image

kadeti U17 / liga / ročník 2015/16 / skupina A


tabulka
1. BK Kondoři Liberec 22 20 2 1747:1179 42
2. BK Sluneta Ústí nad Labem 22 19 3 1852:1215 41
3. Sokol Žižkov C 22 14 8 1676:1457 36
4. Levharti Chomutov 22 13 9 1572:1391 35
5. KARA Trutnov 22 12 10 1538:1410 34
6. Sokol Vyšehrad 22 11 11 1397:1463 33
7. BC Benešov 22 9 13 1304:1516 31
8. Válečníci Děčín 22 9 13 1390:1439 31
9. USK Praha B 22 9 13 1233:1445 31
10. Tigers Basketball České Budějovice 22 7 15 1446:1608 29
11. Basketbal Jiskra Domažlice (MS) 22 7 15 1366:1644 29
12. BC Kolín 22 2 20 1313:2067 24
1. kolo
1. Sokol Vyšehrad - Kondoři Liberec 19.12.2015 17:00 56:69 (16:17 26:32 38:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 19.12.2015, 17:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Mareš Jan (1.000/2.000)

2. KARA Trutnov - BC Kolín 19.12.2015 17:00 101:59 (23:22 46:33 75:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 19.12.2015, 17:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/2.500)
Pačovský Jan (1.000/3.000)

3. Válečníci Děčín - Sluneta Ústí n. L. 02.12.2015 18:00 73:77 (12:15 33:33 46:58 73:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 02.12.2015, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Menšík Richard (2.500/1.000)

4. BC Benešov - Tigers Č. Budějovice 15.12.2015 18:00 81:55 (26:6 43:25 60:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 15.12.2015, 18:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000)
Musil Jan (1.000/1.000)

5. Jiskra Domažlice (MS) - Sokol Žižkov C 19.12.2015 17:00 81:74 (20:27 53:40 62:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 19.12.2015, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.500/1.500)
Vošahlík Marek (1.500/1.500)

6. USK Praha B - Levharti Chomutov 19.12.2015 11:00 47:78 (12:23 25:47 37:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 6

datum: 19.12.2015, 11:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000)
Horník Michal (1.000/1.000)

2. kolo
7. Sokol Vyšehrad - USK Praha B 10.10.2015 17:30 70:58 (16:15 35:30 54:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 10.10.2015, 17:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Pačovský Jan (1.000/1.500)
Theodor Pavel (1.000/1.500)

8. Kondoři Liberec - Levharti Chomutov 10.10.2015 15:00 93:64 (34:11 59:24 81:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 10.10.2015, 15:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Bohata Pavel (1.500/1.000)

9. KARA Trutnov - Jiskra Domažlice (MS) 10.10.2015 17:00 83:50 (13:6 37:20 64:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 10.10.2015, 17:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/1.500)
Cibulka Radek (1.000/1.500)

10. BC Kolín - Sokol Žižkov C 10.10.2015 12:00 63:109 (6:24 21:60 42:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 10

datum: 10.10.2015, 12:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Lébl Martin (3.500/4.000)
Výborný Dominik (3.500/4.000)

11. Válečníci Děčín - BC Benešov 10.10.2015 16:45 65:53 (16:12 34:20 45:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 11

datum: 10.10.2015, 16:45:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/3.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/3.000)

12. Sluneta Ústí n. L. - Tigers Č. Budějovice 10.10.2015 14:00 106:57 (23:21 52:32 82:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 12

datum: 10.10.2015, 14:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/1.000)

3. kolo
13. Sokol Vyšehrad - Levharti Chomutov 11.10.2015 12:30 81:52 (16:14 40:27 69:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 11.10.2015, 12:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Pačovský Jan (1.000/1.000)
Theodor Pavel (1.000/1.000)

14. Kondoři Liberec - USK Praha B 11.10.2015 10:00 83:49 (21:17 45:29 63:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 11.10.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.500/1.000)
Bohata Pavel (2.000/1.000)

15. KARA Trutnov - Sokol Žižkov C 11.10.2015 11:00 80:81 (15:26 35:43 51:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 15

datum: 11.10.2015, 11:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.500)
Scholze Michal (1.000/1.500)

16. BC Kolín - Jiskra Domažlice (MS) 11.10.2015 11:00 73:97 (13:27 34:53 47:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 16

datum: 11.10.2015, 11:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Lébl Martin (2.500/1.500)
Výborný Dominik (2.500/1.500)

17. Válečníci Děčín - Tigers Č. Budějovice 11.10.2015 08:30 59:58 (13:15 28:36 44:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 17

datum: 11.10.2015, 08:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

18. Sluneta Ústí n. L. - BC Benešov 11.10.2015 11:00 99:62 (26:15 55:31 77:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 18

datum: 11.10.2015, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/2.000)
Menšík Richard (1.000/2.000)

4. kolo
19. USK Praha B - BC Benešov 24.10.2015 12:00 41:55 (14:13 19:23 31:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 19

datum: 24.10.2015, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

20. Levharti Chomutov - Tigers Č. Budějovice 24.10.2015 18:00 82:79 (19:22 35:33 56:47 69:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 20

datum: 24.10.2015, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

21. Jiskra Domažlice (MS) - Válečníci Děčín 24.10.2015 16:00 63:60 (29:13 37:31 51:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 21

datum: 24.10.2015, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.500/1.500)
Smetana Jiří (1.500/1.500)

22. Sluneta Ústí n. L. - Sokol Žižkov C 24.10.2015 12:00 96:69 (27:23 45:36 71:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 22

datum: 24.10.2015, 12:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.500)
Šlaj Jiří (1.000/4.000)

23. Sokol Vyšehrad - KARA Trutnov 23.10.2015 18:30 51:68 (14:14 22:30 36:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 23

datum: 23.10.2015, 18:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Černý Jan (1.000/1.000)
Barták Dominik (1.000/1.000)

24. Kondoři Liberec - BC Kolín 24.10.2015 14:30 110:43 (30:11 55:16 77:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 24

datum: 24.10.2015, 14:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Lejčko Jan (2.000/1.000)
Šmůla Marek (2.000/1.000)

5. kolo
25. USK Praha B - Tigers Č. Budějovice 25.10.2015 10:00 55:53 (11:12 28:21 46:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 25

datum: 25.10.2015, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

26. Levharti Chomutov - BC Benešov 25.10.2015 10:00 83:66 (15:19 39:36 61:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 26

datum: 25.10.2015, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/3.000)
Hendrych Jan (1.000/3.000)

27. Jiskra Domažlice (MS) - Sluneta Ústí n. L. 25.10.2015 12:30 44:95 (18:30 31:46 39:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 27

datum: 25.10.2015, 12:30:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.500/1.000)
Smetana Jiří (1.500/1.000)

28. Válečníci Děčín - Sokol Žižkov C 25.10.2015 12:00 61:84 (15:24 34:43 51:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 28

datum: 25.10.2015, 12:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/2.000)

29. Sokol Vyšehrad - BC Kolín 25.10.2015 14:00 83:55 (28:26 49:30 68:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 29

datum: 25.10.2015, 14:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Černý Jan (1.000/2.000)
Barták Dominik (1.000/2.000)

30. Kondoři Liberec - KARA Trutnov 25.10.2015 10:00 86:60 (24:21 46:37 68:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 30

datum: 25.10.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.500/1.000)
Šmůla Marek (1.500/1.000)

6. kolo
31. KARA Trutnov - USK Praha B 07.11.2015 17:00 79:39 (19:16 38:23 56:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 31

datum: 07.11.2015, 17:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.000/1.000)
Lukeš Libor (1.000/1.000)

32. BC Kolín - Levharti Chomutov 07.11.2015 13:00 61:92 (14:26 22:52 41:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 32

datum: 07.11.2015, 13:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.000/1.000)
Hartig Lukáš (1.000/1.000)

33. Válečníci Děčín - Sokol Vyšehrad 07.11.2015 14:30 63:48 (24:12 38:18 45:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 33

datum: 07.11.2015, 14:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.000/1.000)

34. Sluneta Ústí n. L. - Kondoři Liberec 13.11.2015 17:00 47:55 (20:15 32:34 36:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 34

datum: 13.11.2015, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/2.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/2.000)

35. BC Benešov - Jiskra Domažlice (MS) 07.11.2015 17:00 55:61 (10:10 23:20 37:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 35

datum: 07.11.2015, 17:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Černý Jan (2.000/1.500)
Scholzová Michaela (2.500/1.500)

*36. Tigers Č. Budějovice - Sokol Žižkov C 07.11.2015 17:30 41:64 (15:22 33:42 41:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 36

datum: 07.11.2015, 17:30:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Kočovský Dominik (1.000/1.500)
Kubíček Jiří (1.000/3.500)

7. kolo
37. KARA Trutnov - Levharti Chomutov 08.11.2015 11:00 74:41 (16:15 38:27 56:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 37

datum: 08.11.2015, 11:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Neuman Ladislav (1.000/1.000)

38. BC Kolín - USK Praha B 08.11.2015 10:00 78:70 (23:14 47:33 61:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 38

datum: 08.11.2015, 10:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Vondráček Marek (1.000/1.000)

39. Válečníci Děčín - Kondoři Liberec 08.11.2015 09:00 53:76 (10:32 33:43 40:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 39

datum: 08.11.2015, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Jeřáb Jan (1.000/1.000)

40. Sluneta Ústí n. L. - Sokol Vyšehrad 08.11.2015 13:00 87:42 (24:9 44:25 64:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 40

datum: 08.11.2015, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.500)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.500)

41. BC Benešov - Sokol Žižkov C 08.11.2015 09:00 46:80 (9:22 24:42 36:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 41

datum: 08.11.2015, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Scholze Michal (1.500/1.000)
Scholzová Michaela (1.500/1.000)

42. Tigers Č. Budějovice - Jiskra Domažlice (MS) 08.11.2015 09:30 67:68 (15:17 42:39 53:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 42

datum: 08.11.2015, 09:30:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Kočovský Dominik (1.000/1.500)
Kubíček Jiří (1.000/2.000)

8. kolo
43. USK Praha B - Jiskra Domažlice (MS) 21.11.2015 14:00 49:37 (15:9 27:14 35:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 43

datum: 21.11.2015, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.500)
Holeš Daniel (1.000/1.500)

44. Levharti Chomutov - Sokol Žižkov C 21.11.2015 19:00 71:50 (20:13 41:28 51:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 44

datum: 21.11.2015, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)
Bohata Pavel (2.000/1.000)

45. Sokol Vyšehrad - BC Benešov 21.11.2015 16:30 70:51 (16:10 38:21 52:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 45

datum: 21.11.2015, 16:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.500)
Mareš Jan (1.000/2.000)

46. Kondoři Liberec - Tigers Č. Budějovice 21.11.2015 14:30 101:55 (22:23 49:33 78:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 46

datum: 21.11.2015, 14:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.000/1.000)
Šmůla Petr (1.000/1.000)

47. KARA Trutnov - Válečníci Děčín 21.11.2015 17:00 61:72 (12:18 28:39 47:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 47

datum: 21.11.2015, 17:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Lukeš Petr (2.000/1.500)
Mühlbach Martin (2.000/1.000)

48. BC Kolín - Sluneta Ústí n. L. 21.11.2015 11:00 43:108 (13:34 28:61 35:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 48

datum: 21.11.2015, 11:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Báča Adam (1.500/1.000)
Lejčko Jan (1.500/1.000)

9. kolo
49. USK Praha B - Sokol Žižkov C 22.11.2015 13:00 63:69 (19:23 43:36 55:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 49

datum: 22.11.2015, 13:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000)
Kovačovič Matej (1.000/1.000)

50. Levharti Chomutov - Jiskra Domažlice (MS) 22.11.2015 09:00 83:49 (20:10 42:17 62:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 50

datum: 22.11.2015, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.500)
Bohata Pavel (1.000/2.500)

51. Sokol Vyšehrad - Tigers Č. Budějovice 22.11.2015 16:00 62:56 (10:15 33:26 47:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 51

datum: 22.11.2015, 16:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Mareš Jan (1.000/1.000)

52. Kondoři Liberec - BC Benešov 22.11.2015 10:30 87:44 (28:9 45:29 71:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 52

datum: 22.11.2015, 10:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.000/1.500)
Šmůla Petr (1.000/1.500)

53. KARA Trutnov - Sluneta Ústí n. L. 22.11.2015 11:00 51:83 (14:10 24:31 40:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 53

datum: 22.11.2015, 11:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.000/1.000)
Mühlbach Martin (1.000/1.000)

54. BC Kolín - Válečníci Děčín 22.11.2015 10:00 55:90 (13:22 33:38 41:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 54

datum: 22.11.2015, 10:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Báča Adam (2.500/1.000)
Lejčko Jan (2.500/1.000)

10. kolo
55. Válečníci Děčín - USK Praha B 05.12.2015 18:00 62:49 (13:10 28:17 42:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 55

datum: 05.12.2015, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.000)
Vávrová Veronika (1.000/1.000)

56. Sluneta Ústí n. L. - Levharti Chomutov 05.12.2015 16:00 108:51 (30:11 57:28 83:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 56

datum: 05.12.2015, 16:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.500)
Jelínek Jan (1.000/1.500)

57. BC Benešov - KARA Trutnov 05.12.2015 16:00 42:78 (15:13 25:38 30:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 57

datum: 05.12.2015, 16:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (3.000/1.000)
Ulrych Lukáš (1.500/1.000)

58. Tigers Č. Budějovice - BC Kolín 05.12.2015 15:00 92:66 (27:13 48:30 78:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 58

datum: 05.12.2015, 15:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/2.000)
Tax Tomáš (1.000/2.000)

59. Jiskra Domažlice (MS) - Sokol Vyšehrad 05.12.2015 15:30 83:49 (21:11 43:24 64:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 59

datum: 05.12.2015, 15:30:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/1.000)
Záruba Matěj (1.500/1.000)

60. Sokol Žižkov C - Kondoři Liberec 05.12.2015 16:00 57:70 (16:12 32:38 45:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 60

datum: 05.12.2015, 16:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Hejnic Jan (2.500/2.000)
Lébl Martin (1.000/2.000)

11. kolo
61. Válečníci Děčín - Levharti Chomutov 06.12.2015 11:15 78:55 (23:19 39:36 63:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 61

datum: 06.12.2015, 11:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.000)
Vávrová Veronika (1.000/1.500)

62. Sluneta Ústí n. L. - USK Praha B 06.12.2015 11:00 87:35 (31:6 48:20 70:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 62

datum: 06.12.2015, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Jelínek Jan (1.000/1.000)

63. BC Benešov - BC Kolín 06.12.2015 09:00 105:65 (23:20 49:31 72:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 63

datum: 06.12.2015, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)

64. Tigers Č. Budějovice - KARA Trutnov 06.12.2015 11:00 68:72 (10:17 30:35 49:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 64

datum: 06.12.2015, 11:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/3.000)
Tax Tomáš (1.000/2.500)

65. Jiskra Domažlice (MS) - Kondoři Liberec 06.12.2015 12:30 50:71 (19:13 24:36 36:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 65

datum: 06.12.2015, 12:30:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/1.000)
Záruba Matěj (1.500/1.000)

66. Sokol Žižkov C - Sokol Vyšehrad 06.12.2015 10:00 91:50 (27:10 51:21 72:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 66

datum: 06.12.2015, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Hejnic Jan (2.500/1.500)
Lébl Martin (1.000/1.500)

12. kolo
67. Kondoři Liberec - Sokol Vyšehrad 20.12.2015 10:30 81:62 (16:28 46:40 63:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 67

datum: 20.12.2015, 10:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Bohata Pavel (2.000/1.000)
Menšík Richard (1.500/1.000)

68. BC Kolín - KARA Trutnov 20.12.2015 11:00 60:80 (16:21 32:33 53:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 68

datum: 20.12.2015, 11:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Šmůla Marek (2.500/1.000)
Šmůla Petr (2.500/1.000)

69. Sluneta Ústí n. L. - Válečníci Děčín 09.12.2015 17:30 72:61 (17:15 34:33 53:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 69

datum: 09.12.2015, 17:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

70. Tigers Č. Budějovice - BC Benešov 08.12.2015 18:30 66:86 (25:15 44:36 55:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 70

datum: 08.12.2015, 18:30:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.500)
Csöllei Pavel (1.000/2.000)

71. Sokol Žižkov C - Jiskra Domažlice (MS) 20.12.2015 10:00 114:75 (28:7 57:23 80:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 71

datum: 20.12.2015, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.500)
Mareš Jan (1.000/1.500)

72. Levharti Chomutov - USK Praha B 20.12.2015 10:00 105:44 (33:6 49:16 76:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 72

datum: 20.12.2015, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

13. kolo
73. Levharti Chomutov - Sokol Vyšehrad 16.01.2016 10:00 86:52 (33:12 54:23 62:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 73

datum: 16.01.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Ježek Václav (1.000/1.000)

74. USK Praha B - Kondoři Liberec 23.02.2016 14:30 41:63 (18:14 25:37 34:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 74

datum: 23.02.2016, 14:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.000)
Pörner Marek (1.000/1.000)

75. Sokol Žižkov C - KARA Trutnov 16.01.2016 18:00 83:73 (26:25 47:36 65:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 75

datum: 16.01.2016, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Lébl Martin (1.000/1.000)

76. Jiskra Domažlice (MS) - BC Kolín 16.01.2016 15:30 74:80 (20:17 35:37 48:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 76

datum: 16.01.2016, 15:30:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Horník Michal (1.500/1.500)
Kovačovič Matej (1.500/2.500)

77. Tigers Č. Budějovice - Válečníci Děčín 16.01.2016 15:00 68:64 (19:17 34:34 48:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 77

datum: 16.01.2016, 15:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

78. BC Benešov - Sluneta Ústí n. L. 16.01.2016 17:30 31:100 (8:32 17:49 21:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 78

datum: 16.01.2016, 17:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.500/1.000)
Lejčko Jan (2.000/1.000)

14. kolo
79. USK Praha B - Sokol Vyšehrad 17.01.2016 14:30 62:61 (15:10 32:31 44:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 79

datum: 17.01.2016, 14:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/4.000)
Pörner Marek (1.000/4.000)

80. Levharti Chomutov - Kondoři Liberec 10.02.2016 19:00 84:48 (23:11 47:26 67:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 80

datum: 10.02.2016, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.500)
Hendrych Jan (1.000/1.500)

81. Jiskra Domažlice (MS) - KARA Trutnov 17.01.2016 12:30 55:78 (7:23 25:42 41:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 81

datum: 17.01.2016, 12:30:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Horník Michal (2.500/1.000)
Kovačovič Matej (2.500/1.000)

82. Sokol Žižkov C - BC Kolín 17.01.2016 11:00 102:73 (26:24 62:36 80:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 82

datum: 17.01.2016, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Hejnic Jan (2.000/2.500)
Lébl Martin (1.000/2.000)

83. BC Benešov - Válečníci Děčín 17.01.2016 09:00 62:53 (15:10 35:22 44:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 83

datum: 17.01.2016, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.500/1.000)
Lejčko Jan (2.000/1.000)

84. Tigers Č. Budějovice - Sluneta Ústí n. L. 17.01.2016 09:00 55:89 (14:21 32:47 41:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 84

datum: 17.01.2016, 09:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

15. kolo
85. Tigers Č. Budějovice - USK Praha B 30.01.2016 17:00 80:42 (20:14 42:18 71:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 85

datum: 30.01.2016, 17:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/1.000)
Kozel Martin (1.000/1.000)

86. BC Benešov - Levharti Chomutov 30.01.2016 18:15 56:54 (15:9 30:30 42:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 86

datum: 30.01.2016, 18:15:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Perlík Michal (1.500/1.000)

87. Sluneta Ústí n. L. - Jiskra Domažlice (MS) 30.01.2016 13:00 84:48 (20:12 34:25 59:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 87

datum: 30.01.2016, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.500)
Mašek Tomáš (1.000/1.500)

88. Sokol Žižkov C - Válečníci Děčín 30.01.2016 16:00 83:60 (25:21 45:36 62:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 88

datum: 30.01.2016, 16:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Šupej Michal (1.000/1.000)

89. BC Kolín - Sokol Vyšehrad 30.01.2016 15:30 55:85 (16:18 27:46 37:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 89

datum: 30.01.2016, 15:30:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Lébl Martin (2.000/1.000)
Výborný Dominik (2.000/1.000)

90. KARA Trutnov - Kondoři Liberec 30.01.2016 15:00 67:84 (15:19 28:40 52:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 90

datum: 30.01.2016, 15:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Mühlbach Martin (1.000/1.000)
Stejskal Matěj (1.500/1.000)

16. kolo
91. BC Benešov - USK Praha B 31.01.2016 12:15 72:55 (19:10 43:27 60:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 91

datum: 31.01.2016, 12:15:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.500/1.000)
Horník Michal (2.000/1.000)

92. Tigers Č. Budějovice - Levharti Chomutov 31.01.2016 10:00 70:47 (13:13 35:23 51:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 92

datum: 31.01.2016, 10:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Peška Petr (1.000/1.500)
Dvořák Stanislav (1.000/1.500)

93. Válečníci Děčín - Jiskra Domažlice (MS) 31.01.2016 09:00 73:49 (15:8 30:19 57:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 93

datum: 31.01.2016, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.500)
Musil Jan (1.000/1.500)

94. Sokol Žižkov C - Sluneta Ústí n. L. 31.01.2016 11:00 50:75 (12:23 27:40 36:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 94

datum: 31.01.2016, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Šupej Michal (1.000/1.000)

95. KARA Trutnov - Sokol Vyšehrad 31.01.2016 11:15 50:60 (12:13 29:28 40:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 95

datum: 31.01.2016, 11:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Mühlbach Martin (1.000/1.000)
Stejskal Matěj (1.000/1.000)

96. BC Kolín - Kondoři Liberec 31.01.2016 10:30 41:112 (15:21 17:58 25:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 96

datum: 31.01.2016, 10:30:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Výborný Dominik (2.000/1.000)

17. kolo
97. Levharti Chomutov - KARA Trutnov 13.02.2016 14:00 110:58 (27:13 56:29 92:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 97

datum: 13.02.2016, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/3.500)
Nesper Jindřich (1.000/3.500)

98. USK Praha B - BC Kolín 13.02.2016 11:45 95:47 (34:10 60:30 79:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 98

datum: 13.02.2016, 11:45:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000)
Peterková Lucie (1.000/1.000)

99. Kondoři Liberec - Válečníci Děčín 13.02.2016 10:30 66:39 (14:4 28:18 43:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 99

datum: 13.02.2016, 10:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kočovský Dominik (2.000/2.500)
Lejčko Jan (2.000/1.000)

100. Sokol Vyšehrad - Sluneta Ústí n. L. 13.02.2016 14:00 67:80 (20:16 36:34 53:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 100

datum: 13.02.2016, 14:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

101. Sokol Žižkov C - BC Benešov 13.02.2016 16:00 63:61 (16:17 31:37 51:43 57:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 101

datum: 13.02.2016, 16:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.500)
Výborný Dominik (3.500/1.500)

102. Jiskra Domažlice (MS) - Tigers Č. Budějovice 13.02.2016 15:30 72:86 (20:21 40:45 60:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 102

datum: 13.02.2016, 15:30:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.500/1.000)
Slanina Vladimír (1.500/1.000)

18. kolo
103. USK Praha B - KARA Trutnov 14.02.2016 14:00 58:46 (17:6 29:18 43:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 103

datum: 14.02.2016, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

104. Levharti Chomutov - BC Kolín 14.02.2016 11:30 87:33 (22:10 47:14 71:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 104

datum: 14.02.2016, 11:30:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

105. Sokol Vyšehrad - Válečníci Děčín 14.02.2016 15:30 76:72 (11:21 35:42 66:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 105

datum: 14.02.2016, 15:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)

106. Kondoři Liberec - Sluneta Ústí n. L. 14.02.2016 15:00 59:67 (21:11 34:35 44:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 106

datum: 14.02.2016, 15:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kočovský Dominik (3.000/1.000)
Lejčko Jan (3.000/1.000)

107. Jiskra Domažlice (MS) - BC Benešov 14.02.2016 12:30 59:69 (18:18 29:42 46:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 107

datum: 14.02.2016, 12:30:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.500/2.500)
Slanina Vladimír (1.500/2.500)

108. Sokol Žižkov C - Tigers Č. Budějovice 14.02.2016 13:00 90:74 (27:14 52:27 70:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 108

datum: 14.02.2016, 13:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Výborný Dominik (3.500/1.000)

19. kolo
109. Sokol Žižkov C - USK Praha B 27.02.2016 13:00 58:72 (12:20 32:36 48:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 109

datum: 27.02.2016, 13:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Šupej Michal (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

110. Jiskra Domažlice (MS) - Levharti Chomutov 27.02.2016 16:00 75:59 (25:16 42:33 61:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 110

datum: 27.02.2016, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.500/1.000)
Smetana Jiří (1.500/1.000)

111. Tigers Č. Budějovice - Sokol Vyšehrad 27.02.2016 20:00 60:58 (10:17 25:32 38:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 111

datum: 27.02.2016, 20:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.500)
Veis Martin (1.000/1.500)

112. BC Benešov - Kondoři Liberec 27.02.2016 17:30 32:69 (6:12 22:29 26:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 112

datum: 27.02.2016, 17:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Hartig Lukáš (2.500/1.500)
Svoboda Karel (2.500/2.000)

113. Sluneta Ústí n. L. - KARA Trutnov 27.02.2016 14:00 82:54 (17:17 35:33 61:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 113

datum: 27.02.2016, 14:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/2.000)
Eisner Petr (1.000/2.000)

114. Válečníci Děčín - BC Kolín 27.02.2016 14:00 85:54 (20:15 41:22 60:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 114

datum: 27.02.2016, 14:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/2.000)
Poživil Jaroslav (1.000/2.000)

20. kolo
115. Jiskra Domažlice (MS) - USK Praha B 28.02.2016 12:30 53:73 (12:29 27:41 45:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 115

datum: 28.02.2016, 12:30:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.500/1.000)
Smetana Jiří (1.500/1.000)

116. Sokol Žižkov C - Levharti Chomutov 28.02.2016 11:00 87:36 (31:10 43:22 68:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 116

datum: 28.02.2016, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Šupej Michal (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

117. BC Benešov - Sokol Vyšehrad 28.02.2016 13:00 47:73 (13:19 27:36 39:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 117

datum: 28.02.2016, 13:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Hartig Lukáš (2.500/1.000)
Svoboda Karel (2.500/1.000)

118. Tigers Č. Budějovice - Kondoři Liberec 28.02.2016 10:00 64:100 (11:19 22:44 40:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 118

datum: 28.02.2016, 10:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.500)
Veis Martin (1.000/2.000)

119. Válečníci Děčín - KARA Trutnov 28.02.2016 09:00 60:75 (12:13 28:31 46:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 119

datum: 28.02.2016, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

120. Sluneta Ústí n. L. - BC Kolín 28.02.2016 12:00 106:75 (33:22 61:41 88:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 120

datum: 28.02.2016, 12:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/2.000)
Eisner Petr (1.000/2.000)

21. kolo
121. Levharti Chomutov - Válečníci Děčín 26.09.2015 10:00 82:34 (25:6 39:19 68:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 121

datum: 26.09.2015, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

122. USK Praha B - Sluneta Ústí n. L. 26.09.2015 10:30 63:56 (22:16 35:33 46:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 122

datum: 26.09.2015, 10:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Pörner Marek (1.500/1.000)

123. BC Kolín - BC Benešov 26.09.2015 17:00 75:85 (20:26 41:44 56:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 123

datum: 26.09.2015, 17:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Lejčko Jan (2.500/2.000)
Tax Tomáš (2.500/1.500)

124. KARA Trutnov - Tigers Č. Budějovice 26.09.2015 17:00 85:43 (19:4 44:16 62:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 124

datum: 26.09.2015, 17:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Pačovský Jan (1.000/1.000)
Svoboda Martin (1.000/1.000)

125. Kondoři Liberec - Jiskra Domažlice (MS) 26.09.2015 15:30 92:49 (24:12 44:23 66:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 125

datum: 26.09.2015, 15:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.500)
Menšík Richard (1.000/1.500)

126. Sokol Vyšehrad - Sokol Žižkov C 26.09.2015 18:30 64:63 (13:26 33:34 44:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 126

datum: 26.09.2015, 18:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Jelínek Jan (1.000/1.500)

22. kolo
127. USK Praha B - Válečníci Děčín 27.09.2015 10:00 73:53 (13:14 30:32 52:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 127

datum: 27.09.2015, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Pörner Marek (1.000/1.000)

128. Levharti Chomutov - Sluneta Ústí n. L. 27.09.2015 09:00 70:48 (23:12 41:29 53:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 128

datum: 27.09.2015, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.500/1.000)

129. KARA Trutnov - BC Benešov 27.09.2015 09:00 65:43 (21:8 38:29 49:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 129

datum: 27.09.2015, 09:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/2.000)
Svoboda Martin (1.000/2.000)

130. BC Kolín - Tigers Č. Budějovice 27.09.2015 10:00 59:99 (29:28 33:54 42:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 130

datum: 27.09.2015, 10:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Lejčko Jan (4.000/1.000)
Tax Tomáš (4.000/1.000)

131. Sokol Vyšehrad - Jiskra Domažlice (MS) 27.09.2015 13:30 77:74 (26:14 42:31 59:46 65:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 131

datum: 27.09.2015, 13:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.500)
Jelínek Jan (1.000/1.500)

132. Kondoři Liberec - Sokol Žižkov C 27.09.2015 10:00 72:55 (14:22 30:26 52:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 132

datum: 27.09.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.