image

muži / Oblasti / ročník 2015/16 / 3.třída B / Základní fáze


tabulka
1. Stavební fakulta B 18 14 4 1249:965 32
2. Sokol Michle A 18 14 4 1218:917 32
3. Meteor Praha B 18 14 4 1266:1016 32
4. SK Start Praha 18 11 7 1090:1036 29
5. VSK MFF UK B 18 9 9 994:1015 27
6. TJ Kobylisy 18 7 11 1078:1074 25
7. Sokol Kbely D 18 6 12 1013:1209 24
8. Sokol Hostivař 18 5 13 974:1301 23
9. TJ Slavoj OS B 18 5 13 1021:1127 23
10. BK Slavoj Praha 18 5 13 970:1213 23
1. kolo
1. Sokol Kbely D - TJ Kobylisy 05.10.2015 19:10 64:56 (14:10 35:23 50:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 05.10.2015, 19:10:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Mašát Jan
Novotný Petr

2. VSK MFF UK B - TJ Slavoj OS B 05.10.2015 18:40 46:39 (12:13 21:23 31:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 05.10.2015, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kunc Martin
Machálek Jan

4. SK Start Praha - BK Slavoj Praha 05.10.2015 19:10 67:26 (18:5 37:7 51:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 05.10.2015, 19:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Seidl Petr
Balog Lukáš

5. Meteor Praha B - Sokol Michle A 06.10.2015 18:30 63:69 (20:17 32:38 46:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 06.10.2015, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Bohata Pavel
Pommer Roman

2. kolo
8. Sokol Michle A - Sokol Hostivař 14.10.2015 20:10 69:53 (15:15 35:17 50:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 14.10.2015, 20:10:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Seidl Petr
Petrisko Lukáš

9. BK Slavoj Praha - Meteor Praha B 16.10.2015 18:00 48:73 (12:16 19:34 31:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 16.10.2015, 18:00:00

místo: ZŠ Molákova, Praha 8

rozhodčí:
Dub Michal
Výborný Dominik

10. Stavební fakulta B - SK Start Praha 12.10.2015 20:10 69:45 (12:16 36:33 52:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 12.10.2015, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Kohout Radomír

12. Sokol Kbely D - VSK MFF UK B 12.10.2015 19:10 42:45 (12:4 26:15 31:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 12.10.2015, 19:10:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Pommer Roman
Výborný Dominik

3. kolo
13. VSK MFF UK B - TJ Kobylisy 19.10.2015 18:40 52:53 (14:10 26:25 39:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 19.10.2015, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Balog Lukáš
Machálek Jan

15. SK Start Praha - TJ Slavoj OS B 19.10.2015 19:10 56:52 (6:10 19:22 39:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 19.10.2015, 19:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Sedláček Jan
Kočová Magdalena

16. Meteor Praha B - Stavební fakulta B 20.10.2015 18:30 65:53 (17:11 34:22 55:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 20.10.2015, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Jon Miloslav
Bohata Pavel

17. Sokol Hostivař - BK Slavoj Praha 20.10.2015 20:15 63:53 (10:6 23:15 43:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 20.10.2015, 20:15:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Lahoda Radek

4. kolo
19. TJ Kobylisy - Sokol Michle A 27.10.2015 20:10 64:60 (16:18 36:35 44:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 27.10.2015, 20:10:00

místo: sokolovna U Školské zahrady, Praha 8

rozhodčí:
Pörner Marek
Pommer Roman

21. Stavební fakulta B - Sokol Hostivař 26.10.2015 20:10 90:32 (20:8 38:16 54:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 26.10.2015, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš
Kejklíček Roman

22. TJ Slavoj OS B - Meteor Praha B 26.10.2015 18:30 46:63 (9:17 19:28 32:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 26.10.2015, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Seidl Petr
Pommer Roman

23. Sokol Kbely D - SK Start Praha 26.10.2015 19:10 59:45 (16:8 34:22 46:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 26.10.2015, 19:10:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Tomášek Petr
Novotný Petr

5. kolo
26. SK Start Praha - VSK MFF UK B 02.11.2015 19:10 59:43 (19:10 33:25 46:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 02.11.2015, 19:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Kočová Magdalena
Sejrek Daniel

27. Meteor Praha B - Sokol Kbely D 03.11.2015 18:30 73:55 (23:14 37:31 54:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 03.11.2015, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Výborný Dominik
Jon Miloslav

28. Sokol Hostivař - TJ Slavoj OS B 03.11.2015 20:15 55:51 (13:11 29:24 50:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 03.11.2015, 20:15:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:
Petrisko Lukáš
Týř Pavel

30. Sokol Michle A - BK Slavoj Praha 04.11.2015 20:10 84:32 (24:12 45:21 70:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 04.11.2015, 20:10:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Petrisko Lukáš
Hromuľáková Beáta

6. kolo
31. TJ Kobylisy - BK Slavoj Praha 10.11.2015 20:10 75:43 (14:7 37:18 54:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 10.11.2015, 20:10:00

místo: sokolovna U Školské zahrady, Praha 8

rozhodčí:
Pommer Roman
Bohata Pavel

32. Stavební fakulta B - Sokol Michle A 09.11.2015 20:10 51:38 (12:8 24:17 34:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 09.11.2015, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Ulrych Lukáš

34. Sokol Kbely D - Sokol Hostivař 09.11.2015 19:10 68:50 (18:4 33:22 52:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 09.11.2015, 19:10:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Výborný Dominik
Jon Miloslav

35. VSK MFF UK B - Meteor Praha B 09.11.2015 18:40 58:68 (10:19 28:34 38:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 09.11.2015, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Kunc Martin

7. kolo
37. SK Start Praha - TJ Kobylisy 16.11.2015 19:10 55:47 (14:9 35:27 43:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 16.11.2015, 19:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Kočová Magdalena
Hostinský Jan

39. Sokol Hostivař - VSK MFF UK B 17.11.2015 20:15 46:72 (5:19 24:30 41:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 17.11.2015, 20:15:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:
Musil Jan
Lahoda Radek

41. Sokol Michle A - TJ Slavoj OS B 18.11.2015 20:10 72:45 (17:16 28:29 51:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 18.11.2015, 20:10:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Buršík Martin
Lejčko Jan

42. BK Slavoj Praha - Stavební fakulta B 20.11.2015 18:00 61:75 (11:17 30:41 41:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 20.11.2015, 18:00:00

místo: ZŠ Molákova, Praha 8

rozhodčí:
Dub Michal
Koc Ondřej

8. kolo
43. TJ Kobylisy - Stavební fakulta B 24.11.2015 20:10 56:71 (15:17 35:38 45:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 24.11.2015, 20:10:00

místo: sokolovna U Školské zahrady, Praha 8

rozhodčí:
Výborný Dominik
Pommer Roman

44. TJ Slavoj OS B - BK Slavoj Praha 23.11.2015 18:30 48:60 (15:10 29:22 39:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 23.11.2015, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Tomášek Petr

45. Sokol Kbely D - Sokol Michle A 23.11.2015 19:10 51:67 (15:11 23:28 44:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 23.11.2015, 19:10:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Výborný Dominik
Lejčko Jan

48. SK Start Praha - Meteor Praha B 23.11.2015 19:10 56:58 (11:8 26:24 38:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 23.11.2015, 19:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Kohout Radomír
Balog Lukáš

9. kolo
49. Meteor Praha B - TJ Kobylisy 01.12.2015 18:30 63:40 (14:13 30:21 40:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 01.12.2015, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Dub Michal
Výborný Dominik

50. Sokol Hostivař - SK Start Praha 01.12.2015 20:15 54:73 (17:17 32:34 45:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 01.12.2015, 20:15:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Sejrek Daniel

52. Sokol Michle A - VSK MFF UK B 02.12.2015 20:10 75:56 (17:7 40:19 59:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 02.12.2015, 20:10:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Seidl Petr
Hostinský Jan

53. BK Slavoj Praha - Sokol Kbely D 04.12.2015 18:00 80:50 (12:19 33:29 54:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 04.12.2015, 18:00:00

místo: ZŠ Molákova, Praha 8

rozhodčí:
Jon Miloslav
Dub Michal

54. Stavební fakulta B - TJ Slavoj OS B 30.11.2015 20:10 72:41 (16:15 29:24 55:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 30.11.2015, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Buršík Martin

10. kolo
55. TJ Kobylisy - TJ Slavoj OS B 08.12.2015 20:10 61:65 (10:21 31:30 45:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 08.12.2015, 20:10:00

místo: sokolovna U Školské zahrady, Praha 8

rozhodčí:
Dub Michal
Bohata Pavel

56. Sokol Kbely D - Stavební fakulta B 07.12.2015 19:10 36:68 (9:13 12:28 31:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 07.12.2015, 19:10:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Výborný Dominik
Kotrbatá Zuzana

57. VSK MFF UK B - BK Slavoj Praha 07.12.2015 18:40 71:48 (14:7 36:26 58:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 07.12.2015, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Balog Lukáš
Machálek Jan

60. Meteor Praha B - Sokol Hostivař 08.12.2015 18:30 64:46 (19:13 36:23 52:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 08.12.2015, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Výborný Dominik
Kotrbatá Zuzana

11. kolo
61. Sokol Hostivař - TJ Kobylisy 15.12.2015 20:15 69:58 (17:15 32:32 50:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 15.12.2015, 20:15:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Lejčko Jan

63. Sokol Michle A - SK Start Praha 16.12.2015 20:10 63:51 (15:7 30:21 40:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 16.12.2015, 20:10:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Hostinský Jan
Kejklíček Roman

65. Stavební fakulta B - VSK MFF UK B 14.12.2015 20:10 86:43 (12:16 33:26 56:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 14.12.2015, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Treml Radek

66. TJ Slavoj OS B - Sokol Kbely D 14.12.2015 18:30 54:55 (18:15 29:25 40:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 14.12.2015, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Výborný Dominik
Plichta Jan

12. kolo
67. TJ Kobylisy - Sokol Kbely D 12.01.2016 20:10 65:54 (23:13 31:30 46:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 12.01.2016, 20:10:00

místo: sokolovna U Školské zahrady, Praha 8

rozhodčí:
Bohata Pavel
Jon Miloslav

68. TJ Slavoj OS B - VSK MFF UK B 11.01.2016 18:30 59:75 (12:16 31:37 45:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 11.01.2016, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Dub Michal
Pommer Roman

70. BK Slavoj Praha - SK Start Praha 15.01.2016 18:00 60:54 (16:16 34:34 51:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 15.01.2016, 18:00:00

místo: ZŠ Molákova, Praha 8

rozhodčí:
Kohout Radomír
Kotrbatá Zuzana

71. Sokol Michle A - Meteor Praha B 13.01.2016 20:10 64:49 (11:8 22:20 44:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 13.01.2016, 20:10:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Hromuľáková Beáta
Sejrek Daniel

13. kolo
74. Sokol Hostivař - Sokol Michle A 19.01.2016 20:15 42:92 (2:16 19:46 30:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 19.01.2016, 20:15:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:
Nedělka Jiří
Pörner Marek

75. Meteor Praha B - BK Slavoj Praha 19.01.2016 18:30 72:62 (13:16 36:30 55:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 19.01.2016, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Dub Michal
Výborný Dominik

76. SK Start Praha - Stavební fakulta B 18.01.2016 19:10 59:56 (16:17 25:29 42:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 18.01.2016, 19:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Treml Radek
Bohata Pavel

78. VSK MFF UK B - Sokol Kbely D 18.01.2016 18:40 54:40 (13:5 23:14 35:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 18.01.2016, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kunc Martin
Sejrek Daniel

14. kolo
79. TJ Kobylisy - VSK MFF UK B 26.01.2016 20:10 47:55 (16:16 26:28 38:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 26.01.2016, 20:10:00

místo: sokolovna U Školské zahrady, Praha 8

rozhodčí:
Pommer Roman
Jon Miloslav

81. TJ Slavoj OS B - SK Start Praha 25.01.2016 18:30 66:71 (21:13 35:33 49:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 25.01.2016, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Tomášek Petr

82. Stavební fakulta B - Meteor Praha B 25.01.2016 20:10 86:80 (23:17 53:41 69:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 25.01.2016, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš
Bukovský Michal

83. BK Slavoj Praha - Sokol Hostivař 29.01.2016 18:00 62:81 (18:22 36:43 50:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 29.01.2016, 18:00:00

místo: ZŠ Molákova, Praha 8

rozhodčí:
Koc Ondřej
Jon Miloslav

15. kolo
85. Sokol Michle A - TJ Kobylisy 03.02.2016 20:10 78:54 (24:14 41:27 68:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 03.02.2016, 20:10:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Sejrek Daniel
Hostinský Jan

87. Sokol Hostivař - Stavební fakulta B 02.02.2016 20:15 58:74 (15:8 21:36 38:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 02.02.2016, 20:15:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Nedělka Jiří

88. Meteor Praha B - TJ Slavoj OS B 02.02.2016 18:30 86:45 (18:10 42:21 57:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 02.02.2016, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Výborný Dominik
Pommer Roman

89. SK Start Praha - Sokol Kbely D 01.02.2016 19:10 76:63 (21:6 42:25 57:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 01.02.2016, 19:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Sedláček Jan
Machálek Jan

16. kolo
92. VSK MFF UK B - SK Start Praha 08.02.2016 18:40 50:61 (15:13 23:28 34:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 08.02.2016, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kunc Martin
Machálek Jan

93. Sokol Kbely D - Meteor Praha B 08.02.2016 19:40 65:87 (17:16 33:43 47:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 08.02.2016, 19:40:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Výborný Dominik
Jon Miloslav

94. TJ Slavoj OS B - Sokol Hostivař 08.02.2016 18:30 64:55 (13:12 30:22 45:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 08.02.2016, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Čížek Daniel

96. BK Slavoj Praha - Sokol Michle A 12.02.2016 18:00 54:51 (12:5 23:22 34:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 12.02.2016, 18:00:00

místo: ZŠ Molákova, Praha 8

rozhodčí:
Pommer Roman
Kucharič Milan

17. kolo
97. BK Slavoj Praha - TJ Kobylisy 19.02.2016 18:00 59:78 (14:21 28:42 47:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 19.02.2016, 18:00:00

místo: ZŠ Molákova, Praha 8

rozhodčí:
Pommer Roman
Koc Ondřej

98. Sokol Michle A - Stavební fakulta B 17.02.2016 20:10 52:56 (12:21 28:36 39:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 17.02.2016, 20:10:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Kunc Martin
Sejrek Daniel

100. Sokol Hostivař - Sokol Kbely D 16.02.2016 20:15 86:70 (27:16 47:36 60:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 16.02.2016, 20:15:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:
Hostinský Jan
Machálek Jan

101. Meteor Praha B - VSK MFF UK B 16.02.2016 18:30 65:44 (24:12 39:20 53:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 16.02.2016, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Dub Michal
Bohata Pavel

18. kolo
103. TJ Kobylisy - SK Start Praha 23.02.2016 20:10 85:42 (20:11 50:20 70:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 23.02.2016, 20:10:00

místo: sokolovna U Školské zahrady, Praha 8

rozhodčí:
Bohata Pavel
Výborný Dominik

105. VSK MFF UK B - Sokol Hostivař 22.02.2016 18:40 71:60 (23:19 30:34 51:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 22.02.2016, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kunc Martin
Machálek Jan

107. TJ Slavoj OS B - Sokol Michle A 22.02.2016 18:30 47:59 (14:8 31:27 40:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 22.02.2016, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Jon Miloslav

108. Stavební fakulta B - BK Slavoj Praha 22.02.2016 20:10 72:39 (18:7 29:18 57:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 22.02.2016, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Tomášek Petr
Bukovský Michal

19. kolo
109. Stavební fakulta B - TJ Kobylisy 14.03.2016 20:10 61:50 (14:6 23:19 46:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 14.03.2016, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Rosenberger Tomáš

110. BK Slavoj Praha - TJ Slavoj OS B 18.03.2016 18:00 59:72 (15:23 32:44 43:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 18.03.2016, 18:00:00

místo: ZŠ Molákova, Praha 8

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Pommer Roman

111. Sokol Michle A - Sokol Kbely D 16.03.2016 20:10 96:45 (15:7 42:22 62:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 16.03.2016, 20:10:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Hostinský Jan
Petrisko Lukáš

114. Meteor Praha B - SK Start Praha 15.03.2016 18:30 68:72 (18:18 34:37 58:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 15.03.2016, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kohout Radomír
Bohata Pavel

20. kolo
115. TJ Kobylisy - Meteor Praha B 22.03.2016 20:10 59:72 (21:9 32:35 42:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 22.03.2016, 20:10:00

místo: sokolovna U Školské zahrady, Praha 8

rozhodčí:
Plichta Jan
Výborný Dominik

116. SK Start Praha - Sokol Hostivař 21.03.2016 19:10 89:43 (18:12 40:24 69:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 21.03.2016, 19:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Kunc Martin
Machálek Jan

118. VSK MFF UK B - Sokol Michle A 21.03.2016 18:40 45:55 (16:5 25:18 30:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 21.03.2016, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Seidl Petr

119. Sokol Kbely D - BK Slavoj Praha 21.03.2016 19:40 78:61 (21:13 31:22 56:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 21.03.2016, 19:40:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Svoboda Luděk

120. TJ Slavoj OS B - Stavební fakulta B 21.03.2016 18:30 90:73 (26:20 38:30 58:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 21.03.2016, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Tomášek Petr

21. kolo
121. TJ Slavoj OS B - TJ Kobylisy 11.04.2016 18:30 78:46 (18:6 28:20 54:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 11.04.2016, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Dub Michal
Kysilka Miroslav

122. Stavební fakulta B - Sokol Kbely D 11.04.2016 20:10 87:55 (27:14 43:28 70:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 11.04.2016, 20:10:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Treml Radek

123. BK Slavoj Praha - VSK MFF UK B 01.04.2016 18:00 63:49 (18:10 30:26 48:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 01.04.2016, 18:00:00

místo: ZŠ Molákova, Praha 8

rozhodčí:
Pommer Roman
Dub Michal

126. Sokol Hostivař - Meteor Praha B 29.03.2016 20:15 48:97 (8:18 22:43 28:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 29.03.2016, 20:15:00

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:
Sejrek Daniel
Machálek Jan

22. kolo
127. TJ Kobylisy - Sokol Hostivař 05.04.2016 20:10 84:33 (19:12 48:17 65:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 05.04.2016, 20:10:00

místo: sokolovna U Školské zahrady, Praha 8

rozhodčí:
Výborný Dominik
Dub Michal

129. SK Start Praha - Sokol Michle A 04.04.2016 19:10 59:74 (8:17 22:36 42:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 04.04.2016, 19:10:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Petrisko Lukáš
Machálek Jan

131. VSK MFF UK B - Stavební fakulta B 04.04.2016 18:40 65:49 (13:16 28:27 46:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 04.04.2016, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Sejrek Daniel
Kunc Martin

132. Sokol Kbely D - TJ Slavoj OS B 04.04.2016 19:40 63:59 (15:14 32:28 51:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 04.04.2016, 19:40:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Výborný Dominik
Bohata Pavel

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.