image

muži / Oblasti / ročník 2015/16 / 2.třída B / Základní fáze


tabulka
1. BK Ropáci 22 17 5 1672:1290 39
2. Sokol Košíře 22 15 7 1745:1506 37
3. VSK Elektro 22 14 8 1525:1417 36
4. Sokol Dobřichovice 22 13 9 1396:1428 35
5. BK Pirelli A 22 12 10 1488:1415 34
6. TJ Podolí Praha 4 22 12 10 1519:1425 34
7. TJ ČSA 22 11 11 1476:1427 33
8. Slovan Bohnice B 22 11 11 1593:1608 33
9. Technika Praha B 22 10 12 1475:1520 32
10. BK Rotor Punkrác B 22 9 13 1423:1481 31
11. VSK Iuridica C 22 6 16 1178:1539 28
12. Jižní Tygři 22 2 20 1269:1703 24
1. kolo
1. BK Ropáci - TJ Podolí Praha 4 08.10.2015 20:10 80:70 (25:16 51:27 64:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 08.10.2015, 20:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Kunc Martin
Moravcová Lucie

2. Jižní Tygři - Slovan Bohnice B 07.10.2015 19:40 78:54 (18:16 37:33 55:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 07.10.2015, 19:40:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Petrisko Lukáš
Jelínek Jan

3. Sokol Košíře - VSK Elektro 06.10.2015 19:45 92:110 (20:28 43:57 73:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.10.2015, 19:45:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Celina Lukáš
Svoboda Luděk

4. Sokol Dobřichovice - BK Pirelli A 07.10.2015 18:35 66:57 (17:11 31:28 46:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 07.10.2015, 18:35:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Bohata Pavel
Treml Radek

5. Technika Praha B - TJ ČSA 06.10.2015 18:30 58:56 (14:17 38:35 47:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 06.10.2015, 18:30:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Stejskal Matěj
Plichta Jan

6. VSK Iuridica C - BK Rotor Punkrác B 05.10.2015 19:10 53:66 (25:11 35:25 44:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 05.10.2015, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Sedláček Jan
Sejrek Daniel

2. kolo
7. TJ Podolí Praha 4 - BK Rotor Punkrác B 15.10.2015 20:30 84:51 (25:9 43:15 63:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 15.10.2015, 20:30:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Kunc Martin
Seidl Petr

8. TJ ČSA - VSK Iuridica C 14.10.2015 18:40 53:57 (9:13 24:21 39:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 14.10.2015, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Bohata Pavel

9. BK Pirelli A - Technika Praha B 14.10.2015 19:40 61:66 (13:20 30:30 38:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 14.10.2015, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Sejrek Daniel

10. VSK Elektro - Sokol Dobřichovice 15.10.2015 17:35 65:69 (17:16 40:44 55:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 15.10.2015, 17:35:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Treml Radek
Pommer Roman

11. Slovan Bohnice B - Sokol Košíře 13.10.2015 19:30 78:60 (17:17 36:38 56:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 13.10.2015, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Pörner Marek


12. BK Ropáci - Jižní Tygři 15.10.2015 20:10 86:53 (21:13 37:32 62:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 15.10.2015, 20:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Kohout Radomír
Sejrek Daniel

3. kolo
13. Jižní Tygři - TJ Podolí Praha 4 21.10.2015 19:40 61:74 (5:16 24:36 41:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 21.10.2015, 19:40:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Petrisko Lukáš
Machálek Jan

14. Sokol Košíře - BK Ropáci 20.10.2015 19:45 91:73 (25:23 46:42 65:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 20.10.2015, 19:45:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Kotrbatá Zuzana

15. Sokol Dobřichovice - Slovan Bohnice B 21.10.2015 18:35 72:80 (18:18 31:40 45:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 21.10.2015, 18:35:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Bohata Pavel
Čížek Daniel

16. Technika Praha B - VSK Elektro 20.10.2015 18:30 58:62 (10:15 23:31 35:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 20.10.2015, 18:30:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Treml Radek
Plichta Jan

17. VSK Iuridica C - BK Pirelli A 19.10.2015 19:10 66:60 (10:11 32:28 57:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 19.10.2015, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Petrisko Lukáš
Seidl Petr

18. BK Rotor Punkrác B - TJ ČSA 20.10.2015 20:05 76:61 (14:10 33:20 61:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 20.10.2015, 20:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Petrisko Lukáš
Nejtek Tomáš

4. kolo
19. TJ Podolí Praha 4 - TJ ČSA 07.01.2016 20:30 70:57 (14:13 32:19 56:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 07.01.2016, 20:30:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Blahout Petr
Barták Matěj

20. BK Pirelli A - BK Rotor Punkrác B 02.11.2015 19:40 64:47 (18:9 40:23 52:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 02.11.2015, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Pörner Marek
Petrisko Lukáš

21. VSK Elektro - VSK Iuridica C 07.01.2016 17:35 61:44 (16:16 31:24 42:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 07.01.2016, 17:35:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Bohata Pavel
Kočovský Dominik

22. Slovan Bohnice B - Technika Praha B 27.10.2015 19:30 65:94 (15:22 25:38 47:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 27.10.2015, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Jon Miloslav
Jelínek Jan

23. BK Ropáci - Sokol Dobřichovice 29.10.2015 20:10 59:61 (13:17 31:35 47:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 29.10.2015, 20:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Šmůla Marek
Sejrek Daniel

24. Jižní Tygři - Sokol Košíře 28.10.2015 19:40 39:78 (9:24 18:45 30:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 28.10.2015, 19:40:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Sejrek Daniel


5. kolo
25. Sokol Košíře - TJ Podolí Praha 4 03.11.2015 19:45 91:80 (28:29 46:53 73:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 03.11.2015, 19:45:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Nevšímal Jiří
Bohata Pavel

26. Sokol Dobřichovice - Jižní Tygři 04.11.2015 18:35 76:54 (22:8 33:24 51:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 04.11.2015, 18:35:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Kucharič Milan
Svoboda Luděk

27. Technika Praha B - BK Ropáci 03.11.2015 18:40 70:72 (17:19 29:32 42:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 03.11.2015, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Celina Lukáš
Lejčko Jan

28. VSK Iuridica C - Slovan Bohnice B 02.11.2015 19:10 60:56 (15:19 23:33 41:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 02.11.2015, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Tomášek Petr
Machálek Jan

29. BK Rotor Punkrác B - VSK Elektro 03.11.2015 20:05 78:57 (18:11 36:26 58:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 03.11.2015, 20:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Sejrek Daniel
Nejtek Tomáš

30. TJ ČSA - BK Pirelli A 04.11.2015 18:40 62:70 (8:13 31:24 50:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 04.11.2015, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Jelínek Jan
Lejčko Jan

6. kolo
31. TJ Podolí Praha 4 - BK Pirelli A 12.11.2015 20:30 61:46 (19:8 31:21 48:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 12.11.2015, 20:30:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Kunc Martin
Barták Matěj

32. VSK Elektro - TJ ČSA 12.11.2015 17:35 75:58 (23:25 39:32 60:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 12.11.2015, 17:35:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Pommer Roman
Dub Michal

33. Slovan Bohnice B - BK Rotor Punkrác B 10.11.2015 19:30 80:71 (21:15 42:39 58:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 10.11.2015, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Výborný Dominik
Dub Michal

34. BK Ropáci - VSK Iuridica C 12.11.2015 20:10 79:54 (16:17 40:33 59:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 12.11.2015, 20:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Moravcová Lucie

35. Jižní Tygři - Technika Praha B 11.11.2015 19:40 51:75 (15:22 29:38 35:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 11.11.2015, 19:40:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Petrisko Lukáš
Kunc Martin

36. Sokol Košíře - Sokol Dobřichovice 10.11.2015 19:45 90:56 (28:12 54:26 71:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 10.11.2015, 19:45:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Celina Lukáš
Nevšímal Jiří

7. kolo
37. Sokol Dobřichovice - TJ Podolí Praha 4 18.11.2015 18:35 65:58 (11:20 31:34 48:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 18.11.2015, 18:35:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Kucharič Milan
Pommer Roman

38. Technika Praha B - Sokol Košíře 05.01.2016 18:40 56:58 (11:11 23:27 43:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 05.01.2016, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kučírek Martin
Plichta Jan

39. VSK Iuridica C - Jižní Tygři 16.11.2015 19:10 52:51 (11:15 25:21 42:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 16.11.2015, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Sejrek Daniel

40. BK Rotor Punkrác B - BK Ropáci 05.01.2016 20:05 68:67 (27:24 42:37 59:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 05.01.2016, 20:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Musil Jan
Treml Radek

41. TJ ČSA - Slovan Bohnice B 18.11.2015 18:40 87:78 (17:26 39:41 59:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 18.11.2015, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Čížek Daniel
Stejskal Matěj

42. BK Pirelli A - VSK Elektro 18.11.2015 19:40 56:60 (16:18 30:41 41:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 18.11.2015, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Petrisko Lukáš

8. kolo
43. TJ Podolí Praha 4 - VSK Elektro 26.11.2015 20:30 85:78 (28:15 46:35 62:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 26.11.2015, 20:30:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Barták Matěj
Balog Lukáš

44. Slovan Bohnice B - BK Pirelli A 24.11.2015 19:30 64:80 (23:24 42:40 53:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 24.11.2015, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Dub Michal
Bohata Pavel

45. BK Ropáci - TJ ČSA 26.11.2015 20:10 71:63 (20:19 37:34 58:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 26.11.2015, 20:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Šmůla Marek

46. Jižní Tygři - BK Rotor Punkrác B 25.11.2015 19:40 59:83 (15:21 27:40 40:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 25.11.2015, 19:40:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Petrisko Lukáš
Jon Miloslav

47. Sokol Košíře - VSK Iuridica C 24.11.2015 19:45 102:61 (23:13 49:29 82:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 24.11.2015, 19:45:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Nevšímal Jiří
Svoboda Luděk

48. Sokol Dobřichovice - Technika Praha B 25.11.2015 18:35 73:69 (10:17 34:28 52:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 25.11.2015, 18:35:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Kucharič Milan
Čížek Daniel

9. kolo
49. Technika Praha B - TJ Podolí Praha 4 01.12.2015 18:40 77:74 (19:20 44:38 54:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 01.12.2015, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Stejskal Matěj
Jelínek Jan

50. VSK Iuridica C - Sokol Dobřichovice 30.11.2015 19:10 41:61 (13:17 17:29 35:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 30.11.2015, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Kunc Martin

51. BK Rotor Punkrác B - Sokol Košíře 01.12.2015 20:05 64:91 (8:24 31:46 42:72 64:91)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 01.12.2015, 20:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Hromuľáková Beáta
Blahout Petr

52. TJ ČSA - Jižní Tygři 02.12.2015 18:40 86:51 (27:17 48:24 65:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 02.12.2015, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Bohata Pavel
Stejskal Matěj

53. BK Pirelli A - BK Ropáci 02.12.2015 19:40 64:70 (6:18 25:34 48:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 02.12.2015, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Petrisko Lukáš
Jon Miloslav

54. VSK Elektro - Slovan Bohnice B 03.12.2015 17:35 52:83 (13:23 20:37 30:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 03.12.2015, 17:35:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Pommer Roman

10. kolo
55. TJ Podolí Praha 4 - Slovan Bohnice B 10.12.2015 20:30 62:56 (10:15 26:23 41:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 10.12.2015, 20:30:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Barták Matěj
Lochman Radek

56. BK Ropáci - VSK Elektro 10.12.2015 20:10 70:62 (22:16 32:38 52:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 10.12.2015, 20:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Balog Lukáš

57. Jižní Tygři - BK Pirelli A 09.12.2015 19:40 54:82 (11:15 25:34 39:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 09.12.2015, 19:40:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Petrisko Lukáš
Týř Pavel

58. Sokol Košíře - TJ ČSA 08.12.2015 19:45 91:69 (26:30 52:44 66:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 08.12.2015, 19:45:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Nevšímal Jiří
Lahoda Radek

59. Sokol Dobřichovice - BK Rotor Punkrác B 09.12.2015 18:35 56:54 (20:18 31:28 44:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 09.12.2015, 18:35:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Kucharič Milan
Čížek Daniel

60. Technika Praha B - VSK Iuridica C 08.12.2015 18:40 79:47 (20:9 47:23 62:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 08.12.2015, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Čížek Daniel

11. kolo
61. VSK Iuridica C - TJ Podolí Praha 4 14.12.2015 19:10 50:61 (11:18 28:39 34:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 14.12.2015, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Machálek Jan

62. BK Rotor Punkrác B - Technika Praha B 15.12.2015 20:05 77:74 (20:25 37:46 54:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 15.12.2015, 20:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Hromuľáková Beáta
Petrisko Lukáš

63. TJ ČSA - Sokol Dobřichovice 16.12.2015 18:40 82:69 (20:17 40:30 51:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 16.12.2015, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Čížek Daniel
Lejčko Jan

64. BK Pirelli A - Sokol Košíře 16.12.2015 19:40 69:59 (15:13 33:33 51:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 16.12.2015, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Vágnerová Tereza

65. VSK Elektro - Jižní Tygři 17.12.2015 17:35 80:66 (25:9 42:34 58:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 17.12.2015, 17:35:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Bukovský Michal

66. Slovan Bohnice B - BK Ropáci 15.12.2015 19:30 40:74 (23:14 32:35 34:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 15.12.2015, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Pörner Marek
Výborný Dominik

12. kolo
67. TJ Podolí Praha 4 - BK Ropáci 14.01.2016 20:30 67:79 (10:17 26:35 48:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 14.01.2016, 20:30:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Barták Matěj
Lochman Radek

68. Slovan Bohnice B - Jižní Tygři 12.01.2016 19:30 102:74 (22:12 50:38 79:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 12.01.2016, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Pommer Roman
Výborný Dominik

69. VSK Elektro - Sokol Košíře 14.01.2016 17:35 68:50 (20:20 40:37 50:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 14.01.2016, 17:35:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Pommer Roman
Dub Michal

70. BK Pirelli A - Sokol Dobřichovice 13.01.2016 19:40 76:51 (16:15 41:24 58:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 13.01.2016, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Machálek Jan

71. TJ ČSA - Technika Praha B 13.01.2016 18:40 71:55 (17:17 33:28 53:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 13.01.2016, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Čížek Daniel
Kohout Radomír

72. BK Rotor Punkrác B - VSK Iuridica C 12.01.2016 20:05 73:51 (23:16 38:21 57:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 12.01.2016, 20:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Machálek Jan
Lahoda Radek

13. kolo
73. BK Rotor Punkrác B - TJ Podolí Praha 4 19.01.2016 20:05 49:68 (13:21 27:34 38:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 19.01.2016, 20:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Plichta Jan
Týř Pavel

74. VSK Iuridica C - TJ ČSA 18.01.2016 19:10 34:64 (8:21 18:31 25:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 18.01.2016, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Machálek Jan

75. Technika Praha B - BK Pirelli A 19.01.2016 18:40 72:77 (20:9 40:32 58:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 19.01.2016, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Čížek Daniel
Svoboda Luděk

76. Sokol Dobřichovice - VSK Elektro 20.01.2016 18:35 62:72 (13:15 27:35 42:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 20.01.2016, 18:35:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Kucharič Milan
Výborný Dominik

77. Sokol Košíře - Slovan Bohnice B 19.01.2016 19:45 105:76 (17:22 46:42 69:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 19.01.2016, 19:45:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Celina Lukáš
Nevšímal Jiří

78. Jižní Tygři - BK Ropáci 20.01.2016 19:40 36:71 (8:19 19:34 28:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 20.01.2016, 19:40:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Sejrek Daniel

14. kolo
79. TJ Podolí Praha 4 - Jižní Tygři 26.01.2016 20:00 79:45 (21:8 45:21 66:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 26.01.2016, 20:00:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Musil Jan
Týř Pavel

80. BK Ropáci - Sokol Košíře 28.01.2016 20:10 65:52 (15:16 34:30 52:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 28.01.2016, 20:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Barták Matěj
Balog Lukáš

81. Slovan Bohnice B - Sokol Dobřichovice 26.01.2016 19:30 72:74 (17:16 32:36 51:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 26.01.2016, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Bohata Pavel
Renc Jan

82. VSK Elektro - Technika Praha B 28.01.2016 17:35 82:46 (12:16 33:27 57:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 28.01.2016, 17:35:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Pommer Roman
Bohata Pavel

83. BK Pirelli A - VSK Iuridica C 27.01.2016 19:40 76:55 (9:21 37:32 53:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 27.01.2016, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Hromuľáková Beáta
Machálek Jan

84. TJ ČSA - BK Rotor Punkrác B 27.01.2016 18:40 74:49 (20:19 38:29 56:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 27.01.2016, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Čížek Daniel

15. kolo
85. TJ ČSA - TJ Podolí Praha 4 03.02.2016 18:40 64:59 (15:24 29:40 47:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 03.02.2016, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Balog Lukáš

86. BK Rotor Punkrác B - BK Pirelli A 02.02.2016 20:05 85:75 (24:17 46:36 67:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 02.02.2016, 20:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Hromuľáková Beáta
Nejtek Tomáš

87. VSK Iuridica C - VSK Elektro 01.02.2016 19:10 53:82 (15:27 29:43 43:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 01.02.2016, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Petrisko Lukáš
Hostinský Jan

88. Technika Praha B - Slovan Bohnice B 02.02.2016 18:40 58:80 (14:18 35:41 44:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 02.02.2016, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Čížek Daniel

89. Sokol Dobřichovice - BK Ropáci 03.02.2016 18:35 55:107 (14:26 34:49 45:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 03.02.2016, 18:35:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Kucharič Milan
Kotrbatá Zuzana

90. Sokol Košíře - Jižní Tygři 02.02.2016 19:45 117:76 (26:13 60:34 86:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 02.02.2016, 19:45:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Celina Lukáš
Kotrbatá Zuzana

16. kolo
91. TJ Podolí Praha 4 - Sokol Košíře 11.02.2016 20:30 61:68 (21:17 32:29 50:45 59:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 11.02.2016, 20:30:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Sejrek Daniel
Kočovský Dominik

92. Jižní Tygři - Sokol Dobřichovice 10.02.2016 19:40 44:73 (9:24 18:42 28:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 10.02.2016, 19:40:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Lejčko Jan

93. BK Ropáci - Technika Praha B 11.02.2016 20:10 103:50 (27:8 48:25 82:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 11.02.2016, 20:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Hromuľáková Beáta
Kotrbatá Zuzana

94. Slovan Bohnice B - VSK Iuridica C 09.02.2016 19:30 98:67 (26:18 39:30 67:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 09.02.2016, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Výborný Dominik
Lejčko Jan

95. VSK Elektro - BK Rotor Punkrác B 11.02.2016 17:35 60:50 (14:13 29:32 49:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 11.02.2016, 17:35:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Bukovský Michal

96. BK Pirelli A - TJ ČSA 10.02.2016 19:40 62:54 (10:8 32:25 51:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 10.02.2016, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Petrisko Lukáš
Machálek Jan

17. kolo
97. BK Pirelli A - TJ Podolí Praha 4 17.02.2016 19:40 87:49 (22:14 43:30 68:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 17.02.2016, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Hromuľáková Beáta

98. TJ ČSA - VSK Elektro 17.02.2016 18:40 73:64 (17:13 32:30 62:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 17.02.2016, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Čížek Daniel

99. BK Rotor Punkrác B - Slovan Bohnice B 16.02.2016 20:05 69:77 (14:19 28:35 43:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 16.02.2016, 20:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Sejrek Daniel
Hromuľáková Beáta

100. VSK Iuridica C - BK Ropáci 15.02.2016 19:10 41:83 (8:29 23:43 30:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 15.02.2016, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kunc Martin
Hostinský Jan

101. Technika Praha B - Jižní Tygři 16.02.2016 18:40 89:66 (23:17 48:33 67:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 16.02.2016, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Čížek Daniel
Plichta Jan

102. Sokol Dobřichovice - Sokol Košíře 17.02.2016 18:35 70:52 (14:18 28:33 50:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 17.02.2016, 18:35:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Kucharič Milan
Bohata Pavel

18. kolo
103. TJ Podolí Praha 4 - Sokol Dobřichovice 25.02.2016 20:30 66:62 (17:11 39:27 53:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 25.02.2016, 20:30:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Lejčko Jan
Týř Pavel

104. Sokol Košíře - Technika Praha B 23.02.2016 19:45 103:66 (29:23 49:38 77:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 23.02.2016, 19:45:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Celina Lukáš
Nevšímal Jiří

105. Jižní Tygři - VSK Iuridica C 24.02.2016 19:40 46:74 (8:21 19:32 39:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 24.02.2016, 19:40:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Jon Miloslav
Sejrek Daniel

106. BK Ropáci - BK Rotor Punkrác B 25.02.2016 20:10 70:65 (17:27 37:42 56:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 25.02.2016, 20:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Kunc Martin
Buršík Martin

107. Slovan Bohnice B - TJ ČSA 23.02.2016 19:30 69:63 (16:11 41:30 54:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 23.02.2016, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Dub Michal
Jon Miloslav

108. VSK Elektro - BK Pirelli A 25.02.2016 17:35 67:52 (16:18 40:29 52:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 25.02.2016, 17:35:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Pommer Roman

19. kolo
109. VSK Elektro - TJ Podolí Praha 4 17.03.2016 17:35 77:58 (13:14 39:36 58:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 17.03.2016, 17:35:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Lejčko Jan
Bohata Pavel

110. BK Pirelli A - Slovan Bohnice B 16.03.2016 19:40 84:74 (22:11 37:29 63:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 16.03.2016, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Machálek Jan

111. TJ ČSA - BK Ropáci 16.03.2016 18:40 74:70 (16:15 38:37 52:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 16.03.2016, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Čížek Daniel

112. BK Rotor Punkrác B - Jižní Tygři 15.03.2016 20:05 73:56 (10:5 41:18 52:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 15.03.2016, 20:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Hostinský Jan
Lahoda Radek

113. VSK Iuridica C - Sokol Košíře 14.03.2016 19:10 44:68 (15:13 24:35 29:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 14.03.2016, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Pörner Marek
Petrisko Lukáš

114. Technika Praha B - Sokol Dobřichovice 15.03.2016 18:40 59:47 (15:8 30:21 45:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 15.03.2016, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Čížek Daniel
Krůta Martin

20. kolo
115. TJ Podolí Praha 4 - Technika Praha B 14.04.2016 20:30 81:54 (23:13 41:34 66:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 14.04.2016, 20:30:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Dub Michal
Kunc Martin

116. Sokol Dobřichovice - VSK Iuridica C 23.03.2016 18:35 53:59 (7:11 19:33 32:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 23.03.2016, 18:35:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Bukovský Michal
Kysilka Miroslav

117. Sokol Košíře - BK Rotor Punkrác B 22.03.2016 19:45 78:72 (18:15 42:25 63:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 22.03.2016, 19:45:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Celina Lukáš
Nevšímal Jiří

118. Jižní Tygři - TJ ČSA 23.03.2016 19:40 66:69 (17:17 32:36 43:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 23.03.2016, 19:40:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Kunc Martin

119. BK Ropáci - BK Pirelli A 24.03.2016 20:10 86:36 (11:12 30:19 61:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 24.03.2016, 20:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Kočová Magdalena
Buršík Martin

120. Slovan Bohnice B - VSK Elektro 22.03.2016 19:30 81:74 (27:17 48:40 67:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 22.03.2016, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Bohata Pavel
Renc Jan

21. kolo
121. Slovan Bohnice B - TJ Podolí Praha 4 29.03.2016 19:30 73:64 (25:17 44:36 61:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 29.03.2016, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Výborný Dominik
Jon Miloslav

122. VSK Elektro - BK Ropáci 31.03.2016 17:35 61:51 (9:15 26:30 42:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 31.03.2016, 17:35:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Bohata Pavel

123. BK Pirelli A - Jižní Tygři 30.03.2016 19:40 74:61 (18:20 34:31 47:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 30.03.2016, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kunc Martin
Machálek Jan

124. TJ ČSA - Sokol Košíře 30.03.2016 18:40 73:63 (11:11 25:17 49:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 30.03.2016, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Čížek Daniel
Lejčko Jan

125. BK Rotor Punkrác B - Sokol Dobřichovice 29.03.2016 20:05 49:55 (12:12 28:25 38:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 29.03.2016, 20:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Hromuľáková Beáta
Linhart Tomáš

126. VSK Iuridica C - Technika Praha B 11.04.2016 19:10 60:79 (11:25 29:51 43:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 11.04.2016, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Balog Lukáš
Sedláček Jan

22. kolo
127. TJ Podolí Praha 4 - VSK Iuridica C 07.04.2016 20:30 88:55 (15:22 36:38 60:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 07.04.2016, 20:30:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Kočová Magdalena
Šmůla Marek

128. Technika Praha B - BK Rotor Punkrác B 05.04.2016 18:40 71:54 (24:14 39:29 61:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 05.04.2016, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Plichta Jan

129. Sokol Dobřichovice - TJ ČSA 06.04.2016 18:35 70:63 (17:16 33:30 53:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 06.04.2016, 18:35:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Bohata Pavel
Petrisko Lukáš

130. Sokol Košíře - BK Pirelli A 05.04.2016 19:45 86:80 (25:30 49:47 72:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 05.04.2016, 19:45:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Celina Lukáš
Nevšímal Jiří

131. Jižní Tygři - VSK Elektro 06.04.2016 19:40 82:56 (23:18 41:31 53:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 06.04.2016, 19:40:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Hromuľáková Beáta
Machálek Jan

132. BK Ropáci - Slovan Bohnice B 07.04.2016 20:10 86:57 (17:19 34:33 58:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 07.04.2016, 20:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Hromuľáková Beáta
Sejrek Daniel

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.