image

juniorky U19 / liga / ročník 2015/16 / skupina B


tabulka
1. BK Pliska Studánka Pardubice 20 19 1 1542:941 39
2. BK Žabiny Brno B 20 16 4 1628:1055 36
3. Sokol ZVUS Hradec Králové B 20 14 6 1400:1042 34
4. BK Havířov 20 14 6 1367:1032 34
5. TJ Jiskra Kyjov 20 14 6 1217:1121 34
6. BSK Continental TJ Jičín 20 11 9 1253:1297 31
7. Basket Poděbrady 20 7 13 1071:1380 27
8. SBŠ Ostrava B 20 5 15 1083:1361 25
9. BK Brandýs nad Labem 20 5 15 1055:1366 25
10. BK Příbor 20 4 16 1064:1461 24
11. Basket Pastelka MB 20 1 19 771:1395 21
1. kolo
129. Jiskra Kyjov - SBŠ Ostrava B 19.12.2015 16:30 65:45 (21:9 34:23 52:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 129

datum: 19.12.2015, 16:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/1.000)
Petrák Jakub (1.000/1.000)

130. BK Příbor - BK Havířov 19.12.2015 17:00 50:93 (7:24 20:41 32:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 130

datum: 19.12.2015, 17:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Konvička Jan (1.000/1.000)

131. BK Brandýs n.L. - Basket Pastelka MB 17.12.2015 18:00 45:57 (9:12 19:27 25:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 131

datum: 17.12.2015, 18:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.500)
Zámostný Jindřich (1.000/1.500)

132. BSK CTJ Jičín - Sokol ZVUS H. Králové B 15.12.2015 18:00 55:87 (13:20 31:42 44:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 132

datum: 15.12.2015, 18:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Kuřitka Pavel (1.000/1.000)

133. Studánka Pardubice - Žabiny Brno B 19.12.2015 16:00 61:39 (8:8 21:14 45:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 133

datum: 19.12.2015, 16:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/2.000)
Zítko Tomáš (1.000/2.000)

2. kolo
134. Basket Poděbrady - Žabiny Brno B 10.10.2015 16:00 61:74 (14:28 31:44 49:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 134

datum: 10.10.2015, 16:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Barták Dominik (2.000/1.500)
Svoboda Martin (2.000/1.500)

135. Jiskra Kyjov - BSK CTJ Jičín 10.10.2015 15:15 67:48 (16:10 31:19 50:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 135

datum: 10.10.2015, 15:15:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Jakubík Petr (3.000/2.000)
Rozmanová Markéta (3.000/3.000)

136. SBŠ Ostrava B - Sokol ZVUS H. Králové B 10.10.2015 13:15 51:66 (17:19 32:40 43:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 136

datum: 10.10.2015, 13:15:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)
Kocurek Ondřej (1.000/1.000)

137. BK Příbor - BK Brandýs n.L. 16.01.2016 12:00 54:60 (12:20 21:34 37:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 137

datum: 16.01.2016, 12:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Opletal Petr (1.000/1.000)

*138. BK Havířov - Basket Pastelka MB 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 138

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. kolo
139. Basket Poděbrady - Studánka Pardubice 11.10.2015 10:00 56:77 (11:22 28:45 40:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 139

datum: 11.10.2015, 10:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Barták Dominik (2.000/1.000)
Svoboda Martin (2.000/1.500)

140. Jiskra Kyjov - Sokol ZVUS H. Králové B 11.10.2015 11:00 55:63 (17:20 28:36 41:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 140

datum: 11.10.2015, 11:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Jakubík Petr (3.000/1.000)
Rozmanová Markéta (3.000/1.000)

141. SBŠ Ostrava B - BSK CTJ Jičín 11.10.2015 11:15 44:52 (9:8 22:22 30:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 141

datum: 11.10.2015, 11:15:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.500)
Kocurek Ondřej (1.000/2.000)

*142. BK Příbor - Basket Pastelka MB 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 142

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

143. BK Havířov - BK Brandýs n.L. 17.01.2016 09:00 73:42 (24:6 40:23 52:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 143

datum: 17.01.2016, 09:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Stančík Robin (1.000/1.000)

4. kolo
144. Studánka Pardubice - BK Brandýs n.L. 24.10.2015 09:00 94:48 (20:10 41:24 70:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 144

datum: 24.10.2015, 09:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.000)
Mareš Roman (1.000/1.000)

145. Žabiny Brno B - Basket Pastelka MB 24.10.2015 14:00 128:45 (40:20 75:25 97:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 145

datum: 24.10.2015, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.500/1.000)
Nehoda Pavel (1.500/1.000)

146. BSK CTJ Jičín - BK Příbor 24.10.2015 15:30 79:57 (18:11 35:31 63:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 146

datum: 24.10.2015, 15:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Mühlbach Martin (2.000/1.000)
Pačovský Jan (2.000/1.000)

147. Sokol ZVUS H. Králové B - BK Havířov 24.10.2015 15:00 66:59 (14:12 23:30 46:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 147

datum: 24.10.2015, 15:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Zítko Tomáš (1.000/1.000)

148. Basket Poděbrady - SBŠ Ostrava B 24.10.2015 12:00 78:64 (10:19 24:33 55:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 148

datum: 24.10.2015, 12:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Lébl Martin (1.500/2.500)
Mareš Jan (1.500/2.500)

5. kolo
149. Studánka Pardubice - Basket Pastelka MB 25.10.2015 11:00 81:28 (17:6 34:16 61:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 149

datum: 25.10.2015, 11:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.500)
Mareš Roman (1.000/1.500)

150. Žabiny Brno B - BK Brandýs n.L. 28.10.2015 10:30 99:61 (30:19 50:39 76:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 150

datum: 28.10.2015, 10:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin (1.500/1.000)
Kubiš Michal (1.500/1.000)

151. BSK CTJ Jičín - BK Havířov 25.10.2015 09:00 66:71 (18:18 30:33 40:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 151

datum: 25.10.2015, 09:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Mühlbach Martin (2.500/1.000)
Pačovský Jan (2.500/1.000)

152. Sokol ZVUS H. Králové B - BK Příbor 25.10.2015 09:30 98:48 (28:6 53:20 74:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 152

datum: 25.10.2015, 09:30:00

místo: hala ZŠ Kukleny, Hradec Králové - Kukleny

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Zítko Tomáš (1.000/1.000)

153. Basket Poděbrady - Jiskra Kyjov 25.10.2015 13:00 54:78 (11:22 33:40 50:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 153

datum: 25.10.2015, 13:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.500/1.500)
Lébl Martin (1.500/1.500)

6. kolo
154. Jiskra Kyjov - Studánka Pardubice 07.11.2015 16:15 68:55 (16:18 36:30 47:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 154

datum: 07.11.2015, 16:15:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/1.000)
Petrák Jakub (1.000/1.000)

155. SBŠ Ostrava B - Žabiny Brno B 07.11.2015 16:45 44:77 (10:21 22:36 37:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 155

datum: 07.11.2015, 16:45:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Cikánek Ondřej (1.000/2.000)
Hlobil Jan (1.000/2.000)

156. BK Havířov - Basket Poděbrady 07.11.2015 18:00 96:45 (24:16 46:24 63:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 156

datum: 07.11.2015, 18:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/2.000)
Opršal Martin (1.000/2.000)

157. BK Brandýs n.L. - BSK CTJ Jičín 07.11.2015 12:00 50:81 (15:22 27:35 33:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 157

datum: 07.11.2015, 12:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Báča Adam (2.500/2.500)
Kocián Michal (2.000/2.500)

158. Basket Pastelka MB - Sokol ZVUS H. Králové B 07.11.2015 18:00 37:85 (8:23 14:43 23:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 158

datum: 07.11.2015, 18:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.500/1.000)
Tax Tomáš (2.500/1.000)

7. kolo
159. Jiskra Kyjov - Žabiny Brno B 08.11.2015 11:00 68:52 (21:15 31:29 57:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 159

datum: 08.11.2015, 11:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/2.000)
Petrák Jakub (1.000/2.000)

160. SBŠ Ostrava B - Studánka Pardubice 08.11.2015 13:15 46:62 (13:15 25:30 36:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 160

datum: 08.11.2015, 13:15:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Cikánek Ondřej (1.000/1.000)
Hlobil Jan (1.000/1.000)

161. BK Příbor - Basket Poděbrady 08.11.2015 08:30 64:56 (16:14 30:25 44:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 161

datum: 08.11.2015, 08:30:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/2.000)
Stančík Robin (1.000/2.000)

162. BK Brandýs n.L. - Sokol ZVUS H. Králové B 08.11.2015 11:00 42:66 (9:15 24:32 34:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 162

datum: 08.11.2015, 11:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Báča Adam (2.500/1.000)
Kocián Michal (2.000/1.000)

163. Basket Pastelka MB - BSK CTJ Jičín 08.11.2015 09:00 45:65 (7:16 26:46 36:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 163

datum: 08.11.2015, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.500/2.000)
Tax Tomáš (2.500/2.000)

8. kolo
164. Studánka Pardubice - BSK CTJ Jičín 21.11.2015 17:00 73:52 (12:12 30:19 54:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 164

datum: 21.11.2015, 17:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Lébl Martin (1.000/3.000)
Výborný Dominik (1.000/2.000)

165. Žabiny Brno B - Sokol ZVUS H. Králové B 21.11.2015 15:00 72:54 (17:9 36:26 56:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 165

datum: 21.11.2015, 15:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.500/1.000)
Fanta Jiří (1.500/1.000)

166. Basket Poděbrady - Basket Pastelka MB 13.01.2016 18:45 70:37 (14:9 32:21 54:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 166

datum: 13.01.2016, 18:45:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Lébl Martin (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.000)

167. Jiskra Kyjov - BK Příbor 21.11.2015 12:00 60:49 (9:10 26:31 41:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 167

datum: 21.11.2015, 12:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000)
Melichárek Ivo (1.000/1.000)

168. SBŠ Ostrava B - BK Havířov 21.11.2015 11:30 36:68 (4:16 12:29 18:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 168

datum: 21.11.2015, 11:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000)
Menšík Jan (1.000/1.000)

9. kolo
169. Studánka Pardubice - Sokol ZVUS H. Králové B 25.11.2015 18:30 70:55 (16:12 34:32 50:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 169

datum: 25.11.2015, 18:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/1.000)
Černý Jan (1.000/1.000)

170. Žabiny Brno B - BSK CTJ Jičín 22.11.2015 08:00 95:41 (24:3 44:18 71:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 170

datum: 22.11.2015, 08:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.500/1.500)
Válek Jakub (1.500/1.500)

171. Basket Poděbrady - BK Brandýs n.L. 08.12.2015 18:15 55:48 (9:15 19:26 39:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 171

datum: 08.12.2015, 18:15:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Mareš Jan (1.500/1.000)
Lébl Martin (1.500/1.000)

172. Jiskra Kyjov - BK Havířov 22.11.2015 12:45 60:51 (21:16 37:28 48:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 172

datum: 22.11.2015, 12:45:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/3.000)
Melichárek Ivo (1.000/1.000)

173. SBŠ Ostrava B - BK Příbor 22.11.2015 12:15 67:60 (19:13 36:30 58:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 173

datum: 22.11.2015, 12:15:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000)
Menšík Jan (1.000/1.000)

10. kolo
174. BK Příbor - Studánka Pardubice 05.12.2015 12:00 60:77 (18:26 30:42 44:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 174

datum: 05.12.2015, 12:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Stančík Robin (1.000/1.000)
Kocurek Ondřej (1.000/1.000)

175. BK Havířov - Žabiny Brno B 05.12.2015 18:00 75:70 (21:17 44:27 63:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 175

datum: 05.12.2015, 18:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
K Ondřej (1.000/2.000)
Stančík Robin (1.000/2.000)

176. BK Brandýs n.L. - Jiskra Kyjov 05.12.2015 16:00 50:69 (13:22 27:41 36:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 176

datum: 05.12.2015, 16:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Kočovský Dominik (1.000/1.000)

177. Basket Pastelka MB - SBŠ Ostrava B 05.12.2015 18:00 51:73 (10:24 25:46 37:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 177

datum: 05.12.2015, 18:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Báča Adam (3.500/1.000)
Kocián Michal (3.500/1.000)

178. Sokol ZVUS H. Králové B - Basket Poděbrady 05.12.2015 13:00 93:58 (19:14 40:25 66:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 178

datum: 05.12.2015, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Pačovský Jan (1.000/1.000)

11. kolo
179. BK Příbor - Žabiny Brno B 06.12.2015 11:00 69:101 (13:17 30:50 50:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 179

datum: 06.12.2015, 11:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Stančík Robin (1.000/1.500)
Kocurek Ondřej (1.000/1.500)

180. BK Havířov - Studánka Pardubice 06.12.2015 09:00 64:65 (18:12 34:26 47:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 180

datum: 06.12.2015, 09:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.500)
K Ondřej (1.000/1.500)

181. BK Brandýs n.L. - SBŠ Ostrava B 06.12.2015 09:00 56:53 (18:8 28:23 43:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 181

datum: 06.12.2015, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Kočovský Dominik (1.000/1.000)

182. Basket Pastelka MB - Jiskra Kyjov 06.12.2015 09:00 34:60 (9:22 17:32 27:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 182

datum: 06.12.2015, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Báča Adam (2.000/1.000)
Kocián Michal (2.000/1.000)

183. BSK CTJ Jičín - Basket Poděbrady 06.12.2015 09:30 74:64 (16:16 36:29 52:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 183

datum: 06.12.2015, 09:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/2.000)
Mühlbach Martin (1.500/2.000)

12. kolo
184. SBŠ Ostrava B - Jiskra Kyjov 20.12.2015 11:30 35:69 (8:22 20:28 30:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 184

datum: 20.12.2015, 11:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Cikánek Ondřej (1.000/1.000)

185. BK Havířov - BK Příbor 20.12.2015 10:00 79:39 (13:12 33:21 56:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 185

datum: 20.12.2015, 10:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.000)
Kocurek Ondřej (1.000/1.000)

186. Basket Pastelka MB - BK Brandýs n.L. 19.01.2016 18:45 47:72 (10:22 28:39 39:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 186

datum: 19.01.2016, 18:45:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Tax Tomáš (1.000/1.000)
Kočovský Dominik (1.000/1.000)

187. Sokol ZVUS H. Králové B - BSK CTJ Jičín 20.12.2015 09:00 63:49 (13:12 28:27 47:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 187

datum: 20.12.2015, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Zítko Tomáš (1.000/2.000)
Scholzová Michaela (1.000/1.500)

188. Žabiny Brno B - Studánka Pardubice 20.12.2015 10:30 60:69 (17:17 33:32 46:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 188

datum: 20.12.2015, 10:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Komprs Michal (1.500/1.000)
Kubiš Michal (1.500/1.000)

13. kolo
189. Studánka Pardubice - Basket Poděbrady 16.01.2016 19:30 101:26 (20:5 46:12 68:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 189

datum: 16.01.2016, 19:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kocfelda Jiří (1.000/2.000)
Tax Tomáš (1.000/2.000)

190. Sokol ZVUS H. Králové B - Jiskra Kyjov 16.01.2016 18:00 76:40 (24:11 36:24 56:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 190

datum: 16.01.2016, 18:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Lukeš Petr (1.000/1.000)

191. BSK CTJ Jičín - SBŠ Ostrava B 16.01.2016 17:00 74:64 (18:12 40:31 57:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 191

datum: 16.01.2016, 17:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.500/1.000)
Theodor Pavel (2.000/1.000)

192. Basket Pastelka MB - BK Příbor 10.10.2015 18:00 64:71 (13:13 30:33 43:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 192

datum: 10.10.2015, 18:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Mühlbach Martin (3.000/1.000)
Stejskal Matěj (4.000/1.000)

193. BK Brandýs n.L. - BK Havířov 10.10.2015 16:00 42:81 (10:15 23:43 33:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 193

datum: 10.10.2015, 16:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kocfelda Jiří (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

14. kolo
194. Žabiny Brno B - Basket Poděbrady 17.01.2016 14:00 101:33 (25:5 53:12 78:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 194

datum: 17.01.2016, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Fialová Viola (1.500/2.000)
Veis Martin (1.500/2.000)

195. BSK CTJ Jičín - Jiskra Kyjov 17.01.2016 10:00 76:72 (19:7 40:21 59:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 195

datum: 17.01.2016, 10:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Barták Dominik (2.500/3.500)
Theodor Pavel (3.500/3.500)

196. Sokol ZVUS H. Králové B - SBŠ Ostrava B 17.01.2016 13:00 89:47 (22:14 41:24 60:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 196

datum: 17.01.2016, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/1.000)
Theodor Pavel (1.000/1.000)

197. BK Brandýs n.L. - BK Příbor 11.10.2015 09:00 63:46 (12:5 30:23 46:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 197

datum: 11.10.2015, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kocfelda Jiří (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

198. Basket Pastelka MB - BK Havířov 11.10.2015 08:30 40:83 (15:20 23:48 30:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 198

datum: 11.10.2015, 08:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Mühlbach Martin (2.000/1.000)
Stejskal Matěj (3.500/1.000)

15. kolo
199. Basket Pastelka MB - Studánka Pardubice 30.01.2016 18:00 26:116 (3:33 17:60 19:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 199

datum: 30.01.2016, 18:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Báča Adam (1.000/1.000)
Kocfelda Jiří (1.000/1.000)

200. BK Brandýs n.L. - Žabiny Brno B 30.01.2016 17:00 55:89 (13:18 28:44 40:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 200

datum: 30.01.2016, 17:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.500)
Šmůla Petr (1.000/1.500)

201. BK Havířov - BSK CTJ Jičín 30.01.2016 18:00 84:62 (21:19 37:25 64:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 201

datum: 30.01.2016, 18:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/2.000)
Dombrovský Filip (1.000/1.500)

202. BK Příbor - Sokol ZVUS H. Králové B 30.01.2016 14:00 64:61 (10:22 29:36 53:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 202

datum: 30.01.2016, 14:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Válek Jakub (2.000/1.000)
Bešina Štefan (2.000/1.000)

203. Jiskra Kyjov - Basket Poděbrady 30.01.2016 17:00 51:41 (17:13 28:21 40:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 203

datum: 30.01.2016, 17:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/2.000)
Fanta Jiří (1.000/2.000)

16. kolo
204. BK Brandýs n.L. - Studánka Pardubice 31.01.2016 10:00 51:93 (12:29 19:51 34:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 204

datum: 31.01.2016, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000)
Šmůla Petr (1.000/1.000)

205. Basket Pastelka MB - Žabiny Brno B 31.01.2016 09:00 47:73 (13:22 21:42 38:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 205

datum: 31.01.2016, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Kocfelda Jiří (1.000/1.500)
Kejklíček Roman (1.000/1.500)

206. BK Příbor - BSK CTJ Jičín 31.01.2016 11:00 64:73 (12:20 27:38 51:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 206

datum: 31.01.2016, 11:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.500)
Bešina Štefan (1.000/2.500)

207. BK Havířov - Sokol ZVUS H. Králové B 31.01.2016 10:00 70:42 (13:15 39:25 52:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 207

datum: 31.01.2016, 10:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)
Dombrovský Filip (1.000/1.000)

208. SBŠ Ostrava B - Basket Poděbrady 31.01.2016 11:00 52:75 (13:21 19:41 32:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 208

datum: 31.01.2016, 11:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/2.000)
Hecl Jan (1.000/2.000)

17. kolo
209. Žabiny Brno B - Jiskra Kyjov 13.02.2016 10:00 75:44 (25:11 41:15 54:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 209

datum: 13.02.2016, 10:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Komprs Michal (1.500/1.000)
Dudek Jan (1.500/1.000)

210. Studánka Pardubice - SBŠ Ostrava B 13.02.2016 15:00 92:39 (20:8 39:12 58:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 210

datum: 13.02.2016, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Šmůla Marek (2.000/3.000)
Šmůla Petr (2.000/3.000)

211. Basket Poděbrady - BK Příbor 13.02.2016 16:30 74:59 (21:9 36:25 51:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 211

datum: 13.02.2016, 16:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Kuřitka Pavel (1.000/1.000)

212. Sokol ZVUS H. Králové B - BK Brandýs n.L. 13.02.2016 18:00 75:52 (19:16 36:34 52:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 212

datum: 13.02.2016, 18:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kučerová Ilona (1.000/1.000)
Kec Jakub (1.000/1.000)

213. BSK CTJ Jičín - Basket Pastelka MB 13.02.2016 16:00 61:37 (15:8 33:20 48:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 213

datum: 13.02.2016, 16:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Mühlbach Martin (1.500/1.000)
Stejskal Matěj (3.000/2.500)

18. kolo
214. Studánka Pardubice - Jiskra Kyjov 14.02.2016 09:00 71:44 (10:7 31:20 58:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 214

datum: 14.02.2016, 09:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Šmůla Marek (2.000/1.500)
Šmůla Petr (2.000/1.500)

215. Žabiny Brno B - SBŠ Ostrava B 14.02.2016 08:00 93:50 (28:2 55:19 72:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 215

datum: 14.02.2016, 08:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Komprs Michal (1.500/1.000)
Dudek Jan (1.500/1.000)

216. Basket Poděbrady - BK Havířov 14.02.2016 13:30 56:53 (18:17 31:28 44:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 216

datum: 14.02.2016, 13:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Kuřitka Pavel (1.000/1.000)

217. BSK CTJ Jičín - BK Brandýs n.L. 14.02.2016 11:30 60:57 (17:17 31:27 42:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 217

datum: 14.02.2016, 11:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Mühlbach Martin (2.000/2.500)
Chocholoušová Karla (2.000/1.500)

218. Sokol ZVUS H. Králové B - Basket Pastelka MB 14.02.2016 13:00 89:36 (28:9 46:20 71:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 218

datum: 14.02.2016, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Scholzová Michaela (1.000/1.000)

19. kolo
219. Sokol ZVUS H. Králové B - Studánka Pardubice 27.02.2016 17:00 46:50 (9:15 21:25 33:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 219

datum: 27.02.2016, 17:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.000/1.000)
Znamínko Petr (1.000/1.000)

220. BSK CTJ Jičín - Žabiny Brno B 27.02.2016 18:00 61:87 (11:19 33:40 46:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 220

datum: 27.02.2016, 18:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Barták Dominik (2.000/2.000)
Stejskal Matěj (3.500/2.000)

221. BK Brandýs n.L. - Basket Poděbrady 27.02.2016 15:00 66:43 (12:13 29:29 43:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 221

datum: 27.02.2016, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.000/1.000)
Kočovský Dominik (1.000/1.000)

222. BK Havířov - Jiskra Kyjov 27.02.2016 10:00 98:44 (28:6 47:18 66:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 222

datum: 27.02.2016, 10:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)
Sýkora Václav (1.000/1.000)

223. BK Příbor - SBŠ Ostrava B 27.02.2016 15:00 62:90 (13:25 31:35 39:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 223

datum: 27.02.2016, 15:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/1.000)
Válek Jakub (1.000/1.000)

20. kolo
224. BSK CTJ Jičín - Studánka Pardubice 28.02.2016 11:00 51:74 (9:5 25:24 39:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 224

datum: 28.02.2016, 11:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Stejskal Matěj (3.000/2.000)

225. Sokol ZVUS H. Králové B - Žabiny Brno B 28.02.2016 11:00 56:61 (10:13 29:25 43:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 225

datum: 28.02.2016, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.000/1.500)
Pačovský Jan (1.000/1.500)

226. Basket Pastelka MB - Basket Poděbrady 28.02.2016 09:00 49:58 (10:17 20:26 40:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 226

datum: 28.02.2016, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.000/1.000)
Kočovský Dominik (1.000/1.000)

227. BK Příbor - Jiskra Kyjov 28.02.2016 12:00 62:68 (14:21 28:33 41:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 227

datum: 28.02.2016, 12:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/1.000)
Válek Jakub (1.000/1.000)

228. BK Havířov - SBŠ Ostrava B 25.02.2016 18:00 72:62 (20:18 41:32 55:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 228

datum: 25.02.2016, 18:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)

21. kolo
229. Žabiny Brno B - BK Příbor 26.09.2015 14:00 102:25 (31:11 57:15 81:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 229

datum: 26.09.2015, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.500/1.000)
Válek Jakub (1.500/1.000)

230. Studánka Pardubice - BK Havířov 26.09.2015 14:00 65:41 (17:15 31:23 46:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 230

datum: 26.09.2015, 14:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Zítko Tomáš (1.000/1.000)

231. SBŠ Ostrava B - BK Brandýs n.L. 26.09.2015 17:00 60:45 (29:11 44:22 57:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 231

datum: 26.09.2015, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Cikánek Ondřej (1.000/1.000)

232. Jiskra Kyjov - Basket Pastelka MB 26.09.2015 17:00 64:36 (15:7 34:18 49:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 232

datum: 26.09.2015, 17:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Komprs Michal (3.000/1.000)
Dolejš Václav (1.000/1.000)

233. Basket Poděbrady - BSK CTJ Jičín 30.09.2015 18:30 42:73 (7:8 27:26 38:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 233

datum: 30.09.2015, 18:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Lébl Martin (2.000/4.000)
Mareš Jan (2.000/2.500)

22. kolo
234. Studánka Pardubice - BK Příbor 27.09.2015 11:00 96:41 (26:13 53:15 70:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 234

datum: 27.09.2015, 11:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Zítko Tomáš (1.000/1.000)

235. Žabiny Brno B - BK Havířov 27.09.2015 11:00 80:36 (22:6 38:16 62:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 235

datum: 27.09.2015, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.500/1.000)
Válek Jakub (1.500/1.000)

236. Jiskra Kyjov - BK Brandýs n.L. 27.09.2015 10:00 71:50 (18:17 35:30 54:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 236

datum: 27.09.2015, 10:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Komprs Michal (3.000/3.000)
Dolejš Václav (1.000/3.000)

237. SBŠ Ostrava B - Basket Pastelka MB 27.09.2015 12:00 61:55 (19:13 31:27 48:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 237

datum: 27.09.2015, 12:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Cikánek Ondřej (1.000/1.000)

238. Basket Poděbrady - Sokol ZVUS H. Králové B 17.11.2015 19:00 26:70 (1:12 9:30 15:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, juniorky U19, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 238

datum: 17.11.2015, 19:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.500/1.000)
Záruba Matěj (1.500/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC