image

žáci U15 / žákovská liga / ročník 2015/16 / základní skupina A


tabulka
1. Sokol Pražský 14 14 0 1271:632 28
2. Slavoj BK Litoměřice 14 12 2 1129:672 26
3. USK Praha 14 10 4 937:747 24
4. BSK Modřany - Jižní supi 14 7 7 885:1033 21
5. BK SLUNETA Ústí n.L. 14 5 9 882:1031 19
6. BK Kondoři Liberec 14 5 9 707:960 19
7. Sokol Vyšehrad 14 3 11 797:1125 17
8. BK R&J EBC Mělník (ms) 14 0 14 673:1081 14
1. kolo
1. BK SLUNETA Ústí n.L. - Kondoři Liberec 31.10.2015 14:00 69:53 (19:18 30:32 47:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 31.10.2015, 14:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.500)
Menšík Richard (1.000/1.500)

2. BSK Modřany - Jižní supi - Sokol Pražský 23.10.2015 17:15 39:110 (8:35 28:60 37:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 23.10.2015, 17:15:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Vošahlík Marek (2.500/1.500)
Báča Adam (3.000/2.500)

3. R&J EBC Mělník (ms) - Slavoj Litoměřice 31.10.2015 13:30 22:96 (10:20 12:46 18:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 31.10.2015, 13:30:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Šupej Michal (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

4. Sokol Vyšehrad - USK Praha 31.10.2015 17:00 52:71 (7:15 23:35 35:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 31.10.2015, 17:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Sušer Pavel (1.000/1.000)
Treml Radek (1.000/1.000)

2. kolo
5. BK SLUNETA Ústí n.L. - Sokol Vyšehrad 19.09.2015 16:00 76:60 (17:14 38:31 58:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 19.09.2015, 16:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/2.500)
Nesper Jindřich (1.000/2.500)

6. Kondoři Liberec - USK Praha 19.09.2015 15:00 63:70 (16:15 29:34 49:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 19.09.2015, 15:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

7. BSK Modřany - Jižní supi - R&J EBC Mělník (ms) 19.09.2015 16:30 65:40 (15:10 24:21 45:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 19.09.2015, 16:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Hejnic Jan (2.000/1.000)
Kejklíček Roman (1.500/1.000)

8. Sokol Pražský - Slavoj Litoměřice 19.09.2015 16:00 51:44 (8:7 23:21 41:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 19.09.2015, 16:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.500/2.000)
Kočovský Dominik (1.500/2.500)

3. kolo
9. BK SLUNETA Ústí n.L. - USK Praha 20.09.2015 11:00 74:86 (22:17 41:39 61:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 20.09.2015, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

10. Kondoři Liberec - Sokol Vyšehrad 20.09.2015 09:30 52:69 (16:18 32:26 42:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 20.09.2015, 09:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

11. BSK Modřany - Jižní supi - Slavoj Litoměřice 20.09.2015 11:00 51:111 (14:27 16:56 37:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 20.09.2015, 11:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Hejnic Jan (2.500/1.000)
Kejklíček Roman (2.000/1.000)

12. Sokol Pražský - R&J EBC Mělník (ms) 20.09.2015 10:00 94:24 (19:10 38:18 66:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 20.09.2015, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Kočovský Dominik (1.000/1.000)

4. kolo
13. Sokol Vyšehrad - R&J EBC Mělník (ms) 03.10.2015 17:00 71:51 (23:14 38:28 56:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 03.10.2015, 17:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kohout Radomír (1.500/1.000)
Schaffner Vojta (1.500/1.000)

14. USK Praha - Slavoj Litoměřice 03.10.2015 13:00 43:60 (10:14 22:38 32:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 03.10.2015, 13:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Kovačovič Matej (1.000/1.000)

15. BK SLUNETA Ústí n.L. - BSK Modřany - Jižní supi 03.10.2015 16:00 74:75 (17:23 35:36 59:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 03.10.2015, 16:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.000/3.000)
Rom Daniel (1.000/3.000)

16. Kondoři Liberec - Sokol Pražský 03.10.2015 18:30 40:84 (14:12 23:34 33:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 03.10.2015, 18:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/1.000)
Svoboda Martin (1.000/1.000)

5. kolo
17. Sokol Vyšehrad - Slavoj Litoměřice 04.10.2015 11:30 57:95 (13:31 38:56 48:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 04.10.2015, 11:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kohout Radomír (1.000/1.000)
Schaffner Vojta (1.000/1.000)

18. USK Praha - R&J EBC Mělník (ms) 04.10.2015 10:00 66:37 (24:12 36:18 47:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 04.10.2015, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Kovačovič Matej (1.000/1.000)

19. BK SLUNETA Ústí n.L. - Sokol Pražský 04.10.2015 09:00 51:97 (19:26 31:51 39:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 04.10.2015, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Výborný Rudolf (1.000/1.000)
Doksanský Milan (1.000/1.000)

20. Kondoři Liberec - BSK Modřany - Jižní supi 28.11.2015 14:30 59:57 (11:12 20:32 32:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 28.11.2015, 14:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/4.000)
Prchalová Simona (1.000/4.000)

6. kolo
21. BSK Modřany - Jižní supi - Sokol Vyšehrad 17.10.2015 17:30 74:51 (14:8 38:21 56:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 17.10.2015, 17:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Treml Radek (1.000/1.000)
Čížek Daniel (1.000/1.000)

22. Sokol Pražský - USK Praha 17.10.2015 14:00 75:46 (24:8 42:26 54:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 17.10.2015, 14:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Sejrek Daniel (1.000/1.000)
Kohout Radomír (1.500/1.000)

23. R&J EBC Mělník (ms) - BK SLUNETA Ústí n.L. 17.10.2015 17:30 56:72 (11:20 25:37 42:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 17.10.2015, 17:30:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Vávra Petr (1.000/1.000)
Koudela Martin (1.000/1.000)

24. Slavoj Litoměřice - Kondoři Liberec 17.10.2015 13:00 98:49 (31:13 60:20 79:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 17.10.2015, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

7. kolo
25. BSK Modřany - Jižní supi - USK Praha 18.10.2015 11:00 45:66 (12:25 16:37 26:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 18.10.2015, 11:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.000)
Kucharič Milan (1.000/1.000)

26. Sokol Pražský - Sokol Vyšehrad 16.10.2015 17:20 123:39 (26:14 54:21 93:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 16.10.2015, 17:20:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

27. R&J EBC Mělník (ms) - Kondoři Liberec 18.10.2015 10:30 40:57 (11:13 16:27 34:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 18.10.2015, 10:30:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Vávra Petr (1.000/1.000)
Křenek Karel (1.000/1.500)

28. Slavoj Litoměřice - BK SLUNETA Ústí n.L. 18.10.2015 13:00 78:46 (15:18 36:25 53:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 18.10.2015, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Doksanský Milan (1.000/1.000)

8. kolo
29. Kondoři Liberec - BK SLUNETA Ústí n.L. 01.11.2015 14:00 60:52 (19:9 33:19 45:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 01.11.2015, 14:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.500/1.000)
Mühlbach Martin (1.500/1.000)

30. Sokol Pražský - BSK Modřany - Jižní supi 26.10.2015 17:20 84:42 (14:11 42:17 61:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 26.10.2015, 17:20:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Lejčko Jan (1.000/1.500)

31. Slavoj Litoměřice - R&J EBC Mělník (ms) 28.10.2015 15:00 88:35 (18:14 38:22 67:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 28.10.2015, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Neuman Ladislav (1.000/1.000)

32. USK Praha - Sokol Vyšehrad 01.11.2015 14:00 81:34 (25:8 52:17 72:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 01.11.2015, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Kovačovič Matej (1.000/1.000)

9. kolo
33. USK Praha - BK SLUNETA Ústí n.L. 14.11.2015 12:00 89:31 (32:12 51:19 73:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 14.11.2015, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Baloun Jan (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

34. Sokol Vyšehrad - Kondoři Liberec 14.11.2015 15:30 50:55 (13:19 20:35 41:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 14.11.2015, 15:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.000)
Kejklíček Roman (1.000/1.000)

35. Slavoj Litoměřice - BSK Modřany - Jižní supi 14.11.2015 10:00 85:44 (17:6 52:19 74:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 14.11.2015, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/3.000)
Hendrych Jan (1.000/2.000)

36. R&J EBC Mělník (ms) - Sokol Pražský 19.11.2015 17:15 49:93 (17:27 31:50 40:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 19.11.2015, 17:15:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.500)
Lébl Martin (1.000/1.500)

10. kolo
37. Sokol Vyšehrad - BK SLUNETA Ústí n.L. 15.11.2015 10:30 68:83 (12:18 37:38 54:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 15.11.2015, 10:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.000)
Kejklíček Roman (1.000/1.000)

38. USK Praha - Kondoři Liberec 15.11.2015 10:30 61:37 (6:15 23:23 34:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 15.11.2015, 10:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Vošahlík Marek (1.000/1.000)

39. R&J EBC Mělník (ms) - BSK Modřany - Jižní supi 17.11.2015 17:00 83:84 (21:24 45:36 62:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 17.11.2015, 17:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Šupej Michal (1.000/2.500)
Zámostný Jindřich (1.000/2.500)

40. Slavoj Litoměřice - Sokol Pražský 15.11.2015 09:00 76:81 (16:13 34:35 49:50 67:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 15.11.2015, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.500)

11. kolo
41. Slavoj Litoměřice - Sokol Vyšehrad 28.11.2015 15:00 80:63 (29:23 44:32 64:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 28.11.2015, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.500)
Šmíd Pavel (1.000/1.500)

42. R&J EBC Mělník (ms) - USK Praha 28.11.2015 15:15 58:84 (16:20 27:48 43:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 28.11.2015, 15:15:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/1.500)
Frána Petr (1.000/3.500)

43. Sokol Pražský - BK SLUNETA Ústí n.L. 28.11.2015 17:00 98:40 (16:10 47:17 69:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 28.11.2015, 17:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

44. BSK Modřany - Jižní supi - Kondoři Liberec 09.11.2015 17:00 77:50 (14:16 39:28 62:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 09.11.2015, 17:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Jelínek Jan (1.000/1.000)

12. kolo
45. R&J EBC Mělník (ms) - Sokol Vyšehrad 29.11.2015 09:00 78:81 (16:21 32:35 45:56 69:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 29.11.2015, 09:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/1.000)
Týř Pavel (4.000/1.000)

46. Slavoj Litoměřice - USK Praha 29.11.2015 11:00 67:42 (19:18 38:30 54:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 29.11.2015, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

47. BSK Modřany - Jižní supi - BK SLUNETA Ústí n.L. 27.11.2015 17:15 95:83 (25:21 49:42 71:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 27.11.2015, 17:15:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Vošahlík Marek (1.000/1.000)

48. Sokol Pražský - Kondoři Liberec 29.11.2015 12:00 98:45 (22:9 43:22 71:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 29.11.2015, 12:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

13. kolo
49. USK Praha - BSK Modřany - Jižní supi 12.12.2015 11:00 78:55 (24:8 46:26 59:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
13. kolo, zápas č. 49

datum: 12.12.2015, 11:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

50. Sokol Vyšehrad - Sokol Pražský 12.12.2015 15:00 43:124 (14:21 23:43 34:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 12.12.2015, 15:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/2.000)
Šmůla Petr (1.000/1.000)

51. Kondoři Liberec - R&J EBC Mělník (ms) 09.12.2015 17:15 51:48 (17:7 35:20 48:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
13. kolo, zápas č. 51

datum: 09.12.2015, 17:15:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

52. BK SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice 12.12.2015 11:30 52:64 (11:23 20:33 37:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
13. kolo, zápas č. 52

datum: 12.12.2015, 11:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.500)
Šmíd Pavel (1.000/1.500)

14. kolo
53. Sokol Vyšehrad - BSK Modřany - Jižní supi 13.12.2015 10:30 59:82 (19:15 37:37 48:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
14. kolo, zápas č. 53

datum: 13.12.2015, 10:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Sušer Pavel (1.000/1.000)
Treml Radek (1.000/1.000)

54. USK Praha - Sokol Pražský 13.12.2015 10:00 54:59 (15:21 29:37 43:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 13.12.2015, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Mareš Jan (1.000/1.000)

55. BK SLUNETA Ústí n.L. - R&J EBC Mělník (ms) 17.12.2015 18:00 79:52 (14:12 30:20 57:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
14. kolo, zápas č. 55

datum: 17.12.2015, 18:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

56. Kondoři Liberec - Slavoj Litoměřice 13.12.2015 11:00 36:87 (8:28 20:50 29:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, žákovská liga
základní skupina A
14. kolo, zápas č. 56

datum: 13.12.2015, 11:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC