image

juniorky U19 / liga / ročník 2015/16 / skupina B


tabulka
1. BK Pliska Studánka Pardubice 20 19 1 1542:941 39
2. BK Žabiny Brno B 20 16 4 1628:1055 36
3. Sokol ZVUS Hradec Králové B 20 14 6 1400:1042 34
4. BK Havířov 20 14 6 1367:1032 34
5. Jiskra Kyjov 20 14 6 1217:1121 34
6. BSK Continental TJ Jičín 20 11 9 1253:1297 31
7. Basket Poděbrady 20 7 13 1071:1380 27
8. SBŠ Ostrava B 20 5 15 1083:1361 25
9. BK Brandýs nad Labem 20 5 15 1055:1366 25
10. BK Příbor 20 4 16 1064:1461 24
11. Basket Pastelka MB 20 1 19 771:1395 21
1. kolo
129. Jiskra Kyjov - SBŠ Ostrava B 19.12.2015 16:30 65:45 (21:9 34:23 52:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 129

datum: 19.12.2015, 16:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/1.000)
Petrák Jakub (1.000/1.000)

130. BK Příbor - BK Havířov 19.12.2015 17:00 50:93 (7:24 20:41 32:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 130

datum: 19.12.2015, 17:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Konvička Jan (1.000/1.000)

131. BK Brandýs n.L. - Basket Pastelka MB 17.12.2015 18:00 45:57 (9:12 19:27 25:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 131

datum: 17.12.2015, 18:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.500)
Zámostný Jindřich (1.000/1.500)

132. BSK CTJ Jičín - Sokol ZVUS H. Králové B 15.12.2015 18:00 55:87 (13:20 31:42 44:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 132

datum: 15.12.2015, 18:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Kuřitka Pavel (1.000/1.000)

133. Studánka Pardubice - Žabiny Brno B 19.12.2015 16:00 61:39 (8:8 21:14 45:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 133

datum: 19.12.2015, 16:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/2.000)
Zítko Tomáš (1.000/2.000)

2. kolo
134. Basket Poděbrady - Žabiny Brno B 10.10.2015 16:00 61:74 (14:28 31:44 49:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 134

datum: 10.10.2015, 16:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Barták Dominik (2.000/1.500)
Svoboda Martin (2.000/1.500)

135. Jiskra Kyjov - BSK CTJ Jičín 10.10.2015 15:15 67:48 (16:10 31:19 50:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 135

datum: 10.10.2015, 15:15:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Jakubík Petr (3.000/2.000)
Rozmanová Markéta (3.000/3.000)

136. SBŠ Ostrava B - Sokol ZVUS H. Králové B 10.10.2015 13:15 51:66 (17:19 32:40 43:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 136

datum: 10.10.2015, 13:15:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)
Kocurek Ondřej (1.000/1.000)

137. BK Příbor - BK Brandýs n.L. 16.01.2016 12:00 54:60 (12:20 21:34 37:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 137

datum: 16.01.2016, 12:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Opletal Petr (1.000/1.000)

*138. BK Havířov - Basket Pastelka MB 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 138

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. kolo
139. Basket Poděbrady - Studánka Pardubice 11.10.2015 10:00 56:77 (11:22 28:45 40:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 139

datum: 11.10.2015, 10:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Barták Dominik (2.000/1.000)
Svoboda Martin (2.000/1.500)

140. Jiskra Kyjov - Sokol ZVUS H. Králové B 11.10.2015 11:00 55:63 (17:20 28:36 41:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 140

datum: 11.10.2015, 11:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Jakubík Petr (3.000/1.000)
Rozmanová Markéta (3.000/1.000)

141. SBŠ Ostrava B - BSK CTJ Jičín 11.10.2015 11:15 44:52 (9:8 22:22 30:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 141

datum: 11.10.2015, 11:15:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.500)
Kocurek Ondřej (1.000/2.000)

