image

Muži / Oblasti / ročník 2015/16 / Oblastní přebor / Oblastní přebor


tabulka
1. BK Česká Lípa 18 15 3 1468:1113 33
2. BK Levharti Chomutov 18 13 5 1267:1163 31
3. Skřivánci Ústí n.L. 18 13 5 1379:1233 31
4. ASK Lovosice 18 10 8 1328:1218 28
5. BK Děčín juniorka 18 9 9 1384:1370 27
6. BK Baník Most B 18 9 9 1207:1247 27
7. BK REAL Roudnice n.L. 18 8 10 1211:1310 26
8. TJ Slovan Varnsdorf "B" 18 6 12 1297:1429 24
9. BK Litvínov 18 4 14 1217:1390 22
10. BA 2006 Roudnice n.L. 18 3 15 1130:1415 21
1. kolo
1. BK Levharti Chomutov - Skřivánci 18.09.2015 19:30 88:56 (23:17 44:24 67:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 1

datum: 18.09.2015, 19:30:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/2.000)
Hendrych Jan (1.000/2.000)

2. BK REAL Roudnice n.L. - BK Litvínov 18.09.2015 19:00 75:53 (21:15 40:25 52:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 2

datum: 18.09.2015, 19:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (---/---)
Šmíd Pavel (---/---)

3. BK Česká Lípa - BA 2006 Roudnice n.L. 18.09.2015 19:30 90:50 (22:4 44:16 68:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 3

datum: 18.09.2015, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/1.000)

4. Slovan Varnsdorf B - BK Děčín juniorka 19.09.2015 19:30 87:74 (30:23 49:43 67:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 4

datum: 19.09.2015, 19:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Menšík Richard (1.000/1.000)
Prchalová Simona (1.000/1.000)

5. ASK Lovosice - Baník Most B 18.09.2015 19:30 67:47 (20:13 38:25 50:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 5

datum: 18.09.2015, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.500/1.000)
Bohata Pavel (1.500/2.000)

2. kolo
6. Skřivánci - Baník Most B 25.09.2015 18:30 84:63 (18:14 42:29 60:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 6

datum: 25.09.2015, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/2.500)
Kovačiková Denisa (1.500/2.000)

7. Slovan Varnsdorf B - ASK Lovosice 26.09.2015 19:30 75:83 (23:19 40:34 61:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 7

datum: 26.09.2015, 19:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (2.000/1.500)
Neuman Ladislav (2.000/1.500)

8. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Děčín juniorka 25.09.2015 19:15 69:79 (16:13 34:30 50:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 8

datum: 25.09.2015, 19:15:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/2.000)
Kout Jan (1.000/3.000)

9. BK Litvínov - BK Česká Lípa 25.09.2015 19:30 56:77 (14:21 31:40 40:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 9

datum: 25.09.2015, 19:30:00

místo: SSZŠ Litvínov, Litvínov

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.500/1.000)
Nesper Jindřich (1.500/1.000)

10. BK Levharti Chomutov - BK REAL Roudnice n.L. 25.09.2015 19:30 81:58 (23:16 36:32 57:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 10

datum: 25.09.2015, 19:30:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/---)
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/---)

3. kolo
11. BK REAL Roudnice n.L. - Skřivánci 09.10.2015 19:00 75:68 (20:17 40:31 53:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 11

datum: 09.10.2015, 19:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Velda Pavel (---/1.500)
Krejcar Petr (---/1.500)

12. BK Česká Lípa - BK Levharti Chomutov 09.10.2015 19:30 81:55 (21:11 43:24 63:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 12

datum: 09.10.2015, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Menšík Richard (1.500/2.000)
Mašek Tomáš (1.000/2.000)

13. BK Děčín juniorka - BK Litvínov 09.10.2015 19:30 85:70 (18:18 39:35 60:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 13

datum: 09.10.2015, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/---)
Kovačiková Denisa (1.000/---)

14. ASK Lovosice - BA 2006 Roudnice n.L. 09.10.2015 19:30 79:54 (22:14 40:37 62:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 14

datum: 09.10.2015, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Blašková Martina (1.500/1.000)
Bohata Pavel (1.500/1.000)

15. Baník Most B - Slovan Varnsdorf B 09.10.2015 20:15 82:67 (25:12 43:26 61:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 15

datum: 09.10.2015, 20:15:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.500/1.000)
Šlaj Jiří (1.500/1.000)

4. kolo
16. Skřivánci - Slovan Varnsdorf B 16.10.2015 18:30 71:53 (22:12 37:24 54:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 16

datum: 16.10.2015, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/3.000)
Kovačiková Denisa (2.000/2.500)

17. Baník Most B - BA 2006 Roudnice n.L. 16.10.2015 20:15 71:61 (16:18 34:30 49:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 17

datum: 16.10.2015, 20:15:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.500/1.000)
Kouba Dalibor (1.500/1.000)

18. BK Litvínov - ASK Lovosice 16.10.2015 19:30 62:86 (11:30 29:46 51:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 18

datum: 16.10.2015, 19:30:00

místo: SSZŠ Litvínov, Litvínov

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.500/1.500)
Hendrych Jan (1.500/1.500)

19. BK Levharti Chomutov - BK Děčín juniorka 16.10.2015 19:30 70:58 (22:21 29:34 46:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 19

datum: 16.10.2015, 19:30:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.500)
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.500)

20. BK REAL Roudnice n.L. - BK Česká Lípa 16.10.2015 19:00 54:75 (17:27 32:49 45:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 20

datum: 16.10.2015, 19:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (---/1.500)
Matějček Josef (---/1.500)

5. kolo
21. BK Česká Lípa - Skřivánci 30.10.2015 19:30 62:78 (12:21 29:40 46:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 21

datum: 30.10.2015, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.500/1.500)
Menšík Richard (1.500/1.500)

22. BK REAL Roudnice n.L. - BK Děčín juniorka 30.10.2015 19:00 84:72 (15:23 35:50 61:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 22

datum: 30.10.2015, 19:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kouba Dalibor (---/2.000)
Rom Daniel (---/2.000)

23. ASK Lovosice - BK Levharti Chomutov 27.10.2015 19:30 56:66 (21:17 35:30 48:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 23

datum: 27.10.2015, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.500/1.000)
Šlaj Jiří (1.500/1.000)

24. Baník Most B - BK Litvínov 30.10.2015 20:15 53:51 (7:10 28:24 40:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 24

datum: 30.10.2015, 20:15:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.500/---)
Doksanský Milan (1.000/---)

25. Slovan Varnsdorf B - BA 2006 Roudnice n.L. 31.10.2015 17:00 89:66 (23:20 42:36 65:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 25

datum: 31.10.2015, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/1.000)
Hrabáková Tereza (1.000/1.000)

6. kolo
26. Skřivánci - BA 2006 Roudnice n.L. 06.11.2015 18:30 69:83 (20:22 28:42 40:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 26

datum: 06.11.2015, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.500/1.000)
Šedivý Jan (2.000/1.000)

27. BK Litvínov - Slovan Varnsdorf B 06.11.2015 19:30 107:65 (29:17 54:28 74:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 27

datum: 06.11.2015, 19:30:00

místo: SSZŠ Litvínov, Litvínov

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.500/1.500)
Eisner Petr (1.500/1.500)

28. BK Levharti Chomutov - Baník Most B 06.11.2015 19:30 78:61 (19:21 42:32 61:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 28

datum: 06.11.2015, 19:30:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/2.000)
Doksanský Milan (1.000/1.000)

29. BK REAL Roudnice n.L. - ASK Lovosice 06.11.2015 19:00 68:85 (13:19 34:44 63:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 29

datum: 06.11.2015, 19:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Matějček Josef (---/1.500)
Bohata Pavel (---/1.500)

30. BK Česká Lípa - BK Děčín juniorka 06.11.2015 19:30 83:87 (17:18 38:40 58:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 30

datum: 06.11.2015, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/2.000)
Menšík Richard (1.500/2.000)

7. kolo
31. Skřivánci - BK Děčín juniorka 20.11.2015 18:30 72:80 (21:16 40:43 59:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 31

datum: 20.11.2015, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Výborný Rudolf (2.500/1.000)
Šedivý Jan (2.500/1.000)

32. ASK Lovosice - BK Česká Lípa 20.11.2015 19:30 57:78 (16:19 32:41 47:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 32

datum: 20.11.2015, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Anton Karel (1.500/1.500)
Hendrych Jan (1.500/2.000)

33. Baník Most B - BK REAL Roudnice n.L. 20.11.2015 20:15 92:61 (28:11 49:28 78:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 33

datum: 20.11.2015, 20:15:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.500/---)
Kouba Dalibor (1.500/---)

34. Slovan Varnsdorf B - BK Levharti Chomutov 21.11.2015 17:00 64:87 (14:24 36:44 52:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 34

datum: 21.11.2015, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Anton Karel (1.500/2.500)
Mašek Tomáš (1.500/1.000)

35. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Litvínov 20.11.2015 19:15 68:58 (19:17 32:39 49:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 35

datum: 20.11.2015, 19:15:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Matějček Josef (1.000/---)
Pešek Lukáš (1.000/---)

8. kolo
36. Skřivánci - BK Litvínov 27.11.2015 18:30 79:57 (17:15 32:26 56:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 36

datum: 27.11.2015, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šlaj Jiří (2.000/---)
Šedivý Jan (2.000/---)

37. BK Levharti Chomutov - BA 2006 Roudnice n.L. 27.11.2015 18:30 77:57 (17:14 36:27 56:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 37

datum: 27.11.2015, 18:30:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000)
Doksanský Milan (1.000/1.000)

38. BK REAL Roudnice n.L. - Slovan Varnsdorf B 27.11.2015 19:00 94:73 (26:13 43:31 67:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 38

datum: 27.11.2015, 19:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (---/3.000)
Hendrych Jan (---/3.000)

39. BK Česká Lípa - Baník Most B 28.11.2015 18:00 95:53 (26:16 50:27 72:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 39

datum: 28.11.2015, 18:00:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/2.000)
Menšík Richard (1.000/2.000)

40. BK Děčín juniorka - ASK Lovosice 27.11.2015 19:30 59:88 (17:30 35:45 51:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 40

datum: 27.11.2015, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.500)
Kout Jan (1.000/1.500)

9. kolo
41. ASK Lovosice - Skřivánci 11.12.2015 19:30 58:85 (15:20 35:44 50:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 41

datum: 11.12.2015, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Liška Jaroslav (2.000/2.000)
Kout Jan (2.000/2.000)

42. Baník Most B - BK Děčín juniorka 11.12.2015 20:15 89:69 (29:23 51:34 68:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 42

datum: 11.12.2015, 20:15:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

43. Slovan Varnsdorf B - BK Česká Lípa 12.12.2015 17:00 59:74 (10:21 27:37 44:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 43

datum: 12.12.2015, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav (2.000/1.500)
Hošek Václav (1.500/1.500)

44. BA 2006 Roudnice n.L. - BK REAL Roudnice n.L. 11.12.2015 19:30 55:61 (19:20 29:30 36:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 44

datum: 11.12.2015, 19:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/---)
Zámostný Jindřich (1.000/---)

45. BK Litvínov - BK Levharti Chomutov 11.12.2015 19:30 59:81 (18:19 26:33 36:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 45

datum: 11.12.2015, 19:30:00

místo: SSZŠ Litvínov, Litvínov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.500/1.000)
Nesper Jindřich (1.500/1.000)

10. kolo
46. Skřivánci - BK Levharti Chomutov 18.12.2015 18:30 94:74 (22:17 51:35 72:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 46

datum: 18.12.2015, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kouba Dalibor (2.000/1.000)
Šedivý Jan (2.000/1.000)

47. BK Litvínov - BK REAL Roudnice n.L. 18.12.2015 19:30 83:77 (22:13 36:37 63:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 47

datum: 18.12.2015, 19:30:00

místo: SSZŠ Litvínov, Litvínov

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.500/---)
Ašenbrenerová Ingrid (1.500/---)

48. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Česká Lípa 18.12.2015 19:30 57:115 (12:32 29:59 44:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 48

datum: 18.12.2015, 19:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Matějček Josef (1.000/1.000)

49. BK Děčín juniorka - Slovan Varnsdorf B 04.12.2015 20:30 78:67 (24:20 40:39 59:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 49

datum: 04.12.2015, 20:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.000)

50. Baník Most B - ASK Lovosice 18.12.2015 20:15 64:62 (17:14 32:26 44:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 50

datum: 18.12.2015, 20:15:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.500)
Nesper Jindřich (1.000/1.500)

11. kolo
51. Baník Most B - Skřivánci 08.01.2016 20:15 75:79 (25:15 46:35 69:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
11. kolo, zápas č. 51

datum: 08.01.2016, 20:15:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (2.500/2.000)
Šedivý Jan (3.000/2.000)

52. ASK Lovosice - Slovan Varnsdorf B 08.01.2016 19:30 89:53 (25:8 51:28 73:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
11. kolo, zápas č. 52

datum: 08.01.2016, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.500/1.000)
Matějček Josef (1.500/1.000)

53. BK Děčín juniorka - BA 2006 Roudnice n.L. 08.01.2016 20:30 82:62 (25:12 49:26 73:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
11. kolo, zápas č. 53

datum: 08.01.2016, 20:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.000/1.000)

54. BK Česká Lípa - BK Litvínov 08.01.2016 19:30 96:73 (17:14 41:37 63:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
11. kolo, zápas č. 54

datum: 08.01.2016, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/---)
Kout Jan (1.500/---)

55. BK REAL Roudnice n.L. - BK Levharti Chomutov 08.01.2016 19:00 69:63 (15:21 37:32 53:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
11. kolo, zápas č. 55

datum: 08.01.2016, 19:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Pešek Lukáš (---/2.000)
Bohata Pavel (---/2.000)

12. kolo
56. Skřivánci - BK REAL Roudnice n.L. 29.01.2016 18:30 71:53 (15:17 37:26 53:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
12. kolo, zápas č. 56

datum: 29.01.2016, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/---)
Kouba Dalibor (1.500/---)

57. BK Levharti Chomutov - BK Česká Lípa 22.01.2016 19:30 35:75 (10:10 18:29 27:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
12. kolo, zápas č. 57

datum: 22.01.2016, 19:30:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.500)
Nesper Jindřich (1.000/1.500)

58. BK Litvínov - BK Děčín juniorka 22.01.2016 19:30 76:99 (24:29 51:48 64:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
12. kolo, zápas č. 58

datum: 22.01.2016, 19:30:00

místo: SSZŠ Litvínov, Litvínov

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.500/1.000)
Ašenbrenerová Ingrid (1.500/1.000)

59. BA 2006 Roudnice n.L. - ASK Lovosice 22.01.2016 19:30 76:73 (16:15 39:33 59:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
12. kolo, zápas č. 59

datum: 22.01.2016, 19:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.500)
Bohata Pavel (1.000/1.500)

60. Slovan Varnsdorf B - Baník Most B 23.01.2016 17:00 80:66 (17:18 37:33 54:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
12. kolo, zápas č. 60

datum: 23.01.2016, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/2.500)
Hrabáková Tereza (1.000/2.500)

13. kolo
61. Slovan Varnsdorf B - Skřivánci 06.02.2016 18:00 77:74 (11:15 34:36 62:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
13. kolo, zápas č. 61

datum: 06.02.2016, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Hošek Václav (3.000/4.000)
Hrabáková Tereza (2.500/2.000)

62. BA 2006 Roudnice n.L. - Baník Most B 05.02.2016 19:30 50:78 (8:25 22:39 34:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
13. kolo, zápas č. 62

datum: 05.02.2016, 19:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/1.500)
Liška Jaroslav (1.000/1.500)

63. ASK Lovosice - BK Litvínov 05.02.2016 19:30 85:56 (27:4 50:30 73:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
13. kolo, zápas č. 63

datum: 05.02.2016, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/---)
Blašková Martina (1.000/---)

64. BK Děčín juniorka - BK Levharti Chomutov 05.02.2016 19:30 73:80 (16:17 34:31 50:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
13. kolo, zápas č. 64

datum: 05.02.2016, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

65. BK Česká Lípa - BK REAL Roudnice n.L. 06.02.2016 18:00 99:65 (22:12 52:31 77:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
13. kolo, zápas č. 65

datum: 06.02.2016, 18:00:00

místo: tělocvična ZŠ, Zákupy

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.500/---)
Kouba Dalibor (1.500/---)

14. kolo
66. Skřivánci - BK Česká Lípa 12.02.2016 18:30 79:69 (15:17 46:38 62:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
14. kolo, zápas č. 66

datum: 12.02.2016, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.500/2.000)
Pešek Lukáš (1.000/1.500)

67. BK Děčín juniorka - BK REAL Roudnice n.L. 12.02.2016 19:30 81:61 (22:25 43:36 62:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
14. kolo, zápas č. 67

datum: 12.02.2016, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/---)
Kout Jan (1.000/---)

68. BK Levharti Chomutov - ASK Lovosice 12.02.2016 19:30 72:57 (22:20 44:30 62:46 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
14. kolo, zápas č. 68

datum: 12.02.2016, 19:30:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.500)
Hendrych Jan (1.000/1.500)

69. BK Litvínov - Baník Most B 12.02.2016 19:30 65:66 (17:11 29:21 52:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
14. kolo, zápas č. 69

datum: 12.02.2016, 19:30:00

místo: SSZŠ Litvínov, Litvínov

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.500)
Rom Daniel (1.500/2.500)

70. BA 2006 Roudnice n.L. - Slovan Varnsdorf B 12.02.2016 19:30 74:108 (23:29 41:57 53:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
14. kolo, zápas č. 70

datum: 12.02.2016, 19:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Vávra Petr (1.000/1.000)
Velda Pavel (1.000/1.000)

15. kolo
71. BA 2006 Roudnice n.L. - Skřivánci 26.02.2016 19:00 64:80 (12:17 32:36 38:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
15. kolo, zápas č. 71

datum: 26.02.2016, 19:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.500)
Matějček Josef (1.000/1.500)

72. Slovan Varnsdorf B - BK Litvínov 09.04.2016 19:45 84:91 (17:28 49:41 63:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
15. kolo, zápas č. 72

datum: 09.04.2016, 19:45:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/---)
Martinovská Michaela (1.000/---)

73. Baník Most B - BK Levharti Chomutov 26.02.2016 20:15 62:52 (10:11 28:21 45:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
15. kolo, zápas č. 73

datum: 26.02.2016, 20:15:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

74. ASK Lovosice - BK REAL Roudnice n.L. 26.02.2016 19:30 76:65 (17:16 36:39 56:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
15. kolo, zápas č. 74

datum: 26.02.2016, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Anton Karel (1.500/---)
Kovačiková Denisa (1.500/---)

75. BK Děčín juniorka - BK Česká Lípa 26.02.2016 20:15 66:75 (17:23 31:44 48:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
15. kolo, zápas č. 75

datum: 26.02.2016, 20:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.500)
Rom Daniel (1.000/1.500)

16. kolo
76. BK Děčín juniorka - Skřivánci 04.03.2016 20:30 63:80 (23:14 42:40 53:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
16. kolo, zápas č. 76

datum: 04.03.2016, 20:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.500)
Josefus Ondřej (1.000/2.500)

77. BK Česká Lípa - ASK Lovosice 04.03.2016 19:30 66:58 (14:9 32:24 54:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
16. kolo, zápas č. 77

datum: 04.03.2016, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Menšík Richard (1.500/1.500)
Pešek Lukáš (1.500/1.500)

78. BK REAL Roudnice n.L. - Baník Most B 11.03.2016 19:00 60:56 (18:11 36:26 48:38 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
16. kolo, zápas č. 78

datum: 11.03.2016, 19:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (---/1.500)
Doksanský Milan (---/1.500)

79. BK Levharti Chomutov - Slovan Varnsdorf B 04.03.2016 19:30 73:56 (27:20 41:32 55:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
16. kolo, zápas č. 79

datum: 04.03.2016, 19:30:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

80. BK Litvínov - BA 2006 Roudnice n.L. 04.03.2016 19:30 71:70 (15:16 38:31 55:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
16. kolo, zápas č. 80

datum: 04.03.2016, 19:30:00

místo: SSZŠ Litvínov, Litvínov

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.500/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

17. kolo
81. BK Litvínov - Skřivánci 18.03.2016 19:30 68:81 (20:30 39:48 53:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
17. kolo, zápas č. 81

datum: 18.03.2016, 19:30:00

místo: SSZŠ Litvínov, Litvínov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/2.000)
Nesper Jindřich (1.000/3.000)

82. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Levharti Chomutov 18.03.2016 19:30 66:72 (14:16 33:41 48:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
17. kolo, zápas č. 82

datum: 18.03.2016, 19:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Veselý Jiří (1.000/1.000)

83. Slovan Varnsdorf B - BK REAL Roudnice n.L. 19.03.2016 17:00 79:68 (20:16 46:37 60:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
17. kolo, zápas č. 83

datum: 19.03.2016, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Hošek Václav (1.500/---)
Hrabáková Tereza (1.500/---)

84. Baník Most B - BK Česká Lípa 18.03.2016 20:15 70:80 (13:13 30:40 57:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
17. kolo, zápas č. 84

datum: 18.03.2016, 20:15:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.500/1.000)
Šlaj Jiří (1.500/1.000)

85. ASK Lovosice - BK Děčín juniorka 18.03.2016 19:30 98:93 (21:30 46:54 73:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
17. kolo, zápas č. 85

datum: 18.03.2016, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Anton Karel (1.500/1.000)
Matějček Josef (1.500/1.000)

18. kolo
86. Skřivánci - ASK Lovosice 01.04.2016 18:30 79:71 (20:18 43:27 53:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
18. kolo, zápas č. 86

datum: 01.04.2016, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šlaj Jiří (---/1.500)
Šedivý Jan (---/2.500)

87. BK Děčín juniorka - Baník Most B 01.04.2016 19:30 86:59 (27:15 48:30 65:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
18. kolo, zápas č. 87

datum: 01.04.2016, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/2.500)
Josefus Ondřej (1.000/2.500)

88. BK Česká Lípa - Slovan Varnsdorf B 01.04.2016 19:30 78:61 (26:12 54:27 63:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
18. kolo, zápas č. 88

datum: 01.04.2016, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.500/1.500)
Kout Jan (2.000/2.000)

89. BK REAL Roudnice n.L. - BA 2006 Roudnice n.L. 01.04.2016 19:00 63:48 (16:9 30:22 44:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
18. kolo, zápas č. 89

datum: 01.04.2016, 19:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Velda Pavel (---/1.000)
Krejcar Petr (---/1.000)

90. BK Levharti Chomutov - BK Litvínov 01.04.2016 19:30 63:61 (14:16 33:32 55:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
18. kolo, zápas č. 90

datum: 01.04.2016, 19:30:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/---)
Hendrych Jan (1.000/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.