image

ženy / Oblasti / ročník 2015/16 / Přebor / Základní fáze


tabulka
1. DSK Basketball 22 17 5 1466:1186 39
2. BC Libo 22 17 5 1397:1203 39
3. Aritma Praha B 22 16 6 1436:1262 38
4. Babynec 22 16 6 1234:1112 38
5. BLC Sparta 22 12 10 1263:1189 34
6. TJ ČZU Praha 22 11 11 1333:1312 33
7. BA Sparta Juniorky B 22 10 12 1231:1316 32
8. BK Pirelli A 22 8 14 1032:1220 30
9. Sokol Dolní Počernice A 22 7 15 1289:1406 29
10. BK Prosek A 22 6 16 1198:1297 28
11. Stavební fakulta 22 6 16 1159:1350 28
12. Sokol Nusle B 22 6 16 1012:1197 28
1. kolo
1. Aritma Praha B - Stavební fakulta 05.10.2015 19:45 77:35 (10:10 34:20 58:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 05.10.2015, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Hostinský Jan
Vávrová Veronika

2. BLC Sparta - BC Libo 08.10.2015 18:05 56:54 (17:14 38:24 45:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 08.10.2015, 18:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Tomášek Petr
Bukovský Michal

3. BK Prosek A - BA Sparta Juniorky B 06.10.2015 19:30 64:48 (10:18 25:25 46:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.10.2015, 19:30:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Týř Pavel
Lochman Radek

4. BK Pirelli A - Sokol Dolní Počernice A 06.10.2015 18:30 69:58 (23:9 37:27 52:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 06.10.2015, 18:30:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Balog Lukáš
Rosenberger Tomáš

5. TJ ČZU Praha - DSK Basketball 06.10.2015 18:30 56:69 (15:8 26:26 46:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 06.10.2015, 18:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Jon Miloslav
Tax Tomáš

6. Sokol Nusle B - Babynec 06.10.2015 17:40 42:40 (8:14 21:21 25:25 36:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 06.10.2015, 17:40:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Slanina Vladimír

2. kolo
7. Stavební fakulta - Babynec 13.10.2015 20:10 44:54 (14:16 25:28 33:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 13.10.2015, 20:10:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Kučírek Martin

8. TJ ČZU Praha - Sokol Nusle B 13.10.2015 18:30 53:49 (17:20 28:31 41:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 13.10.2015, 18:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Kohout Radomír
Heinrich David

9. Sokol Dolní Počernice A - DSK Basketball 16.10.2015 18:40 46:61 (13:14 22:24 38:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 16.10.2015, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Šmůla Marek
Jelínek Jan

10. BA Sparta Juniorky B - BK Pirelli A 12.10.2015 20:15 52:47 (11:10 22:19 37:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 12.10.2015, 20:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Tesárek Vojtěch
Kucharič Milan

11. BC Libo - BK Prosek A 16.10.2015 19:10 72:55 (24:19 43:25 56:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 16.10.2015, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Jon Miloslav
Renc Jan

12. Aritma Praha B - BLC Sparta 12.10.2015 19:45 57:65 (15:20 24:38 45:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 12.10.2015, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Tax Tomáš
Heinrich David

3. kolo
13. BLC Sparta - Stavební fakulta 22.10.2015 18:05 66:54 (20:15 33:27 48:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 22.10.2015, 18:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Bukovský Michal


14. BK Prosek A - Aritma Praha B 20.10.2015 19:30 52:61 (11:14 22:33 35:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 20.10.2015, 19:30:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Hostinský Jan
Kohout Radomír

15. BK Pirelli A - BC Libo 20.10.2015 18:30 44:60 (8:20 19:31 35:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 20.10.2015, 18:30:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš
Ulrych Lukáš

16. DSK Basketball - BA Sparta Juniorky B 05.01.2016 19:10 94:61 (24:17 48:36 71:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 05.01.2016, 19:10:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Sedláček Jan

17. Sokol Nusle B - Sokol Dolní Počernice A 20.10.2015 17:40 58:37 (12:11 27:25 44:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 20.10.2015, 17:40:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Buršík Martin
Kovačovič Matej

18. Babynec - TJ ČZU Praha 19.10.2015 20:05 61:40 (15:8 31:19 49:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 19.10.2015, 20:05:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Kohout Radomír
Heinrich David

4. kolo
19. Stavební fakulta - TJ ČZU Praha 27.10.2015 20:10 55:71 (10:11 23:29 45:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 27.10.2015, 20:10:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Hostinský Jan
Rosenberger Tomáš

20. Sokol Dolní Počernice A - Babynec 27.10.2015 18:40 61:67 (19:15 31:36 41:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 27.10.2015, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Balog Lukáš

21. BA Sparta Juniorky B - Sokol Nusle B 21.12.2015 20:15 70:39 (12:8 33:20 58:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 21.12.2015, 20:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kučírek Martin
Kočovský Dominik

22. BC Libo - DSK Basketball 20.11.2015 19:10 61:55 (15:12 37:30 49:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 20.11.2015, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Buršík Martin
Tax Tomáš

23. Aritma Praha B - BK Pirelli A 26.10.2015 19:45 56:53 (17:12 34:22 44:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 26.10.2015, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kučírek Martin
Buršík Martin

24. BLC Sparta - BK Prosek A 29.10.2015 18:05 63:31 (20:6 33:17 47:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 29.10.2015, 18:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Týř Pavel
Lochman Radek

5. kolo
25. BK Prosek A - Stavební fakulta 03.11.2015 19:30 53:56 (12:11 29:26 36:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 03.11.2015, 19:30:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Renc Jan
Kočovský Dominik

26. BK Pirelli A - BLC Sparta 03.11.2015 18:30 34:62 (10:8 12:27 23:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 03.11.2015, 18:30:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Jelínek Jan
Kovačovič Matej

27. Aritma Praha B - DSK Basketball 02.11.2015 19:45 67:60 (16:23 31:32 51:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 02.11.2015, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Jelínek Jan
Bernáth Lukáš

28. Sokol Nusle B - BC Libo 03.11.2015 17:40 50:55 (16:13 28:28 41:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 03.11.2015, 17:40:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Týř Pavel
Blahout Petr

29. Babynec - BA Sparta Juniorky B 02.11.2015 20:05 54:50 (14:8 29:18 41:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 02.11.2015, 20:05:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Perlík Michal
Balog Lukáš

30. TJ ČZU Praha - Sokol Dolní Počernice A 03.11.2015 18:30 71:49 (17:11 36:19 49:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 03.11.2015, 18:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Buršík Martin

6. kolo
31. Stavební fakulta - Sokol Dolní Počernice A 10.11.2015 20:10 72:66 (10:17 34:38 53:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 10.11.2015, 20:10:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Tesárek Vojtěch
Jelínek Jan

32. BA Sparta Juniorky B - TJ ČZU Praha 09.11.2015 20:15 52:43 (16:11 26:25 39:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 09.11.2015, 20:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Hostinský Jan
Treml Radek

33. BC Libo - Babynec 13.11.2015 19:10 52:53 (13:8 28:19 38:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 13.11.2015, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Heinrich David
Buršík Martin

34. Aritma Praha B - Sokol Nusle B 09.11.2015 19:45 67:46 (12:11 39:21 52:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 09.11.2015, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Tax Tomáš
Kucharič Milan

35. BLC Sparta - DSK Basketball 12.11.2015 18:05 54:59 (14:11 21:27 42:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 12.11.2015, 18:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Balog Lukáš
Kejklíček Roman

36. BK Prosek A - BK Pirelli A 10.11.2015 19:30 42:55 (8:17 18:23 27:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 10.11.2015, 19:30:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Hostinský Jan
Týř Pavel

7. kolo
37. BK Pirelli A - Stavební fakulta 17.11.2015 18:30 46:57 (8:10 16:16 30:19 40:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 17.11.2015, 18:30:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Renc Jan

38. DSK Basketball - BK Prosek A 17.11.2015 19:10 67:60 (17:8 29:28 52:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 17.11.2015, 19:10:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Hostinský Jan
Kohout Radomír

39. BLC Sparta - Sokol Nusle B 19.11.2015 18:05 44:43 (7:6 15:21 30:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 19.11.2015, 18:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Bukovský Michal
Kočovský Dominik

40. Babynec - Aritma Praha B 16.11.2015 20:05 69:57 (23:13 39:33 57:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 16.11.2015, 20:05:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Balog Lukáš
Jeřáb Jan

41. TJ ČZU Praha - BC Libo 17.11.2015 18:30 65:72 (16:20 33:31 48:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 17.11.2015, 18:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Bukovský Michal
Linhart Tomáš

42. Sokol Dolní Počernice A - BA Sparta Juniorky B 20.11.2015 18:40 56:68 (14:15 26:34 40:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 20.11.2015, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Musil Jan

8. kolo
43. Stavební fakulta - BA Sparta Juniorky B 24.11.2015 20:10 74:70 (22:20 32:33 51:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 24.11.2015, 20:10:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Balog Lukáš
Renc Jan

44. BC Libo - Sokol Dolní Počernice A 27.11.2015 19:10 69:41 (19:11 40:24 51:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 27.11.2015, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Jon Miloslav
Tax Tomáš

45. Aritma Praha B - TJ ČZU Praha 23.11.2015 19:45 71:56 (21:11 37:23 51:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 23.11.2015, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Jon Miloslav
Pokorný Štěpán

46. BLC Sparta - Babynec 26.11.2015 18:05 65:59 (4:20 27:30 51:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 26.11.2015, 18:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Tesárek Vojtěch
Kejklíček Roman

47. BK Prosek A - Sokol Nusle B 24.11.2015 19:45 64:31 (16:8 30:18 46:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 24.11.2015, 19:45:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Lochman Radek
Hostinský Jan

48. BK Pirelli A - DSK Basketball 24.11.2015 18:30 44:77 (8:18 22:30 31:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 24.11.2015, 18:30:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Ulrych Lukáš

9. kolo
49. DSK Basketball - Stavební fakulta 01.12.2015 19:10 62:54 (14:7 34:22 46:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 01.12.2015, 19:10:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Balog Lukáš
Buršík Martin

50. Sokol Nusle B - BK Pirelli A 01.12.2015 17:40 54:37 (11:11 25:23 36:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 01.12.2015, 17:40:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Jon Miloslav
Musil Jan

51. Babynec - BK Prosek A 30.11.2015 20:05 63:46 (17:6 35:17 52:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 30.11.2015, 20:05:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Sedláček Jan

52. TJ ČZU Praha - BLC Sparta 01.12.2015 18:30 61:48 (18:6 29:22 46:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 01.12.2015, 18:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Treml Radek
Sušer Pavel

53. Sokol Dolní Počernice A - Aritma Praha B 04.12.2015 18:40 46:70 (16:17 33:35 38:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 04.12.2015, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Renc Jan

54. BA Sparta Juniorky B - BC Libo 30.11.2015 20:15 47:67 (11:16 21:35 33:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 30.11.2015, 20:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Jon Miloslav
Ulrych Lukáš

10. kolo
55. Stavební fakulta - BC Libo 08.12.2015 20:10 65:86 (20:16 37:43 51:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 08.12.2015, 20:10:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Renc Jan
Heinrich David

56. Aritma Praha B - BA Sparta Juniorky B 07.12.2015 19:45 94:59 (17:9 39:24 66:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 07.12.2015, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Tesárek Vojtěch
Jon Miloslav

57. BLC Sparta - Sokol Dolní Počernice A 10.12.2015 18:05 96:45 (23:4 45:25 69:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 10.12.2015, 18:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Tesárek Vojtěch
Slanina Vladimír

58. BK Prosek A - TJ ČZU Praha 08.12.2015 19:30 52:63 (12:23 20:31 35:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 08.12.2015, 19:30:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Hostinský Jan
Musil Jan

59. BK Pirelli A - Babynec 08.12.2015 18:30 31:74 (3:13 14:36 20:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 08.12.2015, 18:30:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Jon Miloslav
Blahout Petr

60. DSK Basketball - Sokol Nusle B 08.12.2015 19:10 51:43 (23:9 31:29 43:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 08.12.2015, 19:10:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Sedláček Jan
Linhart Tomáš

11. kolo
61. Sokol Nusle B - Stavební fakulta 15.12.2015 17:40 48:54 (18:16 26:30 40:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 15.12.2015, 17:40:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Bukovský Michal

62. Babynec - DSK Basketball 14.12.2015 20:05 44:43 (13:12 22:25 33:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 14.12.2015, 20:05:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Jon Miloslav
Pokorný Štěpán

63. TJ ČZU Praha - BK Pirelli A 15.12.2015 18:30 71:42 (19:10 28:28 44:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 15.12.2015, 18:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Pokorný Štěpán
Schaffner Vojta

64. Sokol Dolní Počernice A - BK Prosek A 18.12.2015 18:40 72:52 (21:13 42:31 57:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 18.12.2015, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Kohout Radomír

65. BA Sparta Juniorky B - BLC Sparta 14.12.2015 20:15 62:57 (22:17 43:34 51:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 14.12.2015, 20:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Kohout Radomír

66. BC Libo - Aritma Praha B 18.12.2015 19:10 65:43 (11:9 31:20 45:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 18.12.2015, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Renc Jan

12. kolo
67. Stavební fakulta - Aritma Praha B 12.01.2016 20:10 65:66 (10:18 33:30 47:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 12.01.2016, 20:10:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Tomášek Petr
Treml Radek

68. BC Libo - BLC Sparta 15.01.2016 19:10 57:47 (18:12 32:21 47:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 15.01.2016, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Heinrich David

69. BA Sparta Juniorky B - BK Prosek A 11.01.2016 20:15 74:69 (17:14 38:32 52:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 11.01.2016, 20:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kučírek Martin
Jon Miloslav

70. Sokol Dolní Počernice A - BK Pirelli A 15.01.2016 18:40 53:64 (10:17 28:28 43:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 15.01.2016, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Renc Jan
Jon Miloslav

71. DSK Basketball - TJ ČZU Praha 12.01.2016 19:10 73:81 (18:20 36:35 55:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 12.01.2016, 19:10:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Musil Jan
Renc Jan

72. Babynec - Sokol Nusle B 11.01.2016 20:05 55:33 (19:2 37:12 41:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 11.01.2016, 20:05:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Tomášek Petr
Hošek Jan

13. kolo
73. Babynec - Stavební fakulta 18.01.2016 20:05 66:49 (24:10 44:19 57:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 18.01.2016, 20:05:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Ulrych Lukáš

74. Sokol Nusle B - TJ ČZU Praha 19.01.2016 17:40 36:83 (10:18 24:36 30:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 19.01.2016, 17:40:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Týř Pavel
Musil Jan

75. DSK Basketball - Sokol Dolní Počernice A 19.01.2016 19:10 79:52 (21:12 38:24 56:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 19.01.2016, 19:10:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Jon Miloslav
Heinrich David

*76. BK Pirelli A - BA Sparta Juniorky B 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



77. BK Prosek A - BC Libo 19.01.2016 19:45 61:77 (9:17 28:37 41:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 19.01.2016, 19:45:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Lochman Radek
Pokorný Štěpán

78. BLC Sparta - Aritma Praha B 21.01.2016 18:05 58:75 (14:23 26:34 45:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 21.01.2016, 18:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Tesárek Vojtěch

14. kolo
79. Stavební fakulta - BLC Sparta 26.01.2016 20:10 46:54 (8:18 16:30 28:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 26.01.2016, 20:10:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš
Buršík Martin

80. Aritma Praha B - BK Prosek A 25.01.2016 19:45 65:42 (16:13 34:21 53:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 25.01.2016, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Tax Tomáš
Heinrich David

81. BC Libo - BK Pirelli A 29.01.2016 19:10 52:45 (14:13 31:25 37:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 29.01.2016, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Musil Jan
Tax Tomáš

82. BA Sparta Juniorky B - DSK Basketball 25.01.2016 20:15 43:60 (17:14 25:23 34:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 25.01.2016, 20:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Týř Pavel
Ulrych Lukáš

83. Sokol Dolní Počernice A - Sokol Nusle B 29.01.2016 18:40 58:52 (8:10 21:27 45:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 29.01.2016, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Balog Lukáš
Kohout Radomír

84. TJ ČZU Praha - Babynec 26.01.2016 18:30 62:55 (15:13 31:20 49:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 26.01.2016, 18:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Linhart Tomáš

15. kolo
85. TJ ČZU Praha - Stavební fakulta 02.02.2016 18:30 59:45 (8:13 27:24 41:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 02.02.2016, 18:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Buršík Martin
Linhart Tomáš

86. Babynec - Sokol Dolní Počernice A 01.02.2016 20:05 53:51 (21:13 28:29 38:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 01.02.2016, 20:05:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Týř Pavel
Kejklíček Roman

87. Sokol Nusle B - BA Sparta Juniorky B 02.02.2016 17:40 49:41 (10:11 23:20 35:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 02.02.2016, 17:40:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Jon Miloslav
Kučírek Martin

88. DSK Basketball - BC Libo 02.02.2016 19:10 70:54 (20:10 34:23 46:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 02.02.2016, 19:10:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Balog Lukáš
Kovačovič Matej

89. BK Pirelli A - Aritma Praha B 02.02.2016 18:30 66:58 (13:12 32:33 50:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 02.02.2016, 18:30:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Renc Jan

90. BK Prosek A - BLC Sparta 02.02.2016 19:45 66:58 (20:13 35:30 48:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 02.02.2016, 19:45:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš
Pokorný Štěpán

16. kolo
91. Stavební fakulta - BK Prosek A 09.02.2016 20:10 50:57 (13:18 29:31 40:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 09.02.2016, 20:10:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Renc Jan
Vošahlík Marek

92. BLC Sparta - BK Pirelli A 11.02.2016 18:05 52:43 (13:16 25:21 37:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 11.02.2016, 18:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Balog Lukáš
Kohout Radomír

93. DSK Basketball - Aritma Praha B 09.02.2016 19:10 58:56 (15:24 25:32 41:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 09.02.2016, 19:10:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Heinrich David
Schaffner Vojta

94. BC Libo - Sokol Nusle B 12.02.2016 19:10 69:53 (17:17 36:30 51:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 12.02.2016, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Tax Tomáš
Musil Jan

95. BA Sparta Juniorky B - Babynec 08.02.2016 20:15 66:65 (18:9 39:25 54:39 61:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 08.02.2016, 20:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Heinrich David
Musil Jan

96. Sokol Dolní Počernice A - TJ ČZU Praha 12.02.2016 18:40 85:57 (23:14 40:29 65:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 12.02.2016, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Buršík Martin

17. kolo
97. Sokol Dolní Počernice A - Stavební fakulta 19.02.2016 18:40 60:45 (17:14 23:31 39:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 19.02.2016, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Blahout Petr

98. TJ ČZU Praha - BA Sparta Juniorky B 16.02.2016 18:30 45:67 (12:23 17:37 30:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 16.02.2016, 18:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Kučírek Martin

99. Babynec - BC Libo 15.02.2016 20:05 47:46 (10:13 26:23 35:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 15.02.2016, 20:05:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Sedláček Jan
Musil Jan

100. Sokol Nusle B - Aritma Praha B 16.02.2016 17:40 56:59 (8:14 25:33 40:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 16.02.2016, 17:40:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Týř Pavel
Ulrych Lukáš

101. DSK Basketball - BLC Sparta 16.02.2016 19:10 59:66 (16:17 26:41 41:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 16.02.2016, 19:10:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš
Buršík Martin

102. BK Pirelli A - BK Prosek A 16.02.2016 18:30 50:47 (16:12 29:24 33:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 16.02.2016, 18:30:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Renc Jan
Treml Radek

18. kolo
103. Stavební fakulta - BK Pirelli A 23.02.2016 20:10 47:61 (17:18 24:31 34:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 23.02.2016, 20:10:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Renc Jan
Sedláček Jan

104. BK Prosek A - DSK Basketball 23.02.2016 19:45 55:61 (23:16 32:37 46:49 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 23.02.2016, 19:45:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Hostinský Jan
Týř Pavel

105. Sokol Nusle B - BLC Sparta 23.02.2016 17:40 49:46 (11:13 16:26 32:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 23.02.2016, 17:40:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Balog Lukáš

106. Aritma Praha B - Babynec 22.02.2016 19:45 63:50 (19:14 29:28 39:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 22.02.2016, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Buršík Martin

107. BC Libo - TJ ČZU Praha 26.02.2016 19:10 79:67 (18:13 37:35 55:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 26.02.2016, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Šmíd Pavel

108. BA Sparta Juniorky B - Sokol Dolní Počernice A 22.02.2016 20:15 53:69 (12:25 21:37 37:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 22.02.2016, 20:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Tax Tomáš
Treml Radek

19. kolo
109. BA Sparta Juniorky B - Stavební fakulta 14.03.2016 20:15 62:50 (15:10 39:24 47:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 14.03.2016, 20:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Balog Lukáš
Blahout Petr

110. Sokol Dolní Počernice A - BC Libo 18.03.2016 18:40 78:82 (19:18 40:37 57:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 18.03.2016, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Kucharič Milan
Renc Jan

111. TJ ČZU Praha - Aritma Praha B 15.03.2016 18:30 60:71 (13:27 32:41 49:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 15.03.2016, 18:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Treml Radek
Sušer Pavel

112. Babynec - BLC Sparta 14.03.2016 20:05 51:43 (14:7 26:15 34:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 14.03.2016, 20:05:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Kohout Radomír

113. Sokol Nusle B - BK Prosek A 15.03.2016 17:40 35:63 (6:20 18:35 31:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 15.03.2016, 17:40:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Kovačovič Matej

114. DSK Basketball - BK Pirelli A 15.03.2016 19:10 73:45 (17:9 33:22 52:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 15.03.2016, 19:10:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Renc Jan
Kučírek Martin

20. kolo
115. Stavební fakulta - DSK Basketball 22.03.2016 20:10 55:87 (12:21 28:43 43:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 22.03.2016, 20:10:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Sedláček Jan
Šmůla Petr

116. BK Pirelli A - Sokol Nusle B 22.03.2016 18:30 33:63 (5:18 16:35 31:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 22.03.2016, 18:30:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Schaffner Vojta

117. BK Prosek A - Babynec 22.03.2016 19:45 48:55 (13:16 23:26 31:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 22.03.2016, 19:45:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Lochman Radek
Jon Miloslav

118. BLC Sparta - TJ ČZU Praha 14.04.2016 18:05 46:52 (8:9 25:14 34:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 14.04.2016, 18:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Blahout Petr
Balog Lukáš

119. Aritma Praha B - Sokol Dolní Počernice A 21.03.2016 19:45 76:74 (16:16 41:32 61:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 21.03.2016, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Tax Tomáš
Treml Radek

120. BC Libo - BA Sparta Juniorky B 08.04.2016 19:10 61:64 (16:19 23:37 48:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 08.04.2016, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Tax Tomáš
Kočovský Dominik

21. kolo
121. BC Libo - Stavební fakulta 01.04.2016 19:10 44:41 (12:6 24:18 36:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 01.04.2016, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Kučírek Martin

122. BA Sparta Juniorky B - Aritma Praha B 11.04.2016 20:10 64:71 (11:19 23:37 43:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 11.04.2016, 20:10:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Tomášek Petr
Kohout Radomír

123. Sokol Dolní Počernice A - BLC Sparta 01.04.2016 18:40 74:49 (22:12 34:28 57:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 01.04.2016, 18:40:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Balog Lukáš
Šmíd Pavel

124. TJ ČZU Praha - BK Prosek A 29.03.2016 18:30 63:76 (15:24 37:34 49:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 29.03.2016, 18:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Treml Radek
Sušer Pavel

125. Babynec - BK Pirelli A 28.03.2016 20:05 58:44 (8:8 24:24 28:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 28.03.2016, 20:05:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Blahout Petr
Slanina Vladimír

126. Sokol Nusle B - DSK Basketball 29.03.2016 17:40 48:72 (14:25 25:41 40:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 29.03.2016, 17:40:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Týř Pavel
Musil Jan

22. kolo
127. Stavební fakulta - Sokol Nusle B 05.04.2016 20:10 46:35 (15:8 22:17 35:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 05.04.2016, 20:10:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Hostinský Jan
Treml Radek

128. DSK Basketball - Babynec 05.04.2016 19:10 76:41 (18:8 39:22 55:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 05.04.2016, 19:10:00

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Sedláček Jan
Kohout Radomír

129. BK Pirelli A - TJ ČZU Praha 05.04.2016 18:30 59:54 (14:14 26:32 39:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 05.04.2016, 18:30:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Jon Miloslav
Schaffner Vojta

130. BK Prosek A - Sokol Dolní Počernice A 05.04.2016 19:45 43:58 (10:7 21:26 34:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 05.04.2016, 19:45:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Balog Lukáš
Renc Jan

131. BLC Sparta - BA Sparta Juniorky B 07.04.2016 18:05 68:58 (21:12 38:33 56:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 07.04.2016, 18:05:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Tesárek Vojtěch
Bukovský Michal

132. Aritma Praha B - BC Libo 04.04.2016 19:45 56:63 (14:23 25:33 38:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 04.04.2016, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kohout Radomír
Buršík Martin

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.