image

žáci U15 / kvalifikace o ligu / ročník 2015/16 / nadregionální soutěž / skupina C


tabulka
1. BC Kolín 24 20 4 1896:1168 44
2. KARA Trutnov 24 17 7 1838:964 41
3. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 24 16 8 1656:1082 40
4. BK Přelouč 24 14 10 1606:1175 38
5. SŠB Pardubice 24 9 15 1259:1500 33
6. AŠ Mladá Boleslav (ms) 24 7 17 1138:1507 31
7. SK Týniště nad Orlicí 24 1 23 479:2476 25
1. kolo
15001. SK Týniště nad Orlicí - KARA Trutnov 19.09.2015 09:00 16:166 (7:43 11:85 14:112)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
1. kolo, zápas č. 15001

datum: 19.09.2015, 09:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav ()
Kohout Marek ()

15002. SK Týniště nad Orlicí - KARA Trutnov 19.09.2015 11:00 11:205 (3:43 4:95 6:153)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
1. kolo, zápas č. 15002

datum: 19.09.2015, 11:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav ()
Černohorský Marek ()

15003. BK Přelouč - SŠB Pardubice 19.12.2015 10:00 57:42 (7:13 24:21 34:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
1. kolo, zápas č. 15003

datum: 19.12.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Kvoch Jan ()
Scholze Štěpán ()

15004. BK Přelouč - SŠB Pardubice 19.12.2015 12:00 60:52 (19:9 29:24 37:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
1. kolo, zápas č. 15004

datum: 19.12.2015, 12:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Scholze Štěpán ()
Kvoch Jan ()

15005. BC Kolín - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 10.10.2015 09:00 75:51 (20:8 32:22 53:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
1. kolo, zápas č. 15005

datum: 10.10.2015, 09:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Koudela Martin ()
Buršík Petr ()

15006. BC Kolín - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 10.10.2015 11:00 91:52 (22:18 45:32 67:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
1. kolo, zápas č. 15006

datum: 10.10.2015, 11:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Buršík Petr ()
Koudela Martin ()

2. kolo
15007. SŠB Pardubice - BC Kolín 28.10.2015 15:00 40:78 (11:11 13:29 27:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
2. kolo, zápas č. 15007

datum: 28.10.2015, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kvoch Jan ()
Scholze Štěpán ()

15008. SŠB Pardubice - BC Kolín 28.10.2015 17:00 42:106 (10:30 16:59 30:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
2. kolo, zápas č. 15008

datum: 28.10.2015, 17:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Scholze Štěpán ()
Kvoch Jan ()

15009. KARA Trutnov - BK Přelouč 03.10.2015 13:30 68:42 (19:16 37:26 58:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
2. kolo, zápas č. 15009

datum: 03.10.2015, 13:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán ()
Tomanová Hana ()

15010. KARA Trutnov - BK Přelouč 03.10.2015 15:30 84:42 (13:11 30:21 59:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
2. kolo, zápas č. 15010

datum: 03.10.2015, 15:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán ()
Tomanová Hana ()

15011. AŠ Mladá Boleslav (ms) - SK Týniště nad Orlicí 03.10.2015 13:00 52:24 (16:6 30:16 43:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
2. kolo, zápas č. 15011

datum: 03.10.2015, 13:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Matějček Josef ()
Krejcar Petr ()

15012. AŠ Mladá Boleslav (ms) - SK Týniště nad Orlicí 03.10.2015 15:00 55:28 (10:3 19:7 41:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
2. kolo, zápas č. 15012

datum: 03.10.2015, 15:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Veselý Jiří ()
Krejcar Petr ()

3. kolo
15013. BK Přelouč - AŠ Mladá Boleslav (ms) 17.10.2015 13:00 73:49 (23:9 40:22 53:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
3. kolo, zápas č. 15013

datum: 17.10.2015, 13:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Soudek Milan ()
Scholze Štěpán ()

15014. BK Přelouč - AŠ Mladá Boleslav (ms) 17.10.2015 15:00 61:31 (20:8 33:18 52:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
3. kolo, zápas č. 15014

datum: 17.10.2015, 15:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Scholze Štěpán ()
Soudek Milan ()

15015. BC Kolín - KARA Trutnov 18.10.2015 11:30 91:59 (25:11 51:29 66:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
3. kolo, zápas č. 15015

datum: 18.10.2015, 11:30:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Frána Petr ()
Matějček Josef ()

15016. BC Kolín - KARA Trutnov 18.10.2015 13:30 87:63 (14:24 40:43 60:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
3. kolo, zápas č. 15016

datum: 18.10.2015, 13:30:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Frána Petr ()
Matějček Josef ()

15017. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - SŠB Pardubice 17.10.2015 09:00 70:60 (16:15 36:29 51:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
3. kolo, zápas č. 15017

datum: 17.10.2015, 09:00:00

místo: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou

rozhodčí:
Stojan Aleš ()
Horký Adam ()

15018. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - SŠB Pardubice 17.10.2015 11:00 73:61 (16:17 31:34 55:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
3. kolo, zápas č. 15018

datum: 17.10.2015, 11:00:00

místo: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou

rozhodčí:
Horký Adam ()
Stojan Aleš ()

4. kolo
15019. KARA Trutnov - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 31.10.2015 09:30 52:48 (14:13 27:26 42:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
4. kolo, zápas č. 15019

datum: 31.10.2015, 09:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán ()
Jiříček Pavel ()

15020. KARA Trutnov - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 31.10.2015 11:30 70:54 (18:9 42:20 57:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
4. kolo, zápas č. 15020

datum: 31.10.2015, 11:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Jiříček Pavel ()
Mareš Štěpán ()

15021. AŠ Mladá Boleslav (ms) - BC Kolín 31.10.2015 13:00 38:103 (6:30 19:61 29:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
4. kolo, zápas č. 15021

datum: 31.10.2015, 13:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Veselý Jiří ()
Nesvadba Miloš ()

15022. AŠ Mladá Boleslav (ms) - BC Kolín 31.10.2015 15:00 27:102 (4:24 12:47 18:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
4. kolo, zápas č. 15022

datum: 31.10.2015, 15:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Veselý Jiří ()
Nesvadba Miloš ()

15023. SK Týniště nad Orlicí - BK Přelouč 31.10.2015 09:00 8:143 (2:38 2:85 8:116)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
4. kolo, zápas č. 15023

datum: 31.10.2015, 09:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kohout Marek ()
Brandejs Tomáš ()

15024. SK Týniště nad Orlicí - BK Přelouč 31.10.2015 11:00 18:138 (1:39 3:75 12:108)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
4. kolo, zápas č. 15024

datum: 31.10.2015, 11:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Brandejs Tomáš ()
Kohout Marek ()

5. kolo
15025. BC Kolín - SK Týniště nad Orlicí 14.11.2015 13:00 211:14 (68:2 138:4 168:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
5. kolo, zápas č. 15025

datum: 14.11.2015, 13:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Vávra Petr ()
Dub Michal ()

15026. BC Kolín - SK Týniště nad Orlicí 14.11.2015 15:00 128:6 (32:4 57:6 91:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
5. kolo, zápas č. 15026

datum: 14.11.2015, 15:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Vávra Petr ()
Dub Michal ()

15027. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - AŠ Mladá Boleslav (ms) 14.11.2015 09:30 81:31 (26:6 50:16 65:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
5. kolo, zápas č. 15027

datum: 14.11.2015, 09:30:00

místo: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou

rozhodčí:
Horký Adam ()
Kašpar Tomáš ()

15028. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - AŠ Mladá Boleslav (ms) 14.11.2015 11:30 85:39 (29:9 45:16 63:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
5. kolo, zápas č. 15028

datum: 14.11.2015, 11:30:00

místo: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou

rozhodčí:
Kašpar Tomáš ()
Horký Adam ()

15029. SŠB Pardubice - KARA Trutnov 12.12.2015 13:00 42:39 (12:12 20:20 35:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
5. kolo, zápas č. 15029

datum: 12.12.2015, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Soudek Martin ()
Soudek Milan ()

15030. SŠB Pardubice - KARA Trutnov 12.12.2015 15:00 51:39 (9:6 18:22 33:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
5. kolo, zápas č. 15030

datum: 12.12.2015, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Soudek Milan ()
Soudek Martin ()

6. kolo
15031. AŠ Mladá Boleslav (ms) - SŠB Pardubice 17.11.2015 11:00 92:56 (23:12 48:24 68:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
6. kolo, zápas č. 15031

datum: 17.11.2015, 11:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Krejcar Petr ()
Šupej Michal ()

15032. AŠ Mladá Boleslav (ms) - SŠB Pardubice 17.11.2015 13:00 63:70 (14:18 27:38 43:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
6. kolo, zápas č. 15032

datum: 17.11.2015, 13:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Krejcar Petr ()
Šupej Michal ()

15033. SK Týniště nad Orlicí - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 13.12.2015 13:30 11:138 (1:26 3:51 3:98)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
6. kolo, zápas č. 15033

datum: 13.12.2015, 13:30:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Černohorský Marek ()
Kolář Jaroslav ()

15034. SK Týniště nad Orlicí - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 13.12.2015 15:30 13:130 (1:35 8:67 12:96)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
6. kolo, zápas č. 15034

datum: 13.12.2015, 15:30:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav ()
Černohorský Marek ()

15035. BK Přelouč - BC Kolín 17.11.2015 10:00 64:80 (14:14 30:43 57:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
6. kolo, zápas č. 15035

datum: 17.11.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Scholze Štěpán ()
Kvoch Jan ()

15036. BK Přelouč - BC Kolín 17.11.2015 12:00 47:62 (21:19 32:35 42:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
6. kolo, zápas č. 15036

datum: 17.11.2015, 12:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Kvoch Jan ()
Scholze Štěpán ()

7. kolo
15037. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - BK Přelouč 28.11.2015 09:00 68:48 (16:13 33:29 49:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
7. kolo, zápas č. 15037

datum: 28.11.2015, 09:00:00

místo: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou

rozhodčí:
Štancl Dominik ()
Kašpar Tomáš ()

15038. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - BK Přelouč 28.11.2015 11:00 55:37 (16:9 29:19 41:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
7. kolo, zápas č. 15038

datum: 28.11.2015, 11:00:00

místo: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou

rozhodčí:
Kašpar Tomáš ()
Štancl Dominik ()

15039. SŠB Pardubice - SK Týniště nad Orlicí 28.11.2015 13:00 65:18 (19:1 38:5 49:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
7. kolo, zápas č. 15039

datum: 28.11.2015, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Soudek Martin ()
Soudek Milan ()

15040. SŠB Pardubice - SK Týniště nad Orlicí 28.11.2015 15:00 112:18 (30:3 50:11 91:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
7. kolo, zápas č. 15040

datum: 28.11.2015, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Soudek Milan ()
Soudek Martin ()

15041. KARA Trutnov - AŠ Mladá Boleslav (ms) 28.11.2015 13:30 44:38 (13:6 27:13 29:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
7. kolo, zápas č. 15041

datum: 28.11.2015, 13:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Tomanová Hana ()
Mareš Štěpán ()

15042. KARA Trutnov - AŠ Mladá Boleslav (ms) 28.11.2015 15:30 59:40 (16:13 30:25 45:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
7. kolo, zápas č. 15042

datum: 28.11.2015, 15:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán ()
Tomanová Hana ()

8. kolo
15043. KARA Trutnov - SK Týniště nad Orlicí 24.01.2016 09:30 99:12 (35:2 55:2 88:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
8. kolo, zápas č. 15043

datum: 24.01.2016, 09:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán ()
Kohout Marek ()

15044. KARA Trutnov - SK Týniště nad Orlicí 24.01.2016 11:30 99:13 (30:0 58:3 78:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
8. kolo, zápas č. 15044

datum: 24.01.2016, 11:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Kohout Marek ()
Mareš Štěpán ()

15045. SŠB Pardubice - BK Přelouč 23.01.2016 09:00 55:49 (12:8 19:20 38:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
8. kolo, zápas č. 15045

datum: 23.01.2016, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Soudek Milan ()
Šindelář Miloš ()

15046. SŠB Pardubice - BK Přelouč 23.01.2016 11:00 52:57 (12:13 27:29 34:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
8. kolo, zápas č. 15046

datum: 23.01.2016, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Šindelář Miloš ()
Soudek Milan ()

15047. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - BC Kolín 23.01.2016 09:00 75:45 (21:13 43:24 57:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
8. kolo, zápas č. 15047

datum: 23.01.2016, 09:00:00

místo: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou

rozhodčí:
Kvoch Jan ()
Kašpar Tomáš ()

15048. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - BC Kolín 23.01.2016 11:00 55:60 (16:14 30:28 40:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
8. kolo, zápas č. 15048

datum: 23.01.2016, 11:00:00

místo: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou

rozhodčí:
Kašpar Tomáš ()
Kvoch Jan ()

9. kolo
15049. BC Kolín - SŠB Pardubice 06.02.2016 08:30 98:51 (24:4 44:19 75:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
9. kolo, zápas č. 15049

datum: 06.02.2016, 08:30:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Zachara Jakub ()
Frána Petr ()

15050. BC Kolín - SŠB Pardubice 06.02.2016 10:15 81:41 (20:10 41:18 55:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
9. kolo, zápas č. 15050

datum: 06.02.2016, 10:15:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Frána Petr ()
Zachara Jakub ()

15051. BK Přelouč - KARA Trutnov 06.02.2016 10:00 52:31 (13:6 26:15 40:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
9. kolo, zápas č. 15051

datum: 06.02.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Kvoch Jan ()
Němec Karel ()

15052. BK Přelouč - KARA Trutnov 06.02.2016 12:00 55:32 (11:5 25:15 44:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
9. kolo, zápas č. 15052

datum: 06.02.2016, 12:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Němec Karel ()
Kvoch Jan ()

15053. SK Týniště nad Orlicí - AŠ Mladá Boleslav (ms) 06.02.2016 10:00 22:95 (2:17 6:39 12:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
9. kolo, zápas č. 15053

datum: 06.02.2016, 10:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kohout Marek ()
Kolář Jaroslav ()

15054. SK Týniště nad Orlicí - AŠ Mladá Boleslav (ms) 06.02.2016 12:00 29:71 (2:13 3:34 18:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
9. kolo, zápas č. 15054

datum: 06.02.2016, 12:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav ()
Kohout Marek ()

10. kolo
15055. AŠ Mladá Boleslav (ms) - BK Přelouč 12.03.2016 10:00 65:63 (12:21 29:35 44:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
10. kolo, zápas č. 15055

datum: 12.03.2016, 10:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
()
Hlavová Adéla ()

15056. AŠ Mladá Boleslav (ms) - BK Přelouč 12.03.2016 12:00 47:66 (8:17 18:33 29:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
10. kolo, zápas č. 15056

datum: 12.03.2016, 12:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Hlavová Adéla ()
()

15057. KARA Trutnov - BC Kolín 21.02.2016 09:30 75:19 (30:1 50:2 62:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
10. kolo, zápas č. 15057

datum: 21.02.2016, 09:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Rejlek Martin ()
Mareš Štěpán ()

15058. KARA Trutnov - BC Kolín 21.02.2016 11:30 107:15 (38:0 58:5 92:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
10. kolo, zápas č. 15058

datum: 21.02.2016, 11:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán ()
Rejlek Martin ()

15059. SŠB Pardubice - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 07.02.2016 13:00 42:50 (12:11 20:24 29:26 40:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
10. kolo, zápas č. 15059

datum: 07.02.2016, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Soudek Milan ()
Tejchman Martin ()

15060. SŠB Pardubice - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 07.02.2016 15:00 43:53 (6:13 14:30 30:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
10. kolo, zápas č. 15060

datum: 07.02.2016, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Tejchman Martin ()
Soudek Milan ()

11. kolo
15061. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - KARA Trutnov 05.03.2016 09:30 37:38 (10:6 22:20 30:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
11. kolo, zápas č. 15061

datum: 05.03.2016, 09:30:00

místo: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou

rozhodčí:
Lang Martin ()
Václavek Jan ()

15062. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - KARA Trutnov 05.03.2016 11:30 56:31 (15:10 25:16 42:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
11. kolo, zápas č. 15062

datum: 05.03.2016, 11:30:00

místo: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou

rozhodčí:
Václavek Jan ()
Lang Martin ()

15063. BC Kolín - AŠ Mladá Boleslav (ms) 05.03.2016 12:30 71:30 (22:6 37:16 49:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
11. kolo, zápas č. 15063

datum: 05.03.2016, 12:30:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Zachara Jakub ()
Vávra Petr ()

15064. BC Kolín - AŠ Mladá Boleslav (ms) 05.03.2016 14:30 76:22 (14:4 40:10 60:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
11. kolo, zápas č. 15064

datum: 05.03.2016, 14:30:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Zachara Jakub ()
Vávra Petr ()

15065. BK Přelouč - SK Týniště nad Orlicí 05.03.2016 09:00 93:18 (20:6 44:6 72:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
11. kolo, zápas č. 15065

datum: 05.03.2016, 09:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Svoboda Karel ()
Kolář Jaroslav ()

15066. BK Přelouč - SK Týniště nad Orlicí 05.03.2016 11:00 100:16 (21:4 51:8 75:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
11. kolo, zápas č. 15066

datum: 05.03.2016, 11:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Kolář Jaroslav ()
Svoboda Karel ()

12. kolo
15067. SK Týniště nad Orlicí - BC Kolín 19.03.2016 09:00 55:26 (16:5 29:11 41:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
12. kolo, zápas č. 15067

datum: 19.03.2016, 09:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Černohorský Marek ()
Kolář Jaroslav ()

15068. SK Týniště nad Orlicí - BC Kolín 19.03.2016 11:00 29:36 (11:4 16:9 25:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
12. kolo, zápas č. 15068

datum: 19.03.2016, 11:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kohout Marek ()
Černohorský Marek ()

15069. AŠ Mladá Boleslav (ms) - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 19.03.2016 10:00 35:79 (4:13 15:30 20:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
12. kolo, zápas č. 15069

datum: 19.03.2016, 10:00:00

místo: TJ Sokol Mladá Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Machálek Jan ()
Krejcar Petr ()

15070. AŠ Mladá Boleslav (ms) - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 19.03.2016 12:00 34:48 (7:14 15:25 26:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
12. kolo, zápas č. 15070

datum: 19.03.2016, 12:00:00

místo: TJ Sokol Mladá Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Machálek Jan ()
Krejcar Petr ()

15071. KARA Trutnov - SŠB Pardubice 19.03.2016 09:00 128:30 (27:6 60:15 93:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
12. kolo, zápas č. 15071

datum: 19.03.2016, 09:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Stojan Aleš ()
Frátrik Josef ()

15072. KARA Trutnov - SŠB Pardubice 19.03.2016 11:00 103:29 (28:13 53:23 79:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
12. kolo, zápas č. 15072

datum: 19.03.2016, 11:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
Stojan Aleš ()

13. kolo
15073. SŠB Pardubice - AŠ Mladá Boleslav (ms) 09.04.2016 09:00 72:49 (19:12 36:28 51:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
13. kolo, zápas č. 15073

datum: 09.04.2016, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kvoch Jan ()
Šindelář Miloš ()

15074. SŠB Pardubice - AŠ Mladá Boleslav (ms) 09.04.2016 11:00 48:51 (20:13 28:26 37:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
13. kolo, zápas č. 15074

datum: 09.04.2016, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Šindelář Miloš ()
Kvoch Jan ()

15075. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - SK Týniště nad Orlicí 09.04.2016 09:00 109:23 (28:6 56:7 84:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
13. kolo, zápas č. 15075

datum: 09.04.2016, 09:00:00

místo: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou

rozhodčí:
Lang Martin ()
Tejchman Martin ()

15076. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - SK Týniště nad Orlicí 09.04.2016 11:00 102:9 (18:3 51:4 76:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
13. kolo, zápas č. 15076

datum: 09.04.2016, 11:00:00

místo: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou

rozhodčí:
Tejchman Martin ()
Lang Martin ()

15077. BC Kolín - BK Přelouč 09.04.2016 14:00 79:63 (22:17 42:35 61:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
13. kolo, zápas č. 15077

datum: 09.04.2016, 14:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Balog Lukáš ()
Výborný Dominik ()

15078. BC Kolín - BK Přelouč 09.04.2016 16:00 76:62 (22:16 36:33 59:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
13. kolo, zápas č. 15078

datum: 09.04.2016, 16:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Balog Lukáš ()
Výborný Dominik ()

14. kolo
15079. BK Přelouč - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 24.04.2016 14:30 73:58 (16:19 33:31 54:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
14. kolo, zápas č. 15079

datum: 24.04.2016, 14:30:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Šindelář Miloš ()
Dočkal Petr ()

15080. BK Přelouč - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 24.04.2016 16:30 61:29 (17:5 31:17 45:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
14. kolo, zápas č. 15080

datum: 24.04.2016, 16:30:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Dočkal Petr ()
Šindelář Miloš ()

15081. SK Týniště nad Orlicí - SŠB Pardubice 23.04.2016 15:00 35:47 (10:16 17:23 23:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
14. kolo, zápas č. 15081

datum: 23.04.2016, 15:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Černohorský Marek ()
Kohout Marek ()

15082. SK Týniště nad Orlicí - SŠB Pardubice 23.04.2016 17:00 33:56 (4:14 11:24 16:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
14. kolo, zápas č. 15082

datum: 23.04.2016, 17:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kohout Marek ()
Černohorský Marek ()

15083. AŠ Mladá Boleslav (ms) - KARA Trutnov 23.04.2016 10:00 48:80 (16:14 26:34 38:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
14. kolo, zápas č. 15083

datum: 23.04.2016, 10:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Krejcar Petr ()
()

15084. AŠ Mladá Boleslav (ms) - KARA Trutnov 23.04.2016 12:00 36:67 (10:15 17:41 19:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina C
14. kolo, zápas č. 15084

datum: 23.04.2016, 12:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Krejcar Petr ()
()

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.