image

žáci U15 / žákovská liga / ročník 2015/16 / základní skupina A


tabulka
1. Sokol Pražský 14 14 0 1271:632 28
2. Slavoj BK Litoměřice 14 12 2 1129:672 26
3. USK Praha 14 10 4 937:747 24
4. BSK Modřany - Jižní supi 14 7 7 885:1033 21
5. BK SLUNETA Ústí n.L. 14 5 9 882:1031 19
6. BK Kondoři Liberec 14 5 9 707:960 19
7. Sokol Vyšehrad 14 3 11 797:1125 17
8. BK R&J EBC Mělník (ms) 14 0 14 673:1081 14
1. kolo
1. BK SLUNETA Ústí n.L. - Kondoři Liberec 31.10.2015 14:00 69:53 (19:18 30:32 47:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 31.10.2015, 14:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.500)
Menšík Richard (1.000/1.500)

2. BSK Modřany - Jižní supi - Sokol Pražský 23.10.2015 17:15 39:110 (8:35 28:60 37:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 23.10.2015, 17:15:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Vošahlík Marek (2.500/1.500)
Báča Adam (3.000/2.500)

3. R&J EBC Mělník (ms) - Slavoj Litoměřice 31.10.2015 13:30 22:96 (10:20 12:46 18:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 31.10.2015, 13:30:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Šupej Michal (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

4. Sokol Vyšehrad - USK Praha 31.10.2015 17:00 52:71 (7:15 23:35 35:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 31.10.2015, 17:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Sušer Pavel (1.000/1.000)
Treml Radek (1.000/1.000)

2. kolo
5. BK SLUNETA Ústí n.L. - Sokol Vyšehrad 19.09.2015 16:00 76:60 (17:14 38:31 58:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 19.09.2015, 16:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/2.500)
Nesper Jindřich (1.000/2.500)

6. Kondoři Liberec - USK Praha 19.09.2015 15:00 63:70 (16:15 29:34 49:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 19.09.2015, 15:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

7. BSK Modřany - Jižní supi - R&J EBC Mělník (ms) 19.09.2015 16:30 65:40 (15:10 24:21 45:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 19.09.2015, 16:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Hejnic Jan (2.000/1.000)
Kejklíček Roman (1.500/1.000)

8. Sokol Pražský - Slavoj Litoměřice 19.09.2015 16:00 51:44 (8:7 23:21 41:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 19.09.2015, 16:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.500/2.000)
Kočovský Dominik (1.500/2.500)

3. kolo
9. BK SLUNETA Ústí n.L. - USK Praha 20.09.2015 11:00 74:86 (22:17 41:39 61:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 20.09.2015, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

10. Kondoři Liberec - Sokol Vyšehrad 20.09.2015 09:30 52:69 (16:18 32:26 42:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 20.09.2015, 09:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

11. BSK Modřany - Jižní supi - Slavoj Litoměřice 20.09.2015 11:00 51:111 (14:27 16:56 37:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 20.09.2015, 11:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Hejnic Jan (2.500/1.000)
Kejklíček Roman (2.000/1.000)

12. Sokol Pražský - R&J EBC Mělník (ms) 20.09.2015 10:00 94:24 (19:10 38:18 66:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 20.09.2015, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Kočovský Dominik (1.000/1.000)

4. kolo
13. Sokol Vyšehrad - R&J EBC Mělník (ms) 03.10.2015 17:00 71:51 (23:14 38:28 56:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 03.10.2015, 17:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kohout Radomír (1.500/1.000)
Schaffner Vojta (1.500/1.000)

14. USK Praha - Slavoj Litoměřice 03.10.2015 13:00 43:60 (10:14 22:38 32:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 03.10.2015, 13:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Kovačovič Matej (1.000/1.000)

15. BK SLUNETA Ústí n.L. - BSK Modřany - Jižní supi 03.10.2015 16:00 74:75 (17:23 35:36 59:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 03.10.2015, 16:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.000/3.000)
Rom Daniel (1.000/3.000)

16. Kondoři Liberec - Sokol Pražský 03.10.2015 18:30 40:84 (14:12 23:34 33:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 03.10.2015, 18:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/1.000)
Svoboda Martin (1.000/1.000)

5. kolo
17. Sokol Vyšehrad - Slavoj Litoměřice 04.10.2015 11:30 57:95 (13:31 38:56 48:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 04.10.2015, 11:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kohout Radomír (1.000/1.000)
Schaffner Vojta (1.000/1.000)

18. USK Praha - R&J EBC Mělník (ms) 04.10.2015 10:00 66:37 (24:12 36:18 47:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 04.10.2015, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Kovačovič Matej (1.000/1.000)

19. BK SLUNETA Ústí n.L. - Sokol Pražský 04.10.2015 09:00 51:97 (19:26 31:51 39:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 04.10.2015, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Výborný Rudolf (1.000/1.000)
Doksanský Milan (1.000/1.000)

20. Kondoři Liberec - BSK Modřany - Jižní supi 28.11.2015 14:30 59:57 (11:12 20:32 32:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 28.11.2015, 14:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/4.000)
Prchalová Simona (1.000/4.000)

6. kolo
21. BSK Modřany - Jižní supi - Sokol Vyšehrad 17.10.2015 17:30 74:51 (14:8 38:21 56:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 17.10.2015, 17:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Treml Radek (1.000/1.000)
Čížek Daniel (1.000/1.000)

22. Sokol Pražský - USK Praha 17.10.2015 14:00 75:46 (24:8 42:26 54:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 17.10.2015, 14:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Sejrek Daniel (1.000/1.000)
Kohout Radomír (1.500/1.000)

23. R&J EBC Mělník (ms) - BK SLUNETA Ústí n.L. 17.10.2015 17:30 56:72 (11:20 25:37 42:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 17.10.2015, 17:30:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Vávra Petr (1.000/1.000)
Koudela Martin (1.000/1.000)

24. Slavoj Litoměřice - Kondoři Liberec 17.10.2015 13:00 98:49 (31:13 60:20 79:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 17.10.2015, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

7. kolo
25. BSK Modřany - Jižní supi - USK Praha 18.10.2015 11:00 45:66 (12:25 16:37 26:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 18.10.2015, 11:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.000)
Kucharič Milan (1.000/1.000)

26. Sokol Pražský - Sokol Vyšehrad 16.10.2015 17:20 123:39 (26:14 54:21 93:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 16.10.2015, 17:20:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

27. R&J EBC Mělník (ms) - Kondoři Liberec 18.10.2015 10:30 40:57 (11:13 16:27 34:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 18.10.2015, 10:30:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Vávra Petr (1.000/1.000)
Křenek Karel (1.000/1.500)

28. Slavoj Litoměřice - BK SLUNETA Ústí n.L. 18.10.2015 13:00 78:46 (15:18 36:25 53:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 18.10.2015, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Doksanský Milan (1.000/1.000)

8. kolo
29. Kondoři Liberec - BK SLUNETA Ústí n.L. 01.11.2015 14:00 60:52 (19:9 33:19 45:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 01.11.2015, 14:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.500/1.000)
Mühlbach Martin (1.500/1.000)

30. Sokol Pražský - BSK Modřany - Jižní supi 26.10.2015 17:20 84:42 (14:11 42:17 61:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 26.10.2015, 17:20:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Lejčko Jan (1.000/1.500)

31. Slavoj Litoměřice - R&J EBC Mělník (ms) 28.10.2015 15:00 88:35 (18:14 38:22 67:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 28.10.2015, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Neuman Ladislav (1.000/1.000)

32. USK Praha - Sokol Vyšehrad 01.11.2015 14:00 81:34 (25:8 52:17 72:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 01.11.2015, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Kovačovič Matej (1.000/1.000)

9. kolo
33. USK Praha - BK SLUNETA Ústí n.L. 14.11.2015 12:00 89:31 (32:12 51:19 73:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 14.11.2015, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Baloun Jan (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

34. Sokol Vyšehrad - Kondoři Liberec 14.11.2015 15:30 50:55 (13:19 20:35 41:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 14.11.2015, 15:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.000)
Kejklíček Roman (1.000/1.000)

35. Slavoj Litoměřice - BSK Modřany - Jižní supi 14.11.2015 10:00 85:44 (17:6 52:19 74:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 14.11.2015, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/3.000)
Hendrych Jan (1.000/2.000)

36. R&J EBC Mělník (ms) - Sokol Pražský 19.11.2015 17:15 49:93 (17:27 31:50 40:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 19.11.2015, 17:15:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.500)
Lébl Martin (1.000/1.500)

10. kolo
37. Sokol Vyšehrad - BK SLUNETA Ústí n.L. 15.11.2015 10:30 68:83 (12:18 37:38 54:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 15.11.2015, 10:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.000)
Kejklíček Roman (1.000/1.000)

38. USK Praha - Kondoři Liberec 15.11.2015 10:30 61:37 (6:15 23:23 34:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 15.11.2015, 10:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Vošahlík Marek (1.000/1.000)

39. R&J EBC Mělník (ms) - BSK Modřany - Jižní supi 17.11.2015 17:00 83:84 (21:24 45:36 62:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 17.11.2015, 17:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Šupej Michal (1.000/2.500)
Zámostný Jindřich (1.000/2.500)

40. Slavoj Litoměřice - Sokol Pražský 15.11.2015 09:00 76:81 (16:13 34:35 49:50 67:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 15.11.2015, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.500)

11. kolo
41. Slavoj Litoměřice - Sokol Vyšehrad 28.11.2015 15:00 80:63 (29:23 44:32 64:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 28.11.2015, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.500)
Šmíd Pavel (1.000/1.500)

42. R&J EBC Mělník (ms) - USK Praha 28.11.2015 15:15 58:84 (16:20 27:48 43:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 28.11.2015, 15:15:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/1.500)
Frána Petr (1.000/3.500)

43. Sokol Pražský - BK SLUNETA Ústí n.L. 28.11.2015 17:00 98:40 (16:10 47:17 69:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 28.11.2015, 17:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

44. BSK Modřany - Jižní supi - Kondoři Liberec 09.11.2015 17:00 77:50 (14:16 39:28 62:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 09.11.2015, 17:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Jelínek Jan (1.000/1.000)

12. kolo
45. R&J EBC Mělník (ms) - Sokol Vyšehrad 29.11.2015 09:00 78:81 (16:21 32:35 45:56 69:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 29.11.2015, 09:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/1.000)
Týř Pavel (4.000/1.000)

46. Slavoj Litoměřice - USK Praha 29.11.2015 11:00 67:42 (19:18 38:30 54:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 29.11.2015, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

47. BSK Modřany - Jižní supi - BK SLUNETA Ústí n.L. 27.11.2015 17:15 95:83 (25:21 49:42 71:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 27.11.2015, 17:15:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Vošahlík Marek (1.000/1.000)

48. Sokol Pražský - Kondoři Liberec 29.11.2015 12:00 98:45 (22:9 43:22 71:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 29.11.2015, 12:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

13. kolo
49. USK Praha - BSK Modřany - Jižní supi 12.12.2015 11:00 78:55 (24:8 46:26 59:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
13. kolo, zápas č. 49

datum: 12.12.2015, 11:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

50. Sokol Vyšehrad - Sokol Pražský 12.12.2015 15:00 43:124 (14:21 23:43 34:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 12.12.2015, 15:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/2.000)
Šmůla Petr (1.000/1.000)

51. Kondoři Liberec - R&J EBC Mělník (ms) 09.12.2015 17:15 51:48 (17:7 35:20 48:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
13. kolo, zápas č. 51

datum: 09.12.2015, 17:15:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

52. BK SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice 12.12.2015 11:30 52:64 (11:23 20:33 37:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
13. kolo, zápas č. 52

datum: 12.12.2015, 11:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.500)
Šmíd Pavel (1.000/1.500)

14. kolo
53. Sokol Vyšehrad - BSK Modřany - Jižní supi 13.12.2015 10:30 59:82 (19:15 37:37 48:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
14. kolo, zápas č. 53

datum: 13.12.2015, 10:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Sušer Pavel (1.000/1.000)
Treml Radek (1.000/1.000)

54. USK Praha - Sokol Pražský 13.12.2015 10:00 54:59 (15:21 29:37 43:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 13.12.2015, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Mareš Jan (1.000/1.000)

55. BK SLUNETA Ústí n.L. - R&J EBC Mělník (ms) 17.12.2015 18:00 79:52 (14:12 30:20 57:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
14. kolo, zápas č. 55

datum: 17.12.2015, 18:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

56. Kondoři Liberec - Slavoj Litoměřice 13.12.2015 11:00 36:87 (8:28 20:50 29:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
14. kolo, zápas č. 56

datum: 13.12.2015, 11:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.