image

žáci U15 / kvalifikace o ligu / ročník 2015/16 / nadregionální soutěž / skupina B


tabulka
1. BK Brandýs nad Labem 12 11 1 1049:580 23
2. BK Kladno (MS) 12 11 1 1096:597 23
3. Basketbalový klub Beroun 12 8 4 766:682 20
4. SKB Strakonice 12 6 6 686:725 18
5. BC Benešov 12 3 9 587:754 15
6. BSK Modřany -Jižní Supi B 12 2 10 559:926 14
7. BK Kralupy Junior (ms) 12 1 11 483:962 13
1. kolo
73. BK Kladno - Kralupy Junior (ms) 28.09.2015 11:00 107:36 (33:2 54:15 76:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
1. kolo, zápas č. 73

datum: 28.09.2015, 11:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Turek Michal ()
Zámostný Jindřich ()

74. BK Brandýs n.L. - Jižní Supi B 28.09.2015 09:00 140:32 (36:8 66:17 104:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
1. kolo, zápas č. 74

datum: 28.09.2015, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Výborný Dominik ()
Koudela Martin ()

75. BC Benešov - BK Beroun 28.09.2015 14:00 47:49 (13:12 17:26 26:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
1. kolo, zápas č. 75

datum: 28.09.2015, 14:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Veselý Jiří ()
Vážný Jakub ()

2. kolo
76. BK Kladno - SKB Strakonice 19.09.2015 19:00 103:47 (29:14 58:19 77:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
2. kolo, zápas č. 76

datum: 19.09.2015, 19:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Svoboda Luděk ()
Týř Pavel ()

77. BK Brandýs n.L. - BC Benešov 26.09.2015 10:00 77:43 (26:8 51:12 61:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
2. kolo, zápas č. 77

datum: 26.09.2015, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Šupej Michal ()
Dub Michal ()

78. Jižní Supi B - BK Beroun 19.09.2015 14:30 30:72 (9:17 23:28 25:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
2. kolo, zápas č. 78

datum: 19.09.2015, 14:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Kejklíček Roman ()
Hejnic Jan ()

3. kolo
79. Kralupy Junior (ms) - SKB Strakonice 20.09.2015 12:00 8:102 (0:24 2:46 8:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
3. kolo, zápas č. 79

datum: 20.09.2015, 12:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Týř Pavel ()
Svoboda Luděk ()

80. BK Brandýs n.L. - BK Beroun 20.09.2015 15:00 77:58 (27:10 43:18 57:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
3. kolo, zápas č. 80

datum: 20.09.2015, 15:00:00

místo: Sportcentrum, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Týř Pavel ()
Svoboda Luděk ()

81. Jižní Supi B - BC Benešov 20.09.2015 09:00 54:30 (4:3 19:18 41:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
3. kolo, zápas č. 81

datum: 20.09.2015, 09:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Kejklíček Roman ()
Hejnic Jan ()

4. kolo
82. SKB Strakonice - BC Benešov 03.10.2015 17:00 54:42 (16:7 25:13 38:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
4. kolo, zápas č. 82

datum: 03.10.2015, 17:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Záruba Matěj ()
Musil Jan ()

83. BK Kladno - BK Brandýs n.L. 03.10.2015 14:30 101:85 (24:25 63:50 87:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
4. kolo, zápas č. 83

datum: 03.10.2015, 14:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Kučera Vít ()
Stejskal Matěj ()

84. Kralupy Junior (ms) - Jižní Supi B 03.10.2015 13:30 38:61 (2:14 16:33 26:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
4. kolo, zápas č. 84

datum: 03.10.2015, 13:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Vážný Jakub ()
Englmaierová Tereza ()

5. kolo
85. SKB Strakonice - BK Beroun 14.11.2015 12:30 51:101 (13:19 25:40 41:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
5. kolo, zápas č. 85

datum: 14.11.2015, 12:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Buršík Petr ()
Balog Lukáš ()

86. BK Kladno - Jižní Supi B 04.10.2015 09:00 93:51 (34:11 57:22 74:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
5. kolo, zápas č. 86

datum: 04.10.2015, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Stejskal Matěj ()
Koudela Martin ()

87. Kralupy Junior (ms) - BK Brandýs n.L. 04.10.2015 09:30 32:82 (6:19 13:42 18:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
5. kolo, zápas č. 87

datum: 04.10.2015, 09:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Vážný Jakub ()
Englmaierová Tereza ()

6. kolo
88. BK Brandýs n.L. - SKB Strakonice 17.10.2015 10:00 80:37 (30:5 58:11 70:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
6. kolo, zápas č. 88

datum: 17.10.2015, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Křenek Karel ()
Englmaierová Tereza ()

89. BC Benešov - BK Kladno 17.10.2015 10:00 44:81 (9:24 16:51 30:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
6. kolo, zápas č. 89

datum: 17.10.2015, 10:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Růzha Jan ()
Hrdý Jan ()

90. BK Beroun - Kralupy Junior (ms) 17.10.2015 14:00 65:39 (19:3 32:12 48:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
6. kolo, zápas č. 90

datum: 17.10.2015, 14:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Výborný Dominik ()
Balog Lukáš ()

7. kolo
91. Jižní Supi B - SKB Strakonice 17.10.2015 15:30 54:74 (17:15 25:32 34:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
7. kolo, zápas č. 91

datum: 17.10.2015, 15:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Čížek Daniel ()
Treml Radek ()

92. BC Benešov - Kralupy Junior (ms) 28.11.2015 15:00 65:47 (18:10 35:20 56:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
7. kolo, zápas č. 92

datum: 28.11.2015, 15:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Balog Lukáš ()
Machálek Jan ()

93. BK Beroun - BK Kladno 18.10.2015 09:00 52:97 (15:35 29:54 38:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
7. kolo, zápas č. 93

datum: 18.10.2015, 09:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Výborný Dominik ()
Svoboda Luděk ()

8. kolo
94. Kralupy Junior (ms) - BK Kladno 28.10.2015 16:00 29:109 (9:38 11:55 21:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
8. kolo, zápas č. 94

datum: 28.10.2015, 16:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Matějček Josef ()
Dub Michal ()

95. Jižní Supi B - BK Brandýs n.L. 05.12.2015 10:00 45:78 (11:23 22:42 30:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
8. kolo, zápas č. 95

datum: 05.12.2015, 10:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Rédli Tomáš ()
Koudela Martin ()

96. BK Beroun - BC Benešov 28.10.2015 10:00 51:36 (17:6 28:19 41:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
8. kolo, zápas č. 96

datum: 28.10.2015, 10:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Veselý Jiří ()
Vážný Jakub ()

9. kolo
97. SKB Strakonice - Kralupy Junior (ms) 01.11.2015 15:00 69:50 (22:14 40:28 59:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
9. kolo, zápas č. 97

datum: 01.11.2015, 15:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Koc Ondřej ()
Mašek Patrik ()

98. BK Beroun - BK Brandýs n.L. 31.10.2015 12:30 37:74 (6:17 20:32 29:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
9. kolo, zápas č. 98

datum: 31.10.2015, 12:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Vážný Jakub ()
Koudela Pavel ()

99. BC Benešov - Jižní Supi B 02.11.2015 19:15 81:40 (22:4 40:12 69:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
9. kolo, zápas č. 99

datum: 02.11.2015, 19:15:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Buršík Petr ()
Martínek Karel ()

10. kolo
100. SKB Strakonice - BK Kladno 01.11.2015 09:00 20:75 (7:27 11:43 18:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
10. kolo, zápas č. 100

datum: 01.11.2015, 09:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Koc Ondřej ()
Mašek Patrik ()

101. BC Benešov - BK Brandýs n.L. 01.11.2015 09:00 45:86 (4:28 10:43 25:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
10. kolo, zápas č. 101

datum: 01.11.2015, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Hrdý Jan ()
Balog Lukáš ()

102. BK Beroun - Jižní Supi B 01.11.2015 14:00 96:54 (26:12 48:26 73:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
10. kolo, zápas č. 102

datum: 01.11.2015, 14:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Vážný Jakub ()
Koudela Pavel ()

11. kolo
103. BK Beroun - SKB Strakonice 14.11.2015 10:00 65:59 (20:15 33:31 48:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
11. kolo, zápas č. 103

datum: 14.11.2015, 10:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Buršík Petr ()
Balog Lukáš ()

104. Jižní Supi B - BK Kladno 14.11.2015 15:00 47:97 (11:27 23:48 38:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
11. kolo, zápas č. 104

datum: 14.11.2015, 15:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Koudela Pavel ()
Svoboda Luděk ()

105. BK Brandýs n.L. - Kralupy Junior (ms) 14.11.2015 09:00 116:43 (29:2 53:23 88:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
11. kolo, zápas č. 105

datum: 14.11.2015, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Koudela Martin ()
Tejček Tomáš ()

12. kolo
106. BC Benešov - SKB Strakonice 15.11.2015 15:00 53:66 (15:20 24:34 44:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
12. kolo, zápas č. 106

datum: 15.11.2015, 15:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Týř Pavel ()
Zachara Jakub ()

107. BK Brandýs n.L. - BK Kladno 17.11.2015 15:00 97:65 (26:10 42:21 59:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
12. kolo, zápas č. 107

datum: 17.11.2015, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Frána Petr ()
Matějček Josef ()

108. Jižní Supi B - Kralupy Junior (ms) 15.11.2015 10:00 54:62 (6:16 26:27 39:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
12. kolo, zápas č. 108

datum: 15.11.2015, 10:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Svoboda Luděk ()
()

13. kolo
109. SKB Strakonice - Jižní Supi B 28.11.2015 16:00 65:37 (18:9 26:17 47:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
13. kolo, zápas č. 109

datum: 28.11.2015, 16:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Koc Ondřej ()
Mašek Patrik ()

110. Kralupy Junior (ms) - BC Benešov 27.11.2015 17:30 60:61 (22:10 36:28 46:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
13. kolo, zápas č. 110

datum: 27.11.2015, 17:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Frána Petr ()
Svoboda Luděk ()

111. BK Kladno - BK Beroun 28.11.2015 13:15 79:49 (29:16 56:26 71:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
13. kolo, zápas č. 111

datum: 28.11.2015, 13:15:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Týř Pavel ()
Svoboda Luděk ()

14. kolo
112. SKB Strakonice - BK Brandýs n.L. 29.11.2015 11:00 42:57 (8:18 14:25 24:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
14. kolo, zápas č. 112

datum: 29.11.2015, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Mašek Patrik ()
Koc Ondřej ()

113. BK Kladno - BC Benešov 29.11.2015 10:00 89:40 (37:9 61:18 75:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
14. kolo, zápas č. 113

datum: 29.11.2015, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Balog Lukáš ()
Frána Petr ()

114. Kralupy Junior (ms) - BK Beroun 29.11.2015 08:30 39:71 (15:19 24:35 33:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B
14. kolo, zápas č. 114

datum: 29.11.2015, 08:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Dub Michal ()
Svoboda Luděk ()

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.