*142. BK Příbor - Basket Pastelka MB 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 142

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

143. BK Havířov - BK Brandýs n.L. 17.01.2016 09:00 73:42 (24:6 40:23 52:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 143

datum: 17.01.2016, 09:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Stančík Robin (1.000/1.000)

4. kolo
144. Studánka Pardubice - BK Brandýs n.L. 24.10.2015 09:00 94:48 (20:10 41:24 70:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 144

datum: 24.10.2015, 09:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.000)
Mareš Roman (1.000/1.000)

145. Žabiny Brno B - Basket Pastelka MB 24.10.2015 14:00 128:45 (40:20 75:25 97:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 145

datum: 24.10.2015, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.500/1.000)
Nehoda Pavel (1.500/1.000)

146. BSK CTJ Jičín - BK Příbor 24.10.2015 15:30 79:57 (18:11 35:31 63:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 146

datum: 24.10.2015, 15:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Mühlbach Martin (2.000/1.000)
Pačovský Jan (2.000/1.000)

147. Sokol ZVUS H. Králové B - BK Havířov 24.10.2015 15:00 66:59 (14:12 23:30 46:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 147

datum: 24.10.2015, 15:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Zítko Tomáš (1.000/1.000)

148. Basket Poděbrady - SBŠ Ostrava B 24.10.2015 12:00 78:64 (10:19 24:33 55:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 148

datum: 24.10.2015, 12:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Lébl Martin (1.500/2.500)
Mareš Jan (1.500/2.500)

5. kolo
149. Studánka Pardubice - Basket Pastelka MB 25.10.2015 11:00 81:28 (17:6 34:16 61:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 149

datum: 25.10.2015, 11:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.500)
Mareš Roman (1.000/1.500)

150. Žabiny Brno B - BK Brandýs n.L. 28.10.2015 10:30 99:61 (30:19 50:39 76:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 150

datum: 28.10.2015, 10:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin (1.500/1.000)
Kubiš Michal (1.500/1.000)

151. BSK CTJ Jičín - BK Havířov 25.10.2015 09:00 66:71 (18:18 30:33 40:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 151

datum: 25.10.2015, 09:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Mühlbach Martin (2.500/1.000)
Pačovský Jan (2.500/1.000)

152. Sokol ZVUS H. Králové B - BK Příbor 25.10.2015 09:30 98:48 (28:6 53:20 74:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 152

datum: 25.10.2015, 09:30:00

místo: hala ZŠ Kukleny, Hradec Králové - Kukleny

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Zítko Tomáš (1.000/1.000)

153. Basket Poděbrady - Jiskra Kyjov 25.10.2015 13:00 54:78 (11:22 33:40 50:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 153

datum: 25.10.2015, 13:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.500/1.500)
Lébl Martin (1.500/1.500)

6. kolo
154. Jiskra Kyjov - Studánka Pardubice 07.11.2015 16:15 68:55 (16:18 36:30 47:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 154

datum: 07.11.2015, 16:15:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/1.000)
Petrák Jakub (1.000/1.000)

155. SBŠ Ostrava B - Žabiny Brno B 07.11.2015 16:45 44:77 (10:21 22:36 37:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 155

datum: 07.11.2015, 16:45:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Cikánek Ondřej (1.000/2.000)
Hlobil Jan (1.000/2.000)

156. BK Havířov - Basket Poděbrady 07.11.2015 18:00 96:45 (24:16 46:24 63:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 156

datum: 07.11.2015, 18:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/2.000)
Opršal Martin (1.000/2.000)

157. BK Brandýs n.L. - BSK CTJ Jičín 07.11.2015 12:00 50:81 (15:22 27:35 33:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 157

datum: 07.11.2015, 12:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Báča Adam (2.500/2.500)
Kocián Michal (2.000/2.500)

158. Basket Pastelka MB - Sokol ZVUS H. Králové B 07.11.2015 18:00 37:85 (8:23 14:43 23:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 158

datum: 07.11.2015, 18:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.500/1.000)
Tax Tomáš (2.500/1.000)

7. kolo
159. Jiskra Kyjov - Žabiny Brno B 08.11.2015 11:00 68:52 (21:15 31:29 57:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 159

datum: 08.11.2015, 11:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/2.000)
Petrák Jakub (1.000/2.000)

160. SBŠ Ostrava B - Studánka Pardubice 08.11.2015 13:15 46:62 (13:15 25:30 36:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 160

datum: 08.11.2015, 13:15:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Cikánek Ondřej (1.000/1.000)
Hlobil Jan (1.000/1.000)

161. BK Příbor - Basket Poděbrady 08.11.2015 08:30 64:56 (16:14 30:25 44:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 161

datum: 08.11.2015, 08:30:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/2.000)
Stančík Robin (1.000/2.000)

162. BK Brandýs n.L. - Sokol ZVUS H. Králové B 08.11.2015 11:00 42:66 (9:15 24:32 34:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 162

datum: 08.11.2015, 11:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Báča Adam (2.500/1.000)
Kocián Michal (2.000/1.000)

163. Basket Pastelka MB - BSK CTJ Jičín 08.11.2015 09:00 45:65 (7:16 26:46 36:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 163

datum: 08.11.2015, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.500/2.000)
Tax Tomáš (2.500/2.000)

8. kolo
164. Studánka Pardubice - BSK CTJ Jičín 21.11.2015 17:00 73:52 (12:12 30:19 54:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 164

datum: 21.11.2015, 17:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Lébl Martin (1.000/3.000)
Výborný Dominik (1.000/2.000)

165. Žabiny Brno B - Sokol ZVUS H. Králové B 21.11.2015 15:00 72:54 (17:9 36:26 56:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 165

datum: 21.11.2015, 15:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.500/1.000)
Fanta Jiří (1.500/1.000)

166. Basket Poděbrady - Basket Pastelka MB 13.01.2016 18:45 70:37 (14:9 32:21 54:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 166

datum: 13.01.2016, 18:45:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Lébl Martin (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.000)

167. Jiskra Kyjov - BK Příbor 21.11.2015 12:00 60:49 (9:10 26:31 41:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 167

datum: 21.11.2015, 12:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000)
Melichárek Ivo (1.000/1.000)

168. SBŠ Ostrava B - BK Havířov 21.11.2015 11:30 36:68 (4:16 12:29 18:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 168

datum: 21.11.2015, 11:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000)
Menšík Jan (1.000/1.000)

9. kolo
169. Studánka Pardubice - Sokol ZVUS H. Králové B 25.11.2015 18:30 70:55 (16:12 34:32 50:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 169

datum: 25.11.2015, 18:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/1.000)
Černý Jan (1.000/1.000)

170. Žabiny Brno B - BSK CTJ Jičín 22.11.2015 08:00 95:41 (24:3 44:18 71:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 170

datum: 22.11.2015, 08:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.500/1.500)
Válek Jakub (1.500/1.500)

171. Basket Poděbrady - BK Brandýs n.L. 08.12.2015 18:15 55:48 (9:15 19:26 39:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 171

datum: 08.12.2015, 18:15:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Mareš Jan (1.500/1.000)
Lébl Martin (1.500/1.000)

172. Jiskra Kyjov - BK Havířov 22.11.2015 12:45 60:51 (21:16 37:28 48:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 172

datum: 22.11.2015, 12:45:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/3.000)
Melichárek Ivo (1.000/1.000)

173. SBŠ Ostrava B - BK Příbor 22.11.2015 12:15 67:60 (19:13 36:30 58:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 173

datum: 22.11.2015, 12:15:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000)
Menšík Jan (1.000/1.000)

10. kolo
174. BK Příbor - Studánka Pardubice 05.12.2015 12:00 60:77 (18:26 30:42 44:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 174

datum: 05.12.2015, 12:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Stančík Robin (1.000/1.000)
Kocurek Ondřej (1.000/1.000)

175. BK Havířov - Žabiny Brno B 05.12.2015 18:00 75:70 (21:17 44:27 63:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 175

datum: 05.12.2015, 18:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
K Ondřej (1.000/2.000)
Stančík Robin (1.000/2.000)

176. BK Brandýs n.L. - Jiskra Kyjov 05.12.2015 16:00 50:69 (13:22 27:41 36:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 176

datum: 05.12.2015, 16:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Kočovský Dominik (1.000/1.000)

177. Basket Pastelka MB - SBŠ Ostrava B 05.12.2015 18:00 51:73 (10:24 25:46 37:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 177

datum: 05.12.2015, 18:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Báča Adam (3.500/1.000)
Kocián Michal (3.500/1.000)

178. Sokol ZVUS H. Králové B - Basket Poděbrady 05.12.2015 13:00 93:58 (19:14 40:25 66:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 178

datum: 05.12.2015, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Pačovský Jan (1.000/1.000)

11. kolo
179. BK Příbor - Žabiny Brno B 06.12.2015 11:00 69:101 (13:17 30:50 50:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 179

datum: 06.12.2015, 11:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Stančík Robin (1.000/1.500)
Kocurek Ondřej (1.000/1.500)

180. BK Havířov - Studánka Pardubice 06.12.2015 09:00 64:65 (18:12 34:26 47:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 180

datum: 06.12.2015, 09:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.500)
K Ondřej (1.000/1.500)

181. BK Brandýs n.L. - SBŠ Ostrava B 06.12.2015 09:00 56:53 (18:8 28:23 43:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 181

datum: 06.12.2015, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Kočovský Dominik (1.000/1.000)

182. Basket Pastelka MB - Jiskra Kyjov 06.12.2015 09:00 34:60 (9:22 17:32 27:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 182

datum: 06.12.2015, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Báča Adam (2.000/1.000)
Kocián Michal (2.000/1.000)

183. BSK CTJ Jičín - Basket Poděbrady 06.12.2015 09:30 74:64 (16:16 36:29 52:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 183

datum: 06.12.2015, 09:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/2.000)
Mühlbach Martin (1.500/2.000)

12. kolo
184. SBŠ Ostrava B - Jiskra Kyjov 20.12.2015 11:30 35:69 (8:22 20:28 30:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 184

datum: 20.12.2015, 11:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Cikánek Ondřej (1.000/1.000)

185. BK Havířov - BK Příbor 20.12.2015 10:00 79:39 (13:12 33:21 56:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 185

datum: 20.12.2015, 10:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.000)
Kocurek Ondřej (1.000/1.000)

186. Basket Pastelka MB - BK Brandýs n.L. 19.01.2016 18:45 47:72 (10:22 28:39 39:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 186

datum: 19.01.2016, 18:45:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Tax Tomáš (1.000/1.000)
Kočovský Dominik (1.000/1.000)

187. Sokol ZVUS H. Králové B - BSK CTJ Jičín 20.12.2015 09:00 63:49 (13:12 28:27 47:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 187

datum: 20.12.2015, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Zítko Tomáš (1.000/2.000)
Scholzová Michaela (1.000/1.500)

188. Žabiny Brno B - Studánka Pardubice 20.12.2015 10:30 60:69 (17:17 33:32 46:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 188

datum: 20.12.2015, 10:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Komprs Michal (1.500/1.000)
Kubiš Michal (1.500/1.000)

13. kolo
189. Studánka Pardubice - Basket Poděbrady 16.01.2016 19:30 101:26 (20:5 46:12 68:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 189

datum: 16.01.2016, 19:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kocfelda Jiří (1.000/2.000)
Tax Tomáš (1.000/2.000)

190. Sokol ZVUS H. Králové B - Jiskra Kyjov 16.01.2016 18:00 76:40 (24:11 36:24 56:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 190

datum: 16.01.2016, 18:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Lukeš Petr (1.000/1.000)

191. BSK CTJ Jičín - SBŠ Ostrava B 16.01.2016 17:00 74:64 (18:12 40:31 57:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 191

datum: 16.01.2016, 17:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.500/1.000)
Theodor Pavel (2.000/1.000)

192. Basket Pastelka MB - BK Příbor 10.10.2015 18:00 64:71 (13:13 30:33 43:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 192

datum: 10.10.2015, 18:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Mühlbach Martin (3.000/1.000)
Stejskal Matěj (4.000/1.000)

193. BK Brandýs n.L. - BK Havířov 10.10.2015 16:00 42:81 (10:15 23:43 33:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 193

datum: 10.10.2015, 16:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kocfelda Jiří (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

14. kolo
194. Žabiny Brno B - Basket Poděbrady 17.01.2016 14:00 101:33 (25:5 53:12 78:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 194

datum: 17.01.2016, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Fialová Viola (1.500/2.000)
Veis Martin (1.500/2.000)

195. BSK CTJ Jičín - Jiskra Kyjov 17.01.2016 10:00 76:72 (19:7 40:21 59:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 195

datum: 17.01.2016, 10:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Barták Dominik (2.500/3.500)
Theodor Pavel (3.500/3.500)

196. Sokol ZVUS H. Králové B - SBŠ Ostrava B 17.01.2016 13:00 89:47 (22:14 41:24 60:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 196

datum: 17.01.2016, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/1.000)
Theodor Pavel (1.000/1.000)

197. BK Brandýs n.L. - BK Příbor 11.10.2015 09:00 63:46 (12:5 30:23 46:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 197

datum: 11.10.2015, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kocfelda Jiří (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

198. Basket Pastelka MB - BK Havířov 11.10.2015 08:30 40:83 (15:20 23:48 30:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 198

datum: 11.10.2015, 08:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Mühlbach Martin (2.000/1.000)
Stejskal Matěj (3.500/1.000)

15. kolo
199. Basket Pastelka MB - Studánka Pardubice 30.01.2016 18:00 26:116 (3:33 17:60 19:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 199

datum: 30.01.2016, 18:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Báča Adam (1.000/1.000)
Kocfelda Jiří (1.000/1.000)

200. BK Brandýs n.L. - Žabiny Brno B 30.01.2016 17:00 55:89 (13:18 28:44 40:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 200

datum: 30.01.2016, 17:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.500)
Šmůla Petr (1.000/1.500)

201. BK Havířov - BSK CTJ Jičín 30.01.2016 18:00 84:62 (21:19 37:25 64:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 201

datum: 30.01.2016, 18:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/2.000)
Dombrovský Filip (1.000/1.500)

202. BK Příbor - Sokol ZVUS H. Králové B 30.01.2016 14:00 64:61 (10:22 29:36 53:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 202

datum: 30.01.2016, 14:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Válek Jakub (2.000/1.000)
Bešina Štefan (2.000/1.000)

203. Jiskra Kyjov - Basket Poděbrady 30.01.2016 17:00 51:41 (17:13 28:21 40:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 203

datum: 30.01.2016, 17:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/2.000)
Fanta Jiří (1.000/2.000)

16. kolo
204. BK Brandýs n.L. - Studánka Pardubice 31.01.2016 10:00 51:93 (12:29 19:51 34:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 204

datum: 31.01.2016, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000)
Šmůla Petr (1.000/1.000)

205. Basket Pastelka MB - Žabiny Brno B 31.01.2016 09:00 47:73 (13:22 21:42 38:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 205

datum: 31.01.2016, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Kocfelda Jiří (1.000/1.500)
Kejklíček Roman (1.000/1.500)

206. BK Příbor - BSK CTJ Jičín 31.01.2016 11:00 64:73 (12:20 27:38 51:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 206

datum: 31.01.2016, 11:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.500)
Bešina Štefan (1.000/2.500)

207. BK Havířov - Sokol ZVUS H. Králové B 31.01.2016 10:00 70:42 (13:15 39:25 52:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 207

datum: 31.01.2016, 10:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)
Dombrovský Filip (1.000/1.000)

208. SBŠ Ostrava B - Basket Poděbrady 31.01.2016 11:00 52:75 (13:21 19:41 32:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 208

datum: 31.01.2016, 11:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/2.000)
Hecl Jan (1.000/2.000)

17. kolo
209. Žabiny Brno B - Jiskra Kyjov 13.02.2016 10:00 75:44 (25:11 41:15 54:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 209

datum: 13.02.2016, 10:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Komprs Michal (1.500/1.000)
Dudek Jan (1.500/1.000)

210. Studánka Pardubice - SBŠ Ostrava B 13.02.2016 15:00 92:39 (20:8 39:12 58:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 210

datum: 13.02.2016, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Šmůla Marek (2.000/3.000)
Šmůla Petr (2.000/3.000)

211. Basket Poděbrady - BK Příbor 13.02.2016 16:30 74:59 (21:9 36:25 51:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 211

datum: 13.02.2016, 16:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Kuřitka Pavel (1.000/1.000)

212. Sokol ZVUS H. Králové B - BK Brandýs n.L. 13.02.2016 18:00 75:52 (19:16 36:34 52:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 212

datum: 13.02.2016, 18:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kučerová Ilona (1.000/1.000)
Kec Jakub (1.000/1.000)

213. BSK CTJ Jičín - Basket Pastelka MB 13.02.2016 16:00 61:37 (15:8 33:20 48:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 213

datum: 13.02.2016, 16:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Mühlbach Martin (1.500/1.000)
Stejskal Matěj (3.000/2.500)

18. kolo
214. Studánka Pardubice - Jiskra Kyjov 14.02.2016 09:00 71:44 (10:7 31:20 58:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 214

datum: 14.02.2016, 09:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Šmůla Marek (2.000/1.500)
Šmůla Petr (2.000/1.500)

215. Žabiny Brno B - SBŠ Ostrava B 14.02.2016 08:00 93:50 (28:2 55:19 72:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 215

datum: 14.02.2016, 08:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Komprs Michal (1.500/1.000)
Dudek Jan (1.500/1.000)

216. Basket Poděbrady - BK Havířov 14.02.2016 13:30 56:53 (18:17 31:28 44:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 216

datum: 14.02.2016, 13:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Kuřitka Pavel (1.000/1.000)

217. BSK CTJ Jičín - BK Brandýs n.L. 14.02.2016 11:30 60:57 (17:17 31:27 42:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 217

datum: 14.02.2016, 11:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Mühlbach Martin (2.000/2.500)
Chocholoušová Karla (2.000/1.500)

218. Sokol ZVUS H. Králové B - Basket Pastelka MB 14.02.2016 13:00 89:36 (28:9 46:20 71:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 218

datum: 14.02.2016, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Scholzová Michaela (1.000/1.000)

19. kolo
219. Sokol ZVUS H. Králové B - Studánka Pardubice 27.02.2016 17:00 46:50 (9:15 21:25 33:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 219

datum: 27.02.2016, 17:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.000/1.000)
Znamínko Petr (1.000/1.000)

220. BSK CTJ Jičín - Žabiny Brno B 27.02.2016 18:00 61:87 (11:19 33:40 46:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 220

datum: 27.02.2016, 18:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Barták Dominik (2.000/2.000)
Stejskal Matěj (3.500/2.000)

221. BK Brandýs n.L. - Basket Poděbrady 27.02.2016 15:00 66:43 (12:13 29:29 43:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 221

datum: 27.02.2016, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.000/1.000)
Kočovský Dominik (1.000/1.000)

222. BK Havířov - Jiskra Kyjov 27.02.2016 10:00 98:44 (28:6 47:18 66:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 222

datum: 27.02.2016, 10:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)
Sýkora Václav (1.000/1.000)

223. BK Příbor - SBŠ Ostrava B 27.02.2016 15:00 62:90 (13:25 31:35 39:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 223

datum: 27.02.2016, 15:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/1.000)
Válek Jakub (1.000/1.000)

20. kolo
224. BSK CTJ Jičín - Studánka Pardubice 28.02.2016 11:00 51:74 (9:5 25:24 39:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 224

datum: 28.02.2016, 11:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Stejskal Matěj (3.000/2.000)

225. Sokol ZVUS H. Králové B - Žabiny Brno B 28.02.2016 11:00 56:61 (10:13 29:25 43:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 225

datum: 28.02.2016, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.000/1.500)
Pačovský Jan (1.000/1.500)

226. Basket Pastelka MB - Basket Poděbrady 28.02.2016 09:00 49:58 (10:17 20:26 40:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 226

datum: 28.02.2016, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.000/1.000)
Kočovský Dominik (1.000/1.000)

227. BK Příbor - Jiskra Kyjov 28.02.2016 12:00 62:68 (14:21 28:33 41:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 227

datum: 28.02.2016, 12:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/1.000)
Válek Jakub (1.000/1.000)

228. BK Havířov - SBŠ Ostrava B 25.02.2016 18:00 72:62 (20:18 41:32 55:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 228

datum: 25.02.2016, 18:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)

21. kolo
229. Žabiny Brno B - BK Příbor 26.09.2015 14:00 102:25 (31:11 57:15 81:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 229

datum: 26.09.2015, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.500/1.000)
Válek Jakub (1.500/1.000)

230. Studánka Pardubice - BK Havířov 26.09.2015 14:00 65:41 (17:15 31:23 46:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 230

datum: 26.09.2015, 14:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Zítko Tomáš (1.000/1.000)

231. SBŠ Ostrava B - BK Brandýs n.L. 26.09.2015 17:00 60:45 (29:11 44:22 57:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 231

datum: 26.09.2015, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Cikánek Ondřej (1.000/1.000)

232. Jiskra Kyjov - Basket Pastelka MB 26.09.2015 17:00 64:36 (15:7 34:18 49:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 232

datum: 26.09.2015, 17:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Komprs Michal (3.000/1.000)
Dolejš Václav (1.000/1.000)

233. Basket Poděbrady - BSK CTJ Jičín 30.09.2015 18:30 42:73 (7:8 27:26 38:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 233

datum: 30.09.2015, 18:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Lébl Martin (2.000/4.000)
Mareš Jan (2.000/2.500)

22. kolo
234. Studánka Pardubice - BK Příbor 27.09.2015 11:00 96:41 (26:13 53:15 70:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 234

datum: 27.09.2015, 11:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Zítko Tomáš (1.000/1.000)

235. Žabiny Brno B - BK Havířov 27.09.2015 11:00 80:36 (22:6 38:16 62:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 235

datum: 27.09.2015, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.500/1.000)
Válek Jakub (1.500/1.000)

236. Jiskra Kyjov - BK Brandýs n.L. 27.09.2015 10:00 71:50 (18:17 35:30 54:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 236

datum: 27.09.2015, 10:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Komprs Michal (3.000/3.000)
Dolejš Václav (1.000/3.000)

237. SBŠ Ostrava B - Basket Pastelka MB 27.09.2015 12:00 61:55 (19:13 31:27 48:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 237

datum: 27.09.2015, 12:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Cikánek Ondřej (1.000/1.000)

238. Basket Poděbrady - Sokol ZVUS H. Králové B 17.11.2015 19:00 26:70 (1:12 9:30 15:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 238

datum: 17.11.2015, 19:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.500/1.000)
Záruba Matěj (1.500/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.