image

muži / Oblasti / ročník 2015/16 / 2.třída C / Základní fáze


tabulka
1. TJ Háje - JM B 22 21 1 1620:1323 43
2. VSK Iuridica D 22 16 6 1365:1239 38
3. TJ ÚVN 22 15 7 1764:1519 37
4. Sokol Dejvice 22 13 9 1646:1556 35
5. BK Elán 22 12 10 1427:1416 34
6. BK Rotor Punkrác A 22 11 11 1442:1437 33
7. Spoje Praha A 22 10 12 1317:1309 32
8. PSK Union 22 10 12 1330:1475 32
9. SK Napůlhodu 22 9 13 1614:1593 31
10. Tourist Říčany 22 9 13 1386:1469 31
11. Hugo Praha 22 4 18 1312:1603 26
12. BK Pirelli B 22 2 20 1252:1536 24
1. kolo
1. Sokol Dejvice - TJ ÚVN 08.10.2015 18:35 72:83 (27:16 42:38 62:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 08.10.2015, 18:35:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Čížek Daniel
Bohata Pavel

2. TJ Háje - JM B - PSK Union 08.10.2015 20:20 87:55 (13:11 27:23 54:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 08.10.2015, 20:20:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Marek
Bukovský Michal

3. VSK Iuridica D - BK Pirelli B 09.10.2015 20:30 50:39 (9:6 23:17 41:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 09.10.2015, 20:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Šmůla Marek
Sejrek Daniel

4. BK Elán - Hugo Praha 08.10.2015 19:30 65:45 (14:11 25:24 41:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 08.10.2015, 19:30:00

místo: hala J.Martího, Praha 6

rozhodčí:
Báča Adam
Prokop Karel

5. Tourist Říčany - SK Napůlhodu 06.10.2015 20:10 70:68 (24:18 44:32 58:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 06.10.2015, 20:10:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Nejtek Tomáš
Sejrek Daniel

6. BK Rotor Punkrác A - Spoje Praha A 08.10.2015 20:40 50:44 (13:11 29:21 39:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 08.10.2015, 20:40:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Sejrek Daniel
Týř Pavel

2. kolo
7. TJ ÚVN - Spoje Praha A 13.10.2015 20:10 95:58 (26:11 42:23 65:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 13.10.2015, 20:10:00

místo: tělocvična ÚVN, Praha 6

rozhodčí:
Čížek Daniel
Lejčko Jan

8. SK Napůlhodu - BK Rotor Punkrác A 12.10.2015 18:15 74:60 (16:15 33:22 51:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 12.10.2015, 18:15:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Musil Jan
Svoboda Luděk

9. Hugo Praha - Tourist Říčany 14.10.2015 20:05 51:67 (12:3 24:20 35:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 14.10.2015, 20:05:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Báča Adam

10. BK Pirelli B - BK Elán 16.10.2015 17:40 63:71 (16:20 34:32 54:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 16.10.2015, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Kočová Magdalena

11. PSK Union - VSK Iuridica D 15.10.2015 20:40 42:46 (15:9 23:28 31:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 15.10.2015, 20:40:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Balog Lukáš

12. Sokol Dejvice - TJ Háje - JM B 15.10.2015 18:35 60:72 (18:18 33:33 46:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 15.10.2015, 18:35:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Buršík Martin
Stejskal Matěj

3. kolo
13. TJ Háje - JM B - TJ ÚVN 22.10.2015 20:20 65:60 (16:16 34:26 43:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 22.10.2015, 20:20:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Sejrek Daniel
Lochman Radek

14. VSK Iuridica D - Sokol Dejvice 23.10.2015 20:30 69:63 (21:16 37:32 54:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 23.10.2015, 20:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Šmůla Petr
Báča Adam

15. BK Elán - PSK Union 22.10.2015 19:30 56:52 (17:9 30:23 44:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 22.10.2015, 19:30:00

místo: hala J.Martího, Praha 6

rozhodčí:
Dub Michal
Čížek Daniel

16. Tourist Říčany - BK Pirelli B 20.10.2015 20:10 64:57 (20:15 35:34 50:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 20.10.2015, 20:10:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Týř Pavel

17. BK Rotor Punkrác A - Hugo Praha 22.10.2015 20:40 57:45 (20:9 31:20 45:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 22.10.2015, 20:40:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Balog Lukáš
Kohout Radomír

18. Spoje Praha A - SK Napůlhodu 19.10.2015 20:10 47:61 (11:18 22:27 34:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 19.10.2015, 20:10:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Drápal Jakub
Pörner Marek

4. kolo
19. TJ ÚVN - SK Napůlhodu 27.10.2015 20:10 94:88 (20:25 46:40 78:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 27.10.2015, 20:10:00

místo: tělocvična ÚVN, Praha 6

rozhodčí:
Báča Adam
Lahoda Radek

20. Hugo Praha - Spoje Praha A 06.01.2016 20:05 65:71 (16:19 36:36 47:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 06.01.2016, 20:05:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Jon Miloslav

21. BK Pirelli B - BK Rotor Punkrác A 30.10.2015 17:40 53:59 (12:16 25:29 40:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 30.10.2015, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Sejrek Daniel
Výborný Dominik

22. PSK Union - Tourist Říčany 07.01.2016 20:40 75:63 (19:21 34:35 63:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 07.01.2016, 20:40:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Lochman Radek
Hromuľáková Beáta

23. Sokol Dejvice - BK Elán 07.01.2016 18:35 69:83 (16:23 26:46 52:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 07.01.2016, 18:35:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kohout Radomír
Čížek Daniel

24. TJ Háje - JM B - VSK Iuridica D 03.12.2015 20:20 69:64 (25:18 34:38 50:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 03.12.2015, 20:20:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Týř Pavel
Koc Ondřej

5. kolo
25. VSK Iuridica D - TJ ÚVN 06.11.2015 20:30 61:51 (13:11 28:24 47:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 06.11.2015, 20:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Lejčko Jan
Kočová Magdalena

26. BK Elán - TJ Háje - JM B 05.11.2015 19:30 58:76 (19:9 36:30 48:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 05.11.2015, 19:30:00

místo: hala J.Martího, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Bohata Pavel

27. Tourist Říčany - Sokol Dejvice 03.11.2015 20:10 66:46 (17:14 34:29 45:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 03.11.2015, 20:10:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Hromuľáková Beáta

28. BK Rotor Punkrác A - PSK Union 05.11.2015 20:40 75:49 (11:13 31:29 60:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 05.11.2015, 20:40:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Slanina Vladimír

29. Spoje Praha A - BK Pirelli B 02.11.2015 20:10 43:75 (6:20 17:36 29:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 02.11.2015, 20:10:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Lejčko Jan
Drápal Jakub

30. SK Napůlhodu - Hugo Praha 02.11.2015 18:15 85:71 (27:19 38:40 56:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 02.11.2015, 18:15:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Treml Radek
Sušer Pavel

6. kolo
31. TJ ÚVN - Hugo Praha 10.11.2015 20:10 109:70 (19:19 51:33 82:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 10.11.2015, 20:10:00

místo: tělocvična ÚVN, Praha 6

rozhodčí:
Plichta Jan
Lejčko Jan

32. BK Pirelli B - SK Napůlhodu 13.11.2015 17:40 77:65 (17:16 35:30 62:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 13.11.2015, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Kočová Magdalena
Sejrek Daniel

33. PSK Union - Spoje Praha A 12.11.2015 20:40 45:40 (8:13 26:24 34:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 12.11.2015, 20:40:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Sejrek Daniel

34. Sokol Dejvice - BK Rotor Punkrác A 12.11.2015 18:35 85:61 (22:15 40:37 66:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 12.11.2015, 18:35:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Stejskal Matěj
Plichta Jan

35. TJ Háje - JM B - Tourist Říčany 12.11.2015 20:20 83:75 (18:21 40:34 60:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 12.11.2015, 20:20:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Hromuľáková Beáta
Balog Lukáš

36. VSK Iuridica D - BK Elán 13.11.2015 20:30 57:59 (9:14 23:25 39:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 13.11.2015, 20:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Machálek Jan
Lejčko Jan

7. kolo
37. BK Elán - TJ ÚVN 19.11.2015 19:30 47:78 (12:23 23:37 36:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 19.11.2015, 19:30:00

místo: hala J.Martího, Praha 6

rozhodčí:
Bohata Pavel
Dub Michal

38. Tourist Říčany - VSK Iuridica D 17.11.2015 20:10 50:63 (13:19 28:30 40:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 17.11.2015, 20:10:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Lejčko Jan
Pörner Marek

39. BK Rotor Punkrác A - TJ Háje - JM B 19.11.2015 20:40 76:83 (19:16 47:35 55:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 19.11.2015, 20:40:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Buršík Martin
Šmůla Marek

40. Spoje Praha A - Sokol Dejvice 16.11.2015 20:10 57:60 (8:19 27:45 40:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 16.11.2015, 20:10:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Tax Tomáš
Drápal Jakub

41. SK Napůlhodu - PSK Union 16.11.2015 18:15 74:58 (19:12 33:22 63:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 16.11.2015, 18:15:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Moravcová Lucie

42. Hugo Praha - BK Pirelli B 18.11.2015 20:05 56:48 (14:14 27:24 43:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 18.11.2015, 20:05:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Drápal Jakub
Sejrek Daniel

8. kolo
43. TJ ÚVN - BK Pirelli B 24.11.2015 20:10 84:73 (18:21 38:37 64:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 24.11.2015, 20:10:00

místo: tělocvična ÚVN, Praha 6

rozhodčí:
Čížek Daniel
Celina Lukáš

44. PSK Union - Hugo Praha 26.11.2015 20:40 80:69 (19:16 36:31 62:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 26.11.2015, 20:40:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Lochman Radek
Hromuľáková Beáta

45. Sokol Dejvice - SK Napůlhodu 26.11.2015 18:35 84:75 (29:20 59:35 77:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 26.11.2015, 18:35:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Koc Ondřej
Stejskal Matěj

46. TJ Háje - JM B - Spoje Praha A 26.11.2015 20:20 38:69 (5:18 13:35 25:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 26.11.2015, 20:20:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Týř Pavel

47. VSK Iuridica D - BK Rotor Punkrác A 27.11.2015 20:30 75:48 (19:15 33:24 51:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 27.11.2015, 20:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Machálek Jan
Heinrich David

48. BK Elán - Tourist Říčany 26.11.2015 19:30 83:60 (18:16 40:26 58:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 26.11.2015, 19:30:00

místo: hala J.Martího, Praha 6

rozhodčí:
Prokop Karel
Jon Miloslav

9. kolo
49. Tourist Říčany - TJ ÚVN 01.12.2015 20:10 71:95 (13:23 39:47 54:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 01.12.2015, 20:10:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Sedláček Jan
Nejtek Tomáš

50. BK Rotor Punkrác A - BK Elán 03.12.2015 20:40 44:57 (4:10 16:20 32:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 03.12.2015, 20:40:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Kunc Martin
Balog Lukáš

51. Spoje Praha A - VSK Iuridica D 30.11.2015 20:10 51:55 (11:21 16:32 33:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 30.11.2015, 20:10:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Pörner Marek
Prokop Karel

52. SK Napůlhodu - TJ Háje - JM B 30.11.2015 18:15 80:93 (20:18 40:49 64:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 30.11.2015, 18:15:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Bohata Pavel
Vošahlík Marek

53. Hugo Praha - Sokol Dejvice 02.12.2015 20:05 63:85 (14:23 33:44 49:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 02.12.2015, 20:05:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Drápal Jakub
Buršík Martin

54. BK Pirelli B - PSK Union 04.12.2015 17:40 48:61 (2:14 16:26 30:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 04.12.2015, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Sejrek Daniel
Kočová Magdalena

10. kolo
55. TJ ÚVN - PSK Union 08.12.2015 20:10 108:57 (23:13 53:26 81:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 08.12.2015, 20:10:00

místo: tělocvična ÚVN, Praha 6

rozhodčí:
Plichta Jan
Stejskal Matěj

56. Sokol Dejvice - BK Pirelli B 10.12.2015 18:35 84:77 (27:18 42:36 65:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 10.12.2015, 18:35:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Pommer Roman
Plichta Jan

57. TJ Háje - JM B - Hugo Praha 10.12.2015 20:20 74:56 (28:15 36:37 58:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 10.12.2015, 20:20:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Sejrek Daniel
Hromuľáková Beáta

58. SK Napůlhodu - VSK Iuridica D 07.12.2015 18:15 71:81 (14:24 31:51 53:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 07.12.2015, 18:15:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Kohout Radomír
Plichta Jan

59. BK Elán - Spoje Praha A 10.12.2015 19:30 69:53 (15:14 26:24 50:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 10.12.2015, 19:30:00

místo: hala J.Martího, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Prokop Karel

60. Tourist Říčany - BK Rotor Punkrác A 08.12.2015 20:10 54:66 (9:16 21:35 29:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 08.12.2015, 20:10:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Hromuľáková Beáta

11. kolo
61. BK Rotor Punkrác A - TJ ÚVN 17.12.2015 20:40 56:61 (12:16 26:31 36:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 17.12.2015, 20:40:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Barták Matěj
Balog Lukáš

62. Spoje Praha A - Tourist Říčany 14.12.2015 20:10 62:48 (11:6 27:20 38:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 14.12.2015, 20:10:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Drápal Jakub
Pörner Marek

63. SK Napůlhodu - BK Elán 14.12.2015 18:15 93:76 (25:17 43:42 72:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 14.12.2015, 18:15:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Petrisko Lukáš


64. Hugo Praha - VSK Iuridica D 16.12.2015 20:05 57:69 (22:21 32:36 46:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 16.12.2015, 20:05:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Buršík Martin
Dub Michal

65. BK Pirelli B - TJ Háje - JM B 18.12.2015 17:40 53:58 (13:11 30:31 40:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 18.12.2015, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Buršík Martin
Machálek Jan

66. PSK Union - Sokol Dejvice 05.01.2016 20:40 53:72 (13:15 26:33 36:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 05.01.2016, 20:40:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Lejčko Jan
Balog Lukáš

12. kolo
67. TJ ÚVN - Sokol Dejvice 12.01.2016 20:10 98:105 (21:20 41:47 61:68 84:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 12.01.2016, 20:10:00

místo: tělocvična ÚVN, Praha 6

rozhodčí:
Plichta Jan
Čížek Daniel

68. PSK Union - TJ Háje - JM B 14.01.2016 20:40 52:93 (12:20 29:36 42:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 14.01.2016, 20:40:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Hromuľáková Beáta
Balog Lukáš

69. BK Pirelli B - VSK Iuridica D 15.01.2016 17:40 40:55 (15:11 21:25 28:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 15.01.2016, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Kočová Magdalena

70. Hugo Praha - BK Elán 13.01.2016 20:05 76:79 (15:20 31:40 48:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 13.01.2016, 20:05:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Buršík Martin
Pommer Roman

71. SK Napůlhodu - Tourist Říčany 11.01.2016 18:15 80:61 (20:11 39:35 60:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 11.01.2016, 18:15:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Treml Radek

72. Spoje Praha A - BK Rotor Punkrác A 11.01.2016 20:10 67:53 (12:17 30:25 48:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 11.01.2016, 20:10:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Výborný Dominik
Kejklíček Roman

13. kolo
73. Spoje Praha A - TJ ÚVN 18.01.2016 20:10 62:46 (16:15 32:25 48:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 18.01.2016, 20:10:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Tomášek Petr

74. BK Rotor Punkrác A - SK Napůlhodu 21.01.2016 20:40 55:74 (16:20 33:41 42:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 21.01.2016, 20:40:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Marek
Kočová Magdalena

75. Tourist Říčany - Hugo Praha 19.01.2016 20:10 56:31 (18:10 32:18 42:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 19.01.2016, 20:10:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Machálek Jan

76. BK Elán - BK Pirelli B 21.01.2016 19:30 69:41 (11:7 35:20 52:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 21.01.2016, 19:30:00

místo: hala J.Martího, Praha 6

rozhodčí:
Bohata Pavel
Plichta Jan

77. VSK Iuridica D - PSK Union 22.01.2016 20:30 63:78 (9:23 28:44 42:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 22.01.2016, 20:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Balog Lukáš
Plichta Jan

78. TJ Háje - JM B - Sokol Dejvice 21.01.2016 20:20 71:64 (25:20 31:35 54:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 21.01.2016, 20:20:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Sejrek Daniel

14. kolo
79. TJ ÚVN - TJ Háje - JM B 26.01.2016 20:10 70:89 (13:26 27:51 56:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 26.01.2016, 20:10:00

místo: tělocvična ÚVN, Praha 6

rozhodčí:
Celina Lukáš
Kucharič Milan

80. Sokol Dejvice - VSK Iuridica D 28.01.2016 18:35 65:74 (16:13 37:32 50:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 28.01.2016, 18:35:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Koc Ondřej
Výborný Dominik

81. PSK Union - BK Elán 28.01.2016 20:40 67:49 (21:12 39:26 54:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 28.01.2016, 20:40:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Sejrek Daniel
Kejklíček Roman

82. BK Pirelli B - Tourist Říčany 29.01.2016 17:40 65:75 (10:18 24:39 41:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 29.01.2016, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Kočová Magdalena
Výborný Dominik

83. Hugo Praha - BK Rotor Punkrác A 27.01.2016 20:05 77:92 (20:16 36:33 56:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 27.01.2016, 20:05:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Dub Michal
Pommer Roman

84. SK Napůlhodu - Spoje Praha A 25.01.2016 18:15 64:82 (11:20 31:37 47:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 25.01.2016, 18:15:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Treml Radek
Sušer Pavel

15. kolo
85. SK Napůlhodu - TJ ÚVN 01.02.2016 18:15 76:83 (19:18 27:41 45:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 01.02.2016, 18:15:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Musil Jan

86. Spoje Praha A - Hugo Praha 01.02.2016 20:10 73:55 (15:7 33:17 59:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 01.02.2016, 20:10:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Prokop Karel

87. BK Rotor Punkrác A - BK Pirelli B 04.02.2016 20:40 91:65 (21:24 41:33 62:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 04.02.2016, 20:40:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Hromuľáková Beáta
Kunc Martin

88. Tourist Říčany - PSK Union 02.02.2016 20:10 64:69 (12:20 31:33 53:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 02.02.2016, 20:10:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Dub Michal
Petrisko Lukáš

89. BK Elán - Sokol Dejvice 04.02.2016 19:30 67:69 (6:24 30:38 47:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 04.02.2016, 19:30:00

místo: hala J.Martího, Praha 6

rozhodčí:
Plichta Jan
Čížek Daniel

90. VSK Iuridica D - TJ Háje - JM B 05.02.2016 20:30 58:67 (10:11 24:35 37:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 05.02.2016, 20:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Balog Lukáš
Dub Michal

16. kolo
91. TJ ÚVN - VSK Iuridica D 09.02.2016 20:10 71:79 (12:19 30:37 45:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 09.02.2016, 20:10:00

místo: tělocvična ÚVN, Praha 6

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Plichta Jan

92. TJ Háje - JM B - BK Elán 11.02.2016 20:20 73:60 (12:18 31:35 52:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 11.02.2016, 20:20:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Kunc Martin
Kejklíček Roman

93. Sokol Dejvice - Tourist Říčany 11.02.2016 18:35 66:69 (13:21 30:38 50:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 11.02.2016, 18:35:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Koc Ondřej
Linhart Tomáš

94. PSK Union - BK Rotor Punkrác A 11.02.2016 20:40 66:87 (22:20 29:44 54:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 11.02.2016, 20:40:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Balog Lukáš


95. BK Pirelli B - Spoje Praha A 12.02.2016 17:40 64:77 (22:21 32:48 48:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 12.02.2016, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Sejrek Daniel
Kohout Radomír

96. Hugo Praha - SK Napůlhodu 10.02.2016 20:05 71:68 (16:18 35:33 57:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 10.02.2016, 20:05:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Jon Miloslav
Výborný Dominik

17. kolo
97. Hugo Praha - TJ ÚVN 17.02.2016 20:05 73:65 (18:17 34:39 55:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 17.02.2016, 20:05:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Jon Miloslav
Výborný Dominik

98. SK Napůlhodu - BK Pirelli B 15.02.2016 18:15 111:72 (27:18 56:39 79:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 15.02.2016, 18:15:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Čížek Daniel
Záruba Matěj

99. Spoje Praha A - PSK Union 15.02.2016 20:10 70:52 (15:9 29:28 53:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 15.02.2016, 20:10:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Tomášek Petr
Drápal Jakub

100. BK Rotor Punkrác A - Sokol Dejvice 18.02.2016 20:40 79:71 (18:12 35:33 56:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 18.02.2016, 20:40:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Barták Matěj
Šmůla Marek

101. Tourist Říčany - TJ Háje - JM B 16.02.2016 20:10 50:55 (15:17 29:29 39:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 16.02.2016, 20:10:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Balog Lukáš
Kočovský Dominik

102. BK Elán - VSK Iuridica D 18.02.2016 19:30 45:44 (10:11 24:21 33:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 18.02.2016, 19:30:00

místo: hala J.Martího, Praha 6

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Plichta Jan

18. kolo
103. TJ ÚVN - BK Elán 23.02.2016 20:10 94:80 (24:18 47:37 58:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 23.02.2016, 20:10:00

místo: tělocvična ÚVN, Praha 6

rozhodčí:
Stejskal Matěj
Čížek Daniel

104. VSK Iuridica D - Tourist Říčany 26.02.2016 20:30 70:62 (23:23 40:35 58:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 26.02.2016, 20:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Musil Jan
Jon Miloslav

105. TJ Háje - JM B - BK Rotor Punkrác A 25.02.2016 20:20 75:64 (22:17 38:43 58:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 25.02.2016, 20:20:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Balog Lukáš
Šmůla Marek

106. Sokol Dejvice - Spoje Praha A 25.02.2016 18:35 75:67 (24:21 39:37 56:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 25.02.2016, 18:35:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Čížek Daniel
Stejskal Matěj

107. PSK Union - SK Napůlhodu 25.02.2016 20:40 73:51 (13:17 26:28 45:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 25.02.2016, 20:40:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Lochman Radek
Barták Matěj

108. BK Pirelli B - Hugo Praha 26.02.2016 17:40 53:54 (15:7 23:21 41:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 26.02.2016, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Balog Lukáš
Kočová Magdalena

19. kolo
109. BK Pirelli B - TJ ÚVN 18.03.2016 17:40 49:76 (7:19 23:40 31:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 18.03.2016, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Výborný Dominik
Kočová Magdalena

110. Hugo Praha - PSK Union 16.03.2016 20:05 61:82 (18:22 35:40 41:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 16.03.2016, 20:05:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Jon Miloslav
Bohata Pavel

111. SK Napůlhodu - Sokol Dejvice 14.03.2016 18:15 84:87 (17:21 42:39 66:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 14.03.2016, 18:15:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Treml Radek
Sušer Pavel

112. Spoje Praha A - TJ Háje - JM B 14.03.2016 20:10 50:57 (9:14 23:28 40:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 14.03.2016, 20:10:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Dub Michal
Kejklíček Roman

113. BK Rotor Punkrác A - VSK Iuridica D 17.03.2016 20:40 64:52 (19:11 28:26 50:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 17.03.2016, 20:40:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Kočová Magdalena
Kejklíček Roman

114. Tourist Říčany - BK Elán 15.03.2016 20:10 74:59 (16:12 34:20 53:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 15.03.2016, 20:10:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Balog Lukáš
Buršík Martin

20. kolo
115. TJ ÚVN - Tourist Říčany 22.03.2016 20:10 87:70 (23:16 43:34 63:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 22.03.2016, 20:10:00

místo: tělocvična ÚVN, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Pommer Roman

116. BK Elán - BK Rotor Punkrác A 24.03.2016 19:30 69:53 (24:14 42:24 57:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 24.03.2016, 19:30:00

místo: hala J.Martího, Praha 6

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Lejčko Jan

117. VSK Iuridica D - Spoje Praha A 15.04.2016 20:30 59:53 (15:17 23:28 39:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 15.04.2016, 20:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Balog Lukáš

118. TJ Háje - JM B - SK Napůlhodu 14.04.2016 20:20 72:50 (9:14 24:28 46:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 14.04.2016, 20:20:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Balog Lukáš
Lochman Radek

119. Sokol Dejvice - Hugo Praha 14.04.2016 18:35 90:76 (33:16 50:31 67:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 14.04.2016, 18:35:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Pommer Roman
Milata Rostislav

120. PSK Union - BK Pirelli B 22.03.2016 20:40 54:39 (12:10 26:19 41:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 22.03.2016, 20:40:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Pörner Marek
Stejskal Matěj

21. kolo
121. PSK Union - TJ ÚVN 31.03.2016 20:40 52:76 (12:14 21:28 39:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 31.03.2016, 20:40:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Kočová Magdalena

122. BK Pirelli B - Sokol Dejvice 01.04.2016 17:40 54:90 (14:33 22:51 36:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 01.04.2016, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Sejrek Daniel
Kočová Magdalena

123. Hugo Praha - TJ Háje - JM B 30.03.2016 20:05 52:81 (11:21 20:44 32:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 30.03.2016, 20:05:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Jon Miloslav
Tesárek Vojtěch

124. VSK Iuridica D - SK Napůlhodu 01.04.2016 20:30 67:56 (17:13 37:22 53:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 01.04.2016, 20:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kohout Radomír
Kysilka Miroslav

125. Spoje Praha A - BK Elán 11.04.2016 20:10 69:67 (12:18 30:36 51:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 11.04.2016, 20:10:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Lejčko Jan

126. BK Rotor Punkrác A - Tourist Říčany 31.03.2016 20:40 86:61 (23:16 45:33 63:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 31.03.2016, 20:40:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Barták Matěj
Hromuľáková Beáta

22. kolo
127. TJ ÚVN - BK Rotor Punkrác A 05.04.2016 20:10 80:66 (25:9 48:35 68:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 05.04.2016, 20:10:00

místo: tělocvična ÚVN, Praha 6

rozhodčí:
Stejskal Matěj
Čížek Daniel

128. Tourist Říčany - Spoje Praha A 05.04.2016 20:10 56:52 (13:10 29:29 44:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 05.04.2016, 20:10:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Petrisko Lukáš

129. BK Elán - SK Napůlhodu 07.04.2016 19:30 59:66 (21:12 31:33 45:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 07.04.2016, 19:30:00

místo: hala J.Martího, Praha 6

rozhodčí:
Celina Lukáš
Tomášek Petr

130. VSK Iuridica D - Hugo Praha 08.04.2016 20:30 54:38 (9:8 23:18 36:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 08.04.2016, 20:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Balog Lukáš
Vošahlík Marek

131. TJ Háje - JM B - BK Pirelli B 07.04.2016 20:20 89:47 (23:13 43:20 67:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 07.04.2016, 20:20:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Kunc Martin
Barták Matěj

132. Sokol Dejvice - PSK Union 07.04.2016 18:35 84:58 (17:24 36:35 58:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 07.04.2016, 18:35:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Čížek Daniel
Koc Ondřej

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.