image

žáci U15 / kvalifikace o ligu / ročník 2015/16 / nadregionální soutěž / skupina A


tabulka
1. BK Lokomotiva Plzeň 12 12 0 1500:356 24
2. BK Levharti Chomutov 12 10 2 1077:540 22
3. BK Baník Most 12 8 4 888:662 20
4. BK Sokolov (MS) 12 6 6 1039:766 18
5. BK Teplice 12 4 8 801:777 16
6. TJ Klášterec nad Ohří (MS) 12 2 10 421:1303 14
7. TJ Sokol Bor 12 0 12 267:1589 12
1. kolo
1. BK Baník Most - BK Teplice 28.09.2015 18:00 73:37 (15:14 33:23 56:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 28.09.2015, 18:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Eisner Petr
Hendrych Jan

2. Levharti Chomutov - TJ Klášterec n.O. 28.09.2015 10:00 90:19 (12:2 32:2 60:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 28.09.2015, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Doksanský Milan
Ašenbrenerová Ingrid

3. BK Sokolov - Sokol Bor 28.09.2015 17:00 159:16 (35:7 78:9 117:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 28.09.2015, 17:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Bělík Miloslav
Fiala Petr

2. kolo
4. Lokomotiva Plzeň - Sokol Bor 19.09.2015 15:00 162:8 (56:0 106:2 136:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
2. kolo, zápas č. 4

datum: 19.09.2015, 15:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel
Haniš Martin

5. BK Baník Most - Levharti Chomutov 19.09.2015 16:00 60:68 (9:24 25:42 40:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 19.09.2015, 16:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Eisner Petr
Ašenbrenerová Ingrid

6. BK Teplice - TJ Klášterec n.O. 19.09.2015 10:00 97:40 (26:11 56:24 71:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 19.09.2015, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hendrych Jan
Rom Daniel

3. kolo
7. Lokomotiva Plzeň - BK Sokolov 20.09.2015 09:30 150:22 (38:4 83:8 117:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
3. kolo, zápas č. 7

datum: 20.09.2015, 09:30:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel
Haniš Martin

8. BK Baník Most - TJ Klášterec n.O. 20.09.2015 10:00 97:29 (24:4 47:12 72:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
3. kolo, zápas č. 8

datum: 20.09.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Eisner Petr
Ašenbrenerová Ingrid

9. BK Teplice - Levharti Chomutov 20.09.2015 10:00 43:72 (5:17 19:36 29:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 20.09.2015, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hendrych Jan
Rom Daniel

4. kolo
10. BK Sokolov - Levharti Chomutov 03.10.2015 17:00 46:80 (5:24 21:49 35:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
4. kolo, zápas č. 10

datum: 03.10.2015, 17:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Skořepa Petr
Dvořák Martin

11. Sokol Bor - TJ Klášterec n.O. 03.10.2015 11:00 44:55 (6:8 12:28 26:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
4. kolo, zápas č. 11

datum: 03.10.2015, 11:00:00

místo: Sportovní hala Bor, Bor

rozhodčí:
Minich Radovan
Hošťálek Jan

12. Lokomotiva Plzeň - BK Teplice 03.10.2015 18:30 130:31 (35:5 72:14 106:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
4. kolo, zápas č. 12

datum: 03.10.2015, 18:30:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Jodl Jiří
Tauber Pavel

5. kolo
13. BK Sokolov - TJ Klášterec n.O. 04.10.2015 10:00 139:25 (41:6 87:18 90:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
5. kolo, zápas č. 13

datum: 04.10.2015, 10:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Vokáč Jan
Vopat Aleš

14. Sokol Bor - Levharti Chomutov 04.10.2015 10:00 16:171 (8:44 10:84 16:125)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
5. kolo, zápas č. 14

datum: 04.10.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Bor, Bor

rozhodčí:
Hošťálek Jan
Minich Radovan

15. Lokomotiva Plzeň - BK Baník Most 04.10.2015 12:00 106:55 (28:20 47:38 77:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
5. kolo, zápas č. 15

datum: 04.10.2015, 12:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Kozel Martin
Tauber Pavel

6. kolo
16. BK Baník Most - BK Sokolov 17.10.2015 10:00 85:58 (36:15 49:29 65:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
6. kolo, zápas č. 16

datum: 17.10.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šmíd Pavel
Bohata Pavel

17. BK Teplice - Sokol Bor 17.10.2015 15:00 114:11 (23:4 61:6 87:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
6. kolo, zápas č. 17

datum: 17.10.2015, 15:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hendrych Jan
Rom Daniel

18. TJ Klášterec n.O. - Lokomotiva Plzeň 17.10.2015 17:00 3:155 (0:39 2:88 3:123)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
6. kolo, zápas č. 18

datum: 17.10.2015, 17:00:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Doksanský Milan


7. kolo
19. BK Baník Most - Sokol Bor 18.10.2015 11:00 91:35 (31:8 49:16 74:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
7. kolo, zápas č. 19

datum: 18.10.2015, 11:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Pásek Jan


20. BK Teplice - BK Sokolov 18.10.2015 12:00 44:66 (8:17 26:29 36:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
7. kolo, zápas č. 20

datum: 18.10.2015, 12:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Kovačiková Denisa

21. Levharti Chomutov - Lokomotiva Plzeň 18.10.2015 14:00 53:67 (13:15 21:33 36:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
7. kolo, zápas č. 21

datum: 18.10.2015, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Eisner Petr
Ježek Václav

8. kolo
22. BK Teplice - BK Baník Most 28.10.2015 10:00 42:58 (14:14 26:28 35:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
8. kolo, zápas č. 22

datum: 28.10.2015, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Pešek Lukáš
Rom Daniel

23. TJ Klášterec n.O. - Levharti Chomutov 28.10.2015 10:00 41:101 (7:23 17:46 23:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
8. kolo, zápas č. 23

datum: 28.10.2015, 10:00:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Doksanský Milan
Šmíd Pavel

24. Sokol Bor - BK Sokolov 28.10.2015 10:00 21:139 (6:31 14:74 16:109)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
8. kolo, zápas č. 24

datum: 28.10.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Bor, Bor

rozhodčí:
Minich Radovan
Kalabza Petr

9. kolo
25. BK Sokolov - Lokomotiva Plzeň 31.10.2015 17:00 48:115 (8:29 15:58 32:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
9. kolo, zápas č. 25

datum: 31.10.2015, 17:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Skořepa Petr
Vopat Aleš

26. TJ Klášterec n.O. - BK Baník Most 31.10.2015 17:00 36:89 (6:20 16:44 30:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
9. kolo, zápas č. 26

datum: 31.10.2015, 17:00:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Doksanský Milan
Hendrych Jan

27. Levharti Chomutov - BK Teplice 31.10.2015 16:00 82:32 (23:5 41:12 62:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
9. kolo, zápas č. 27

datum: 31.10.2015, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Bohata Pavel
Kovačiková Denisa

10. kolo
28. Sokol Bor - Lokomotiva Plzeň 01.11.2015 10:00 16:149 (4:49 6:87 11:121)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
10. kolo, zápas č. 28

datum: 01.11.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Bor, Bor

rozhodčí:
Kalabza Petr
Noha Tomáš

29. Levharti Chomutov - BK Baník Most 01.11.2015 10:00 80:47 (9:13 40:22 59:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
10. kolo, zápas č. 29

datum: 01.11.2015, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Doksanský Milan
Kroček Jiří

30. TJ Klášterec n.O. - BK Teplice 01.11.2015 15:00 28:120 (4:26 13:50 17:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
10. kolo, zápas č. 30

datum: 01.11.2015, 15:00:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Doksanský Milan
Kroček Jiří

11. kolo
31. TJ Klášterec n.O. - BK Sokolov 14.11.2015 15:00 23:154 (4:38 10:72 21:106)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
11. kolo, zápas č. 31

datum: 14.11.2015, 15:00:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Doksanský Milan
Kroček Jiří

32. Levharti Chomutov - Sokol Bor 14.11.2015 14:00 159:14 (32:4 71:6 115:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
11. kolo, zápas č. 32

datum: 14.11.2015, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kouba Dalibor
Šmíd Pavel

33. BK Baník Most - Lokomotiva Plzeň 14.11.2015 15:30 31:88 (5:17 16:36 26:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
11. kolo, zápas č. 33

datum: 14.11.2015, 15:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Eisner Petr

12. kolo
34. Levharti Chomutov - BK Sokolov 15.11.2015 11:00 70:66 (18:12 36:32 52:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
12. kolo, zápas č. 34

datum: 15.11.2015, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Doksanský Milan
Kroček Jiří

35. TJ Klášterec n.O. - Sokol Bor 22.11.2015 17:00 113:33 (12:11 46:15 84:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
12. kolo, zápas č. 35

datum: 22.11.2015, 17:00:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Hendrych Jan
Kroček Jiří

36. BK Teplice - Lokomotiva Plzeň 17.11.2015 16:00 (29:105) historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
12. kolo, zápas č. 36

datum: 17.11.2015, 16:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa
Asztalos Ondřej

13. kolo
37. Sokol Bor - BK Baník Most 28.11.2015 10:00 29:123 (9:18 11:58 17:92)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
13. kolo, zápas č. 37

datum: 28.11.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Bor, Bor

rozhodčí:
Hošťálek Jan
Noha Tomáš

38. BK Sokolov - BK Teplice 28.11.2015 17:00 88:58 (25:9 40:27 61:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
13. kolo, zápas č. 38

datum: 28.11.2015, 17:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Hovorka Petr
Vopat Aleš

39. Lokomotiva Plzeň - Levharti Chomutov 29.11.2015 09:30 89:51 (13:8 30:14 61:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
13. kolo, zápas č. 39

datum: 29.11.2015, 09:30:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Karásek Jan
Bílek Martin

14. kolo
40. BK Sokolov - BK Baník Most 29.11.2015 10:00 54:79 (14:17 25:39 38:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
14. kolo, zápas č. 40

datum: 29.11.2015, 10:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ježek Radek
Vopat Aleš

41. Sokol Bor - BK Teplice 27.11.2015 18:30 24:154 (4:37 8:79 20:106)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
14. kolo, zápas č. 41

datum: 27.11.2015, 18:30:00

místo: Sportovní hala Bor, Bor

rozhodčí:
Hošťálek Jan
Zítek Adam

42. Lokomotiva Plzeň - TJ Klášterec n.O. 28.11.2015 16:45 184:9 (46:5 97:5 133:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina A
14. kolo, zápas č. 42

datum: 28.11.2015, 16:45:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel
Buňka Jiří

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.