.000)
Zámostný Jindřich (3.000/1.000)

10. kolo
46. Slovan Ústí n. L. - DBaK 23.11.2015 17:45 51:83 (10:24 27:43 38:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 46

datum: 23.11.2015, 17:45:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

47. Baník Most - Sokol Nusle 05.12.2015 10:00 73:55 (16:20 28:28 48:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 47

datum: 05.12.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/3.000)
Nesper Jindřich (1.000/3.000)

48. USK Praha B - Aritma Praha 05.12.2015 15:30 99:25 (26:4 50:11 76:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 48

datum: 05.12.2015, 15:30:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Vágnerová Tereza (1.000/1.000)
Scholzová Michaela (1.000/1.000)

49. Slavia Praha - Sokol Kladno 05.12.2015 10:30 83:58 (18:12 36:25 65:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 49

datum: 05.12.2015, 10:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Holeš Daniel (2.000/2.500)
Pörner Marek (2.000/2.500)

50. Lokomotiva Liberec - Slovan Litoměřice 05.12.2015 17:00 31:85 (4:15 17:25 24:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 50

datum: 05.12.2015, 17:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.500)
Mühlbach Martin (1.000/1.500)

11. kolo
51. Slovan Ústí n. L. - Sokol Nusle 06.12.2015 09:30 52:57 (13:15 32:30 38:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 51

datum: 06.12.2015, 09:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/2.000)
Nesper Jindřich (1.000/3.000)

52. Baník Most - DBaK 12.01.2016 18:30 61:68 (12:17 27:36 44:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 52

datum: 12.01.2016, 18:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.500)
Nesper Jindřich (1.000/1.500)

53. USK Praha B - Sokol Kladno 06.12.2015 12:00 70:50 (19:14 35:26 55:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 53

datum: 06.12.2015, 12:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Vágnerová Tereza (1.000/1.000)
Scholzová Michaela (1.000/1.000)

54. Slavia Praha - Aritma Praha 06.12.2015 10:15 118:35 (33:4 59:16 86:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 54

datum: 06.12.2015, 10:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.000/1.000)
Pörner Marek (1.000/1.000)

55. Slovan Varnsdorf - Slovan Litoměřice 06.12.2015 12:30 55:66 (18:22 27:36 44:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 55

datum: 06.12.2015, 12:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/2.500)
Rosenberger Tomáš (1.500/2.500)

12. kolo
56. Sokol Kladno - Aritma Praha 20.12.2015 11:00 79:57 (27:17 41:30 62:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 56

datum: 20.12.2015, 11:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Šupej Michal (1.500/1.000)
Zámostný Jindřich (1.500/1.000)

57. Baník Most - Slovan Ústí n. L. 20.12.2015 10:00 54:45 (17:16 32:25 40:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 57

datum: 20.12.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

58. Slavia Praha - USK Praha B 13.01.2016 18:00 67:59 (21:10 33:23 50:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 58

datum: 13.01.2016, 18:00:00

místo: sportovní hala Zličín, Praha 5

rozhodčí:
Kočovský Dominik (4.000/2.000)
Tax Tomáš (4.000/2.000)

59. Slovan Varnsdorf - Lokomotiva Liberec 20.12.2015 14:00 77:34 (20:6 39:15 61:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 59

datum: 20.12.2015, 14:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.500/1.000)
Šlaj Jiří (1.500/1.000)

60. Sokol Nusle - DBaK 15.01.2016 17:50 46:106 (15:35 27:66 35:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 60

datum: 15.01.2016, 17:50:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.500/1.000)
Lébl Martin (1.500/1.000)

13. kolo
61. Sokol Nusle - Slovan Litoměřice 16.01.2016 10:00 51:91 (18:27 27:49 43:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 61

datum: 16.01.2016, 10:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Šupej Michal (4.000/1.000)
Zámostný Jindřich (4.000/1.000)

62. Slovan Varnsdorf - Aritma Praha 16.01.2016 17:30 67:66 (12:15 35:29 53:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 62

datum: 16.01.2016, 17:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.500/1.000)
Šmíd Pavel (1.500/1.000)

63. Lokomotiva Liberec - Sokol Kladno 16.01.2016 17:00 64:75 (17:17 36:32 48:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 63

datum: 16.01.2016, 17:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.500/2.000)
Šmůla Petr (1.500/2.000)

64. Slavia Praha - Slovan Ústí n. L. 16.01.2016 11:00 98:49 (19:14 43:26 64:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 64

datum: 16.01.2016, 11:00:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:
Pačovský Jan (2.500/1.000)
Barták Dominik (3.000/1.000)

65. USK Praha B - Baník Most 16.01.2016 17:00 74:52 (19:15 32:32 52:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 65

datum: 16.01.2016, 17:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Šupej Michal (1.000/2.000)
Zámostný Jindřich (1.000/2.000)

14. kolo
66. DBaK - Slovan Litoměřice 17.01.2016 11:45 52:80 (15:7 26:24 40:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 66

datum: 17.01.2016, 11:45:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/2.000)
Kočovský Dominik (1.000/2.000)

67. Lokomotiva Liberec - Aritma Praha 17.01.2016 12:30 63:84 (14:25 33:47 45:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 67

datum: 17.01.2016, 12:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

68. Slovan Varnsdorf - Sokol Kladno 17.01.2016 13:00 42:52 (11:7 25:22 33:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 68

datum: 17.01.2016, 13:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.500/2.000)
Šmůla Petr (1.500/2.000)

69. USK Praha B - Slovan Ústí n. L. 17.01.2016 13:00 66:51 (19:12 33:29 50:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 69

datum: 17.01.2016, 13:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Pačovský Jan (1.000/1.000)
Scholzová Michaela (1.000/1.000)

70. Slavia Praha - Baník Most 17.01.2016 10:00 66:49 (16:22 20:29 40:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 70

datum: 17.01.2016, 10:00:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:
Pačovský Jan (2.000/1.000)
Scholzová Michaela (1.000/1.000)

15. kolo
71. Slavia Praha - DBaK 30.01.2016 13:45 67:80 (10:22 34:39 57:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 71

datum: 30.01.2016, 13:45:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

72. USK Praha B - Sokol Nusle 30.01.2016 17:30 68:23 (15:9 32:13 52:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 72

datum: 30.01.2016, 17:30:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Vošahlík Marek (1.000/1.000)

73. Baník Most - Lokomotiva Liberec 02.02.2016 18:30 72:37 (22:8 45:13 63:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 73

datum: 02.02.2016, 18:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.500)
Nesper Jindřich (1.000/1.500)

74. Slovan Ústí n. L. - Slovan Varnsdorf 16.02.2016 17:00 53:54 (12:10 17:23 31:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 74

datum: 16.02.2016, 17:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

75. Sokol Kladno - Slovan Litoměřice 30.01.2016 15:00 46:80 (12:20 19:33 30:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 75

datum: 30.01.2016, 15:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Lejčko Jan (4.000/1.000)
Tax Tomáš (4.000/2.000)

16. kolo
76. USK Praha B - DBaK 31.01.2016 11:30 67:50 (22:12 39:27 50:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 76

datum: 31.01.2016, 11:30:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Vošahlík Marek (1.000/1.000)

77. Slavia Praha - Sokol Nusle 31.01.2016 09:45 111:60 (34:15 60:33 87:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 77

datum: 31.01.2016, 09:45:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.000)
Tax Tomáš (1.000/1.000)

78. Slovan Ústí n. L. - Lokomotiva Liberec 22.02.2016 17:45 62:37 (16:10 27:19 40:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 78

datum: 22.02.2016, 17:45:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Bohata Pavel (1.000/1.000)

79. Baník Most - Slovan Varnsdorf 31.01.2016 11:00 60:53 (22:15 31:33 41:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 79

datum: 31.01.2016, 11:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/2.000)
Eisner Petr (1.000/1.500)

80. Aritma Praha - Slovan Litoměřice 31.01.2016 10:15 47:88 (16:20 29:46 42:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 80

datum: 31.01.2016, 10:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Lébl Martin (2.000/1.500)
Zámostný Jindřich (1.500/3.500)

17. kolo
81. Sokol Nusle - Aritma Praha 13.02.2016 18:00 78:59 (15:21 41:37 57:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 81

datum: 13.02.2016, 18:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Kocián Michal (2.000/1.000)
Tax Tomáš (2.000/1.000)

82. DBaK - Sokol Kladno 13.02.2016 18:00 120:50 (30:17 59:31 90:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 82

datum: 13.02.2016, 18:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/2.500)
Hendrych Jan (1.000/2.500)

83. Slovan Litoměřice - Baník Most 13.02.2016 10:00 53:45 (21:14 31:30 41:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 83

datum: 13.02.2016, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.500/1.000)

84. Slovan Varnsdorf - USK Praha B 13.02.2016 17:30 51:52 (14:18 28:29 38:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 84

datum: 13.02.2016, 17:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Bohata Pavel (3.000/1.000)
Mašek Tomáš (3.000/1.000)

85. Lokomotiva Liberec - Slavia Praha 13.02.2016 17:00 67:88 (12:22 33:42 47:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 85

datum: 13.02.2016, 17:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Lébl Martin (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

18. kolo
86. DBaK - Aritma Praha 14.02.2016 09:30 175:42 (30:18 78 : 28 124:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 86

datum: 14.02.2016, 09:30:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

87. Sokol Nusle - Sokol Kladno 14.02.2016 10:00 58:60 (16:16 36:25 49:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 87

datum: 14.02.2016, 10:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Vágnerová Tereza (2.000/2.500)
Kocfelda Jiří (4.000/2.500)

88. Slovan Litoměřice - Slovan Ústí n. L. 14.02.2016 13:00 90:47 (24:12 46:18 73:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 88

datum: 14.02.2016, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000)
Vávrová Veronika (1.000/1.000)

89. Lokomotiva Liberec - USK Praha B 14.02.2016 10:00 61:77 (16:25 32:47 51:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 89

datum: 14.02.2016, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Lébl Martin (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

90. Slovan Varnsdorf - Slavia Praha 14.02.2016 12:30 68:98 (14:24 33:44 48:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 90

datum: 14.02.2016, 12:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Bohata Pavel (3.000/1.000)
Mašek Tomáš (3.000/1.000)

19. kolo
91. Slovan Varnsdorf - DBaK 27.02.2016 14:30 77:71 (15:17 30:39 55:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 91

datum: 27.02.2016, 14:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/2.000)
Rosenberger Tomáš (1.500/2.000)

92. Lokomotiva Liberec - Sokol Nusle 26.01.2016 17:00 49:55 (11:19 31:38 43:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 92

datum: 26.01.2016, 17:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.500)
Kouba Dalibor (1.000/1.500)

93. Slavia Praha - Slovan Litoměřice 27.02.2016 17:15 75:66 (18:22 29:31 47:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 93

datum: 27.02.2016, 17:15:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/3.500)
Lébl Martin (3.500/3.000)

94. Baník Most - Aritma Praha 27.02.2016 16:00 94:30 (29:2 50:15 67:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 94

datum: 27.02.2016, 16:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

95. Slovan Ústí n. L. - Sokol Kladno 27.02.2016 15:00 67:70 (12:16 27:29 52:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 95

datum: 27.02.2016, 15:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Menšík Richard (3.000/2.000)
Šmíd Pavel (1.000/2.000)

20. kolo
96. Lokomotiva Liberec - DBaK 28.02.2016 10:00 67:103 (12:29 24:54 44:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 96

datum: 28.02.2016, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Báča Adam (1.000/1.000)

97. Slovan Varnsdorf - Sokol Nusle 05.02.2016 18:30 54:57 (12:18 20:32 38:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 97

datum: 05.02.2016, 18:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.000)
Mašek Tomáš (1.500/1.000)

98. USK Praha B - Slovan Litoměřice 28.02.2016 10:00 52:63 (10:25 24:38 39:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 98

datum: 28.02.2016, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/3.500)
Lébl Martin (1.000/3.000)

99. Slovan Ústí n. L. - Aritma Praha 28.02.2016 10:00 60:54 (14:12 27:29 45:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 99

datum: 28.02.2016, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

100. Baník Most - Sokol Kladno 28.02.2016 09:00 79:51 (21:14 39:27 64:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 100

datum: 28.02.2016, 09:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/3.000)
Nesper Jindřich (1.000/3.000)

21. kolo
101. Sokol Nusle - Slovan Ústí n. L. 29.09.2015 17:45 59:47 (18:12 30:27 39:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 101

datum: 29.09.2015, 17:45:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

102. DBaK - Baník Most 26.09.2015 16:00 125:46 (37:11 61:26 93:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 102

datum: 26.09.2015, 16:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Musil Jan (1.000/1.000)

103. Sokol Kladno - USK Praha B 26.09.2015 17:00 37:79 (5:15 13:32 22:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 103

datum: 26.09.2015, 17:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (2.500/1.000)
Hejnic Jan (2.500/1.000)

104. Aritma Praha - Slavia Praha 26.09.2015 18:15 38:97 (12:21 19:43 30:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 104

datum: 26.09.2015, 18:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kučera Vít (1.000/1.000)
Báča Adam (1.500/1.000)

105. Slovan Litoměřice - Slovan Varnsdorf 25.09.2015 18:15 73:43 (16:10 39:20 58:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 105

datum: 25.09.2015, 18:15:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.500)
Šmíd Pavel (1.000/1.500)

22. kolo
106. DBaK - Slovan Ústí n. L. 27.09.2015 09:30 104:52 (38:11 55:26 78:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 106

datum: 27.09.2015, 09:30:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Musil Jan (1.000/1.000)

107. Sokol Nusle - Baník Most 08.10.2015 16:15 76:41 (14:4 37:17 57:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 107

datum: 08.10.2015, 16:15:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Lébl Martin (1.000/1.000)

108. Aritma Praha - USK Praha B 27.09.2015 10:15 23:89 (6:23 12:41 14:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 108

datum: 27.09.2015, 10:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.500/1.000)
Báča Adam (1.500/1.000)

109. Sokol Kladno - Slavia Praha 27.09.2015 15:00 50:71 (14:10 18:35 31:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 109

datum: 27.09.2015, 15:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Peterková Lucie (2.500/1.000)
Hejnic Jan (2.500/1.000)

110. Slovan Litoměřice - Lokomotiva Liberec 27.09.2015 12:00 88:32 (20:8 50:15 62:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 110

datum: 27.09.2015, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.500)
Šlaj Jiří (1.000/1.500)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC