image

žáci U15 / kvalifikace o ligu / ročník 2015/16 / nadregionální soutěž / skupina A


tabulka
1. BK Lokomotiva Plzeň 12 12 0 1500:356 24
2. BK Levharti Chomutov 12 10 2 1077:540 22
3. BK Baník Most 12 8 4 888:662 20
4. BK Sokolov (MS) 12 6 6 1039:766 18
5. BK Teplice 12 4 8 801:777 16
6. TJ Klášterec nad Ohří (MS) 12 2 10 421:1303 14
7. TJ Sokol Bor 12 0 12 267:1589 12
1. kolo
1. BK Baník Most - BK Teplice 28.09.2015 18:00 73:37 (15:14 33:23 56:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 28.09.2015, 18:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Eisner Petr
Hendrych Jan

2. Levharti Chomutov - TJ Klášterec n.O. 28.09.2015 10:00 90:19 (12:2 32:2 60:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 28.09.2015, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Doksanský Milan
Ašenbrenerová Ingrid

3. BK Sokolov - Sokol Bor 28.09.2015 17:00 159:16 (35:7 78:9 117:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 28.09.2015, 17:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Bělík Miloslav
Fiala Petr

2. kolo
4. Lokomotiva Plzeň - Sokol Bor 19.09.2015 15:00 162:8 (56:0 106:2 136:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
2. kolo, zápas č. 4

datum: 19.09.2015, 15:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel
Haniš Martin

5. BK Baník Most - Levharti Chomutov 19.09.2015 16:00 60:68 (9:24 25:42 40:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 19.09.2015, 16:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Eisner Petr
Ašenbrenerová Ingrid

6. BK Teplice - TJ Klášterec n.O. 19.09.2015 10:00 97:40 (26:11 56:24 71:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 19.09.2015, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hendrych Jan
Rom Daniel

3. kolo
7. Lokomotiva Plzeň - BK Sokolov 20.09.2015 09:30 150:22 (38:4 83:8 117:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
3. kolo, zápas č. 7

datum: 20.09.2015, 09:30:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel
Haniš Martin

8. BK Baník Most - TJ Klášterec n.O. 20.09.2015 10:00 97:29 (24:4 47:12 72:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
3. kolo, zápas č. 8

datum: 20.09.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Eisner Petr
Ašenbrenerová Ingrid

9. BK Teplice - Levharti Chomutov 20.09.2015 10:00 43:72 (5:17 19:36 29:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 20.09.2015, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hendrych Jan
Rom Daniel

4. kolo
10. BK Sokolov - Levharti Chomutov 03.10.2015 17:00 46:80 (5:24 21:49 35:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
4. kolo, zápas č. 10

datum: 03.10.2015, 17:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Skořepa Petr
Dvořák Martin

11. Sokol Bor - TJ Klášterec n.O. 03.10.2015 11:00 44:55 (6:8 12:28 26:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
4. kolo, zápas č. 11

datum: 03.10.2015, 11:00:00

místo: Sportovní hala Bor, Bor

rozhodčí:
Minich Radovan
Hošťálek Jan

12. Lokomotiva Plzeň - BK Teplice 03.10.2015 18:30 130:31 (35:5 72:14 106:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
4. kolo, zápas č. 12

datum: 03.10.2015, 18:30:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Jodl Jiří
Tauber Pavel

5. kolo
13. BK Sokolov - TJ Klášterec n.O. 04.10.2015 10:00 139:25 (41:6 87:18 90:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
5. kolo, zápas č. 13

datum: 04.10.2015, 10:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Vokáč Jan
Vopat Aleš

14. Sokol Bor - Levharti Chomutov 04.10.2015 10:00 16:171 (8:44 10:84 16:125)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
5. kolo, zápas č. 14

datum: 04.10.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Bor, Bor

rozhodčí:
Hošťálek Jan
Minich Radovan

15. Lokomotiva Plzeň - BK Baník Most 04.10.2015 12:00 106:55 (28:20 47:38 77:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
5. kolo, zápas č. 15

datum: 04.10.2015, 12:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Kozel Martin
Tauber Pavel

6. kolo
16. BK Baník Most - BK Sokolov 17.10.2015 10:00 85:58 (36:15 49:29 65:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
6. kolo, zápas č. 16

datum: 17.10.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šmíd Pavel
Bohata Pavel

17. BK Teplice - Sokol Bor 17.10.2015 15:00 114:11 (23:4 61:6 87:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
6. kolo, zápas č. 17

datum: 17.10.2015, 15:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hendrych Jan
Rom Daniel

18. TJ Klášterec n.O. - Lokomotiva Plzeň 17.10.2015 17:00 3:155 (0:39 2:88 3:123)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
6. kolo, zápas č. 18

datum: 17.10.2015, 17:00:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Doksanský Milan


7. kolo
19. BK Baník Most - Sokol Bor 18.10.2015 11:00 91:35 (31:8 49:16 74:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
7. kolo, zápas č. 19

datum: 18.10.2015, 11:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Pásek Jan


20. BK Teplice - BK Sokolov 18.10.2015 12:00 44:66 (8:17 26:29 36:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
7. kolo, zápas č. 20

datum: 18.10.2015, 12:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Kovačiková Denisa

21. Levharti Chomutov - Lokomotiva Plzeň 18.10.2015 14:00 53:67 (13:15 21:33 36:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
7. kolo, zápas č. 21

datum: 18.10.2015, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Eisner Petr
Ježek Václav

8. kolo
22. BK Teplice - BK Baník Most 28.10.2015 10:00 42:58 (14:14 26:28 35:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
8. kolo, zápas č. 22

datum: 28.10.2015, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Pešek Lukáš
Rom Daniel

23. TJ Klášterec n.O. - Levharti Chomutov 28.10.2015 10:00 41:101 (7:23 17:46 23:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
8. kolo, zápas č. 23

datum: 28.10.2015, 10:00:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Doksanský Milan
Šmíd Pavel

24. Sokol Bor - BK Sokolov 28.10.2015 10:00 21:139 (6:31 14:74 16:109)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
8. kolo, zápas č. 24

datum: 28.10.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Bor, Bor

rozhodčí:
Minich Radovan
Kalabza Petr

9. kolo
25. BK Sokolov - Lokomotiva Plzeň 31.10.2015 17:00 48:115 (8:29 15:58 32:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
9. kolo, zápas č. 25

datum: 31.10.2015, 17:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Skořepa Petr
Vopat Aleš

26. TJ Klášterec n.O. - BK Baník Most 31.10.2015 17:00 36:89 (6:20 16:44 30:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
9. kolo, zápas č. 26

datum: 31.10.2015, 17:00:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Doksanský Milan
Hendrych Jan

27. Levharti Chomutov - BK Teplice 31.10.2015 16:00 82:32 (23:5 41:12 62:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
9. kolo, zápas č. 27

datum: 31.10.2015, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Bohata Pavel
Kovačiková Denisa

10. kolo
28. Sokol Bor - Lokomotiva Plzeň 01.11.2015 10:00 16:149 (4:49 6:87 11:121)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
10. kolo, zápas č. 28

datum: 01.11.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Bor, Bor

rozhodčí:
Kalabza Petr
Noha Tomáš

29. Levharti Chomutov - BK Baník Most 01.11.2015 10:00 80:47 (9:13 40:22 59:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
10. kolo, zápas č. 29

datum: 01.11.2015, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Doksanský Milan
Kroček Jiří

30. TJ Klášterec n.O. - BK Teplice 01.11.2015 15:00 28:120 (4:26 13:50 17:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
10. kolo, zápas č. 30

datum: 01.11.2015, 15:00:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Doksanský Milan
Kroček Jiří

11. kolo
31. TJ Klášterec n.O. - BK Sokolov 14.11.2015 15:00 23:154 (4:38 10:72 21:106)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
11. kolo, zápas č. 31

datum: 14.11.2015, 15:00:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Doksanský Milan
Kroček Jiří

32. Levharti Chomutov - Sokol Bor 14.11.2015 14:00 159:14 (32:4 71:6 115:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
11. kolo, zápas č. 32

datum: 14.11.2015, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kouba Dalibor
Šmíd Pavel

33. BK Baník Most - Lokomotiva Plzeň 14.11.2015 15:30 31:88 (5:17 16:36 26:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
11. kolo, zápas č. 33

datum: 14.11.2015, 15:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Eisner Petr

12. kolo
34. Levharti Chomutov - BK Sokolov 15.11.2015 11:00 70:66 (18:12 36:32 52:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
12. kolo, zápas č. 34

datum: 15.11.2015, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Doksanský Milan
Kroček Jiří

35. TJ Klášterec n.O. - Sokol Bor 22.11.2015 17:00 113:33 (12:11 46:15 84:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
12. kolo, zápas č. 35

datum: 22.11.2015, 17:00:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Hendrych Jan
Kroček Jiří

36. BK Teplice - Lokomotiva Plzeň 17.11.2015 16:00 (29:105) historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
12. kolo, zápas č. 36

datum: 17.11.2015, 16:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa
Asztalos Ondřej

13. kolo
37. Sokol Bor - BK Baník Most 28.11.2015 10:00 29:123 (9:18 11:58 17:92)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
13. kolo, zápas č. 37

datum: 28.11.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Bor, Bor

rozhodčí:
Hošťálek Jan
Noha Tomáš

38. BK Sokolov - BK Teplice 28.11.2015 17:00 88:58 (25:9 40:27 61:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
13. kolo, zápas č. 38

datum: 28.11.2015, 17:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Hovorka Petr
Vopat Aleš

39. Lokomotiva Plzeň - Levharti Chomutov 29.11.2015 09:30 89:51 (13:8 30:14 61:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
13. kolo, zápas č. 39

datum: 29.11.2015, 09:30:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Karásek Jan
Bílek Martin

14. kolo
40. BK Sokolov - BK Baník Most 29.11.2015 10:00 54:79 (14:17 25:39 38:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
14. kolo, zápas č. 40

datum: 29.11.2015, 10:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ježek Radek
Vopat Aleš

41. Sokol Bor - BK Teplice 27.11.2015 18:30 24:154 (4:37 8:79 20:106)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
14. kolo, zápas č. 41

datum: 27.11.2015, 18:30:00

místo: Sportovní hala Bor, Bor

rozhodčí:
Hošťálek Jan
Zítek Adam

42. Lokomotiva Plzeň - TJ Klášterec n.O. 28.11.2015 16:45 184:9 (46:5 97:5 133:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
14. kolo, zápas č. 42

datum: 28.11.2015, 16:45:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel
Buňka Jiří

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC