image

žáci U15 / kvalifikace o ligu / ročník 2015/16 / nadregionální soutěž / skupina B


tabulka
1. BK Brandýs nad Labem(ms) 12 11 1 1049:580 23
2. BK Kladno (MS) 12 11 1 1096:597 23
3. Basketbalový klub Beroun 12 8 4 766:682 20
4. SKB Strakonice 12 6 6 686:725 18
5. BC Benešov 12 3 9 587:754 15
6. BSK Modřany -Jižní Supi B 12 2 10 559:926 14
7. BK Kralupy Junior (ms) 12 1 11 483:962 13
1. kolo
73. BK Kladno - Kralupy Junior (ms) 28.09.2015 11:00 107:36 (33:2 54:15 76:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
1. kolo, zápas č. 73

datum: 28.09.2015, 11:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Turek Michal ()
Zámostný Jindřich ()

74. BK Brandýs n.L.(ms) - Jižní Supi B 28.09.2015 09:00 140:32 (36:8 66:17 104:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
1. kolo, zápas č. 74

datum: 28.09.2015, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Výborný Dominik ()
Koudela Martin ()

75. BC Benešov - BK Beroun 28.09.2015 14:00 47:49 (13:12 17:26 26:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
1. kolo, zápas č. 75

datum: 28.09.2015, 14:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Veselý Jiří ()
Vážný Jakub ()

2. kolo
76. BK Kladno - SKB Strakonice 19.09.2015 19:00 103:47 (29:14 58:19 77:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
2. kolo, zápas č. 76

datum: 19.09.2015, 19:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Svoboda Luděk ()
Týř Pavel ()

77. BK Brandýs n.L.(ms) - BC Benešov 26.09.2015 10:00 77:43 (26:8 51:12 61:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
2. kolo, zápas č. 77

datum: 26.09.2015, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Šupej Michal ()
Dub Michal ()

78. Jižní Supi B - BK Beroun 19.09.2015 14:30 30:72 (9:17 23:28 25:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
2. kolo, zápas č. 78

datum: 19.09.2015, 14:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Kejklíček Roman ()
Hejnic Jan ()

3. kolo
79. Kralupy Junior (ms) - SKB Strakonice 20.09.2015 12:00 8:102 (0:24 2:46 8:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
3. kolo, zápas č. 79

datum: 20.09.2015, 12:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Týř Pavel ()
Svoboda Luděk ()

80. BK Brandýs n.L.(ms) - BK Beroun 20.09.2015 15:00 77:58 (27:10 43:18 57:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
3. kolo, zápas č. 80

datum: 20.09.2015, 15:00:00

místo: Sportcentrum, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Týř Pavel ()
Svoboda Luděk ()

81. Jižní Supi B - BC Benešov 20.09.2015 09:00 54:30 (4:3 19:18 41:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
3. kolo, zápas č. 81

datum: 20.09.2015, 09:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Kejklíček Roman ()
Hejnic Jan ()

4. kolo
82. SKB Strakonice - BC Benešov 03.10.2015 17:00 54:42 (16:7 25:13 38:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
4. kolo, zápas č. 82

datum: 03.10.2015, 17:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Záruba Matěj ()
Musil Jan ()

83. BK Kladno - BK Brandýs n.L.(ms) 03.10.2015 14:30 101:85 (24:25 63:50 87:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
4. kolo, zápas č. 83

datum: 03.10.2015, 14:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Kučera Vít ()
Stejskal Matěj ()

84. Kralupy Junior (ms) - Jižní Supi B 03.10.2015 13:30 38:61 (2:14 16:33 26:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
4. kolo, zápas č. 84

datum: 03.10.2015, 13:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Vážný Jakub ()
Englmaierová Tereza ()

5. kolo
85. SKB Strakonice - BK Beroun 14.11.2015 12:30 51:101 (13:19 25:40 41:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
5. kolo, zápas č. 85

datum: 14.11.2015, 12:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Buršík Petr ()
Balog Lukáš ()

86. BK Kladno - Jižní Supi B 04.10.2015 09:00 93:51 (34:11 57:22 74:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
5. kolo, zápas č. 86

datum: 04.10.2015, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Stejskal Matěj ()
Koudela Martin ()

87. Kralupy Junior (ms) - BK Brandýs n.L.(ms) 04.10.2015 09:30 32:82 (6:19 13:42 18:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
5. kolo, zápas č. 87

datum: 04.10.2015, 09:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Vážný Jakub ()
Englmaierová Tereza ()

6. kolo
88. BK Brandýs n.L.(ms) - SKB Strakonice 17.10.2015 10:00 80:37 (30:5 58:11 70:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
6. kolo, zápas č. 88

datum: 17.10.2015, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Křenek Karel ()
Englmaierová Tereza ()

89. BC Benešov - BK Kladno 17.10.2015 10:00 44:81 (9:24 16:51 30:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
6. kolo, zápas č. 89

datum: 17.10.2015, 10:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Růzha Jan ()
Hrdý Jan ()

90. BK Beroun - Kralupy Junior (ms) 17.10.2015 14:00 65:39 (19:3 32:12 48:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
6. kolo, zápas č. 90

datum: 17.10.2015, 14:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Výborný Dominik ()
Balog Lukáš ()

7. kolo
91. Jižní Supi B - SKB Strakonice 17.10.2015 15:30 54:74 (17:15 25:32 34:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
7. kolo, zápas č. 91

datum: 17.10.2015, 15:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Čížek Daniel ()
Treml Radek ()

92. BC Benešov - Kralupy Junior (ms) 28.11.2015 15:00 65:47 (18:10 35:20 56:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
7. kolo, zápas č. 92

datum: 28.11.2015, 15:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Balog Lukáš ()
Machálek Jan ()

93. BK Beroun - BK Kladno 18.10.2015 09:00 52:97 (15:35 29:54 38:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
7. kolo, zápas č. 93

datum: 18.10.2015, 09:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Výborný Dominik ()
Svoboda Luděk ()

8. kolo
94. Kralupy Junior (ms) - BK Kladno 28.10.2015 16:00 29:109 (9:38 11:55 21:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
8. kolo, zápas č. 94

datum: 28.10.2015, 16:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Matějček Josef ()
Dub Michal ()

95. Jižní Supi B - BK Brandýs n.L.(ms) 05.12.2015 10:00 45:78 (11:23 22:42 30:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
8. kolo, zápas č. 95

datum: 05.12.2015, 10:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Rédli Tomáš ()
Koudela Martin ()

96. BK Beroun - BC Benešov 28.10.2015 10:00 51:36 (17:6 28:19 41:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
8. kolo, zápas č. 96

datum: 28.10.2015, 10:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Veselý Jiří ()
Vážný Jakub ()

9. kolo
97. SKB Strakonice - Kralupy Junior (ms) 01.11.2015 15:00 69:50 (22:14 40:28 59:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
9. kolo, zápas č. 97

datum: 01.11.2015, 15:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Koc Ondřej ()
Mašek Patrik ()

98. BK Beroun - BK Brandýs n.L.(ms) 31.10.2015 12:30 37:74 (6:17 20:32 29:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
9. kolo, zápas č. 98

datum: 31.10.2015, 12:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Vážný Jakub ()
Koudela Pavel ()

99. BC Benešov - Jižní Supi B 02.11.2015 19:15 81:40 (22:4 40:12 69:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
9. kolo, zápas č. 99

datum: 02.11.2015, 19:15:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Buršík Petr ()
Martínek Karel ()

10. kolo
100. SKB Strakonice - BK Kladno 01.11.2015 09:00 20:75 (7:27 11:43 18:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
10. kolo, zápas č. 100

datum: 01.11.2015, 09:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Koc Ondřej ()
Mašek Patrik ()

101. BC Benešov - BK Brandýs n.L.(ms) 01.11.2015 09:00 45:86 (4:28 10:43 25:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
10. kolo, zápas č. 101

datum: 01.11.2015, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Hrdý Jan ()
Balog Lukáš ()

102. BK Beroun - Jižní Supi B 01.11.2015 14:00 96:54 (26:12 48:26 73:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
10. kolo, zápas č. 102

datum: 01.11.2015, 14:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Vážný Jakub ()
Koudela Pavel ()

11. kolo
103. BK Beroun - SKB Strakonice 14.11.2015 10:00 65:59 (20:15 33:31 48:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
11. kolo, zápas č. 103

datum: 14.11.2015, 10:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Buršík Petr ()
Balog Lukáš ()

104. Jižní Supi B - BK Kladno 14.11.2015 15:00 47:97 (11:27 23:48 38:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
11. kolo, zápas č. 104

datum: 14.11.2015, 15:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Koudela Pavel ()
Svoboda Luděk ()

105. BK Brandýs n.L.(ms) - Kralupy Junior (ms) 14.11.2015 09:00 116:43 (29:2 53:23 88:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
11. kolo, zápas č. 105

datum: 14.11.2015, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Koudela Martin ()
Tejček Tomáš ()

12. kolo
106. BC Benešov - SKB Strakonice 15.11.2015 15:00 53:66 (15:20 24:34 44:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
12. kolo, zápas č. 106

datum: 15.11.2015, 15:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Týř Pavel ()
Zachara Jakub ()

107. BK Brandýs n.L.(ms) - BK Kladno 17.11.2015 15:00 97:65 (26:10 42:21 59:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
12. kolo, zápas č. 107

datum: 17.11.2015, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Frána Petr ()
Matějček Josef ()

108. Jižní Supi B - Kralupy Junior (ms) 15.11.2015 10:00 54:62 (6:16 26:27 39:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
12. kolo, zápas č. 108

datum: 15.11.2015, 10:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Svoboda Luděk ()
()

13. kolo
109. SKB Strakonice - Jižní Supi B 28.11.2015 16:00 65:37 (18:9 26:17 47:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
13. kolo, zápas č. 109

datum: 28.11.2015, 16:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Koc Ondřej ()
Mašek Patrik ()

110. Kralupy Junior (ms) - BC Benešov 27.11.2015 17:30 60:61 (22:10 36:28 46:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
13. kolo, zápas č. 110

datum: 27.11.2015, 17:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Frána Petr ()
Svoboda Luděk ()

111. BK Kladno - BK Beroun 28.11.2015 13:15 79:49 (29:16 56:26 71:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
13. kolo, zápas č. 111

datum: 28.11.2015, 13:15:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Týř Pavel ()
Svoboda Luděk ()

14. kolo
112. SKB Strakonice - BK Brandýs n.L.(ms) 29.11.2015 11:00 42:57 (8:18 14:25 24:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
14. kolo, zápas č. 112

datum: 29.11.2015, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Mašek Patrik ()
Koc Ondřej ()

113. BK Kladno - BC Benešov 29.11.2015 10:00 89:40 (37:9 61:18 75:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
14. kolo, zápas č. 113

datum: 29.11.2015, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Balog Lukáš ()
Frána Petr ()

114. Kralupy Junior (ms) - BK Beroun 29.11.2015 08:30 39:71 (15:19 24:35 33:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
14. kolo, zápas č. 114

datum: 29.11.2015, 08:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Dub Michal ()
Svoboda Luděk ()

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC