image

muži / Oblasti / ročník 2015/16 / 3.třída A / Základní fáze


tabulka
1. Slovan Advokacie Praha 18 14 4 1043:913 32
2. BC Řepy Bulls 18 14 4 1360:1091 32
3. Sokol Libeň 18 12 6 1133:1025 30
4. BS Sparta 18 12 6 1441:1147 30
5. Sokol Stodůlky 18 10 8 1260:1163 28
6. BC Dejvice 18 8 10 913:973 26
7. Spoje Praha B 18 8 10 1068:1111 26
8. BSK Fenix Modřany B 18 7 11 1035:1099 25
9. Sokol Žižkov D 18 5 13 1085:1307 23
10. Loko Vršovice 18 0 18 838:1347 17
1. kolo
1. BC Dejvice - BC Řepy Bulls 08.10.2015 20:15 33:61 (6:12 15:22 25:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 08.10.2015, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Čížek Daniel
Bohata Pavel

2. Sokol Libeň - BS Sparta 09.10.2015 19:35 74:73 (14:13 35:25 55:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 09.10.2015, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Mašát Jan
Dub Michal

4. BSK Fenix Modřany B - Loko Vršovice 06.10.2015 20:45 67:41 (10:8 25:17 45:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 06.10.2015, 20:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Sedláček Jan
Hostinský Jan

5. Sokol Žižkov D - Sokol Stodůlky 06.10.2015 20:35 76:113 (26:26 43:54 60:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 06.10.2015, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Mašát Jan

2. kolo
8. Sokol Stodůlky - Slovan Advokacie Praha 12.10.2015 20:40 78:43 (13:12 30:26 56:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 12.10.2015, 20:40:00

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:
Vimmr Daniel
Kotrbatá Zuzana

9. Loko Vršovice - Sokol Žižkov D 12.10.2015 17:40 48:56 (15:22 23:42 33:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 12.10.2015, 17:40:00

místo: ZŠ Na Líše, Praha 4

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Treml Radek

10. Spoje Praha B - BSK Fenix Modřany B 14.10.2015 20:15 54:48 (6:10 22:23 42:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 14.10.2015, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Drápal Jakub
Pommer Roman

12. BC Dejvice - Sokol Libeň 15.10.2015 20:15 37:59 (7:12 13:25 29:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 15.10.2015, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Buršík Martin
Stejskal Matěj

3. kolo
13. Sokol Libeň - BC Řepy Bulls 23.10.2015 19:35 66:74 (16:19 32:38 53:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 23.10.2015, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Dub Michal
Pommer Roman

15. BSK Fenix Modřany B - BS Sparta 20.10.2015 20:45 58:87 (15:15 34:50 41:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 20.10.2015, 20:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Balog Lukáš
Čížek Daniel

16. Sokol Žižkov D - Spoje Praha B 20.10.2015 20:35 55:69 (14:15 31:36 46:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 20.10.2015, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Pörner Marek
Dub Michal

17. Slovan Advokacie Praha - Loko Vršovice 19.10.2015 20:15 58:49 (12:14 29:27 41:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 19.10.2015, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Báča Adam
Kotrbatá Zuzana

4. kolo
19. BC Řepy Bulls - Sokol Stodůlky 07.01.2016 19:30 78:63 (20:22 38:29 55:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 07.01.2016, 19:30:00

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:
Plichta Jan
Celina Lukáš

21. Spoje Praha B - Slovan Advokacie Praha 07.10.2015 20:15 61:48 (15:14 24:24 45:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 07.10.2015, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Renc Jan
Drápal Jakub

22. BS Sparta - Sokol Žižkov D 11.11.2015 20:05 87:45 (14:14 44:27 57:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 11.11.2015, 20:05:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Lejčko Jan
Jelínek Jan

23. BC Dejvice - BSK Fenix Modřany B 27.10.2015 20:15 44:31 (5:10 20:14 27:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 27.10.2015, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Čížek Daniel
Plichta Jan

5. kolo
26. BSK Fenix Modřany B - Sokol Libeň 03.11.2015 20:45 39:70 (6:19 20:36 33:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 03.11.2015, 20:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Sedláček Jan
Hostinský Jan

27. Sokol Žižkov D - BC Dejvice 03.11.2015 20:35 69:58 (19:15 35:30 59:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 03.11.2015, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Pommer Roman

28. Slovan Advokacie Praha - BS Sparta 02.11.2015 20:15 68:62 (12:13 31:34 47:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 02.11.2015, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Seidl Petr
Hostinský Jan

30. Sokol Stodůlky - Loko Vršovice 02.11.2015 20:40 107:47 (35:6 53:24 75:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 02.11.2015, 20:40:00

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:
Vimmr Daniel
Čížek Daniel

6. kolo
31. BC Řepy Bulls - Loko Vršovice 17.12.2015 19:30 99:58 (20:13 29:30 72:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 17.12.2015, 19:30:00

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:
Drápal Jakub
Lahoda Radek

32. Spoje Praha B - Sokol Stodůlky 11.11.2015 20:15 68:52 (16:9 37:23 52:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 11.11.2015, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Kohout Radomír
Pommer Roman

34. BC Dejvice - Slovan Advokacie Praha 12.11.2015 20:15 39:53 (17:13 21:34 27:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 12.11.2015, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Stejskal Matěj
Plichta Jan

35. Sokol Libeň - Sokol Žižkov D 13.11.2015 19:35 78:69 (26:13 43:28 57:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 13.11.2015, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Kucharič Milan
Dub Michal

7. kolo
37. BSK Fenix Modřany B - BC Řepy Bulls 17.11.2015 20:45 66:62 (11:17 19:29 43:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 17.11.2015, 20:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Celina Lukáš
Balog Lukáš

39. Slovan Advokacie Praha - Sokol Libeň 16.11.2015 20:15 57:39 (10:15 31:20 42:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 16.11.2015, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Sedláček Jan
Machálek Jan

41. Sokol Stodůlky - BS Sparta 16.11.2015 20:40 80:92 (21:25 33:49 58:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 16.11.2015, 20:40:00

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:
Vimmr Daniel
Báča Adam

*42. Loko Vršovice - Spoje Praha B 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Líše, Praha 4

rozhodčí:



8. kolo
43. BC Řepy Bulls - Spoje Praha B 26.11.2015 19:30 80:68 (18:19 48:29 64:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 26.11.2015, 19:30:00

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:
Čížek Daniel
Pommer Roman

44. BS Sparta - Loko Vršovice 25.11.2015 20:05 105:57 (20:16 42:28 86:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 25.11.2015, 20:05:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Hromuľáková Beáta
Drápal Jakub

45. BC Dejvice - Sokol Stodůlky 26.11.2015 20:15 39:57 (13:18 21:24 31:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 26.11.2015, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Koc Ondřej
Stejskal Matěj

48. BSK Fenix Modřany B - Sokol Žižkov D 24.11.2015 20:45 68:58 (15:15 27:35 49:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 24.11.2015, 20:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Petrisko Lukáš
Kotrbatá Zuzana

9. kolo
49. Sokol Žižkov D - BC Řepy Bulls 01.12.2015 20:35 65:98 (9:22 34:48 53:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 01.12.2015, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Dub Michal
Plichta Jan

50. Slovan Advokacie Praha - BSK Fenix Modřany B 30.11.2015 20:15 50:40 (13:8 24:22 33:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 30.11.2015, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Sejrek Daniel
Báča Adam

52. Sokol Stodůlky - Sokol Libeň 30.11.2015 20:40 69:73 (12:11 31:31 42:44 64:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 30.11.2015, 20:40:00

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:
Vimmr Daniel
Linhart Tomáš

53. Loko Vršovice - BC Dejvice 30.11.2015 17:40 43:52 (12:17 21:25 37:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 30.11.2015, 17:40:00

místo: ZŠ Na Líše, Praha 4

rozhodčí:
Seidl Petr
Kočovský Dominik

54. Spoje Praha B - BS Sparta 02.12.2015 20:15 66:95 (22:19 38:32 57:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 02.12.2015, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Jelínek Jan
Dub Michal

10. kolo
55. BC Řepy Bulls - BS Sparta 10.12.2015 19:30 78:76 (30:23 50:38 68:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 10.12.2015, 19:30:00

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Čížek Daniel

56. BC Dejvice - Spoje Praha B 10.12.2015 20:15 56:62 (15:12 25:23 35:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 10.12.2015, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Pommer Roman
Plichta Jan

57. Sokol Libeň - Loko Vršovice 11.12.2015 19:35 75:52 (10:14 26:22 54:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 11.12.2015, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Dub Michal
Pommer Roman

60. Sokol Žižkov D - Slovan Advokacie Praha 08.12.2015 20:35 55:65 (11:17 27:36 43:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 08.12.2015, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Petrisko Lukáš
Pommer Roman

11. kolo
61. Slovan Advokacie Praha - BC Řepy Bulls 14.12.2015 20:15 47:44 (13:15 24:26 35:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 14.12.2015, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Sedláček Jan
Pommer Roman

63. Sokol Stodůlky - BSK Fenix Modřany B 14.12.2015 20:40 68:62 (11:17 29:27 49:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 14.12.2015, 20:40:00

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Vimmr Daniel

65. Spoje Praha B - Sokol Libeň 16.12.2015 20:15 77:50 (15:7 24:26 51:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 16.12.2015, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Jon Miloslav

66. BS Sparta - BC Dejvice 16.12.2015 20:05 78:37 (23:17 39:27 58:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 16.12.2015, 20:05:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Musil Jan
Hromuľáková Beáta

12. kolo
67. BC Řepy Bulls - BC Dejvice 14.01.2016 19:30 47:57 (11:12 30:21 37:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 14.01.2016, 19:30:00

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Kiszka Michal

68. BS Sparta - Sokol Libeň 13.01.2016 20:05 50:56 (16:7 28:24 34:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 13.01.2016, 20:05:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Hostinský Jan
Drápal Jakub

70. Loko Vršovice - BSK Fenix Modřany B 11.04.2016 17:40 59:71 (10:18 24:39 39:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 11.04.2016, 17:40:00

místo: ZŠ Na Líše, Praha 4

rozhodčí:
Týř Pavel
Machálek Jan

71. Sokol Stodůlky - Sokol Žižkov D 11.01.2016 20:40 89:66 (27:17 47:37 65:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 11.01.2016, 20:40:00

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:
Pörner Marek
Plichta Jan

13. kolo
74. Slovan Advokacie Praha - Sokol Stodůlky 18.01.2016 20:15 72:50 (16:11 30:31 53:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 18.01.2016, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Lejčko Jan
Pörner Marek

75. Sokol Žižkov D - Loko Vršovice 19.01.2016 20:35 86:64 (23:13 46:34 65:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 19.01.2016, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Buršík Martin

76. BSK Fenix Modřany B - Spoje Praha B 19.01.2016 20:45 65:57 (22:17 38:29 49:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 19.01.2016, 20:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Hostinský Jan

78. Sokol Libeň - BC Dejvice 22.01.2016 19:35 51:65 (14:13 29:29 40:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 22.01.2016, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Pommer Roman
Dub Michal

14. kolo
79. BC Řepy Bulls - Sokol Libeň 28.01.2016 19:30 75:45 (30:7 42:23 55:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 28.01.2016, 19:30:00

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:
Plichta Jan
Báča Adam

81. BS Sparta - BSK Fenix Modřany B 27.01.2016 20:05 73:53 (18:16 30:26 53:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 27.01.2016, 20:05:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Hostinský Jan
Sejrek Daniel

82. Spoje Praha B - Sokol Žižkov D 27.01.2016 20:15 42:59 (9:13 23:29 38:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 27.01.2016, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Kohout Radomír

83. Loko Vršovice - Slovan Advokacie Praha 25.01.2016 17:40 35:43 (6:10 12:22 19:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 25.01.2016, 17:40:00

místo: ZŠ Na Líše, Praha 4

rozhodčí:
Seidl Petr
Svoboda Luděk

15. kolo
85. Sokol Stodůlky - BC Řepy Bulls 01.02.2016 20:40 63:73 (12:19 33:34 52:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 01.02.2016, 20:40:00

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:
Vimmr Daniel
Čížek Daniel

87. Slovan Advokacie Praha - Spoje Praha B 01.02.2016 20:15 66:49 (21:10 29:16 45:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 01.02.2016, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Balog Lukáš
Pörner Marek

88. Sokol Žižkov D - BS Sparta 02.02.2016 20:35 68:86 (22:24 34:40 47:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 02.02.2016, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Týř Pavel
Renc Jan

89. BSK Fenix Modřany B - BC Dejvice 02.02.2016 20:45 53:35 (11:10 26:24 41:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 02.02.2016, 20:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Bohata Pavel
Pörner Marek

16. kolo
92. Sokol Libeň - BSK Fenix Modřany B 12.02.2016 19:35 65:51 (20:11 43:19 52:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 12.02.2016, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Hromuľáková Beáta
Dub Michal

93. BC Dejvice - Sokol Žižkov D 11.02.2016 20:15 47:33 (10:10 15:18 30:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 11.02.2016, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Koc Ondřej
Linhart Tomáš

94. BS Sparta - Slovan Advokacie Praha 10.02.2016 20:05 64:57 (22:17 33:31 45:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 10.02.2016, 20:05:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Hostinský Jan
Pommer Roman

96. Loko Vršovice - Sokol Stodůlky 08.02.2016 17:40 56:60 (16:9 26:25 42:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 08.02.2016, 17:40:00

místo: ZŠ Na Líše, Praha 4

rozhodčí:
Seidl Petr
Bukovský Michal

17. kolo
97. Loko Vršovice - BC Řepy Bulls 15.02.2016 17:40 46:100 (9:12 22:41 34:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 15.02.2016, 17:40:00

místo: ZŠ Na Líše, Praha 4

rozhodčí:
Balog Lukáš
Seidl Petr

98. Sokol Stodůlky - Spoje Praha B 15.02.2016 20:40 72:70 (21:17 41:29 58:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 15.02.2016, 20:40:00

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:
Pörner Marek
Vimmr Daniel

100. Slovan Advokacie Praha - BC Dejvice 15.02.2016 20:15 54:60 (17:9 26:31 37:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 15.02.2016, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Lejčko Jan
Plichta Jan

101. Sokol Žižkov D - Sokol Libeň 16.02.2016 20:35 54:61 (17:13 23:27 39:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 16.02.2016, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Lejčko Jan
Pommer Roman

18. kolo
103. BC Řepy Bulls - BSK Fenix Modřany B 25.02.2016 19:30 85:75 (15:14 34:29 57:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 25.02.2016, 19:30:00

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:
Bohata Pavel
Koc Ondřej

105. Sokol Libeň - Slovan Advokacie Praha 26.02.2016 19:35 48:64 (6:15 20:31 32:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 26.02.2016, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Dub Michal
Nevšímal Jiří

107. BS Sparta - Sokol Stodůlky 24.02.2016 20:05 63:71 (14:24 36:44 43:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 24.02.2016, 20:05:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Kunc Martin
Hostinský Jan

108. Spoje Praha B - Loko Vršovice 24.02.2016 20:15 90:43 (23:15 42:26 67:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 24.02.2016, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Kočovský Dominik

19. kolo
109. Spoje Praha B - BC Řepy Bulls 16.03.2016 20:15 61:75 (18:18 28:32 43:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 16.03.2016, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Výborný Dominik
Dub Michal

110. Loko Vršovice - BS Sparta 14.03.2016 17:40 59:108 (5:35 29:48 39:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 14.03.2016, 17:40:00

místo: ZŠ Na Líše, Praha 4

rozhodčí:
Seidl Petr
Kohout Radomír

111. Sokol Stodůlky - BC Dejvice 14.03.2016 20:40 60:50 (17:11 29:24 46:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 14.03.2016, 20:40:00

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:
Vimmr Daniel
Nevšímal Jiří

114. Sokol Žižkov D - BSK Fenix Modřany B 15.03.2016 20:35 76:72 (23:22 37:43 55:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 15.03.2016, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Jon Miloslav

20. kolo
115. BC Řepy Bulls - Sokol Žižkov D 24.03.2016 19:30 86:60 (27:14 51:30 60:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 24.03.2016, 19:30:00

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:
Lahoda Radek
Báča Adam

116. BSK Fenix Modřany B - Slovan Advokacie Praha 22.03.2016 20:45 46:62 (16:12 34:22 36:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 22.03.2016, 20:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Petrisko Lukáš
Čížek Daniel

118. Sokol Libeň - Sokol Stodůlky 11.03.2016 19:35 65:55 (14:14 32:28 46:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 11.03.2016, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Dub Michal
Kohout Radomír

119. BC Dejvice - Loko Vršovice 14.04.2016 20:15 79:57 (16:10 31:27 58:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 14.04.2016, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Pommer Roman
Milata Rostislav

120. BS Sparta - Spoje Praha B 23.03.2016 20:05 96:73 (34:12 51:33 75:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 23.03.2016, 20:05:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Petrisko Lukáš
Drápal Jakub

21. kolo
121. BS Sparta - BC Řepy Bulls 30.03.2016 20:05 82:86 (18:21 39:48 61:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 30.03.2016, 20:05:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Kysilka Miroslav

122. Spoje Praha B - BC Dejvice 30.03.2016 20:15 41:64 (14:10 28:26 32:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 30.03.2016, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Kotrbatá Zuzana

123. Loko Vršovice - Sokol Libeň 21.03.2016 17:40 24:71 (2:15 8:28 12:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 21.03.2016, 17:40:00

místo: ZŠ Na Líše, Praha 4

rozhodčí:
Bukovský Michal
Slanina Vladimír

126. Slovan Advokacie Praha - Sokol Žižkov D 04.04.2016 20:15 76:35 (25:11 45:20 61:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 04.04.2016, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Lejčko Jan

22. kolo
127. BC Řepy Bulls - Slovan Advokacie Praha 14.04.2016 19:30 59:60 (19:12 35:23 50:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 14.04.2016, 19:30:00

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:
Báča Adam
Kohout Radomír

129. BSK Fenix Modřany B - Sokol Stodůlky 05.04.2016 20:45 70:53 (21:8 38:19 55:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 05.04.2016, 20:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Krůta Martin
Pörner Marek

131. Sokol Libeň - Spoje Praha B 08.04.2016 19:35 87:40 (28:13 49:16 69:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 08.04.2016, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Koc Ondřej
Pommer Roman

132. BC Dejvice - BS Sparta 07.04.2016 20:15 61:64 (18:17 31:27 49:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 07.04.2016, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Čížek Daniel
Koc Ondřej

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.