image

mladší dorostenky / extraliga / ročník 2005/06 / základní část


tabulka
1. BK Czech coal Aldast Strakonice 20 18 2 1649:1116 38
2. Sokol Hradec Králové 20 16 4 1624:1298 36
3. B. A. Sparta 20 14 6 1333:1192 34
4. Sokol Nusle 20 13 7 1391:1272 33
5. Basket Slovanka 20 11 9 1412:1321 31
6. BK Vejrostek Baník Most 20 11 9 1307:1309 31
7. SBŠ Ostrava 20 8 12 1236:1411 28
8. Gambrinus Brno 20 7 13 1163:1314 27
9. BK Loko Trutnov 20 5 15 1281:1467 25
10. Valosun IVes Brno 20 4 16 1207:1431 24
11. USK Praha 20 3 17 1057:1529 23
1. kolo
1. BK Loko Trutnov - Sokol H. Králové 14.01.2006 14:30 46:65 (11:14 28:35 38:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 14.01.2006, 14:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Cibulka Radek (4.000/1.500/---)
Dvořák Vladimír (2.000/1.500/---)


3. Vejrostek Most - B. A. Sparta 14.01.2006 12:00 63:50 (21:13 34:27 47:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 14.01.2006, 12:00:00

místo: Sportovní hala 1, Most

rozhodčí:
Votroubek Jaromír (2.000/2.000/---)
Rous Lukáš (2.000/2.000/---)


4. USK Praha - Basket Slovanka 14.01.2006 09:30 52:75 (13:23 28:42 41:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 14.01.2006, 09:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Heinrich David (3.000/1.000/---)
Koutek Tomáš (3.000/1.000/---)


5. Gambrinus Brno - Valosun IVes Brno 14.01.2006 16:15 47:66 (12:21 29:37 35:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 14.01.2006, 16:15:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Jakubík Petr (2.000/2.000/---)
Ubr Pavel (2.000/1.500/---)


6. BK Strakonice - Sokol Nusle 14.01.2006 17:00 74:47 (20:16 33:26 55:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 14.01.2006, 17:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Egr Jaroslav (1.000/2.000/---)
Porvich Lubomír (1.500/2.000/---)


2. kolo
7. BK Loko Trutnov - BK Strakonice 15.10.2005 17:00 48:90 (9:27 25:45 35:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 15.10.2005, 17:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Polda Tomáš (1.500/1.000/---)
Vávrová Veronika (1.500/1.000/---)


8. Sokol H. Králové - Sokol Nusle 15.10.2005 17:00 96:80 (28:22 63:41 82:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 15.10.2005, 17:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Polák Michael (1.500/2.500/---)
Brabec Jaroslav (2.500/2.500/---)


10. SBŠ Ostrava - Valosun IVes Brno 15.10.2005 16:30 68:56 (20:13 35:22 53:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 15.10.2005, 16:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Čarnecký Martin (3.000/4.000/---)
Stašek Ondřej (3.000/4.000/---)


11. Vejrostek Most - USK Praha 15.10.2005 17:00 76:35 (33:6 45:21 68:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 15.10.2005, 17:00:00

místo: Sportovní hala 1, Most

rozhodčí:
Řimsa Radim (2.000/4.000/---)
Korf Jakub (2.000/4.000/---)


12. B. A. Sparta - Basket Slovanka 15.10.2005 14:00 58:48 (22:9 36:24 48:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 15.10.2005, 14:00:00

místo: Gymnázium Nad Alejí, Praha 6

rozhodčí:
Vyhnálek Jan (2.000/4.000/---)
Perlík Michal (1.500/4.000/---)


3. kolo
13. BK Loko Trutnov - Sokol Nusle 16.10.2005 10:00 48:59 (15:19 28:34 41:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 16.10.2005, 10:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Polda Tomáš (1.500/2.500/---)
Vávrová Veronika (1.500/2.500/---)


14. Sokol H. Králové - BK Strakonice 16.10.2005 10:00 63:64 (14:15 31:31 45:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 16.10.2005, 10:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Brabec Jaroslav (3.000/2.000/---)
Polák Michael (1.500/2.000/---)


16. SBŠ Ostrava - Gambrinus Brno 16.10.2005 10:00 70:46 (18:16 34:29 54:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 16.10.2005, 10:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Stašek Ondřej (3.000/3.500/---)
Čarnecký Martin (3.000/3.500/---)


17. Vejrostek Most - Basket Slovanka 16.10.2005 09:00 77:56 (17:23 36:39 61:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 16.10.2005, 09:00:00

místo: Sportovní hala 1, Most

rozhodčí:
Řimsa Radim (2.000/4.000/---)
Korf Jakub (2.000/4.000/---)


18. B. A. Sparta - USK Praha 16.10.2005 10:00 85:58 (20:22 41:32 64:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 16.10.2005, 10:00:00

místo: Gymnázium Nad Alejí, Praha 6

rozhodčí:
Perlík Michal (1.500/2.000/---)
Vyhnálek Jan (1.500/2.000/---)


4. kolo
19. BK Strakonice - USK Praha 05.11.2005 14:00 100:45 (20:13 50:20 71:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 05.11.2005, 14:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Pipta Michal (2.500/1.000/---)
Hána Michal (1.500/4.000/---)


20. Sokol Nusle - Basket Slovanka 05.11.2005 10:30 52:51 (13:9 20:26 37:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 05.11.2005, 10:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Lébl Martin (4.000/3.000/---)
Vyhnálek Jan (4.000/3.000/---)


21. Gambrinus Brno - Vejrostek Most 05.11.2005 14:30 58:66 (15:14 33:34 47:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 05.11.2005, 14:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (2.000/2.000/---)
Jakubík Petr (2.000/2.000/---)


22. Valosun IVes Brno - B. A. Sparta 05.11.2005 12:30 42:67 (9:18 18:37 33:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 05.11.2005, 12:30:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Polák Michael (2.000/1.000/---)
Herjecká Erika (3.000/1.000/---)


24. Sokol H. Králové - SBŠ Ostrava 05.11.2005 14:00 85:54 (13:16 37:28 62:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 05.11.2005, 14:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Brabec Jaroslav (2.500/2.000/---)
Vávrová Veronika (2.500/2.000/---)


5. kolo
25. BK Strakonice - Basket Slovanka 06.11.2005 09:00 73:34 (23:8 40:17 57:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 06.11.2005, 09:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Pipta Michal (1.000/2.000/---)
Hána Michal (1.500/2.000/---)


26. Sokol Nusle - USK Praha 06.11.2005 13:30 78:41 (17:6 36:12 60:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 06.11.2005, 13:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Vyhnálek Jan (4.000/2.000/---)
Lébl Martin (4.000/3.000/---)


27. Gambrinus Brno - B. A. Sparta 06.11.2005 09:00 45:54 (7:14 14:27 28:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 06.11.2005, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (2.000/1.500/---)
Jakubík Petr (2.000/1.500/---)


28. Valosun IVes Brno - Vejrostek Most 06.11.2005 10:00 56:70 (14:13 23:34 42:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 06.11.2005, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Polák Michael (1.500/4.000/---)
Herjecká Erika (3.000/3.000/---)


29. BK Loko Trutnov - SBŠ Ostrava 06.11.2005 10:00 63:71 (14:15 30:33 55:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 06.11.2005, 10:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Popek Milan (1.000/2.000/---)
Andrle Petr (1.000/2.000/---)


6. kolo
32. SBŠ Ostrava - Sokol Nusle 19.11.2005 16:30 65:56 (15:11 27:24 45:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 19.11.2005, 16:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Polák Michael (4.000/3.000/---)
Herjecká Erika (4.000/3.500/---)


33. Vejrostek Most - BK Loko Trutnov 19.11.2005 13:00 73:70 (16:15 36:39 56:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 19.11.2005, 13:00:00

místo: Sportovní hala 1, Most

rozhodčí:
Znamínko Petr (2.000/1.500/---)
Milata Rostislav (2.000/1.500/---)


34. B. A. Sparta - Sokol H. Králové 19.11.2005 18:00 68:81 (20:21 33:43 46:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 19.11.2005, 18:00:00

místo: Gymnázium Nad Alejí, Praha 6

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.500/1.500/---)
Kesler Vladimír (1.500/1.500/---)


35. USK Praha - Gambrinus Brno 19.11.2005 10:00 58:80 (18:20 31:38 42:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 19.11.2005, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/1.000/---)
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)


36. Basket Slovanka - Valosun IVes Brno 19.11.2005 14:00 80:49 (18:17 46:23 63:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 19.11.2005, 14:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Neuman Ladislav (2.000/2.000/---)
Beneš David (2.000/2.000/---)


7. kolo
38. SBŠ Ostrava - BK Strakonice 20.11.2005 10:00 63:100 (15:27 32:50 47:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 20.11.2005, 10:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Polák Michael (4.000/2.000/---)
Herjecká Erika (4.000/2.000/---)


39. Vejrostek Most - Sokol H. Králové 20.11.2005 11:00 56:79 (20:15 35:33 47:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 20.11.2005, 11:00:00

místo: Sportovní hala 1, Most

rozhodčí:
Votroubek Jaromír (2.000/1.500/---)
Řimsa Radim (3.000/1.500/---)


40. B. A. Sparta - BK Loko Trutnov 20.11.2005 11:30 87:57 (20:10 45:21 65:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 20.11.2005, 11:30:00

místo: Gymnázium Nad Alejí, Praha 6

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.500/2.000/---)
Kesler Vladimír (1.500/2.000/---)


41. USK Praha - Valosun IVes Brno 20.11.2005 10:00 46:67 (12:20 24:34 31:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 20.11.2005, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Šikner Roman (1.000/1.000/---)


42. Basket Slovanka - Gambrinus Brno 20.11.2005 08:30 73:58 (24:11 44:22 62:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 20.11.2005, 08:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Beneš David (2.000/2.000/---)
Neuman Ladislav (2.000/2.000/---)


8. kolo
43. BK Strakonice - Gambrinus Brno 03.12.2005 15:00 74:39 (11:11 27:32 48:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 03.12.2005, 15:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Egr Jaroslav (1.000/2.000/---)
Havlíček Petr (2.000/2.000/---)


44. Sokol Nusle - Valosun IVes Brno 03.12.2005 15:30 64:40 (15:11 32:18 48:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 03.12.2005, 15:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (2.000/1.000/---)
Kučera Stanislav (2.000/1.000/---)


45. BK Loko Trutnov - USK Praha 03.12.2005 17:30 94:51 (18:13 36:24 65:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 03.12.2005, 17:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Šilhavý Karel (1.000/2.000/---)
Lunga Petr (1.000/4.000/---)


46. Sokol H. Králové - Basket Slovanka 03.12.2005 14:00 82:78 (15:23 29:43 55:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 03.12.2005, 14:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Smutný David (1.500/3.000/---)
Kuřitka Pavel (1.000/4.000/---)


48. SBŠ Ostrava - B. A. Sparta 03.12.2005 16:30 53:58 (10:13 22:22 40:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 03.12.2005, 16:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Menšík Jan (3.000/3.000/---)
Stašek Ondřej (3.000/3.500/---)


9. kolo
49. BK Strakonice - Valosun IVes Brno 04.12.2005 09:00 92:70 (22:13 49:23 66:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 04.12.2005, 09:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Havlíček Petr (2.500/1.500/---)
Egr Jaroslav (1.000/1.500/---)


50. Sokol Nusle - Gambrinus Brno 04.12.2005 13:00 81:55 (16:16 36:26 67:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 04.12.2005, 13:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Kučera Stanislav (2.000/2.000/---)
Poživil Jaroslav (2.000/2.000/---)


51. BK Loko Trutnov - Basket Slovanka 04.12.2005 10:00 83:69 (19:20 42:36 63:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 04.12.2005, 10:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Lunga Petr (1.000/2.000/---)
Šilhavý Karel (1.000/2.000/---)


52. Sokol H. Králové - USK Praha 04.12.2005 09:00 98:58 (27:19 52:29 74:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 04.12.2005, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.000/1.000/---)
Smutný David (1.000/1.000/---)


54. SBŠ Ostrava - Vejrostek Most 04.12.2005 10:00 76:46 (22:16 41:28 56:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 04.12.2005, 10:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Stašek Ondřej (2.000/3.000/---)
Menšík Jan (2.000/3.000/---)


10. kolo
55. Vejrostek Most - BK Strakonice 17.12.2005 17:30 62:56 (19:11 36:23 49:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 17.12.2005, 17:30:00

místo: Sportovní hala 1, Most

rozhodčí:
Korf Jakub (3.000/2.000/---)
Vyhnálek Jan (3.000/2.000/---)


56. B. A. Sparta - Sokol Nusle 17.12.2005 14:00 60:56 (14:8 26:20 49:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 17.12.2005, 14:00:00

místo: Gymnázium Nad Alejí, Praha 6

rozhodčí:
Vávrová Veronika (2.000/4.000/---)
Žána Michal (2.500/4.000/---)


58. Basket Slovanka - SBŠ Ostrava 17.12.2005 13:30 91:61 (22:23 44:40 73:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 17.12.2005, 13:30:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.000/3.000/---)
Smutný David (1.000/3.000/---)


59. Gambrinus Brno - BK Loko Trutnov 17.12.2005 14:30 63:45 (19:12 34:20 52:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 17.12.2005, 14:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Doležal Vratislav (3.000/3.000/---)
Zatloukal Ondřej (3.000/4.000/---)


60. Valosun IVes Brno - Sokol H. Králové 17.12.2005 13:30 78:86 (24:23 41:48 55:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 17.12.2005, 13:30:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/2.500/---)
Jakubík Petr (1.000/2.000/---)


11. kolo
61. Vejrostek Most - Sokol Nusle 18.12.2005 10:00 77:79 (16:22 36:42 55:57 72:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 18.12.2005, 10:00:00

místo: Sportovní hala 1, Most

rozhodčí:
Vyhnálek Jan (3.000/2.000/---)
Korf Jakub (3.000/2.500/---)


62. B. A. Sparta - BK Strakonice 18.12.2005 09:00 55:52 (14:13 24:27 36:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 18.12.2005, 09:00:00

místo: Gymnázium Nad Alejí, Praha 6

rozhodčí:
Mareš Roman (2.500/2.000/---)
Macela Martin (2.500/1.000/---)


63. USK Praha - SBŠ Ostrava 18.12.2005 09:30 63:66 (12:20 25:36 50:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 18.12.2005, 09:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Brabec Jaroslav (1.000/2.000/---)
Kittlerová Ilona (1.000/2.000/---)


65. Gambrinus Brno - Sokol H. Králové 18.12.2005 09:00 55:73 (12:16 24:44 41:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 18.12.2005, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (3.000/1.500/---)
Doležal Vratislav (3.000/1.500/---)


66. Valosun IVes Brno - BK Loko Trutnov 18.12.2005 09:00 66:77 (21:20 31:37 51:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 18.12.2005, 09:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.000/3.000/---)
Mikšík Milan (1.000/3.000/---)


12. kolo
67. Sokol H. Králové - BK Loko Trutnov 15.01.2006 11:00 88:63 (23:18 48:35 72:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 15.01.2006, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Macela Martin (2.000/2.500/---)
Brandejs Vladimír (2.000/2.500/---)


69. B. A. Sparta - Vejrostek Most 15.01.2006 11:30 57:55 (21:18 36:31 47:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 15.01.2006, 11:30:00

místo: Gymnázium Nad Alejí, Praha 6

rozhodčí:
Heinrich David (1.500/3.000/---)
Rous Lukáš (2.000/3.000/---)


70. Basket Slovanka - USK Praha 15.01.2006 08:30 94:45 (29:11 45:21 65:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 15.01.2006, 08:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Bradáč Lubomír (2.000/3.000/---)
Heinrich David (2.000/4.000/---)


71. Valosun IVes Brno - Gambrinus Brno 15.01.2006 17:00 66:68 (16:15 32:34 50:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 15.01.2006, 17:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Ubr Pavel (1.500/2.000/---)
Jakubík Petr (2.000/2.000/---)


72. Sokol Nusle - BK Strakonice 15.01.2006 12:30 66:78 (14:21 32:37 54:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 15.01.2006, 12:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Novák Michal (2.500/2.000/---)
Novák Daniel (2.500/2.000/---)


13. kolo
73. Sokol Nusle - BK Loko Trutnov 28.01.2006 11:15 76:71 (19:17 31:35 46:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 28.01.2006, 11:15:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Baloun Jan (2.000/4.000/---)
Buršík Martin (2.500/4.000/---)


74. BK Strakonice - Sokol H. Králové 28.01.2006 15:00 74:68 (24:25 40:40 57:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 28.01.2006, 15:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Kec Jakub (1.500/1.500/---)
Jeřáb Jan (1.000/2.000/---)


76. Gambrinus Brno - SBŠ Ostrava 28.01.2006 15:00 51:38 (13:14 21:21 38:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 28.01.2006, 15:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Jakubík Petr (2.000/2.000/---)
Hřib Jan (2.000/2.000/---)


77. Basket Slovanka - Vejrostek Most 28.01.2006 14:00 66:48 (14:14 27:29 43:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 28.01.2006, 14:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Cibulka Radek (2.000/2.000/---)
Dvořák Vladimír (3.000/2.000/---)


78. USK Praha - B. A. Sparta 28.01.2006 18:00 40:82 (6:25 15:42 26:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 28.01.2006, 18:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.500/---)
Šikner Roman (1.000/1.500/---)


14. kolo
79. BK Strakonice - BK Loko Trutnov 29.01.2006 11:00 99:68 (16:23 43:40 69:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 29.01.2006, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.500/1.500/---)
Kec Jakub (1.500/1.500/---)


80. Sokol Nusle - Sokol H. Králové 29.01.2006 12:30 77:71 (17:7 37:27 59:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 29.01.2006, 12:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Baloun Jan (3.000/3.000/---)
Buršík Martin (3.500/3.000/---)


82. Valosun IVes Brno - SBŠ Ostrava 29.01.2006 10:00 63:57 (13:15 25:25 45:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 29.01.2006, 10:00:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:
Komprs Michal (1.000/3.000/---)
Švancarová Lucie (1.500/3.000/---)


83. USK Praha - Vejrostek Most 29.01.2006 10:00 40:63 (7:17 15:29 27:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 29.01.2006, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Dvořák Vladimír (2.000/2.000/---)
Hruša Petr (2.000/2.000/---)


84. Basket Slovanka - B. A. Sparta 29.01.2006 08:30 75:72 (20:17 39:38 66:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 29.01.2006, 08:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Volejník Pavel (4.000/2.000/---)
Hošek Jan (4.000/2.000/---)


15. kolo
85. Basket Slovanka - BK Strakonice 11.02.2006 14:00 66:86 (19:27 37:46 58:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 11.02.2006, 14:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Kučera Stanislav (2.000/1.500/---)
Vávrová Veronika (2.000/1.000/---)


86. USK Praha - Sokol Nusle 11.02.2006 11:30 52:59 (14:11 23:36 38:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 11.02.2006, 11:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Heinrich David (4.000/3.500/---)
Koutek Tomáš (2.000/1.000/---)


87. B. A. Sparta - Gambrinus Brno 11.02.2006 14:00 85:62 (24:10 50:30 62:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 11.02.2006, 14:00:00

místo: Gymnázium Nad Alejí, Praha 6

rozhodčí:
Šilhavý Karel (1.500/3.500/---)
Priessnitz Vít (1.500/2.000/---)


88. Vejrostek Most - Valosun IVes Brno 11.02.2006 17:00 66:38 (18:13 36:15 42:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 11.02.2006, 17:00:00

místo: Sportovní hala 1, Most

rozhodčí:
Heinrich David (2.000/1.000/---)
Koutek Tomáš (2.000/1.000/---)


89. SBŠ Ostrava - BK Loko Trutnov 11.02.2006 16:30 85:69 (13:18 39:36 58:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 11.02.2006, 16:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Grác David (2.000/2.500/---)
Kubiš Michal (2.000/2.500/---)


16. kolo
91. USK Praha - BK Strakonice 12.02.2006 09:30 56:88 (15:24 23:54 35:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 12.02.2006, 09:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (2.000/1.000/---)
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)


92. Basket Slovanka - Sokol Nusle 12.02.2006 08:30 75:64 (13:13 29:38 51:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 12.02.2006, 08:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Vávrová Veronika (2.000/4.000/---)
Kučera Stanislav (2.000/4.000/---)


93. Vejrostek Most - Gambrinus Brno 12.02.2006 10:00 69:51 (11:6 32:28 52:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 12.02.2006, 10:00:00

místo: Sportovní hala 1, Most

rozhodčí:
Heinrich David (2.000/2.000/---)
Koutek Tomáš (2.000/2.000/---)


94. B. A. Sparta - Valosun IVes Brno 12.02.2006 09:00 78:66 (19:17 42:32 61:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 12.02.2006, 09:00:00

místo: Gymnázium Nad Alejí, Praha 6

rozhodčí:
Šilhavý Karel (1.500/2.500/---)
Priessnitz Vít (1.500/2.500/---)


96. SBŠ Ostrava - Sokol H. Králové 12.02.2006 08:30 60:88 (13:27 31:42 46:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 12.02.2006, 08:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Kubiš Michal (2.000/2.500/---)
Grác David (2.000/2.000/---)


17. kolo
98. BK Strakonice - SBŠ Ostrava 25.02.2006 14:00 96:43 (28:8 49:16 76:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 25.02.2006, 14:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.500/---)
Koutek Tomáš (1.000/1.500/---)


99. Sokol H. Králové - Vejrostek Most 25.02.2006 11:15 96:64 (24:15 50:29 71:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 25.02.2006, 11:15:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Smutný David (1.500/2.000/---)
Vávrová Veronika (1.500/2.000/---)


100. BK Loko Trutnov - B. A. Sparta 25.02.2006 17:00 50:71 (13:22 31:37 45:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 25.02.2006, 17:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Andrle Petr (2.000/3.000/---)
Kovář Jan (2.000/3.000/---)


101. Valosun IVes Brno - USK Praha 25.02.2006 11:00 52:55 (14:14 34:30 43:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 25.02.2006, 11:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Polák Michael (1.000/4.000/---)
Remenec Ondřej (1.000/2.000/---)


102. Gambrinus Brno - Basket Slovanka 25.02.2006 12:00 61:63 (14:8 34:25 46:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 25.02.2006, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Ubr Pavel (2.000/1.000/---)
Matějek Ivor (2.000/1.000/---)


18. kolo
104. Sokol Nusle - SBŠ Ostrava 26.02.2006 15:00 76:52 (26:11 51:27 61:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 26.02.2006, 15:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Šmíd Pavel (2.000/2.500/---)
Čada Petr (2.000/2.500/---)


105. BK Loko Trutnov - Vejrostek Most 26.02.2006 10:00 76:63 (19:18 41:28 65:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 26.02.2006, 10:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Andrle Petr (2.000/2.000/---)
Kovář Jan (2.000/2.000/---)


106. Sokol H. Králové - B. A. Sparta 24.02.2006 18:30 74:60 (22:18 47:32 56:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 24.02.2006, 18:30:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Macela Miroslav (1.000/2.000/---)
Macela Martin (1.500/3.000/---)


107. Gambrinus Brno - USK Praha 26.02.2006 15:00 62:70 (20:17 33:35 46:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 26.02.2006, 15:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Ubr Pavel (3.000/1.000/---)
Matějek Ivor (3.000/1.000/---)


108. Valosun IVes Brno - Basket Slovanka 26.02.2006 09:00 67:89 (16:26 35:49 52:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 26.02.2006, 09:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Polák Michael (1.000/1.000/---)
Remenec Ondřej (1.000/1.000/---)


19. kolo
109. Valosun IVes Brno - BK Strakonice 11.03.2006 13:00 57:81 (13:18 32:28 40:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 11.03.2006, 13:00:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:
Jakubík Petr (2.000/2.000/---)
Horsák Libor (4.000/2.000/---)


110. Gambrinus Brno - Sokol Nusle 11.03.2006 13:30 72:67 (19:16 36:30 53:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 11.03.2006, 13:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (2.000/2.000/---)
Zatloukal Ondřej (2.000/2.000/---)


111. Basket Slovanka - BK Loko Trutnov 11.03.2006 14:00 95:55 (23:19 46:36 75:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 11.03.2006, 14:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/2.000/---)
Kovář Jan (1.000/2.000/---)


112. USK Praha - Sokol H. Králové 11.03.2006 18:30 62:74 (16:16 22:41 41:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 11.03.2006, 18:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Mareš Roman (2.500/2.000/---)
Kovář Jan (2.500/1.500/---)


114. Vejrostek Most - SBŠ Ostrava 11.03.2006 16:00 93:58 (16:21 39:34 64:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 11.03.2006, 16:00:00

místo: Sportovní hala 1, Most

rozhodčí:
Heinrich David (2.000/1.500/---)
Koutek Tomáš (2.000/1.500/---)


20. kolo
115. Gambrinus Brno - BK Strakonice 12.03.2006 09:00 58:70 (11:18 32:37 46:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 12.03.2006, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (3.500/2.500/---)
Zatloukal Ondřej (2.000/2.000/---)


116. Valosun IVes Brno - Sokol Nusle 12.03.2006 10:00 69:73 (23:21 35:41 53:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 12.03.2006, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Horsák Libor (4.000/4.000/---)
Jakubík Petr (2.500/3.500/---)


117. USK Praha - BK Loko Trutnov 12.03.2006 13:30 56:70 (17:17 33:27 46:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 12.03.2006, 13:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Baudyš Petr (2.000/1.500/---)
Bystrianský Josef (2.000/1.500/---)


118. Basket Slovanka - Sokol H. Králové 12.03.2006 08:30 70:92 (22:19 39:48 62:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 12.03.2006, 08:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Mareš Roman (3.000/3.500/---)
Kovář Jan (3.000/2.500/---)


120. B. A. Sparta - SBŠ Ostrava 12.03.2006 11:30 73:44 (18:12 35:23 56:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 12.03.2006, 11:30:00

místo: Gymnázium Nad Alejí, Praha 6

rozhodčí:
Polda Tomáš (2.000/2.000/---)
Dvořák Vladimír (2.000/2.000/---)


21. kolo
121. Sokol Nusle - Vejrostek Most 25.03.2006 10:00 107:72 (34:18 62:33 92:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 25.03.2006, 10:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Popek Milan (2.000/2.000/---)
Rybka Vlastimil (2.000/2.000/---)


122. BK Strakonice - B. A. Sparta 25.03.2006 14:00 97:60 (21:9 43:24 69:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 25.03.2006, 14:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Buršík Martin (2.000/3.500/---)
Čada Petr (1.000/3.500/---)


123. SBŠ Ostrava - USK Praha 25.03.2006 14:00 66:74 (21:15 38:34 50:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 25.03.2006, 14:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Čarnecký Martin (4.000/1.000/---)
Řeháček Adam (4.000/1.000/---)


125. Sokol H. Králové - Gambrinus Brno 25.03.2006 16:00 62:64 (15:13 31:28 44:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 25.03.2006, 16:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Andrle Petr (1.500/2.000/---)
Brandejs Vladimír (2.000/2.000/---)


126. BK Loko Trutnov - Valosun IVes Brno 25.03.2006 12:30 64:72 (17:18 35:36 51:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 25.03.2006, 12:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Cibulka Radek (3.500/1.500/---)
Kovář Jan (3.000/1.500/---)


22. kolo
127. BK Strakonice - Vejrostek Most 26.03.2006 10:00 105:48 (37:14 53:18 77:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 26.03.2006, 10:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Čada Petr (1.000/2.000/---)
Buršík Martin (1.000/2.000/---)


128. Sokol Nusle - B. A. Sparta 26.03.2006 15:00 74:53 (25:20 42:36 53:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 26.03.2006, 15:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Bradáč Lubomír (1.000/4.000/---)
Krčín Josef (1.000/4.000/---)


130. SBŠ Ostrava - Basket Slovanka 26.03.2006 12:00 86:64 (21:9 43:24 59:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 26.03.2006, 12:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Čarnecký Martin (2.500/1.000/---)
Řeháček Adam (2.500/1.000/---)


131. BK Loko Trutnov - Gambrinus Brno 26.03.2006 08:30 64:68 (17:17 36:32 50:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 26.03.2006, 08:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Kovář Jan (2.000/2.000/---)
Cibulka Radek (2.000/2.000/---)


132. Sokol H. Králové - Valosun IVes Brno 26.03.2006 10:00 103:67 (31:18 48:31 84:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2005/06, mladší dorostenky, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 26.03.2006, 10:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Andrle Petr (2.000/4.000/---)
Brandejs Vladimír (2.500/4.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC