image

mladší žáci U14 / žákovská liga / ročník 2015/16 / základní skupina B


tabulka
1. BK Synthesia Pardubice 22 22 0 2969:910 44
2. BK Kondoři Liberec 22 19 3 1892:967 41
3. USK Praha 22 18 4 1771:826 40
4. Slavoj BK Litoměřice 22 17 5 1754:1108 39
5. BA 2006´Roudnice nad Labem 22 10 12 1258:1692 32
6. BA Nymburk 22 10 12 1205:1486 32
7. Basket Poděbrady 22 9 13 1388:1556 31
8. BK Synthesia Pardubice B 22 9 13 1173:1805 31
9. Královští Sokoli 22 7 15 1339:1910 29
10. BK Sluneta Ústí nad Labem 22 6 16 1159:1637 28
11. TJ Slovan Varnsdorf 22 3 19 1038:1892 25
12. Sokol Nová Paka 22 2 20 993:2150 24
1. kolo
133. Kondoři Liberec - Slovan Varnsdorf 26.09.2015 18:00 132:37 (29:13 78:15 105:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
1. kolo, zápas č. 133

datum: 26.09.2015, 18:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.500)
Menšík Richard (1.000/1.500)

134. Synthesia Pardubice - Synthesia Pardubice B 21.09.2015 18:15 184:45 (44:12 83:22 141:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
1. kolo, zápas č. 134

datum: 21.09.2015, 18:15:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Pačovský Jan (1.000/1.000)
Theodor Pavel (1.000/1.000)

135. Sokol Nová Paka - Královští Sokoli 26.09.2015 14:00 51:81 (9:22 22:34 34:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
1. kolo, zápas č. 135

datum: 26.09.2015, 14:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Mühlbach Martin (2.000/1.500)
Stejskal Matěj (2.000/1.500)

136. Sj. BK Litoměřice - Sluneta Ústí n. L. 26.09.2015 10:00 97:30 (17:5 42:12 72:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
1. kolo, zápas č. 136

datum: 26.09.2015, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

137. Basket Poděbrady - BA Nymburk 26.09.2015 16:00 71:79 (17:19 33:32 53:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
1. kolo, zápas č. 137

datum: 26.09.2015, 16:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Kočovský Dominik (1.500/3.000)
Výborný Dominik (1.500/1.500)

138. BA 2006´ Roudnice n.L. - USK Praha 25.09.2015 16:30 22:101 (9:34 13:51 20:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
1. kolo, zápas č. 138

datum: 25.09.2015, 16:30:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Šupej Michal (1.000/1.000)

2. kolo
139. Kondoři Liberec - BA 2006´ Roudnice n.L. 10.10.2015 17:30 114:36 (21:11 53:18 89:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
2. kolo, zápas č. 139

datum: 10.10.2015, 17:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Bohata Pavel (1.000/1.000)

140. Slovan Varnsdorf - USK Praha 10.10.2015 17:30 20:72 (4:16 8:38 13:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
2. kolo, zápas č. 140

datum: 10.10.2015, 17:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Anton Karel (3.000/1.000)
Poživil Jaroslav (2.000/1.000)

141. Synthesia Pardubice - Basket Poděbrady 10.10.2015 13:15 152:57 (28:23 87:30 119:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
2. kolo, zápas č. 141

datum: 10.10.2015, 13:15:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Trmač Vladislav (1.000/2.000)

142. Synthesia Pardubice B - BA Nymburk 10.10.2015 11:00 72:62 (19:17 27:34 49:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
2. kolo, zápas č. 142

datum: 10.10.2015, 11:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Trmač Vladislav (3.000/1.000)

143. Sokol Nová Paka - Sj. BK Litoměřice 10.10.2015 14:00 39:140 (3:38 16:75 28:109)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
2. kolo, zápas č. 143

datum: 10.10.2015, 14:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Šindelář Miloš (2.000/1.000)
Scholze Štěpán (2.000/1.000)

144. Královští Sokoli - Sluneta Ústí n. L. 10.10.2015 17:30 84:67 (21:18 40:35 67:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
2. kolo, zápas č. 144

datum: 10.10.2015, 17:30:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Brejcha Quido (1.000/1.000)
Tejchman Martin (1.000/1.000)

3. kolo
145. Kondoři Liberec - USK Praha 09.10.2015 18:00 71:58 (14:14 34:26 48:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
3. kolo, zápas č. 145

datum: 09.10.2015, 18:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Boček Jaroslav (1.500/2.000)
Hošek Václav (1.500/2.000)

146. Slovan Varnsdorf - BA 2006´ Roudnice n.L. 11.10.2015 10:00 64:54 (13:14 22:31 40:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
3. kolo, zápas č. 146

datum: 11.10.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.500/1.000)
Liška Jaroslav (2.000/1.000)

147. Synthesia Pardubice - BA Nymburk 11.10.2015 13:15 160:33 (44:0 82:16 127:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
3. kolo, zápas č. 147

datum: 11.10.2015, 13:15:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.500)
Trmač Vladislav (1.000/1.500)

148. Synthesia Pardubice B - Basket Poděbrady 11.10.2015 15:30 54:76 (18:27 29:36 40:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
3. kolo, zápas č. 148

datum: 11.10.2015, 15:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Trmač Vladislav (3.000/2.500)

149. Sokol Nová Paka - Sluneta Ústí n. L. 11.10.2015 10:00 70:53 (22:12 33:29 45:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
3. kolo, zápas č. 149

datum: 11.10.2015, 10:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Jarolímek Otto (2.000/1.000)
Rejlek Martin (2.000/1.000)

150. Královští Sokoli - Sj. BK Litoměřice 11.10.2015 13:00 60:104 (12:34 28:53 47:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
3. kolo, zápas č. 150

datum: 11.10.2015, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Tejchman Martin (1.000/1.000)
Hrdý Jakub (1.000/1.000)

4. kolo
151. BA 2006´ Roudnice n.L. - Sj. BK Litoměřice 21.10.2015 16:45 24:96 (11:26 14:55 18:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
4. kolo, zápas č. 151

datum: 21.10.2015, 16:45:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Šmůla Marek (1.000/1.000)

152. USK Praha - Sluneta Ústí n. L. 24.10.2015 14:00 79:23 (22:6 36:17 61:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
4. kolo, zápas č. 152

datum: 24.10.2015, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.500/1.000)

153. Basket Poděbrady - Sokol Nová Paka 24.10.2015 14:00 74:59 (27:9 41:20 56:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
4. kolo, zápas č. 153

datum: 24.10.2015, 14:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Lukeš Libor (2.000/2.000)
Lébl Martin (2.000/2.000)

154. BA Nymburk - Královští Sokoli 24.10.2015 13:00 57:45 (15:12 27:26 49:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
4. kolo, zápas č. 154

datum: 24.10.2015, 13:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Černý Jan (1.000/1.000)
Lukeš Petr (1.000/1.000)

155. Kondoři Liberec - Synthesia Pardubice 24.10.2015 17:00 59:83 (14:21 38:40 55:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
4. kolo, zápas č. 155

datum: 24.10.2015, 17:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.500/1.500)
Šmůla Marek (1.500/1.500)

156. Slovan Varnsdorf - Synthesia Pardubice B 24.10.2015 15:15 55:78 (15:24 27:44 42:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
4. kolo, zápas č. 156

datum: 24.10.2015, 15:15:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (2.000/1.000)
Bohata Pavel (2.000/1.000)

5. kolo
157. BA 2006´ Roudnice n.L. - Sluneta Ústí n. L. 23.10.2015 16:45 74:53 (18:10 36:25 50:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
5. kolo, zápas č. 157

datum: 23.10.2015, 16:45:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Šmůla Marek (1.000/1.000)

158. USK Praha - Sj. BK Litoměřice 25.10.2015 12:00 62:42 (23:14 30:28 52:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
5. kolo, zápas č. 158

datum: 25.10.2015, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

159. Basket Poděbrady - Královští Sokoli 25.10.2015 09:00 77:62 (25:14 43:27 64:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
5. kolo, zápas č. 159

datum: 25.10.2015, 09:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Mareš Jan (1.500/1.000)
Lébl Martin (1.500/1.000)

160. BA Nymburk - Sokol Nová Paka 25.10.2015 11:30 75:47 (4:17 38:19 58:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
5. kolo, zápas č. 160

datum: 25.10.2015, 11:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/2.000)
Šmůla Petr (1.000/2.000)

161. Kondoři Liberec - Synthesia Pardubice B 25.10.2015 12:30 106:34 (25:12 43:12 74:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
5. kolo, zápas č. 161

datum: 25.10.2015, 12:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.500/1.000)
Šmůla Marek (1.500/1.000)

162. Slovan Varnsdorf - Synthesia Pardubice 25.10.2015 10:00 46:185 (4:35 21:80 29:131)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
5. kolo, zápas č. 162

datum: 25.10.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (2.500/1.000)
Bohata Pavel (3.000/1.000)

6. kolo
163. Synthesia Pardubice - BA 2006´ Roudnice n.L. 07.11.2015 12:30 162:45 (34:11 79:14 133:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
6. kolo, zápas č. 163

datum: 07.11.2015, 12:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/1.000)
Trmač Vladislav (1.000/1.000)

164. Synthesia Pardubice B - USK Praha 07.11.2015 14:30 42:83 (16:28 30:45 40:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
6. kolo, zápas č. 164

datum: 07.11.2015, 14:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/2.000)
Trmač Vladislav (1.000/2.000)

165. Sokol Nová Paka - Kondoři Liberec 07.11.2015 10:00 24:138 (4:32 14:72 18:105)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
6. kolo, zápas č. 165

datum: 07.11.2015, 10:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.000/1.000)
Lukeš Petr (1.000/1.000)

166. Královští Sokoli - Slovan Varnsdorf 29.11.2015 14:00 60:59 (17:19 31:29 45:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
6. kolo, zápas č. 166

datum: 29.11.2015, 14:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Černý Jan (1.000/1.000)
Scholze Michal (1.000/1.000)

167. Sj. BK Litoměřice - Basket Poděbrady 14.02.2016 11:00 56:44 (14:11 28:30 44:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
6. kolo, zápas č. 167

datum: 14.02.2016, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/2.000)
Menšík Richard (1.000/2.000)

168. Sluneta Ústí n. L. - BA Nymburk 07.11.2015 11:45 56:71 (17:10 24:31 36:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
6. kolo, zápas č. 168

datum: 07.11.2015, 11:45:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.000/1.000)

7. kolo
169. Synthesia Pardubice - USK Praha 08.11.2015 13:00 95:51 (22:17 42:28 71:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
7. kolo, zápas č. 169

datum: 08.11.2015, 13:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/1.500)
Trmač Vladislav (1.000/1.500)

170. Synthesia Pardubice B - BA 2006´ Roudnice n.L. 08.11.2015 15:00 59:45 (14:14 20:34 34:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
7. kolo, zápas č. 170

datum: 08.11.2015, 15:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/1.000)
Trmač Vladislav (1.000/1.000)

171. Sokol Nová Paka - Slovan Varnsdorf 28.11.2015 10:00 54:78 (10:21 23:44 38:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
7. kolo, zápas č. 171

datum: 28.11.2015, 10:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (2.000/2.000)
Jarolímek Otto (4.000/3.000)

172. Královští Sokoli - Kondoři Liberec 08.11.2015 13:00 43:106 (12:26 31:58 35:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
7. kolo, zápas č. 172

datum: 08.11.2015, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Stojan Aleš (1.000/1.000)
Krejsa Pavel (1.000/1.000)

173. Sj. BK Litoměřice - BA Nymburk 08.11.2015 11:30 77:33 (28:7 41:14 55:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
7. kolo, zápas č. 173

datum: 08.11.2015, 11:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.500)
Musil Jan (1.000/1.500)

174. Sluneta Ústí n. L. - Basket Poděbrady 08.11.2015 12:30 50:69 (14:21 28:37 30:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
7. kolo, zápas č. 174

datum: 08.11.2015, 12:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/2.500)
Tax Tomáš (1.000/2.500)

8. kolo
175. BA 2006´ Roudnice n.L. - Basket Poděbrady 21.11.2015 09:30 66:53 (18:14 41:27 49:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
8. kolo, zápas č. 175

datum: 21.11.2015, 09:30:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/2.000)
Hendrych Jan (1.000/2.000)

176. USK Praha - BA Nymburk 21.11.2015 17:00 73:14 (22:2 32:4 49:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
8. kolo, zápas č. 176

datum: 21.11.2015, 17:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000)
Kovačovič Matej (1.000/1.000)

177. Kondoři Liberec - Sj. BK Litoměřice 21.11.2015 17:00 63:61 (6:18 32:27 49:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
8. kolo, zápas č. 177

datum: 21.11.2015, 17:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.500/1.000)
Šmůla Petr (1.500/1.000)

178. Slovan Varnsdorf - Sluneta Ústí n. L. 21.11.2015 15:00 49:63 (11:14 25:22 35:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
8. kolo, zápas č. 178

datum: 21.11.2015, 15:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Anton Karel (3.500/1.000)
Mašek Tomáš (3.000/1.000)

179. Synthesia Pardubice - Sokol Nová Paka 21.11.2015 13:15 182:32 (45:9 94:18 139:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
8. kolo, zápas č. 179

datum: 21.11.2015, 13:15:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/2.000)
Stejskal Matěj (1.000/2.000)

180. Synthesia Pardubice B - Královští Sokoli 21.11.2015 15:15 82:69 (21:19 37:36 54:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
8. kolo, zápas č. 180

datum: 21.11.2015, 15:15:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.000/2.000)
Stejskal Matěj (1.000/1.500)

9. kolo
181. BA 2006´ Roudnice n.L. - BA Nymburk 22.11.2015 11:00 81:60 (20:8 42:22 60:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
9. kolo, zápas č. 181

datum: 22.11.2015, 11:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

182. USK Praha - Basket Poděbrady 22.11.2015 09:00 79:45 (25:16 50:20 60:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
9. kolo, zápas č. 182

datum: 22.11.2015, 09:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/2.000)
Holeš Daniel (1.000/2.000)

183. Kondoři Liberec - Sluneta Ústí n. L. 22.11.2015 13:00 80:41 (21:11 50:22 65:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
9. kolo, zápas č. 183

datum: 22.11.2015, 13:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.500/1.000)
Šmůla Petr (1.500/1.000)

184. Slovan Varnsdorf - Sj. BK Litoměřice 22.11.2015 10:00 36:91 (15:29 24:51 28:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
9. kolo, zápas č. 184

datum: 22.11.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Mašek Tomáš (2.000/1.000)
Prchalová Simona (2.000/1.000)

185. Synthesia Pardubice - Královští Sokoli 22.11.2015 13:00 181:29 (51:4 98:9 143:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
9. kolo, zápas č. 185

datum: 22.11.2015, 13:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.000/1.500)
Stejskal Matěj (1.000/1.500)

186. Synthesia Pardubice B - Sokol Nová Paka 22.11.2015 11:00 70:49 (11:8 37:20 56:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
9. kolo, zápas č. 186

datum: 22.11.2015, 11:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/2.000)
Stejskal Matěj (1.000/2.000)

10. kolo
187. Sokol Nová Paka - BA 2006´ Roudnice n.L. 05.12.2015 10:00 77:68 (26:13 45:27 60:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
10. kolo, zápas č. 187

datum: 05.12.2015, 10:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Pilný Jiří (2.000/1.000)
Mühlbach Martin (2.000/1.000)

188. Královští Sokoli - USK Praha 05.12.2015 16:30 49:109 (5:27 22:53 36:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
10. kolo, zápas č. 188

datum: 05.12.2015, 16:30:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/1.000)
Pilný Jiří (1.000/1.000)

189. Sj. BK Litoměřice - Synthesia Pardubice 05.12.2015 15:00 71:74 (18:13 32:34 53:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
10. kolo, zápas č. 189

datum: 05.12.2015, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

190. Sluneta Ústí n. L. - Synthesia Pardubice B 05.12.2015 14:00 77:52 (15:23 38:29 56:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
10. kolo, zápas č. 190

datum: 05.12.2015, 14:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Šupej Michal (1.000/1.000)

191. Basket Poděbrady - Kondoři Liberec 16.12.2015 18:00 35:82 (11:15 11:47 24:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
10. kolo, zápas č. 191

datum: 16.12.2015, 18:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Lébl Martin (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.000)

192. BA Nymburk - Slovan Varnsdorf 05.12.2015 15:00 74:40 (9:14 31:25 62:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
10. kolo, zápas č. 192

datum: 05.12.2015, 15:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

11. kolo
193. Sokol Nová Paka - USK Praha 06.12.2015 11:00 27:130 (11:32 14:68 22:99)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
11. kolo, zápas č. 193

datum: 06.12.2015, 11:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Dočkal Petr (2.500/2.000)
Polda Tomáš (2.500/1.500)

194. Královští Sokoli - BA 2006´ Roudnice n.L. 06.12.2015 12:30 58:67 (12:24 32:37 44:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
11. kolo, zápas č. 194

datum: 06.12.2015, 12:30:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.000)
Pilný Jiří (1.000/1.000)

195. Sj. BK Litoměřice - Synthesia Pardubice B 06.12.2015 09:30 105:30 (37:9 61:12 85:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
11. kolo, zápas č. 195

datum: 06.12.2015, 09:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

196. Sluneta Ústí n. L. - Synthesia Pardubice 06.12.2015 09:00 39:153 (10:42 24:81 37:118)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
11. kolo, zápas č. 196

datum: 06.12.2015, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.500)
Šupej Michal (1.000/1.500)

197. Basket Poděbrady - Slovan Varnsdorf 06.12.2015 11:30 72:53 (12:11 31:25 57:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
11. kolo, zápas č. 197

datum: 06.12.2015, 11:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.500/2.000)
Zámostný Jindřich (1.500/2.000)

198. BA Nymburk - Kondoři Liberec 27.11.2015 17:00 40:77 (16:9 24:26 30:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
11. kolo, zápas č. 198

datum: 27.11.2015, 17:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Lébl Martin (1.000/1.000)

12. kolo
199. Slovan Varnsdorf - Kondoři Liberec 27.09.2015 10:00 41:101 (9:24 21:49 31:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
12. kolo, zápas č. 199

datum: 27.09.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Treml Radek (1.000/1.000)

200. Synthesia Pardubice B - Synthesia Pardubice 24.09.2015 18:15 26:158 (11:33 78:15 112:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
12. kolo, zápas č. 200

datum: 24.09.2015, 18:15:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Pačovský Jan (1.000/1.000)
Theodor Pavel (1.000/1.000)

201. Královští Sokoli - Sokol Nová Paka 27.09.2015 13:00 79:55 (25:15 44:26 61:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
12. kolo, zápas č. 201

datum: 27.09.2015, 13:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Chocholoušová Karla (1.000/2.000)
Scholzová Michaela (1.000/2.000)

202. Sluneta Ústí n. L. - Sj. BK Litoměřice 27.09.2015 10:00 56:77 (14:22 25:47 40:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
12. kolo, zápas č. 202

datum: 27.09.2015, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

203. BA Nymburk - Basket Poděbrady 27.09.2015 11:00 76:64 (18:21 33:29 51:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
12. kolo, zápas č. 203

datum: 27.09.2015, 11:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Lébl Martin (2.000/2.500)
Šupej Michal (1.500/2.500)

204. USK Praha - BA 2006´ Roudnice n.L. 27.09.2015 12:00 96:26 (26:2 50:9 74:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
12. kolo, zápas č. 204

datum: 27.09.2015, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Pörner Marek (1.000/1.000)

13. kolo
205. USK Praha - Kondoři Liberec 16.01.2016 15:00 57:32 (20:4 31:12 47:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
13. kolo, zápas č. 205

datum: 16.01.2016, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Pörner Marek (1.000/1.000)

206. BA 2006´ Roudnice n.L. - Slovan Varnsdorf 20.02.2016 15:00 75:55 (19:12 40:30 56:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
13. kolo, zápas č. 206

datum: 20.02.2016, 15:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.000)
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)

207. BA Nymburk - Synthesia Pardubice 16.01.2016 14:00 37:85 (6:21 17:41 24:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
13. kolo, zápas č. 207

datum: 16.01.2016, 14:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000)
Benda Tomáš (1.000/1.000)

208. Basket Poděbrady - Synthesia Pardubice B 16.01.2016 18:00 71:40 (17:16 30:28 55:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
13. kolo, zápas č. 208

datum: 16.01.2016, 18:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000)
Benda Tomáš (1.000/1.000)

209. Sluneta Ústí n. L. - Sokol Nová Paka 03.02.2016 19:00 72:43 (18:13 38:18 52:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
13. kolo, zápas č. 209

datum: 03.02.2016, 19:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.500)
Pešek Lukáš (1.000/4.000)

210. Sj. BK Litoměřice - Královští Sokoli 16.01.2016 13:00 95:39 (28:10 56:22 79:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
13. kolo, zápas č. 210

datum: 16.01.2016, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Anton Karel (1.000/1.000)

14. kolo
211. BA 2006´ Roudnice n.L. - Kondoři Liberec 17.01.2016 10:30 31:92 (10:25 23:43 27:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
14. kolo, zápas č. 211

datum: 17.01.2016, 10:30:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

212. USK Praha - Slovan Varnsdorf 21.02.2016 15:00 74:22 (20:8 33:16 53:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
14. kolo, zápas č. 212

datum: 21.02.2016, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.000)
Šupej Michal (1.000/1.000)

213. Basket Poděbrady - Synthesia Pardubice 15.01.2016 16:15 49:96 (13:19 18:49 37:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
14. kolo, zápas č. 213

datum: 15.01.2016, 16:15:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.000)

214. BA Nymburk - Synthesia Pardubice B 17.01.2016 10:00 41:51 (10:15 29:18 35:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
14. kolo, zápas č. 214

datum: 17.01.2016, 10:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.000)

215. Sj. BK Litoměřice - Sokol Nová Paka 03.02.2016 16:00 93:36 (28:13 48:21 80:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
14. kolo, zápas č. 215

datum: 03.02.2016, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/2.000)
Bohata Pavel (1.000/2.000)

216. Sluneta Ústí n. L. - Královští Sokoli 17.01.2016 10:30 54:73 (20:20 25:41 36:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
14. kolo, zápas č. 216

datum: 17.01.2016, 10:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

15. kolo
217. Sluneta Ústí n. L. - BA 2006´ Roudnice n.L. 10.02.2016 17:30 73:55 (17:11 30:28 51:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
15. kolo, zápas č. 217

datum: 10.02.2016, 17:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

218. Sj. BK Litoměřice - USK Praha 30.01.2016 14:00 57:46 (15:13 30:19 43:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
15. kolo, zápas č. 218

datum: 30.01.2016, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.000/1.500)

219. Královští Sokoli - Basket Poděbrady 30.01.2016 09:00 51:85 (13:32 30:44 40:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
15. kolo, zápas č. 219

datum: 30.01.2016, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Černý Jan (1.000/1.000)
Svoboda Martin (1.000/1.000)

220. Sokol Nová Paka - BA Nymburk 30.01.2016 11:00 52:106 (10:26 22:41 37:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
15. kolo, zápas č. 220

datum: 30.01.2016, 11:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.000/1.500)
Petrák Jakub (1.000/1.500)

221. Synthesia Pardubice B - Kondoři Liberec 29.01.2016 15:30 28:107 (14:35 16:54 24:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
15. kolo, zápas č. 221

datum: 29.01.2016, 15:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/2.000)
Zítko Tomáš (1.000/2.000)

222. Synthesia Pardubice - Slovan Varnsdorf 30.01.2016 14:00 185:13 (46:7 87:7 129:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
15. kolo, zápas č. 222

datum: 30.01.2016, 14:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000)
Zítko Tomáš (1.000/1.000)

16. kolo
223. Sj. BK Litoměřice - BA 2006´ Roudnice n.L. 27.01.2016 16:30 104:49 (34:9 59:26 87:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
16. kolo, zápas č. 223

datum: 27.01.2016, 16:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

224. Sluneta Ústí n. L. - USK Praha 31.01.2016 09:30 36:62 (7:14 16:30 23:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
16. kolo, zápas č. 224

datum: 31.01.2016, 09:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.500)
Kovačovič Matej (1.000/1.000)

225. Sokol Nová Paka - Basket Poděbrady 31.01.2016 10:00 52:96 (8:26 19:41 38:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
16. kolo, zápas č. 225

datum: 31.01.2016, 10:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Baudyš Petr (2.000/1.000)
Svoboda Martin (2.000/1.000)

226. Královští Sokoli - BA Nymburk 06.03.2016 14:00 59:85 (13:16 28:39 43:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
16. kolo, zápas č. 226

datum: 06.03.2016, 14:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.000/1.000)
Kovář Jan (1.000/1.000)

227. Synthesia Pardubice - Kondoři Liberec 29.01.2016 17:45 87:62 (20:19 45:38 67:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
16. kolo, zápas č. 227

datum: 29.01.2016, 17:45:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/2.000)
Zítko Tomáš (1.000/2.000)

228. Synthesia Pardubice B - Slovan Varnsdorf 31.01.2016 09:00 43:35 (13:8 16:19 27:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
16. kolo, zápas č. 228

datum: 31.01.2016, 09:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000)
Zítko Tomáš (1.000/1.000)

17. kolo
229. USK Praha - Synthesia Pardubice 13.02.2016 16:00 36:62 (4:19 11:35 21:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
17. kolo, zápas č. 229

datum: 13.02.2016, 16:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Vošahlík Marek (1.000/1.000)

230. BA 2006´ Roudnice n.L. - Synthesia Pardubice B 13.02.2016 16:00 103:46 (27:14 45:24 71:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
17. kolo, zápas č. 230

datum: 13.02.2016, 16:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/1.000)

231. Slovan Varnsdorf - Sokol Nová Paka 13.02.2016 15:00 76:48 (15:8 37:19 54:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
17. kolo, zápas č. 231

datum: 13.02.2016, 15:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Bohata Pavel (2.000/2.000)
Mašek Tomáš (2.500/2.000)

232. Kondoři Liberec - Královští Sokoli 13.02.2016 14:00 105:62 (30:17 55:27 80:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
17. kolo, zápas č. 232

datum: 13.02.2016, 14:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kočovský Dominik (1.000/1.000)
Lejčko Jan (1.000/1.500)

233. BA Nymburk - Sj. BK Litoměřice 13.02.2016 15:00 42:79 (20:19 35:26 29:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
17. kolo, zápas č. 233

datum: 13.02.2016, 15:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000)
Zítko Tomáš (1.000/1.000)

234. Basket Poděbrady - Sluneta Ústí n. L. 26.02.2016 16:30 56:62 (19:17 24:38 35:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
17. kolo, zápas č. 234

datum: 26.02.2016, 16:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Lébl Martin (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.000)

18. kolo
235. BA 2006´ Roudnice n.L. - Synthesia Pardubice 14.02.2016 16:00 35:115 (15:36 21:58 27:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
18. kolo, zápas č. 235

datum: 14.02.2016, 16:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.500)

236. USK Praha - Synthesia Pardubice B 14.02.2016 10:00 99:19 (32:4 53:9 74:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
18. kolo, zápas č. 236

datum: 14.02.2016, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Vošahlík Marek (1.000/1.000)

237. Kondoři Liberec - Sokol Nová Paka 08.03.2016 17:30 109:23 (31:8 58:9 88:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
18. kolo, zápas č. 237

datum: 08.03.2016, 17:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.500)
Šlaj Jiří (1.000/1.500)

238. Slovan Varnsdorf - Královští Sokoli 14.02.2016 10:00 64:95 (24:26 41:45 57:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
18. kolo, zápas č. 238

datum: 14.02.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Bohata Pavel (3.000/1.000)
Mašek Tomáš (3.500/1.000)

239. Basket Poděbrady - Sj. BK Litoměřice 07.11.2015 15:30 60:70 (16:21 22:44 42:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
18. kolo, zápas č. 239

datum: 07.11.2015, 15:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Machálek Jan (2.000/1.000)
Vážný Jakub (2.000/1.000)

240. BA Nymburk - Sluneta Ústí n. L. 12.02.2016 17:30 51:49 (15:9 24:24 35:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
18. kolo, zápas č. 240

datum: 12.02.2016, 17:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Lébl Martin (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.000)

19. kolo
241. BA Nymburk - BA 2006´ Roudnice n.L. 27.02.2016 09:00 31:63 (4:15 11:37 21:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
19. kolo, zápas č. 241

datum: 27.02.2016, 09:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Chocholoušová Karla (1.000/1.000)
Scholzová Michaela (1.000/1.000)

242. Basket Poděbrady - USK Praha 27.02.2016 12:00 41:101 (11:28 16:59 32:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
19. kolo, zápas č. 242

datum: 27.02.2016, 12:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Chocholoušová Karla (1.000/1.000)
Scholzová Michaela (1.000/1.000)

243. Sluneta Ústí n. L. - Kondoři Liberec 27.02.2016 17:00 35:71 (4:14 12:28 25:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
19. kolo, zápas č. 243

datum: 27.02.2016, 17:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.500)
Eisner Petr (1.000/1.500)

244. Sj. BK Litoměřice - Slovan Varnsdorf 27.02.2016 15:00 99:36 (11:8 52:19 65:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
19. kolo, zápas č. 244

datum: 27.02.2016, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000)
Musil Jan (1.000/1.000)

245. Královští Sokoli - Synthesia Pardubice 27.02.2016 16:00 52:143 (10:35 26:74 44:110)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
19. kolo, zápas č. 245

datum: 27.02.2016, 16:00:00

místo: hala ZŠ Kukleny, Hradec Králové - Kukleny

rozhodčí:
Havrda Martin (1.000/1.000)
Polda Tomáš (1.000/1.000)

246. Sokol Nová Paka - Synthesia Pardubice B 27.02.2016 10:00 67:91 (10:30 21:52 45:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
19. kolo, zápas č. 246

datum: 27.02.2016, 10:00:00

místo: hala ZŠ Husitská, Nová Paka

rozhodčí:
Jarolímek Otto (2.000/1.500)
Rejlek Martin (1.500/1.500)

20. kolo
247. Basket Poděbrady - BA 2006´ Roudnice n.L. 24.02.2016 18:00 67:69 (20:17 29:38 45:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
20. kolo, zápas č. 247

datum: 24.02.2016, 18:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Lébl Martin (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.000)

248. BA Nymburk - USK Praha 28.02.2016 09:00 29:86 (7:26 12:47 17:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
20. kolo, zápas č. 248

datum: 28.02.2016, 09:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.000/1.000)
Theodor Pavel (1.000/1.000)

249. Sj. BK Litoměřice - Kondoři Liberec 28.02.2016 11:00 42:45 (4:6 18:13 33:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
20. kolo, zápas č. 249

datum: 28.02.2016, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000)
Musil Jan (1.000/1.000)

250. Sluneta Ústí n. L. - Slovan Varnsdorf 28.02.2016 09:30 71:53 (15:14 42:25 57:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
20. kolo, zápas č. 250

datum: 28.02.2016, 09:30:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/2.000)
Eisner Petr (1.000/2.500)

251. Sokol Nová Paka - Synthesia Pardubice 28.02.2016 13:00 29:142 (4:38 12:72 17:107)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
20. kolo, zápas č. 251

datum: 28.02.2016, 13:00:00

místo: hala ZŠ Husitská, Nová Paka

rozhodčí:
Jarolímek Otto (2.000/1.500)
Rejlek Martin (1.500/1.500)

252. Královští Sokoli - Synthesia Pardubice B 28.02.2016 10:00 80:74 (23:20 44:41 59:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
20. kolo, zápas č. 252

datum: 28.02.2016, 10:00:00

místo: hala ZŠ Kukleny, Hradec Králové - Kukleny

rozhodčí:
Tejchman Martin (1.000/1.000)
Polda Tomáš (1.000/1.000)

21. kolo
253. USK Praha - Sokol Nová Paka 12.03.2016 12:30 114:16 (37:0 62:5 80:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
21. kolo, zápas č. 253

datum: 12.03.2016, 12:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Šupej Michal (1.000/1.000)

254. BA 2006´ Roudnice n.L. - Královští Sokoli 12.03.2016 09:00 87:73 (24:14 52:32 65:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
21. kolo, zápas č. 254

datum: 12.03.2016, 09:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

255. Synthesia Pardubice B - Sj. BK Litoměřice 13.03.2016 13:15 67:71 (21:20 30:28 48:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
21. kolo, zápas č. 255

datum: 13.03.2016, 13:15:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Soudek Milan (1.000/1.000)
Štancl Dominik (1.000/1.000)

256. Synthesia Pardubice - Sluneta Ústí n. L. 12.03.2016 15:00 148:37 (32:15 67:23 107:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
21. kolo, zápas č. 256

datum: 12.03.2016, 15:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Lébl Martin (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.000)

257. Slovan Varnsdorf - Basket Poděbrady 04.03.2016 18:30 51:89 (15:31 23:42 36:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
21. kolo, zápas č. 257

datum: 04.03.2016, 18:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.500/1.000)
Šlaj Jiří (1.500/1.000)

*258. Kondoři Liberec - BA Nymburk 12.03.2016 14:30 44:32 (25:12 44:32 44:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
21. kolo, zápas č. 258

datum: 12.03.2016, 14:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Mašek Tomáš (2.000/2.500)
Menšík Richard (2.000/2.500)

22. kolo
259. BA 2006´ Roudnice n.L. - Sokol Nová Paka 13.03.2016 16:00 83:43 (24:12 46:23 62:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
22. kolo, zápas č. 259

datum: 13.03.2016, 16:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)

260. USK Praha - Královští Sokoli 13.03.2016 11:30 103:36 (23:11 56:15 84:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
22. kolo, zápas č. 260

datum: 13.03.2016, 11:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kocfelda Jiří (1.000/1.500)
Kocián Michal (1.000/1.500)

261. Synthesia Pardubice - Sj. BK Litoměřice 13.03.2016 09:00 137:27 (34:11 66:20 103:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
22. kolo, zápas č. 261

datum: 13.03.2016, 09:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Lejčko Jan (1.000/1.000)

262. Synthesia Pardubice B - Sluneta Ústí n. L. 12.03.2016 13:00 70:62 (22:16 40:31 55:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
22. kolo, zápas č. 262

datum: 12.03.2016, 13:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.500/1.000)
Buršík Martin (1.500/1.000)

263. Kondoři Liberec - Basket Poděbrady 13.03.2016 10:00 96:37 (20:6 37:12 70:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
22. kolo, zápas č. 263

datum: 13.03.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hošek Václav (2.000/1.000)
Liška Jaroslav (2.000/1.000)

264. Slovan Varnsdorf - BA Nymburk 13.03.2016 12:30 55:77 (21:21 33:40 50:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší žáci U14, žákovská liga
základní skupina B
22. kolo, zápas č. 264

datum: 13.03.2016, 12:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.500/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Lotus

Lotus je značka, pod kterou se začal ve Španělsku v roce 1980 odvíjet příběh dnešní velké hodinářské rodiny Festina Group, v současnosti jednoho z nejúspěšnějších hodinářských uskupení světa. Lotus

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR